Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
101 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 101 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 13]

301Αυτοί οι άντρες μας.... - Σελίδα 13 Empty Απ: Αυτοί οι άντρες μας.... Τρι Ιαν 17, 2012 1:29 pm

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
περαστικα σας Βανια!Χαχαχα τωρα θυμηθηκα κατι βιντεο στο youtube με κατι μπαμπαδες και την εκφραση στο προσωπο τους οταν αλλαζανε πανες στα παιδια τους!

302Αυτοί οι άντρες μας.... - Σελίδα 13 Empty Απ: Αυτοί οι άντρες μας.... Τρι Ιαν 17, 2012 2:01 pm

manoulita-fraoulita

manoulita-fraoulita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!

οσο για μια συγκεκριμενη κοπελα που δεν ανεχεται απο τον αντρα της τεοια κ οτι δεν υπαρχουν τετοια χωρια που να ζουν ετσι μαλλον καταλαβαινω οτι εχει τον αντρα της σουζα κ κανει αυτη κουμαντο στο σπιτι τους..



οταν διαβαζουμε κατι, καλο λοιπον θα ειναι να το διατυπωνουμε και σωστα οχι μονο να το παρουσιαζουμε οπως μας εξυπηρετει προς οφελος μας ...τωρα αν αυτο που καταλαβες ειναι οτι εχω τον ανθρωπο μου σουζα και οτι εγω κανω κουμαντο στο σπιτι ...για να το λες με τοση σιγουρια κατι θα ξερεις καλυτερα... Wink

303Αυτοί οι άντρες μας.... - Σελίδα 13 Empty Απ: Αυτοί οι άντρες μας.... Τρι Ιαν 17, 2012 11:56 pm

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefanakos έγραψε:
litsakos έγραψε:Εμεις εχουμε το αναποδο,σουπερ παει μονος του κ μονος κανει την λιστα.Εγω δεν ξερω τι λειπει απο το σπιτι μεχρι την ωρα που θα το χρειαστω κ θα πω "δεν εχουμε αυτοοοο!" κ η απαντηση ειναι παντα "μηπως να σημειωνες τι λειπει?"..Αν παω σουπερ θα παρω ασχετα πραγματα,ενα απορρυπαντικο που μου γυαλισε, καμια σφουγγαριστρα (ειναι η χαρα μου αυτη!).Ο Αγγελος θα παρει οτι λεει η λιστα κ τις μαρκες του σουπερ ενω εγω θα παρω τις γνωστες μαρκες,κοινως θα χαλασω σχεδον τα διπλασια. Αλλα οσο καλο ειναι που εχει ανλαβει την τροφοδοσια Laughing τοσο εκνευριστικος γινεται αν θελω να ξεφυγω απο ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ!Η λιστα ειναι ο 3ος ανθρωπος στη σχεση μας.
μπραβο του εχει προγραμμα χιχιχιχι

Εχει,αλλα γι αυτο το προγραμμα ειχαμε παντα κοντρες. Τις μοιραζουμε τις δουλειες,αλλα αν δεν κανω κατι και το αφησω για αργοτερα μπορει να με σκασει μεχρι να το κανω.

304Αυτοί οι άντρες μας.... - Σελίδα 13 Empty Απ: Αυτοί οι άντρες μας.... Τετ Ιαν 18, 2012 1:52 am

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
litsakos έγραψε:
stefanakos έγραψε:
litsakos έγραψε:Εμεις εχουμε το αναποδο,σουπερ παει μονος του κ μονος κανει την λιστα.Εγω δεν ξερω τι λειπει απο το σπιτι μεχρι την ωρα που θα το χρειαστω κ θα πω "δεν εχουμε αυτοοοο!" κ η απαντηση ειναι παντα "μηπως να σημειωνες τι λειπει?"..Αν παω σουπερ θα παρω ασχετα πραγματα,ενα απορρυπαντικο που μου γυαλισε, καμια σφουγγαριστρα (ειναι η χαρα μου αυτη!).Ο Αγγελος θα παρει οτι λεει η λιστα κ τις μαρκες του σουπερ ενω εγω θα παρω τις γνωστες μαρκες,κοινως θα χαλασω σχεδον τα διπλασια. Αλλα οσο καλο ειναι που εχει ανλαβει την τροφοδοσια Laughing τοσο εκνευριστικος γινεται αν θελω να ξεφυγω απο ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ!Η λιστα ειναι ο 3ος ανθρωπος στη σχεση μας.
μπραβο του εχει προγραμμα χιχιχιχι

Εχει,αλλα γι αυτο το προγραμμα ειχαμε παντα κοντρες. Τις μοιραζουμε τις δουλειες,αλλα αν δεν κανω κατι και το αφησω για αργοτερα μπορει να με σκασει μεχρι να το κανω.
τελικα ο καθενας εχει το κολλημα του , τι να κανουμε ετσι ειναι η ζωή....

http://hawk-girl.blogspot.com/

305Αυτοί οι άντρες μας.... - Σελίδα 13 Empty Απ: Αυτοί οι άντρες μας.... Τετ Ιαν 18, 2012 1:54 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefanakos έγραψε:
litsakos έγραψε:
stefanakos έγραψε:
litsakos έγραψε:Εμεις εχουμε το αναποδο,σουπερ παει μονος του κ μονος κανει την λιστα.Εγω δεν ξερω τι λειπει απο το σπιτι μεχρι την ωρα που θα το χρειαστω κ θα πω "δεν εχουμε αυτοοοο!" κ η απαντηση ειναι παντα "μηπως να σημειωνες τι λειπει?"..Αν παω σουπερ θα παρω ασχετα πραγματα,ενα απορρυπαντικο που μου γυαλισε, καμια σφουγγαριστρα (ειναι η χαρα μου αυτη!).Ο Αγγελος θα παρει οτι λεει η λιστα κ τις μαρκες του σουπερ ενω εγω θα παρω τις γνωστες μαρκες,κοινως θα χαλασω σχεδον τα διπλασια. Αλλα οσο καλο ειναι που εχει ανλαβει την τροφοδοσια Laughing τοσο εκνευριστικος γινεται αν θελω να ξεφυγω απο ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ!Η λιστα ειναι ο 3ος ανθρωπος στη σχεση μας.
μπραβο του εχει προγραμμα χιχιχιχι

Εχει,αλλα γι αυτο το προγραμμα ειχαμε παντα κοντρες. Τις μοιραζουμε τις δουλειες,αλλα αν δεν κανω κατι και το αφησω για αργοτερα μπορει να με σκασει μεχρι να το κανω.
τελικα ο καθενας εχει το κολλημα του , τι να κανουμε ετσι ειναι η ζωή....

Ποσο δικιο εχεις!

306Αυτοί οι άντρες μας.... - Σελίδα 13 Empty Απ: Αυτοί οι άντρες μας.... Τετ Ιαν 18, 2012 8:04 am

giorgina

giorgina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
SOFI1976 έγραψε:

MHN JEXNAS EINAI ANERGOS!!!!!!!!!
ΡΩΤΑ Κ ΜΕΝΑ ΠΟΥ ΜΕ ΕΔΙΩΞΑΝ ΑΠΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ.... Κ ΕΝΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΡΑΣ.... ΠΩΣ ΘΑ ΝΟΙΩΘΕΙ...?
ΟΠΟΤΕ ΥΠΟΜΟΝΗ Κ ΣΥΖΗΤΗΣΗ...!!!

Σίγουρα το ότι δεν δουλεύει τον έχει πειράξει πολύ. Πάντα δούλευε, από την σχολή ακόμα και του έχει κοστίσει. Όμως και πριν ήταν νευρικός και τώρα είναι. Η υπομονή δεν είναι μέσα στα προτερήματά, το ομολογώ!! Rolling Eyes Για την συζήτηση, του λέω κάποια πράγματα, ότι δεν είναι σωστά όπως π.χ να μιλάει άσχημα μπροστά στα παιδιά, το καταλαβαίνει και λέει οτι θα το διορθώσει, αλλά μετά ξανά τα ίδια.
Πάντως σήμερα, ο μεγάλος μου διάβασε με τον μπαμπά του, και δεν υπήρξαν εντάσεις. scratch

off topic: SOFI1976 σου εύχομαι να βρεις γρήγορα δουλίτσα, είναι ζόρι. Εμάς τώρα μέσα στο σπίτι, μπαίνει μόνο ένας μισθός,ο δικός μου...

307Αυτοί οι άντρες μας.... - Σελίδα 13 Empty Απ: Αυτοί οι άντρες μας.... Πεμ Ιαν 19, 2012 9:21 am

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
να ειστε καλα βρε κοριτσια ειχα μερες να μπω και σας διαβασα μονορουφι..πολυ γελασα με τις ιστοριουλες σας Very Happy Very Happy

τελικα οι αντρες πρεπει να εχουν ιδιο dna δεν εξηγειται αλλιως πως κανουν τα ιδια πραγματα!!
Μανουλα αυτο με το αυτοσιδερωμα το κανει και ο δικος μου..χαχαχα τι γελιο!εγω δεν σιδερωνω και το συστημα μας ειναι να σιδερωνουμε ο καθενας τα δικα του ρουχα..αλλα οπως ειπαμε του αντρουλη μου αυτοσιδερωνονται πανω του!!

και δεν υπαρχει τελειος αντρας..εμενα ειναι καταπληκτικος αν τον συγκρινω με καποιους αλλους αλλα τα περισσοτερα που λετε για το σουπερ μαρκετ την ελειψη της περιφερειακης ορασης ( Very Happy Very Happy ) και και και μου τα κανει και εμενα!!

308Αυτοί οι άντρες μας.... - Σελίδα 13 Empty Απ: Αυτοί οι άντρες μας.... Πεμ Ιαν 19, 2012 10:39 am

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμεις το σουπερ το κανουμε μαζι,αλλα ειναι αναλογως την τσεπη μας,αν δει οτι μας παιρνει δν τον νοιαζει τι θα παρω,οτι ειναι για μαγειρικη,το διαλεγω εγω η μαζι,κι αποφασιζουεμ μαζι,αλλα αν τον αφησω κ εχει λεφτα θα σηκωσει ολο τ σουπερ,κι δν κοιταει κ πολυ τις τιμες.
Αλλα αυτο που μ ανεβαζει πιεση ειναι οτι αν δν πω εγω παμε σουπερ,δν παμεε.
Κι η απαντηση του ειναι:Μα εσυ εισαι νοικοκυρα εσυ ξερεις καθε ποτε χρειαζεται σουπερ...Ε εκει τι να πεις,εχει κ μισο δικιο...

309Αυτοί οι άντρες μας.... - Σελίδα 13 Empty Απ: Αυτοί οι άντρες μας.... Πεμ Ιαν 19, 2012 10:53 am

manoulita-fraoulita

manoulita-fraoulita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
manoula_24xr έγραψε:Εμεις το σουπερ το κανουμε μαζι,αλλα ειναι αναλογως την τσεπη μας,αν δει οτι μας παιρνει δν τον νοιαζει τι θα παρω,οτι ειναι για μαγειρικη,το διαλεγω εγω η μαζι,κι αποφασιζουεμ μαζι,αλλα αν τον αφησω κ εχει λεφτα θα σηκωσει ολο τ σουπερ,κι δν κοιταει κ πολυ τις τιμες.
Αλλα αυτο που μ ανεβαζει πιεση ειναι οτι αν δν πω εγω παμε σουπερ,δν παμεε.
Κι η απαντηση του ειναι:Μα εσυ εισαι νοικοκυρα εσυ ξερεις καθε ποτε χρειαζεται σουπερ...Ε εκει τι να πεις,εχει κ μισο δικιο...


και ο δικος μου μια απο τα ιδια ειναι...μια φορα τον εστειλα να παρει καποια πραγματα για το σπιτι...ηταν 5 σακουλιτσες μαζι με τα λαχανικα ...και εφερε 1 κοκα κολα και 6 αυγα του λεω λοιπον τα υπολοιπα ? και μ ειπε οτι ειχαν ελειψη τα σουπερ...για αυτο λοιπον και εγω προτιμω να κανω την λιστα μου ...ειδαλλως θα την βγαλουμε με κοκα κολα και αυγα... Very Happy

310Αυτοί οι άντρες μας.... - Σελίδα 13 Empty Απ: Αυτοί οι άντρες μας.... Πεμ Ιαν 19, 2012 11:37 am

μπεμπινι 1

μπεμπινι 1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΜΕΝΑ ΣΗΜΕΡΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣ'ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΑΚΟΦΑΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΕ ΕΧΕΙ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΕΤΣΙ.ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΗΡΕΜΟΣ ΚΑΙ ΧΑΛΑΡΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΡΕΣΤΑ,ΤΟΥ ΦΤΑΙΝΕ ΟΛΑ!

311Αυτοί οι άντρες μας.... - Σελίδα 13 Empty Απ: Αυτοί οι άντρες μας.... Πεμ Ιαν 19, 2012 12:16 pm

phoenix


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
kai μενα σημερα δεν ξερω τι εχει
αλλα με πληγωσε πολυ περιμενα να βαλω τα παιδια για υπνο και με εχουν πιασει τα κλαματα τωρα......

312Αυτοί οι άντρες μας.... - Σελίδα 13 Empty Απ: Αυτοί οι άντρες μας.... Πεμ Ιαν 19, 2012 12:21 pm

????????


Επισκέπτης
παιδια εγω το θεμα σουπερ μαρκετ το εχω λυσει και πολυ οικονομικα μαλιστα...οταν δεν μπορουσα περυσι καθολου να περπατησω και κουραζοταν ηδη πολυ περισσοτερο ο αντρας μου, αρχισα να κανω λιστα και να παραγγελνω απ το τηλεφωνο απο γνωστη αλυσιδα σουπερ μαρκετ.....το ιδιο κανω και τωρα που ειμαι πολυ καλυτερα, φτιαχνω τη λιστα, δεκα το πρωι παιρνω τηλ, και 1 η ωρα τα πραγματα ειναι στο τραπεζι της κουζινας- εκει τα βαζει το παιδι που τα φερνει!!! θα δωσω δυο τρια ευρω στο παιδι και τι εγινε, αμα πηγαινα σουπερ ενα σωρο παραπανισια θα αγοραζα χωρια το κουβαλημα, πες οτι πηρα μια κοκα κολα παραπανω......και ο αντρας μου ειναι ξεκουραστος, και μου δινουν ενα σωρο δωρα απο το σουπερ και παντα στελνουν φρεσκα προιοντα και τα καλυτερα και οτι ειναι προσφορα με ενημερωνουν ειμαι πολυ ευχαριστημενη κυριως γιατι γλυτωνω πολλα λεφτα απ το να παρω οτι βλεπω καθε φορα μπροστα μου....

313Αυτοί οι άντρες μας.... - Σελίδα 13 Empty Απ: Αυτοί οι άντρες μας.... Πεμ Ιαν 19, 2012 12:26 pm

μπεμπινι 1

μπεμπινι 1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
phoenix έγραψε:kai μενα σημερα δεν ξερω τι εχει
αλλα με πληγωσε πολυ περιμενα να βαλω τα παιδια για υπνο και με εχουν πιασει τα κλαματα τωρα......

ΝΑ ΠΙΣΜΩΣΕΙΣ ΙΣΩΣ?ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ.ΑΣ ΕΙΝΑΙ,ΝΑ ΠΙΣΜΩΣΕΙΣ,ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΙ.ΕΓΩ ΠΑΝΤΑ ΑΝΤΙΔΡΩ,ΓΙΝΕ ΛΙΓΟ ΣΚΛΗΡΗ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΚΕΙΝΟΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΟΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΣΕ ΠΛΗΓΩΝΕΙ.ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΣΗΜΕΡΑ?

314Αυτοί οι άντρες μας.... - Σελίδα 13 Empty Απ: Αυτοί οι άντρες μας.... Πεμ Ιαν 19, 2012 12:57 pm

phoenix


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εχει καμια πανσεληνο ξερω γω τελοσπαντων ενταξει αυριο θα ξημερωσει μια καινουρια μερα

δεν ειναι αντρας μου με την επισημη εννοια εγω εχω χωρισει εχω 2 παιδια απο τον πρωτο γαμο ειναι μια σοβαρη σχεση που χω μετα το διαζυγιο

οσο για το σκληρη μακαρι να μουν ειμαι γμστ συναισθηματικη στους αντρες ενω σε αλλα ειμαι σκυλι εκει δεν ξερω τι παθαινω

τελοσπαντων καληνυχτα κοριτσια

315Αυτοί οι άντρες μας.... - Σελίδα 13 Empty Απ: Αυτοί οι άντρες μας.... Σαβ Ιαν 21, 2012 7:47 am

giorgina

giorgina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
phoenix έγραψε:εχει καμια πανσεληνο ξερω γω τελοσπαντων ενταξει αυριο θα ξημερωσει μια καινουρια μερα

δεν ειναι αντρας μου με την επισημη εννοια εγω εχω χωρισει εχω 2 παιδια απο τον πρωτο γαμο ειναι μια σοβαρη σχεση που χω μετα το διαζυγιο

οσο για το σκληρη μακαρι να μουν ειμαι γμστ συναισθηματικη στους αντρες ενω σε αλλα ειμαι σκυλι εκει δεν ξερω τι παθαινω

τελοσπαντων καληνυχτα κοριτσια

Ακριβώς επειδή έχεις περάσει δύσκολα από ότι καταλαβαίνω, για αυτό ο σύντροφός σου πρέπει να είναι πιο ευαίσθητος και να σε προσέχει περισσότερο. Ασε που πιστεύω ότι αν κάτι μας ενοχλεί πρέπει να τους το λέμε, να μην το κρατάμε μέσα μας γιατί κάποια στιγμή θα μας πνίξει. Αν εμένα ο άντρας μου με θυμώσει, του το λέω, δε μπορώ να κρυφτώ. Αυτές τις μέρες πάντως, ο δικός μου είναι άλλος άνθρωπος, πιο ήρεμος! Για να δούμε πόσο θα κρατήσει.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 13]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις