Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
490 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 490 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 29 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 41]

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φιλεναδιτσες μου, σημείωνα τα απαραίτητα που πρέπει να αγοράσω για το μωρό (για να οργανονόμαστε σιγά σιγά να κάνουμε το κουμάντο μας..), γέμισαν 6 σελίδες στο σημειωματάριο, είναι πολλά ψιλοπράγματα που δεν τα σκεφτόμαστε αλλά όλα χρήσιμα, θα τρελαθω...
Δε θελω καν να μπω στη διαδικασια να σκεφτω πόσο θα κοστίσουν όλα αυτα... drunken σαλτάρω...

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Χαρούλααα!!!!Όλα καλά???
Γιώτα άστα να πάνε και μένα με πιάνει φρίκη και αμα πας και σε κανένα μαγαζί όλο και κάτι θα προκύψει που δεν θα το έχεις γράψει!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:
sofouli έγραψε:καλημερα λεμονακι!!!!!!δε ξερουμε ακομα!!!!!!αναμενουμε!!!!!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 17 215994
πότε θα σας πουν ;

μεχρι τη παρασκευη λογικα θα ξερουμε!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:
Λεμονάκι έγραψε:
sofouli έγραψε:καλημερα λεμονακι!!!!!!δε ξερουμε ακομα!!!!!!αναμενουμε!!!!!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 17 215994
πότε θα σας πουν ;

μεχρι τη παρασκευη λογικα θα ξερουμε!
άντε μακάρι τότε να σας πουν το φεύγετε !!! ώρε γλέντια που θα κάνεις !! η μπαλαρίνα σου καλά ;

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:καλημερα,χαρα!!!!!!!αχ μακαρι!!!!!!!!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 17 215994  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 17 215994 καλα εισαι?

ολα καλα κοριτσακι μου μονο η ζεστη με ενοχλει απιστευτα,ολη μερα πρεπει να ειμαστε με τα α/ρ!!ουφφφ

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vgog65 έγραψε:Καλημέρα Χαρούλααα!!!!Όλα καλά???
Γιώτα άστα να πάνε και μένα με πιάνει φρίκη και αμα πας και σε κανένα μαγαζί όλο και κάτι θα προκύψει που δεν θα το έχεις γράψει!!!!

Ολα καλα Βικακι μου αντε κ εσυ σιγα σιγα να ηρεμησεις!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δόξα το θεό μέχρι στιγμής δεν είναι βαρύ και ασήκωτο το κλίμα.....με βλέπουν και με τη κοιλιά τούρλα και έχουμε και τις ετοιμασίες σιγά σιγά του παιδικού δωματίου και ψιλοξεχνιέται το αντράκι μου!!!!
Εντωωμεταξί από χθές που άλλαξα μήνα μπήκα 7ο γίνεται χαμός αυξήθηκε η κινητικότητα του παιδιού και βλέπω και πιάνω κάτι εξογκώματα(δεν καταλαβαίνω αν είναι χέρια πόδια κεφάλι)αλλα χαίρομαι μόνη μου!!!!
Μετακόμισα και τις γατούλες μου στο υπόγειο(της είχα και κοιμόντουσαν στο υπνοδωμάτιο το περισευούμενο....)και ευτυχώς είναι βολικές μωρέ και βολευτήκανε τις είχα ένα άγχος και αυτές αλλά εντάξει!!!!

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας κοπελιές!
Δεν σας προλαβαίνω πια ούτε στην ανάγνωση.
Αν υπάρχει κανένα συνταρακτικό νέο, σας παρακαλώ να το επαναλάβετε... Very Happy
Ήρθε και ο μάρσιπος που μου έραψε η Στέλλα και ανυπομονώ πλέον να έρθει η ώρα να βάλω τη μπουμπού μέσα.
Στέλλα, ετοιμάσου και γι' άλλη παραγγελία. Η πελάτισσά σου είναι πολύ ικανοποιημένη και θέλει κι άλλο.... Very Happy
Να σ' ευχαριστήσω κι αλλη μια φορά κι από εδώ.  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 17 417472
Έκανα και κάποια ψώνια για τη βαλίτσα. Πήρα πάνες, σερβιέτες, ένα μπιμπερό, απορρυπαντικό. Σιγά-σιγά οργανώνομαι. Ελπίζω αυτή την εβδομάδα που λείπει η κόρη μου η μεγάλη στη γιαγιά της να βρω το χρόνο να κάνω μερικά πράγματα στο σπίτι. Πρέπει να οργανώσω τα παιδικά δωμάτια.

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα Δεσποινάκο μου.........!!!Ξεκίνησες σιγά σιγά και εσύ να οργανώνεσαι........πότε είναι καλό να ετοιμάσουμε τη βαλίτσα άραγε????Είναι τόσα πολλά τα πράγματα και με πιάνει τόσο φρίκη εμένα δεν ξέρω πια είναι τα σημαντικά και πια τα ασήμαντα.....για αρχή έχω πάρει το καρότσι το κρεβάτι και αυτο/τα για το δωμάτιο!!!(ρουχαλάκια σελτεδάκια -και όλα τα συναφή τα έχω......έτοιμα πλυμένα)

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vgog65 έγραψε:Καλησπέρα Δεσποινάκο μου.........!!!Ξεκίνησες σιγά σιγά και εσύ να οργανώνεσαι........πότε είναι καλό να ετοιμάσουμε τη βαλίτσα άραγε????Είναι τόσα πολλά τα πράγματα και με πιάνει τόσο φρίκη εμένα δεν ξέρω πια είναι τα σημαντικά και πια τα ασήμαντα.....για αρχή έχω πάρει το καρότσι το κρεβάτι και αυτο/τα για το δωμάτιο!!!(ρουχαλάκια σελτεδάκια -και όλα τα συναφή τα έχω......έτοιμα πλυμένα)
Και στις δυο προηγούμενες εγκυμοσύνες είχα την βαλίτσα καμιά βδομάδα πριν μπω στο ένατο. Νόμιζω ότι όταν μια εγκυμοσύνη εξελίσσεται ομαλά καλά είναι να την ετοιμάζεις λίγο πριν πατήσεις τον ένατο.
Παρεπιπτόντως τίποτα δεν έχω πλυμένο. Πρέπει πρώτα να καθαρίσω τα καινούργια συρτάρια. Very Happy

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
επεστρεψα!!!!!!τι ζεστη ειναι αυτη!!!!!!! Shocked εμενα τα ετοιμαζει η μαμα κατω στη θεσσαλονικη γιατι εγω τι να κανω εδω πανω....κουτες η' ετοιμασιες?

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ήρθε η μετάθεση Σοφία;
Ήρθε δυστυχώς και στον αδερφό μου και είναι για Πλάτη. Ξέρεις εσύ που είναι...
Άστα, βράστα.... η νύφη μου δουλεύει Κομοτηνή και έχουν δυο μικρά παιδάκια 4 και 2 χρονών....

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία και εμένα το ίδιο ...τα έχει αναλάβει σχεδόν όλα η μανούλα μου............... εγώ απλά είμαι στη διαδικασία που διαλέγω και εκείνη πλένει σιδερώνει και ράβει πάνες η καλή μου!!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεσποινα μου,πλατη ειμαστε!σε πιο θα παει?618 ειναι ο αντρας μου!αν θελει πληροφοριες να ρωτησω το γιωργο να τον προετοιμασει!δε μαθαμε ακομα επισημα.βγηκανε?

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vgog65 έγραψε:Σοφία και εμένα το ίδιο ...τα έχει αναλάβει σχεδόν όλα η μανούλα μου............... εγώ απλά είμαι στη διαδικασία που διαλέγω και εκείνη πλένει σιδερώνει και ράβει πάνες η καλή μου!!!!!

τι να πρωτοκανουνε και αυτες μωρε...εμεις θα εχουμε ενα τρεξιμο αλλα τι να κανουμε.η πεθερα μου,μου ειπε να μη θελω και γεννα και μετακομιση....και ετσι αποφασισα να γεννησω του χρονου που θα εχει χρονισει η μπεμπα! Wink Wink

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχαχχαχ κρατα την Σοφακι....ποτε θελει ακριβως να γεννησεις?? confused confused confused confused confused confused

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
για του χρονου καλα ειναι???????????? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:δεσποινα μου,πλατη ειμαστε!σε πιο θα παει?618 ειναι ο αντρας μου!αν θελει πληροφοριες να ρωτησω το γιωργο να τον προετοιμασει!δε μαθαμε ακομα επισημα.βγηκανε?

Δεν ξέρω αν είναι επίσημα ή όχι. Το Σάββατο το μάθανε.
Ούτε ξέρω σε ποια μονάδα θα πάει.
Ο αδερφός μου Σοφία είναι από Ευελπίδων και αν δεν κάνω λάθος πρέπει να είναι ταγματάρχης τώρα και θα έρθει σε κάποια μονάδα ως διοικητής. Έτσι είναι πιο ζόρικα τα πράγματα γιατί θα είναι δύσκολο να φεύγει ακόμα και τα σ/κ.

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:για του χρονου καλα ειναι???????????? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

μωρε μηπως κ παλι ειναι πολυ νωρις δεν το κανεις σε καμια διετια γιατι οπως λενε το 2014 θα εχουμε αναπτυξη οποτε κ τα οικονομικα μας θα ειναι καλυτερα!!
αχ θεουλι μου τι αλλο θα ακουσουμεεεε!!!αχαχαχαχχ pale pale pale pale

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
desT έγραψε:
sofouli έγραψε:δεσποινα μου,πλατη ειμαστε!σε πιο θα παει?618 ειναι ο αντρας μου!αν θελει πληροφοριες να ρωτησω το γιωργο να τον προετοιμασει!δε μαθαμε ακομα επισημα.βγηκανε?

Δεν ξέρω αν είναι επίσημα ή όχι. Το Σάββατο το μάθανε.
Ούτε ξέρω σε ποια μονάδα θα πάει.
Ο αδερφός μου Σοφία είναι από Ευελπίδων και αν δεν κάνω λάθος πρέπει να είναι ταγματάρχης τώρα και θα έρθει σε κάποια μονάδα ως διοικητής. Έτσι είναι πιο ζόρικα τα πράγματα γιατί θα είναι δύσκολο να φεύγει ακόμα και τα σ/κ.

εμεις δε μαθαμε ακομα...αναμενουμε....!!!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα ομορφες ελπιζω να ειστε ολες καλα!
Σημερα εχω ραντεβου στο γιατρο και ανυπομονω!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεσποινάκο ετοιμάζεσε ε; καλά κάνεις σιγά σιγά πρέπει να τα πάρουμε..
εγώ μπορώ να πω ότι ήμουν λίγο στην κοσμάρα μου αλλά με άνχωσε η μανούλα μου έστω και τηλεφωνικώς το σ/κ. Καλά έκανε βέβαια γιατί αλλιώς δεν έπερνα μπρος!
Θα μου πάρει κι αυτή ότι μπορει από μωρουδιακά. Έχει φαγωθεί να πάει μόνη της τζαμπο να πάρει.
Εγώ πάλι έφαγα άλλο κόλλημα.
θέλω να πάρω βαλίτσα για το μαιευτήριο.
Εχω πολλα σακ-βουαγιάζ αλλά θέλω να πάρω βαλίτσα τυπου τρολεϊ! κόλλημα! Θέλω να ναι έτσι ξεχωριστή.. αφορμή για επιπλέον έξοδα καταλαβαίνετε..
Χριστινάκι τέλεια έχεις γιατρούλι θα δεις τη ζουζούνα πάλι θα περιμένουμε όμορφα νεάκια...

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου χριστινακι!!!!καλα εισαι?????αντε τυχερουλα θα δεις και τη μπεμπα!!!!

γιωτακο και εγω σκεφτομαι για τετοια βαλιτσουλα!ε μεσα σε ολα να βαλω ενα ακομα εξοδο!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
η ομαδα βαρυνε βλεπω!!!!!!μας πιασανε οι ζεστες????????

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιωτακι μου ετσι τυπο βαλιτσουλας θα ηθελα και εγω. αλλα δεν ειναι λιγο νωρις να τα σκεφτομαστε αυτα;
ζητατε απο το γιατρο σας λιστα. εμενα μου εδωσε ολα αυτα που πρεπει να παρω μαζι μου για εμενα και για το νινακι.

Σοφακιιιι μου γεια σουυυ ναι ειμαι καλα ετοιμαζομαι ψυχολογικα χεχε. εσυ πως εισαι;;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 29 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις