Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
502 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 502 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 41]

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω εχω σαλταρει ολη μερα μεσα στο σπιτι με το κλιματιστικο αγκαλια τωρα ομως αποφασισα να φτιαξω κουλουρια θεσσαλονικης γιατι σε λιγο θα  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 20 679259  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 20 679259  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 20 679259  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 20 679259

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xara64 έγραψε:εγω εχω σαλταρει ολη μερα μεσα στο σπιτι με το κλιματιστικο αγκαλια τωρα ομως αποφασισα να φτιαξω κουλουρια θεσσαλονικης γιατι σε λιγο θα  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 20 679259  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 20 679259  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 20 679259  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 20 679259

κι εγώ κάπως έτσι αλλά με τον ανεμηστήρα... δε κλείνει ποτέ!
Στο μπανιο πάω και ζεσταίνομαι. τώρα δε ξέρω τι να κάνω να εκτονώσω τα νεύρα μου..
κι ο δικος μου προσπαθεί αν με κάνει να γελάσω με κάθε τρόπο και καταντα εκνευριστικος....
Πρέπει να βρώ κατι να ασχοληθώ...

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πάω να βγάλω φρύδι..
θα μου πείτε μεγάλη ασχολία.. ε εγω αυτή βρίκα προς το παρόν... Laughing

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και εγω ειμαι στην δουλεια!!!!ΚΑι νυσταζω παρα πολυ!!!!Αργω να σχολασω κιολας!!Γιωτακο να της το πεις.Απο την στιγμη που δεν θες τελειωσε!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χααχαχ αρε Γιωτακι αντε φτιαξε τπτ κ εσυ!!!εγω στην κουζινα ηρεμω μπορω να καθομαι με τις ωρες κ να φτιαχνω διαφορα!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xara64 έγραψε:εγω εχω σαλταρει ολη μερα μεσα στο σπιτι με το κλιματιστικο αγκαλια τωρα ομως αποφασισα να φτιαξω κουλουρια θεσσαλονικης γιατι σε λιγο θα  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 20 679259  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 20 679259  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 20 679259  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 20 679259


ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΘΕΛΩ ΤΗ ΣΥΝΤΑΓΗ! Εδώ δεν παίζει να βρεις κουλούρι Θεσσαλονίκης παρά μόνο στο Γρηγόρη αλλά πρωί πρωί γιατί τελειώνουν..

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΙΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ! ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Tini13 στις Δευ Ιουν 25, 2012 9:01 am, 1 φορά

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια, τη βαλίτσα σχετικά με την οποία διάβαζα παραπάνω, εσείς πότε θα την ετοιμάσετε? εμένα μου φαίνεται νωρίς ακόμη (25+3 είμαι)..σε περίπτωση νοσοκομείου ξέρετε τι περισσότερο παίρνουμε μαζί μας; Απ'ότι μου λένε στα ιδιωτικά το μωρό το αναλαμβάνουν εκεί ό,τι χρειαστεί και χρειάζεται μόνο ένα ρουχαλάκι εξόδου. Στο νοσοκομείο όμως;;

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Panik11 έγραψε:Και εγω ειμαι στην δουλεια!!!!ΚΑι νυσταζω παρα πολυ!!!!Αργω να σχολασω κιολας!!Γιωτακο να της το πεις.Απο την στιγμη που δεν θες τελειωσε!!!

Καλησπέρα καλή μου! ίσως το μόνο καλό του να δουλεύεις έγκυος και μέσα στη ζέστη είναι τα κλιματιστικά στη δουλειά!! συμφωνείς?? Smile φιλιά!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xara64 έγραψε:
Tini13 έγραψε:
xara64 έγραψε:καλημερουδια ζουζουνες μου!!

Σοφακο αντε με το καλο ξαναγυρνας πατριδα...μακαρι να γυρνουσα κ εγω Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad

κι εμένα να με πάρετε μαζί σας! καλησπέρα ζουζούνες μου!!! Smile

το ηξερα οτι θα το σχολιαζες..αχαχαχ αλλα τουλαχιστον για μενα μονο θαυμα αν γινει θα ξαναγυρισω!!!

Μια από τα ίδια..Η ΕΛΠΙΔΑ ΟΜΩΣ ΠΕΘΑΙΝΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!! τί σου λείπει εσένα περισσότερο από πάνω; εμένα το γήπεδο (κολλημένη ΗΡΑΚΛΗΣ!), το Cardhu (που έμαθα έκλεισε της Π.Π. Γερμανού..), η αγορά της, τα φαγητά μας (καμία σχέση με την Κρήτη), η μαμά κι ο μπαμπάς..ΌΛΑ ΜΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝ Sad

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Το μονο καλο με την δουλεια οπως λες το αιρ και το οτι ξεφευγει το μυαλο μου....Μωλις σημερα συνιδητοποιησα οτι μπαινω στον 7ο.Η μανα μου ελεγε εχθες να φτιαξουμε την βαλιτσα και εγω νομιζα οτι εχουμε καιρο ακομα!!!

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπήκα στα γρήγορα να δω τι κάνετε!!!! Εννοείται δεν πρόλαβα να διαβάσω τίποτα γιατί μπαίνω από κίνητο....μετακομίσαμε και ο πολιτισμός θα έρθει ξανά στο σπιτι αρχές Ιουλίου, θα σας διαβάσω τότε!!! Ελπίζω να είστε όλες καλά!!!!
Η καμπύλη σακχάρου ευτυχώς βγήκε καλή, και αν εξαιρέσουμε ότι δεν μπορώ να κοιμηθώ από τη ζέστη κατά τα άλλα όλα καλά!!!!
 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 20 531909  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 20 531909  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 20 531909

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tini13 έγραψε:
xara64 έγραψε:
Tini13 έγραψε:
xara64 έγραψε:καλημερουδια ζουζουνες μου!!

Σοφακο αντε με το καλο ξαναγυρνας πατριδα...μακαρι να γυρνουσα κ εγω Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad

κι εμένα να με πάρετε μαζί σας! καλησπέρα ζουζούνες μου!!! Smile

το ηξερα οτι θα το σχολιαζες..αχαχαχ αλλα τουλαχιστον για μενα μονο θαυμα αν γινει θα ξαναγυρισω!!!

Μια από τα ίδια..Η ΕΛΠΙΔΑ ΟΜΩΣ ΠΕΘΑΙΝΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!! τί σου λείπει εσένα περισσότερο από πάνω; εμένα το γήπεδο (κολλημένη ΗΡΑΚΛΗΣ!), το Cardhu (που έμαθα έκλεισε της Π.Π. Γερμανού..), η αγορά της, τα φαγητά μας (καμία σχέση με την Κρήτη), η μαμά κι ο μπαμπάς..ΌΛΑ ΜΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝ Sad

ναι δικιο εχεις!!εμενα μου λειπουν καταρχην τα ανιψακια μου,οι γονεις μου η αδερφη μου κ οι φιλοι μου!!μετα φυσικα η βολτουλα στην παραλια κ στο κεντρο στα καφε,τα φαγητα δηλαδι τα ουζερι που εδω πρεπει να χρυσοπληρωσεις κ γενικα η πολη μου Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
αμα εισαι ηρακλης πολυ πιθανο να με ξερεις θα σου στειλω πμ να σου πω!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Panik11 έγραψε:Το μονο καλο με την δουλεια οπως λες το αιρ και το οτι ξεφευγει το μυαλο μου....Μωλις σημερα συνιδητοποιησα οτι μπαινω στον 7ο.Η μανα μου ελεγε εχθες να φτιαξουμε την βαλιτσα και εγω νομιζα οτι εχουμε καιρο ακομα!!!

εγώ δεν βγάζω άκρη με τους μήνες..δλδ 25 + 3 θεωρούμαι στον 7ο??

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tini13 έγραψε:
xara64 έγραψε:εγω εχω σαλταρει ολη μερα μεσα στο σπιτι με το κλιματιστικο αγκαλια τωρα ομως αποφασισα να φτιαξω κουλουρια θεσσαλονικης γιατι σε λιγο θα  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 20 679259  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 20 679259  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 20 679259  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 20 679259


ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΘΕΛΩ ΤΗ ΣΥΝΤΑΓΗ! Εδώ δεν παίζει να βρεις κουλούρι Θεσσαλονίκης παρά μόνο στο Γρηγόρη αλλά πρωί πρωί γιατί τελειώνουν..

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΙΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ! ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ!

τωρα το ειδα αυτο το μνμ η συνταγη ειναι απο τις συνταγες της παρεας κ ειναι πανευκολη ανεβασα κ φωτο στο fb αν θες να δεις γινανε τελεια!!
http://www.sintagespareas.gr/sintages/afrata-kai-grigora-koulouria-thessalonikis.html

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tini μου κι εγώ πρόσφατα το έμαθα, οταν μπαινεις 27η εβδομ. τότε μπαίνεις στον 7ο.  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 20 417472
Εγώ για τη βαλίτσα λέω τέλος Ιουλίου αρχές Αυγούστου να τη φτιάξω, τα βασικά και τα υπόλοιπα τελευταία στιγμή.

Αχ ρε Χαρά μας έβαλες φωτιές βραδιάτικα φοβερά τα κουλουράκια, τα δε κι ο αντρας μου στο Fb και τα λιμπίστηκε... Έχω κάνει κι εγώ παλιότερα πραγματικά γίνονται ωραία...
Ασε μάρέσει πολύ κι εμένα να ασχολούμε με την κουζίνα δημιουργώ και ξεχνιέμαι απλά τελευταία το άφησα γιατί αν τα φτιάξω θα τα φάω οπότε προσπαθώ όσο μπορώ να το αποφευγω...
Αλλά μέσα μέσα κάνω κι από κάτι δε φταί και τπτ ο καημένος ο άντρας..

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ εγω Γιωτακι μου σταματησα να φτιαχνω πολλα πολλα μονο το φαγητο της ημερας κ αυτα τα εφτιαξα για να μην τρωει απ εξω ο αντρουλης μου,εγω εφαγα ενα για βραδινο με μια φετουλα γαλοπουλα γιατι δεν με παιρνει παραπανω!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 20 13953

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πολυ καλημερα!!!!!!!!!!!υποθετω πως κοιμοσαστε ολες!!!!!!!!!!εχθες απο τις 4 μεχρι τις 7 το απογευμα ψαχναμε για κουτες!μεσα στη καψα!και εγω πανεξυπνη ηθελα να παω παντου.και σουπερ και βολτα...οοοοολα μαζι!η μπεμπα εντωμεταξυ με ειχε γραμμενη κανονικα....ε μεχρι τις 10 περιμενα και πηρα το γιατρο!ειχε γυρισει οριζοντια και γι'αυτο τραβουσε η κοιλια!ε με αυτα και με αυτα...γυρισε ξανα!με τυραννάει απο τωρα!οι μεταθεσεις ειναι θεμα ωρων να ερθουνε...εχθες ηρθανε ολων εκτος απο του πεζικου!αναμενουμε!

νικη μου,ποσο μεγαλωσε ετσι το μωρακι!!!!τι καλα που ειδες και προσωπακι!!!!εγω με τη λαχταρα θα μεινω!!!

θεσσαλονικιες, ετοιμαστείτε να σας παρω!!!!παμε να φαμε τα κουλουρακια μας,τη μπουγατσα μας,να παμε να κανουμε βολτουλιτσες!!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 20 379767

γιωτακο,μην συγχυζεσαι.και εγω εχθες τ'ακουσα παλι απο την αδελφη μου και δε ξερω αν φταινε οι δικες μου ορμονες η' οι δικες της.πφφφφφ!!!!!θα μας τρελλανουνε!

δεσποινακο,υπομονη με τη μετακομιση.μια απο τα ιδια θα εχω και εγω σε λιγουλακι!ολο το σπιτι ειναι γεματο κουτες και σημερα θα λυσει ντουλαπα και τραπεζαρια..πανικος!!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 20 40746

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσακια μου!!!

Σοφουλι απο τα χαραματα σηκωθηκες ολα θα γινουν μην τα κανεις κ ολα μαζι....χαλαραααα ξερεις εσυ!!
αντε κ οταν ανεβω κ εγω Σαλονικα θα βρεθουμε εισαι πολυ κοντα με την αδερφη μου που μενει Περαια!!

εμεις εχουμε τωρα το πρωι ραντεβου στο ιασω για β'επιπεδου! για να δουμε θα δουμε σημερα κ εμεις προσωπακι??? confused confused
 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 20 417472  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 20 417472 σε ολο το  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 20 893968 κ θα τα πουμε αργοτερα...αντε να την παλεψουμε κ σημερα με τοση ζεστη!!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 20 215994  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 20 215994  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 20 215994  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 20 215994

Νικουλα μου σε ευχαριστω , ειμαι καλυτερα ... μου εκαναν ολες τις εξετασεις για να βρουν τι με δυσκολευει στην αναπνοη ... πονο δεν ειχα πουθενα και απο τις εξετασεις δεν ειχε να κανει με πνευμονικο οιδημα ... μου πηραν αιμα απο αρτηρια για να δουν το οξυγονο που εχω και ηταν λιγο... μαλλον λογω της ζεστης - της πιεσης του μικρου αλλα το ρυθμισαμε ... ΧΑΙΡΟΜΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΤΕΛΕΙΑ ΝΕΑ ΚΑΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΤΕ ... μπαινεις στον 7οοοοοοο συνειδητοποιησε το πριν πας στον 8οοοοο περναει ο καιρος!!!

Τινη μου (νομιζω εσυ ρωτησες για τα πραγματακια στο νοσοκομειο) ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΚΡΑΤΑΣ ΟΛΑ ΕΣΥ ...τουλαχιστον οταν γεννησα εγω πριν 10 χρονια οταν γεννηθηκε ο μικρος αφου τον καθαρησαν και τον τυλιξαν σε καποια δικη τους πανα βγαινουν εξω στους συγγενεις και ζητανε ρουχαλακια ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ ΝΑ ΑΛΛΑΞΑΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ... ΜΟΝΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΑΜΠΕΡ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ (πολυ large μιλαμε)


ευχομαι στα υπολοιπα κοριτσια που εχουν γιατρο κτλ. να εχουν ευχαριστα αποτελεσματα ολα τ αλλα παλευονται!!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ααα και οσο το σκευτομαι ... και το νοσοκομειο να του βαλει ρουχαλακια ...εγω μολις τον παρω στον δωματιο με το πρωτο αλλαγμα της πανας εννοειται οτι θα του βαλω δικα μας ρουχαλακια...

αρα κρατατε βρε κατι τις παραπανω απο ρουχαλακια -σιγα το πραγμα - το πολυ πολυ να μην τα χρεισιμοποιησετε ... δεν πιανουν και πολυ χωρο !!! Very Happy

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα στα κοιλουμπάκια τα όμορφα!!!
Ϊνάκο περαστικά να πώ ....δεν ξέρω...βασικά αρκεί που δεν ήταν κάτι .....και βγήκες αμέσως!!!!Από τη ζέστη σε έπιασε ε????ε ρε και που είαμστε ακόμη...αγκάλιασε κανά ανεμηστήρα και εσύ.....!!!!
Νικάκι καταπληκτικά νέα ό μπέμπης σου μεγαλώνει......είδατε και προσωπάκι αυτά είναι...........μπράβο μπράβο!!!!(κ μένα μου λείψες.................)
ΚΑλημέρες Χαρά και Σοφάκο......!!
Σοφάκο έκανε τα δικά της η μπέμπα πάλι ε???χαχαχχχαχ μωρετη μικρούλα μου σας χορεύει στο ταψί από τώρα....αφού είναι όλα καλά...μια χαρά...έχεις πήξει στη μετακόμιση βλέπω.....υπομονή.....αφού είναι να γυρίσεις στα πάτρια εδάφη μη μιλάς καθόλου με χαρά και τσαχπινιά!!!!
Χαρούλι...μας έχεις τρελάνει με τα γλυκά...να κάνετε παρέα με τη Στέλλα ..και αυτή όποτε μαγειρεύει μας τρέχουνε τα σάλια....(εγώ είμαι των βασικών φαγητών ...δεν το χω...γενικότερα)καλή επιτυχία με τη Β επιπέδου ξανά και εύχομαι να δείς προσωπάκι!!!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σε ευχαριστω Βικακι μου !!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 20 417472  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 20 417472  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 20 417472  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 20 417472  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 20 417472

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια....

Χαρά ελπίζω να σε πρόλαβα, καλή επιτυχία στο γιατρό με το καλο να ρθεις να μας πεις ευχάριστα νέα!
Όλα καλά να πάνε.

Ινάκο χαίρομαιι που μπήκες και είσαι καλύτερα, ευχομαι να περάσει τελείως και να μη το ξαναπάθεις, όλα καλά να ναι από δω και πέρα..
Κρίμα που δε χάρηκες τους γάμους και τη βόλτα το σ/κ, τουλάχιστον είσαι καλά κι αυτό μετράει.
Με τη διατροφή εντάξει το παλεύεις συνήθισες;
Συμφωνώ μαζί σου για τα ρουχαλάκια του μωρού κι εγώ τα δικά μου θέλω να του βάλω, όλα μαζί θα τα πάρω και πάνες και εσωρουχα και φορμάκια, σιγά μωρέ το χώρο που πιάνουνε τα τοσοδούλικα τα ρουχαλάκια... Razz

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα...Εργασια και χαρα παλι!!!!!

Χαρουλα καλα αποτελεσματα με την β επιπεδου...Ευχομαι να δεις προσωπακι!!!!

Ινα μου χαιρομαι που ειναι ολα καλα.Ταλαιπωρηθηκες αλλα ολα ενταξει..

Βικακυ  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 20 417472

Σοφακι (κουραστικες) αλλα ομορφες αλλαγες.Ποτε με το καλο μετακομοιζετε???

Γιωτακιιιιι  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 20 417472

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερούδια Γιωτάκο και Νικάκι τι φτιάνετε????
Νίκη και εγώ εργασία και χαρά....και με βλέπω μέχρι και τέελη Ιούλη......μπάστακα εδώ...........!!!!
Γιωτάκο σε ιδιωτικό η δημόσιο θα γενήσεις διότι εδώ στα ιδιωτικά τα ντύνουν τα μωράκια με δικά τους ρούχα μόνο όταν τα παίρνεις τους βάζεις δικό τους φορμάκι και εσωρουχάκι!!!!
Αγχώνομαι πολύ με βαλίτσες αποστειρωτές σελτεδάκια και όλα αυτά τα τιμαλφή περιμένω να έρθει ο Αύγουστος που θα έχουμε άδεια να ασχοληθώ με τα υπόλοιπα......!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις