Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
59 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 59 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 23 ... 44  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 44]

euapap


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
και εμένα γιατί δε μου λέει σε ποιό νούμερο είναι το στρατόπεδο;; κρυψίνους παιδί μου
παντως πέρα από την πλάκα, μη λέτε στο ίντερνετ ότι έχει υπηρεσία ή ότι θα λείπει 1 βδομάδα.. αυτό ειναι κατά τη γνώμη μου επικίνδυνο γιατί κάποιος καταλαβαίνει ότι θα'στε μόνες σας με τα παιδιά

http://www.annoulasmom.blogspot.com

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εννοειτε οτι δεν θα πουμε οτι σημερα πχ λειπει σε αυτα θελει προσοχη παντα!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
euapap έγραψε:και εμένα γιατί δε μου λέει σε ποιό νούμερο είναι το στρατόπεδο;; κρυψίνους παιδί μου
παντως πέρα από την πλάκα, μη λέτε στο ίντερνετ ότι έχει υπηρεσία ή ότι θα λείπει 1 βδομάδα.. αυτό ειναι κατά τη γνώμη μου επικίνδυνο γιατί κάποιος καταλαβαίνει ότι θα'στε μόνες σας με τα παιδιά

σωστο αυτο που λες απλα εχω κ τον μπαμπα μου εγω αυτες τις μερες γι'αυτο δεν το πηρα απο φοβο!

eleni_23

eleni_23
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΠΑΡΑΜΕΝΟΥΜΕ 3ο ΧΡΟΝΟ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΠΙΟ ΑΚΡΙΤΙΚΗ ΚΑΙ ΧΙΟΝΙΣΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΧΗ..ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΚΡΥΩΣΕΙ ΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ ΟΠΩΣ ΕΓΩ ... Very Happy

euapap


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ωραία στον εβρο, ωραία παντού Smile πιο ωραία το νησί βέβαια Smile αλλα και στον Εβρο καλά περάσαμε... 3 χρονάκια (εγω πήγαινα κάθε μήνα 1 εβδομάδα)

http://www.annoulasmom.blogspot.com

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eleni_23 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΠΑΡΑΜΕΝΟΥΜΕ 3ο ΧΡΟΝΟ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΠΙΟ ΑΚΡΙΤΙΚΗ ΚΑΙ ΧΙΟΝΙΣΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΧΗ..ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΚΡΥΩΣΕΙ ΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ ΟΠΩΣ ΕΓΩ ... Very Happy

μη τα φοβασαι τα μικρα!ειναι πιο ανθεκτικα απο οσο νομιζουμε!εγω δε θυμαμαι να το ειχα ντυσει τρομερα πιο πολυ απο οσο εντυσα την μικρη μου τον χειμων απου μας περασε!να βαζεις ομως το μωρο σε φορμα εξοδου,οχι σε ενα απλο μπουφανακι!και καλες βολτες! Very Happy

maria-eva

maria-eva
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και εμενα στρατιωτικος ειναι περσι ηρθαμε κομοτηνη ειμασταν χιο 6 ολοκληρα χρονια....ακου πλακα εμεις ειμαστε απο Ορεστιαδα και δεν μας πανε μεταθεση με τιποτα...αλλα πλεον ειμαστε πολυ κοντα και ετσι καθε μηνα ειμαστε επανω...για το κρυο μην ανησυχεις απλα δεν θα το βγαζεις καθολου εξω...στον παιδιατρο τρεχοντας...

fouskitsa

fouskitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
maria-eva έγραψε:και εμενα στρατιωτικος ειναι περσι ηρθαμε κομοτηνη ειμασταν χιο 6 ολοκληρα χρονια....ακου πλακα εμεις ειμαστε απο Ορεστιαδα και δεν μας πανε μεταθεση με τιποτα...αλλα πλεον ειμαστε πολυ κοντα και ετσι καθε μηνα ειμαστε επανω...για το κρυο μην ανησυχεις απλα δεν θα το βγαζεις καθολου εξω...στον παιδιατρο τρεχοντας...
εγω παντως διδυμοτειχο γεννησα τον γιο μου μαρτη μηνα και μια χαρα απο 20 ημερων τον εβγαζα εξω!δεν εχει παρει αντιβιωση ποε και ειναι ηδη 15 μηνων.δεν παθαινουν τιποτα.το μονο που φοβαμαι ειναι τωρα που φευγουμε για κω την υγρασια!!!!ααα!ο αντρας μου ειναι στα τεθωρακισμενα.αυτα!!!

maria-eva

maria-eva
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
α και γω δυδιμοτειχο γεννησα στον ριντβαν φανταζομαι. καλα μην το συζητας τρομερη υγρασια το κρυο περναει στο κοκκαλο φαντασου εμεις απο Εβρο και κρυωναμε στην χιο περισσοτερο

χαζομαμά

χαζομαμά
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΣΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΒΡΟ ΔΕΝ ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ ΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΜΑΣ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ??????????ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΑΡΕΙΤΣΑ ΒΡΕ ΑΔΕΡΦΕ!!!!!!!ΤΙ ΛΕΤΕ?????? Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 2 893968

fouskitsa

fouskitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
maria-eva έγραψε: α και γω δυδιμοτειχο γεννησα στον ριντβαν φανταζομαι. καλα μην το συζητας τρομερη υγρασια το κρυο περναει στο κοκκαλο φαντασου εμεις απο Εβρο και κρυωναμε στην χιο περισσοτερο
κι εγω στο ριτβαν γεννησα!!!φοβερος ανθρωπος.πηγα προχθες και τον χαιρετησα.αλλα του εχω υποσχεθει αν μεινω ξανα εγκυος αυτος θα με ξεγεννησει.δεν τον αλλαζω με τιποτα.οσο για την συναντηση που λεει η κοπελια για τον εβρο πολυ θα το ηθελα αλλα την τριτη το πρωι φευγω Crying or Very sad

maria-eva

maria-eva
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
συγκινηθηκα που μιλας ετσι για τον γιατρο μας και εγω τα ιδια αισθηματα εχω γι'αυτο τον ανθρωπο νομιζω σε ολο τον κοσμο να ψαξεις τετοιο γιατρο δεν θα βρεις βεβαια εγω ειχα μια παρα πολυ δυσκολη γεννα και τον ταλαιπωρησα παρα πολυ εφαγε κατι κλωτσιες αλλα εκεινος συνεχιζε να χαμογελαει εκανε τα αδυνατα δυνατα να γεννησω φυσιολογικα και τα καταφερε δεν υπαρχει ο ανθρωπος και μαλιστα την αλλη μερα ηρθε και μου ειπε βαλε μπρος για το δευτερο στο σπιτι του δεν παει γιατι παρακολουθει παρα πολλες γυναικες και κοιμαται μεσα στο νοσοκομειο δεν εχω λογια δεν υπαρχουν τετοιοι ανθρωποι σημερα και δε γιατροι.. με χαρα να συναντηθουμε εγω ερχομαι 22 του μηνος για δυο εβδομαδες ορεστιαδα βολευει?? κριμα που δεν θα εισαι να σε γνωριζαμε..

eleni_23

eleni_23
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΝΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Very Happy

eleni_23

eleni_23
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
χαζομαμά έγραψε:ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΣΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΒΡΟ ΔΕΝ ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ ΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΜΑΣ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ??????????ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΑΡΕΙΤΣΑ ΒΡΕ ΑΔΕΡΦΕ!!!!!!!ΤΙ ΛΕΤΕ?????? Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 2 893968


ΝΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?

χαζομαμά

χαζομαμά
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
eleni_23 έγραψε:
χαζομαμά έγραψε:ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΣΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΒΡΟ ΔΕΝ ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ ΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΜΑΣ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ??????????ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΑΡΕΙΤΣΑ ΒΡΕ ΑΔΕΡΦΕ!!!!!!!ΤΙ ΛΕΤΕ?????? Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 2 893968


ΝΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?
ΩΡΑΙΑ ΕΛΕΝΑΚΙ!!!!!!!ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΥΜΦΩΝΕΙΣ!!!!!!ΑΠΟ ΒΟΛΟ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ!ΕΣΥ????? Laughing

eleni_23

eleni_23
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ!ΕΣΥ?????

KAI ΕΜΕΙΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΜΕΝΟΥΜΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΚΑΒΑΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΕΚΕΙ
Very Happy

euapap


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
είναι αλήθεια ότι στον Εβρο δε σε βγάζουν στο 2ο χρόνο από τα ΣΟα;;

http://www.annoulasmom.blogspot.com

χαζομαμά

χαζομαμά
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
eleni_23 έγραψε:ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ!ΕΣΥ?????

KAI ΕΜΕΙΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΜΕΝΟΥΜΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΚΑΒΑΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΕΚΕΙ
Very Happy
ΣΟΒΑΡΑ???????ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΜΟΥ!!!!!!ΠΟΤΕ ΣΕ ΒΟΛΕΥΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ???????ΝΑ ΤΟ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΝ ΘΕΛΟΥΝ Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 2 875502

Ifigeneia

Ifigeneia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
konma έγραψε:
χαζομαμά έγραψε:
konma έγραψε:
χαζομαμά έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!ΚΑΙ ΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΣ!!!!!ΣΤΟ ΠΕΖΙΚΟ!!!!ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕ ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΣΤΗΝ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΓΙΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ!ΤΟΝ ΕΝΑ ΤΟ ΦΑΓΑΜΕ Very Happy ΕΔΩ "ΕΠΙΑΣΑ" ΚΑΙ ΤΗ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!!!! Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 2 893968

εμεις ημασταν πλατη 2 χρονια εκει επιασα τον μεγαλο μου κ φυγαμε λιγο πριν χρονισει! Very Happy

ΣΟΒΑΡΑ??????ΚΑΙ ΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΛΑΤΗ ΗΤΑΝ ΣΤΟ 617!!!!!!!ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟΣΠΑΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΑΤΗΡΙΟ ΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ!ΚΑΡΠΕΡΟΣ Ο ΕΒΡΟΣ ΒΛΕΠΩ!

εμεις 618!το 617 τοτε ηταν στη χελιδονα!τοσο καρπερος που να σκεφτεις φιλοξενησαμε κατι φιλους και επιασαν κι αυτοι!!!!!!!!! Very Happy

Ε ρε τι μου θυμίζετε!!!
618 Μ/Κ τάγμα πεζικού στην Πλάτη!
Ο πρώην μου (με τον οποίο είχαμε πολύ σοβαρή σχέση) υπηρετούσε εκεί.. Έμενε στο διπλανό χωριό, το Σπήλαιο. Πήγαινα πολύ συχνά!

Και ο σύζυγος τώρα στο Στρατό ξηράς, στον Έβρο.
Εγώ σε σώμα ασφαλείας.
Παράπονο δεν έχω...
Οκ, κάνει πολλές υπηρεσίες το μήνα, έχουνε ασκήσεις και νυχτερινές, λαλακίες σκέτες, αλλά και τι να κάνουμε?
Με την κρίση που υπάρχει, δοξάζω κάθε μέρα την Παναγία που είμαστε επαγγελματικά αποκατεστημένοι.
Την υγειά μας την έχουμε, το παιδάκι μας το έχουμε? Τι άλλο να ζητήσω? Α, οκ, ξέρω, έναν γιο!!! χαχαχα... Very Happy

χαζομαμά

χαζομαμά
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ifigeneia έγραψε:
konma έγραψε:
χαζομαμά έγραψε:
konma έγραψε:
χαζομαμά έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!ΚΑΙ ΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΣ!!!!!ΣΤΟ ΠΕΖΙΚΟ!!!!ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕ ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΣΤΗΝ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΓΙΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ!ΤΟΝ ΕΝΑ ΤΟ ΦΑΓΑΜΕ Very Happy ΕΔΩ "ΕΠΙΑΣΑ" ΚΑΙ ΤΗ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!!!! Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 2 893968

εμεις ημασταν πλατη 2 χρονια εκει επιασα τον μεγαλο μου κ φυγαμε λιγο πριν χρονισει! Very Happy

ΣΟΒΑΡΑ??????ΚΑΙ ΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΛΑΤΗ ΗΤΑΝ ΣΤΟ 617!!!!!!!ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟΣΠΑΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΑΤΗΡΙΟ ΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ!ΚΑΡΠΕΡΟΣ Ο ΕΒΡΟΣ ΒΛΕΠΩ!

εμεις 618!το 617 τοτε ηταν στη χελιδονα!τοσο καρπερος που να σκεφτεις φιλοξενησαμε κατι φιλους και επιασαν κι αυτοι!!!!!!!!! Very Happy

Ε ρε τι μου θυμίζετε!!!
618 Μ/Κ τάγμα πεζικού στην Πλάτη!
Ο πρώην μου (με τον οποίο είχαμε πολύ σοβαρή σχέση) υπηρετούσε εκεί.. Έμενε στο διπλανό χωριό, το Σπήλαιο. Πήγαινα πολύ συχνά!

Και ο σύζυγος τώρα στο Στρατό ξηράς, στον Έβρο.
Εγώ σε σώμα ασφαλείας.
Παράπονο δεν έχω...
Οκ, κάνει πολλές υπηρεσίες το μήνα, έχουνε ασκήσεις και νυχτερινές, λαλακίες σκέτες, αλλά και τι να κάνουμε?
Με την κρίση που υπάρχει, δοξάζω κάθε μέρα την Παναγία που είμαστε επαγγελματικά αποκατεστημένοι.
Την υγειά μας την έχουμε, το παιδάκι μας το έχουμε? Τι άλλο να ζητήσω? Α, οκ, ξέρω, έναν γιο!!! χαχαχα... Very Happy
ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ????ΓΙΑΤΙ ΛΕΜΕ ΟΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ!!!!!!ΤΙ ΛΕΣ? Very Happy

Ifigeneia

Ifigeneia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ναι, μόλις είδα ότι ανοίξατε θέμα.
Όχι αγάπη μου, Αλεξανδρούπολη μένουμε. Ο άντρας μου υπηρετεί αρκετά πιο πάνω, αλλά επειδή εγώ υπηρετώ Αλεξ/πολη, μένουμε εκεί.

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
euapap έγραψε:να ρωτήσω κάτι;; οι άντρες σας είναι οκ που λέτε στο ίντερνετ σε ποιές μονάδες ήταν κτλ;; μόνο εμένα είναι παράξενος;;
(απλώς απορία εχω μην παρεξηγηθώ, δε σας μαλώνω)
όπως καταλάβατε και εμενα στο στρατό αλλα δε λέω παραπάνω γιατί θα με φάει

..Ναι και εμένα έχει πρόβλημα να λέω απο το ιντρερνετ γιαυτο δε λεω πολλεσ λεπτομερεισ...το σιγουρο ομως ειναι πωσ του χρονου θα παμε συνορα,μαλλον εβρο γιατι νησι εχουμε ξαναπαει,οποτε οσες ειναι εκει θα μπορεσουν να μας δωσουν καμια πληροφορια...κυριωσ για γιατρουσ!!
παιδιατρο και γυναικολογο εννοω..
ε κοριτσια??

maria-eva

maria-eva
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χαζομαμά έγραψε:
eleni_23 έγραψε:ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ!ΕΣΥ?????

KAI ΕΜΕΙΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΜΕΝΟΥΜΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΚΑΒΑΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΕΚΕΙ
Very Happy
ΣΟΒΑΡΑ???????ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΜΟΥ!!!!!!ΠΟΤΕ ΣΕ ΒΟΛΕΥΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ???????ΝΑ ΤΟ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΝ ΘΕΛΟΥΝ Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 2 875502

εγω 22 ιουλιου και μετα μπορω βολευει?

maria-eva

maria-eva
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
..Ναι και εμένα έχει πρόβλημα να λέω απο το ιντρερνετ γιαυτο δε λεω πολλεσ λεπτομερεισ...το σιγουρο ομως ειναι πωσ του χρονου θα παμε συνορα,μαλλον εβρο γιατι νησι εχουμε ξαναπαει,οποτε οσες ειναι εκει θα μπορεσουν να μας δωσουν καμια πληροφορια...κυριωσ για γιατρουσ!!
παιδιατρο και γυναικολογο εννοω..
ε κοριτσια??[/quote]

μην το συζητας εγω ειμαι απο εκει οτι γιατρο θελεις μεχρι διδυμοτειχο ξερω τα παντα πιο πανω προς αλεξανδρουπολη δεν φτανει η χαρη μου...

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maria-eva έγραψε:..Ναι και εμένα έχει πρόβλημα να λέω απο το ιντρερνετ γιαυτο δε λεω πολλεσ λεπτομερεισ...το σιγουρο ομως ειναι πωσ του χρονου θα παμε συνορα,μαλλον εβρο γιατι νησι εχουμε ξαναπαει,οποτε οσες ειναι εκει θα μπορεσουν να μας δωσουν καμια πληροφορια...κυριωσ για γιατρουσ!!
παιδιατρο και γυναικολογο εννοω..
ε κοριτσια??

μην το συζητας εγω ειμαι απο εκει οτι γιατρο θελεις μεχρι διδυμοτειχο ξερω τα παντα πιο πανω προς αλεξανδρουπολη δεν φτανει η χαρη μου...[/quote]

σε ευχαριστώ πού!!!!

οι γιατροι ειναι το μονο μου αγχος οταν παμε καπου!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 44]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 23 ... 44  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις