Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
23 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 23 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:
Αχαχαχαχαχαχα με πεθάνατε Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 19 M146Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 19 M146

Λέτε να πάθει στέρηση από τα γέλια μου? Στην αρχή σήμερα είχε το κουρτινάκι-σεμεδάκι Rolling Eyes στο παράθυρο σηκωμένο. (για να βλέπει) . Μετά δε μάσησε κ βγήκε στην αυλή κ καλά λιαζόταν! (κ έβλεπε τι βάζω στο αμάξι...)

Σε καλό της Laughing Laughing

Πέφτω για το υπνάκι μποτέ , να έχετε ένα υπέεεεροχο απόγευμα Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 19 417472

μα δν ειναι τελειο που οι γιαγιαδες καθονται πισω απο το τζαμι στο παραθυρο και σε κοιτανε και νομιζουν οτι δν φαινονται? αχαχαχαχα το εκανε και μια στο χωριο μου αυτο!!! Laughing Laughing Laughing Laughing εσενα Αντα βέβαια ξεσαλωσε και βγηκε και εξω χαχαχαχα


Χρυσακι αντε εφτασε ο καιρος!!Βλεπω εκανες κι εσυ τις φτιαχτικές σου!! θελω κι εγω να κανω και μαλλι και νυχι για το γαμο... το μαλλι σε μια βδομαδα, το νυχι μεσα στην βδομαδα πριν το γαμο, οσο πιο κοντα τοσο καλυτερα!! Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 19 328109 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 19 328109
κανονισα και οδοντιατρο Δευτερα και κομμωτρια Τεταρτη!! Wink Wink

κι εμεις τα λεμε και εξωφυλλα τα πατζουρια Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 19 215994 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 19 215994

Τόνια σπαστικο οταν εχει κυμα η θαλασσα!! αλλα και παλι, η θαλασσα ειναι θαλασσα!!εμενα με χαλαρωνει απιστευτα και μονο να την βλεπω!!

Γκρινιαρα και Αντα καλη ξεκουραση!!!!

Μαρια queen η καθυστερηση μετραει απο την επομενη μερα,αυτο μου φαινεται πιο λογικο!!! αντε να μας πεις ευχαριστα κι εσυ Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 19 536304 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 19 536304

Εγω χθες αποπλανησα τον συζηξ!! χιχι ψάχνω να βρω ευκαιριες οταν σταματαει για λιγο να παιζει να το εκμεταλλευτω!! Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 19 215994 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 19 215994 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 19 215994 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 19 215994

Ζωή μου μη κοιτάς συμπτώματα βρε!!ειδες που τσαμπα στεναχωριεσαι και ολα ειναι πολύ καλα?? ετσι θα ειναι μεχρι τελους!! Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 19 654316 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 19 654316 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 19 654316 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 19 654316
εμεις μιλαμε για απονηρευτα ονειρα αλλα για πονηρα ξημερώβραδιασματα!!χαχαχαχα εσυ πρεπει να κρατηθεις λιγο..οποτε "μονο στα ονειρα" χαχαχα

Γιαννα ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ πραγματικα απορώ πως αντεξες 7 μηνες!!!! affraid affraid

Δεσποινακι cheers cheers παλι καλα που εχει η μαμα κλιματιστικό και γλυτώνεις λιγο ζεστη να λες!! Εμεις περυσι το καίγαμε καθε μερα!!! ειδικα το βραδυ δν γινοταν να κοιμηθουμε χωρις αρκουδισιον!! τωρα εκει που μενουμε ειναι σουπερ!! Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 19 875502







toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ??ΠΡΑΓΜΑΤΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ ΗΡΕΜΕΙ Κ ΕΜΕΝΑ!!!ΑΠΛΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΗΣΥΧΗ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΒΡΗΚΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΥΜΑ!!!ΚΑΛΑ ΜΙΛΑΜΕ ΠΟΛΥ ΚΡΥΑ ΕΜΜΜ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΠΕΛΑΓΟς ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ!!!
ΠΩΣ ΠΑΝΕ ΟΙ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ??ΠΟΤΕ ΑΚΙΡΒΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΑΜΟΣ??ΑΧ ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ!!!ΕΤΣΙ ΜΠΡΑΒΟ ΕΚΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΠΟΠΛΑΝΕΙΣ...

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το κακό Τονια μου ειναι οτι τωρα που εχει φτιαξει ο καιρος εχουν φτιαξει και οι ορεξεις μου και δν εχω τοσες ευκαιριες αποπλανησης με το παλιοπαιχνιδο...αλλα γι αυτο το μηνα που εχουμε σταματησει τη προσπαθεια τον αφηνω.... απο τον αλλο Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 19 215994 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 19 215994 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 19 215994 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 19 215994 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 19 215994 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 19 215994 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 19 215994 χαχαχαχαχα


οι ετοιμασιες σχεδον τελειωσαν! μονο τουρτα γαμου και ανθοδεσμη εχει μεινει!! αα ακομη δν καναμε και τις αδειες γαμου!πφφφ στο τελος δν θα μπορεσουμε να παντρευτουμε απο αυτο ενω θα τα εχουμε ολα τελεια! χαχαχαχαχαχα

περιμενω την Τεταρτη που θα κανουμε το τελικο χτενισμα να δω πως θα βγει επιτελους!! θα της πω να το κανει σχετικα καλο, να βγαλουμε και φωτο να σας δειξω.. γιατι την αλλη φορα το ειχαμε κανει τοσο προχειρα που δν βλεποταν Razz Razz Razz

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ξαναγύρισα έπεσα πτώμα απο τη ζέστη φφφ κ έχω του κόσμου τις δουλειές!!! κ λείπει κ η μάνα μου στας εξοχάς φφφφ κ πάλι φφφφφ η μικρή κοιμάται!! τόνια ξέρεις που κ έχω το νού μου πάλι φφφφφφ ποιές είστε εδώ?

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγώ ειμαι εδώ !!! Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 19 654316

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
όλα έτοιμα μπουμπού ε?? ρε συ μην έχεις κάνα θέμα με τις άδειες ξέρω ότι θέλει κάνα μήνα πιο πριν κ παραπάνω!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γειαααααααααα!!! τι κάνετε?

έριξα έναν ωραιοτατο ύπνο κ να 'μαι...

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!ΤΙ ΩΡΑΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ!!!!
ΑΥΤΗ Η ΡΙΜΑΔΑ Η ΩΡΑ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΩ ΛΙΓΑΚΙ..ΝΙΩΘΩ ΤΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΣΗΜΕΡΑ

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:όλα έτοιμα μπουμπού ε?? ρε συ μην έχεις κάνα θέμα με τις άδειες ξέρω ότι θέλει κάνα μήνα πιο πριν κ παραπάνω!

νομιζω οτι θελει να γινουν μεσα στο τελευταιο τριμηνο, αλλα δν λεει ποτε ακριβως! Wink Wink

Ευη...μηπως παρακοιμασαι κι εσυ????? Cool Cool

Τόνια μου τι θα γινει και θα ξεκουραστεις μετα? τι περιμενεις??? Rolling Eyes

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:όλα έτοιμα μπουμπού ε?? ρε συ μην έχεις κάνα θέμα με τις άδειες ξέρω ότι θέλει κάνα μήνα πιο πριν κ παραπάνω!

νομιζω οτι θελει να γινουν μεσα στο τελευταιο τριμηνο, αλλα δν λεει ποτε ακριβως! Wink Wink

Ευη...μηπως παρακοιμασαι κι εσυ????? Cool Cool

Τόνια μου τι θα γινει και θα ξεκουραστεις μετα? τι περιμενεις??? Rolling Eyes

ΑΧ ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΠΑΕΙ 8η ΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ Κ ΣΤΙΣ 9 ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΚΟΙΜΗΘΕΙ....ΤΙ ΕΥΤΥΧΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πωπω τόση ζέστη δε παλεύεται μού φαίνεται πως θα πρέπει να πάρουμε κάνα κλιματιστικό!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχα δν παιζεσαι!! αν σε κουραζουν τοσο τα 2.. με το τριτο να σε δω!!! Laughing Laughing Laughing Laughing

εγω Μαιρη ειμαι στη δουλεια και το κλιματιστικο δουλευει ΦΟΥΛ!!!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:Πωπω τόση ζέστη δε παλεύεται μού φαίνεται πως θα πρέπει να πάρουμε κάνα κλιματιστικό!

boubou έγραψε:χαχαχα δν παιζεσαι!! αν σε κουραζουν τοσο τα 2.. με το τριτο να σε δω!!! Laughing Laughing Laughing Laughing

εγω Μαιρη ειμαι στη δουλεια και το κλιματιστικο δουλευει ΦΟΥΛ!!!

ΑΧ ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ Η ΚΟΥΡΑΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ,,,ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΝΑΨΕΙ ΤΑ ΚΛΙΜΑ Κ ΕΧΕΙ ΔΡΟΣΙΑ,,,ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΔΩΜΑΤΙΟ ΟΠΟΤΕ ΤΑ ΑΝΑΒΩ ΕΝΑΛΛΑΞ ΠΡΙΝ ΚΟΙΜΗΘΟΥΝ ΤΑ ΜΙΚΡΑ

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:
boubou έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:όλα έτοιμα μπουμπού ε?? ρε συ μην έχεις κάνα θέμα με τις άδειες ξέρω ότι θέλει κάνα μήνα πιο πριν κ παραπάνω!

νομιζω οτι θελει να γινουν μεσα στο τελευταιο τριμηνο, αλλα δν λεει ποτε ακριβως! Wink Wink

Ευη...μηπως παρακοιμασαι κι εσυ????? Cool Cool

Τόνια μου τι θα γινει και θα ξεκουραστεις μετα? τι περιμενεις??? Rolling Eyes

ΑΧ ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΠΑΕΙ 8η ΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ Κ ΣΤΙΣ 9 ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΚΟΙΜΗΘΕΙ....ΤΙ ΕΥΤΥΧΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

αχ τι καλά!! θέλω κ εγώ ένα τέτοιο πρόγραμμα

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κοριτσια μολις γυρισα απο το κομωτηριο.κουρεψα τον μικροΑς Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 19 M004

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:
toniach29 έγραψε:
boubou έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:όλα έτοιμα μπουμπού ε?? ρε συ μην έχεις κάνα θέμα με τις άδειες ξέρω ότι θέλει κάνα μήνα πιο πριν κ παραπάνω!

νομιζω οτι θελει να γινουν μεσα στο τελευταιο τριμηνο, αλλα δν λεει ποτε ακριβως! Wink Wink

Ευη...μηπως παρακοιμασαι κι εσυ????? Cool Cool

Τόνια μου τι θα γινει και θα ξεκουραστεις μετα? τι περιμενεις??? Rolling Eyes

ΑΧ ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΠΑΕΙ 8η ΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ Κ ΣΤΙΣ 9 ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΚΟΙΜΗΘΕΙ....ΤΙ ΕΥΤΥΧΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

αχ τι καλά!! θέλω κ εγώ ένα τέτοιο πρόγραμμα



ΑΧ ΜΑΡΑΚΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΠΟΛΥ......ΘΕΛΥΟΝ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΑΚΛΛΙΩΣ ΜΕ 2 Κ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΡΤΥΡΙΟ

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έκανα ένα διάλειμμα για κουβεντούλα με την αδερφή μου και να'μαι πάλι!!

Έγινα πολύ γουρούνα σήμερα!!! pig

Είχα δώσει στην γιαγιά μου φρέσκα ψαράκια να μου φτιάξει ψαρόσουπα που έτσι όπως την κάνει είναι θεική!Έφαγα το μεσημέρι 1 μισή πιάτο(σκέτο βέβαια,ούτε ψωμί,ούτε σαλάτες ούτε τίποτα) και τώρα έβαλα άλλο ένα πιάτο ΝΑ να φάω!!!Αρχίζω και ανησυχώ!!Θα γίνω άρμα μέχρι το τέλος της εγκυμοσύνης!!
Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 19 534787

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:
toniach29 έγραψε:
boubou έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:όλα έτοιμα μπουμπού ε?? ρε συ μην έχεις κάνα θέμα με τις άδειες ξέρω ότι θέλει κάνα μήνα πιο πριν κ παραπάνω!

νομιζω οτι θελει να γινουν μεσα στο τελευταιο τριμηνο, αλλα δν λεει ποτε ακριβως! Wink Wink

Ευη...μηπως παρακοιμασαι κι εσυ????? Cool Cool

Τόνια μου τι θα γινει και θα ξεκουραστεις μετα? τι περιμενεις??? Rolling Eyes

ΑΧ ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΠΑΕΙ 8η ΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ Κ ΣΤΙΣ 9 ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΚΟΙΜΗΘΕΙ....ΤΙ ΕΥΤΥΧΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

αχ τι καλά!! θέλω κ εγώ ένα τέτοιο πρόγραμμα



ΑΧ ΜΑΡΑΚΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΠΟΛΥ......ΘΕΛΥΟΝ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΑΚΛΛΙΩΣ ΜΕ 2 Κ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΡΤΥΡΙΟ

εγώ κάθομαι κ κρατάω τσίλιες μη κ πέσει φφφφφ μα να νυστάζει από το μεσημέρι κ πριν μια ώρα ξαπλώσαμε μαζί κ οιιμήθηκε αμέσως !! κοιμάται ακόμα άντε τώρα να κοιμηθεί εύκολα το βράδυ φφφφφ

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρακι μεγια το μαλλακι του μικρουυυυυυυυυ!! afro Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 19 536304 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 19 536304 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 19 536304

Δεσποινα τι να σε παχυνει παιδι μου σκετη σουπα????πλακα κανεις?
χαχαχαχαχα

Τονια ετσι πρεπει, πιστευω οτι ειναι πολυ σημαντικο να μαθουμε προγραμμα στα παιδια μας για να μενει χρονος και για εμας!!! Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 19 587529

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:
Ευη...μηπως παρακοιμασαι κι εσυ????? Cool Cool




όχι καλέ!το κανονικό!!όσο πρέπει!!!χαχαχχαχχα

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:
boubou έγραψε:
Ευη...μηπως παρακοιμασαι κι εσυ????? Cool Cool




όχι καλέ!το κανονικό!!όσο πρέπει!!!χαχαχχαχχα


χαχαχαχα τρεληηηηηηηηηηηηη Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 19 875502 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 19 875502 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 19 875502 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 19 875502 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 19 875502 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 19 875502 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 19 875502

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φεύγω,πάμε βόλτα...τα λέμε μετά!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΒΑΛΕΙΣ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ...ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΤΑΠΕΙΝΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ ΠΑΝΤΑ ΜΗΝ ΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ...ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΠΟΛΥ Κ ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ Κ ΤΗΝ ΙΔΙΑ...ΕΑΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΕΤΑ!!!

ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΥΣ ΕΒΑΛΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κ ΑΣ ΜΗΝ ΜΑΣ ΒΟΛΕΥΕΙ ΠΟΛΥ!!!ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΤΟΥΣ Κ ΔΕΝ ΤΗΝ ΧΑΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΜΟΝΟ ΣΕ ΠΟΛΥ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΣΠΑΝΙΑ ΔΗΛΑΔΗ!!!9 ΕΧΟΥΝ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΥΠΝΟ...ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΕΑΝ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΜΕΝΟΥΝ ΣΤΑ ΚΡΕΒΑΤΙΑ ΤΟΥΣ ΕΤΣΙ ΞΕΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ Κ ΕΓΩ!!!

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:

Δεσποινα τι να σε παχυνει παιδι μου σκετη σουπα????πλακα κανεις?
χαχαχαχαχα



Ξεκινάω με σούπα!!Αν συμβαίνει σε όλα τα φαγητά από εδώ και πέρα;Θα έχω πρόβλημα!!! Rolling Eyes

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΒΑΛΕΙΣ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ...ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΤΑΠΕΙΝΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ ΠΑΝΤΑ ΜΗΝ ΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ...ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΠΟΛΥ Κ ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ Κ ΤΗΝ ΙΔΙΑ...ΕΑΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΕΤΑ!!!

ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΥΣ ΕΒΑΛΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κ ΑΣ ΜΗΝ ΜΑΣ ΒΟΛΕΥΕΙ ΠΟΛΥ!!!ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΤΟΥΣ Κ ΔΕΝ ΤΗΝ ΧΑΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΜΟΝΟ ΣΕ ΠΟΛΥ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΣΠΑΝΙΑ ΔΗΛΑΔΗ!!!9 ΕΧΟΥΝ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΥΠΝΟ...ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΕΑΝ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΜΕΝΟΥΝ ΣΤΑ ΚΡΕΒΑΤΙΑ ΤΟΥΣ ΕΤΣΙ ΞΕΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ Κ ΕΓΩ!!!

μα είχαμε πρόγραμμα όπως σου έχω ξαναπεί τις τελευταίες βδομάδες δε ξέρω τι συμβαίνει άσε που άρχισε να μου κάνει νερά κ στο μπάνιο! τώρα 2 μέρες ουρλιάζει που ήταν η χαρά της. Το πολύ 10 μετά από μπάνιο πάντα κοιμόταν κ αν όχι έπαιζε στη κούνια πάντα!! Το μεσημέρι εκεί γύρω στις 3 πάλι νάνι κ το πρωί ξυπνούσε 11 ηωρα! κ αν ξυπνούσε πιο πριν ξανακοιμόταν χωρις γκρίνιες!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις