Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
461 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 461 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 18 ... 23  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 23]

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalimera..!!! Xrysa mou pote koimasai?? paw na pesw kamia writsa akoma Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #8 - Σελίδα 14 850933 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #8 - Σελίδα 14 850933 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #8 - Σελίδα 14 850933
Xronia polla an exoume kamia Iliana i exete kapoion diko sas!!

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα αντε Ασταρτη μακαρι και να πανε ολα καλα.
περαστικα χρυσα και κουραγιο στα ξενυχτια οπως και στις υπολοιπες μανουλες
Ακομα τπτ αυριο γιατρο δεν την γλυτωνω την προκληση το μωρο το νιωθω τεραστιο σηκωνομαι το πρωι και νιωθω θελω να κανω εμετο απο την πιεση μακαρι να ερθει σημερα μακαρι δεν τον βλεπω αντε ρε μπεμπουλη μου ελα κανονικα

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalimera omorfes m...

Astarte m me to kalo agapi m...

Xrusa m perastikoulla s agapoulla m kali...

Augolemoni m elpizw na s erthei simera to ninaki...

Bebek m kala apotelesmata na exeis simera mwro m...
Ti wra tha pas???
Egw 4 k 30...

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
joannoua3 έγραψε:Kalimera omorfes m...

Astarte m me to kalo agapi m...

Xrusa m perastikoulla s agapoulla m kali...

Augolemoni m elpizw na s erthei simera to ninaki...

Bebek m kala apotelesmata na exeis simera mwro m...
Ti wra tha pas???
Egw 4 k 30...
egw stis 2 Joanna mou!

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tha perimenw ta nea sas kalo agapoulla m... Very Happy Very Happy Very Happy


Elpizw i mikri m na evale kanena gr...
Prin 2 eudomades itan 2,300 Sad

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
joannoua3 έγραψε:Tha perimenw ta nea sas kalo agapoulla m... Very Happy Very Happy Very Happy


Elpizw i mikri m na evale kanena gr...
Prin 2 eudomades itan 2,300 Sad
otan gyrisw tha sou pw!!! ki esy kali epityxia an de ta poume endiamesa!!!!!!!! makari na peiran liga grammaria akoma oi mikres mas!! Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #8 - Σελίδα 14 417472 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #8 - Σελίδα 14 417472 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #8 - Σελίδα 14 417472

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
gyrisa....!!
loipon, eimaste peripou 3 kilakia, kefalaki katw ALLA OXI EMPEDWMENO kai AKOMA ARKETA PSILA( Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #8 - Σελίδα 14 966307 ) kai, Avgolemonaki, mou eipe oti tipota de voithaei sto na epitaxynthei o toketos. oute perpatima, oute sex, oute kati allo exei apodeixthei oti voithaei.. kai otan ton rwtisa gia..'epafes' mou leei asto kalytera twra.. kai oti an mesa stin evdomada de gennisw na paw tin alli Paraskevi na kleisoume rantevou!!!!! Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #8 - Σελίδα 14 534787 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #8 - Σελίδα 14 534787 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #8 - Σελίδα 14 534787

mamavi


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
bebek6 έγραψε:gyrisa....!!
loipon, eimaste peripou 3 kilakia, kefalaki katw ALLA OXI EMPEDWMENO kai AKOMA ARKETA PSILA( Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #8 - Σελίδα 14 966307 ) kai, Avgolemonaki, mou eipe oti tipota de voithaei sto na epitaxynthei o toketos. oute perpatima, oute sex, oute kati allo exei apodeixthei oti voithaei.. kai otan ton rwtisa gia..'epafes' mou leei asto kalytera twra.. kai oti an mesa stin evdomada de gennisw na paw tin alli Paraskevi na kleisoume rantevou!!!!! Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #8 - Σελίδα 14 534787 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #8 - Σελίδα 14 534787 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #8 - Σελίδα 14 534787

Αλήθεια, σου είπε δεν βοηθάει τίποτα; Και επαφές γιατί όχι, για μολύνσεις;
Σε εξέτασε από κάτω για διαστολή;

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bebek6 έγραψε:gyrisa....!!
loipon, eimaste peripou 3 kilakia, kefalaki katw ALLA OXI EMPEDWMENO kai AKOMA ARKETA PSILA( Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #8 - Σελίδα 14 966307 ) kai, Avgolemonaki, mou eipe oti tipota de voithaei sto na epitaxynthei o toketos. oute perpatima, oute sex, oute kati allo exei apodeixthei oti voithaei.. kai otan ton rwtisa gia..'epafes' mou leei asto kalytera twra.. kai oti an mesa stin evdomada de gennisw na paw tin alli Paraskevi na kleisoume rantevou!!!!! Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #8 - Σελίδα 14 534787 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #8 - Σελίδα 14 534787 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #8 - Σελίδα 14 534787



αχ μπεμπεκ το ξερω σας το πα οτι τπτ δεν ειναι αποδεδειγμενο αφου στη κορη μου που σπασαν τα νερα 2 βδομαδες πριν τπτ δεν εκανα ουτε δουλειες κριμα ο ιδρωτας το σεξ ηταν πολυ ησυχο δεν θα καναμε ζημια τα μωρα μονο εκεινα ξερουν ποτε θα βγουν και ειναι οποτε θελουν αμα δεν ητανμεγαλο θα το αφηνα φοβαμαι αθριο μην το βρει 4κιλα
θα με εξετασει για διαστολη αυριο αρχιζουν τα δυσκολα Crying or Very sad Crying or Very sad

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nai,me psaxoulepse, tipota apo diastoli, alla exei arxisei na malakwnei o traxilos.

mamavi


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Bebek6 μακάρι να έρθει κοπέλα μου μόνο του μέχρι την Παρασκευή. Με το ΙΚΑ έβγαλες καμία άκρη;

Εγώ προσπαθώ να "απολαύσω" όσο γίνεται τις μέρες αυτές ώστε να μην κολλάει το μυαλό μου στο πότε θα έρθει. Προχθές είχαμε κόσμο σπίτι, χθες βγήκαμε έξω για κρασάκι και ψήνω τον άντρα μου για σινεμά ..

Άρχισε και ο περίγυρος να κάνει παραγγελιές πότε να γεννήσω για να βολέψει στις διακοπές του Shocked Shocked και από την δουλειά (που έχω σταματήσει από τον Μάρτη λόγω συσπάσεων και τραχήλου) με παίρνουν και ρωτάνε, άντε ακόμη;; Embarassed

Αυγολέμονη, έφτασες στο τέλος πια, σημασία έχει μόνο να γεννηθεί και να είναι γερός, τώρα πρόκληση ή καισαρική δεν έχει σημασία. Τελειώνουν τα βάσανα.

Η supermom αν δεν κάνω λάθος είχε προγραμματισμένη καισαρική χθες.

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mamavi afto lew na kanw,na ksekollisw to myalo mou alla to skeftomai synexeia! ki emeis apopse tha pame se filous gia mam! ase afto me tis paraggeleies.. mi genniseis tote giati exw gamo, 3imero, mpourou mpourou..kai tous lew afta akouei to paidi mou kai de leei na vgei! kai ta tilefwna: ela ti kaneis? pira mipws gennises? akoma mwre? Mad
loipon, gia to Ika, epikoinwnisa simera kai mou eipan apo 1i Avgoustou!!!!

mamavi


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
bebek6 έγραψε:Mamavi afto lew na kanw,na ksekollisw to myalo mou alla to skeftomai synexeia! ki emeis apopse tha pame se filous gia mam! ase afto me tis paraggeleies.. mi genniseis tote giati exw gamo, 3imero, mpourou mpourou..kai tous lew afta akouei to paidi mou kai de leei na vgei! kai ta tilefwna: ela ti kaneis? pira mipws gennises? akoma mwre? Mad
loipon, gia to Ika, epikoinwnisa simera kai mou eipan apo 1i Avgoustou!!!!

Άρα δεν ήταν κάποιο πρόβλημα αλλά θέμα ροής χρημάτων? Ωχ δεν είναι καλά μαντάτα ..

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavi έγραψε:
bebek6 έγραψε:Mamavi afto lew na kanw,na ksekollisw to myalo mou alla to skeftomai synexeia! ki emeis apopse tha pame se filous gia mam! ase afto me tis paraggeleies.. mi genniseis tote giati exw gamo, 3imero, mpourou mpourou..kai tous lew afta akouei to paidi mou kai de leei na vgei! kai ta tilefwna: ela ti kaneis? pira mipws gennises? akoma mwre? Mad
loipon, gia to Ika, epikoinwnisa simera kai mou eipan apo 1i Avgoustou!!!!

Άρα δεν ήταν κάποιο πρόβλημα αλλά θέμα ροής χρημάτων? Ωχ δεν είναι καλά μαντάτα ..
nai etsi einai... apo douleia aplirwtoi, apo asfaleia aplirwtoi... kai pou eisai akoma.. gia na doume kai ton oaed meta...

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κορίτσια! Εδώ και δύο μέρες τα έχει φτύσει το λαπτοπ μας και τωρα πήρα ένα δανεικό από τον αδερφό μου για να πώ ένα γεια. Όλες καλά??? Εγώ περιμένω μέχρι την Τρίτη και μετά όλα θα πάρουν τον δρόμο τους.

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσάρες μου γέννησε η Χριστίνα (astarte)και μπήκα να σας ενημερώσω!

Ευχαριστώ πολύ για τα περαστικά σας, πιάσανε τόπο γιατί ο πυρετός σταμάτησε ευτυχώς!

Με αφήσανε σήμερα και κοιμήθηκα πάρα πολύ και συνήλθα. Το κακό είναι πως παρόλο που έχω χέρια είμαι πολύ αγχώδης και ηρεμούσα μόνο όταν είχε το μωρό η μαμά μου... οταν το είχα εγώ ακόμα και δίπλα μου να κοιμάται έμενα ξύπνια από το άγχος κι έτσι δεν ξεκουραζόμουν σχεδόν καθόλου...

Φιλάκια σε όλες σας κορίτσια μου!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
axou!!!!!!!!!! na tis zisei!!!!!!!! Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #8 - Σελίδα 14 429657 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #8 - Σελίδα 14 429657 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #8 - Σελίδα 14 429657
mpravo!! kala tha xei na mas pei empeiria sto spiti... anypomwnw!!!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Joanna mou perimenw nea kai apo sena,ti sou eipe o giatros sou!!!!
ta podia mou exoun ginei toumpanakia kai ponane poly!!!!! Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #8 - Σελίδα 14 415870 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #8 - Σελίδα 14 415870 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #8 - Σελίδα 14 415870 ante mia vdomada emeine peripou kai gia tin karpouzou mou na vgei! ax!!! Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #8 - Σελίδα 14 415870 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #8 - Σελίδα 14 415870 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #8 - Σελίδα 14 415870

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
να ζησει της χριστινας που τα καταφερε παντα υγιες και καλοτυχο. Ακομα τπτ υποχωρησε ψες ο καυσωνας δεν ιδρωνω συνεχεια και ειχα καλυτερη διαθεση.σε λιγο παω γιατρο αγχωνομαι τι θα μου πει αραγε εγω ποτε θα εχω το μωρο μου;ποτε θα τον δω μακαρι να με κρατησει να τελειωνουμε

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kalimera!!!!!!!!!! Avgolemonaki perimenoume!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα και συγχαρητηρια σε ολα τα κοριτσια για τα μωρακια που φερανε στο κοσμο!στις υπολοιπες με το καλο και με ενα πονο!!!!!!!!!!!!!! Very Happy

εγω ειμαι στην 31η εβδομαδα και νιωθω μια ενοχληση απο κατω σα να μου φευγει κατι.σαν ακρατεια ενα πραγμα αλλα στην ουσια τπτ...το ειχατε?ο γιατρος μου εδωσε προληπτικα αμοξιλ αλλα δε θελω να φορτωθω με αντιβιωσεις.... Crying or Very sad

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημεραααααααα
τι κανετε?
οσες γεννησαν να σας ζησουν τα μωρακια σας .
εμεις ειμαστε καλα.πηρα και καψουλες μαγιας για ν κατεβει το γαλα.ο φαρμακοποιος ειπε ν περνω 3 η 4 την η μερα εγω με 2που πειρα εσταζε απο γαλα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy .ειμαστε καλα κοιμωμαστε αρκετα ειναι ησυχη χαμογελα μας κανει ναζια

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalimera omorfies m...
Egw eimai edw...

Astarte m, NA S ZISEI AGAPOULLA M...
Augolemoni m, tha perimenoume nea s...
Bebek m, mazi eimaste agapi m megali, OLA MA OLA ta pername mazi...

Piga giatro OLA einai teleia,,,
i mikri tosodoulla m paramenei mikrokamomeni, wmos eipe o giatros ola einai ok apo pneumones sikoti kardoulla ktl...
H mikri einai etimi leei...
Exei parei thesei einai para poli kato xamila...
K eimaste konta sto dromo g na gennithoume leei...

WMOS ENA THEOS KSEREI POTE THA VGEI I MIKRI...
Pote tha me piasoune oi ponoi ktl...

Exw ksana giatro tin paraskeui wra 4 BEBEK m akouses wpos esena...

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λοιπον μια που βρηκα χρονο να σας διηγηθω και εγω γιατι γεννησαμε παρασκευη και 13.μπηκαμε 12 του μηνος 8 η ωρα επειδη ειχε εφημερεια κ πολυ σοβαρα εκτακτα περιμενα περιμεναμε εννοητε χωρις νερο χωρις; φαει τελευταιο γευμα τεταρτη βραδυ ,τελικα πηγε 10 τ βραδυ κ μας λενε αυριο εννοητε ητν πεμπτη δεν κανει ν φαμε την παρασκευη τ πρωι 9 η ωρα με βαζουν μεσα.γενναω 10.02 με κανανε ραχιαια και επισκληριδιο..εννοητε ολοι μερα νηστικια τ σαββατο τ πρωι ενα τσαι και το μεσημερι νεροσουπααααααααα.μ ειχαν βαλει κ φαρμακο για ν μην πονο τα ποδια μουδιασμενα ν κουνηθω ν μην μπορω .αχ
θεε μ .μετα ολα πηγαν καλα ηρεμα δοξα τ θεο

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Hρθα απο τον γιατρουλη ολα καλα εχω ενα δακτυλο διαστολη μου ειπε ως την τριτη αν δεν γινει τπτ 8 το πρωι να μου βαλει ορους σιγα σιγα και να περπατω στο διαδρομο δεν θα το βιασει ειπε γιατι του ειπα τι περασα κανονισε και αναισθησιολογο για τις 2 τελευταιες ωρες να μου κανει σπα'ιναλ.
το μωρο τελικα περιπου ειναι 3350
παρακαλω τον μικρουλη μου να μου προκαλεσει πονους που ειναι το ιδανικο δεν θελουμε με τπτ να σπασουν τα νερα οποτε περιμενω αν δεν τριτη θα τον εχω αναψα και το κερακι μου πηρα και βαφη να με δει ομορφη και περιμενουμε bom

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 23]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 18 ... 23  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις