Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
412 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 412 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 41]

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Iokasti27 έγραψε:Οχι θα τα βαψω μεσα σεπτεμβρη τα μαλλια κ στο κομμωτηριο του μαιευτηριου μονο χτενισμα θα κανω για να μαι περιποιημενη.. Νομιζα οτι ειναι υπερβολη αλλα τελικα πολλες το κανουν .. Κ δε μπορω να ενοχλησω τα αλλα κρεβατια διπλα μου.... Στο ιασω που πηγαινω για τις εξετασεις εχει πλακα ..το κομμωτηριο ειναι γεματο με μανουλες με ρομπιτσες!
...

Α, πολύ χλιδή!
Εμείς εδώ τέτοια πράγματα δεν έχουμε... Very Happy
Άντε καμιά φιλενάδα να 'ρθει να σου βάψει το νύχι και τίποτα άλλο.

lia1987


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μακαρι να πανε ολα καλα γιατι δεν αντεχω αλλο αυτο το αγχος και αυτη την πιεση, με πιανουν τα ψυχολογικα μου, δεν μπορω να κανω τιποτα, ουτε μπανιο καλα καλα, μολις καθησω λιγο παραπανω ορθια με πιανει αυτο το βαρος και τα πονακια. Αυτο που μου την σπαει ομως πιο πολυ ειναι που μου λενε πως ειναι η ιδεα μου.Οσο για το σαραντισμο και εγω δεν νομιζω να τον κρατησω ολο.

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έλενα και εγώ όσο αντέξω..........για 40 χλωμή με κόβω...........εμένα τη μάνα μου θα την έχω εσώκλειστη μαζί μου στην αρχή μετά βλέπουμε μένει δίπλα μας κανά 10λεπτο περπάτημα οπόταν............όσο για το μαλλί και το χτένισμα πολύ ωραία ιδεά το έχω ακούσει και από άλλες και συγκεκριμένα στο Ιασώ.........!!Στο Μητέρα δεν γνωρίζω αν έχουνε κομμωτήριο αλλά είμουνα που ειμουνα σούργελο δεν ασχολιόμουνα ποτέ με τα αυτά τώρα έγκυος έχω απογίνει τελίως παρτάλι....αφού θέλω να ξυρίσω γάμπα....και δεν φτάνω βαριέμαιόλα μαζί τα έχω πάθει!!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου Χριστινακι μου,αντε τυχερουλα θα δεις την κουκλιτσα σου σημερα!!
κ εγω αυριο το πρωι εχω ραντεβου να δω την δικια μου!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 19 215994  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 19 215994  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 19 215994

κοριτσακια μου κ εγω τετοια βαλιτσουλα θελω αλλα πρεπει να προσπαθησω να ελλατωσω οσο μπορω τα εξοδα γιατι δεν βγαινουμε!! Crying or Very sad Crying or Very sad
κατι που μου ειπε η αδερφη μου κ σκεφτηκα να σας το πω ειναι με τα παμπερς να 1ον να μην παρουμε πολλα γιατι μπορει η συγκεκριμενη μαρκα να φερνει αλλεργια κ να πρεπει να δοκιμασουμε αλλη κ 2ον να περιμενουμε μεχρι να δουμε ποσο θα ειναι το μωρο γιατι τα new born μπορει να μην κανουνε κ να θελουν μαγαλυτερη!
σας τα εγραψα γιατι εγω δεν το ειχα σκεφτει καθολου κ θα ψωνιζα αρκετα κ φυσικα τα μικροτερα

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia1987 έγραψε:Μακαρι να πανε ολα καλα γιατι δεν αντεχω αλλο αυτο το αγχος και αυτη την πιεση, με πιανουν τα ψυχολογικα μου, δεν μπορω να κανω τιποτα, ουτε μπανιο καλα καλα, μολις καθησω λιγο παραπανω ορθια με πιανει αυτο το βαρος και τα πονακια. Αυτο που μου την σπαει ομως πιο πολυ ειναι που μου λενε πως ειναι η ιδεα μου.Οσο για το σαραντισμο και εγω δεν νομιζω να τον κρατησω ολο.


Λιάκι μην αγχώνεσαι και εγώ μέσα στη φρίκη είμαι αρκετές φορές της ημέρας απλά είμαι και στη δουλειά και ξεχνιέμαι...εγώ έχω άλλο κόλημα από τότε που έμαθα οτι είμαι έγκυος κοιτάω συνέχεια το εσώρουχο μου 4-5 φορές την ημέρα κόλημα μιλάμε...αφού με βρίζουνε όλοι αλλά εγώ κοιτιέμαι!!!!!

lia1987


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
vgog65 έγραψε:
lia1987 έγραψε:Μακαρι να πανε ολα καλα γιατι δεν αντεχω αλλο αυτο το αγχος και αυτη την πιεση, με πιανουν τα ψυχολογικα μου, δεν μπορω να κανω τιποτα, ουτε μπανιο καλα καλα, μολις καθησω λιγο παραπανω ορθια με πιανει αυτο το βαρος και τα πονακια. Αυτο που μου την σπαει ομως πιο πολυ ειναι που μου λενε πως ειναι η ιδεα μου.Οσο για το σαραντισμο και εγω δεν νομιζω να τον κρατησω ολο.


Λιάκι μην αγχώνεσαι και εγώ μέσα στη φρίκη είμαι αρκετές φορές της ημέρας απλά είμαι και στη δουλειά και ξεχνιέμαι...εγώ έχω άλλο κόλημα από τότε που έμαθα οτι είμαι έγκυος κοιτάω συνέχεια το εσώρουχο μου 4-5 φορές την ημέρα κόλημα μιλάμε...αφού με βρίζουνε όλοι αλλά εγώ κοιτιέμαι!!!!!
χαχα η καθεμια βλεπω εχει τα δικα της....

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι ρε Λιάκι......!Είναι απόλυτα φυσιολογικό και να φρικάρεις και να αγχώνεσαι!!!!
Το παθαίνω και εγώ....απλά είμαι και στη δουλειά πολλές ώρες και ξεχνιέμαι..........μετά στο σπίτι το πρήζω τον άντρα μου!!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ετσι ειμαστε ολες βρε κοριτσια...παντα υπαρχει κατι που σε αγχωνει ειδικα στις πρωτοτοκες!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μην αγχωνεσαι λιακι!!και εγω καπως ετσι ειμαι!ολη τη μερα σπιτι κιολας....αστα να πανε!σκεφτεσαι τ'απιστευτα και ολα σ'ενοχλουνε!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Liaki αυτο ακριβως εκανα κ εγω συνεχειαα ειδικα τις 12 πρωτες εβδομαδες! Ειχα παθει φοβια με οσα διαβαζα στο ιντερνετ.... Τωρα ειναι πολυ πιο χαλαρη!

lista

lista
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσακια καλιμερα ,ολι καλα, ανχοτικα κε εγο σιμερα θα παο ενδοκρινολογο να μου πι τι θα κανο με το ζακχαρο εχτεσ ανεβικε πολι εχτεσ  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 19 534787

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ρε κορίτσι τι ζέστη είναι αυτή βράζωωωωωωωωωωω λέμε!!!!θα φύγω σε λίγο να πάω να κάτσω κάτω από το ντούς να αανοίξω και τα 2 κλιματιστικά στο σπίτι και να αράξω δεν τη παλευώ άλλο σας φιλώ τα λέμε αύριο...........καλη ξεκούραση να έχετε!!!!!

lia1987


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Βικακι και εδω εχει παρα πολυ ζεστη, δεν αντεχεται. Αντε να πας στο σπιτακι σου να ξεκουραστεις. Τα λεμε.... Φιλια.

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια παω για μαμ!!!!!!!η ζεστη δε παλευεται!!!!!!!!!!!!
καλα αποτελεσματα ναταλια και χριστινακι! Very Happy

lista

lista
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Sofyli moy βλεπο οτι δεν κλιδονο απο ινσυλινι, αλα τι να κανο κε κανι τοσο ζεστι φοβερο κε ανχοτικα ,διετα κανο εδο κε 2 μινεσ ολα βραστα ολα πρασινα κε παλι δεν κλιδονο

lista

lista
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Λια μου ποσ το εβαλεσ lilypie. παλεβο παλεβο δεν μου βιενι

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xara64 έγραψε:καλημερουδια ζουζουνες μου!!

Σοφακο αντε με το καλο ξαναγυρνας πατριδα...μακαρι να γυρνουσα κ εγω Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad

κι εμένα να με πάρετε μαζί σας! καλησπέρα ζουζούνες μου!!! Smile

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
desT έγραψε:Γεια σας κοπελιές!
Δεν σας προλαβαίνω πια ούτε στην ανάγνωση.
Αν υπάρχει κανένα συνταρακτικό νέο, σας παρακαλώ να το επαναλάβετε... Very Happy
Ήρθε και ο μάρσιπος που μου έραψε η Στέλλα και ανυπομονώ πλέον να έρθει η ώρα να βάλω τη μπουμπού μέσα.
Στέλλα, ετοιμάσου και γι' άλλη παραγγελία. Η πελάτισσά σου είναι πολύ ικανοποιημένη και θέλει κι άλλο.... Very Happy
Να σ' ευχαριστήσω κι αλλη μια φορά κι από εδώ. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Έκανα και κάποια ψώνια για τη βαλίτσα. Πήρα πάνες, σερβιέτες, ένα μπιμπερό, απορρυπαντικό. Σιγά-σιγά οργανώνομαι. Ελπίζω αυτή την εβδομάδα που λείπει η κόρη μου η μεγάλη στη γιαγιά της να βρω το χρόνο να κάνω μερικά πράγματα στο σπίτι. Πρέπει να οργανώσω τα παιδικά δωμάτια.

Χαίρομαι τόσο πολύ που σου άρεσε!!!!

__

κι εγώ έχω ξεκινήσει να σκέφτομαι το παιδικό δωμάτιο.
Αρχικά λέγαμε να αδειάσουμε το γραφείο του άντρα μου και να το κανουμε δευτερο παιδικό για τον μικρό μας, αλλα΄αφού είναι κι αυτός αγοράκι είπαμε να διαμορφώσουμε απο την αρχή το δωμάτιο του Γιώργου μου και να μπούν μαζί.
Καλό θα τους κανει πιστεύω

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα...Τι να πρωτοσχωλιασω???

Ινα ελπιζω σημερα να εισαι πολυ καλυτερα κοριτσι μου!!!

Γιωτα μου ο μπεμπης εδωσε ρεσιταλ εχθες μετα το μπανακι???Ετσι κανει και εμενα...Οσο ειμαι μεσα στην θαλασσα παθαινουμε ενα σοκ μετα μωλις γυρισουμε σπιτι ξεσαλωνουμε!!!

Βικυ χαιρομαι που επανηλθες...Ελπιζω να τελειωσαν εδω ολα τα δυσκολα και να εχετε μονο χαρες να ζησετε.....Μου λειψες τσουπρα!!!!

Σοφακιιιιιιιιι επιτελουςςςςςςςς.Επιστρεφουμε στα πατρια εδαφη.Με το καλο και γρηγορα να ερθει το επισημο!!!!ΤΕλειωσαν και εσενα τα βασανα!!!

Στελακο δεν κοιμηθηκες εχθες εεεε????Ποσο σε καταλαβαινω.Επειγοντως a/c.....

Χαρα μου  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 19 417472 .Υπεροχες οι φωτο με την γιογκα...Μπραβο κοριτσαρα!!!

Δεσποινακι  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 19 417472 .Ειχαμε και νεες αφιξεις.Αν μπορεις ενημερωσε την λιστα!!!!

Χριστινακι καλα αποτελεσματα με τον γιατρο.Περιμενουμε νεα σου!!!

Ελενα χρησιμη η λιστα....Ουτε που το ειχα σκεφτει!!!!

Λια να παρεις τον γιατρο τηλεφωνο!!!Γιατι να περιμενεις μεχρι την Πεμπτη.Δεν ειναι κακο να τον ενημερωσεις.Ελπιζω να μην πονας αλλο!!!

ΝΑταλια καλα αποτελεσματα με την ενδοκρινολογο!!!

Τινι  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 19 417472  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 19 417472

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και τωρα τα δικα μου νεα!!!Πηγαμε σημερα για ντοπλερ ομφαλικων και μητριαιων!!!!Το παιδακι μας ειναι υγιεστατο και πολυ ζωηρο!!!!Ειναι 978 γρ και ενω η κυηση μου εινα 25+5 ο μικρος ειναι μεγαλυτερος κατα μια εβδομαδα 26+5!!!Ο τραχηλος μου μια χαρα οπως και ο πλακουντας οπισθιος!!!!Δοξα τον θεο ολα καλα.Σημερα πηραμε και τα πρωτα μας δειγματα απο το νοσοκομειο.Μια τσαντουλα που περιειχε 6 πανες λιμπερο,μωρομαντηλα,σερβιετες,χαρτομαντηλα,επιθεματα στηθους,δειγμα για σκονη πλυντηριου,κουπονια για πανες λιμπερο και διαφορα ενημερωτικα!!!Γενικως μια κοραστικη αλλα πολυ ευχαριστη μερα!!!ΑΑΑΑΑΑΑ και το πιο καλο της υποθεσης καταφεραμε και ειδαμε και προσωπακι επιτελους cheers .Ειδαμε ματακι μυτουλα και στοματακι που το ανοιγοκλεινε.Επινε αμνιακο υγρο!!!Ηταν τοσο ομορφο που δεν ηθελα να τελειωσει!!!!!!Το παιδι μου,η ψυχη μου,η καρδια μου  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 19 49454

Το αλλο δεν σας το ειπα.Εχω φαει σκαλωμα και δεν ξερω ποσο μηνων ειμαι...Ολο το πρωι αυτο συζηταγαμε με τον Πανο.Συμφωνα με την Πητ 4/10 στις 04/7 κλεινουμε τον 6ο και μπαινουμε στον 7ο ετσι???Γιατι εχω μπερδευτει τελειως!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tini13 έγραψε:
xara64 έγραψε:καλημερουδια ζουζουνες μου!!

Σοφακο αντε με το καλο ξαναγυρνας πατριδα...μακαρι να γυρνουσα κ εγω Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad

κι εμένα να με πάρετε μαζί σας! καλησπέρα ζουζούνες μου!!! Smile

το ηξερα οτι θα το σχολιαζες..αχαχαχ αλλα τουλαχιστον για μενα μονο θαυμα αν γινει θα ξαναγυρισω!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lista έγραψε:Λια μου ποσ το εβαλεσ lilypie. παλεβο παλεβο δεν μου βιενι

πρεπει να περασουν 7 μερες απο την ημερα που εκανες εγγραφη κ μετα θα μπορεσεις να το βαλεις!!
καλα αποτελεσματα κ ηρεμησε λιγακι!!
 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 19 417472  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 19 417472

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου Νικη μου,ευχαριστω για τις φωτο!!

τα πιο ομορφα κ γλυκα νεα για σημερα κ ναι 4/7 μπαινεις στον 7ο!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 19 328109  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 19 328109  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 19 328109

αντε να γυρισουν κ τα υπολοιπα κοριτσια απο το γιατρο κ να εχουν το ιδιο καλα νεα!! cheers

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σου Χαρουλα μου.Οντως τα πιο γλυκα νεα.Εχω χασει τον μπουσουλα με τους μηνες....Για τις φωτο την αληθεια ειπα.Και εγω περιμενω νεα απο τις υπολοιπες!!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έλα ρε νικάκο με τα όμορφα νέα σου!!!
Μεγάλωσε το ζουζούνι.. τέλεια το ευχαριστήθηκες κιόλας, είδες και φατσούλα... σε νιώθω η μάνα! Κι εγω είχα ξετρελαθει...

Κορίτσια εγώ συγχίστηκα πάλι, η αδερφή μου για 10η φορά ανεβάζει φωτο στο fb χωρίς να μερωτήσει.. πόσες φορές πρέπει να το εξηγήσω δηλαδή???? Mad
Τα νεύρα μου πραγματικά, κι αν πεις και τπτ τσατιζονται και δε σου μιλανε μετα. θα τ΄αφησω δε της λέω τιποτα δε μπορώ να συγχιστώ άλλο.
Δηλαδή εγώ τόσο καιρό που δεν ανέβαζα φωτο εκεί ήμουν χαζή??? Τεσπα.

Τι κάνετε εσεις πως περνάτε το απόγευμά σας;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις