Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
57 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 57 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 40]

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ακομα καλα κρατω.κραμπες δεν εχω....ελπιζω να μη βγουνε ολα μαζι!

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kristinaki έγραψε:κοριτσακια επαθα σιοκ, εβγαλα κατι λιλα γραμμες εντονες στα ποδια μου και ειναι παντου!! ειναι κιρσοι δεν ειναι αυτο τωρα;;

Οι κιρσοί Χριστίνα είναι διογκωμένες φλέβες (συνήθως πράσινες).
Μήπως αυτό που έχει είναι ευρυαγγείες; Είναι δηλαδή σαν να σου έχουν ζωγραφίσει το πόδι με μοβ στυλό μήπως; Χωρίς διόγκωση.

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τελικά πήγαν εκδρομή και επέστρεψα στη δροσούλα του σπιτιού με μία γρανιτούλα!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
desT έγραψε:
Kristinaki έγραψε:κοριτσακια επαθα σιοκ, εβγαλα κατι λιλα γραμμες εντονες στα ποδια μου και ειναι παντου!! ειναι κιρσοι δεν ειναι αυτο τωρα;;

Οι κιρσοί Χριστίνα είναι διογκωμένες φλέβες (συνήθως πράσινες).
Μήπως αυτό που έχει είναι ευρυαγγείες; Είναι δηλαδή σαν να σου έχουν ζωγραφίσει το πόδι με μοβ στυλό μήπως; Χωρίς διόγκωση.

ναι δεσποινακι μ ετσι ακριβως ειναι... ξερεις τι ειναι;; Shocked

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παω για μπανακι και μετα θα ξαπλωσω λιγο μεχρι να ερθει ο γιωργος!θα τα πουμε το απογευματακι!φιλιαααααααα!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 12 417472

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλή ξεκούραση Σοφία!

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kristinaki έγραψε:

ναι δεσποινακι μ ετσι ακριβως ειναι... ξερεις τι ειναι;; Shocked

Το καλό είναι ότι δεν είναι τίποτα ανησυχητικό. Είναι ευρυαγγείες. Δηλαδή αγγειάκια που σπάνε συνήθως όταν βάζουμε ή χάνουμε απότομα βάρος. Το κακό είναι ότι δεν φεύγουν μετά την εγκυμοσύνη. Μόνο με ειδική θεραπεία λέιζερ.

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
desT έγραψε:
Kristinaki έγραψε:

ναι δεσποινακι μ ετσι ακριβως ειναι... ξερεις τι ειναι;; Shocked

Το καλό είναι ότι δεν είναι τίποτα ανησυχητικό. Είναι ευρυαγγείες. Δηλαδή αγγειάκια που σπάνε συνήθως όταν βάζουμε ή χάνουμε απότομα βάρος. Το κακό είναι ότι δεν φεύγουν μετά την εγκυμοσύνη. Μόνο με ειδική θεραπεία λέιζερ.

ειμαι γεματη με αυτα και κιρσους επισης, τα πρασινα που αναφερες.. δε θα ανησυχησω τωρα, αν γεμισα γεμισα, δε θα σκασω.. θα κανω ισως ενα λειζερ μετα τη γεννα...

ευχαριστω πολυ καλη μου Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 12 315810

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kristinaki έγραψε:
ειμαι γεματη με αυτα και κιρσους επισης, τα πρασινα που αναφερες.. δε θα ανησυχησω τωρα, αν γεμισα γεμισα, δε θα σκασω.. θα κανω ισως ενα λειζερ μετα τη γεννα...

ευχαριστω πολυ καλη μου Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 12 315810

Ενα θα πω:
ΕΙΣΑΙ ΠΡΩΤΗ!!!
Μ' αρέσει η αντιμετώπισή σου.... Very Happy

Βασικά τους κιρσούς δείξ' τους στον γιατρό σου. Θα σου δώσει οδηγίες για να ανακουφίζεις λίγο τα πόδια σου και να μη δυσχερένει η κατάστσαση.

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ δεν ξέρω τι είναι αυτά Χριστινάκι αλλά μην στεναχωριεσαι μωρέ...αφού διορθώνεται και με λέιζερ....και γω στην αρχή είχα φάει φρίκη με τις ραγάδες που έβγαλα στο στήθος οι οποίες γίνονται όλο και περισσότερες πλέον δεν ασχολούμαι....

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kristinaki έγραψε:
desT έγραψε:
Kristinaki έγραψε:κοριτσακια επαθα σιοκ, εβγαλα κατι λιλα γραμμες εντονες στα ποδια μου και ειναι παντου!! ειναι κιρσοι δεν ειναι αυτο τωρα;;

Οι κιρσοί Χριστίνα είναι διογκωμένες φλέβες (συνήθως πράσινες).
Μήπως αυτό που έχει είναι ευρυαγγείες; Είναι δηλαδή σαν να σου έχουν ζωγραφίσει το πόδι με μοβ στυλό μήπως; Χωρίς διόγκωση.

ναι δεσποινακι μ ετσι ακριβως ειναι... ξερεις τι ειναι;; Shocked
Χριστινάκι μου νομίζω έχει δίκιο η Δέσποινα.Περισσότερο με ευρυαγγεία μοιάζει αυτό που περιγράφεις.Δε θέλει ορθοστασία,'εκθεση στον ήλιο,και αποτρίχωση με κερί στα σημεία εκείνα.

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
desT έγραψε:
Kristinaki έγραψε:
ειμαι γεματη με αυτα και κιρσους επισης, τα πρασινα που αναφερες.. δε θα ανησυχησω τωρα, αν γεμισα γεμισα, δε θα σκασω.. θα κανω ισως ενα λειζερ μετα τη γεννα...

ευχαριστω πολυ καλη μου Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 12 315810

Ενα θα πω:
ΕΙΣΑΙ ΠΡΩΤΗ!!!
Μ' αρέσει η αντιμετώπισή σου.... Very Happy

Βασικά τους κιρσούς δείξ' τους στον γιατρό σου. Θα σου δώσει οδηγίες για να ανακουφίζεις λίγο τα πόδια σου και να μη δυσχερένει η κατάστσαση.

οκ δεσποινακι μ!! Very Happy Very Happy Very Happy

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι Κατερινιω μ θα το προσεξω. ευχαριστω για τισ συμβουλιτσες.

Δεσποινακι απο ραγαδες επισης εχω γεμισει αλλα δε πτοουμαι.. βεβαια βαζω κρεμες και κανω προσευχη να μεινουν ως εκει! Razz

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαλάλι μωρέ και οι ραγάδες και οι ευρυαγγείες και όλα....θα σμαζευτούμε και θα κάνουμε τα μοντέλα μόλις γενήσουμε τώωρα υπομονή!!!!!!!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vgog65 έγραψε:Χαλάλι μωρέ και οι ραγάδες και οι ευρυαγγείες και όλα....θα σμαζευτούμε και θα κάνουμε τα μοντέλα μόλις γενήσουμε τώωρα υπομονή!!!!!!!!!

οπς το ειπες κουκλα! χαλαλι!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια σας αφήνω μπας και πάω σπιτάκι μου να κάνω ντουζάκι και να τη πέσω λίγο αγκαλιά με το /ac!!!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Hello κι από Λάρισα!!!!!!

Μπήκα λίγο από τον υπολογιστή της αδερφής μου να σας πω τα νεάκια μου, τα υπόλοιπα από το γιατρό το βράδυ.

Πήγα στο ιατρείο για την 3d φωτογραφία και μπαστακώθηκα μέχρι να βρεί κενό να μπώ. Περίμενα καμια 1,5 ώρα αλλά δικαιώθηκα.
Ο μπεμπούλης καθότανε με τον κ@λο κάτο και το κεφάλι πάνω (κοντά στο στομάχι) και κοιτούσε μπροστά είχε καλή θέση απλά εγώ έχω πρόσθιο πλακούντα και κρυβόταν λίγο από πίσω..

Βγάλαμε φωτογραφιούλα και φαίνεται μωρε κρίμα η μυτούλα του και τα χιλάκια του ε και το ένα ματάκι, το άλλο κρύβεται...
Ρε σεις σουφρώνει τα χιλάκια του μου ρχεται να το φάω.. αν μπορέσω θα σκανάρω να σας στείλω.

Ο αντρας μου δε μπηκε μεσα, μετά κοιτούσε τη φωτο, κοιτούσε εμένα... έχει τη μύτη σου μου λέει....
Καταστράφηκε το παιδάκι! χαχαχα
Μεγάλωσε κιολας είναι 880 γρ. είπε αυτή να δούμε τι θα πει κ ο γιατρός.
Πάω να κοιτάξω φυσ. βάρη μωρών να δω που κυμαίνομαι χαχαχα δε πιστεύω να γινε τεράστιο σα πολύ μου φαίνεται

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vgog65 έγραψε:Κορίτσια σας αφήνω μπας και πάω σπιτάκι μου να κάνω ντουζάκι και να τη πέσω λίγο αγκαλιά με το /ac!!!!
Πήγαινε γλυκιά μου να δροσιστείς λιγάκι και άργησες μη σου πω Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 12 417472

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσακια μου καλα....Ειμαι στην δουλεια και η αληθεια ειναι οτι δεν αισθανομαι πολυ καλα.Με πιανουν κατι πονακια ψηλα στο στομαχι και περνανε αμεσως!!!Αφηστε που το πρωι πηγα 3 φορες τουαλετα και οχι διαρροια αλλα κανονικα.ΤΙ να ειναι αυτο σημερα???Μηπως με πειραξαν τα γεμιστα που εφαγα το μεσημερι???Αλλα και το πρωι δεν εφαγα τιποτα.Πως πηγα 3 φορες τουαλετα???? Rolling Eyes

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Panik11 έγραψε:Κοριτσακια μου καλα....Ειμαι στην δουλεια και η αληθεια ειναι οτι δεν αισθανομαι πολυ καλα.Με πιανουν κατι πονακια ψηλα στο στομαχι και περνανε αμεσως!!!Αφηστε που το πρωι πηγα 3 φορες τουαλετα και οχι διαρροια αλλα κανονικα.ΤΙ να ειναι αυτο σημερα???Μηπως με πειραξαν τα γεμιστα που εφαγα το μεσημερι???Αλλα και το πρωι δεν εφαγα τιποτα.Πως πηγα 3 φορες τουαλετα???? Rolling Eyes
Κάτι θα σε πέιραξε δεν μπορεί τόσες φορές....αλλά από τη δυσκοιλιότητα καλύτερα....!!!!
Άμα δεν μπορείς όμως στη δουλειά μην κάθεσαι πάνε να ξεκουραστείς...είναι και δύσκολη η σημερινή μέρα με τόση ζέστη!!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Panik11 έγραψε:Κοριτσακια μου καλα....Ειμαι στην δουλεια και η αληθεια ειναι οτι δεν αισθανομαι πολυ καλα.Με πιανουν κατι πονακια ψηλα στο στομαχι και περνανε αμεσως!!!Αφηστε που το πρωι πηγα 3 φορες τουαλετα και οχι διαρροια αλλα κανονικα.ΤΙ να ειναι αυτο σημερα???Μηπως με πειραξαν τα γεμιστα που εφαγα το μεσημερι???Αλλα και το πρωι δεν εφαγα τιποτα.Πως πηγα 3 φορες τουαλετα???? Rolling Eyes

Νικακι μου το νου σου με την ζεστη κιολας αν συνεχιζεις να πηγαινεις ... να μιλησεις με τον γιατρο ... ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΝΕΡΑ ΜΗΝ ΠΑΘΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΑΦΥΔΑΤΩΣΗ

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
giotaki2 έγραψε:Hello κι από Λάρισα!!!!!!

Μπήκα λίγο από τον υπολογιστή της αδερφής μου να σας πω τα νεάκια μου, τα υπόλοιπα από το γιατρό το βράδυ.

Πήγα στο ιατρείο για την 3d φωτογραφία και μπαστακώθηκα μέχρι να βρεί κενό να μπώ. Περίμενα καμια 1,5 ώρα αλλά δικαιώθηκα.
Ο μπεμπούλης καθότανε με τον κ@λο κάτο και το κεφάλι πάνω (κοντά στο στομάχι) και κοιτούσε μπροστά είχε καλή θέση απλά εγώ έχω πρόσθιο πλακούντα και κρυβόταν λίγο από πίσω..

Βγάλαμε φωτογραφιούλα και φαίνεται μωρε κρίμα η μυτούλα του και τα χιλάκια του ε και το ένα ματάκι, το άλλο κρύβεται...
Ρε σεις σουφρώνει τα χιλάκια του μου ρχεται να το φάω.. αν μπορέσω θα σκανάρω να σας στείλω.

Ο αντρας μου δε μπηκε μεσα, μετά κοιτούσε τη φωτο, κοιτούσε εμένα... έχει τη μύτη σου μου λέει....
Καταστράφηκε το παιδάκι! χαχαχα
Μεγάλωσε κιολας είναι 880 γρ. είπε αυτή να δούμε τι θα πει κ ο γιατρός.
Πάω να κοιτάξω φυσ. βάρη μωρών να δω που κυμαίνομαι χαχαχα δε πιστεύω να γινε τεράστιο σα πολύ μου φαίνεται

Καλε πως μεγαλωσε τοσο ... τελικα περναει ο καιρος ... και δεν το καταλαβαινουμε ... αντε μπραβο ... καλα αποτελεσματα να εχετε και απο τον γιατρο ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΦΩΤΟ να αρχισουμε να λεμε σε ποιον μοιαζει Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 12 328109

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μωρε στο γραφειο εχουμε a/c και δεν εχει ζεστη...Με το νερο προσπαθω πολυ αλλα ποσο πια!!!Δυσκιλιοτητα δεν ειχα καθολου μεχρι τωρα αλλα και 3 φορες σε ενα πρωινο δεν εχει ξαναγινει...!!!!

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Panik11 έγραψε:μωρε στο γραφειο εχουμε a/c και δεν εχει ζεστη...Με το νερο προσπαθω πολυ αλλα ποσο πια!!!Δυσκιλιοτητα δεν ειχα καθολου μεχρι τωρα αλλα και 3 φορες σε ενα πρωινο δεν εχει ξαναγινει...!!!!
χμμμ.... μήπως βρε Νικάκι κρύωσες από το κλιματιστικό .... νερό όσο περισσότερο μπορείς... θέλεις ώρα ακόμα μέχρι να σχολάσεις?

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ουουου 21,00 σχολαω!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις