Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
23 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 23 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΑΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΠΑΝΑ ΠΑΛΙ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ...ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑ??ΚΟΝΤΕΥΨΩ ΝΑ ΞΕΡΑΣΩ Η ΜΑΝΑ!!!

loulou_29

loulou_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σας ευχαριστω πολυ κοριτσια!!!!!να χαιρεστε τα παιδακια σας και τις οικογενειες σας!!!
Τονια υπομονη Wink

loulou_29

loulou_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κουκλες παω να ξαπλωσω λιγο να δροσιστω γιατι με τη ζεστη ειμαι καπως ετσι Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 11 911307 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 11 911307 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 11 911307
Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 11 531909 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 11 531909 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 11 531909

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
loulou_29 έγραψε:κουκλες παω να ξαπλωσω λιγο να δροσιστω γιατι με τη ζεστη ειμαι καπως ετσι Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 11 911307 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 11 911307 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 11 911307
Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 11 531909 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 11 531909 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 11 531909

αντε αντε κ τα λεμε μετα

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΠΕΣΤΡΕΨΑΑΑ!!!!ΑΧ ΔΡΟΣΙΣΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΙ ΕΥΤΥΨΙΑ!!!!!!ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΡΙΧΝΑ Κ ΕΩ ΕΝΑΝ ΥΠΝΑΚΟ ΑΛΛΑ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΦΥΛΑΕΙ ΤΑ ΜΙΚΡΑ?ΑΥΡΙΟ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΔΙΜΟΙΡΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λουλου με κατασυγκινησατε!!!ευχομαι να πανε ολα τελεια και να περασει γρηγορα το πρωτο τριμηνο για να μπορεσεις να απολαυσεις την εγκυμοσυνη σου...ολα καλα θα πανε...να μην σκεφτεσαι αρνητικα...σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου τα καλυτερα!!!!

λεμονακι ειδα το πμ...ευχαριστω!!!ελπιζω να βρουμε τι φταιει για να ξερω πως θα το αντιμετωπισω..να μην χρειαστει να χασω και το 3ο γιατι τοτε θα χασετε κι εσεις εμενα...ποσα να αντεξω πια...

τονια εχει παραγωγη ο μικρος!!!σκεψου να αρχισει να τρωει και κανονικα σαν τους μεγλους...δεν θα τον προλαβαινεις... Razz Razz Razz Razz

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γκρινιαρα έγραψε:λουλου με κατασυγκινησατε!!!ευχομαι να πανε ολα τελεια και να περασει γρηγορα το πρωτο τριμηνο για να μπορεσεις να απολαυσεις την εγκυμοσυνη σου...ολα καλα θα πανε...να μην σκεφτεσαι αρνητικα...σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου τα καλυτερα!!!!

λεμονακι ειδα το πμ...ευχαριστω!!!ελπιζω να βρουμε τι φταιει για να ξερω πως θα το αντιμετωπισω..να μην χρειαστει να χασω και το 3ο γιατι τοτε θα χασετε κι εσεις εμενα...ποσα να αντεξω πια...

τονια εχει παραγωγη ο μικρος!!!σκεψου να αρχισει να τρωει και κανονικα σαν τους μεγλους...δεν θα τον προλαβαινεις... Razz Razz Razz Razz



ΕΛΕΝΑΚΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΤΡΩΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΤΑΝ ΛΕΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ....Κ 4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΤΑ .......ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!!!
ΕΣΥ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΘΕΤΙΚΑ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ Κ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΧΑΣΕΙΣ ΣΠΟΡΑΚΙ ΔΙΟΤΙ ΘΑ ΒΡΕΙΤΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:
γκρινιαρα έγραψε:λουλου με κατασυγκινησατε!!!ευχομαι να πανε ολα τελεια και να περασει γρηγορα το πρωτο τριμηνο για να μπορεσεις να απολαυσεις την εγκυμοσυνη σου...ολα καλα θα πανε...να μην σκεφτεσαι αρνητικα...σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου τα καλυτερα!!!!

λεμονακι ειδα το πμ...ευχαριστω!!!ελπιζω να βρουμε τι φταιει για να ξερω πως θα το αντιμετωπισω..να μην χρειαστει να χασω και το 3ο γιατι τοτε θα χασετε κι εσεις εμενα...ποσα να αντεξω πια...

τονια εχει παραγωγη ο μικρος!!!σκεψου να αρχισει να τρωει και κανονικα σαν τους μεγλους...δεν θα τον προλαβαινεις... Razz Razz Razz Razz



ΕΛΕΝΑΚΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΤΡΩΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΤΑΝ ΛΕΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ....Κ 4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΤΑ .......ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!!!
ΕΣΥ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΘΕΤΙΚΑ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ Κ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΧΑΣΕΙΣ ΣΠΟΡΑΚΙ ΔΙΟΤΙ ΘΑ ΒΡΕΙΤΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!


ουαου!!!!τοτε εχει τελειο μεταβολισμο το καμαρι σου!!!

μονο θετικα σκεφτομαι...εδω σκεφτομαι ποτε θα ξαναμεινω εγκυος...ανυπομονο πλασμα... Razz Razz Razz

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γκρινιαρα έγραψε:
toniach29 έγραψε:
γκρινιαρα έγραψε:λουλου με κατασυγκινησατε!!!ευχομαι να πανε ολα τελεια και να περασει γρηγορα το πρωτο τριμηνο για να μπορεσεις να απολαυσεις την εγκυμοσυνη σου...ολα καλα θα πανε...να μην σκεφτεσαι αρνητικα...σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου τα καλυτερα!!!!

λεμονακι ειδα το πμ...ευχαριστω!!!ελπιζω να βρουμε τι φταιει για να ξερω πως θα το αντιμετωπισω..να μην χρειαστει να χασω και το 3ο γιατι τοτε θα χασετε κι εσεις εμενα...ποσα να αντεξω πια...

τονια εχει παραγωγη ο μικρος!!!σκεψου να αρχισει να τρωει και κανονικα σαν τους μεγλους...δεν θα τον προλαβαινεις... Razz Razz Razz Razz



ΕΛΕΝΑΚΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΤΡΩΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΤΑΝ ΛΕΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ....Κ 4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΤΑ .......ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!!!
ΕΣΥ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΘΕΤΙΚΑ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ Κ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΧΑΣΕΙΣ ΣΠΟΡΑΚΙ ΔΙΟΤΙ ΘΑ ΒΡΕΙΤΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!


ουαου!!!!τοτε εχει τελειο μεταβολισμο το καμαρι σου!!!

μονο θετικα σκεφτομαι...εδω σκεφτομαι ποτε θα ξαναμεινω εγκυος...ανυπομονο πλασμα... Razz Razz Razz



ΕΧΟΥΝ Κ ΟΙ 3 ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΜΕΤΑΒΟΛΙΣΜΟ ΑΝΤΡΕΣ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ...ΧΜΜΜΜ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΚΡΙΣΗ ΣΕΞ ΛΕΣ Κ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ....ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!ΒΑΣΙΚΑ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΘΕΛΩ ΤΟΙΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΠΑΛΙ ΑΠΡΙΛΙΟ ΒΕΒΑΙΑ ΠΑΝΤΑ ΑΣ ΕΡΘΕΙ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ ....ΧΙΧΙΧΙ

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σαν τον αντρα μου...το πρωι παει,το βραδυ ξαναπαει...αντρες....αντρες... Mad Mad Mad Mad

να σου πω την αληθεια και τωρα να ξαναεμενα δεν θα με χαλουσε...βαριεμαι αυτη την αναμονη...ασε που τωρα κανει ζεστη και δεν μπορω μερα παρα μερα κοκο... Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 11 215994 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 11 215994 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 11 215994 το χειμωνα πιο καλα ειναι... Wink Wink Wink Wink Wink Wink

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελλουκο προσπαθησα να μαντεψω ποτε δεν περιμενω την αλεκα...βαλε με στη λιστα για 05/07 και βλεπουμε!!!!

ευχαριστω ζουζουνα μου!!!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γκρινιαρα έγραψε:σαν τον αντρα μου...το πρωι παει,το βραδυ ξαναπαει...αντρες....αντρες... Mad Mad Mad Mad

να σου πω την αληθεια και τωρα να ξαναεμενα δεν θα με χαλουσε...βαριεμαι αυτη την αναμονη...ασε που τωρα κανει ζεστη και δεν μπορω μερα παρα μερα κοκο... Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 11 215994 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 11 215994 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 11 215994 το χειμωνα πιο καλα ειναι... Wink Wink Wink Wink Wink Wink

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΑΖΙ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΙ ΚΑΛΑ!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

xaxa εχεις ΓΕΛΙΟ!!!!!ΒΑΣΙΚΑ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ ΕΑΝ ΕΧΕΙ ΖΕΣΤΗ...ΜΕ 2 ΜΙΚΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΑ Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 11 215994 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 11 215994 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 11 215994 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 11 215994 ΑΛΛΑ Κ ΠΑΛΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ!!!!ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ!!!!ΑΝΤΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΝΕΑ ΣΥΝΤΟΜΑ

petalouda

petalouda
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια σας κοριτσιαααααααααααα
εκανα τον πρωτο υπερηχο σημεραααααααα
ειδαμε το σπορακι μας χαχαχα
τελικα για αλλο γιατρο πηγαινα κ αλλο βρηκα...ειδικευομενη βεβαια αλλα μου εκανε τοσο θετικη εντυπωση που δεν με νοιαζει

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
petalouda έγραψε:γεια σας κοριτσιαααααααααααα
εκανα τον πρωτο υπερηχο σημεραααααααα
ειδαμε το σπορακι μας χαχαχα
τελικα για αλλο γιατρο πηγαινα κ αλλο βρηκα...ειδικευομενη βεβαια αλλα μου εκανε τοσο θετικη εντυπωση που δεν με νοιαζει


γεια σου συνονοματη!!!αχ!!!τι καλα!!!

αντε με το καλο να ακουσετε και καρδουλα!!!!

ποτε θα ξαναπας???

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
loulou_29 έγραψε:Λοιπον του εκανα το αγαπημενο του φαγητο(πρωτο σοκ) και αφου τρωμε του λεω βρε καμαρι μου δεν πας μεσα να μου φερεις το κινητο μου κ μεχρι να ερθει εχω βγαλει στο τραπεζι την τουρτιτσα που φτιαχνω συνηθως με την διαφορα οτι απο πανω εκανα την μιση με γαλαζιο γλασο και την αλλη μιση με ροζ (δευτερο σοκ - φωτο θα ακολουθησουν το βραδυ Wink ) και το σακουλακι του με το ρολοι κ την χοριακη....μαζι βεβαια κ μια καρτουλα για τα χρονια μας πολλα!!!!ερχεται κ βλεπει την τουρτα κ με κοιταει τρομαγμενος κ με μια τρομερη απορια στο προσωπο του Rolling Eyes κολλαει στην αρχη με το ρολοι για κανενα 2λεπτο(εχει αδυναμια)και μετα ανοιγει τον φακελο της χοριακης νομιζοντας οτι ειναι καρτουλα Razz με κοιταει κ τον πηραν τα ζουμιαααααα Embarassed Embarassed ε δεν ηθελα κ εγω πολυ για κλαμματα Razz και δεν προλαβα να πω κουβεντα .......απο εκεινη την ωρα με κοιταει και χαζογελαει συνεχως Laughing
ευχομαι κοριτσια να πανε ολα καλα και να περασει αυτο το πρωτο τριμηνο γιατι με οσα εχω ακουσει κ ζησει απο κοντινα μου ατομα φοβαμαι παρα πολυ και δεν μπορω να χαρω τοσο..... confused

Αχ, τί καλόοοοοο!!!!!!Πόσο ομορφα του είπες το μεγαλύτερο νέο της ζωής σου!!!
ΜΕ συγκίνησες βρε παλιοκόριτσο. Εϋχομαι όλα να πάνε καλά(που θα πάνε). Μη φοβάσαι τίποτα. ΣΚέψου θετικά, και όλα θα είναι super!!!!!!!!!!!!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΤΙ ΚΑΛΑ...ΠΩΣ ΕΝΙΩΣΕΣ???ΣΟΥ ΕΔΩΣΕ ΠΗΤ ΠΙΘΑΝΗ ΗΜΕΡ, ΤΟΚΕΤΟΥ?>?ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΣ?

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
petalouda έγραψε:γεια σας κοριτσιαααααααααααα
εκανα τον πρωτο υπερηχο σημεραααααααα
ειδαμε το σπορακι μας χαχαχα
τελικα για αλλο γιατρο πηγαινα κ αλλο βρηκα...ειδικευομενη βεβαια αλλα μου εκανε τοσο θετικη εντυπωση που δεν με νοιαζει
Μπραάβο γλυκιά μου!!!!!!!!!!!!Πόσο μου αρέσει να ακούω ευχάριστα νέα!!!!!!!!

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας κοριτσακια
Τι κάνετε;
Καλα βρε αθεοφοβες Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 11 215994 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 11 215994 εκει το μυαλο σας συνέχεια;;;; Κι εγω το καλοκαίρι ζεσταινομαι αρκετά! Κι εμείς αυτο το μήνα μέρα πάρα μέρα πάμε δεν υπολογίζω τίποτα

Πεταλουδιτσα μου μπραβο!! Τελικά πήγες στο Παγνή;

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaftounaki έγραψε:Γεια σας κοριτσακια
Τι κάνετε;
Καλα βρε αθεοφοβες Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 11 215994 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 11 215994 εκει το μυαλο σας συνέχεια;;;; Κι εγω το καλοκαίρι ζεσταινομαι αρκετά! Κι εμείς αυτο το μήνα μέρα πάρα μέρα πάμε δεν υπολογίζω τίποτα

Πεταλουδιτσα μου μπραβο!! Τελικά πήγες στο Παγνή;
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΝΝΟΥΛΑ!!!ΧΙΧΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΦΤΙΑΧΝΕΙ Κ ΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ...Κ ΕΜΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ Κ ΠΑΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΔΕΝ ΜΕΤΡΑΜΕ ΑΠΟΜΑΜΒΑΝΟΥΜΕ...ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ...ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΕΝΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΚΟ..ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ?

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ρε κορίτσια δε ξέρω τί γίνεται με μένα αλλά τις τελευαίες μέρες έχω πολύ έντονα όνειρα.΄Γκρινιάρα μου,θυμάσει το όνειρο με τα ιερά αμφια;;;
Σήμερα είδα πως ήμουν στο παιδικό μου δωμάτιο(σε αυτό που μεγάλωσα), ήμουν λίγο ερεθισμένη(άλλο και αυτό τις τελευταίες μέρες) και πως κάνοντας στην άκρη κάποια ρούχα έπιασα και μία εικόνα(ξέρετε αυτές τις μικρές τις πλαστικές που βάζουμε και στο ποστοφόλι μας).Από τη μία ήταν ο αγαπημένος μου Άγιος και από την άλλη ο Ευαγγελισμός της Θεοτόκου.Και ακριβώς δίπλα, ένα χαρτάκι ημερολογιου(από αυτά τα παλιά που είχαν και στιχάκια από πίσω) που έγραφε μια ημερομηνία.Δυστυχώς δε μπορώ να τη θυμηθώ.29 έγραφε;;; 27 εγραφε;;; scratch scratch scratch Δε θυμάμαι...
Όποια έχει ευχαρίστηση, μου λέει.

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:
xaftounaki έγραψε:Γεια σας κοριτσακια
Τι κάνετε;
Καλα βρε αθεοφοβες Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 11 215994 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 11 215994 εκει το μυαλο σας συνέχεια;;;; Κι εγω το καλοκαίρι ζεσταινομαι αρκετά! Κι εμείς αυτο το μήνα μέρα πάρα μέρα πάμε δεν υπολογίζω τίποτα

Πεταλουδιτσα μου μπραβο!! Τελικά πήγες στο Παγνή;
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΝΝΟΥΛΑ!!!ΧΙΧΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΦΤΙΑΧΝΕΙ Κ ΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ...Κ ΕΜΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ Κ ΠΑΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΔΕΝ ΜΕΤΡΑΜΕ ΑΠΟΜΑΜΒΑΝΟΥΜΕ...ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ...ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΕΝΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΚΟ..ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ?

Λογοτεχνικό ε;; Χαχα!! Κάποια στιγμη είχε ανεβάσει η Ευη μια ατέλειωτη λίστα! Θες κάτι τύπου Δημουλιδου, Μαντά, Οικονομου η κάτι άλλο;,

petalouda

petalouda
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
λοιπον ναι πηγα παγνη
ειμαι 5 εβδομαδων κ 5 ημερων
ο σακος αν καταλαβα καλα ειναι 15.4 mm
ε αποκλειεται να ειναι το μωρο τοσο
γενναω 8 φλεβαρη
θα ξαναπαω την παρασκευη να μου ανοιξουν καρτελα κ να ξεκινησουμε κ τον προγεννητικο ελεγχο
κ ναι ακουσαμε καρδουλαααααα

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaftounaki έγραψε:
toniach29 έγραψε:
xaftounaki έγραψε:Γεια σας κοριτσακια
Τι κάνετε;
Καλα βρε αθεοφοβες Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 11 215994 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 11 215994 εκει το μυαλο σας συνέχεια;;;; Κι εγω το καλοκαίρι ζεσταινομαι αρκετά! Κι εμείς αυτο το μήνα μέρα πάρα μέρα πάμε δεν υπολογίζω τίποτα

Πεταλουδιτσα μου μπραβο!! Τελικά πήγες στο Παγνή;
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΝΝΟΥΛΑ!!!ΧΙΧΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΦΤΙΑΧΝΕΙ Κ ΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ...Κ ΕΜΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ Κ ΠΑΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΔΕΝ ΜΕΤΡΑΜΕ ΑΠΟΜΑΜΒΑΝΟΥΜΕ...ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ...ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΕΝΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΚΟ..ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ?

Λογοτεχνικό ε;; Χαχα!! Κάποια στιγμη είχε ανεβάσει η Ευη μια ατέλειωτη λίστα! Θες κάτι τύπου Δημουλιδου, Μαντά, Οικονομου η κάτι άλλο;,

ΝΑΙ ΝΑΙ ΑΝΝΟΥΛΑ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ!!!ΜΕΡΣΙ!!!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
petalouda έγραψε:λοιπον ναι πηγα παγνη
ειμαι 5 εβδομαδων κ 5 ημερων
ο σακος αν καταλαβα καλα ειναι 15.4 mm
ε αποκλειεται να ειναι το μωρο τοσο
γενναω 8 φλεβαρη
θα ξαναπαω την παρασκευη να μου ανοιξουν καρτελα κ να ξεκινησουμε κ τον προγεννητικο ελεγχο
κ ναι ακουσαμε καρδουλαααααα

Αχ τι καλά!!!μπράβο πεταλουδάκι μου!!!πολύ χαίρομαι!!!άντε με το καλό και στους 9!!!

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπέρα κορίτσια!!!

Αννα τι κάνεις;;ήθελα να σε πετύχω να σου πω ότι την προηγούμενη φορά έκανα λάθος που σου είπα ότι το φθινόπωρο της μάγισσας είναι η συνέχεια της λευκής ορχιδέας..το ερωτας πόλεμος εννοούσα!

Τόνια αν θες πάρε τη λευκή ορχιδέα της Οικονόμου!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις