Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
501 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 501 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 41]

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 32 990599 Γειά σας κι από μας...

Εμείς μάλλον μέσα θα τη βγάλουμε σήμερα, φάγαμε, ξαπλώσαμε λιγάκι και τώρα θα σερφάρουμε λίγο πίνοντας καφεδάκι.

Τι θα κάνεις εσύ Χριστινάκο, μοναχούλα είσαι?

Δέσποινα καλά να περάσεις με τις φίλες αντε να τα πείτε να ξεχαστεις κι εσύ λίγο.

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
giotaki2 έγραψε: Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 32 990599 Γειά σας κι από μας...

Εμείς μάλλον μέσα θα τη βγάλουμε σήμερα, φάγαμε, ξαπλώσαμε λιγάκι και τώρα θα σερφάρουμε λίγο πίνοντας καφεδάκι.

Τι θα κάνεις εσύ Χριστινάκο, μοναχούλα είσαι?

Δέσποινα καλά να περάσεις με τις φίλες αντε να τα πείτε να ξεχαστεις κι εσύ λίγο.

Giotaki mou nai moni eime.. ego katevazo tainies! vrika poli orees kai anipomonw na tis do. variemai na diabaso logotexnika simera...
aaaa ksekourasi me frapedaki? teleia idea, paw na ftiakso kai go kafedaki paei tora ena:)))

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κοριτσακια μου γυρισα κ εγω!!εκανα μια τεραστια βολτα στα μαγαζια ξεχαστηκα αλλα με το που γυρισα παλι δεν ειμαι στα καλυτερα μου!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Χριστινακι μου καλυτερα να παρεις τον γιατρο σου μηπως σου πει να κανεις τπτ εξετασεις μην πεσεις κ κατω!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ωραία.. καλά κάνεις... εμείς τις έχουμε δει σχεδόν όλες και βαρεθήκαμε..

ω ναι σερφάρισμα με καφεδάκι.. εγώ από όταν πήραμε μηχανή κάνω συνέχεια φρεντάκο μ΄αρέσει πιο πολύ..
Άσε που ξεγελάω τον εαυτό μου λέγοντας ότι είναι φιλτραρισμένος οπότε είμαι οκ Razz χαχαχα

Χαρά γιατί κορίτσι μου τι έπαθες; ψυχολογικά δεν εισαι καλά εννοείς?
Πες μας τον πόνο σου να σε βοηθήσει εδώ το team των ψυχολόγων...

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το γελας Γιωτακι μου ειστε οντως ψυχολογοι ολες στην ομαδουλα!!
απο προχθες το βραδυ ενω ξαπλωσα κ νυσταζα τρελα με παιρνει για λιγο ο υπνος κ πεταχτηκα νομιζα οτι πνιγομουνα κ μετα με επιασε ταχυπαλμια κ δεν μπορουσα να κοιμηθω κ το ιδιο σχεδον επαθα κ χθες,νομιζω οτι δεν μου φτανει ο αερας να αναπνευσω κ παντα ξαπλωνω μονο απο την αριστερη πλευρα γιατι ανασκελα διαβασα οτι σε πιανει δυσπνοια κ ζαλαδα!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαρα μου... ακριβως το ιδιο επαθα και εγω χθες.. και προκτες..
εκτες δεν εκλεισα ματι λεπτο πραγματικα.. ηταν και ο καλος μου αρρωστος ημουν και γω οπως τον μηχανισμο ετοιμο να εκραγει!!
μην το σκεφτεσαι, πιστευω ειναι θεμα εγκυμοσυνης. οι ταχυπαλμιες σιγουρα ειναι το εχω διαβασει..και η δυσπνοια που μας πιανει

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι ξέρω τι λες το έχω διαβάσει κι εγώ αν κι εμένα η αγαπημένη μου πλευρά (τώρα που δε γίνεται μπρούμυτα) είναι από τα δεξιά... και διαγώνια του κρεβατιου χαχαχα δηλαδή όταν λείπει ο αποστόλης είμαι άρχοντας!!!
Με ο ανάσκελα ποτέ δεν το' χα αλλά όταν ξαπλώνω καμιά φορά για να χαλαρώσω πνίγομαι δε μπορώ να καθήσω πολύ!

Τώρα μπορεί και να είναι και λίγο από τη ζέστη που σε πιάνει δυσπνοια είναι λογικό μας πιέζονται και όλα εκεί μέσα και όσο να πεις δε μπορείς να αναπνευσεις καλά.
Μη το σκέφτεσε όμως καλή μου και ανχώνεσε να σηκώνεσε να περπατας για λίγο να σου περνάει, εγώ σηκώθηκα νυχτιάτικα και έκοβα βόλτες για να κατεβει λίγο χαμηλώτερα ο κύριος γιατί δε μπορούσα να πάρω ανάσα.
Κι ο δικός μου πετάχτηκε πάνω τρομαγμένος νόμιζε ότι μπήκανε κλέφτες χαχαχαχα....

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχα Γιωτα μ δεν παιζεσαι! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 32 587529 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 32 587529
Το ''νυκτοπερπατημα της εγγυου'' εκδοσεις ειμαιμαμα.gr
Νομιζω λιγο πολυ ολες εχουμε θεμα με τον υπνο... αχ καλη μου και εγω δε μπορω με τιποτα να ησυχασω.. εκτος τις ταχυπαλμιες μου μπηκε μια εμμονη οτι θα πλακωσω το μωρο με τον τροπο που κοιμαμαι. ειναι μπρουμυτο-πλαγια που κοιμαμαι εγω, βαζω ενα μαξιλαρι απο κατω απτην κοιλια και το ενα ποδι λυγισμενο στο πλαι. δικες μου χημειες. αλλα παλι δε βολευομαιιιι confused confused

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μου το κακο με μενα ειναι οτι ειναι περιπου ιδια τα συμπτωματα με τις κρισεις πανικου κ η ταχυπαλμια κ ο φοβος που με πιανει ειναι 3πλασιος!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kristinaki έγραψε:χαχαχαχα Γιωτα μ δεν παιζεσαι! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 32 587529 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 32 587529
Το ''νυκτοπερπατημα της εγγυου'' εκδοσεις ειμαιμαμα.gr
Νομιζω λιγο πολυ ολες εχουμε θεμα με τον υπνο... αχ καλη μου και εγω δε μπορω με τιποτα να ησυχασω.. εκτος τις ταχυπαλμιες μου μπηκε μια εμμονη οτι θα πλακωσω το μωρο με τον τροπο που κοιμαμαι. ειναι μπρουμυτο-πλαγια που κοιμαμαι εγω, βαζω ενα μαξιλαρι απο κατω απτην κοιλια και το ενα ποδι λυγισμενο στο πλαι. δικες μου χημειες. αλλα παλι δε βολευομαιιιι confused confused

ακριβως ετσι κοιμαμαι κ εγω Χριστινακι μου με 2 μαξιλαρακια τριγωνικα απο το Jumbo κ οταν κλωτσαει η μικρη νομιζω οτι την ενοχλω!! Rolling Eyes Rolling Eyes

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xara64 έγραψε:κοριτσακια μου το κακο με μενα ειναι οτι ειναι περιπου ιδια τα συμπτωματα με τις κρισεις πανικου κ η ταχυπαλμια κ ο φοβος που με πιανει ειναι 3πλασιος!

καλη μου, δυστυχως οι κρισεις πανικου ειναι ανεξελεκτες αν τις αφησεις να καταβαλουν τη ψυχη σου.. προσπαθα να υπερβεις αυτες τις ψευτικες ιδεες στο μυαλο σου και να παραμεινεις ηρεμη. να σκεφτεσαι οτι τιποτα απο αυτα δεν ειναι πραγματικα , το μονο πραγματικο ειναι το οτι θα γινεις συντομα μανουλα με ενα υπεροχο μωρακι στην αγκαλιτσα σου και σενα με ενα τεραστιο χαμογελο και ευτυχια στην καρδια!!!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ Χριστινακι μου ποσο δικιο εχεις!!
απλα τωρα εχω κ ενα λογο παραπανω οταν με πιανει να φοβαμαι ακομα πιο πολυ γιατι ξερω οτι ολο αυτο το αγχος κ η ανησυχια περναει στο μωρο κ ειναι οτι χειροτερο δεν θελω να κανω ενα μωρακι με φοβιες κ αγχος!!κ γινεται φαυλος κυκλος!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κι εγώ έτσι ακριβώς κοιμάμαι μπρουμυτο-πλάγια αλλά τελευταία πέταξα το μαξιλάρι γιατί μου την έσπαγε και με ζέσταινε, κρατάει κόντρα η κοιλιά!
Δε παθαίνουνε τίποτα ρε σεις αυτά εκεί μέσα δε θέλουν χώρο να αναπνεύσουν είναι γεμάτα νεράκι και δε πλάκώνονται μου το διαβεβαίωσε ο γιατρός τον ρώτησα.

Εμένα ο δικός μου φοβάται έτσι, όταν το κάνουμε, γιατί λέει πλακώνεται και θα σκάσει, χτες μου λέει ακουμπάει πάνω στο κοκκαλό μου και θα το χτυπήσουμε και θα μελανιάει χαχαχα, έχει πολύ πλάκα.

Χαρά εσύ καλή μου που ξέρεις από αυτά γιατί δε κάνεις καμία ασκησούλα yoga να χαλαρώσεις, δε μπορείς καθόλου τώρα να κάνεις.
Εγώ ε΄χα ασχοληθεί για ένα διάστημα προ-εγκυμοσύνης και μου άρεσε καλά τα πήγαινα, αλλά τώρα δε το επιχείρησα να σου πω την αλήθεια γιατί δεν είμουν και από τους πολύ προχωρημένους και λίγο φοβήθηκα.

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα στα κοιλουμπόνια τα όμορφα..............!!!!!Τι φτιάνετε ξεκίνησε να βράζειο τόπος εδώ σήμερα...έχουμε και τα 40 της πεθεράς μου άυριο....και τρέχω και δεν φτάνω....!!!Πήγαμε και παραλάβαμε κρεβατάκι αλαξιέρα...και πήρα και οτι αλλο μου έλειπε ...απο αποστειρωτή μπιμπερό(τελικα΄μπιμπερό πήρα της chico αλλα τα ααπλά ήταν τα μόνα γιάλινα...τα άλλα τα μοντέρνα όπως είπε και το Γιωτάκι ήταν πλαστικά....) μέχρι αυτό που κρατάει τη πιπίλα στο φορμάκι του παιδιού!!!Κοινώς είμαι καλυμένη.....για την άφιξη του μωρού 100%...καλά όλο και κάτι λύπει αλλά τα χοντρά και τα λεπτά τα πήραμε....μου τα πήρανε οι γιαγιάδες μου η αδερφή μου και η κουνιάδα μου!!!Τώρα μένει να τα τακτοποιήσουμε!!!Διάβασα λίγα πράγματα και είδα οτι μερικές είστε στα "down" σας ...για να πέρνουμε τα πάνω μας ..............είναι δύσκολο και μένα με πιάνει καμιά φορά αλλά δεν είμαστε για τέτοια τώρα....!!!!

Χριστινάκι Γιωτάκο Χαρά μου φιλιααααααααααααααααααααάαααααααααααααααααα

Όσο για το θέμα του ύπνου........... [email=γ@μ@τ]γ@μ@τ[/email]@ δεν βολευόμαι με τίποτα η έγκυος τι μαξιλάρια τι το "χ" κάνω στο κρεβάτι σα τη τρελή στριφογυρνάω....μια στάζω από ιδρώτα μια σηκώνομαι μπουκωμένη από το αρκουδίσιον μέση λύση δεν υπάρχει...αλλά δεν ζορίζομαι....πάω κάνω κανένα ντουσάκι και κάθομαι και αράζω στη βεράντα σα το βρυκόλακα και κοιμάμαι το μεσημέρι σαν την όρκα από τη κούραση............αλλά ναι είναι εκενυριστικό!!!!!!!!!!Έπίσης βαρέθηκα τη δουλειά...βαρέθηκα να κάθομαι σπίτι ...βόλτες δεν μπορώ να βγαίνω πολλές.............γιατί κουράζομαι ...αρχίσαμε και μου φταίνε όλα.....!!!Θα περάσει πόσο μας έμεινε...εδώ δεν καταρεύσαμε σε άλλα και άλλα τώρα θα κωλούσουμε..................!!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιωτακι μου δυστηχως τωρα δεν μπορω να κανω ασανες γιατι η μπεμπα πρεπει να ειναι πολυ χαμηλα κ με ενοχλει οσο για τις αλλες με αναπνοες κ τετοια αν με εχει ηδη πιασει δυσπνοια κ πανικος ειναι πολυ δυσκολο να τις κανω!!

Βικακι τι καλα που τα εχεις ολα ετοιμα για το μπεμπακι,να ακομα ενα αγχος δεν εχω κανει τπτ!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xara64 έγραψε:αχ Χριστινακι μου ποσο δικιο εχεις!!
απλα τωρα εχω κ ενα λογο παραπανω οταν με πιανει να φοβαμαι ακομα πιο πολυ γιατι ξερω οτι ολο αυτο το αγχος κ η ανησυχια περναει στο μωρο κ ειναι οτι χειροτερο δεν θελω να κανω ενα μωρακι με φοβιες κ αγχος!!κ γινεται φαυλος κυκλος!!

αγαπουλα μου αγχοσ λιγο πολυ εχουμε ολες. δεν πιστευω να μεταδιδεται στο μωρακι αν εχουμε καποιες στιγμες και ειμαστε στα νταουν μας. αν ειμαστε ομως διαρκως νευρικες τοτε ναι.

Γιωτακι μου αληθεια δεν πλακωνεται το μωρο;; αχαχαχα μη γελασεις αλλα δεν το ξερα!! με καθυσυχασες τωρα!!!! εεε τι να κανουμε εχουμε και μεις αναγκη να κοιμηθουμε καπως.. ανθρωπινα!! alien

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 32 40746 χαχαχαχαχαχα Βικάκο Θεά!!! Τα σπας... Τι γέλιο...... έτσι είναι όπως τα λες!
Υπομονή κοριτσάρες λίγο έμεινε!

Με γεια τα πράγματα τώρα με το καλό να τα χαρείτε με το μπεμπούλη!!!! Τι καλά που ξυλώθηκαν άλλοι μπράβο τους! Εμάς όλοι τον κινέζο κάνουν Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 32 4872 εκτός από μάνα μου που μας πήρε τόσα πράγματα και την αδερφή μου επίσης που ότι δει σε βιτρίνα το ζηλεύει και μας το πέρνει απο παιχνιδάκι μέχρι και καλτσάκια!

Τώρα περιμένουμε κι εμεις να πληρωθούμε να πάρουμε τα υπόλοιπα, ή όσα πιο πολλά μπορούμε τελος πάντων.

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαρούλι και έγώ εύκολα δεν ξεκουνιόμουνα να τα κάνω....είναι η μάνα μου και η αδερφή μου και γενικά όλο το σόι μου δίπλα μου και συναισθηματικά και γειτονικά...οπόταν συνεισφέρανε όλοι μαζί με ξεσηκώσανε και πήγαμε....αλλιώς από φάση δικιά μου δεν έπαιζε να κάνω τίποτα είμουνα παγωμένη στο θέμα αυτό...δεν ήξερα τι ήταν χρήσιμο και πελάγωνα και το απέφευγα και επίσης δεν διαθέταμαι και τόσα λεφτά σαφώς ώστε να καλυφθώ και να τα πάρω όλα αυτά...κοινώς είμουνα τυχερή όπως σου ανέφερα!!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βικακι μου καλο!!! εισαι η νοτα της απολυτης αισιοδοξιας!!! χεχε!! σε συγχαιρω ομορφη!!!

Πολυ χαιρομαι που τα πηρες ολα! δεν αφησες ομως και τιποτα για τη συμπεθερα να επερνε! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 32 654316 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 32 654316
ειστε κομπλε τωρα τι καλα!!! εννοειται οτι φευγει ενα τεραστιο αγχος!

Το καλο τα 40 θα τα κανετε σε ταβερνα οποταν θα βγεις λιγο απτο σπιτι. αστα να πανε με τις βολτες, εγω λιγο βγαινω και χαιρομαι και μετα με πιανει η κριση να φυγω! καλη ωρα χθες ειχαμε αρραβωνες, ντυθηκα κοκεταριστηκα οπως τη μανταμ σουσου ενα πραμα απο την αναγκη να βγω και μολις πηγαμε βαρεθηκα και παρακαλουσα τον καλο μου να φυγουμε! καθε λιγο εβρισκε γνωστους του και σε καποια φαση του ειπα αμαν πια τελιωνε με ολους αυτους και νομιζω με ακουσαν οι ανθρωποι! θα λενε τη στριγγλα πηρε αυτος χαχαχα

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xara64 έγραψε:Γιωτακι μου δυστηχως τωρα δεν μπορω να κανω ασανες γιατι η μπεμπα πρεπει να ειναι πολυ χαμηλα κ με ενοχλει οσο για τις αλλες με αναπνοες κ τετοια αν με εχει ηδη πιασει δυσπνοια κ πανικος ειναι πολυ δυσκολο να τις κανω!!

Βικακι τι καλα που τα εχεις ολα ετοιμα για το μπεμπακι,να ακομα ενα αγχος δεν εχω κανει τπτ!!

Αγάπη μου μην ανχώνεσαι 26η εβδομ. είσαι ακόμη έχεις καιρό! Εγώ τότε ούτε τη λίστα δεν είχα φτιάξει!
Κάνε μία λίστα με όσα χρειάζονται, ξεχώρισε τα πιο απαραίτητα από αυτά που μπορείς να τα πάρεις αργότερα και όταν θα έχεις τα χρήματα και την ανεση ξεκινάς σιγά σιγά..
Εγώ έτσι έκανα.
Βέβαια έχω ακόμη να πάρω μία σελίδα Α4 με πράγματα αλλά σιγά σιγά.

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κ απο μενα....

τι κανεται???? ολες βλεπω με τον υπνο καλα τα παμε!! κ εγω μια απο τα ιδια... αυτο με το πνιξιμο το εχω σχεδον καθε βραδυ!! προσπαθω να κοιμηθω πλαγια... και δεν μ αφηνει ο μπεμπης, ουτε αριστερα ουτε δεξια!!!! με το που κανω να γυρισω λιγο ξεκιναει τις κλωτσιες!!!

σημερα πηγαμε κ εμεις βολτα στα μαγαζια... πηγαμε λιγο στα μολ (δεν πολυαντεξα), στο πρατηριο του γερακα και στα λητω... στα λητω μας αρεσαν 2 κουνιες, μαλλον μια απο αυτες τις 2 θα παρουμε, αλλα αν θελω να την εχω αρχες σεμπτεμβρη (το νωριτερο) πρεπει να την παραγγειλω αμεσα.... απ οτι καταλαβα μαλλον αργησαμε πολυ!!! θα ηθελα να την ειχα νωριτερα!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ασε αμα σκεφτομαι τι πρεπει να κανω πελαγωνω γιατι παρομοιως δεν εχω ιδεα τι ειναι χρησιμο και τι οχι... συμπαρασταση στο θεμα δεν εχω, μονο δεξια αριστερα που μου λενε, αλλα ευελπιστω να εχω τη θεια φωτιση την καταλληλη στιγμη!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι Χριστινακι μου πρεπει να προσπαθησω οσο μπορω να μην ειμαι ετσι ολη μερα!!

θα περιμενω κ εγω την Πεμπτη που θα παω γιατρο να ρωτησω αν το πλακωνω κ τετοια εχω να παω πανω απο μηνα κ τωρα εχουν γινει κ αλλες αλλαγες εχει μεγαλωσει κ πολυ η κοιλια!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kristinaki έγραψε:Βικακι μου καλο!!! εισαι η νοτα της απολυτης αισιοδοξιας!!! χεχε!! σε συγχαιρω ομορφη!!!

Πολυ χαιρομαι που τα πηρες ολα! δεν αφησες ομως και τιποτα για τη συμπεθερα να επερνε! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
ειστε κομπλε τωρα τι καλα!!! εννοειται οτι φευγει ενα τεραστιο αγχος!

Το καλο τα 40 θα τα κανετε σε ταβερνα οποταν θα βγεις λιγο απτο σπιτι. αστα να πανε με τις βολτες, εγω λιγο βγαινω και χαιρομαι και μετα με πιανει η κριση να φυγω! καλη ωρα χθες ειχαμε αρραβωνες, ντυθηκα κοκεταριστηκα οπως τη μανταμ σουσου ενα πραμα απο την αναγκη να βγω και μολις πηγαμε βαρεθηκα και παρακαλουσα τον καλο μου να φυγουμε! καθε λιγο εβρισκε γνωστους του και σε καποια φαση του ειπα αμαν πια τελιωνε με ολους αυτους και νομιζω με ακουσαν οι ανθρωποι! θα λενε τη στριγγλα πηρε αυτος χαχαχα







χαχαχαχχα!Κ εγώ τα κάνω αυτάααααααααααααα τρελές παιδί μου...και μετά δεν έχεις και υπομονή η γυναίκα ...όπου φύγει φύγει...!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσάκια μου θα σας αφήσωωωωωωωωωωω...πάω να μαζ΄΄εψω μπουγάδα τα φιλιάαααααααααααααααααααα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!¨Εμυ είμουνα και εγώ στο πρατήριο του Γέρακα ...τιώρα πήγες ...εγώ 11-11:30 είμουνα εκεί.........και είδα κανα 2 έγκυες τις κοίταξα ψιλοεπίμονα αλλά λέω κάτσε μην με περάσουνε για χαζή............!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις