Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
499 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 499 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 40]

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλά σε αυτά που φορούσα προ εγκυμοσύνης ούτε κι εγω μπαίνω αυτό το πήρα κατα τη διάρκεια..... ρε συ αν ήμουν ψηλή και γω μακριά φορέματα θα φορούσα που είναι και πιο δροσερά, αλλά πήρα ένα προχτές και ξενέρωσα είναι χάλια πάνω μου.....

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γειά σας κοριτσάρες!
Δεσποινάκι τέλεια φωτό!
Ούτε κι εμένα μπαίνει η γάμπα στα τζήν μου Embarassed
Τη Δευτέρα η Β επιπέδου μας, έχω τρομερό άγχος ρε κορίτσια.. δεν ξέρω γιατι.. κλωτσαέι πολύ και ζωηρά δεν έχω καμιά ενόχληση αλλά κάτι με έχει πιάσει..

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεσποινάκο σε αφήνω πάω να κάνω ένα μπανάκι και να κοιμηθώ λίγο !!!Φιλιάααααααααα

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλή ξεκούραση Βικάκυ!!!!
Γεια σου Στελλίτσα!!! Γιατί μωρέ να έχεις άγχος...βασικά τι λέω όλες είχαμε...απλά δες το σαν μια ευκαιρία ακόμα να δεις το νινί...και στην τελική γιατί να μην είναι όλα καλά!!!!

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
aurora τέλεια η φωτο σου. κοριτσια δεν προλαβαίνω να μπω καθολου με την μικρη και την δουλεια. εκανα β επιπεδου ολα τελεια. 21ε και 5 μέρες 426γρ ειναι και εμενα μικρουλα. ολες καλα?

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Despoina83 έγραψε:Έβαλα φωτό κοιλουμπίτσα!! Θα βγάλω καμιά καλύτερη όταν μπορέσω...προς το παρών λόγω μετακόμισης δεν έχουμε ένα φόντο της προκοπής...όλο κούτες είμαστε!!!
Δεσποινάκο τέλεια η φώτο τέλειο και το κορμι!!! μονο κοιλίτσα εχεις μωρε... πιστευω καλό θα είναι και το φόρεμα δε βαζεισ καμια φωτο να σου πουμε, γιατί το πήρες στραβά?

Γεια σου Στελλάκο! καλά μωρε ανχώνεσε κι εσύ που τα χεις περάσει? Όλα καλά θα ναι θα δεις και αφού είναι και ζωηρούλι τι ανησυχεις?
Και ξέρεις να μην είσαι ανχομένη και σφηγμένη γιατί θα είναι και το μωράκι σφιγμένο και δε θα το χαρείς.. παίξε λίγο με τον ταρζανάκονα ξεχαστεις χοχοχο κι ολα θα πάνε καλα! Smile

Γεια σου και σε σένα Μαρια! όλα καλά! δε πειράζει φτάνει που περνας και λες ενα γεια, εχεις τρέξιμο το καταλαβαίνουμε, καλά είναι μωρε για την εβδομάδα που είσαι δεν έχουν πάρει βάρος ακόμη! Smile

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πωπω...χτύπησα έναν τρίωρο ύπνο, ξέρω δε θα κοιμηθώ πάλι το βράδυ αλλά τουλάχιστον ξεκουράστηκα!
Δεσποινάκι ωραίο φώτο...εγώ τα τζιν απλά τα θαυμάζω και λέω στον εαυτό μου:"Κοίτα που πρέπει να μπεις μετά τη γέννα!"
Μαρούλω μου, χαίρομαι που είσαι καλά και το νινί μια χαρούλα βρε!
Στελλίτσα γιατί αγχώνεσαι βρε αφού όλα είναι τέλεια!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου Αθηνά.. καλά έκανες και ξεκουράστηκες μας χρειάζεται τώρα, εγώ απλά βαρέθηκα.. έκανα ένα μπανάκι και τώρα δοκίμαα για πρώτη φορά το νέο ασβεστιο που μου γραψε ο γιατρος και μπορώ να πω ότι είναι καλό και μάλλον θα μπορέσω να συνεχίσω να το παίρνω γιατί το προηγούμενο ήταν αίσχος Mad

Εγώ έχω ένα τζιν εγκυμοσύνης που είχα πάρει, έκοψα τη μπασκα που είχε από πάνω και συνεχίζει να μου κάνει γιατί ήταν απλά τεράστιο χαχαχα τα προ εγκυμοσυνης τζιν ούτε να το σκεφτώ από τον 3-4ο δε μου κάνουν δεν ανεβαίνουν καν!

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ασβέστιο ε, εμείς καλά κρατάμε ακόμη δε το χρειαζόμαστε!
Και να ήτανε μόνο τα τζιν που δε μπαίνουν ρε Γιωτάκι καλά θα ήταν, αλλά δε μπαίνει τίποτα, έχω απελπιστεί! Εχθές έβαλα τα κλάματα μέσα στο τελευταίο μαγαζί που μπήκα για να δοκιμάσω φορεματάκια...
Βασικά ήμουν πολύ παχιά μέχρι τα 18 μου και άκουγα τα χίλια σχόλια (με αποκορύφωμα μια καθηγήτρια γυμναστικής που με είχε κάνει ρόμπα μπροστά σε όλο το σχολείο), μετά αδυνάτισα απότομα στο πανεπιστήμιο και προ εγκυμοσύνης ήμουν κανονική. Τώρα που πάχυνα πάλι μου έρχονται στο μυαλό τα παλιά σχόλια και νιώθω χάλια...πάντα έλεγα πως αν ξαναπαχύνω θα αυτοκτονήσω! Κατάσταση δράμα, στενοχωριέμαι, στενοχωρώ και το νινί μου όπως μου λένε όλοι αλλά τι να κάνω!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελα ρε που θα κάτσεις να σκάσεις γι αυτά.. είσαι σοβαρή? στη φάση που είμαστε σε όποιον αρέσουμε αγάπη μου θα φερουμε τα μωράκια μας στον κόσμο σε 2-3 μήνες δε κάνουε το γούστο μας και τα πήραμε! και ότι μας χωράει είπαμε του χρόνου θα μαστε μοντελάκια!!
Θα έχουμε γκρουπάκι σεξυ μανούλες Σεπ-Οκτ!!!
Μη μπαίνεις στη διαδικασία και σκέφτεσαι χαζομάρες!
Εμείς μάλλον αυριο θα πάμε για το πρώτο μας μπανάκι!!!
Είμαι πολύ χαρούμενη!
Θα βγάλω την κοιλάρα μου δε κοινή θέα! χαχαχα
Κι εγώ υπό άλλες συνθήκες θα είχα φάει φρίκη, έλεγα πως αν ποτέ φτάσω τα 70 θα αυτοκτονήσω... θές να σου θυμίσω μήπως ότι είμαι 87?????? Το πήρα πολύ ψύχραιμα και δε το περίμενα!

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Φιου...καμάρωσε την κοιλούμπα μου, την έβγαλα μόνη μου και έχω το βλέμμα του Βούδα χιχιχι! Ετοιμόγεννη με λες!
Τι καλά μπανάκι, εμείς εκεί που κάναμε ένα σταματήσαμε με την μόλυνση του αντρούλη μου από το τσίμπημα κουνουπιού. Βέβαια μου λέει να πάμε και να κάνω εγώ αλλά φοβάμαι μην με πιάσει καμιά κράμπα!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πω πω τι τέλεια!!! Ωραία κοιλίτσα! μωρέ είσαι και 28 εβδομάδων... λογικό είναι να μεγαλώσει! μόνο που είναι λίγο μακρυνη και δε φαίνεται καλά το προσωπάκι σου. πάντως από τα πόδια φαίνεται ότι δεν είσαι χοντρή γιαυτό μη ξανακουσω χαζομάρες!

Να πάτε αλλά να προσέχετε πάρε κανένα φυτικό αποθητικό για τα κουνούπια έχω δει μερικά σε ένα φαρμακείο στο ιντερνετ. μπορείς να τα βάλεις πάνω σου.
Εσεις έχετε και καθαρές θαλασσες εκεί δε πρέπει να φοβασαι

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Έχουμε αρκετές ευτυχώς! Αύριο έρχεται και η αδερφούλα μου οπότε θα σαρώσουμε στην παραλία.
Μου ψώνισε και πραγματάκια για το νινί μου από τα jumbo, οπότε θα τα ακούσω στο αεροδρόμιο γιατί έρχεται με 3 βαλίτσες (η μία αποκλειστικά για τον μπέμπη μας)! Η καημένη με ακούει σε απόγνωση και μου αγόρασε κάτι unisex μπλουζάκια από ένα μαγαζί στη Ρόδο που το small είναι σα να φοράς large, οπότε για να παρηγοριέμαι μου είπε θα τα φοράω και όταν στενοχωριέμαι ή όποιος μου τη μπαίνει θα δείχνω το ταμπελάκι και θα λέω ακόμη small φοράω Very Happy !!!

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευχαριστώ για το γλυκό σχόλιο της κοιλίτσας μου...θα βάλω τον Παρασχάκο μου κάποια στιγμή να με βγάλει πιο κοντινή και θα την ανανεώσω!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xaxaxaxa καλό θέλω κι εγώ ένα small!!!
Τέλεια θα χεις να ασχοληθείς μετά με τα ρουχαλάκια του μπέμπη αχ πολύ τα ζηλεύω!! Θα τα πλήνεις θα τα σιδερώσεις.. ωραία!
Κι εγώ τώρα θα αναγκαστώ να σε αφήσω με πήρε τηλ ο αντρας μου θα περάσει να πε πάρει αν πάμε τζάμπο να πάρουμε ομπρέλα θαλάσης που δεν έχουμε (αφορμή ψάχναμε να πάμε να χαζέψουμε πάλι!!!) Πάω να δω τι θα φορέσω!
Φιλάκια αθηνάκο και όπως είπαμε μη χαλάς τη διάθεσή σου με χαζομαρούλες!!!
Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 26 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 26 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 26 417472

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Φιλάκια Γιωτάκι...καλή βόλτα και ψώνια!
Και εμείς θα πάμε για περπάτημα στην προκυμαία της πόλης μας που είναι υπέροχα!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι τελειες κοιλιτσες ειναι αυτες!!!!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 26 379767 εχω κατι νευρα με το γιωργο...ε βαρεθηκα να πηγαινω στα κουμπαρια και να καθομαστε ολο μεσα.χωρια που ο μικρος εχει 39 πυρετο και μου λενε οτι δε παθαινω τπτ.κανεις δε με σκεφτεται?θελω να βγω εξω...εχω σκασει πια!χωρια που απο ρουχα δε με κανει τπτ και δεν εχει και μαγαζια εδω πανω.μετα λεει περνας ηρεμη εγκυμοσυνη...εδω πανω???????γκρρρρρ!!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 26 463819

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σου ρε Σοφάκι, στα πρόθυρα νευρικής κρίσης κι εσύ!!!
Κι εγώ έχω ακούσει ότι έχουμε αυξημένα αντισώματα στην εγκυμοσύνη αλλά δε θα το διακινδύνευα αφού το παιδάκι έχει τόσο πυρετό!
Πρήξε τον άντρα σου να βγείτε και αν φέρνει αντιρρήσεις πες του ότι το ζητάει το μωρό χιχιχι!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τα ειπα αθηνα μου αλλα εχει νευρα γιατι τον πριζω λεει και ειμαι αρνητικη.δε πειραζει...αυριο εχει υπηρεσια και θα παω καμια βολτουλα μονη μου!εδω του ειπα για το γιατρο να παμε δευτερα πριν κλεισω τον 6ο και εχει πυρ και μανια οτι βιαζομαι παντα και δεν τον ακουω!θα τον καθαρισωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αρνητικές εμείς...μάλλον εκείνοι είναι και ξεσπούν πάνω μας! Υπομονή Σοφάκι μου, και για το γιατρό περίμενε λιγουλάκι, λίγες μέρες έμειναν!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ερχεται φορτωμενος απο μεσα και οποιον παρει ο χαρος...ε οχι.....αντε μη παρω τη μπεμπα και φυγουμε!

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πάω για περπάτημα...φιλουκάκια!
Θα δοκιμάσουμε και παγωτό από ένα καινούριο μαγαζάκι που άνοιξε και μου είπαν ότι είναι μούουουουουρλια!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και εγω παω να ντυθω γιατι κλασσικα θα παμε εκει που θελει...καλα να περασεις αθηνουλα!!!!φαε και εμας!!!!!!!!!!!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα σας .... Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 26 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 26 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 26 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 26 215994

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα ινακι!!! Πρωινες πρωινες σήμερα!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις