Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
470 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 470 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 29 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 41]

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
inakriti έγραψε:Αυτοι παιδι μου το κανουν γιατι τους συμφερει οσο πιο πολλα εξοδα εχεις τοσο λιγοτερα πληρωνουν στην εφορια .... και αν δεν σε πληρωσουν μειονται τα εξοδα της εταιριας και αντε γυρευε ... ετσι νομιζω κιολας !!!

προσπαθησε εσυ να γινουν οπως πρεπει να γινουν ...απο την δουλεια οτι και αν κανουν σιγουρα δεν ειναι γιατι σου εχουν αδυναμια και θελουν να σε βοηθησουν με χρηματα που θα σου παρουν πισω μετα ....αλλα γιατι καπου τους συμφερει

εννοειται οτι τους συμφερει... απο την καλη τους την ψυχη δεν το κανουν και στο τελος εγω θα βρεθω ζημιωμενη.... αλλα αντε να τα βαλεις με μεγαλες εταιριες

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμη ναι να πας να ρωτήσεις καλύτερα στην επιθ. εργασίας και να τα κάνεις έτσι όπως πρεπει μη την πατήσεις κιόλας. Δε σε συμφέρει αν κάνεις όπως σου λένε ψάξτο τώρα που είναι νωρίς. Μπράβο ρε Χαρά, τέλεια βολεύει αυτή η φριτεζούλα, κάνει και τα λαχανικά ωραία? δε το ήξερα νόμιζα κάνει μόνο για πατάτες με λίγο λάδι, θα με βόλευε γιατί τα τιγανητα τα αποφεύω κάνω μόνο για τον άντρα μου αλλά μ'αρέσουν πολύ τα κολοκυθάκια και οι μελιτζάνες γαμώτο και είναι φασαρία να τα ψήσεις στο γκριλ.
Άντε καλή χώνεψη τώρα!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευχαριστω Γιωτακι μου!!
ναι κανει κ τα λαχανικα τελεια και ακομα κανει κ κρεας,κοτοπουλο,καλαμαρακια,κροκετες κ τετοια εχει κ πολλες συνταγες!!την εχω καταευχαριστηθει μιλαμε!!δεν τηγανιζα ποτε πατατες Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 17 334589 στο σπιτι παρολο που τρελαινομαι αλλα απο τοτε που μου την πηρε η μανουλα κανω αρκετα συχνα!! Very Happy

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσιαααααααααααα καλησπερα.....σημερα ειδα τον γιο μου.....χαχαχαχα μεγαλοσε αλλαξε και φυσικα ομορφινε....(το καβαλησα το καλαμι)ο γιατρος μου ειπε οτι ολα πανε καλα και να ξαναπαω σε δυο εβδομαδες....σημερα μπηκα στην 30 εβδομαδα και ο μπεμπης ειναι 1800 γρ.ητανε μια πολυ ωραια μερα Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 17 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 17 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 17 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 17 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 17 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 17 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 17 215994

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα!!! letitsa μια χαρά ο μπέμπης και γω πως και πως περιμενω να πάω από βδομάδα!!!
Διάβασα λίγο αυτά που γράψατε για τα επιδόματα και έφριξα!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 17 679259 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 17 679259
Ίνα ty για τις πληροφορίες πολύ χρήσιμες.....άντε να δούμε τι θα γίνει τελικά!!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κοριτσάκιααααααααααααα!!!!Μου έστειλε μνμ η Μαριάνθη είναι μια χαρά της έχουμε λείψει και μας στέλνει πολλά φιλάκια!!!

Εγώ αφού έφυγα από τη δουλειά ήρθα κοιμήθηκα μια ωρίτσα και μετά σάααααααααααπιζα στο καναπέ βλέποντας τηλεόραση.....μαγείρεψα για το Μάκη μαακρόνι...θέλει να νηστέψει το κρέας για να κοινωνήσει Κυριακή που είναι τα 40 της μάνας του!!!Για τα επιδόματα δεν έχω άποψη και πέραν τούτου δεν το δικαιούμαι κιόλας....οπόταν δεν έχω ασχοληθεί σθεναρά...αλλά έτσι οπως τα λέτε είναι κρίμα να μς τα κόβουν απο εμάς ρε γαμώτη μου!!!!

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σου Βικάκι!!!
Εγώ καθημερινά λιώνω σε τηλεόραση και pc όλη μέρα σπίτι δεν έχω τι να κάνω.....δεν μπορώ να βγω και έξω ζεσταίνομαι πολύ...και όλο το βράδυ με έχει άϋπνη η μπέμπα αν αληθεύει ότι όταν γεννηθούν ακολουθούν αρχικά το πρόγραμμα της κοιλιάς την κάτσαμε.... θα κάνω καιρό να κοιμηθώ!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα!!!!!!
δεσποινακι αν ισχυει αυτο που λες δε θα κοιμαμαι καθολου... scratch τελικα που θα γεννησεις?

και εγω αν και μαζευω τα πρωινα μετα τη βγαζω ξαπλα και τηλεοραση!τι να κανεις μωρε με τοση ζεστη?

παντως εμαθα........που παμε και ενα εχω να σας πω....μεταξυ μας ε??????.............ποσες μπουγατσες να παραγγειλω τελικα?????????????? Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 17 536304 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 17 536304 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 17 536304 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 17 536304

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 17 990599 εγκυούλες μου που είσατε σήμερα?
Εγώ σπίτι, ως συνήθως πλήτω...
Κάνω καμια δουλειά που κ που να περνάει η ώρα..

Μαριανθάκο κι απο μας τα φιλιά μας καλά να περνάς βρε μέχρι τέλος του μήνα που θα τα ξαναπούμε..

Σοφούλι αντε βρε επιτέλους!!!!
Συνχαρητήρια!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 17 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 17 215994
Εγώ πάντως θέλω δύο!!! (Από το χρυσό ε!)



Έχει επεξεργασθεί από τον/την giotaki2 στις Τετ Ιουλ 18, 2012 8:54 am, 1 φορά

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΕ ΤΙ ΣΥΜΠΤΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ??????
Μόλις μπήκα και διαβάζω από για μπουγατσούλες???????

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!!!!!!!!!!!!!! ΓΙΟΥΠΙΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

Με το καλό κορίτσι μου! πές μας λεπτομέρειες!!

Την καλησπέρα μου κοριτσάκια μου! έχω να διαβάσω 17 σελίδες μας! Εγώ αύριο πάω στο Δημαρχείο να παντρευτώ, η μπέμπα θα αποκτήσει και επισήμως πατέρα!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θ'αργησουνε να ερθουμε γιατι δεν εχουνε τα κονδυλια μετακινησης!εβαλα τον μπαμπα να παρει και του ειπανε οτι ειναι υπογγεγραμενες αλλα θα σταλθουνε οοοοοοοταν βρουνε χρηματα!σκεφτομαι με το γιωργο να κανουμε αναφορα να φυγουμε χωρις τα χρηματα.ειναι 1100 μεν αλλα ειμαστε δυσκολα καθως προχωραει ο καιρος και κοντευει να ερθει η μπεμπα!
ειπανε να μη το πω πουθενα αλλα θα εσκαγα!
τινι μου,αυριο δηλαδη γινεσαι επισημα κρητικοπουλα???????αντε με το καλο!!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 17 215994

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ πάντως θέλω δύο!!! (Από το χρυσό ε!)


θα σου φερω τα καλυτερα!!!!!!!2 ε????μη σ'ακουσω να λες μετα για κιλακια ε? tongue tongue

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ω! Τίνη με το καλό αγάπη μου!!!!
Θα τα πούμε και πιο επίσημα από αυριο..
Για πες θα έχει τίποτα σπέσιαλ η περίσταση? Τι θα βάλεις σκέφτηκες?

Embarassed (ωχ μας πήρανε χαμπάρι..)
Ρε συ εγώ τον αντρούλη μου σκέφτομαι που 'ναι πετσί και κόκαλο ο καημένος... δε τις θέλω και τις δύο για μένα... Razz

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τίνι συγχαρητήρια για τον αυριανό γάμο!!!!
Σοφάκι επιτέλους σου έφυγε ένα άγχος.......δεν ξέρω ακόμα που θα γεννήσω παίρνω τηλ για να ρωτησω τιμες και δεν απαντάνε......θα πάω από εκεί καλύτερα να πάρω τιμοκατάλογο...εσύ τελικά τι σκέφτεσαι? έχεις ακούσει περίπου τιμέσ?
Γεια σου Γιωτάκι!!!!

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tini me to kalo na apoktisei mpampa to moraki sou..... kai ego shmera piga kai ebgala tis adeies gamou.....pes mou aurio tis leptomereies tou gamou sou gia na do ti me perimenei Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 17 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 17 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 17 215994

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σοφάκι μου, άστα με τα οικονομικά, τόσους μήνες απλήρωτη και δεν έχω πάρει ούτε ένα φορμάκι για την μπέμπα, ξέρω όμως πως όλα θα γίνουν με κάποιο μαγικό τρόπο και δεν αγχώνομαι..εδώ αύριο στο γάμο λέω του Μάνου ούτε ανθοδέσμη θέλω ούτε καινούριο φουστάνι..βολεύτηκα με ένα ωραιότατο λευκό που είχα..

Κρητικοπούλα καλή μου εγώ δεν θα γίνω (χωρίς παρεξήγηση Ίνα μου και Στελλίτσα!), είμαι πολύ ξεπεταγμένη λέει ο Μάνος μου για τα δεδομένα της Κρήτης και πάντα θα ξεχωρίζω από την προφορά (με, σε, τε ξέρεις), αλλά και και πολύ κολλημένη με το επάνω..αλλά θα γίνω σύζυγος Κρητικου ,με κόρη μισή μισή Smile

Εσείς επάνω δροσιστήκατε; εδώ φυσάει καλά σήμερα...

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ενταξει γιωτακι,αν ειναι για τον αντρουλη σου που ειναι πετσι και κοκκαλο να στειλει και κατι παραπανω! Wink

δεσποινακι,δε ξερω ακομα.ειπα για τη γενικη κλινικη αλλα λιγο η μετακομιση,λιγο η εφορια κτλ...σκεφτομαι και το παπαγεωργιου...ακομα δε κατασταλαξα σιγουρα!απο βδομαδα που θα κατεβω να δω τι θα γινει και τι θα πει και ο γιατρος,ο οποιος ειναι παπαγεωργιου!

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αυτά τα οικονομικά δεν μας αφήνουν να χαρούμε τίποτα!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
2 ημερουλες τωρα εχει δροσισει αρκετα μπορω να πω!παντα για την ορεστιαδα μιλαω γιατι ειμαι ακομα εδω!
και εγω το εχω το 'με,σε,τε' και δε τ'αλλαζω!
εκανα 4 χρονια χανια λογω του μπαμπα και ξεχωριζα απο χλμ απο που ημουνα! I love you

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Despoina83 έγραψε:Αυτά τα οικονομικά δεν μας αφήνουν να χαρούμε τίποτα!!!!
Αστα ρε Δεσποινάκι δε λες τίποτα, είναι η κινητήριως δύναμη τα ρημάδια...
Πάντως κι εγώ σαν την Τίνη ελπίζω πως όλα θα φτιάξουν με κάποιον μαγικό τρόπο ως το τέλος..

Σοφάκο δες που σε συμφέρει κορίτσι μου έτσι κι αλλιώς 3 μερούλες θα μείνεις εκεί, δες που είναι καλύτερα από άποψη γιατρού και γέννας(ρώτα αν έχει γεννήσει καμία εκει να σου πει να ξέρεις τι παίζει ή ανοιξε θεματάκι εδώ όλο και κάποια θα βρεθει) Οι καιροί είναι δύσκολοι οπότε ότι γλιτώσεις καλό θα είναι.

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Despoina83 έγραψε:Αυτά τα οικονομικά δεν μας αφήνουν να χαρούμε τίποτα!!!!

Δεσποινάκι καλησπέρα καλή μου! 5,5 χιλ. με χρωστάνε από τη δουλειά του τελευταίου 4 μήνου! τα μισά να είχα πάρει θα έκλεινα όλες τις τρύπες και θα περίσσευαν, και έφτασα στο σημεία να πηγαίνω χωρίς καινούριο φόρεμα να παντρευτώ ή χωρίς κομμωτήριο; η καλομαθημένη μοναχοκόρη του πατέρα μου; και άντε για μένα δεν με νοιάζει πλέον..η μπέμπα στο πάτωμα θα κοιμάται; μας ^$%$&#$$)(* ο ΕΟΠΥΥ κανονικά τόσους μήνες τώρα, σόρρυ κιόλας αλλά τα πήρα πάλι με την κατάντια μας (δουλεύω σε διαγνωστικό)..

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το παπαγεωργιου ειναι καινουριο σχετικα νοσοκομειο.σε σχεση με τα υπολοιπα!θα παω απο'κει και θα μιλησω και με το γιατρο να δω τι και πως!

τινι και εμενα ο θειος μου χρωσταει αρκετα χρηματα αλλα ουτε κουβεντα. Twisted Evil τα πραγματα του μωρου(κρεββατι,καλαθουνα...)ειναι απο το ανηψακι του γιωργου.ειδαλλως δε θα μπορουσα να παρω κατι καλυτερο.θα πηγαινα στο ικεα για κατι οικονομικο.

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
inakriti έγραψε:

ΚΡΙΜΑ ΟΣΑ ΕΜΑΘΑ ... ΔΙΑΤΡΙΒΗ ΕΚΑΝΑ ΣΤΑ ΕΠΙΔΟΜΑΤΑ ... ΚΑΙ ΕΦΤΑΣΑ ΣΤΗΝ ΠΗΓΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΙΩ ΝΕΡΟ ΘΑ ΦΑΩ ΣΚΑΤΟΥΛΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ

και σοβαρα τωρα αλλα για τεβε δεν εχω ιδεα !!!!

Χάρηκα το πρωί Ινάκι μου με το μνμ στο φεισμπουκ και μπαίνω τώρα και διαβάζω για τις περικοπές..μου κόπηκαν τα πόδια! απλήρωτη όπως έχω προαναναφέρει πολλάκις 4 μήνες τώρα, ξέρεις πώς υπολόγιζα σε αυτά; μέχρι πόσα είναι έκατσα να υπολογίσω και τί τρύπες θα βούλωνα.. καλοφάγωτη η σκατούλα, καλά λες..ας ελπίσουμε ότι ίσως προλάβουμε..κι εσύ ειδικά που το έψαξες τόσο πολύ, τρελή ατυχία, δεν το συζητώ.. και δίνεις συνεχώς και τα φώτα σου..

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παω να κανω μπανακι!θα τα πουμε αυριο!καλο βραδυ!!!!!!!!!!!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 17 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 17 417472

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Iokasti27 έγραψε:Giota ο εοπυυ μεχρι κ νοεμβρη θα ισχυει .. Οποτε προλαβαινουμε..οσο για το μωρακι σου μια χαρα ειναι.. Θελω κ εγω να γινει πιο ζωηρουλι το δικο μου!!!

τί σημαίνει αυτό;; γιατί εγώ τον εοπυυ περιμένω να πληρώσει για να πληρωθώ από τη δουλειά μου...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 29 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις