Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
343 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 343 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 23]

mamavi


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσάκια να σας ζήσουν τα μωράκια σας. Τελικά έγινα και εγώ μια μανούλα Ιουλίου, γέννησα 25/7 με καισαρική λόγω αποκόλλησης πλακούντα (θα σας τα γράψω αναλυτικά αργότερα) μια μπέμπα μελαχρινή 3.470γρ. Χθες γυρίσαμε σπίτι πρώτη φορά και αν και γενικά είναι πολύ ήσυχο μωρό, η πρώτη νύχτα ήταν λίγο εφιάλτης για μένα και το σύζυγο, ο οποίος είναι γεννημένος για μάνα, μιλάμε για τρελό ένστικτο και συμμετοχή, καλύτερος από μένα. Δεν με πειράζει το ξενύχτι, η τομή με τραβάει - ψιλοκαίει από τα αριστερά και πάνω όμως στην περιοχή της κοιλιάς και δεν νιώθω πολύ μάχιμη, πότε είσαι εντελώς καλά με την καισαρική;

Σας φιλώ κοριτσάκια

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavi έγραψε:Κοριτσάκια να σας ζήσουν τα μωράκια σας. Τελικά έγινα και εγώ μια μανούλα Ιουλίου, γέννησα 25/7 με καισαρική λόγω αποκόλλησης πλακούντα (θα σας τα γράψω αναλυτικά αργότερα) μια μπέμπα μελαχρινή 3.470γρ. Χθες γυρίσαμε σπίτι πρώτη φορά και αν και γενικά είναι πολύ ήσυχο μωρό, η πρώτη νύχτα ήταν λίγο εφιάλτης για μένα και το σύζυγο, ο οποίος είναι γεννημένος για μάνα, μιλάμε για τρελό ένστικτο και συμμετοχή, καλύτερος από μένα. Δεν με πειράζει το ξενύχτι, η τομή με τραβάει - ψιλοκαίει από τα αριστερά και πάνω όμως στην περιοχή της κοιλιάς και δεν νιώθω πολύ μάχιμη, πότε είσαι εντελώς καλά με την καισαρική;

Σας φιλώ κοριτσάκια
mamavi na sou zisei to koritsaki sou!!!!!!!!!!!

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κ απο μας κοριτσια τι κανετε?
σε ολα μας τα κοριτσια που γεν να σας ζησουν αγαπες,γερα κ καλοτυχα!
Αυγολεμονακι ταλαιοωρηθηκατε καλη μ αλλα αφου πηγαν ολα καλα μην στεναχωριεσαι κ καποια στιγμη θα ξεχασεις τους πονους..
Τουτουνακι...τι να πω..κ εμενα δεν καταλσβαινει ωρες ωρες αλλα οχι σε τετοισ θεματα.να μην σκεφτεται την οικογενεια του?απορρω μαζι τους καποιες φορες για το πως σκεφτονται..!κ εγω πιυ εχουν ηρεμησει τα πραγμ στην ακρη του μυαλου μου υπαρχει ο χωρισμος..
Ιωαννα τωρα θα χετε το μωρακι σας αγκ,να σας ζησει!
Μπεμπεκ μου ετσι ειναι τα κακα τους σοσα μωρα θηλ μην αγχωνεσαι καλη μ..
εμεις καναμε εισαγωγη στο νοσοκ τον γιο μ..καναμε τεστ προκλησης αλλεργιας στο αυγο.δεν αντεδρασε αρνητικα κ ετσι βγηκαμε ομως θελει οαρακολουθηση για ενα μηνα κ βλεπουμε για να αποκλεισουμε το αυγο κ μετα παμε για το ψαρι.την μικρη την αφησα στξν μαμα μου με γαλα απο την τραπεζα φυλαξης που εχω κ εκει το βγαζα με το θηλαστρο.ειχε κολικο χθες κ με το χαμομηλι ευτυχως ηρεμησε..
Χρυσα,Μπεμπα κ υπολοιπα κοριτσια τα φιλια μου!!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ax Spyros mou efxaristw giati fovithika min tin krywsa me to a/c i mipws kati exei to enteraki tis..
koritsia mi masate! twra exoume ta paidakia mas! afta einai panw apo olous!!!!

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κοριτσάρες μου!

Χτες γανιάσαμε πάλι στο κλάμα, μέχρι τις 2 η ώρα από πόνους, έχω κάνει τα απίστευτα να κοιμηθεί, μπανάκι, μασαζάκι στην κοιλιά, λύγισμα τα πόδια, πιπίλα, απορροφητήρα, όρθιο, ξαπλωτό, στο καρότσι, στον καναπέ, στο κρεββάτι, κούνημα, νανούρισμα, τα πάντα σας λέω.....από τις 6 το απόγευμα αυτό το πανηγύρι...

Ευτυχώς από τη στιγμή που κοιμήθηκε κατά τις 2 ξυπνούσε κάθε 2 ώρες, έτρωγε και κοιμόταν, μαντέψτε πως (ναι μπρούμυτα, ανάσκελα με την καμία δεν κάθεται πλέον)και έτσι τη βγάλαμε μέχρι τις 11 το πρωί... τώρα πάλι αγκαλιά μια εγώ μια ο μπαμπάς μου (η μαμά μου έπαθε καταρροή και βγήκε οφ γιατί φοβόμαστε μην είναι άρρωστη), μια ο Τάσος...

Τουτουνάκι ο άνθρωπος είναι εκτός τόπου και χρόνου... και λεν εσένα σκληρή! Δλδ αν δεν είναι αυτό που κάνει αυτός σκληρότητα τότε τί είναι???

Μαρθαλένα μου καλή ανάρρωση και καλό σαραντισμό παιδί μου, πάει τώρα... τι να πω... ευτυχώς που υπάρχει και η καισαρική και σώζουμε τα παιδιά μας....

Φράνσυ μου καλά να περάσεις κορίτσι μου , το δικαιούσαι!

elbono και ευάκι τα φιλιά μου...

Μπεμπεκούλι μου κι εμένα σα διάροια είναι τα κακά του , θηλάζει γιαυτό είναι έτσι...

Mamavi να σου ζήσει κορίτσι μου...όλα νορμάλ είναι αυτά στην καισαρική, εγώ εντελώς καλά ήμουν τουλάχιστο 15 μέρες μετά... μετά την πρώτη εβδομάδα είχα συνέλθει πολύ απλά με τραβούσε η τομή αρκετά...Είσαι τυχερή που έχετε τέτοιο μπαμπά!

Σπυράκο μου ελπίζω να πάνε όλα καλά με το θέμα της αλλεργίας...Φιλάκια στη Ρηνούλα!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
markella01 έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια...εμάς οι κολικοί ξεκινήσαν περίπου 13-15 ημερών.... συνέχεια να σφίγγεται αυτό το παιδί...συνέχεια όμως... και γκρίνια και κοκκίνισμα τα μούτρα και τα πόδια συνεχώς μια τεντωμένα μια μαζεμένα... και να ψάχνει στήθος...και να του δίνω...και να το αφήνει και να κλαίει και να πνίγεται από το γάλα που ούτως ή άλλως δεν ήθελε...και να τον σηκώνω και να κάνει εμετό...και ξανά σφίξιμο...τώρα στους μεγάλους πόνους καταφέρνω λίγη πιπίλα και του δίνω και λίγο ηρεμεί....

Χτες το βράδυ δεν άντεξα μία με δυόμιση τον έβαλα μπρούμυτα για να μπορέσω να κοιμηθώ κι εγώ λίγο...είχε απίστευτη γκρίνια και μόνο έτσι κοιμάται βαθιά...κοιμήθηκα όμως ρε κορίτσια, άλλο πράγμα η ξεκούραση...

Η Τζοάννα μας λέτε να γέννησε?

λες και περιγραφεις την δικια μου στην πρωτη σου παραγραφο!!!μα ακριβως ετσι!!σα να εχεις καμερα μεσα στο σπιτι μας!
αχ κι εγω τωρα μπρουμυτη την εχω!αφου ετσι κοιμαται καλυτερα το καημενο μου!και τα αλλα 2 μου μπρουμητα κοιμουνταν και κοιμουνται ακομη...ουφ τι να πω!καθε 2 χρονια αλλαζουν γνωμες οι γιατροι για να τυρραναν τις μανες νομιζω...

joannoua3 έγραψε:Agapes m feugw...
Dunamwsan oi ponoi m..

αχου μωρε κι εχασα το καλυτερο!!!κοριτσακι μου να σας ζησει!!!!!!!!!

markella01 έγραψε:

elbono και ευάκι τα φιλιά μου...
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

mamavi να σου ζησει!!!!!καλη λοχεια!!!!!!!
Αυγολεμονη τραβηξες πολλα!!!!κανε πολλες αγκαλιτσες στο μπεμπακι και προσπαθησε να χαρεις τις στιγμες αυτες γιατι πισω δε γυριζουν!!!να σου ζησει και καλη λοχεια!!!

εμενα χθες εδεησαν και ηρθαν τα πεθερικα!ε ενταξει μωρε μονο 33 ημερων ειναι το παιδι μου μεχρι να το παντρεψουμε εχουμε καιρο!!!τεσπα ηρθαν φυγαν περασε κι αυτη η μερα... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χρυσα μ δεν του δεινεις χαμομηλακι?κ εγω θηλ αποκλειστηκα αλλα μου ειπε ο παιδ μας να της δεινω μια φορα κ αυτο το βραδακι που την πιανουν κ αμεσως ηρεμει κ αυτη κ εμεις...

Ευακι τωρα ειδαν το μωρο?ουαου!!τι λεει ο αντρας σου?
μακαρι να ταν η δικια μου ετσι αν κ τωρα που δεν εχω πολλα πολλα μαζι της ερχεται μια φορα την εβδομαδα κ ησυχασα..πραγματικα μου κανει καλο που δεν την βλεπω κ ακουω κυριως!!μονο για τα παιδια μιλαμε.

elbono


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
πωπω κοριτσια!!!!ταραχτηκα!πεθερικα ειναι αυτα φτου φτου,αλλα απο το να σε εκνευριζουν καλυτερα μακρυα κ αγαπημενοι!!!

εγω σημερα ξυπνησα με πονο στο ενα στηθος κ φοβαμαι για μαστιτιδα!αχχχχ

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elbono thilazeis?

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ελμπονο εγω παραλιγο να παθαινα μαστιτιδα..ευτυχως ημουν στο νοσοκ ακομα κ με βοηθησε η προισταμενη..εκανα πυρετο κ ετρεμα σαν το ψαρι ασε..κανε μαλαξεις καλη μ οσο κ αν πονας,εγω εκλαιγα απο τον πονο αλλα με υπομονη τα καταφερα,για δεκα λεπτα.θα δεις οτι θα μαλακωσει ο μαστος κ θα τρεχει γαλα,βαλε πετσετα απι κατω,κ μετα βαλε το μωρο σου να θηλασει κ να κανεις συγχρωνως μαλαξεις κ το πολυ πολυ αν δεις οτι δεν γινεται βαλε το θηλαστρο.παντα με μαλαξεις να βοηθησεις τον μαστο σου να μαλακωσει γρηγορα.

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
https://www.youtube.com/watch?v=50QmpPEtM-Y&feature=related

αυτό είναι ένα από τα πολλά ποστ στο youtube που έχουν τους λεγόμενους "λευκούς θορύβους" , έχει κι άλλα με βροχή, με ήχους της φύσης, πάντως σε μένα δούλεψε και θα κατεβάσω μερικά... επιτέλους κοιμήθηκε το καμάρι μου... (μπρούμυτα όπως μαντεύετε...ξέρω τι λένε οι γιατροί άλλα τι να κάνω, αφού αλλιώς δεν ηρεμεί?)

Ευάκι, τα πεθερικά σου είναι λίγο πάρτους και στο γάμο σου να σου πουν και του χρόνου ε?

Ελμπόνο κάνε αυτό που σου είπε η Σπυράκος, αλλιώς δε γίνεται θα έχεις πρόβλημα κορίτσι μου και θα ανεβάσεις πυρετό...

Ρε Σπυράκο...τι φατσα είναι αυτή??? Να φάω εγώ μαγουλάκιαααα!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Xrysa efxaristoume gia to video,to vazw twra amesws!!!

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σευχαριστω Χρυσα μ αν κ την αδικησα την κορη μου..την εβγαλα ξαπλωμενη κ γιαυτο φαινεται ετσι στρουμπουλη κ με πριγουλακι αλλα κ ετσι με τρελαινει!!
δεν μου τανοιγει τωρα το ποστ θα ξαναπροσπ.αν καταλαβα ειναι ηχοι χαλαρωσεις ε?μαρεσουν αυτα ευχαριστουμε!!
η Μαρκελλα σου πως ειναι?με το μωρο πως τα παει?

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
η πεθερα μου δεν παιζεται...και το χειροτερο απ'ολα ειναι που θελει ολοι να ασχολουνται με την παρτη της εχει μονιμως μια μουτσουνα κατεβασμενη και δε μπορει να ασχοληθει κανεις με τιποτα αλλο παρα την γυροφερνει "τι εχεις?τι επαθες?υπαρχει κατι που σε στεναχωρει?" κτλ΄κτλ κτλ....και τοσα χρονια μου κλαιγοταν οτι το ενα της εκανε η πεθερα της το αλλο της εκανε η πεθερα της αλλα αμα τη ρωτησεις για τη σχεση της με μενα θα σου πει οτι με εχει σαν την κορη που ποτε δεν απεκτησε.............δε βλεπει περα απο το μικρο "εγω" της ποτε....μια φορα που της ειπα καποια πραγματα που εκανε και βγαζαν ματι και φυσικα με πειραξαν μου το επαιξε κινεζα "εγκω ντεν μιλαει ελληνικος" κι ετσι........

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ετσι ακριβως ειναι κ η δικια μου!!!να τις βαλουμε να κανουν παρεα...
λεει κ εμενα για την πεθερα της αλλα οτι της κανει μου κανει κ εμενα..κατηγορει τις πραξεις των αλλων χωρις να κοιταζει οτι κανει τα ιδια..κ ειδικα τωρα που δεν μαθαινει τα παντα..μεσα της θα καιγεται κ ειμαι σιγουρη αλλα δεν μπορει να κανει τωρα κατι γιατι εβαλα τα ορια που δεν υπηρχαν..μακαρι να χα πεθερα σαν την μανα μου κ εγω αυριο μεθαυριο να μαι καλη αν κ αυτο θα κανω...

elbono


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
θηλαζω ναι!!
δεν ξερω βρε κοριτσια δεν εχει πετρωσει ποναει μονο το αριστερο στηθος κατω απο τη θηλαια αλω!!!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
telika i seira gia tis petheres den itan tyxaia....
asxeto alla na rwtisw,twra pou tis kopike o afalos mporw na tin kanw mpanio kanonika giati akoma prosexw min paei neraki k ksexasa na rwtisw ton giatro.

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elbono έγραψε:θηλαζω ναι!!
δεν ξερω βρε κοριτσια δεν εχει πετρωσει ποναει μονο το αριστερο στηθος κατω απο τη θηλαια αλω!!!
se rwtaw giati mou eixan pei oti an thilazeis den pathaineis mastitida. kane aafto me tis zestes petsetes kai to neraki!

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέραααααααααα!!!!!! Μπαίνω από τον δανεικό πάλι υπολογιστη του αδερφού μου. Γεννήσαμε κι εμείς. Μπήκα την Τρίτη και έκανα την καισαρική την Τετάρτη το πρωί. Όλα καλά πήγαν. Η μικρή μας βγήκε 2810γρ. Μια χαρούλα! ΚΑι επιτέλους!!!! Έκανα κι ένα νινί με μαλλάκια! Πάω να φτιάξω και το τικεράκι μας.

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ax na sou zisei mamamatina!!! kalotyxo!!
siga siga ginomaste manoules iouniou iouliou!!
Joanna mou! logika twra exeis aggalitsa to asteraki sou ki esy!

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι!!! Θα κρατησω το λαπτοπ και το βράδυ για να μπω να σας γράψω την ιστορία μας!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nai!! ki an vreis xrono pes m esy pou eisai empeiri manoula i opoia alli kopela einai mesa,kanei na tin kanw mpanio olokliri pou epese o afalos xthes?(i proxthes) de thymamai.

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamamatina να σου ζησει καλη μ!!
Μπεμπεκ μου δεν νομιζω να ναι ετσι αυτο που σου ειπαν...αν ο μαστος εχει αρκετο γαλα κ δεν αδειασει οσο πρεπει πετρωνει κ παθ μαστιτιδα..Ελμπονο αν δεν εχει πετρωσει μηπως δεν πιανει το μωρο καλα την θηλη κ σε χει πληγωσει?

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ πάντως τον έκανα κανονικά μπάνιο και χωρίς να του έχει πέσει ο αφαλός...δε με είπαν τίποτα στο νοσοκομείο...βέβαια γιαυτό μπορεί να άργησε να πέσει...πάντως όρμα μπεμπεκάκι βούτα το το νινί κανονικά , απλά καλό στέγνωμα θα κάνεις! Φιλάκιαααα! Μαμαματίνα να σου ζήσει και το μικρούλι άλλα και τα μεγαλύτερα παιδάκια σου!

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπεμπεκ μου μπορεις να την κανεις κανονικα μπανιο.εγω την εξανα κανονικα κ πριν μας πεσει ο αφαλος δεν ειχε προβλημα.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 23]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις