Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
43 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 43 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 23 ... 44  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 44]

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπάκι μπράβο για το θεματάκι που το άνοιξες.
Καλώς ήρθα κιεγώ στο κλάμπ λοιπόν ως σύζηγος αξιωματικού αεροπορίας.
Κορίτσια μόλις ετοιμάστηκε το σπιτι μας και μπήκαμε μέσα μετά απο 20 μέρες ήρθε μετάθεση, πιστεύω κι ελπίζωωωω σε λίγο καιρό να γυρίσουμε Καλαμάτα ώστε να γεννήσουμε σπιτάκι μας!!
Ο γιατρός μου είναι Καλαμάτα οπότε όπως καταλαβαίνετε θα είμαι εδώ και ο σύζηγος αλλού, πίκρα μεγάλη!!!
Να σας πω είμαι η μόνη απο Καλαμάτα εδώ στο φορουμ έτσι;;;;;; Καμιά άλλη κοπέλα;;

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βασουλα στο φορουμ, υπαρχουν οι ομαδες μαμαδων απο κατω εχει οι συντοπιτισες κοιτα εκει και αν δεν εχει για καλαματα, ανοιξε ενα μανουλες απο καλαματα πχ και ολο και καποια θα βρεις

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευχαριστώ πολύ Μιλουπάκι Very Happy

eleni1976

eleni1976
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ο μπαμπάς μας είναι υπαξιωματικός στο πολεμικό ναυτικό.

EleNitSa

EleNitSa
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια σας κι από εμένα,
πολύ Ορεστιάδα βρε κορίτσια έπεσε!
πού ήσασταν όταν ήμουν κι εγώ εκεί???
έφυγα από Ορεστιάδα 2 Μαίου του τρέχοντος έτους. για 2 χρόνια μείναμε.
ωραία ήταν, εκεί κι εγώ έμεινα έγκυος!
σε τραβάει αυτός ο τόπος να δημιουργήσεις οικογένεια!
ο άντρας μου υπηρετούσε στα Ρίζια στο τάγμα πεζικού.
τώρα μετατεθήκαμε Αθήνα, αλλά βρίσκεται εξωτερικό σε αποστολή κι εγώ είμαι στο πατρικό μου.
Κατά τον Νοέμβρη θα έρθω Αθήνα για να βρω σπίτι και να το ετοιμάσω.

Ifigeneia

Ifigeneia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλώς την Ελενίτσα!

Μεγάλωσε πολύ ο μποντιμπιλντεράς!
Φανταστικό χαμογελάκι!

Να μου τον φιλήσεις!!! Laughing

EleNitSa

EleNitSa
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ifigeneia έγραψε:Καλώς την Ελενίτσα!

Μεγάλωσε πολύ ο μποντιμπιλντεράς!
Φανταστικό χαμογελάκι!

Να μου τον φιλήσεις!!! Laughing


καλώς σας βρήκα Ιφιγενειούλα
ναι ναι έγινε σωστό αντράκι!! και με κάτι 4κέφαλους ΝΑ!!!
Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 3 536304 απ το πολύ χοροπηδητό!!!

Ifigeneia

Ifigeneia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
EleNitSa έγραψε:
Ifigeneia έγραψε:Καλώς την Ελενίτσα!

Μεγάλωσε πολύ ο μποντιμπιλντεράς!
Φανταστικό χαμογελάκι!

Να μου τον φιλήσεις!!! Laughing


καλώς σας βρήκα Ιφιγενειούλα
ναι ναι έγινε σωστό αντράκι!! και με κάτι 4κέφαλους ΝΑ!!!
Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 3 536304 απ το πολύ χοροπηδητό!!!

Χαχαχαχα.. Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 3 328109

Γυμναστήριο πότε ξεκινάτε?
Και δεν εννοώ της fisher price!

Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 3 536304

EleNitSa

EleNitSa
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
χαχαχαχαχα το fisher price ούτε που τ αγγίξαμεεεεεεεεεεεεε!!!
θέλουμε πραγματικές μπάρες εμείς!!
Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 3 654316
μόλις επιστρέψει ο μπαμπάς μας από Βοσνία θα μπούμε δυναμικά στην άθληση!! χε χε χε pirat

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
hookie γυρισε ο μπαμπας σας?ολα καλα? αντε με το καλο!θα σε σκεφτομαι την πεμπτη!μολις βρεις λιγο χρονο πες μας τα νεα σου!φιλακια!

lazyshadows

lazyshadows
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια σας κ από μένα κορίτσια,κ μένα ο άντρας μου στρατιωτικός!Μείναμε ένα χρόνο Ορεστιάδα κ μετά κατέβηκα Αθήνα με την μικρή για να έχω βοήθεια λόγω προβλημάτων υγείας. Αχ. Έχουμε πιάσει τις άκρες της Ελλάδας. Αν όλα πάνε καλά θα ξανανέβουμε τον χειμώνα, αλλά κ τώρα πότε πότε ανεβαίνω μιας κ είναι πάνω ο άντρας μου.. Smile

https://www.facebook.com/Lazyshadows Voula

mySONshine

mySONshine
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
,



Έχει επεξεργασθεί από τον/την mySONshine στις Τρι Απρ 12, 2011 3:41 am, 1 φορά

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια αυτο με τα πλασματικα χρονια που θα ειναι εξαγορασημα το ακουσατε εσεις; εγω μπορω να πω οτι φρικαρα

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:κοριτσια αυτο με τα πλασματικα χρονια που θα ειναι εξαγορασημα το ακουσατε εσεις; εγω μπορω να πω οτι φρικαρα

αστα να πανε!!!γιατι εξαγορασημα?δεν ειναι οι υπερωριες που ποτε δε πληρωωθηκαν,οι ασκησεις που κανουν και πληρωνουν μονοι τους μεχρι και το νερο που πινουν,δεν ειναι οι πλημυρες και οι φωτιες που κανουμε να τους δουμε ενα μηνα και ενω στο μεταξυ εχουμε πληρωσει ενα μηνιατικο σε νατνταδες να μας κραταν τα παιδια γιατι αυτοι που θα τα κραταγαν για να παμε στη δουλεια λειπουν και γυριζουν μετα απο ενα μηνα με 170 ευρω!!!!!!!!!!!!!!!για να μην αναφερθω σε αδειες που κοβονται τελευταια στιγμη κι εσυ μενεις ι μ@λ@κ@ς με τα εισητηρια στο χερι και χωρις να σου δινουν οι εταιριες τα λεφτα σου πισω και το χειροτερο να μη ξερεις τι να πεις στα παιδια σου οταν σε ρωταν "μαμα γιατι δε θα παμε παλι θαλασσα?"
και χιλιαδες ακομη...κι εγω τα ζω και εις διπλουν... Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 3 679259 Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 3 679259 Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 3 679259

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ πως τρεμω τωρα με τις φωτιες μη μου τον παρουν ξανα οπως περυσι και προπερσι...εχουμε και οικογενειες ρε γ@μωτο...καθε καλοκαιρι τα ιδια... Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 3 534787 Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 3 534787 Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 3 534787

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια τα εχω πάρει τελείως μα τελείως, περιμέναμε μετάθεση που την είχαμε και σίγουρη τρομάρα μας αλλα τελικά δε ήρθε ούτε θα έρθει.
Πότε επιτέλους θα γυρίσουμε σπίτι μας;; Για κάποιους σοβαρούς λόγους πρέπει να παρακολούθουμε απο τον γιατρό μου που είχα πάντα οπότε πρέπει να παραμείνω Καλαμάτα και χώρια απο τον αντρούλη μου, θα μου πείτε τώρα εκεί δεν υπάρχουν γιατροι;;
Ναι υπάρχουν όμως η εμπειρία που εχω μετα την αποβολή είναι οτι χειρότερο και θέλω τον γιατρό μου αλλά κι εκτός αυτού οταν λείπει για υπηρεσίες αν μου συμβεί κάτι νυχτιάτικα τι κάνω εφόσον υπάρχει και ιστορικό; Δεν εχω κανέναν εκεί και είναι πολύ δυσκολο να περασω την εγκυμοσύνη εκεί.
Αφήστε κιόλας που συντηρούμε και 2 σπίτια ένα εκεί που έχουμε ενοικιάσει κι ένα εδώ που είναι δικό μας, διπλοί λογαριασμοί.
Τώρα έχω να τον δώ εναμιση μήνα και ούτε που εχει δεί την κοιλίτσα μου έτσι τόσο φουσκωμένη Crying or Very sad
Εγκυμοσύνη μακρυά του ή μήπως και οταν θα γεννάω δεν θα είναι εδώ; Crying or Very sad το εχω σκεφτεί κι αυτό πολλές φορές.

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωχ μωρε βασουλα υπομονη, ειναι δυσκολο να εισαι εγκυος και να μην εχεις τον αντρα σου να το μοιραζεσαι ολο αυτο το θαυμα, αλλα σιγουρα του λειπει και εκεινου η κοιλιτσα σου, οποτε μην δειχνεις στεναχωρημενη και σε αυτον κριμα ειναι,κουραγιο κοριτσακι μου θα γεννησεις και θα μεινετε ολοι μαζι, καλυτερα να μεινεις κοντα στους γιατρους που εμπιστευεσαι!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σε ευχαριστώ πολύ μιλουπάκι μου.
Εχεις δίκιο και όντως ακριβώς έτσι πράττω, ποτέ δεν του έχω δείξει ούτε απο κοντά ούτε απο το τηλέφωνο πως με στεναχωρεί ολο αυτό γιατί εγώ τουλαχιστον τους έχω όλους εδώ ενώ εκείνος δεν έχει κανένα εκεί είναι μόνος και όποτε τον παίρνει απο κάτω οταν μιλάμε στο τηλ μέχρι και τον καραγκιόζη κάνω για να του ανεβάσω το ηθικό και μόλις κλείνουμε το τηλ να τα κλάματαααααα.
Προσπαθώ να κάνω υπομονή δεν έχω άλλη λύση. Τώρα την άλλη εβδομάδα θα πάω που πρέπει να ανεβουμε και Αθήνα για την β΄επιπέδου και θα μείνω κάπου 25 μέρες αν όλα πάνε καλά και μετα εδώ δεν θα ξαναπάω μεχρι να γεννησω.

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βασουλα κι εγω καπως ετσι ημουν στον πρωτο μου!!!κι ο Θεος τα εφερε ετσι που την ημερα που ειχα ραντεβου προγραμματισμενο με εξετασε ο γιατρουλης μου και λεει ευα παρε τηλ τον αντρα σου να ερθει(ορεστιαδα αυτος θεσσαλονικη εγω) γιατι εχεις διαστολη 3!!!και προλαβε και ηρθε και ηταν μαζι μου και ειδε τον γατουλη μας πρωτος!!!μη στεναχωριεσαι,θα ερθουν βολικα τα πραγματα θα το δεις!!!!!!!!!!!

mpempa

mpempa
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ευάκι έγραψε:βασουλα κι εγω καπως ετσι ημουν στον πρωτο μου!!!κι ο Θεος τα εφερε ετσι που την ημερα που ειχα ραντεβου προγραμματισμενο με εξετασε ο γιατρουλης μου και λεει ευα παρε τηλ τον αντρα σου να ερθει(ορεστιαδα αυτος θεσσαλονικη εγω) γιατι εχεις διαστολη 3!!!και προλαβε και ηρθε και ηταν μαζι μου και ειδε τον γατουλη μας πρωτος!!!μη στεναχωριεσαι,θα ερθουν βολικα τα πραγματα θα το δεις!!!!!!!!!!!
eimaste polles telika!!!!!!!!!!!emena o antroulhs mou einai axiwmatikos stratou sta tethwrakismena! Smile exoume ena xrono pou phrame metathesh sto litoxwro pierias pali kala giati k oi duo mas eimaste larisaioi!k gw koritsia gennaw 23/12 k ena mhna prin gennhsw tha paw larisa na mai konta stous goneis mou giati eimaste mia wra makrua ap thn larisa k o antras mou exei yphresies,nuxterines....katalavainete Crying or Very sad k epeidh tha ginw gia prwth fora mama den thelw na mai monh otan erthei h stigmh na vgei h mpempoula mas!!!!!!! Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 3 990599 Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 3 834918 Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 3 215994 tha mou leipei o antroulhs mou alla tha rxetai suxna na me vlepei!!!! Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 3 265107 Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 3 612298 Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 3 990599 Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 3 337404

μανουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
να μαι κ εγω.Ειναι κ ο δικος μου αντρας στρατιωτικος κ μενουμε ορεστιαδα Smile

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σε ευχαριστώ ευακι κι εμείς κάπως έτσι θα γίνει.
Μπέμπα με το καλό να γεννησεις το μωρακι σας, καλά θα κάνεις που θα πάς στους γονείς σου και αμαν αυτες οι υπηρεσίες αυτές φταίνε για όλα Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 3 679259

mpempa

mpempa
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
etsi akrivws vasoula!!!!!!!!!!spasimo neurwn autes oi uphresies.sou euxomai me to kalo na gennhseis k na krathseis sthn aggalia sou to mwraki sou Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 3 40746 Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 3 379767

fouskitsa

fouskitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεννησα στις 27 ματριου του 2009 στο διδυμοτειχο οπου υπηρετουσε ο αντρας μου.ποτε δεν σκεφτηκα να φυγω και να μην τον εχω διπλα μου οταν θα εφτανε η στιγμη να γεννησω.ειχε κανονισει να παρει αδεια σε συνεννοηση με τον διοικητη του οποτε θα την χρειαζοταν κι ευτυχως δεν ειχαμε κανενα θεμα με υπηρεσιες.δε θα μπορουσα να ειμαι μακρυα ασε που δε δεχοταν με τιποτα να ειναι μακρυα κι ο ιδιος

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω το μονο ανχος που ειχα ειναι να μην με πιασουν πονοι μερα που θα εχει υπηρεσια, επεφτε να γεννησω και αυγουστο οποτε που να βρεθει καποιος να τον αντικαταστησει; ευτιχως ειμασταν τυχεροι και αρχισαν οι πονοι σαββατο βραδυ και γεννησα κυριακη και ηταν εδω, αντε να ηταν στην δουλεια που θελει δυο ωρες για να ερθει και μια να παμε στο μαιευτηριο; δεν το συζητω στο αμαξι θα γεναγα Razz

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 44]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 23 ... 44  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις