Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
74 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 74 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Τι μπιμπερό χρησιμοποιείτε;

Γυάλινα ή πλαστικά μπιμπερό; - Σελίδα 2 Vote_lcap57%Γυάλινα ή πλαστικά μπιμπερό; - Σελίδα 2 Vote_rcap 57% [ 51 ]
Γυάλινα ή πλαστικά μπιμπερό; - Σελίδα 2 Vote_lcap13%Γυάλινα ή πλαστικά μπιμπερό; - Σελίδα 2 Vote_rcap 13% [ 12 ]
Γυάλινα ή πλαστικά μπιμπερό; - Σελίδα 2 Vote_lcap29%Γυάλινα ή πλαστικά μπιμπερό; - Σελίδα 2 Vote_rcap 29% [ 26 ]
Σύνολο Ψήφων : 89


Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

catherine


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ χρησιμοποιώ τα γυάλινα της chicco με το φαρδύ λαιμό. Είχα πάρει σχεδόν όλες τις μάρκες αλλά αυτά τον βόλεψαν περισσότερο. Ακόμη και για το νερό του γυάλινα είχα. Μέχρι πρόσφατα που έμαθε να πίνει μόνος του και το βλέπει και σαν παιχνίδι οπότε του πήρα εκπαιδευτικά ποτηράκια από τη boon και ένα dr brown πλαστικά αλλά BPA FREE. Επίσης λατρεύει ένα πλαστικό μικρό για το νερό του από τη σειρά elodie. To έχει λατρέψει και επειδή είναι μικρό και χωράει άνετα στα χεράκια του αλλά καιεπειδή του αρέσει το σχέδιο με τον πειρατή... Wink

27Ψηφοφορία γυαλινα η πλαστικα μπιμπερο? Πεμ Μάης 27, 2010 4:10 am

martha 25


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
και εγω γυαλινα chicco εχω.αυτα που δεν με βολεψαν ειναι της nuk.

Michelangelo

Michelangelo
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εγω χρησιμοποιουσα γυαλινα οσο εκανα τις αποστειρωσεις και λιγο καιρο μετα... αλλα γενικα ειχα ενα θεμα με τα γυαλινα... τα εσπαγα... Very Happy οποτε αφου τελειωσαμε με τις αποστειρωσεις αλλα και με τα μπιμπερο (αφου τα ειχα σπασει ολα πια) πηραμε τα πλαστικα της chicco και ηρεμισαμε...!!! Razz

areti1

areti1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kai ego gialina tis chicco eixa...me volepsan afantasta...

Kathy

Kathy
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εδώ που τα λέμε τα γυάλινα είναι πιο υγιεινά από τα πλαστικά και οι θηλές από καουτσούκ πιο ανθεκτικές από αυτές της σιλικόνης.Προσοχή στη σιλικόνη κυρίως όταν τα δοντάκια έχουν ανατείλει διότι κόβονται μικροσκοπικά κομματάκια με αποτέλεσμα να πηγαίνουν στα στομαχάκια των παιδιών μας.

Nicole.P

Nicole.P
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εμεις εχουμε τα γυαλινα της nuk! μας τα προτεινε ο γιατρος μας... για τους μηνες αποστειρωσης.. Wink

ioanna

ioanna
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΓΩ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΓΥΑΛΙΝΑ ΤΗΣ NUK.ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΩ ΣΠΑΣΕΙ ΜΕΡΙΚΑ..ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΠΕΦΤΕ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΡΑΓΙΣΕΙ ΤΟ ΠΕΤΟΥΣΑ.

Dimitra_Elena

Dimitra_Elena
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμείς ξεκινήσαμε με τα γυάλινα της Nuk,η παιδίατρος μου είπε ότι πλαστικό να της δώσω αφού χρονίσει γιατί πιάνει μικρόβια και μύκητες,κι είναι πολύ μικρή ακόμα.

Όταν έγινε ενός μήνα,πήρα κατά τύχη ένα Chicco,αυτό με την στρογγυλή πιπίλα,όχι την πλατιά.Και το καταβολεύτηκε,μόνο με αυτά πίνει τώρα,της τα άλλαξα όλα.

Με της Nuk τη θηλή δε βολεύεται καθόλου,πλέον,δε ξέρω το γιατί.Την κουράζει,και δε ρουφάει καλά.

sevaki

sevaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εμείς χρησιμοποιούσαμε γυάλινα μπιμπερό της nuk μέχρι περίπου 18 μηνών και απο τότε χρησιμοιούμε πλαστικά πάλιτης nuk !

ANGEL


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΤΑ ΓΥΑΛΙΝΑ ΗΤΑΝ ΤΑ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΑΝ ΑΛΛΑ.ΤΑ ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΤΗΣ CHICCO EXOYN AΡΙΣΤΗ ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΣΦΑΛΗ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑ.ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΑ ΓΥΛΑΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΚΑΙ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ (ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΝΕ),ΓΙΑΤΙ ΕΥΚΟΛΑ ΣΠΑΝΕ!ΣΥΝΗΘΩΣ ΟΜΩΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΟΜΑΣΤΕ ΤΙΣ "ΓΙΑΓΙΑΔΕΣ" ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΙΣ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΥΣ!!

praxagora


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
gia mena to thema einai to bpa free kai tpt allo !! Twisted Evil

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χρησιμοποιει καμια μανουλα αυτο το μπιμπερο;;
http://www.healthzone.gr/image.php?object_type=detailed&image_id=4677&window=popup

σας θολωνει;; της nuk δεν θολωνει καθολου, το ξεπλενω με νερο και γυαλιζει ενω αυτο κανει πολυ θολουρα!!!

Επισης το μωρακι μου ειναι 3,5 μηνων του δινω γυαλινο, εσεις μεχρι ποσο μηνων του δινατε γυαλινο;;
Κανει να του δωσω τωρα πλαστικο της Avent;;;;;;

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βασούλα μου φυσικά και κάνει.
Όλα κάνουν.
Συνεχίζεις την αποστείρωσή σου κανονικά, όπως και στα γυάλινα.
Αν δεν έκαναν δε θα τα πουλούσαν.
Σκέψου πως το μητρικό γάλα, έτσι κι αλλιώς ΜΟΝΟ σε πλαστικό μπουκάλι μπαίνει. Οπότε γιατί να ενοχλεί????
Απλά να έχεις υπόψη σου, ότι γενικότερα τα πλαστικά "θολώνουν".

Θα σου κάνω όμως μια ερώτηση.
Γιατί αφού έχεις nuk κι από ότι κατάλαβα είσαι ευχαριστημένη (κι εγώ είμαι) πειραματίζεσαι με τις άλλες εταιρείες??? Πάρε πλαστικό της Nuk που θα ταιριάζει και στον αποστειρωτή σου, χωρίς πρόβλημα (αν έχεις αυτής της εταιρείας).
Επίσης, γιατί θες να πάρεις πλαστικό??? Εγώ τα γνωρίζω ήδη τα υπέρ και τα κατά, αλλά θα ήθελα εσύ να μου πεις το γιατί, για να δω αν σκεφτόμαστε το ίδιο...

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζιζ καποια στιγμη κοιτα λιγο στο μια καλημερα που γραφουμε να δεις ποιο ειναι το προβλημα, η θα στα ξαναγραψω μετα γιατι τωρα κοιμαμαι ορθια!!

Στο ερωτημα σου τωρα: Μου ειπε η παιδιατρος να βαlω σιλικονη στο παιδι και μου εχουν φερει 4 ολοκαινουργια μπιμπερο της avent πλαστικα με σιλικονη, την σιλικονη ομως που το δοκιμασα 2 μερες δεν μπορει το παιδι και αν μπορεσει κανει μια ωρα να τελειωσει το μπουκαλι και τωρα πια πινει 220 με 240 ml!!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ωραία βρε Βασούλα... Σου έχω απαντήσει ήδη σε άλλο θέμα. Δε χρειάζεται να αλλάξεις το μπουκάλι. Τη θηλή θα αλλάξεις. Θα βγάλεις την καοτσούκ και θα βάλεις σιλικόνη.
Δηλαδή στα μπουκάλια της nuk που ήδη έχεις, θα αγοράσεις μόνο τις ΘΗΛΕΣ.

Το μπουκάλι τώρα που είναι πλαστικό, όπως διάβασες και από τις άλλες κοπέλες, αν φοβάσαι για κάποιους λόγους να το χρησιμοποιήσεις, τότε άστο για αργότερα που θα το πιάνει και θα πίνει μόνος του.
Σας είπα που η δικιά μου κάνει ήδη προσπάθειες ε???
Έχει πολύ πλάκα, και τα πλαστικά που είναι ελαφριά, τα κρατάει με ευκολία!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τα κραταει η τα αγγιζει;;;;; Εμενα δεν μπορει να τα κρατησει, νομιζω ειναι πολυ μικρο ακομα για αυτο!!!

Λοιπον βρηκα θηλες για τα μπουκαλια της nuk και κοιτα να τρελαθεις, με την σιλικονη της avent το πλαστικο δεν πίνει ενω με την σιλικονη της nuk στο γυαλινο τα κατεβαζει φουλ τα 230!!!
Πως γινεται αυτό??

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε: Τα κραταει η τα αγγιζει;;;;; Εμενα δεν μπορει να τα κρατησει, νομιζω ειναι πολυ μικρο ακομα για αυτο!!!

Λοιπον βρηκα θηλες για τα μπουκαλια της nuk και κοιτα να τρελαθεις, με την σιλικονη της avent το πλαστικο δεν πίνει ενω με την σιλικονη της nuk στο γυαλινο τα κατεβαζει φουλ τα 230!!!
Πως γινεται αυτό??

Σου απάντησα στο άλλο θέμα (καοτσούκ ή σιλικόνη)

Όσο για τη μικρή, όχι μόνο το κρατάει... αγκαλιά το παίρνει για να μην της το πάρω!!! Η χοντρομπουλούκα μου!!! Έχει πολύ πλάκα!! Έχω και φωτό! Κάτσε να την περάσω στο πισί να δεις!

mamateta


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Τωρα δεν χρησιμοποιώ ουτε γυαλινα ουτε πλαστικα αλλα μεταλλικά, εχω σπασει απειρα μπιμπερο και εγω και ο γιος μου ο μεγαλος, στο δευτερο πειραματιστικα με τα πλαστικα τα dr brown καλα αλλα θολωναν πολυ και μετα ανακαλυψα τα μεταλλικα ουτε σπανε ουτε θολωνουν ουτε χημικα και καθαριζουν πολυ ευκολα.

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν πιάνουν άλατα???
Και τη στάθμη του νερού πώς τη βλέπεις?? Έχει κάποιο τζαμάκι???
Αποστειρώνονται??? Δηλαδη, μπαίνουν κανονικά στον αποστειρωτή, ή υπάρχει άλλος τρόπος αποστείρωσης?

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:
vasoula έγραψε: Τα κραταει η τα αγγιζει;;;;; Εμενα δεν μπορει να τα κρατησει, νομιζω ειναι πολυ μικρο ακομα για αυτο!!!

Λοιπον βρηκα θηλες για τα μπουκαλια της nuk και κοιτα να τρελαθεις, με την σιλικονη της avent το πλαστικο δεν πίνει ενω με την σιλικονη της nuk στο γυαλινο τα κατεβαζει φουλ τα 230!!!
Πως γινεται αυτό??

Σου απάντησα στο άλλο θέμα (καοτσούκ ή σιλικόνη)

Όσο για τη μικρή, όχι μόνο το κρατάει... αγκαλιά το παίρνει για να μην της το πάρω!!! Η χοντρομπουλούκα μου!!! Έχει πολύ πλάκα!! Έχω και φωτό! Κάτσε να την περάσω στο πισί να δεις!

αχαχαχαχαχχαχα τρελα ειναι κοιτα πως το εχει αρπαξει!!!!!!!!!!!!!!!
Ειναι απιστευτη!!!!!!!!!!!!!!!!

stavas


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γυάλινα χρησιμοποιώ. Πλαστικά πολύ σπάνια.

http://istoriestismamas.blogspot.com

stardust

stardust
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΧΡΕΙΣΗΜΟΠΟΙΟΥΣΑ ΓΥΑΛΙΝΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΜΟΝΟ ΝΕΡΑΚΙ ΣΕ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΠΑΝΙΑ.ΑΝ ΒΑΛΕΙΣ ΖΕΣΤΟ ΜΕΣΑ ΣΕ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΑΛΛΟΙΩΝΕΤΑΙ Η ΓΕΥΣΗ

mamateta


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Tziz έγραψε:Δεν πιάνουν άλατα???
Και τη στάθμη του νερού πώς τη βλέπεις?? Έχει κάποιο τζαμάκι???
Αποστειρώνονται??? Δηλαδη, μπαίνουν κανονικά στον αποστειρωτή, ή υπάρχει άλλος τρόπος αποστείρωσης?

Aλατα δεν πιανουν(και εχουμε μεγαλο προβλημα με τα αλατα),εχει καπακι δοσομετρητη εμενα δεν με βολευει και χρησιμοποιω αλλο μπιμπερο για να βαζω το νερο, εγω τα χρησιμοποιησα οταν τελιωσε η αποστειρωση και οταν εσπασα και το τελευταιο γυαλινο μπιμπερο ειχα δει αυτο http://blog.eimaimama.gr/2011/01/blog-post_594.html
και μου αρεσε πολυ αλλα βρηκα αυτο στο λητω http://www.letoshop.gr/default.asp?pid=40&colID=1705&ct=1110206&itmid=3127188 το μονο προβλημα ειναι η θηλη πινει μονο με nuk καιδεν εφαρμοζει καλα.

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γυαλινο του ειχα μεχρι τωρα,αλλα επει δη ηθελα να μαθει να το πινει μονος του τωρα που ερχεται κ το επομενο δεν μπορουσε να το σηκωσει απο το βαρος(ετσι μου λεγε τουλαχιστον)του αγορασα της nuk to πλαστικο.ξεκινησε το πινει μονος του αλλα χρησιμοποιω κ ενα της mum που ειχα γυαλινο δεν το ηθελε μικροτερος κ μια χαρα το σηκωνει.
για μικροτερα μωρα δεν νομιζω οτι ειναι καλα τα πλαστικα.

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ωραια αυτα τα μπιμπερο τα ανοξειδωτα, απο ποσο μηνων αραγε μπορουμε να δινουμε στα μωρακια μας?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις