Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
336 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 336 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 23]

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
efxaristw koritsia!!! rwtaw esas giati de thymamai tipota teleftaia ki eseis eiste oi pio freskies manoules pou sigoura kserete!!!! Laughing

elbono


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
bebek και γω την εκανα μπανιοπρι πεσει ο αφαλος!ολα οκ κ επεσε στις 6 μερες!!! Very Happy

εβγαλα λιγο με το θηλαστρο κ ανακουφιστηκα πηρα κ τη μαιαα μου ειπε χωρις πυρετο κοκκινιλι καυση κοπωση δεν ειναι μαστιτιδα,λετε να φταιει που κοιμαμαι μπρουμυτα κ παστωνονται!! Very Happy Very Happy

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elbono έγραψε:bebek και γω την εκανα μπανιοπρι πεσει ο αφαλος!ολα οκ κ επεσε στις 6 μερες!!! Very Happy

εβγαλα λιγο με το θηλαστρο κ ανακουφιστηκα πηρα κ τη μαιαα μου ειπε χωρις πυρετο κοκκινιλι καυση κοπωση δεν ειναι μαστιτιδα,λετε να φταιει που κοιμαμαι μπρουμυτα κ παστωνονται!! Very Happy Very Happy
mpravo koritsaki mou!!!!mesa sto spiti vgale ti mlouza k ase to stithos sou na anapnefsei k apefyge ta epithemata.
i dikia mou koimatai tou kalou kairou apo to mesimeri..... provlepetai zoriki vradia pali....... etsi mou rxetai na tin ksypnaw egw tin imera na kourazetai to vrady..

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ματινα μου να σας ζησει!!!!να το χαιρεστε το νεο μελος!!!!!!! φιλακια!!!!!

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamatina έγραψε:Καλησπέραααααααααα!!!!!! Μπαίνω από τον δανεικό πάλι υπολογιστη του αδερφού μου. Γεννήσαμε κι εμείς. Μπήκα την Τρίτη και έκανα την καισαρική την Τετάρτη το πρωί. Όλα καλά πήγαν. Η μικρή μας βγήκε 2810γρ. Μια χαρούλα! ΚΑι επιτέλους!!!! Έκανα κι ένα νινί με μαλλάκια! Πάω να φτιάξω και το τικεράκι μας.

Μπραβο ρε Ματιναρα, να σας ζησει το φρεσκουδι!!!
Καλη λοχεια και καλη δυναμη σε σας, με το κουαρτετο εγχορδων που εχετε!!
Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #8 - Σελίδα 22 50580 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #8 - Σελίδα 22 50580 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #8 - Σελίδα 22 50580 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #8 - Σελίδα 22 50580

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ti kanete?εγω περιμενω να ξυπνησει η κορη.εφαγε 8.30 η ωρα 40μλ και κοιμηθηκε η κυρια οπου να ναι θα ξυπνηση.
πως τα πατε κοριτσια με τους κολικους?

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεν την παλεύω άλλο με τους κολικούς ρε παιδιά! Τι πράγμα είναι αυτό κάθε βράδυ γκρίνια.... τώρα τον πήρε ο μπαμπάς μου να τον ηρεμήσει γιατί η μάνα μου είναι οφ... και κλαίει σπαρακτικά το καημένο...τι να κάνω άλλο δεν ξέρω... ευτυχώς την πέμπτη πάμε παιδίατρο και θα την ρωτήσω ένα σωρό πράγματα... Μάχη προσπαθώ να μην του δίνω μπιμπερό όσο μπορώ, και το γεύμα το ένα με το μπουκάλι που του έδινε η μάνα μου τις τελευταίες δύο μέρες το έκοψα κι αυτό και σηκώνομαι να θηλάσω... Δε θέλω να μάθει το μπουκάλι... Έχω μια υποψία για ΓΟΠ ρε κορίτσια... μετά το φαγητό ο δικός μου ακόμα και να ρευτεί δεν αντέχει να τον βάλω κάτω... θέλει μόνο όρθιος...και κοιμάται κιόλας έτσι...πώς θα περάσει κι αυτό το βράδυ? Αμα δεν ήταν η μάνα μου δε θα με ένοιαζε καθόλου...άλλα πρέπει κάποτε να κοιμηθεί κι αυτή...

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γιατι χεις υποψια για γοπ?

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ti tha pei gop??????????
ki emena kathe vrady grinia,klaiw ki egw mazi apo lypisi ki apo nysta..
tou dineis kai kseno galataki Xrysa? egw tis dinw diko mou alla fovamai mipws de ftanei k skeftomai na dwsw k symplirwma.

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γοπ σημαίνει γαστροοισοφαγική παλλινδρόμηση, και το λέω μήπως επειδή δεν θέλει ξαπλωμένος, μήπως αναγουλιάζει, τι να πω δεν ξέρω...

Δε δίνω καθόλου ξένο μπεμπεκάκι μου, έβγαζα με το θήλαστρο και του έδινε η μάνα μου ένα γευμα για να μπορώ να κοιμηθώ λιγάκι, άλλα πάει και αυτό...

Στα μεγάλα ζόρια ξεγυμνώθηκα και τον πηρα αγκαλιά τι να κάνω ρε κορίτσια, σιγά σιγά ηρέμησε και πήρε και πιπίλα, τώρα τον φάσκιωσα λιγάκι και κοιτάει γύρω γύρω το μάτι γαρίδα, που θα πάει θα κοιμηθεί... τι τραβάμε Θεέ μου εμείς οι μάνες...

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ti travame?? twra katalavainw kalytera!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι αλλα την γοπ την καταλαβαινεις απο τους εμετο
http://www.iatronet.gr/article.asp?art_id=5628

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια...ξέρω εγώ η γυναίκα, λέω μήπως... δεν έχει συμπτώματα άλλα... εκτός από τους κολικούς έχει αυτό το θέμα που ρεύεται και βγάζει συνέχεια γάλα και το ότι δε θέλει ειδικά μετά το φαγητό να τον ξαπλώσεις κάτω...ούτε πιπίλα...αναγουλιάζει και του κόβεται η ανάσα...άλλα πάλι μπορεί να είναι φυσιολογικά όλα αυτά... δεν ξέρω η άυπνη μάνα... τι να πω...

Εσείς πώς είστε ? Πώς ξημερώσατε? Το καινούριο θεματάκι με τις μανούλες ποια θα το ανοίξει?

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα μανουλες και εγκυουλες!!! να χαιρεστε τα μωρακια σας οσες τα εχετε ηδη στην αγκαλια σας και με το καλο να υποδεχτειτε και οι υπολοιπες τα αγγελακια σας!!!!

μπαινω λιγο σαν σφηνα στο θεματακι σας για να σας πω αν θελετε να ανοιξετε ενα καινουριο θεματακι Μανουλες Ιουνιου - Ιουλιου 2012.. για να μπορουν να παρακολουθήσουν τα δρώμενα ισως κοπελες που βρίσκονται σε ιδια φαση με εσας και να βρισκουν λυσεις στα θεματα που σας απασχολουν!!

σας φιλω ολες γλυκα!! Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #8 - Σελίδα 22 417472 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #8 - Σελίδα 22 417472 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #8 - Σελίδα 22 417472




Συγγνωμη Χρυσα μου ,δν ειδα οτι ηδη το εχετε συζητησει!!! Embarassed Embarassed

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αγαπες καλημερα ευχαριστω ολες για τις ευχες και τα λογια σας ΝΑ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΕ ΟΣΕς ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΠΑΝΤΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΑ ΕΥΤΥΧΗΣΜΕΝΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥς!
ΟΛΑ καλα κοιμομαστε πολυ (δεν θηλαζω) μολις πιουμε το γαλα μας ξανακοιμομαστε μενουμε ενδιαμεσα κανενα μισαωρο ξυπνιοι πολυ ομως ησυχοι μονο οταν πειναμε κλαιμε
ειναι γλυκας ευχομαι μην παθει κολικους που ειναι μεγαλο θεμα....
ΧΡΥΣΑ η κορη μου ειχε κολικους ΕΝΝΕΑ ΜΗΝΕς δεν ξερω πως αντεξα εκλαιγε μερα νυκτα και οταν νυκτα κοιμοταν σερι ευτυχως συντομα οκ δεν με πειραζε αλλα μερα 12 ωρες εκλαιγε δεν υπερβαλω θα σκοτωνα τον παιδιατρο ημουν απο τις ατυχες που δεν εφυγαν ουτε σε 40 μερες ουτε σε 3 μηνες ουτε σε 6 παρακαλουσα καθε μερα να φευγει ποτε δεν θα το ξεχασω νομιζα ολα τα μωρα ειναι ετσι εβαζα σταγονες για να ρευτει καποτε δουλευαν ολα τα γνωστα γιατροσοφια τωρα ηταν το πρωτο θεμα που συζητησα με τον παιδιατρο υπαρχουν καποια μικρα γνωστα τπτ αποδεδειγμενο πολλα παιδια βασανιζοντε ετσι ειπε να ελπιζω να μην το εχει το σπερμα του αντρα μου τωρα τπτ αλλο Smile και αμα συμβει θα προσπαθουμε να το αντιμετωπισουμε ευχομαι να μην.
σημερα ειμαστε μια βδομαδας θα παω γιατρο να δει την εγχειρηση διαφορα σημερα ενιωσα εχω ξεθεωθει στην δουλεια ποναω αλλα ποιος να μου τα κανει????κουραγιο σε ολες μας
πηγαμε παιδιατρο χθες μετρηθηκαμε δεν χασαμε βαρος βαλαμε 50 γιναμε 3880 παιδαροι 53 ποντους πηραμε αιμα απο το πατουσακι για το κεντρο προληψης και ειμαστε καλα Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #8 - Σελίδα 22 265107 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #8 - Σελίδα 22 49454

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κ απο μας κοριτσια...
Χρυσα μου υπομονη τι να πω...δωστου χσμομηλι το βραδακι καλη μμμ τιποτα δεν θα παθει ισα ισα που θα ξελαφρωσει μωρε....κ εμεις χθες ειχαμε γκρινια..της εδωσα,αεριστηκε εκανε κακα υης κ κοιμηθηκε..
Μπεμπεμ μ κλαις μαζι με την κορη?αχ καλη μ εισαι πρωτομανα κ φοβασαι..θα το ξεπερασεις..
Αυγολεμονακι μσκαρι να μην κανετε κολικους..αν καταλαβα καλα δεινεις ξενο ε?τοτε να προσεχεις να μην πσρει αερα απτο μπιμπερο για μα μην κανει πολλους κολικους.
Μπεμπα εφανε η κορη σου?την θηλ ε?
δεν ξερω νανοιξω εγω το θεμα οποια ξερει ας το κανει.
εμεις καλα οχι κ τελεια αλλα την παλευω..ευτυχως ειχα κανει το βραδυ την προετοιμασια για το φαγητο κ τωρα το ψηνω..εκλεισε κ ο παιδικος του γιου μου κ κσταλαβαινετε..

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nai Spyros mou,eimai mia fovitsiara prwtomana!
Joanna mou mpes na mas peis!!!!!!!
eimaste oles manoules pleon e? den exei meinei kapoia?

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ετσι ημουν κ εγω στον γιο μου..με κανες κ τα θυμωθηκα..να σαι καλα!
να δεις που σε λιγο καιρο θα τα θυμασαι κ θα γελας..!!
δεν μπορω να βρω λιστα αλλα νομιζω οτι η Ιωαννα μας ηταν τελευταια με πητ 1/8 αρα δεν εχει μεινει καποια..

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κοριτσια!!!!!τι κανετε????
mamamatina να σας ζησει το μωρακι!!!!! κ σε οποια γεννησε κ δεν της ευχηθικα!!!!! εγω νυσταζωωωωωωωωωωω οπως οι περισοτερες φανταζομαι!!!!!φιλια σε ολες!!!!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eleni2526 έγραψε:καλησπερα κοριτσια!!!!!τι κανετε????
mamamatina να σας ζησει το μωρακι!!!!! κ σε οποια γεννησε κ δεν της ευχηθικα!!!!! εγω νυσταζωωωωωωωωωωω οπως οι περισοτερες φανταζομαι!!!!!φιλια σε ολες!!!!
κι εγω Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
markella01 έγραψε:Καλημέρα κορίτσια...ξέρω εγώ η γυναίκα, λέω μήπως... δεν έχει συμπτώματα άλλα... εκτός από τους κολικούς έχει αυτό το θέμα που ρεύεται και βγάζει συνέχεια γάλα και το ότι δε θέλει ειδικά μετά το φαγητό να τον ξαπλώσεις κάτω...ούτε πιπίλα...αναγουλιάζει και του κόβεται η ανάσα...άλλα πάλι μπορεί να είναι φυσιολογικά όλα αυτά... δεν ξέρω η άυπνη μάνα... τι να πω...

Εσείς πώς είστε ? Πώς ξημερώσατε? Το καινούριο θεματάκι με τις μανούλες ποια θα το ανοίξει?

ΜΑΡΚΕΛΑ τον εμετο πως τον βγαζει?ενοοω μεγαλες γουλιες πχ πως τρεχει η βρυση.η πλα βγαζει λιγο?αν βγαζει λιγο κ ειναι σαν μυξα ειναι καλο φεγουν οι κολικοι συγα συγα

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελπιζω να γεννησαμε ολες ανηγω νεο θεμα μανουλιτσες

elbono


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσακια μου γεια σας!!!
σημερα ειχαμε τρεξιμο πηγαμε στο ικα για να κανω χαρτια για επιδοματα!
την εβαλα στ μαρσιπο μια χαρα λιγο γκρινιαξε μετα απο ωρα γιατι πεινασε!!!

αλλα ελεος!ζητησα να εξυπηρετηθω πιο γρηγορα για να μην περιμενω με το μωρο κ η υπαλληλος μου ειπε δεν γινεται!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

ευτυχως ο κοσμος ευγενεστατος μου παραχωρησε τη σειρα του!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

κατα ταλλα βαραινει κ ποναει η πλατη μου!!
βγαζει συνεχεια γουλιες κ σαν κομματακια κομμενο γαλα κ εχει γεμισει κατι μικρα σπυρακια-ιδρωτηρια-ειναι???

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
koritsia gennisame kai emeis 24 tou mina ena mpempi 3700.

elbono


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
να σου ζησει Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 23]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις