Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
606 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 606 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 41]

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!!!!!!!!!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 13 215994
παρασκευη μπαινουμε στον 8ο γιωτακο!!!!!!!!!!!!!!!!!κοντευουμε!!!!!εμεις γιατρο απο βδομαδα που θα κατεβω...αν ερθει τελικα κανεις στην ωρα του.
εχω κατι νευρα και με τις μεταθεσεις.καταντησε αηδια η υποθεση!μα δε ξερω που θα ειναι το σπιτι μας.ολο κουτες κουτες.....
δεσποινα καλα αποτελεσματα!
στο ντομπλερ πληρωνουμε παραπανω η' τη κανει η γιατρος?

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Σοφάκο μου...........άντε να περνάει ο καιρός ρε γαμώτοοοοοο.....έεεεεεεχω σκάσει!!!!
Το ντόπλερ αναλόγως αν έχει ο γιατρός σου μηχάνημα στο κάνει εμένα η δικιά μου δεν έχει και θα το κάνω στο Μητέρα....και είναι κανένα 60-70 ευρώ....με την έκπτωση που έχω 30% στο Μητέρα!!!!Επίσης πολύ γιατροί δεν το κάνουνε το ντόπλερ...εγώ θα το κάνω γιατί είμαι καπνίστρια Embarassed Embarassed Embarassed

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
με το γιατρο εχω να μιλησω καιρο...και να μιλησω τι να του πω?περιμενω να πληρωθουνε οι μπαμπαδες για να ερθουνε να με παραλαβουνε?τρατζικ η κατασταση!θελει να παω νοσοκομειο να γραψω ασβεστιο και σιδηρο και γενικως ειμαι στη τσιτα!απο θεμα υπερηχου δεν ευχαριστηθηκα τπτ παντως!με τη χαζο γκατζολια που μπλεξαμε! Twisted Evil

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια! Δεσποινα καλα αποτελεσματα.. Εγω δευτερα θα τις κανω κ την καμπυλη ( αν κ νομιζω οτι με αργησε για την καμπυλη λιγο)
Επιτελους δροσισε!!
Ινα στις 56 μερες προν το τοκετο μετραω μονο τις εργασιμες;; Πηρα να κλεισω ραντεβου με γυναικολογο Σημερα κ δε μου κλεισαν γιατι ειναι νωρις ειπαν..

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Βικάκο, Σοφάκο και Έλενα.. καλά ξυπνητούρια!!!!
Λοιπόν θα σας πω για να ζηλέψετε!
Κι εδώ δρόσισε κι όχι απλά, έχει συνεφιά και ψιλοβρέχει... Αυτά είναι!!!
Ναι μπαίνουμε 8ο το πιστεύετε????
Καλά το ότι έχω γιατρό έχει και τα θετικά έχει και τα αρνητικά του, γραμμάριο δεν έχασα από το προηγούμενο ραντεβού, με τις επισκεψεις και τα παγωτά ασε.. τώρα να δω τι μπορώ να σώσω σε μία εβδομάδα! Razz
Αξιώθηκα και πήγα πήρα κάρτα για το κινητό ήμουν κανα δυο μήνες έτσι αλλά δε πάει άλλο δε το γλίτωσα το 10ευρο. Mad

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερούδια!Όλες καλά και λαλίστατες??
Πήγα κι νωρίτερα για αίματος.Η πρώτη μου έξοδος μετά από 15 μέρες που είχα πάει στη γυναικολόγο.Φίνα πράγματα!
Βικ κι εμένα μου είπε για ντόπλερ παρά το ότι δεν είμαι καπνίστρια.Υποθέτω ότι την Τρίτη που θα πάω για τη Β επιπέδου θα μου κλείσει επιτόπου ραντεβού στο εν λόγω κέντρο.

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι έρχεται σπίτι ο μικροβιολόγος,πάλι καλά!!

Καλημέρα σε όλα τα υπόλοιπα κορίτσια!!!

Αν δρόσισε λέει;Τσουτσούρωσα από την ψύχρα!!!Θέλω να παραμείνει έτσι για πάντα!!!Γίνεται;;;;;; Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 13 534787

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Ελενάκο ......!
Καλημέρα Κατερινάκι.....ναι είναι στο γιατρό μάλλον...τι να πώ άντε πλησιάζουν οι μέρες και σένα για Β επιπέδου....ελπίζω να αισθάνεσαι λίγο καλύτερα!!!!
Γιώταααααααααα θέλω και εγώ βροχή αν και τη σιχαίνομαι η αλήθεια είναι τώρα θα μας ήταν πολύ χρήσιμη και δροσιστική!!!!
Σοφάκο θα πάς και θα κλείσεις ραντεβού και θα ευχαριτστηθείς τη μπέμπα μην ανησυχείς καθόλου!!!!

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kat3r1na έγραψε:Καλημερούδια!Όλες καλά και λαλίστατες??
Πήγα κι νωρίτερα για αίματος.Η πρώτη μου έξοδος μετά από 15 μέρες που είχα πάει στη γυναικολόγο.Φίνα πράγματα!
Βικ κι εμένα μου είπε για ντόπλερ παρά το ότι δεν είμαι καπνίστρια.Υποθέτω ότι την Τρίτη που θα πάω για τη Β επιπέδου θα μου κλείσει επιτόπου ραντεβού στο εν λόγω κέντρο.


Καλημέρα Κατερίνα!!Λίγο αργά δεν την κάνεις την β-επιπέδου;Εγώ την έκανα πριν 2 μήνες!Και ξέρω ότι γίνεται από την 20η έως την 23η εβδομάδα!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παμε για καφεδακι με το Γιωργο και δυστυχώς δε γλιτωσαμε τα κουμπαρια-τσιμπουρια! Twisted Evil θα τα πουμε αργοτερα!φιλια!!!!!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 13 417472

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="Deb"]
kat3r1na έγραψε:Καλημερούδια!Όλες καλά και λαλίστατες??
Πήγα κι νωρίτερα για αίματος.Η πρώτη μου έξοδος μετά από 15 μέρες που είχα πάει στη γυναικολόγο.Φίνα πράγματα!
Βικ κι εμένα μου είπε για ντόπλερ παρά το ότι δεν είμαι καπνίστρια.Υποθέτω ότι την Τρίτη που θα πάω για τη Β επιπέδου θα μου κλείσει επιτόπου ραντεβού στο εν λόγω κέντρο.

Θα σου απαντήσει και η ίδια φαντάζομαι αλλά κάνει επαναληπτική της Β επιπέδου λόγω συσπάσεων και κρεβατώματος αλλα και πάλι δεν πολύ ισχύουν αυτά διότι σκέψου το ντόπλερ γίνεται στη 30η εβδομάδα και εμένα θα μου το κάνει στη 33η!!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:παμε για καφεδακι με το Γιωργο και δυστυχώς δε γλιτωσαμε τα κουμπαρια-τσιμπουρια! Twisted Evil θα τα πουμε αργοτερα!φιλια!!!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Θέλω και εγώ σουρτοκιάσματα("βόλτα")..........καλά να περάσετε.................!!!!

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπήκα να πω μια καλημέρα. Σήμερα ο μικρός είναι σπίτι,,ειμαι σίγουρη οτι σε λίγο θα θέλει το κομπιούτερ. Εχτές που γύρισε απο την γιαγιά είχε πυρετό.
Αχ μια μέρα του έλειψα κι αρρώστησε το μικρούλη μου.

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Deb έγραψε:
kat3r1na έγραψε:Καλημερούδια!Όλες καλά και λαλίστατες??
Πήγα κι νωρίτερα για αίματος.Η πρώτη μου έξοδος μετά από 15 μέρες που είχα πάει στη γυναικολόγο.Φίνα πράγματα!
Βικ κι εμένα μου είπε για ντόπλερ παρά το ότι δεν είμαι καπνίστρια.Υποθέτω ότι την Τρίτη που θα πάω για τη Β επιπέδου θα μου κλείσει επιτόπου ραντεβού στο εν λόγω κέντρο.


Καλημέρα Κατερίνα!!Λίγο αργά δεν την κάνεις την β-επιπέδου;Εγώ την έκανα πριν 2 μήνες!Και ξέρω ότι γίνεται από την 20η έως την 23η εβδομάδα!


Γιες γιες,όπως είπε η Βικ την ξανακάνω.Μας βγήκε λίγο μικρός ο μπέμπης στην πρώτη και τον έχουμε υπό παρακολούθηση!Αυτή τη φορά ελπίζω να μας κάνει κάνα τρισδιάστατο,να δω τη φατσούλα του.

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sofouli έγραψε:παμε για καφεδακι με το Γιωργο και δυστυχώς δε γλιτωσαμε τα κουμπαρια-τσιμπουρια! Twisted Evil θα τα πουμε αργοτερα!φιλια!!!!!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 13 417472
χαχαχα καλά να περάσεις Σοφούλι, αμάν αυτοί οι κουμπάροι έλεος πια... Φαντάσου να μην ήσουν έγκυος ούτε παιδί δε θα σάφηναν να κάνεις!!! Razz
Άντε πιείτε καφεδάκι και μετα καντε καμια βολτούλα μόνοι σας..

Ζήλεψα και πάω να κάνω καφέ! rabbit

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερουδια κοριτσακια μου!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 13 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 13 215994
ναιιιιιι επιτελους δροσισε λιγακι κ χθες καθησαμε στο μπαλκονι κ ηταν πολυ ωραια,μακαρι να κρατησει ετσι κ να μην ξαναερθουν οι καυσωνες!!

Δεσποινακο καλα αποτελεσματα!!

Σοφακι υπομονη με την κουμπαρα ελπιζω να μην πει τπτ παλι!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 13 654655 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 13 654655

τυχερουλες ολες πατε στον 8ο κ εγω την αλλη εβδομαδα ακομα στον 7ο αντεεεεε κ εγω θελωωωω!!!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και για όποια δε το έχει ακούσει ήδη,μέσα στα 88 επιδόματα που θα περικοπούν άμεσα είναι και τα τοκετου-μητρότητας-λοχειας του ΙΚΑ,του ΟΑΕΔ του ΟΓΑ κλπ κλπ κλπ..
Άντε με τις υγείες μας.

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημεεεεεερααααα!!!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 13 328109 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 13 328109 τι κανετε κοριτσια?τι ωραια δροσουλα ειναι αυτη?επιτελους!!!δεν γινεται να βρεξει κιολας??

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ είμαι δουλειά και ήδη βαριέμαι μα τι τεμπελίαση με έχει πιάσει εδώ και κανά 2 βδομάδες δεν λέγεται....!!ΑΑΑΑΑαα δεν σας είπα το έπιασε προκοπή το Μάκη χθές και άρχισε να μετακομίζει από το παιδικό δωμάτιο γραφεία και συμπράκαλα του...στο άλλο παιδικό δωμάτιο....που έχουμε........το ψιλοκάναμε σαν ξενώνα για τη μανούλα..και αργότερα γραφείο Μάκη ....θέλει και γραφείο η Ζωζώ....!!!

Καλημέρα Χαρούλι..............ναι ναι χθές ήταν όνειρο!!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ANNAST έγραψε:καλημεεεεεερααααα!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] τι κανετε κοριτσια?τι ωραια δροσουλα ειναι αυτη?επιτελους!!!δεν γινεται να βρεξει κιολας??

Καλώς την καλημέρα...παρεπιπτώντος η διεύθυνση για το πρατήριο είναι αυτή που μου είπες!!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κατερινακι τι εννοεις για τα επιδοματα??εγω π.χ επειδη ειμαι ανεργη δεν δικαιουμε τπτ απο τον ΟΑΕΔ κ εδω κ ενα μηνα με πηρε ο αντρας μου στο ΤΕΒΕ δεν θα παρουμε αυτα που δινει ο ΕΟΠΠΥ για τη γεννα?? Embarassed Embarassed ειμαι λιγο ασχετη μ αυτα γι αυτο το ρωταω γιατι αν ειναι ετσι θα πρεπει να ψαχνουμε κ εμεις για δημοσιο Mad Mad

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vgog65 έγραψε:
Καλώς την καλημέρα...παρεπιπτώντος η διεύθυνση για το πρατήριο είναι αυτή που μου είπες!!!!
καλημερα βικακι!!θα κοιταξω να παω κ απο κει..βρηκα κ τηλ.αλλα σημερα εχω να παω στο μωρουδοκοσμο στο κορυδαλλο!για να δουμε τι ψαρια θα πιασουμε σημερα..

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμεις σημερα το απογευμα ειπαμε να παμε στο ΜΕΤRΟ ΜΑLL γιατι πρεπει να παρω δωρα για τα ανιψια,για τον γαμπρο,για την αδερφη,για τον μπαμπα κ για τα δυδιμα της κουμπαρας...με λιγα λογια θα τα ακουμπησουμε χοντρα παλι!! pale pale pale pale
κ αν μεινει κ κανενα ψηλο να παρω κ εγω κανενα μαγιουδακι γιατι ολα τα δικα μου ειναι brazil εεε δεν ειμαστε για τετοια τωρα που ειμαι σαν pig

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ANNAST έγραψε:
vgog65 έγραψε:
Καλώς την καλημέρα...παρεπιπτώντος η διεύθυνση για το πρατήριο είναι αυτή που μου είπες!!!!
καλημερα βικακι!!θα κοιταξω να παω κ απο κει..βρηκα κ τηλ.αλλα σημερα εχω να παω στο μωρουδοκοσμο στο κορυδαλλο!για να δουμε τι ψαρια θα πιασουμε σημερα..


που ειναι αυτο που λες στον Κορυδαλλο??δεν το εχω δει κ ειναι κ κοντα μου!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αρα ειμασταν παλιες γειτόνισσες Very Happy Very Happy !ειναι κοντα στην πλ.ελευθεριου..
aυτην την κουνια βρηκα κ παω σημερα να την δω.. http://www.moroudokosmos.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=526.
Διομήδους 48 - Κορυδαλλός.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις