Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
554 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 554 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 41]

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Iokasti27 έγραψε:Να σας ρωτησω ! Οταν κανατε τη καμπυλη περιμενατε ολες τις ωρες στο μικροβιολογικο; Δε γινεται να κανουμε καμια βολτουλα δλδ να περασει η ωρα;;;

Καλή σου μέρα!!

Στο διαγνωστικό που εργάζομαι εγώ και σύμφωνα με την μικροβιολόγο μας, την οποία θεωρώ πάρα πολύ καλή, κανονικά όση ώρα διαρκεί η καμπύλη θα πρέπει ο ασθενής να βρίσκεται σε απόλυτη ηρεμία γιατί με το περπάτημα και την κίνηση καταναλώνεται γλυκογόνο (το σάκχαρο ουσιαστικά στο αίμα). Εγώ που θα την κάνω αύριο θα μείνω καθιστή όλη την ώρα..Καλό είναι να πάρεις ένα βιβλίο μαζί σου όταν την κάνεις και να μείνεις εκεί..ελπίζω να βοήθησα..

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια! άντε Παρασκευή σήμερα!!!!! για όσες δουλεύουμε είναι μέρα χαράς! για όσες δεν δουλεύουν τις ζηλεύω αφάνταστα! φιλιά!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχχαχαχαχχ Μου φαίνεται μέχρι Σεπτέμβρη.........θα φοράω σαγιονάρα...θα πάω να πάρω και ορθοπεδική διοτι με πονάνε οι πατούσες από κάτω ρε συ με τις απλές σαγιονάρες φρίκη!!!!
Γιατρό εμείς έχουμε ακόμη σε 2 βδομαδούλες....περίπου!!!!!

Καλημέρα Τίνη όλα καλά?????Βαρεμάρα στη δουλειά εγώ το μόνο που με παρηγορεί..Παρασκευούλαααααααααααααααα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tini13 έγραψε:Καλημέρα κορίτσια! άντε Παρασκευή σήμερα!!!!! για όσες δουλεύουμε είναι μέρα χαράς! για όσες δεν δουλεύουν τις ζηλεύω αφάνταστα! φιλιά!!!

Μέσα στο μυαλό μου είσαι................!!!!!Καλημερούδια

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Α μαλιστα! Βαρεμαρα δλδ αλλα τι να κανουμε.. Τουλαχιστον μενω κοντα , θα ρωτησω αν γινεται να καθομαι σπιτι μου αντι στο ιατρειο!!

lia1987


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημερα κοριτσακια μου και απο μενα. Ξυπνησα νωρις σημερα, οχι οτι κοιμηθηκα και ιδιαιτερα το βραδυ, ηρθε ενας κυριος και μου εκανε την δευτερη ενεση πριν λιγο. Εκει που λεω θα κατσω ξαπλα και θα τα καταφερω, εκει με πιανει το παραπονο και αρχιζω. Ευτυχως που εχω εσας και μου δινετε κουραγιο κοριτσια μου. Τανια τι να πω κοριτσι μου, κουραγιο και υπομονη,αυτα λεω και στον εαυτο μου, εχει ο θεος και η παναγια να φτιαξουν τα πραγματα.

Γιωτακι σου εστειλα πμ, εςλπιζω να το πηρες γιατι ειμαι και λιγο ασχετη.


Ελενα ευχομαι τα καλυτερα σημερα στο γιατρο και να απολαυσεις το μωρακι σου, περιμενουμε νεα.



Βικυ, Τινυ και Κατερινα τα φιλια μου....

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Lia μη φοβασαι! Κ η κουμπαρα μου απο την ορθοστασια λογω δουλειας πηγαινε για προωρο τοκετο αρχες 7 ου.. Εκανε ενεσεις κορτιζονης για να ανοιξουν τα πνευμονια του μωρου αλλα τελικα με την ξαπλα καταφερε να γεννησει με το που μπηκε στον 9ο!! Οσο ξεκουραζεσαι μη φοβασαι!!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια μου... ελπίζω να είσαστε όλες καλά...
Το πήρα Λιάκο μου, υπομονή κορίτσι είμαστε κοντά σου ότι και να θέλεις εδώ θα σου κάνουμε παρέα. Very Happy

Βικάκο δε ξέρω κατά πόσο βοηθάνε οι ορθοπεδικές αλλά φαντάζομαι θα ναι καλύτερες από τις άλλες κι εμένα πονένε πολύ οι πατούσες με τα απλά παντοφλάκια δε τα αντέχω και σκεφτόμουν να βρω κάτι πιο άνετο.

Έλενα η φώτο είναι καινούρια ή μου φαίνεται? μοιάζει λίγο με την παλιά μια μικρούλικη γλυκούλικη κοιλίτσα έχεις!!!! ΚΑλή επιτυχία στο γιατρούλη σήμερα.

Κορίτσια κι εγώ αυτό που λέει η Τίνη ξέρω (καλημέρα καλή μου...)
Από όταν πιεις τη γλυκόζη δε πρέπει να κινήσε και πολύ, ούτε να φας να πιεις τίποτα εμένα λίγο νεράκι με αφήσανε λίγο όμως.
Τίνι εγώ (επειδή ήταν βοηθός στο εργαστήριο η αδερφή μου..) ζήτησα να μου φέρουν καλαμάκι οπότε το κατέβασα αμέσως χωρίς να το καταλάβω! Ηταν και από το ψυγείο οπότε μόνο στο λαιμό λίγο με έκαψε.

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ελενα,εγω ηρθα σπιτι και μου ειπε να κατσω στο καναπε και να μη κουνηθω! Wink


σοκ σοκ σοκ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!χαλασε η τηλεοραση μου!!!!!!!!!!!!!!!! Sad Sad Sad Sad Sad Sad τι θα κανω σημερα που ειμαι και μονη>??????????????????????

γιωτακι πρεπει να μπηκε το δωρο σημερα!τρεχα εθνικη!!!!!!!!!!

βικακο,υπομονη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γιωτακι μιλας και εσυ για κοιλιτσα???????????????αααααααααα,τι σας χρειαζεται!!!!!!!!!!!!!!μια δικια μου φωτο!!!!!!!!!!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 36 215994  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 36 215994

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Λιάκο και Γιωτάκο.....!
Λία μη μασάς αφού έφτασες μέχρι εδώ όλα καλά θα πάνε και όλα αντιμετωπίσημα είναι......μην στεναχωριέσαι....θα δυσκολευτείς λίγο με την ακινησία αλλά δεν μπορείς να κάνεις και αλλιώς ....θα δείς όλα καλά θα πάνε!!!!
Γιωτάκο σε φαρμακείο λέω να πάω ρε συ αλλά και οι τιμές τους είναικαι λίγο τραβηγμένες 45-60 ευρώ νομίζω και ψιλοζορίζομαι ...αλλά ειλικρινά με πονάει η πατούσα με αυτές που έχω ρε γαμώτη!!!!!
Καλημέρα Σοφάκο.............χωρίς τηλεόραση Shocked Shocked Shocked ??????????????κρίμας!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πως θα δω 'σιλα'??????????????? Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad

απο μεταθεσεις ακομα τπτ γαμωτι!!!!!!
εχθες επαθα κολικο εντερου,ειχε και η μπεμπα λοξυγγα....ε αποτελειωθηκα!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καταλαβα κοριτσια! Ενταξει ας ειναι σπιτι κ καθιστη δε πειραζει γιατι θα σκυλοβαρεθω εκει!

Giotaki ναι ! Χθες την τραβηξα.. Εχει μεγαλωσει απο την προηγουμενη!Smile ειμαι στα + 10 ... Και εσυ το ιδιο νομιζω;;;Αλλα 4-5 να παρουμε θα μαστε στα ορια!! Θα τα καταφερουμε ;;;

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Iokasti27 έγραψε:Καταλαβα κοριτσια! Ενταξει ας ειναι σπιτι κ καθιστη δε πειραζει γιατι θα σκυλοβαρεθω εκει!

Giotaki ναι ! Χθες την τραβηξα.. Εχει μεγαλωσει απο την προηγουμενη!Smile ειμαι στα + 10 ... Και εσυ το ιδιο νομιζω;;;Αλλα 4-5 να παρουμε θα μαστε στα ορια!! Θα τα καταφερουμε ;;;

δηλαδη βρε ελενα πριν τα +10 ησουνα...κοιλια+πλατη=1?

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κανονικη προς το αδυνατο .. Αλλα λεω θα τα χασουμε .. Δε μπορει ..με τοσο τρεξιμο!

Να σας ρωτησω! Η ΠΗΤ που μας δινουνοι γιατροι ποσες πιθανοτητες εχει να ισχυει; Γιατι οι περισσοτερες γεννανε νωριτερα.. Μπορει ο τοκετος να παει και μετα τη ΠΗΤ; Το εχετε ακουσει;

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχχαχααχ!Σοφία σταμάτα .......!!!Όντως Έλενα και εσύ κόκαλο πρέπει να είσουνα.....για να έχεις πάρει 10 και να δείχνεις φυσιολογικά....Κρατάω γερά τα ηνία της αρχιόρκας +14 κιλά μπορεί και παραπάνω!!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Iokasti27 έγραψε:κανονικη προς το αδυνατο .. Αλλα λεω θα τα χασουμε .. Δε μπορει ..με τοσο τρεξιμο!

Να σας ρωτησω! Η ΠΗΤ που μας δινουνοι γιατροι ποσες πιθανοτητες εχει να ισχυει; Γιατι οι περισσοτερες γεννανε νωριτερα.. Μπορει ο τοκετος να παει και μετα τη ΠΗΤ; Το εχετε ακουσει;


ΟΥ ουυυυυυυυυυυυ 1 και 2 εγώ κανα 2-3 φίλες πατήσανε την ημερομηνία και προχωρήσανε καμια βδομάδα μετά.....

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Α σοβαρα;;; Δε ξερω παντως εχω μπερδευτει με το θεμα... Απο αλλες ακουω οτι σπανε τα νερα νωριτερα, αλλες τις πιανουν οι πονοι κ πολλες πανε με προγραμματισμενο ραντεβου κ μαλιστα ΦΤ.. Ωρα κ μερα που θελουν... Ωραιο ειναι το τελευταιο παντως..:p

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xaxaxa sofouli μου καλημέρα... Εγώ μάλλον δε δικαιούμαι δώρο αλλά αν έρθει καλοδεχούμενο γιατί ζοριζόμαστε ακόμη και να αγοράσουμε τιποτις για τη γιορτη αυριο.. άστα θα δούμε αν μπει του μάκη αλλά αυτός έχει γενική γαμώτο οπότε χλωμό.
Τη λατρεέυω εγω την κοιλίτσα μου δε με πειράζει Very Happy
Ναι Έλενα +10.7 σήμερα που ζυγίστηκα τι να κάνεις.. θα τα χάσουμε μωρέ κι εγώ ελπίζω..
Βικάκο άσε και πανάκριβα και θέλει και ψάξιμο να βρεις κανα σχέδιο της προκοπής να μην είναι παπουδίστηκα.
Έλενα κι εγώ αυτή την απορία έχω απλά νομίζω η ΠΗΤ είναι ας πουμε η τελευταία μέρα που δίνουν ως πιθανή συνήθως πιο νωρίς, μερικές φορές αργει κ πάει πιο μετά αλλά εκει δε σε αφήνουν σου κάνουν προκληση.

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχθες μιλουσα με τη γυναικα του μικροβιολογου την οποια ξεγεννησε ο πατερας του δικου μου ντοκ!και μου ειπε πως στην 37η εβδομαδα αν εχει φερει βαρος η μικρη θα μου βαλει τεχνητους.ετσι λεει λειτουργουνε.φρικαρα πολυ αλλα η μαμα μου λεει οτι ολα θα ειναι καλα!γιατι να μη περιμενουμε μωρε????????οπως επισης ο ντοκ με ρωτησε αν κανω δουλειες η' αν καθομαι...του ειπα οτι δε κανω και τπτ αλλο παρα δουλειες...μου ειπε πως συνηθως σπανε τα νερα με το που μπαινεις στον 9ο..με προετοιμαζει για κατι????????????????????? Mad

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Απο τη στιγμη που ειναι ετοιμο το μωρο γιατι να μη γεννησουμε;; Δε θελω να παρω κ τις 40 εβδομαδες .. Θα ειναι πολυ πολυ κουραστικο.. Φτανεις στο σημειο που λες αντε να βγει το μωρακι!! Παντως απο τις 36 εβδομαδες μια χαρα ειναι τα μωρα ! Ετοιμα

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Iokasti27 έγραψε:Απο τη στιγμη που ειναι ετοιμο το μωρο γιατι να μη γεννησουμε;; Δε θελω να παρω κ τις 40 εβδομαδες .. Θα ειναι πολυ πολυ κουραστικο.. Φτανεις στο σημειο που λες αντε να βγει το μωρακι!! Παντως απο τις 36 εβδομαδες μια χαρα ειναι τα μωρα ! Ετοιμα

εχθες μου ειπε ποσο πηγε και του ειπα 1 κιλο....ε θα βγει γυρω στα 2700 περιπου συμφωνα με τα λεγομενα του.αρα αρχες σεπτεβρη θα την εχω??????????????  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 36 654316  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 36 654316  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 36 654316

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sofouli έγραψε:
απο μεταθεσεις ακομα τπτ γαμωτι!!!!!!
εχθες επαθα κολικο εντερου,ειχε και η μπεμπα λοξυγγα....ε αποτελειωθηκα!
Α είχε κι εμένα λόξυγγα χτες βράδυ πρώτη φορά!!!! ή πρώτη φορά το κατάλαβα εγώ. είχε πολύ πλάκα!!!
και ευτυχώς γύρισε πάλι γιατί είχε μπαστακωθει εκεί χαμηλά κουβάρι και με το παραμικρό κατουριόμουνα δεν μπορούσα ούτε να φτερνηστώ! σήμερα ανέβηκε πάλι.

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και εμένα Έλενα προγραμματισμένα θο μου άρεσε...αφού έχει το κατάλληλο βάρος ο μικρός....!!!!

Σοφάκο και μένα ενώ έχω 23/09 μου λέει απο 10 Σεπτέμβρη περιμένουμε.......οπόταν........!!!!
Γιώτα εγώ έχω δεί της Sholl κάτι πολύ ωραίες αλλά και η τιμή όπως είπες είναι και αυτή πολύ ωραία!!!Θα κάνω μια έρευνα αγοράς και θα δώ........

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχει τυχει να βγουμε και να ειναι σφηνωμενη κατω και να νιωθω πως αν κανω βημα θα μου φυγουνε ολα.....ε ηρθαμε σπιτι και γυρισε μετα!μαλλον δεν ηθελε βολτα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις