Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
590 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 590 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 41]

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sofouli έγραψε:η ομαδα βαρυνε βλεπω!!!!!!μας πιασανε οι ζεστες????????
Αστα να πάνε σοφούλι..
Εγώ σήμερα δε ξέρω τι έπαθα, νιώθω κάπως πτώμα... το στομάχι μου ανακατεύεται, λίγο ζαλίζομαι, πονάει το κεφάλι μου, λίγο δε θέλω να κάνω τίποτα, έχω και το μπέμπη με έχει ταράξει, ρε χτυπάει πολύ δυνατά τώρα τελευταία, μερικές φορές με πονάει κιόλας!
ας είναι να ΄ναι καλά το παιδί μου.. το παιδάκι μου το αγγελούδι μου...  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 18 49454

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ψυχολογικα για πιο πραγμα?που θα πας στο γιατρο??????ε ρε πρεπει να χαιρεσαι!εγω καλα!!!!ζεσταινομαι και μαλλον μεγαλωνει η κοιλια γιατι με τραβαει!

γιωτακο μπορει να εχει λοξυγγα!εμενα με ποναει ετσι οταν εχει λοξυγγα!σημερα ειναι ησυχη αλλα κοιμαται χαμηλα μαλλον και με ποναει!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιωτα μου ζαλαδες και ανακατεματα εχω και εγω.. νομιζω ειναι και ο καιρος.. υπομονη μας!!
αχχ τι ωραια τα νινακια σας που βαρανε χεχε!! εμενα ειναι ησυχη πολυ γενικως

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τι να κανουν κι αυτά μωρε μια σταλίτσα τώρα και να έχουν λόξυγγα φαντάσου τα δε θα ξέρουν τι τους γίνεται...

Χριστινάκι σχετικά νωρίς ναι, απλά πρέπει να κάνω μια λίστα τι χρειαζομαι για να οργανώσουμε τα έξοδά μας μόνο 2 μισθοί απομένουν ως τη γέννα, με πολλάααααα έξοδα και καταλαβαίνεις..

Ναι μπορεί να είναι και λόγο καιρου-ζεστης. θα περάσει..
δε ξέρω μωρέ τι το πιασε τις τελευταίες μέρες, απλά δεν είχα ιδέα ότι μπορεί να είναι τόσο ζωηρο και ανησυχισα αρχικά.

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια κ εγω ελεγα να παρω βαλιτσακι αλλα ο αντρασ μου μου ειπε οτι ειμαι τρελη κ οτι ειμαι full απο βαλιτσες... Κ να μην παιρνω περιττα πραγματα... Ε εχει ενα δικιο αλλα βλεπω οτι εμεις οι μανουλες ειμαστε πολυ πιο ενθουσιασμενες απο τους αντρες μας!! Ο δικος μου χαμπαρι δε παιρνει..
Οσο για τη λιστα για το μαιευτηριο( αν κ αρκετα νωρις) βρηκα αυτο το λινκ... Αυτα θα παρω μαζι μου εγω.. http://www.iaso.gr/gr/Iaso/Content.aspx?PID=287&BC=0,0,522

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα τιναζοτανε πολυ και οταν ητανε να παω για υπερηχο ρωτησα το γιατρο μου και ειπε πως ειναι λοξυγγας!μεγαλωνουμε!!!!!!!!!!!εμενα σημερα με ενοχλει η κοιλια...σα να σχιζεται ειναι!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου ελενα!!!!!!ωραια η λιστα!και εγω αυτα εγραψα αλλα χωρις νεσεσερ για μακιγιαζ!και στη κλινικη παιρνεις φορμακια κτλ?σερβιετες μου ειπανε να παρω τενα που ειναι σα βρακακι για να μην εχω την εννοια να λερωθω!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νομιζω συμφωνω με την Ελενα! δε χρειαζεται να κανουμε ασκοπα εξοδα. στο κατω κατω αγοραζουμε τα βασικα και αμα γεννηθει το μωρακι και δουμε οτι χρειαζεται ακομα κατι αλλο, περνουμε τοτε. ισως ειναι πιο καλα ετσι για να μην αγορασουμε πραγματα αχρηαστα στο τελος της ημερας..

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα Έλενα...
Ε μα ναι αυτοί είναι πάντα πιο συγκρατημένοι, μωρε δίκιο έχουν δε λέω αλλά κι εμεις οι χαζομαμάδες.. κρίμα δεν είμαστε; θέλουμε να το ζήσουμε με τον τρόπο μας...

Εγώ που λες έχω βρει όλες τις λίστες που υπάρχουν στο ίντερνετ, τις έχω συγχωνεύσει και έχω κρατήσει ότι μου φαίνεται χρήσιμο.

Απλά πέρα από τα του μαιετηρίου είναι κι άλλα πραγματάκια που χρειάζεσαι τον πρώτο καιρό σπίτι.
Τώρα θα μου πεις γιατί μετά τη γέννα θα κλείσουν τα μαγαζιά?
Θα μπορεί να πεταχτεί ο αντρούλης μας ή κάποιος συγγενής να μας πάρει τι θέλουμε.
Απλά ας κάνουμε εμείς την έρευνά μας να ξέρουμε τι θέλουμε για να μη μας πάρουν ότι να΄ναι, να ξέρουμε τι να ζητήσουμε βρε αδερφέ!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δε ξερω αλλα με αυτα που λετε ανησυχω γιατι εγω τη δικη μου την καταλαβαινω οταν ειμαι ξαπλωμενη μονο κ απολυτα συγκεντρωμενη αλλα κ παλι ειναι αναπαισθητες οι κινησεις.. Δε μπορω δλδ να πω οτι με κλωτσαει .. Σα
ν κατι να κουνιεται ελαφρια μεσα μου ειναι...

Sofaki στο μαιευτηριο τα ντυνουν οι μαιες με κατι ρουχαλακια που ειναι 2-3 νουμερα μεγαλυτερα κ τα μωρα ειναι σα παλιατσοι!! Οσα εχω δει στο ιασω ετσι ειναι.. Εγω ενα - δυο φορμακια για την εξοδο απο το μαιευτηριο θα παρω.. Οσο για το νεσεσερ ειναι must! Εγω με το παω στο δωματιο μετα το χειρουργειο θα βαφτω κ θα χω βαψει κ μαλλι γιατι θα ερθουν 40-50 ατομα επισκεψη!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω δε θελω και κανεναν να ερθει αλλα αν ερθει δε πειραζει...λεχωνα ειμαι!!!θα με δουνε μετα στα καλυτερα μου!!!!!! Very Happy ως τοτε σκεφτομαι πως θα ειναι η μικρη.....σε ποιον θα μοιαζει???θα ειναι ομορφη???

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και εγω θα προτιμουσα να ημουν prive με τους δικους μου αλλα απο μενα θα ερθουν καμια εικοσαρια πρωτοι θειοι κ ξαδερφια κ μαζι με του αντρα μου φτανουμε τους 40!!! Δε μπορω να πω να μην ερθουν κιολας γιατι μετα θα κανουν ντου στο σπιτι κ θα ειναι χειροτερο!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α στο σπιτι μονο οι γονεις μου!!!!!ασαραντηστο μωρακι θα εχω!!!!!!!!!!!!!πως θα τη παλεψω 40 μερες μεσα?>

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Iokasti27 έγραψε:... θα χω βαψει κ μαλλι γιατι θα ερθουν 40-50 ατομα επισκεψη!
Τι εννοείς ότι θα βάψεις μαλλί στο μαιευτήριο; Πες μου ότι κατάλαβα λάθος... πως γίνεται αυτό;

Σοφία, μάντεψε... ο αδερφός μου θα είναι ο νέος υποδιοικητής του 618. Μικρός που είναι ο κόσμος! Και επίσημα πλέον!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα συμπεθεράκο μου ...γιατρό σήμερα έ????Ποιος στη χάρη σου!!!!
Έλενα καλησπέρααααα αυτό έλεγα και εγώ πιο πρίν οτι έχω αρχίσει και αγχώνομαι και ζεσταινόμαι και πρήζονται τα πόδια και με πλακώνει στη κλωτσιά μπουνιά κεφαλιά δεν ξέρω τι είναι και ο μπέμπης μου και δεν έχω όρεξη να ασχοληθώ με τίποτα νιώθω πολύ κουρασμένη και σισκίνητη...όσο για τώρα θέλω να πάω να κάνω ένα ντους και να ξαπλώσω αυτό απλά...περιμένω να πάει τρείς να ξεκουμπιστώ.....η γυναίκααααααααααα!!!!!Μαλλί να βάψω ήταν το Αύγουστο αντάυγεια αλλά δεν ψήνομαι με τίποτα............με τίποτα όμως μόνο που σκέφτομαι τη διαδικασία μου ρχετε λιποθυμία...και αυτό το παιδί όση ώρα σας μιλάω....χαχαχαχω κάθομαι σταυροπόδι και τον πιέζω μάλλον και με πιέζει και αυτός στα δεξιά είναι!!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
desT έγραψε:
Iokasti27 έγραψε:... θα χω βαψει κ μαλλι γιατι θα ερθουν 40-50 ατομα επισκεψη!
Τι εννοείς ότι θα βάψεις μαλλί στο μαιευτήριο; Πες μου ότι κατάλαβα λάθος... πως γίνεται αυτό;

Σοφία, μάντεψε... ο αδερφός μου θα είναι ο νέος υποδιοικητής του 618. Μικρός που είναι ο κόσμος! Και επίσημα πλέον!

ναι μου ειπε ο γιωργος πως θα παει σαν υπο διοικητης γιατι οι διοικητες ειναι συνταγματαρχες!ειναι πολυ μικρος ο κοσμος!κριμα μωρε που φευγουμε....πως ειναι τ'ονομα του?ποτε ειναι να παει?

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:α στο σπιτι μονο οι γονεις μου!!!!!ασαραντηστο μωρακι θα εχω!!!!!!!!!!!!!πως θα τη παλεψω 40 μερες μεσα?>

Σοφία αυτές τις 40 μέρες τις σκέφτομαι και εγώ..........με φόβο και πάθος!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vgog65 έγραψε:
sofouli έγραψε:α στο σπιτι μονο οι γονεις μου!!!!!ασαραντηστο μωρακι θα εχω!!!!!!!!!!!!!πως θα τη παλεψω 40 μερες μεσα?>

Σοφία αυτές τις 40 μέρες τις σκέφτομαι και εγώ..........με φόβο και πάθος!!!

θα φρικαρω!!!!!!!!!!! Smile εμενα η μπουμπου ειναι ησυχη τωρα...αλλα με τραβαει η κοιλια μωρε και δεν εχω διαθεση.χωρια που κανω μπανιο τουλαχιστον 2 φορες τη μερα....τωρα θα ξυπνησει μετα το φαγητο!!!!

lia1987


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κοριτσακια μου γεια σας, ελπιζω να 'στε ολες καλα. Εγω δεν ειμαι στα καλυτερα μου, εχω πονακια εδω και 3, 4 μερες κατω στην κοιλια χαμηλα και λιγο στη μεση, αστε που αρχισαν να με πονανε οι προσαγωγη, ελπιζω να μην ειναι κατι ασχημο. Δεν πηρα τον γιατρο μου γιατι ειχα παει πριν 12 μερες και ηταν ολα καλα. Τωρα περιμενω την Πεμπτη που εχω ραντεβου στο νοσοκομειο. Αυριο θα παω για την καμπυλη ζαχαρου και εχω αγχος και γι'αυτο.

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:
vgog65 έγραψε:
sofouli έγραψε:α στο σπιτι μονο οι γονεις μου!!!!!ασαραντηστο μωρακι θα εχω!!!!!!!!!!!!!πως θα τη παλεψω 40 μερες μεσα?>

Σοφία αυτές τις 40 μέρες τις σκέφτομαι και εγώ..........με φόβο και πάθος!!!

θα φρικαρω!!!!!!!!!!! Smile εμενα η μπουμπου ειναι ησυχη τωρα...αλλα με τραβαει η κοιλια μωρε και δεν εχω διαθεση.χωρια που κανω μπανιο τουλαχιστον 2 φορες τη μερα....τωρα θα ξυπνησει μετα το φαγητο!!!!



Ρε συ εγώ από χτές πιάνω αναγλυφα εξογκώματα να κινούνται στη κοιλιά........στην αρχή τρελάθηκα ALIEN κυριολεκτικά εγώ και η Σιγκούρνει Γουιβερ.....μετά το απολάμβανα και ωναι συνεχίζει ακόμη και τώρα θέλω να σου πώ να κινείται έτσι...τι καλόςςςςςςςςςςς μωρέ!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia1987 έγραψε:Κοριτσακια μου γεια σας, ελπιζω να 'στε ολες καλα. Εγω δεν ειμαι στα καλυτερα μου, εχω πονακια εδω και 3, 4 μερες κατω στην κοιλια χαμηλα και λιγο στη μεση, αστε που αρχισαν να με πονανε οι προσαγωγη, ελπιζω να μην ειναι κατι ασχημο. Δεν πηρα τον γιατρο μου γιατι ειχα παει πριν 12 μερες και ηταν ολα καλα. Τωρα περιμενω την Πεμπτη που εχω ραντεβου στο νοσοκομειο. Αυριο θα παω για την καμπυλη ζαχαρου και εχω αγχος και γι'αυτο.
ρε Λιά

Γεια σου ρε Λιάκι μην αγχώνεσαι όλα καλά θα πάνε.......θα δείς και τη Πέμπτη πιο σίγουρα.....!!!!Αλλά μάλον δεν θα είναι τίποτα αφού σε είχε δει και ο γιατρός σου!!!!
Εγώ για φιατρό έχω ακόμη 2 βδομάδες γεμάτες!!!!!!!!!!!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου λιακι!!!δε θα ειναι τπτ!απο τις αλλαγες που γινονται θα ειναι!σημερα ολες κατι εχουμε....και εγω τη πεμπτη παω για καμπυλη σακχαρου!

οταν ξαπλωνω ειναι σαν αλιεν...φαινεται ολη η κινηση!εχθες το προσεξε ο γιωργος και με ρωτουσε αν ποναω!αλλα ειναι σουπερ!αν και ακομα δε το πιστευω!με πιανει τωρα αν θα ειναι ομορφο το μικρουλικο και τετοια.........

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γιατρο τωρα μετα τη μετακομιση...σε κανα μηνα μου ειπε! Sad Sad

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Οχι θα τα βαψω μεσα σεπτεμβρη τα μαλλια κ στο κομμωτηριο του μαιευτηριου μονο χτενισμα θα κανω για να μαι περιποιημενη.. Νομιζα οτι ειναι υπερβολη αλλα τελικα πολλες το κανουν .. Κ δε μπορω να ενοχλησω τα αλλα κρεβατια διπλα μου.... Στο ιασω που πηγαινω για τις εξετασεις εχει πλακα ..το κομμωτηριο ειναι γεματο με μανουλες με ρομπιτσες!

Βικυ αυτο με το σαρανταημερο δε θα το τηρησω.. Δε προκειται να κατσω σπιτι.. Σε 20 μερες μετα τη γεννα ξεκιναω δουλεια κ μεχρι τοτε σιγουρα θα πηγαινουνε βολτουλα στο σπιτι των γονιων μου....

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το μισο σαραντισμο θα τον κρατησω...μετα το συζηταμε!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις