Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
56 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 56 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΒΑΛΕΙΣ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ...ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΤΑΠΕΙΝΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ ΠΑΝΤΑ ΜΗΝ ΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ...ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΠΟΛΥ Κ ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ Κ ΤΗΝ ΙΔΙΑ...ΕΑΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΕΤΑ!!!

ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΥΣ ΕΒΑΛΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κ ΑΣ ΜΗΝ ΜΑΣ ΒΟΛΕΥΕΙ ΠΟΛΥ!!!ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΤΟΥΣ Κ ΔΕΝ ΤΗΝ ΧΑΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΜΟΝΟ ΣΕ ΠΟΛΥ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΣΠΑΝΙΑ ΔΗΛΑΔΗ!!!9 ΕΧΟΥΝ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΥΠΝΟ...ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΕΑΝ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΜΕΝΟΥΝ ΣΤΑ ΚΡΕΒΑΤΙΑ ΤΟΥΣ ΕΤΣΙ ΞΕΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ Κ ΕΓΩ!!!

μα είχαμε πρόγραμμα όπως σου έχω ξαναπεί τις τελευταίες βδομάδες δε ξέρω τι συμβαίνει άσε που άρχισε να μου κάνει νερά κ στο μπάνιο! τώρα 2 μέρες ουρλιάζει που ήταν η χαρά της. Το πολύ 10 μετά από μπάνιο πάντα κοιμόταν κ αν όχι έπαιζε στη κούνια πάντα!! Το μεσημέρι εκεί γύρω στις 3 πάλι νάνι κ το πρωί ξυπνούσε 11 ηωρα! κ αν ξυπνούσε πιο πριν ξανακοιμόταν χωρις γκρίνιες!


ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΤΙ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΧΑΛΑΣΕΙ...ΚΑΤΙ ΤΗΝ ΕΝΟΧΛΕΙ...ΕΜΕΝΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΞΥΠΝΑΕΙ 06:30 ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΠΛΕΟΝ...ΕΙΝΑΙ Η ΑΝΥΣΗΧΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ!!!!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΒΑΛΕΙΣ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ...ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΤΑΠΕΙΝΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ ΠΑΝΤΑ ΜΗΝ ΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ...ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΠΟΛΥ Κ ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ Κ ΤΗΝ ΙΔΙΑ...ΕΑΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΕΤΑ!!!

ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΥΣ ΕΒΑΛΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κ ΑΣ ΜΗΝ ΜΑΣ ΒΟΛΕΥΕΙ ΠΟΛΥ!!!ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΤΟΥΣ Κ ΔΕΝ ΤΗΝ ΧΑΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΜΟΝΟ ΣΕ ΠΟΛΥ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΣΠΑΝΙΑ ΔΗΛΑΔΗ!!!9 ΕΧΟΥΝ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΥΠΝΟ...ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΕΑΝ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΜΕΝΟΥΝ ΣΤΑ ΚΡΕΒΑΤΙΑ ΤΟΥΣ ΕΤΣΙ ΞΕΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ Κ ΕΓΩ!!!

μα είχαμε πρόγραμμα όπως σου έχω ξαναπεί τις τελευταίες βδομάδες δε ξέρω τι συμβαίνει άσε που άρχισε να μου κάνει νερά κ στο μπάνιο! τώρα 2 μέρες ουρλιάζει που ήταν η χαρά της. Το πολύ 10 μετά από μπάνιο πάντα κοιμόταν κ αν όχι έπαιζε στη κούνια πάντα!! Το μεσημέρι εκεί γύρω στις 3 πάλι νάνι κ το πρωί ξυπνούσε 11 ηωρα! κ αν ξυπνούσε πιο πριν ξανακοιμόταν χωρις γκρίνιες!


ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΤΙ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΧΑΛΑΣΕΙ...ΚΑΤΙ ΤΗΝ ΕΝΟΧΛΕΙ...ΕΜΕΝΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΞΥΠΝΑΕΙ 06:30 ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΠΛΕΟΝ...ΕΙΝΑΙ Η ΑΝΥΣΗΧΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ!!!!

μακάρι να ναι τα δόντια, η ζέστη που μου λένε , η ώρα κ όλα αυτά!! γιατί το χα καμάρι που είχαμε πρόγραμμα κ ότι κοιμόταν μόνη της χωρίς προβλήματα κ τώρα χαμός φφφφφ

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΑΝ ΠΟΛΥ ΟΙ ΔΑΣΚΑΛΕΣ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ..ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΙΔΕΕΣ Κ ΒΙΒΛΙΑ Κ ΤΑ ΕΦΑΡΜΟΣΑΜΕ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΕΙΔΙΚΑ Κ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΘΕΜΑΤΑΚΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΝΑ ΛΥΣΟΥΜΕ!!!ΥΠΟΜΟΝΗ Κ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΡΟΙΠΟ ΝΑ ΜΑΣ ΠΟΥΝ ΤΙ ΤΑ ΕΝΟΧΛΕΙ

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ουφ τον εκανα μπανιο αφου μου εβγαλε το λαδι κ τωρα νανακια γτ ειναι λιγο πτωμα

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΧ Κ ΕΓΩ ΠΑΩ ΣΕ 5 ΛΕΠΤΑΚΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΑΝΙΟ ΕΥΤΥΧΩΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΜΕΤΑ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ...ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΕΘΑΝΕΙ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΤΩ....ΧΜΜΜ ΩΟΡΡΗΞΙΑΑΑ ΠΟΝΑΩΩΩΩΩΩ

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα απο την βαφτηση κ μετα δν θελει το μπανιο με την καμια ομως.ενω πριν το απολαμβανε παιζαμε γελαγε

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΜΕΝΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΟΝ ΒΑΠΤΙΣΑΜΕ 5ΜΗΝΩ Κ ΑΥΤΟΣ ΓΕΛΑΓΕ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΛΥΜΠΗΘΡΑ!!!!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ...ΜΑΡΙΕΣ ΥΠΟΜΟΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα ο δικος μου εκεινες τις μερες ειχε βγαλει εναν καλογερο εκει που ειναι το τελειομα της πανας.οπως καταλαβαινετε οχι μονο δν γελαγε αλλα εκλαιγε απο οταν πηγαμε στην εκκλησια μεχρι που γυρισαμε

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλλλλησπέρα σας!!!!!Τί κάνετε βρε κορίτσια;;;;
Εγώ ΄πριν λίγο γύρισα από τη δουλειά και πεινάω σα λύκος. Θα τηγανήσω καμιά πατατούλα, θα φτιάξω και ένατ ντάκο κρητικό και νομίζω θα είμαι σούπερ.
Ρε κορίτσια, έχω ένα προβληματισμό...Να τον πω ή θα με πάρετε με τις πέτρες;;;;

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eva34 έγραψε:Καλλλλησπέρα σας!!!!!Τί κάνετε βρε κορίτσια;;;;
Εγώ ΄πριν λίγο γύρισα από τη δουλειά και πεινάω σα λύκος. Θα τηγανήσω καμιά πατατούλα, θα φτιάξω και ένατ ντάκο κρητικό και νομίζω θα είμαι σούπερ.
Ρε κορίτσια, έχω ένα προβληματισμό...Να τον πω ή θα με πάρετε με τις πέτρες;;;;

καλε πες το το πολυ πολυ να σε παρουμε με τα μαρουλια Razz Razz Razz

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Deb έγραψε:
boubou έγραψε:

Δεσποινα τι να σε παχυνει παιδι μου σκετη σουπα????πλακα κανεις?
χαχαχαχαχα



Ξεκινάω με σούπα!!Αν συμβαίνει σε όλα τα φαγητά από εδώ και πέρα;Θα έχω πρόβλημα!!! Rolling Eyes

ζουζουνα μου η σουπα χωρις ψωμι δν σε πιάνει γι αυτο και εφαγες τοσο!!! τα αλλα φαγητα ειναι πιο χορταστικα!! μην αγχώνεσαι για τιποτα!!! Wink Wink

Μαιρη σιγουρα την πειραζει και η ζεστη και αν βγαζει και δοντακια πιστευω οτι ειναι σημαντικα πραγματα για να την αναστατώνουν!!ελπιζω να βρειτε την ακρη σας συντομα, να ηρεμισεις κι εσυ λιγο!!

Ευα περιμενω τον προβληματισμο σου!!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εύα αφού θα φας τον μεζέ μας εγώ δε σε παίρνω με πέτρες οπότε λέγε! Μπουμπού μάλλον ξέρω εγώ το πσροσδίδω στη ζέστη γιατί όλο το καιρό που βγαζε δόντια δεν είχαμε τέτοια τα βγαλε ανώδυνα!!! Εν τω μετάξει φέτος μου ρθε η όρεξη για καμπινγκ!! Έχω πρήξει τον άντρα μου να εξοπλιστούμε!!

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Το ξέρω, το ξέρω, το ξέρω πως είναι πολύ νωρίς(19η μέρα του κύκλου).Το ξέρω.Μη βαράτε!!!
Σήμερα όμως έχω, εκτός από πρηξιμο(στη δουλειά σήμερα όλοι ασχολούνταν με το στήθος μου) και πόνο στο στήθος(σημ. δεν πονάνε όταν περιμένω περίοδο), έχω και ένα ανεξήγητο πρήξιμο και ελαφρύ πόνο στην κοιλιά. Μια δυσφορία ή κάτι τέτοια τέλος πάντων. Επίσης μόλις έβγαλα 2 σπυράκια στο πρόσωπο το ένα ακριβώς απέναντι από το άλλο(στις δύο πλευρές του προσώπου μου).
Μπορεί να φανταστεί κάποια τί μπορεί να είναι;;;Έχω ανησυχήσει λίγο σήμερα μήπως είναι νκάτι ορμονολογικό...
Α! επίσης πήγα και τουαλέτα περίπου 15 φορες για τσισάκια..
Ηelp!!!!!!!!!!!!

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Α! και αίσθηση υγρών...Σα να κατουριέμαι ένα πράγμα...Έχω τρομοκρατηθεί.....

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειναι οντως ΠΑΡΑ πολύ νωρις για να σου πουμε το οτιδηποτε!! μπορει να σημαινει κατι, μπορει και να τα παιζουν οι ορμονες σου!! εμενα ειναι ο δευτερος μηνας που απο την ωορρηξια και μετα με ποναει το στηθος μου, ενω τα υπολοιπα 29χρονια δν ειχα ποτε κανενα προβλημα, και τους τελευταιους μηνες βγαζω συνεχεια σπυρακια και σε ακυρες μερες του μηνα ενω πρωτα μονο τις μερες που ειχα περιοδο!!
γενικοτερα τα εχει παιξει ο κυκλος μου απο τις ελευθερες επαφες γιατι πριν ηταν φουλ σταθερος ενω τωρα παιζει, ευτυχως ομως δν εχω ποτε μεχρι τωρα καθυστερηση!!

Τα λεω ολα αυτα για να σου δωσω να καταλαβεις οτι τιποτα δν σημαινει κατι μεχρι να ερθει η καθυστερηση να κανουμε τεστ και να ειναι θετικο!!


υ.γ. δν υπαρχει κανενας λογος να τρομοκρατείσαι!! ολα φυσιολογικα ειναι!! Wink

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεν βιάζομαι ακόμη για την "ενδεχόμενη" εγκυμοσύνη....Απλά δε μπορώ να εξηγήσω τα ανεξήγητα σε ένα οργανισμό που μέχρι τώρα δούλευε ρολόι...Και η αλήθεια είναι πως είμαι και λίγο υποχόνδρια με την υγεία μου...Προσπαθώ να μην αγχώνομαι. ΑΠλά ρώτησα μήπως καμία από εσάς είχε κάτι παρόμοιο και μπορεί να με καθησυχάσει... Βέβαια πό την άλλη(όπως λες και εσύ Έλλη μου) μπορεί και εμένα οι ορμόνες μου να έχουν πάθει λαλά. (ελπίζω να μην είναι κάτι κακό)

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΔΕΝ θα πρεπει να αγχωνεσαι με το παραμικρο!!Ειδικα εμεις οι γυναικες παθαινουμε που και που ενα λαλα ορμονικο χωρις να τρεχει τιποτα! μη καθεσαι και παρατηρεις λεπτομερειες!! συνεχισε τη ζωη σου οπως πριν!! Wink Wink



Έχει επεξεργασθεί από τον/την boubou στις Πεμ Ιουν 14, 2012 9:17 am, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : ειχα παραλειψει ενα δεν)

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχαριστώ κοριτσάκι μου Respect Respect Respect Respect Respect . Ευχαριστώ πολύ. Τα λόγια σου με βοηθάνε...Θα προσπαθήσω να ηρεμήσω λίγο.
Πάω να φτιάξω τα φαγάκι μου και έροχμια να το φάνε παρεούλα

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλή ορεξη!!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 20 M193Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 20 M193Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 20 M193Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #46 - Σελίδα 20 M193

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πολύ ησυχία σήμερα!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ηρθα παλι!! με αποσπουν λιγο στη δουλεια και χανομαι χιχι!!

παλι καμία δν ειναι εδώ??

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!


εγωωωωωωωωωωωωω

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Επέστρεψα!!!!!Τέλειος ο ντάκος Μαράκι μου!!!!
Τώρα βέβαια κοντεύω να σκάσω αλλά τον ΚΑΤΑΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ!!!!!! Laughing
Σε λίγο θα πρέπει και πάλι να σας αφήσω γιατί πρέπει να φτιάξω τη βαλιτσούλα μου. ΘΑ πάω στην πόλη μου για να ψηφίσω(αφού δικαιούμαι και μία μέρα άδεια), θα κολλήσω άλλες δυο μερούλες και θα μείνω στη μανούλα και τον μπαμπούλη μου να τους δω λίγο και να ηρεμήσω κ εγώ.
Έλλη, μάντεψε ποιά είναι η γενέτειρα πόλη μου!!!!!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
έλα καλέ μ ένα ντάκο φούσκωσες??? ποια είναι η πόλη σου?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις