Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
313 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 313 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 34 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 41]

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οι μαιες δε θα μας κατατοπισουνε καθολου?????????? Shocked

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xara64 έγραψε:καλημερα κουκλιτσες μου!!!

Ναταλια μου πρεπει να προσπαθησεις να κοιμασε στο πλαι κ ειδικα στα αριστερα γιατι διαβασα οτι ανασκελα πιεζει η μητρα την κεντρικη αρτηρια κ δεν στελνει ευκολα αιμα στην καρδια με αποτελεσμα να νιωθεις δυσφορια κ ταχυπαλμια!!εγω εχω τωρα τουλαχιστον 2,3 μηνες που κοιμαμαι μονο στο πλαι..με ποναει πολυ η αριστερη μου πλευρα αλλα ειναι καλυτερα απο ανασκελα!!

Σοφακι μου θελω κ εγω βροχουλα κ δροσουλα...τυχερουλααααα!!

Τανια μου κ εγω ψιλομπερδευτικα γιατι κ εγω κατι τετοια νιωθω κ νομιζω οτι ειναι η μπεμπα...σημασια εχει εσυ να εισαι καλα κ να ξεκουραστεις οπως σου ειπε κ ο γιατρος σου!!!

Δεσποινακι αν μπορεις διορθωσε την λιστα η ΠΗΤ μου ειναι 24 κ οχι 21 γιατι εγω δεν ξερω να το κανω!!!

Ινακι & Βικυ  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 27 417472  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 27 417472

ΟΚ Wink

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα και φιλιά σε ολες.
Εχτές με πηρε ο γιατρός και μου είπε αν ξανά δω καφέ να πάω απο εκεί.
αυτό το λίγο καφέ σε συνδυασμό με τις ελαφριές συσπάσεις(προκατασκευαστικές για την γεννά) μπορεί να έχουν επηρεάσει τον τράχηλο και πρέπει να ξανά μετρηθεί. Ελπίζω να μην ξανα δω τίποτα,τωρα το μονο που κανω ξεκούραση.

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Κωνσταντίνα! Ευχομαι και εγώ ολόψυχα να μη δεις τίποτα!

Το πρώτο σου παιδάκι το γέννησες φυσιολογικά ή με καισαρική? Εγω καισαρική.

http://www.creativebeez.gr

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καισαρική. και αυτό πάλι με καισαρική κι ας έχουν περάσει 4 χρόνια.

lista

lista
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
xara64 έγραψε:καλημερα κουκλιτσες μου!!!

Ναταλια μου πρεπει να προσπαθησεις να κοιμασε στο πλαι κ ειδικα στα αριστερα γιατι διαβασα οτι ανασκελα πιεζει η μητρα την κεντρικη αρτηρια κ δεν στελνει ευκολα αιμα στην καρδια με αποτελεσμα να νιωθεις δυσφορια κ ταχυπαλμια!!εγω εχω τωρα τουλαχιστον 2,3 μηνες που κοιμαμαι μονο στο πλαι..με ποναει πολυ η αριστερη μου πλευρα αλλα ειναι καλυτερα απο ανασκελα!! Xara μου καλιμερα σε εβχαριστο παρα πολλι,γιατι πονογα στο πλαι κε φοβιτικα μι παφι τιποτα το μορακι ,ιδι τραβικσα πολι ιμενα ινε πολλι δισκολι εγιμυσινι ,οχι με το κιλα δεν εχο παρι τιποτα 3 κιλα μονο ,αλα ιχα αλα θεματα

Σοφακι μου θελω κ εγω βροχουλα κ δροσουλα...τυχερουλααααα!!

Τανια μου κ εγω ψιλομπερδευτικα γιατι κ εγω κατι τετοια νιωθω κ νομιζω οτι ειναι η μπεμπα...σημασια εχει εσυ να εισαι καλα κ να ξεκουραστεις οπως σου ειπε κ ο γιατρος σου!!!

Δεσποινακι αν μπορεις διορθωσε την λιστα η ΠΗΤ μου ειναι 24 κ οχι 21 γιατι εγω δεν ξερω να το κανω!!!

Ινακι & Βικυ  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 27 417472  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 27 417472

lista

lista
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Xara μου καλιμερα σε εβχαριστο παρα πολλι,γιατι πονογα στο πλαι κε φοβιτικα μι παφι τιποτα το μορακι ,ιδι τραβικσα πολι ιμενα ινε πολλι δισκολι εγιμυσινι ,οχι με το κιλα δεν εχο παρι τιποτα 3 κιλα μονο ,αλα ιχα αλα θεματα, κοριτσακι μου εσι ποσ ισε ,ποσ πασ

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
konstantina έγραψε:καισαρική. και αυτό πάλι με καισαρική κι ας έχουν περάσει 4 χρόνια.

Εμενα πέρασαν 6 χρόνια αλλα ο γιατρός ξέρεις καισαρική μου είπε... οτι το να γεννήσω φυσιολογικά ειναι extreme! Aλλα εγώ μίλαγα με μια φίλη μου που η αδερφή της αγνόησε τον γιατρό και βρήκε μια μαία και γάννησε φυσιολογικά μετα απο 3,5 χρόνια που είχε κάνει καισαρική... θέλω πολύ να γεννήσω φυσιολογικά.. απο την άλλη είμαι πολύ φοβιτσιάρα για να αγνοήσω τον γιατρό μου... λέω σε κανα μήνα να δω αν το μωρό είναι με το κεφάλι αυτη τη φορά και θα το ψάξω περισσότερο... δε ξέρω...

http://www.creativebeez.gr

lia1987


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημερα κοιλουμπιτσες.... Ευχομαι να ειστε ολες καλα! Εγω χθες εκανα τις εξετασεις, γενικη αιματος, ουρα και καμπυλη ζαχαρου. Στην καμπυλη μου βρηκαν στην 2 ωρα την τιμη λιγο πανω απο το οριο δηλαδη ηταν μεχρι 120 και εγω ειχα 123. Πηρα τηλεφωνο το γιατρο μου αλλα μου ειπε πως δεν υπαρχει προβλημα εφοσον οι αλλες δυο τιμες ειναι ενταξει και αυτη εχει κατεβει σε σχεση με την δευτερη. Μου ειπε πως θα τα πουμε βεβαια και απο κοντα αλλα το ραντεβου μαζι του ειναι κατα τις 15 του Ιουλιου. Αυριο εχω ραντεβου στο νοσοκομειο και θα παρω και απο εκει μια δευτερη γνωμη, ελπιζω να μην ειμαι κατι δεν θα την παλεψω με διαιτα. Οποια κοπελα εχει θεμα με το ζαχαρο και ξερει ας μου πει στα 75γρ ειχα 0' 79, στα 60' 139 και στα 120' 123.

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lista έγραψε:Xara μου καλιμερα σε εβχαριστο παρα πολλι,γιατι πονογα στο πλαι κε φοβιτικα μι παφι τιποτα το μορακι ,ιδι τραβικσα πολι ιμενα ινε πολλι δισκολι εγιμυσινι ,οχι με το κιλα δεν εχο παρι τιποτα 3 κιλα μονο ,αλα ιχα αλα θεματα, κοριτσακι μου εσι ποσ ισε ,ποσ πασ

το καταλαβα οτι εχεις περασει δυσκολα ομως κανε υπομονη εχω ακουσει για πολλες κοπελες που κανουν ινσουλινη αλλα μετα περναει κ δεν εχουν τιποτα!!
εγω ειμαι καλα αν εξερεσεις τη ζεστη!!

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marianthi_m έγραψε:
konstantina έγραψε:καισαρική. και αυτό πάλι με καισαρική κι ας έχουν περάσει 4 χρόνια.

Εμενα πέρασαν 6 χρόνια αλλα ο γιατρός ξέρεις καισαρική μου είπε... οτι το να γεννήσω φυσιολογικά ειναι extreme! Aλλα εγώ μίλαγα με μια φίλη μου που η αδερφή της αγνόησε τον γιατρό και βρήκε μια μαία και γάννησε φυσιολογικά μετα απο 3,5 χρόνια που είχε κάνει καισαρική... θέλω πολύ να γεννήσω φυσιολογικά.. απο την άλλη είμαι πολύ φοβιτσιάρα για να αγνοήσω τον γιατρό μου... λέω σε κανα μήνα να δω αν το μωρό είναι με το κεφάλι αυτη τη φορά και θα το ψάξω περισσότερο... δε ξέρω...


Δεν ξέρω εγω φοβάμαι είναι ράμματα που μπορεί με την πίεση να σπάσουν.Τι να πω αν ο γιατρός το επιτρέπει τοτε γιατί οχι

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Mπα Κωνσταντινα απο ότι κατάλαβα δεν το συνιστα... θα δούμε... απλα φοβάμαι μη μας δουλευουν με τις καισαρικες συνέχεια.. στο εξωτερικο γίνεται πολύ συχνα φ.τ μετα απο καισαρική...

http://www.creativebeez.gr

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
το ξερω αλλα δεν μπορούμε να κάνουμε διαφορετικά.Ελα μωρέ και η καισαρική μια χαρά ειναι μη στεναχωριόμαστε αρκει να πάνε ολα καλα και τα μωράκια μας είναι καλά.Μην ξεχνάς οτι για το μωρό ειναι ευκολότερο.Οταν γέννησα ο Βασιλάκη μου δεν είχε ταλαιπωρηθεί καθόλου.

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαριάνθη και εγώ έτσι έχω ακούσει αλλά όπως λες εδώ για να τσιμπήσουνε το παραδάκι ....προτιμούν καισαρική!!!Ελπίζω να μην είναι έτσι οι γιατροί σας και όντως να είναι θέμα υγείας!!!
Κωνσταντινάκο καλησπέραααααα!!!Υπομονή και ξεκούραση δεν ήταν τίποτα...οπόταν άραξε και ξαναμιλάς με το γιατρό!!!
Λιάκι μου έκανες καμπύλη έ??Δεν έχω κάνει ακόμη δεν ξέρω τίποτις να σε βοηθήσω η Ίνα και η Τάνια γνωρίζουν σίγουρα!!!!

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευχαριστώ Βίκυ μου

lia1987


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ναι την εκανα Βικακι... Αυριο θα μαθω σιγουρα, επομενως κανω υπομονη και βλεπουμε.

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα!!!Ειχαμε παλι ενα βραδυ αυπνιας!!!Πηγα στον ορθοπεδικο εχθες και μου ειπε τα ιδια με τον γυναικολογο.ΥΠΟΜΟΝΗ και κανενα ντεπονακι!!!

Κωνσταντινα ελπιζω να μην δεις ξανα τιποτα μεχρι να κλεισεις τον ενατο...

Λια νομιζω οτι ειναι καλα τα αποτελεσματα σου.Σου ειπε και ο γιατρος οκ οποτε.....Μακαρι να μην χρειαστεις να κανεις διαιτα!!!

Στα υπολοιπα κοριτσια που ξεχναω πολλα  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 27 417472  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 27 417472  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 27 417472

Εχω ενα μισο κοτοπουλο και δεν ξερω τι να το κανω....Θα αργησει σημερα και ο αντρουλης....Σκατα ρεπο!!!!Αμα δεν κοιμηθω ολα μαυραααααα!!!!

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σου Νικη ευχαριστώ πολύ.
Περαστικά για άλλη μια φορά για τα χεράκια σου.
Εγω στέλνω φιλιά σε όλες. Δυστυχώς θέλει το κομπιούτερ ο σύζυγος.

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
επεστρεψααααααααα!!!!!!!!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 27 215994 να σας πω ενα μυστηκο??????????????????????πηγα ειδα τη μπουμπου!!!!!!!!!!κοιμοτανε και ητανε γυρισμενη προς τα εμενα!!!!ητανε τοσο γλυκια!!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 27 379767  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 27 379767 ειμαστε 1 κιλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 27 90233  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 27 90233  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 27 90233

lia1987


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σου Νικακι μου... και εγω δεν κοιμαμε καλα τις τελευταιες μερες απο τη ζεστη, ειναι πολυ βασανιστικο να μην μπορεις να κοιμηθεις το βραδυ. Σοφακι μου, ολα καλα? Δεν κρατηθηκες τελικα και πηγες ε? Καλα εκανες και εγω ετσι ειμαι, αν και εγω παω καθε 15 μερες μια στο γιατρο μου και μια στο νοσοκομειο γιατι ακομα δεν αποφασισα που θα γεννησω... Αχ μεγαλωσε η μπουμπου σου, μπραβο.

lista

lista
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Xaρα μου σεβχαριστο πολλι, το μορακι σου ποσο ζιγιζι τορα ,εχτεσ πιγα στο γατρο κε δεν μου γιριζε να τον δο αλα ινε 450γ ,κε ροτισα τον γατρο μι ποσ ινε μικρουλισ επιδι κανο διετα μου ιπε ινε καλοσ , περιμενο τον ανδραμου κιριγακι ναερτι ,τον στιλανε απο σκολι δοκιμον γα ασκισι κε ιμε μονοχυλιγα μεγαλοσ κιματε

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου λιακι!ε μα ητανε υπερηχος αυτος στο νοσοκομειο??????????
2 λεπτα!!!!!!ενω τωρα τον ευχαριστήθηκα!!!!!!!!!!!!!ειναι τοοοοοοοοοοοοσο ομορφη!!!!!!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 27 215994  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 27 215994  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 27 215994

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφάααααααααακι ζηλευώωωωωωωωωωωωω γαμώτο..........έλα ρεεεεεεεε η γλυκιά μου!!!!!!!!
Που πήγες μαρή σουρτούκο στο νοσοκομείο???
Ζηλέυω στο πααααααααα...............!!!!Μπράβο μια χαρά όλα!!!!!

Νικάκι μου καλησπέρααααααα!!!
Άσε με και εγώ το βράδυ δεν κοιμάμαι από τη ζέστη όμως παλεύω με το a/c δεν το μπορώ καθόλου στη εγκυμοσύνη μου ξεραίνει το λαιμό και με πιάνει σα δύσπνοια .....οπόταν το ανοιγοκλείνω όλο το βράδυ και κάνω ντουσάκια.........!!!!!
Κοτόπουλο έλεγα και εγώ σήμερα........με πατάτες στο φούρνο.......2 μπούτια έχω....θα κόψω και λίγες πατατούλες ...και στο φούρνο!!!!!

lista

lista
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σοφακι μου πολι ορεο νεο χερυμε πολι ι βυβυ μεγαλοσε τελεο  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 27 654316

lia1987


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μπραβο, μπραβο Σοφουλι μου, τελεια και εγω αυριο εχω ραντεβου και περιμενω πως και πως να δω τον μπομπιρα μου. Αχ αυτα τα μικρουλια μας, μας τρελαναν πριν καλα καλα τα δουμε.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 34 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις