Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
106 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 106 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 13]

1Αυτοί οι άντρες μας.... Empty Αυτοί οι άντρες μας.... Δευ Ιαν 09, 2012 12:04 pm

giorgina

giorgina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αρκετές φορές, κοιτάζω τον άντρα που παντρεύτηκα και νιώθω ότι έχει αλλάξει πολύ από τότε που τον γνώρισα. Ως ένα σημείο το καταλαβαίνω, η καθημερινότητα, τα παιδιά, τα νεύρα, οι εντάσεις, όλα αυτά μας έχουν κουράσει. Είναι στιγμές που δεν συμφωνούμε σε τίποτα, εκνευρίζεται εύκολα και μετά θυμώνω και εγώ. Νομίζω ότι είμαι περισσότερο ψύχραιμη και έχω πιο πολύ υπομονή από τον άντρα μου, σχετικά με τα παιδιά. Για παράδειγμα, αν του πω να ετοιμάσει τον μικρό για ύπνο, θα το κάνει με γκρίνια. Είναι μπαμπάς που θα ασχοληθεί με τα παιδιά, θα τα βγάλει έξω για βόλτα, θα παίξει και μαζί τους, όμως κάποια τα κάνει βαρυγκομώντας και γκρινιάζοντας. Μπορεί να τον πειράζει τώρα που είναι άνεργος, πάντα δούλευε και ίσως ξεσπάει έτσι. Έχει τύχει να βρίσει μπροστά στα παιδιά και να μην το καταλάβει. Γενικά επειδή εγώ δεν βρίζω του έχω εξηγήσει πολλές φορές ότι δεν είναι σωστό, τίποτα όμως το κάνει και το ξανακάνει. Μου την δίνει όταν αντί να φέρεται σαν ενήλικας, φέρεται χειρότερα και από παιδί. Εσείς αντιμετωπίζετε παρόμοια προβλήματα ή όχι;

2Αυτοί οι άντρες μας.... Empty Απ: Αυτοί οι άντρες μας.... Δευ Ιαν 09, 2012 1:12 pm

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και εγω κατα καιρους εχω παραπονακια απο τον αντρα μου οπως ειμαι σιγουρη οτι εχει και αυτος απο εμενα!Ειναι το οτι σκεφτομαστε πολυ διαφορετικα αντρας και γυναικα!Πολλες φορες νευριαζω μαζι του αλλα φρεναρω οταν σκεφτομαι τα θετικα του!Λεω και εγω σιγουρα δεν ειμαι οπως ημουν στην σχεση μας λογω αλλων προτεραιοτητων τωρα!Βεβαια τις περισσοτερες φορες "πρεπει" να δειξουμε εμεις περισσοτερη κατανοηση αλλα τι να κανεις ξερω ειναι αδικο αλλα ετσι συμβαινει τις περισσοτερες φορες!Και εμενα βριζει και αμα ακουσει το παιδι να λεει κατι δεν του αρεσει και εγω του απανταω εμενα μην με κοιτας εγω δεν βριζω(χιχιχ)Στην περιπτωση σας πιστευω οτι φταιει κατα πολυ αυτο που λες οτι δηλαδη δεν εχει δουλεια!Σε μια οικογενεια συνηθως το οικονομικο βαρος πεφτει πιο πολυ στον πατερα,η γυναικα οσο να ειναι εχει το σπιτι,τα παιδια κτλ αλλα αν δεν εχουμε και χρηματα δεν μπορουμε να κανουμε και πολλα!Οποτε λογικο ειναι να αγχωνεται αφου μεχρι τωρα σας προσφερε τα απαραιτητα και τωρα δεν μπορει,πιστευω οτι πεφτει και η αυτοπεποιθηση τους!Οι αντρες λειτουργουν διαφορετικα απο εμας!Ισως φοβαται μην πεσει στα ματια σου αφου δεν μπορει(κατα την γνωμη του) να σας προσφερει οσα καποτε σας ειχε υποσχεθει!

3Αυτοί οι άντρες μας.... Empty Απ: Αυτοί οι άντρες μας.... Δευ Ιαν 09, 2012 1:17 pm

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α και εννοειται οτι πολλες φορες ειναι χειροτεροι απο παιδια,θελουν και αυτοι φροντιδα και προδερμ χεχε!Εσυ οταν τον βλεπεις να ειναι ετσι στρεσαρισμενος χαρισε του μια γλυκια αγκαλια και πες του ολα θα πανε καλα!Εχουν αναγκη τον γλυκο μας λογο και να νιωθουν οτι τους θαυμαζουμε!Αυτο τους δινει μεγαλη αυτοπεποιθηση!Και εμενα οταν μιλαμε για οικονομικο γινεται αλλος ανθρωπος!Εδω που τα λεμε ειναι πολυ ασχημο να θελεις να παρεις κατι και να μετρας τα λεφτα σου!

4Αυτοί οι άντρες μας.... Empty Απ: Αυτοί οι άντρες μας.... Δευ Ιαν 09, 2012 1:18 pm

????????


Επισκέπτης
Και εμενα μολις γεννηθηκε το παιδι (πριν 2 μηνες και κατι Laughing ) εχει ψιλοαλλαξει. Εχει γινει ''ξερολας'' σε εκνευριστικο βαθμο. Για παραδειγμα προχθες του λεω ''μολις φαει το παιδι να το κανουμε μπανιο'' και μου απανταει ''μολις φαει θα πρεπει να ρευτει'' και εμεινα να τον κοιταω και να σκεφτομαι αν με εχει για τοοοοσο ηλιθια και αν επρεπε να του διευκρινισω οτι εννοουσα πακετο με το φαγητο ότι θα ρευτει κιολας. Και ολη μερα τον εχω μονη μου, τον βλεπει μετα τις 7 το απογευμα και εχει αποψη για ολα , σε εκνευριστικο βαθμο! Αλλα ενταξει, δε δινω και πολλη σημασια... Καταλαβαινω οτι φοβαται και αυτος και γι αυτο με πρηζει... Και το καλο ειναι οτι δεθηκαμε πιο πολυ... Κανουμε ολο αγκαλιες Αυτοί οι άντρες μας.... 35468 ... Γενικα δεν εχουμε χαθει σαν ζευγαρι καθολου, παρολο που τρεχουμε για τον μικρο συνεχεια, δεν εχουμε και καθολου βοηθεια και αυτο το κανει πολυ δυσκολο... Αλλα με τα χρονια νομιζω ολοι αλλαζουμε.. Και εμεις ισως να ειμαστε χειροτερες, απλα δε το καταλαβαινουμε! Laughing

5Αυτοί οι άντρες μας.... Empty Απ: Αυτοί οι άντρες μας.... Δευ Ιαν 09, 2012 1:22 pm

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι οπως μου εχουνε πει τα πρωτα 7 χρονια του γαμου ειναι δυσκολα χεχε!Ειναι και μεγαλη η αλλαγη etoile μου, αναμεσα στο ζευγαρι εμφανιζεται ο τριτος!Σε αλλες περιπτωσεις υπαρχουν ζηλειες οτι η γυναικα "παραταει" τον αντρα και ασχολειται με το παιδι αλλα δεν ειναι ετσι το παιδι μπαινει πρωτη προτεραιοτητα πως να το κανουμε,οι αντρες δεν το καταλαβαινουν καποιες φορες αυτο και νευριαζουν μαζι μας και εμεις μαζι τους λεγοντας τους αναισθητους.

6Αυτοί οι άντρες μας.... Empty Απ: Αυτοί οι άντρες μας.... Δευ Ιαν 09, 2012 1:30 pm

????????


Επισκέπτης
Εμενα ευτυχως δε ζηλευει, ισα ισα που τον καταλαβαινω οτι χαιρεται που προσεχω τοσο το παιδι! Αλλα τονιζω οτι δεν τον εχω γραψει εντελως και αυτον , ολο και κανω τα ζουζουνισματα μου!!! Laughing Αυτοί οι άντρες μας.... 35468

Αλλα ναι, η αλλαγη ειναι μεγαλη....τρομακτικη θα ελεγα.. και οσο παιρνουν τα χρονια θα ειναι χειροτερα... αυτο με φοβιζει...και ειδικα αμα σκασει και καμια ανεργια, νομιζω αυτο κανει τεραστια καταστροφη στην ψυχολογια και στο κλιμα στο σπιτι!!!

7Αυτοί οι άντρες μας.... Empty Απ: Αυτοί οι άντρες μας.... Δευ Ιαν 09, 2012 1:30 pm

ioannageo

ioannageo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Να βλέπεις, να ακούς τέτοια και να τρελαίνεσαι. Μας καταστρέφουν σιγά σιγά!!!! Μας έχουν άλλαξει όλη τη ζωή. Ένας άνδρας που είναι 30-40 σήμερα (δεν ξέρω πόσο είναι οι δικοί σας. Ο δικός μου είναι 43) να κάθονται στο σπίτι και να μην δουλεύουν και όχι ότι δεν μπορούν ή δεν το θέλουν!Αντίθετα, να αναζητάς μια δουλειά για να μπορείς να προσφέρεις τα απαραίτητα στο παιδί σου.Και όλα επειδή κάποιοι στην κυβέρνηση θέλετε, γενικώς στην πολιτική, στην βουλή, και που αλλού στο διάολο είναι έτσι τα κατάφεραν. Αφού είναι όλοι άχρηστοι, δεν έχουν δουλέψει ποτέ στη ζωή τους, δεν ξέρουν τίποτα από καθημερινότητα των ανθρώπων, δεν βιώνουν τη κρίση γιατί και τώρα συνεχίζουν να μας δουλεύουν και να κρατάν την ίδια γραμμή. Διαφθορά, πολιτικά και οικονομικά παιχνίδια, διορισμοί με μέσον κλπ κλπ. Και τελειωμό δεν έχει. Ουφ. Δεν ξέρω αν μόνο εγώ σκέφτομαι έτσι. Απλά λυπάμαι όλες τις ελληνικές οικογένειες που βρέθηκαν σε ανεργία εξαιτίας του συστήματος. Και δεν είναι λίγες, είναι περισσότερες απ' ότι φανταζόμαστε. Και πολύ φοβάμαι ότι τα χειρότερα δεν τα έχουμε δει ακόμη.

http://www.beboulino.gr

8Αυτοί οι άντρες μας.... Empty Απ: Αυτοί οι άντρες μας.... Δευ Ιαν 09, 2012 1:33 pm

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δυστυχως ετσι ειναι τα χειροτερα δεν τα εχουμε δει ακομα!Δεν μπορω να ξεχασω τις ειδησεις που λεγανε πως μανουλες δεν ειχανε να βαλουνε φαγητο στα παιδια τους στο σχολειο και τα παιδακια λυποθιμουσανε, τι αλλο θελετε για παραδειγμα,δεν περιμενα να ακουσω τετοια πραγματα!

9Αυτοί οι άντρες μας.... Empty Απ: Αυτοί οι άντρες μας.... Δευ Ιαν 09, 2012 1:50 pm

ioannageo

ioannageo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κρίμα, εγώ λυπάμαι πολύ. ΑΥΤΟΙ ΜΑΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΝ. Σύμφωνα με αυτούς μας κρίνουν και οι άλλοι. Με τρελαίνει, όταν βγαίνουν στην τηλεόραση και υποτιμάν την νοημοσύνη μας!! Αφού δεν βλέπω κανένα κανάλι πλέον. Και οι δημοσιογράφοι - τα συμφέροντά τους και αυτοί. Τέλως πάντων ξεφύγαμε από το θέμα. Πάντως οι διαθέσεις, τα νεύρα των αντρών μας είναι σε άμεση εξάρτηση από την κατάσταση που επικρατεί στη χώρα. Αντί να φτιάξουν θέσεις εργασίας και να βάλουν τον κόσμο να δουλεύει,(που πιστεύω μπορούν να το κάνουν, απλά δεν θέλουν. Γιατί πρέπει να ασχοληθείς, να δουλέψεις, να τρέξεις και ποιος θα τα κάνει αυτά? Αυτοί που μπήκαν στη κυβέρνηση για 4 χρόνια και ο μοναδικός σκοπός τους είναι να αρπάξουν ότι προλάβουν σ' αυτά τα 4 χρόνια. Ξέρουν ότι δεν πρόκειται να ξαναβγούν)ασχολούνται δήθεν με το ποιος φταίει που βρεθήκαμε σ' αυτή την κατάσταση. Μας νοιάζει?

http://www.beboulino.gr

10Αυτοί οι άντρες μας.... Empty Απ: Αυτοί οι άντρες μας.... Δευ Ιαν 09, 2012 11:59 pm

Myro


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
giorgins δυστυχως αλλαζουν πολυ τα πραγματα με τα χρονια και ποσο μαλλον με τον ερχομο ενος παιδιου...κ εμεις ειχαμε δυσκολιες με τον αντρα μου στην αρχη μολις γεννησα.η κουραση το ανχος η ανασφαλεια φερνουν εντασεις..κ πιο πολυ χαθηκαμε σαν ζευγαρι λογω ελλειψης χρονου,δεν προλαβαινεις οθτε να μιλησεις με τον αλλον...
το μωρο μας ειναι σχεδον 6 μηνων..εχει κανενα μηνα περιπου που ειδε κ ο αντρας μου την κατασταση και αρχισε να βοηθαει περισοτερο κ να αναγνωριζει ποσο κουραζομαι και οτι δεν γινετε μονο ενα ατομο να τα κανει ολα.
θελουμε βεβαια δουλεια ακομα,μου λειπουν οι ζουζουνιες που ειναι ελαχιστες απο τοτε που γεννησα..χανεσαι μεσα στο τρεξιμο για να φροντισεις το μωρο..

https://www.facebook.com/myrodeve

11Αυτοί οι άντρες μας.... Empty http://forum.eimaimama.gr/t9881-topic Τρι Ιαν 10, 2012 12:09 am

katerina780

katerina780
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ...
ΦΥΣΙΚΑ Κ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΕΝΤΑΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΖΗΓΟ.ΕΙΝΑΙ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΦΟΡΤΙΣΜΕΝΟΙ Κ ΟΙ ΔΥΟ Κ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΟΜΑΣΤΕ ΛΕΣ Κ ΣΚΟΤΩΣΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ.ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ Κ ΕΣΥ Η ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ,Η ΡΟΥΤΙΝΑ ΟΛΑ ΤΟΥΤΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΚΑΤΑΤΣΑΣΕΙΣ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΟΛΟΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΩΠΕΝΟΥΜΕ ΟΤΑΝ Ο ΑΛΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΘΥΜΩΜΕΝΟΣ Κ ΕΞΑΓΡΙΩΜΕΝΟΣ.ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ...ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΦΤΑΙΝΕ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΜΩΣ ΝΑ ΑΚΟΥΝΕ ΦΩΝΕΣ Κ ΦΑΣΑΡΙΕΣ,ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΚΑ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ...

12Αυτοί οι άντρες μας.... Empty Απ: Αυτοί οι άντρες μας.... Τρι Ιαν 10, 2012 1:22 am

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΝΤΡΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣ.ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΟΛΟΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ...ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΟΔΟ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΕΠΕΡΧΕΤΑΙ Η ΡΟΥΤΙΝΑ ΕΙΤΕ ΕΡΩΤΙΚΕΣ ΕΙΤΕ ΦΙΛΙΚΕΣ...ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΞΥΠΝΑΜΕ ΤΟ ΚΡΥΜΜΕΝΟ ΠΑΘΟΣ...ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΝΩ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΤΩ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ Ο ΕΝΑΣ ΧΩΡΙΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ....ΕΓΩ ΦΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΖΗΣΩ ΧΩΡΙΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΥΩ ΚΑΙ ΑΣ ΜΟΥ ΣΠΑΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ....ΧΑΧΑΧΑΧ

13Αυτοί οι άντρες μας.... Empty Απ: Αυτοί οι άντρες μας.... Τρι Ιαν 10, 2012 2:31 am

el88tse

el88tse
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
και εγω δεν μπορω να ζησω χωρις τον αντρουλη μου ουτε αυτος χωρις εμενα ισως ειναι λιγα τα χρονια που ειμαστε μαζι ειμαστε απο το 2006 αλλα ολα μαζι τωρα που δεν δουλευω τον περιμενω το μεσημερακι τρωμε μαζι ξαπλωνουμε μαζι και εχουμε και κατι χουι να το οταν ξαπλωνουμε πιανουμε το χερι εγω το δικο του αυτος το δικο μου ειναι συνηθεια τον λατρευωωωω πολυυυυυ Αυτοί οι άντρες μας.... 215994 Αυτοί οι άντρες μας.... 215994

14Αυτοί οι άντρες μας.... Empty Απ: Αυτοί οι άντρες μας.... Τρι Ιαν 10, 2012 3:35 am

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
giorgina έγραψε:Αρκετές φορές, κοιτάζω τον άντρα που παντρεύτηκα και νιώθω ότι έχει αλλάξει πολύ από τότε που τον γνώρισα. Ως ένα σημείο το καταλαβαίνω, η καθημερινότητα, τα παιδιά, τα νεύρα, οι εντάσεις, όλα αυτά μας έχουν κουράσει. Είναι στιγμές που δεν συμφωνούμε σε τίποτα, εκνευρίζεται εύκολα και μετά θυμώνω και εγώ. Νομίζω ότι είμαι περισσότερο ψύχραιμη και έχω πιο πολύ υπομονή από τον άντρα μου, σχετικά με τα παιδιά. Για παράδειγμα, αν του πω να ετοιμάσει τον μικρό για ύπνο, θα το κάνει με γκρίνια. Είναι μπαμπάς που θα ασχοληθεί με τα παιδιά, θα τα βγάλει έξω για βόλτα, θα παίξει και μαζί τους, όμως κάποια τα κάνει βαρυγκομώντας και γκρινιάζοντας. Μπορεί να τον πειράζει τώρα που είναι άνεργος, πάντα δούλευε και ίσως ξεσπάει έτσι. Έχει τύχει να βρίσει μπροστά στα παιδιά και να μην το καταλάβει. Γενικά επειδή εγώ δεν βρίζω του έχω εξηγήσει πολλές φορές ότι δεν είναι σωστό, τίποτα όμως το κάνει και το ξανακάνει. Μου την δίνει όταν αντί να φέρεται σαν ενήλικας, φέρεται χειρότερα και από παιδί. Εσείς αντιμετωπίζετε παρόμοια προβλήματα ή όχι;

Με τον ανδρα μου ειμαστε μαζι 11 χρονια απο πιτσιρικια...μεγαλωσαμε μαζι σχεδον!Ειμαστε ο ενας για τον αλλον κυριολεκτικα...
1.πολλεεεες φορες ρουτινιαζουμε τοσο πολυ που δεν παει αλλο..αλλα γυριζει παλι τουμπα και ειμαστε καιερωτικα καλυτερα και απο τον πρωτο καιρο...
2.ααααπειρες φορες τον κοιταζω και μου ερχετε να τον πλακωσω στο ξυλο απο τη συμπεριφορα του την γκρινια του και κυριως την αναισθησια του..που δεν θυμιζει σε τιποτα τον ανδρα που αγαπησα...
αλλες τοσες και περισσοτερες τον λατρευω...και νωθω τοσο ασφαλεις κοντα του τοσο αγαπημενα!περναμε πραγματικα πανεμορφα..κανεις δεν ειναι τελειος οντως και εμεις τα στραβα και τα αναποδα μας τα εχουμε...
Να ξερεις παρολα αυτα πως ολα αρχιζουν και τελειωνουν απο μας τις γυναικες!
Μετραω 1 και σημερα για να γεννησω ..με την κολια τουρλα ενα ερηπιο...και οταν του ζηταω να με βοηθησει σε καποια δουλεια στο σπιτι ουφ και ουφ το παει χωρια η γκρινα!!!τι να πεις τον κοπανας η δεν τον κοπανας??? τι να πεις ΑΝΤΡΕΣ!!!!!!!!

15Αυτοί οι άντρες μας.... Empty Απ: Αυτοί οι άντρες μας.... Τρι Ιαν 10, 2012 3:36 am

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
art86 έγραψε:ΑΝΤΡΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣ.ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΟΛΟΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ...ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΟΔΟ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΕΠΕΡΧΕΤΑΙ Η ΡΟΥΤΙΝΑ ΕΙΤΕ ΕΡΩΤΙΚΕΣ ΕΙΤΕ ΦΙΛΙΚΕΣ...ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΞΥΠΝΑΜΕ ΤΟ ΚΡΥΜΜΕΝΟ ΠΑΘΟΣ...ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΝΩ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΤΩ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ Ο ΕΝΑΣ ΧΩΡΙΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ....ΕΓΩ ΦΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΖΗΣΩ ΧΩΡΙΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΥΩ ΚΑΙ ΑΣ ΜΟΥ ΣΠΑΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ....ΧΑΧΑΧΑΧ


ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ!!!!

16Αυτοί οι άντρες μας.... Empty Απ: Αυτοί οι άντρες μας.... Τρι Ιαν 10, 2012 3:50 am

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω κοριτσια μου θα σας πω κατι να γελασετε,ξερετε οταν ημουνα μικρη οπως πολλες κοπελες εγραφα ημερολογιο!Ε λοιπον ετυχε τον καιρο που ειμασταν μαζι να περασουμε και το φανταριλικι μαζι!Ξερετε πως ειναι η ψυχολογια ενος φανταρου,χρειαζεται πολυ υποστηριξη!Τοτε βεβαια ειμασταν ολο στις γλυκες καθως ηταν αρχη της σχεσης μας ακομα!Δεν θα το πιστεψετε αλλα επειδη τα μηνυματα που μου εστελνε μου αρεσαν τοσο τα κατεγραφα απο το κινητο μου για να αδειασει η μνημη αλλα δεν ηθελα να τα διαγραψω για παντα!Το λοιπον μια μερα ξαναβρηκα το ημερολογιο αυτο και αρχισα να διαβαζω τα ραβασακια αυτα!Επεσα απο τα συννεφα δεν θυμομουν καν τα λογια του,αυτο με εκανε να ξαναθυμηθω τα παλια και να αναπτερωθει ξανα ο ερωτας μας!Του τα εδειξα και σε αυτον και δεν το πιστευε,μου λεει εγω τα εγραψα αυτα αποκλειεται!Δηλαδη και αυτος δεν πιστευε ποσο ερωτευμενος ηταν τοτε!Που θελω να καταληξω?κοριτσια οταν ειμαστε πολυ εξαγριωμενες με τους αντρες μας ας προσπαθησουμε να ηρεμησουμε φερνοντας ευχαριστες στιγμες που ζησαμε μαζι τους,τι μας εκανε να τους αγαπησουμε κτλ κτλ!Ξερω ειναι δυσκολο αλλα εχει δικιο μια κοπελα που λεει οτι οταν ειμαστε θυμωμενοι να μην μιλαμε!Οταν καποιος ειναι θυμωμενος λεει πραγματα που τα μετανιωνει μετα και πληγωνει τον αλλο ανεπανορθωτα!Το καλυτερο ειναι να λεμε "ασε με λιγο να ηρεμησω και θα τα πουμε μετα"

17Αυτοί οι άντρες μας.... Empty Απ: Αυτοί οι άντρες μας.... Τρι Ιαν 10, 2012 3:56 am

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
black beauty έγραψε:κοριτσια οταν ειμαστε πολυ εξαγριωμενες με τους αντρες μας ας προσπαθησουμε να ηρεμησουμε φερνοντας ευχαριστες στιγμες που ζησαμε μαζι τους,τι μας εκανε να τους αγαπησουμε κτλ κτλ!Ξερω ειναι δυσκολο αλλα εχει δικιο μια κοπελα που λεει οτι οταν ειμαστε θυμωμενοι να μην μιλαμε!Οταν καποιος ειναι θυμωμενος λεει πραγματα που τα μετανιωνει μετα και πληγωνει τον αλλο ανεπανορθωτα!Το καλυτερο ειναι να λεμε "ασε με λιγο να ηρεμησω και θα τα πουμε μετα"

Συμφωνώ κι επαυξάνω!

18Αυτοί οι άντρες μας.... Empty Απ: Αυτοί οι άντρες μας.... Τρι Ιαν 10, 2012 6:42 am

giorgina

giorgina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αυτό που θα ήθελα από τον άντρα μου είναι να γίνει λιγότερο νευρικός και ευέξαπτος. Του το έχω πει άπειρες φορές, αλλά λες και μιλάω σε κουφό. Και εγώ είμαι νευρική, δε λέω και μέσα στο σπίτι, που τα παιδιά τσακώνονται σχεδόν όλη την μέρα όταν βρίσκονται μαζί, είμαστε σαν διαιτητές με τον άντρα μου. Όμως με ενοχλεί ακόμα και όταν μιλάει με άσχημο τρόπο και δεν το καταλαβαίνει. Τα παιδιά ακούνε και μιμούνται.Μου έρχεται όχι μόνο να τον πλακώσω αλλά να τον στείλω στους γονείς του. Αφήστε που όταν γυρίζω από την δουλειά βρίσκω να γίνεται μέσα στο σπίτι της μουρλής. Σήμερα, είχα άδεια και όταν έφερε ο άντρας μου τα παιδιά, διάβασα τον μεγάλο, ο μικρός που πάει νήπιο έφτιαχνε ένα lego, υπήρχε μια ηρεμία. Και του το είπα, και τι γυρίζει και μου λέει: εγώ δεν τα καταφέρνω. Εχω παράπονα και αυτός το ίδιο από μένα, του την έχει δώσει που δε δουλεύει και προσπαθώ να τον στηρίξω σε αυτό, όμως βρε κορίτσια δεν το καταφέρνω πάντα. Εχω ξεφύγει και εγώ κάποιες φορές. Ερωτικά δεν έχουμε πρόβλημα γιατί εκεί ταιριάζουμε, στα άλλα είναι το θέμα.

19Αυτοί οι άντρες μας.... Empty Απ: Αυτοί οι άντρες μας.... Τρι Ιαν 10, 2012 6:54 am

giorgina

giorgina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
black beauty έγραψε:εγω κοριτσια μου θα σας πω κατι να γελασετε,ξερετε οταν ημουνα μικρη οπως πολλες κοπελες εγραφα ημερολογιο!Ε λοιπον ετυχε τον καιρο που ειμασταν μαζι να περασουμε και το φανταριλικι μαζι!Ξερετε πως ειναι η ψυχολογια ενος φανταρου,χρειαζεται πολυ υποστηριξη!Τοτε βεβαια ειμασταν ολο στις γλυκες καθως ηταν αρχη της σχεσης μας ακομα!Δεν θα το πιστεψετε αλλα επειδη τα μηνυματα που μου εστελνε μου αρεσαν τοσο τα κατεγραφα απο το κινητο μου για να αδειασει η μνημη αλλα δεν ηθελα να τα διαγραψω για παντα!Το λοιπον μια μερα ξαναβρηκα το ημερολογιο αυτο και αρχισα να διαβαζω τα ραβασακια αυτα!Επεσα απο τα συννεφα δεν θυμομουν καν τα λογια του,αυτο με εκανε να ξαναθυμηθω τα παλια και να αναπτερωθει ξανα ο ερωτας μας!Του τα εδειξα και σε αυτον και δεν το πιστευε,μου λεει εγω τα εγραψα αυτα αποκλειεται!Δηλαδη και αυτος δεν πιστευε ποσο ερωτευμενος ηταν τοτε!Που θελω να καταληξω?κοριτσια οταν ειμαστε πολυ εξαγριωμενες με τους αντρες μας ας προσπαθησουμε να ηρεμησουμε φερνοντας ευχαριστες στιγμες που ζησαμε μαζι τους,τι μας εκανε να τους αγαπησουμε κτλ κτλ!Ξερω ειναι δυσκολο αλλα εχει δικιο μια κοπελα που λεει οτι οταν ειμαστε θυμωμενοι να μην μιλαμε!Οταν καποιος ειναι θυμωμενος λεει πραγματα που τα μετανιωνει μετα και πληγωνει τον αλλο ανεπανορθωτα!Το καλυτερο ειναι να λεμε "ασε με λιγο να ηρεμησω και θα τα πουμε μετα"

Α! και εγώ όταν βρίσκω παλιά σημειωματάκια που μου είχε γράψει,μου φαίνεται περίεργο. Τώρα πια που ο χρόνος μοιράζεται ανάμεσα σε δύο παιδιά, σχολικής και προσχολικής ηλικίας, δουλειάς,σπιτιού, καθημερινότητα, σπάνια να κάνουμε κάτι σαν ζευγάρι. Αναρωτιέμαι όμως γιατί εμείς σαν γυναίκες, μπορούμε να κάνουμε δέκα πράγματα ταυτόχρονα και οι άντρες ένα πράγμα και αυτό με γκρίνια.

20Αυτοί οι άντρες μας.... Empty Απ: Αυτοί οι άντρες μας.... Τρι Ιαν 10, 2012 7:02 am

Myro


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αυτο αναρωτιεμαι κ εγω πολλες φορες.ταυτοχρονα μπορουμε να κανουμε 100 πραγματα...κ οι αντρες οταν κανουν κατι το λενε κ το ξαναλενε λες κ κανανε κατορθωμα...κ ειδικα αν κανουν καμια δουλεια που αφορα το παιδι λενε οτι μας βοηθανε γιατι ενοειτε οτι το παιδι ειναι δικη μας δουλεια..

https://www.facebook.com/myrodeve

21Αυτοί οι άντρες μας.... Empty Απ: Αυτοί οι άντρες μας.... Τρι Ιαν 10, 2012 8:31 am

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
giorgina έγραψε:
black beauty έγραψε:εγω κοριτσια μου θα σας πω κατι να γελασετε,ξερετε οταν ημουνα μικρη οπως πολλες κοπελες εγραφα ημερολογιο!Ε λοιπον ετυχε τον καιρο που ειμασταν μαζι να περασουμε και το φανταριλικι μαζι!Ξερετε πως ειναι η ψυχολογια ενος φανταρου,χρειαζεται πολυ υποστηριξη!Τοτε βεβαια ειμασταν ολο στις γλυκες καθως ηταν αρχη της σχεσης μας ακομα!Δεν θα το πιστεψετε αλλα επειδη τα μηνυματα που μου εστελνε μου αρεσαν τοσο τα κατεγραφα απο το κινητο μου για να αδειασει η μνημη αλλα δεν ηθελα να τα διαγραψω για παντα!Το λοιπον μια μερα ξαναβρηκα το ημερολογιο αυτο και αρχισα να διαβαζω τα ραβασακια αυτα!Επεσα απο τα συννεφα δεν θυμομουν καν τα λογια του,αυτο με εκανε να ξαναθυμηθω τα παλια και να αναπτερωθει ξανα ο ερωτας μας!Του τα εδειξα και σε αυτον και δεν το πιστευε,μου λεει εγω τα εγραψα αυτα αποκλειεται!Δηλαδη και αυτος δεν πιστευε ποσο ερωτευμενος ηταν τοτε!Που θελω να καταληξω?κοριτσια οταν ειμαστε πολυ εξαγριωμενες με τους αντρες μας ας προσπαθησουμε να ηρεμησουμε φερνοντας ευχαριστες στιγμες που ζησαμε μαζι τους,τι μας εκανε να τους αγαπησουμε κτλ κτλ!Ξερω ειναι δυσκολο αλλα εχει δικιο μια κοπελα που λεει οτι οταν ειμαστε θυμωμενοι να μην μιλαμε!Οταν καποιος ειναι θυμωμενος λεει πραγματα που τα μετανιωνει μετα και πληγωνει τον αλλο ανεπανορθωτα!Το καλυτερο ειναι να λεμε "ασε με λιγο να ηρεμησω και θα τα πουμε μετα"

Α! και εγώ όταν βρίσκω παλιά σημειωματάκια που μου είχε γράψει,μου φαίνεται περίεργο. Τώρα πια που ο χρόνος μοιράζεται ανάμεσα σε δύο παιδιά, σχολικής και προσχολικής ηλικίας, δουλειάς,σπιτιού, καθημερινότητα, σπάνια να κάνουμε κάτι σαν ζευγάρι. Αναρωτιέμαι όμως γιατί εμείς σαν γυναίκες, μπορούμε να κάνουμε δέκα πράγματα ταυτόχρονα και οι άντρες ένα πράγμα και αυτό με γκρίνια.

καλα για αυτο αναρωτιεμαι και εγω!Μην του βαλω να μου κανει "καμια ψευτοδουλεια" αμεσως μου μουγκριζει!

22Αυτοί οι άντρες μας.... Empty Απ: Αυτοί οι άντρες μας.... Τρι Ιαν 10, 2012 12:52 pm

giorgina

giorgina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Myro έγραψε:αυτο αναρωτιεμαι κ εγω πολλες φορες.ταυτοχρονα μπορουμε να κανουμε 100 πραγματα...κ οι αντρες οταν κανουν κατι το λενε κ το ξαναλενε λες κ κανανε κατορθωμα...κ ειδικα αν κανουν καμια δουλεια που αφορα το παιδι λενε οτι μας βοηθανε γιατι ενοειτε οτι το παιδι ειναι δικη μας δουλεια..

black beauty έγραψε:
giorgina έγραψε:
black beauty έγραψε:εγω κοριτσια μου θα σας πω κατι να γελασετε,ξερετε οταν ημουνα μικρη οπως πολλες κοπελες εγραφα ημερολογιο!Ε λοιπον ετυχε τον καιρο που ειμασταν μαζι να περασουμε και το φανταριλικι μαζι!Ξερετε πως ειναι η ψυχολογια ενος φανταρου,χρειαζεται πολυ υποστηριξη!Τοτε βεβαια ειμασταν ολο στις γλυκες καθως ηταν αρχη της σχεσης μας ακομα!Δεν θα το πιστεψετε αλλα επειδη τα μηνυματα που μου εστελνε μου αρεσαν τοσο τα κατεγραφα απο το κινητο μου για να αδειασει η μνημη αλλα δεν ηθελα να τα διαγραψω για παντα!Το λοιπον μια μερα ξαναβρηκα το ημερολογιο αυτο και αρχισα να διαβαζω τα ραβασακια αυτα!Επεσα απο τα συννεφα δεν θυμομουν καν τα λογια του,αυτο με εκανε να ξαναθυμηθω τα παλια και να αναπτερωθει ξανα ο ερωτας μας!Του τα εδειξα και σε αυτον και δεν το πιστευε,μου λεει εγω τα εγραψα αυτα αποκλειεται!Δηλαδη και αυτος δεν πιστευε ποσο ερωτευμενος ηταν τοτε!Που θελω να καταληξω?κοριτσια οταν ειμαστε πολυ εξαγριωμενες με τους αντρες μας ας προσπαθησουμε να ηρεμησουμε φερνοντας ευχαριστες στιγμες που ζησαμε μαζι τους,τι μας εκανε να τους αγαπησουμε κτλ κτλ!Ξερω ειναι δυσκολο αλλα εχει δικιο μια κοπελα που λεει οτι οταν ειμαστε θυμωμενοι να μην μιλαμε!Οταν καποιος ειναι θυμωμενος λεει πραγματα που τα μετανιωνει μετα και πληγωνει τον αλλο ανεπανορθωτα!Το καλυτερο ειναι να λεμε "ασε με λιγο να ηρεμησω και θα τα πουμε μετα"

Α! και εγώ όταν βρίσκω παλιά σημειωματάκια που μου είχε γράψει,μου φαίνεται περίεργο. Τώρα πια που ο χρόνος μοιράζεται ανάμεσα σε δύο παιδιά, σχολικής και προσχολικής ηλικίας, δουλειάς,σπιτιού, καθημερινότητα, σπάνια να κάνουμε κάτι σαν ζευγάρι. Αναρωτιέμαι όμως γιατί εμείς σαν γυναίκες, μπορούμε να κάνουμε δέκα πράγματα ταυτόχρονα και οι άντρες ένα πράγμα και αυτό με γκρίνια.

καλα για αυτο αναρωτιεμαι και εγω!Μην του βαλω να μου κανει "καμια ψευτοδουλεια" αμεσως μου μουγκριζει!
ναι αυτό πάλι, φοβερό, μόλις του πω να κάνει κάτι μέσα στο σπίτι ή να κάνει μπάνιο τα παιδιά αρχίζει τη γκρίνια. Εγώ μόλις τώρα έκανα μπάνιο τα παιδιά και δεν είπα κουβέντα. Mad

23Αυτοί οι άντρες μας.... Empty Απ: Αυτοί οι άντρες μας.... Τρι Ιαν 10, 2012 1:24 pm

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
..σημερα ολη μερα σκαλιζει το ενεργειακο μας τζακι.. Shocked -θελει να το παιξει ΚΑΙ εκει μαστορας..εχει μπει ο μισος μεσα και καθε λιγο φωναζει..'τωρα μυριζειειε??' Shocked..ε ναι ανθρωπε μου μυριζει και ζεχνει...αμα πια!!! Mad Αυτοί οι άντρες μας.... 311356

24Αυτοί οι άντρες μας.... Empty Απ: Αυτοί οι άντρες μας.... Τρι Ιαν 10, 2012 1:41 pm

giorgina

giorgina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
anthaki έγραψε:..σημερα ολη μερα σκαλιζει το ενεργειακο μας τζακι.. Shocked -θελει να το παιξει ΚΑΙ εκει μαστορας..εχει μπει ο μισος μεσα και καθε λιγο φωναζει..'τωρα μυριζειειε??' Shocked..ε ναι ανθρωπε μου μυριζει και ζεχνει...αμα πια!!! Mad Αυτοί οι άντρες μας.... 311356

Laughing Laughing Laughing
Πάντως εμένα όταν παντρευτήκαμε, βοηθούσε πολύ στο σπίτι, εννοώ και σκούπιζε, σφουγγάριζε από όλα έκανε. Τώρα το αποφεύγει με διάφορες προφάσεις. Ευτυχώς κάνει όλες τις εξωτερικές δουλειές, ψώνια, έχει σταθεί πολύ στη μαμά μου αυτόν τον καιρό, γιατί χάσαμε τον μπαμπά μου. Δεν έχω παράπονο σε αυτά. Και με τα παιδιά,θα τα βγάλει έξω βολτίτσα. Με ενοχλεί που δεν έχει υπομονή με τα παιδιά, που θα ντύσει τον μικρό και θα το κάνει με γκρίνια και με νεύρα. Και σε αυτό δυστυχώς δεν διορθώνεται.

25Αυτοί οι άντρες μας.... Empty Απ: Αυτοί οι άντρες μας.... Τρι Ιαν 10, 2012 1:45 pm

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
giorgina έγραψε:
anthaki έγραψε:..σημερα ολη μερα σκαλιζει το ενεργειακο μας τζακι.. Shocked -θελει να το παιξει ΚΑΙ εκει μαστορας..εχει μπει ο μισος μεσα και καθε λιγο φωναζει..'τωρα μυριζειειε??' Shocked..ε ναι ανθρωπε μου μυριζει και ζεχνει...αμα πια!!! Mad Αυτοί οι άντρες μας.... 311356

Laughing Laughing Laughing
Πάντως εμένα όταν παντρευτήκαμε, βοηθούσε πολύ στο σπίτι, εννοώ και σκούπιζε, σφουγγάριζε από όλα έκανε. Τώρα το αποφεύγει με διάφορες προφάσεις. Ευτυχώς κάνει όλες τις εξωτερικές δουλειές, ψώνια, έχει σταθεί πολύ στη μαμά μου αυτόν τον καιρό, γιατί χάσαμε τον μπαμπά μου. Δεν έχω παράπονο σε αυτά. Και με τα παιδιά,θα τα βγάλει έξω βολτίτσα. Με ενοχλεί που δεν έχει υπομονή με τα παιδιά, που θα ντύσει τον μικρό και θα το κάνει με γκρίνια και με νεύρα. Και σε αυτό δυστυχώς δεν διορθώνεται.

Εεεμ μην τα θελεις και ολα δικα σου..και εμενα ειναι λιιγο τσαπατσουλης αλλα το προσπερναω γιατι ειναι πολυ καλος με τα παιδια και πραγματικα'ανθρωπος'!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 13]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις