Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
108 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 108 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 13]

276Αυτοί οι άντρες μας.... - Σελίδα 12 Empty Απ: Αυτοί οι άντρες μας.... Τρι Ιαν 17, 2012 2:10 am

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
manoula_24xr έγραψε:β
εμενα ηρθε νωρις απο την δουλεια και προσφερθηκε να παει στο σουπερμαρκετ του εκαν μια λιστα και τα πηρε ολα. αχ...κατι τετοια κάνει ...[/quote]


Εγω δν τολμαω να τον στειλω σουπερμαρκεετ....Για τον απλουστατο λογο οτι παιρνει αλλα νταλλων..
Πχ...
Βουτυρο του λεω....
Φυτινη φερνει...
Λουκανικα χωριατικα λεω...
Λουκανικα φρανκφουρτης φερνει...
Εχει μια συχγυση...


Ο αδερφος μου παλι...Πατατες τ ειπα...Ντοματες εφερε....Αντε μετα να καιγεσαι να μαγειρεψεις μαυτους τους 2....[/quote]xaxxaxa ωραια τα λες

http://hawk-girl.blogspot.com/

277Αυτοί οι άντρες μας.... - Σελίδα 12 Empty Απ: Αυτοί οι άντρες μας.... Τρι Ιαν 17, 2012 2:42 am

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefanakos έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:β
εμενα ηρθε νωρις απο την δουλεια και προσφερθηκε να παει στο σουπερμαρκετ του εκαν μια λιστα και τα πηρε ολα. αχ...κατι τετοια κάνει ...


Εγω δν τολμαω να τον στειλω σουπερμαρκεετ....Για τον απλουστατο λογο οτι παιρνει αλλα νταλλων..
Πχ...
Βουτυρο του λεω....
Φυτινη φερνει...
Λουκανικα χωριατικα λεω...
Λουκανικα φρανκφουρτης φερνει...
Εχει μια συχγυση...


Ο αδερφος μου παλι...Πατατες τ ειπα...Ντοματες εφερε....Αντε μετα να καιγεσαι να μαγειρεψεις μαυτους τους 2....[/quote]xaxxaxa ωραια τα λες[/quote]


Φρεσκο συμβαν...
Ερχεται ο μικρος χτες,εχει τπτ για πρωινο,του λεω πηγγαινε παρε φρεσκα ψωμακια κ βουτυρο,κι λεει οκ,κι του λεω παρε η λουρπακ η χωριο,οχι τπτ αλλο.Καλα λεει...
Γυρναει,λεει κοιτα βρηκα ενα βουτυρο παμφθηνο σε σχεση μαυτα π μ ειπες,κι σητ μιση τιμη,κοιταω τη μανα μ με ενα βλεμμα σαν να λεγαμε κ η 2 μαργαρινη ειναι το κοβω!
Κι το βγαζει κ ηταν μαργαρινη...Απλα εγραφε πανω με γευση φρεσκου βουτυρου.....Κι νομιζε οτι ηταν βουτυρο,μια ωρα το κοιτουσε μεχρι που ειδε οτι εγραφε απο πισω μαργαρινη κτλ κτλ κτλ....

278Αυτοί οι άντρες μας.... - Σελίδα 12 Empty Απ: Αυτοί οι άντρες μας.... Τρι Ιαν 17, 2012 2:53 am

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α!εμεις με το σουπερ δεν εχουμε προβλημα...οτι του γραψω θα το παρω και το προιον και τη μαρκα....το προβλημα ειναι οτι φερνει και ενα σωρο ακομα πραγματα!!!!!

279Αυτοί οι άντρες μας.... - Σελίδα 12 Empty Απ: Αυτοί οι άντρες μας.... Τρι Ιαν 17, 2012 3:00 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:α!εμεις με το σουπερ δεν εχουμε προβλημα...οτι του γραψω θα το παρω και το προιον και τη μαρκα....το προβλημα ειναι οτι φερνει και ενα σωρο ακομα πραγματα!!!!!


ο δικός μου περναέι από το διάδρομο με τα αναψυκτικά, τα τυρογαριδάκια, τις σοκολάτες και τέλος. σου λέει ψωνίσαμε
το πολύ πολύ να πάρει και ψωμί του τοστ και ζαμπονοτύρια. Laughing

πέρα από την πλάκα, αν τον στείλω με λίστα είναι οκ. αν πάει με δική του πρωτοβουλία έχουμε θέμα

280Αυτοί οι άντρες μας.... - Σελίδα 12 Empty Απ: Αυτοί οι άντρες μας.... Τρι Ιαν 17, 2012 3:07 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμεις εχουμε το αναποδο,σουπερ παει μονος του κ μονος κανει την λιστα.Εγω δεν ξερω τι λειπει απο το σπιτι μεχρι την ωρα που θα το χρειαστω κ θα πω "δεν εχουμε αυτοοοο!" κ η απαντηση ειναι παντα "μηπως να σημειωνες τι λειπει?"..Αν παω σουπερ θα παρω ασχετα πραγματα,ενα απορρυπαντικο που μου γυαλισε, καμια σφουγγαριστρα (ειναι η χαρα μου αυτη!).Ο Αγγελος θα παρει οτι λεει η λιστα κ τις μαρκες του σουπερ ενω εγω θα παρω τις γνωστες μαρκες,κοινως θα χαλασω σχεδον τα διπλασια. Αλλα οσο καλο ειναι που εχει ανλαβει την τροφοδοσια Laughing τοσο εκνευριστικος γινεται αν θελω να ξεφυγω απο ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ!Η λιστα ειναι ο 3ος ανθρωπος στη σχεση μας.

281Αυτοί οι άντρες μας.... - Σελίδα 12 Empty Απ: Αυτοί οι άντρες μας.... Τρι Ιαν 17, 2012 3:08 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ο δικός μου περναέι από το διάδρομο με τα αναψυκτικά, τα τυρογαριδάκια, τις σοκολάτες και τέλος. σου λέει ψωνίσαμε
το πολύ πολύ να πάρει και ψωμί του τοστ και ζαμπονοτύρια.

Εμενα ρε σεις ΠΑΝΤΑ βρισκει προσφορα στις μπύρες. Παντα ομως!! Μια φορα ας εβρισκε προσφορα στις σερβιετες!! Ή στο σαμπουαν! Ή στα απορρυπαντικα!
Αλλα με λιστα πηγαινει και παιρνει ακριβως και τη μαρκα που του εχω πει, χωρις να την εχω γραψει στη λιστα. Αν προκειται για μπυρες. Razz

282Αυτοί οι άντρες μας.... - Σελίδα 12 Empty Απ: Αυτοί οι άντρες μας.... Τρι Ιαν 17, 2012 3:12 am

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα εννοειτε οτι θα υπαρξει παντα σταση στα αναψυκτικα,γαριδακια,μπιρες και σοκολατες!!!!!α!!!!!στο θεμα φιρμα δεν εχουμε θεμα.....τα ξεχωριζει....παιρνει σχεδον απο ολα......αλλα κανελονια,αλλα λαζανια,αλλες χυλοπιτες.....τις προτιμαμε ολες!!!!!

283Αυτοί οι άντρες μας.... - Σελίδα 12 Empty Απ: Αυτοί οι άντρες μας.... Τρι Ιαν 17, 2012 3:12 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:Εμεις εχουμε το αναποδο,σουπερ παει μονος του κ μονος κανει την λιστα.Εγω δεν ξερω τι λειπει απο το σπιτι μεχρι την ωρα που θα το χρειαστω κ θα πω "δεν εχουμε αυτοοοο!" κ η απαντηση ειναι παντα "μηπως να σημειωνες τι λειπει?"..Αν παω σουπερ θα παρω ασχετα πραγματα,ενα απορρυπαντικο που μου γυαλισε, καμια σφουγγαριστρα (ειναι η χαρα μου αυτη!).Ο Αγγελος θα παρει οτι λεει η λιστα κ τις μαρκες του σουπερ ενω εγω θα παρω τις γνωστες μαρκες,κοινως θα χαλασω σχεδον τα διπλασια. Αλλα οσο καλο ειναι που εχει ανλαβει την τροφοδοσια Laughing τοσο εκνευριστικος γινεται αν θελω να ξεφυγω απο ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ!Η λιστα ειναι ο 3ος ανθρωπος στη σχεση μας.

the third man! Laughing Laughing Laughing


Nena έγραψε:
ο δικός μου περναέι από το διάδρομο με τα αναψυκτικά, τα τυρογαριδάκια, τις σοκολάτες και τέλος. σου λέει ψωνίσαμε
το πολύ πολύ να πάρει και ψωμί του τοστ και ζαμπονοτύρια.

Εμενα ρε σεις ΠΑΝΤΑ βρισκει προσφορα στις μπύρες. Παντα ομως!! Μια φορα ας εβρισκε προσφορα στις σερβιετες!! Ή στο σαμπουαν! Ή στα απορρυπαντικα!
Αλλα με λιστα πηγαινει και παιρνει ακριβως και τη μαρκα που του εχω πει, χωρις να την εχω γραψει στη λιστα. Αν προκειται για μπυρες. Razz


σωστός! εμένα δεν παίρνει ποτέ αλκοόλ. γιατί;;;; Crying or Very sad
αλλά μου παίρνει σολωμό που ξέρει οτι μου αρέσει Smile

284Αυτοί οι άντρες μας.... - Σελίδα 12 Empty Απ: Αυτοί οι άντρες μας.... Τρι Ιαν 17, 2012 3:21 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπυρες παιρνουμε και οι δυο,εκει ταιριαζουμε,στις μαρκες κ παλι διαφωνουμε...αλλα τουλαχιστον μετα απο 14 χρονια αποφασισε οτι δεν πινω την ρημαδα την μπυρα που θελει αυτος αλλα εχω βουληση κ εγω...μας πηρε πολυ αλλα τελικα με αποδεχτηκε Laughing

285Αυτοί οι άντρες μας.... - Σελίδα 12 Empty Απ: Αυτοί οι άντρες μας.... Τρι Ιαν 17, 2012 3:23 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:Μπυρες παιρνουμε και οι δυο,εκει ταιριαζουμε,στις μαρκες κ παλι διαφωνουμε...αλλα τουλαχιστον μετα απο 14 χρονια αποφασισε οτι δεν πινω την ρημαδα την μπυρα που θελει αυτος αλλα εχω βουληση κ εγω...μας πηρε πολυ αλλα τελικα με αποδεχτηκε Laughing


να ακούς το στεφάνι σου και να μην φέρνεις αντιρρήσεις!
ακούς εκεί έχει βούληση. δεν ξέρεις εσύ, είσαι θηλυκό! Laughing

286Αυτοί οι άντρες μας.... - Σελίδα 12 Empty Απ: Αυτοί οι άντρες μας.... Τρι Ιαν 17, 2012 3:24 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
litsakos έγραψε:Εμεις εχουμε το αναποδο,σουπερ παει μονος του κ μονος κανει την λιστα.Εγω δεν ξερω τι λειπει απο το σπιτι μεχρι την ωρα που θα το χρειαστω κ θα πω "δεν εχουμε αυτοοοο!" κ η απαντηση ειναι παντα "μηπως να σημειωνες τι λειπει?"..Αν παω σουπερ θα παρω ασχετα πραγματα,ενα απορρυπαντικο που μου γυαλισε, καμια σφουγγαριστρα (ειναι η χαρα μου αυτη!).Ο Αγγελος θα παρει οτι λεει η λιστα κ τις μαρκες του σουπερ ενω εγω θα παρω τις γνωστες μαρκες,κοινως θα χαλασω σχεδον τα διπλασια. Αλλα οσο καλο ειναι που εχει ανλαβει την τροφοδοσια Laughing τοσο εκνευριστικος γινεται αν θελω να ξεφυγω απο ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ!Η λιστα ειναι ο 3ος ανθρωπος στη σχεση μας.

the third man! Laughing Laughing Laughing


Nena έγραψε:
ο δικός μου περναέι από το διάδρομο με τα αναψυκτικά, τα τυρογαριδάκια, τις σοκολάτες και τέλος. σου λέει ψωνίσαμε
το πολύ πολύ να πάρει και ψωμί του τοστ και ζαμπονοτύρια.

Εμενα ρε σεις ΠΑΝΤΑ βρισκει προσφορα στις μπύρες. Παντα ομως!! Μια φορα ας εβρισκε προσφορα στις σερβιετες!! Ή στο σαμπουαν! Ή στα απορρυπαντικα!
Αλλα με λιστα πηγαινει και παιρνει ακριβως και τη μαρκα που του εχω πει, χωρις να την εχω γραψει στη λιστα. Αν προκειται για μπυρες. Razz


σωστός! εμένα δεν παίρνει ποτέ αλκοόλ. γιατί;;;; Crying or Very sad
αλλά μου παίρνει σολωμό που ξέρει οτι μου αρέσει Smile

ελα ντε...γιατι αραγε? Laughing

287Αυτοί οι άντρες μας.... - Σελίδα 12 Empty Απ: Αυτοί οι άντρες μας.... Τρι Ιαν 17, 2012 3:46 am

μπεμπινι 1

μπεμπινι 1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χρυσαφακι έγραψε:Eιπα οτοι δεν θα γραψω αλλο σε αυτο το θεμα αλλα επειδη δεν ειχα διαβασει απο την 5 σελιδα κ μετα ολα τα ποστ ειπα να λυσω καποιες αποριες σε μερικες κοπελες που ειχαν την δικη τους αποψη για μενα! δεν μπαινω καθε μερα για να διαβαζω τα ποστ σας, εχω ενα μικρο παιδι που με χρειαζεται 24 ωρες την μερα γιατι δεν εχω βοηθεια,εχω να κανω τις δουλειες του σπιτιου μου, τις ωρες που ειναι ο αντρας μου σπιτι δεν μπαινω! υπαρχει κ ακομα μια αδιανοητη περιπτωση! να λειπω απο το σπιτι!;!;
το λεω για την κοπελια που ειπε "που ειναι τωρα για να υπερασπιστει τον εαυτο της";;;; (σημερα το διαβασα)
οσο για αυτη που ειπε οτι υπερβαλω, εγω λεω τωρα..!;!; υπερβολη δεν ειναι το : "να βγω στην βυζιτα απο να δεχομαι κακοποιηση";;
δηλαδη δεν δεχομαι κακοποιηση απο τον αντρα μου αλλα απο πολλους δεν με νοιαζει;;;
σορυ μαρκελα εννοειτε οτι δεν εχω τιποτα προσωπικο αλλα λεω κ γω την γνωμη μου οπως ολες!
οσο για μια συγκεκριμενη κοπελα που δεν ανεχεται απο τον αντρα της τεοια κ οτι δεν υπαρχουν τετοια χωρια που να ζουν ετσι μαλλον καταλαβαινω οτι εχει τον αντρα της σουζα κ κανει αυτη κουμαντο στο σπιτι τους..
επαναλαμβαμω οτι δεν εχω τιποτα με καμια απλα δεν καταλαβα γιατι πηρε τετοιες διαστασεις το θεμα κ γιατι ολος αυτος ο χαμος..!
ας κλεισω εγω λοιπον το θεμα μιας κ εγω το ανοιξα.. (το δικο μου θεμα εννοω)..
καλημερα κ ας κοιταμε κ λιγο γυρω μας πριν ειμαστε απολυτες!
δεν μπορουμε να ξερουμε τι γινεται στην διπλανη πορτα ητε ειμαστε στο 2012 ητε στο 1821!!!!!!!!!!! Αυτοί οι άντρες μας.... - Σελίδα 12 536304 Αυτοί οι άντρες μας.... - Σελίδα 12 536304


χρυσαφακι καλησπερα,να τονισω οτι ειμαι με το μερος σου και σε πιστευω,γιατι μεγαλωσα σε χωριο και ξερω πολυ καλα τι γινεται.να μπαινεις στο φορουμ και να μοιραζεσαι τα προβληματα σου και ισως σε καποια να βρεις και λυση.απ'οτι βλεπεις πολλες κοπελες ειναι διπλα σου,δε γινεται να ειναι ολες.οσον αφορα τι σχεση σου με τον αντρα σου,εσυ εχεις το μαχαιρι,εσυ και το πεπονι,αποφασιζεις και πρατεις.διαφωνιες παντα θα υπαρχουν,μην κολλωνεις,κρατα αυτα που σε ενδιαφερουν και προχωρα.ειναι φυσικο οταν καποια πραγματα δεν τα εχουν ζησει η δει με τα ματια τους να τους φαινονται εξωπραγματικα.μακαρι να ξαναμιλησουμε και μη ξεχνας δεν εισαι μονη.

288Αυτοί οι άντρες μας.... - Σελίδα 12 Empty Απ: Αυτοί οι άντρες μας.... Τρι Ιαν 17, 2012 4:45 am

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
"Σπυρο θελω να πας σουπερ μαρκετ στον ΒΕΡΟΠΟΥΛΟ εχει προσφορα τις babylino,ενταξει?"

"ενταξει"απανταει..


χτυπαει το τηλ μου "ναι ελα σπυρο"
"βιβη δεν εχει καθολου πανες εδω μονο κατι νταιπερς"
"σπυρο εισαι σιγουρος?κοιτα καλα"

"ναι σου λεω αφου κοιταω"

"ΣΠΥΡΟ σε ποιο σουπερ μαρκετ εισαι?"

"Στον ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟ ειμαι"

ντοινγκ ντινγκ!!!!

289Αυτοί οι άντρες μας.... - Σελίδα 12 Empty Απ: Αυτοί οι άντρες μας.... Τρι Ιαν 17, 2012 4:49 am

μπεμπινι 1

μπεμπινι 1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mamavivo έγραψε:"Σπυρο θελω να πας σουπερ μαρκετ στον ΒΕΡΟΠΟΥΛΟ εχει προσφορα τις babylino,ενταξει?"

"ενταξει"απανταει..


χτυπαει το τηλ μου "ναι ελα σπυρο"
"βιβη δεν εχει καθολου πανες εδω μονο κατι νταιπερς"
"σπυρο εισαι σιγουρος?κοιτα καλα"

"ναι σου λεω αφου κοιταω"

"ΣΠΥΡΟ σε ποιο σουπερ μαρκετ εισαι?"

"Στον ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟ ειμαι"

ντοινγκ ντινγκ!!!!


εεε τωρα και εσυ εισαι υπερβολικη,τι βεροπουλος,τι βασιλοπουλος,ελαχιστη διαφορα!!!!!!javascript:emoticonp('Razz')

290Αυτοί οι άντρες μας.... - Σελίδα 12 Empty Απ: Αυτοί οι άντρες μας.... Τρι Ιαν 17, 2012 4:56 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:"Σπυρο θελω να πας σουπερ μαρκετ στον ΒΕΡΟΠΟΥΛΟ εχει προσφορα τις babylino,ενταξει?"

"ενταξει"απανταει..


χτυπαει το τηλ μου "ναι ελα σπυρο"
"βιβη δεν εχει καθολου πανες εδω μονο κατι νταιπερς"
"σπυρο εισαι σιγουρος?κοιτα καλα"

"ναι σου λεω αφου κοιταω"

"ΣΠΥΡΟ σε ποιο σουπερ μαρκετ εισαι?"

"Στον ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟ ειμαι"

ντοινγκ ντινγκ!!!!

Laughing Laughing Laughing

291Αυτοί οι άντρες μας.... - Σελίδα 12 Empty Απ: Αυτοί οι άντρες μας.... Τρι Ιαν 17, 2012 5:02 am

SOFI1976


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
giorgina έγραψε:Αρκετές φορές, κοιτάζω τον άντρα που παντρεύτηκα και νιώθω ότι έχει αλλάξει πολύ από τότε που τον γνώρισα. Ως ένα σημείο το καταλαβαίνω, η καθημερινότητα, τα παιδιά, τα νεύρα, οι εντάσεις, όλα αυτά μας έχουν κουράσει. Είναι στιγμές που δεν συμφωνούμε σε τίποτα, εκνευρίζεται εύκολα και μετά θυμώνω και εγώ. Νομίζω ότι είμαι περισσότερο ψύχραιμη και έχω πιο πολύ υπομονή από τον άντρα μου, σχετικά με τα παιδιά. Για παράδειγμα, αν του πω να ετοιμάσει τον μικρό για ύπνο, θα το κάνει με γκρίνια. Είναι μπαμπάς που θα ασχοληθεί με τα παιδιά, θα τα βγάλει έξω για βόλτα, θα παίξει και μαζί τους, όμως κάποια τα κάνει βαρυγκομώντας και γκρινιάζοντας. Μπορεί να τον πειράζει τώρα που είναι άνεργος, πάντα δούλευε και ίσως ξεσπάει έτσι. Έχει τύχει να βρίσει μπροστά στα παιδιά και να μην το καταλάβει. Γενικά επειδή εγώ δεν βρίζω του έχω εξηγήσει πολλές φορές ότι δεν είναι σωστό, τίποτα όμως το κάνει και το ξανακάνει. Μου την δίνει όταν αντί να φέρεται σαν ενήλικας, φέρεται χειρότερα και από παιδί. Εσείς αντιμετωπίζετε παρόμοια προβλήματα ή όχι;

MHN JEXNAS EINAI ANERGOS!!!!!!!!!
ΡΩΤΑ Κ ΜΕΝΑ ΠΟΥ ΜΕ ΕΔΙΩΞΑΝ ΑΠΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ.... Κ ΕΝΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΡΑΣ.... ΠΩΣ ΘΑ ΝΟΙΩΘΕΙ...?
ΟΠΟΤΕ ΥΠΟΜΟΝΗ Κ ΣΥΖΗΤΗΣΗ...!!!

292Αυτοί οι άντρες μας.... - Σελίδα 12 Empty Απ: Αυτοί οι άντρες μας.... Τρι Ιαν 17, 2012 5:15 am

SOFI1976


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
black beauty έγραψε:α και εννοειται οτι πολλες φορες ειναι χειροτεροι απο παιδια,θελουν και αυτοι φροντιδα και προδερμ χεχε!Εσυ οταν τον βλεπεις να ειναι ετσι στρεσαρισμενος χαρισε του μια γλυκια αγκαλια και πες του ολα θα πανε καλα!Εχουν αναγκη τον γλυκο μας λογο και να νιωθουν οτι τους θαυμαζουμε!Αυτο τους δινει μεγαλη αυτοπεποιθηση!Και εμενα οταν μιλαμε για οικονομικο γινεται αλλος ανθρωπος!Εδω που τα λεμε ειναι πολυ ασχημο να θελεις να παρεις κατι και να μετρας τα λεφτα σου!

OXI APLA ΚΑΤΙ....
ΤΟ ΓΑΛΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΣΟΥ...!!! ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΖΟΡΙΑ!!!!

293Αυτοί οι άντρες μας.... - Σελίδα 12 Empty Απ: Αυτοί οι άντρες μας.... Τρι Ιαν 17, 2012 5:39 am

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:Η λιστα ειναι ο 3ος ανθρωπος στη σχεση μας.


xaxaxa Litsakos!

294Αυτοί οι άντρες μας.... - Σελίδα 12 Empty Απ: Αυτοί οι άντρες μας.... Τρι Ιαν 17, 2012 5:41 am

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="Nena"]

Εμενα ρε σεις ΠΑΝΤΑ βρισκει προσφορα στις μπύρες. Παντα ομως!! Μια φορα ας εβρισκε προσφορα στις σερβιετες!! Ή στο σαμπουαν! Ή στα απορρυπαντικα!
Αλλα με λιστα πηγαινει και παιρνει ακριβως και τη μαρκα που του εχω πει, χωρις να την εχω γραψει στη λιστα. Αν προκειται για μπυρες. Razz

xaxax Ο καθενας εχει τον δικο του νταλκα!

295Αυτοί οι άντρες μας.... - Σελίδα 12 Empty Απ: Αυτοί οι άντρες μας.... Τρι Ιαν 17, 2012 5:43 am

phoenix


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κοριτσια ξερω ειναι σπαστικο αλλα εχω λυθει απο τα γελια μεγαλωσα με ενα πατερα που πηγαινε μονο αυτος σουπερμαρκετ η μανα μου δεν το χει το αθλημα χαχαχα


λοιπον ο Νικος απο την ωρα που του ανακοινωσα πως θα παμε μαζι σουπερ σημερα συνηθως παω μονη και απλα με πεταει με το αμαξι λοιπον εχει παρει στυλο και μολυβι με υφος εκανε λιστα την ξαναδιαβαζει τωρα με προσηλωσει που χει βγει για τσιγαρο στο μπαλκονι εχει προετοιμασει τα παιδια ψυχολογικα και να φανταστειτε δουλευει και σε σουπερμαρκετ αρε θα ριξουμε πολυ γελιο σε λιγο χαχα

296Αυτοί οι άντρες μας.... - Σελίδα 12 Empty Απ: Αυτοί οι άντρες μας.... Τρι Ιαν 17, 2012 5:44 am

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:"

"ΣΠΥΡΟ σε ποιο σουπερ μαρκετ εισαι?"

"Στον ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟ ειμαι"

ντοινγκ ντινγκ!!!!


αχαχαχαχ,και εγω μερικες φορες του λεω να παει σ συγκεκριμενεο σουπερ αλλα παει αλλου και εκτος αυτου,τυχαινει και του λεω τα ψωνια καμια φορα και μετα απο λιγο τηλεφωνο "τι μου ειπες να παρω?"

297Αυτοί οι άντρες μας.... - Σελίδα 12 Empty Απ: Αυτοί οι άντρες μας.... Τρι Ιαν 17, 2012 5:46 am

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
phoenix έγραψε:κοριτσια ξερω ειναι σπαστικο αλλα εχω λυθει απο τα γελια μεγαλωσα με ενα πατερα που πηγαινε μονο αυτος σουπερμαρκετ η μανα μου δεν το χει το αθλημα χαχαχα


λοιπον ο Νικος απο την ωρα που του ανακοινωσα πως θα παμε μαζι σουπερ σημερα συνηθως παω μονη και απλα με πεταει με το αμαξι λοιπον εχει παρει στυλο και μολυβι με υφος εκανε λιστα την ξαναδιαβαζει τωρα με προσηλωσει που χει βγει για τσιγαρο στο μπαλκονι εχει προετοιμασει τα παιδια ψυχολογικα και να φανταστειτε δουλευει και σε σουπερμαρκετ αρε θα ριξουμε πολυ γελιο σε λιγο χαχα

γιατι σπαστικο?δεν καταλαβα τι θα γινει?

298Αυτοί οι άντρες μας.... - Σελίδα 12 Empty Απ: Αυτοί οι άντρες μας.... Τρι Ιαν 17, 2012 5:47 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω τον εμαθα επιτελους να ψωνιζει,κοιταει κ συγκρινει τις τιμες,αλλα παντα μαζι πηγαιναμε,εχει τυχει στα 3 χρονια που ημασταν μαζι να παει μονος του κανα 2-3 φορες μονο,θελει παρεα κ ξερει οτι δε θα παρασυρθει περνοντας μαμακιες...Γελια..

299Αυτοί οι άντρες μας.... - Σελίδα 12 Empty Απ: Αυτοί οι άντρες μας.... Τρι Ιαν 17, 2012 8:09 am

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
litsakos έγραψε:Εμεις εχουμε το αναποδο,σουπερ παει μονος του κ μονος κανει την λιστα.Εγω δεν ξερω τι λειπει απο το σπιτι μεχρι την ωρα που θα το χρειαστω κ θα πω "δεν εχουμε αυτοοοο!" κ η απαντηση ειναι παντα "μηπως να σημειωνες τι λειπει?"..Αν παω σουπερ θα παρω ασχετα πραγματα,ενα απορρυπαντικο που μου γυαλισε, καμια σφουγγαριστρα (ειναι η χαρα μου αυτη!).Ο Αγγελος θα παρει οτι λεει η λιστα κ τις μαρκες του σουπερ ενω εγω θα παρω τις γνωστες μαρκες,κοινως θα χαλασω σχεδον τα διπλασια. Αλλα οσο καλο ειναι που εχει ανλαβει την τροφοδοσια Laughing τοσο εκνευριστικος γινεται αν θελω να ξεφυγω απο ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ!Η λιστα ειναι ο 3ος ανθρωπος στη σχεση μας.
μπραβο του εχει προγραμμα χιχιχιχι

http://hawk-girl.blogspot.com/

300Αυτοί οι άντρες μας.... - Σελίδα 12 Empty Απ: Αυτοί οι άντρες μας.... Τρι Ιαν 17, 2012 11:50 am

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χτες το χάρηκα .... Έπεσα σχετικά νωρίς για ύπνο γύρω στις 1 και έπεσα ξερή κάποια στιγμή ακούω τον άντρα μου να φωνάζει:Σταύρο πάλι ; ξύπνησα και λέω τι έγινε; ο μικρός μου λέει έχει κάνει 4 φορές διάρροια , δεν σε ξύπνησα μου λέει τον καθάρισα εγω με το μωρομάντηλο .. κάνει ένα μορφασμό Shocked έτοιμος να ξεράσει και εγω του λεω :έτσι είναι αγάπη μου όταν είναι κρυωμένος Shocked ρε κορίτσια είχε να τον αλλάξει από όταν ο Σταύρος ήταν 8 μηνών και τότε δηλαδή μια και μοναδική φορά και τώρα ο Σταύρος είναι 8 χρονών .... Αλλά ότι το χάρηκα το χάρηκα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 13]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις