Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
554 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 554 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 41]

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα χθες μαζευτηκε δεξια!! Very Happy Very Happy πολυ πλακα!!
ινα μου,μαλλον θα στειλω τον πεθερο μου να ρωτησει,γιατι εγω δεν πολυστροφαρω απ'αυτα,μηπως βγαλει ακρη..γιατι οντως μηπως χρειαζομαι τιποτα χαρτια...

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμένα πάντως ο καλός μου ψύχραιμος είναι θα έλεγα..Το διασκεδάζει όταν βλέπει την κοιλιά να κουνιέται κ να φουσκώνει-ξεφουσκώνει τοπικά..Περισσότερο με το θέμα των συσπάσεων έχει τρομάξει,αλλά συνέχεια λέει "εμένα πρώτα από όλα με νοιάζει να είσαι καλά εσύ"..Ας το πιστέψουμε λοιπόν!!!!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ina ναι.. Θα παω με την βεβαιωση του γιατρου μου.. Δε μου λες να ρωτησω εσενα για να μη με περασουν για χαζη στο ικα.. 6/10 κ καλα γενναω κ 1/11 αρχιζω δουλεια.. Επιδομα λοχειας δε παιζει να δικαιουμαι ε;;

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σας άφησα και πήγα λίγο να ξαπλώσω γιατί αισθάνομαι πτώμα.. μάλλον μου βγαίνει η κούραση των προηγούμενων ημερών.

Βλέπω ασχοληθήκατε με τα επιδόματα.. πίκρα η όλη κατάσταση, εγώ ιδέα δεν έχω μιας και δε δικαιούμαι τπτ λόγο δημοσίου, ας ελπίσουμε να μη καταργηθει και η παροχή του ΕΟΠΠΥ μέχρι να γεννήσουμε γιατί δε ξέρω μετά που θα τα βρω να πληρώσω το νοσοκ.

Ρε σεις εμένα το μωρό σήμερα είναι παρα πολύ κινητικό σα νευρόσπαστο κάνει και δεν ξέρω αν πρέπει να ανησυχίσω εγώ τώρα Rolling Eyes μου χει γυρίσει τα έντερα από τις σβούρες και κλοτσάει πολύ δυνατά και με διάρκεια, τι να παίζει???

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Giota ο εοπυυ μεχρι κ νοεμβρη θα ισχυει .. Οποτε προλαβαινουμε..οσο για το μωρακι σου μια χαρα ειναι.. Θελω κ εγω να γινει πιο ζωηρουλι το δικο μου!!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Iokasti27 έγραψε:Ina ναι.. Θα παω με την βεβαιωση του γιατρου μου.. Δε μου λες να ρωτησω εσενα για να μη με περασουν για χαζη στο ικα.. 6/10 κ καλα γενναω κ 1/11 αρχιζω δουλεια.. Επιδομα λοχειας δε παιζει να δικαιουμαι ε;;

οποιος δικαιουτε το επιδομα κυοφοριας δικαιουτε και το επιδομα και αδεια λοχειας ....

απλα αν καταλαβα καλα εσυ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ...ΣΩΣΤΑ ?

ΚΑΛΕ πιασε τον εργοδοτη σου και συνεννοησου τον ... χαρη του κανεις να φτιαξετε τα χαρτια οτι και καλα δεν δουλευεις να παρεις το επιδομα... γιατι αν δουλευεις δεν το περνεις ... ψαξε το ομως και εσυ δεν ννομιζω να δινουν το μισο επιδομα επειδη θα κατσεις μονο ενα μηνα και οχι 2 που ειναι ... σιγα μην δινουν ...με το ζορι δινουν το ολοκληρο ... ΚΑΝΕ αυτο που σου λεω να το παρεις ολοκληρο ... το ικα δεν κανει εφοδους στην δουλεια για να δει αν δουλευεις ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΟ Ο ΟΑΕΔ (που δεν σε αφορα ο οαεδ)!



Γιωτα μου ... να σου απαντησω οπως απανταει ο γιατρος μου : ΔΕΝ ΚΟΥΝΙΕΤΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ...ΦΟΒΑΣΑΙ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΕΠΑΘΕ ....

ΚΟΥΝΙΕΤΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΟΛΥ ΦΟΒΑΣΑΙ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΕΠΑΘΕ ...

τιποτα δεν ειναι βρε ... αυτο ειναι καλο ... γενικα οταν κατι δεν παει καλα με ΕΜΒΡΥΟ δεν υπαρχει κινητικοτητα ... μην ανησυχεις

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναι θα κανω αυτο που λες! Ευχαριστω ινα μου!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ω! thanks.... γιατί το θεωρώ πολύ χαζό για να πάρω τηλ να ρωτήσω. Ποιο είναι το προβλημά του? δε καταλαβαίνω, βαρέθηκε και θέλει να βγει??? Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 16 209536
Ε, αφού θα ισχύει ως τον Νοέμβριο τη γλιτώσαμε!!! τι να πεις....

tweetypd


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
giotaki2 έγραψε:Σας άφησα και πήγα λίγο να ξαπλώσω γιατί αισθάνομαι πτώμα.. μάλλον μου βγαίνει η κούραση των προηγούμενων ημερών.

Βλέπω ασχοληθήκατε με τα επιδόματα.. πίκρα η όλη κατάσταση, εγώ ιδέα δεν έχω μιας και δε δικαιούμαι τπτ λόγο δημοσίου, ας ελπίσουμε να μη καταργηθει και η παροχή του ΕΟΠΠΥ μέχρι να γεννήσουμε γιατί δε ξέρω μετά που θα τα βρω να πληρώσω το νοσοκ.

Ρε σεις εμένα το μωρό σήμερα είναι παρα πολύ κινητικό σα νευρόσπαστο κάνει και δεν ξέρω αν πρέπει να ανησυχίσω εγώ τώρα Rolling Eyes μου χει γυρίσει τα έντερα από τις σβούρες και κλοτσάει πολύ δυνατά και με διάρκεια, τι να παίζει???

Κορίτσια γεια σας και από μένα.
Σε ποια παροχή αναφέρεσαι Γιώτα? Απ' όσο ξέρω μειώνονται λίγο οι τιμές στις κλινικές γιατί συμμετέχει και ο ΕΟΠΠΥ και αυτό είναι όλο.

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλα κοριτσια οτι το συζηταγαμε... (δεν ελεγα καλυτερα 6 αριθμους!)... μολις με πηρανε τηλεφωνο απο την δουλεια απο το λογιστηριο σχετικα με τα επιδοματα και τις πληρωμες!!!!!

θα με πληρωσουν μου ειπαν κανονικα για τους 4 μηνες που θα λειπω (τοκετος-λοχεια), και μολις ληξει το 4 μηνο να τους παω τα χαρτια του ικα να δουν ποσα πηρα για να μου τα αφαιρεσουν!!!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
giotaki2 έγραψε:Ω! thanks.... γιατί το θεωρώ πολύ χαζό για να πάρω τηλ να ρωτήσω. Ποιο είναι το προβλημά του? δε καταλαβαίνω, βαρέθηκε και θέλει να βγει??? Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 16 209536
Ε, αφού θα ισχύει ως τον Νοέμβριο τη γλιτώσαμε!!! τι να πεις....

βρε δροσιστηκε λιγο το παιδακι και θελει να παιξει... Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 16 215994

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να του πεις να κατσει εκει που ειναι!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tweetypd έγραψε:
Κορίτσια γεια σας και από μένα.
Σε ποια παροχή αναφέρεσαι Γιώτα? Απ' όσο ξέρω μειώνονται λίγο οι τιμές στις κλινικές γιατί συμμετέχει και ο ΕΟΠΠΥ και αυτό είναι όλο.
Καλώς την!
Εγώ είμαι στο δημόσιο και θα γεννήσω σε δημ. νοσοκομείο, αναφέρομαι στα χρήματα που πληρώνει ο εοππυ για την περιθαλψη αυτές τις μέρες της νοσηλείς. Να μη χρειαστεί να πληρώσουμε ακόμη κι εκει. Ναι το ίδιο είναι με αυτό που λες για τις κλινικές.

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
επεστρεψα!!!!!ολα καλα με το καφεδακι !!!!χιχι!!!
καλα βγηκανε και οι μεταθεσεις του πεζικου μεχρι δεκανεες!τα νευρα μου!παλι τελειωσε το χαρτι σε εμας! Twisted Evil γκρρρρρρ!!!!!!!
γιωτακι και εμενα σα νευροσπαστο κανει σημερα!ασε να κουνιουνται τωρα γιατι τους αλλους μηνες δε θα εχουνε χωρο! Wink

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
emilou έγραψε:καλα κοριτσια οτι το συζηταγαμε... (δεν ελεγα καλυτερα 6 αριθμους!)... μολις με πηρανε τηλεφωνο απο την δουλεια απο το λογιστηριο σχετικα με τα επιδοματα και τις πληρωμες!!!!!

θα με πληρωσουν μου ειπαν κανονικα για τους 4 μηνες που θα λειπω (τοκετος-λοχεια), και μολις ληξει το 4 μηνο να τους παω τα χαρτια του ικα να δουν ποσα πηρα για να μου τα αφαιρεσουν!!!!

συγνωμη κιολας ποσο ασχετος μπορει να ειναι αυτος που το κανει ολο αυτο !!!! πολυ κουλη παντως η διαδικασια ....

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
inakriti έγραψε:
emilou έγραψε:καλα κοριτσια οτι το συζηταγαμε... (δεν ελεγα καλυτερα 6 αριθμους!)... μολις με πηρανε τηλεφωνο απο την δουλεια απο το λογιστηριο σχετικα με τα επιδοματα και τις πληρωμες!!!!!

θα με πληρωσουν μου ειπαν κανονικα για τους 4 μηνες που θα λειπω (τοκετος-λοχεια), και μολις ληξει το 4 μηνο να τους παω τα χαρτια του ικα να δουν ποσα πηρα για να μου τα αφαιρεσουν!!!!

συγνωμη κιολας ποσο ασχετος μπορει να ειναι αυτος που το κανει ολο αυτο !!!! πολυ κουλη παντως η διαδικασια ....
Κουλή όντως έτσι μου φαίνεται κι εμένα αλλά μήπως θέλουν να το κάνουν για να τη διευκολύνουν οικονομικά?

Καλώς και το Σοφούλι είδες καλά περασες!
Ρε σας το φυλάνε για έκπληξη το καλό πράγμα αργεί να γίνει!!! Μη χάνεις την πίστη σου.

Εμένα σήμερα θα έλειπε είχε υπηρεσία και του τη βγάλανε τελευταία στιγμή τι καλά, πριν λίγο με πήρε, χάρηκα πάρα πολύ!!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
inakriti έγραψε:
emilou έγραψε:καλα κοριτσια οτι το συζηταγαμε... (δεν ελεγα καλυτερα 6 αριθμους!)... μολις με πηρανε τηλεφωνο απο την δουλεια απο το λογιστηριο σχετικα με τα επιδοματα και τις πληρωμες!!!!!

θα με πληρωσουν μου ειπαν κανονικα για τους 4 μηνες που θα λειπω (τοκετος-λοχεια), και μολις ληξει το 4 μηνο να τους παω τα χαρτια του ικα να δουν ποσα πηρα για να μου τα αφαιρεσουν!!!!

συγνωμη κιολας ποσο ασχετος μπορει να ειναι αυτος που το κανει ολο αυτο !!!! πολυ κουλη παντως η διαδικασια ....


ειναι οντως... και θεωρουν οτι μας εξυπηρετουν κιολας , ασε δεν βγαζεις ακρη σε μας γινονται πολλες τετοιες κουλαμαρες...

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ασε που για το 2012 θα φορολογηθω και για ποσο το οποιο θα μου το παρουν πισω αρχες του 2013...

τους το ειπα αλλα...

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sofouli έγραψε:επεστρεψα!!!!!ολα καλα με το καφεδακι !!!!χιχι!!!
καλα βγηκανε και οι μεταθεσεις του πεζικου μεχρι δεκανεες!τα νευρα μου!παλι τελειωσε το χαρτι σε εμας! Twisted Evil γκρρρρρρ!!!!!!!
γιωτακι και εμενα σα νευροσπαστο κανει σημερα!ασε να κουνιουνται τωρα γιατι τους αλλους μηνες δε θα εχουνε χωρο! Wink

αχ βρε Σοφακι τι θα γινει με αυτες τις μςταθεσεις... πολυ ταλαιπωρια βρε παιδι μου

tweetypd


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
giotaki2 έγραψε:
tweetypd έγραψε:
Κορίτσια γεια σας και από μένα.
Σε ποια παροχή αναφέρεσαι Γιώτα? Απ' όσο ξέρω μειώνονται λίγο οι τιμές στις κλινικές γιατί συμμετέχει και ο ΕΟΠΠΥ και αυτό είναι όλο.
Καλώς την!
Εγώ είμαι στο δημόσιο και θα γεννήσω σε δημ. νοσοκομείο, αναφέρομαι στα χρήματα που πληρώνει ο εοππυ για την περιθαλψη αυτές τις μέρες της νοσηλείς. Να μη χρειαστεί να πληρώσουμε ακόμη κι εκει. Ναι το ίδιο είναι με αυτό που λες για τις κλινικές.

Τι καλά!!! Γλυτώνεις πολλά χρήματα έτσι. Κι εγώ στο δημόσιο είμαι αλλά θα γεννήσω σε κλινική γιατί μου είπαν να μείνω μακριά από το νοσοκομείο της περιοχής μου.

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
emilou έγραψε:ασε που για το 2012 θα φορολογηθω και για ποσο το οποιο θα μου το παρουν πισω αρχες του 2013...

τους το ειπα αλλα...

δεν σε συμφερει μετα θα δουλευεις 4 μηνες χωρις να πληρωθεις ... και στην ουσια σε κανουν να φαινεται ΟΤΙ ΠΑΡΑΝΟΜΕΙΣ ΕΣΥ ... ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑΣ ΑΥΤΟΥς ΤΟΥΣ 4 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΑΠΟ ΤΟ ΙΚΑ ΟΤΙ ΠΛΗΡΩΝΕΣΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΡΓΑΖΕΣΑΙ ... ΞΕΚΟΛΛΑ ..ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΣΤΟ ΙΚΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΑ ΞΕΤΡΥΠΩΝΟΥΝ ΤΩΡΑ ... Η ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΝΣΗΜΑ ΘΑ ΦΑΝΟΥΝ ΣΤΟ ΙΚΑ ... ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΥΤΗΚΑΝ ΑΥΤΟ ? ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΤΡΑΒΗ ΕΣΥ ΘΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΣΕΙς ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΥΤΟΙ

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
inakriti έγραψε:
emilou έγραψε:ασε που για το 2012 θα φορολογηθω και για ποσο το οποιο θα μου το παρουν πισω αρχες του 2013...

τους το ειπα αλλα...

δεν σε συμφερει μετα θα δουλευεις 4 μηνες χωρις να πληρωθεις ... και στην ουσια σε κανουν να φαινεται ΟΤΙ ΠΑΡΑΝΟΜΕΙΣ ΕΣΥ ... ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑΣ ΑΥΤΟΥς ΤΟΥΣ 4 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΑΠΟ ΤΟ ΙΚΑ ΟΤΙ ΠΛΗΡΩΝΕΣΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΡΓΑΖΕΣΑΙ ... ΞΕΚΟΛΛΑ ..ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΣΤΟ ΙΚΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΑ ΞΕΤΡΥΠΩΝΟΥΝ ΤΩΡΑ ... Η ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΝΣΗΜΑ ΘΑ ΦΑΝΟΥΝ ΣΤΟ ΙΚΑ ... ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΥΤΗΚΑΝ ΑΥΤΟ ? ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΤΡΑΒΗ ΕΣΥ ΘΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΣΕΙς ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΥΤΟΙ

εχεις δικιο αυτο με τα ενσημα δεν το σκεφτηκα, δεν μπορουν να σε πληρωσουν χωρις να σου κολλησουν ενσημα... βεβαια και αυτοι θα εχουν προβλημα σε ελεγχο γιατι θα φαινεται οτι απασχολουσαν εγκυμονουσα ενω απαγορευεται...

θα τους ξαναπαρω τηλεφωνο οταν στειλω τα χαρτια με την πητ να το ξανασυζητησουμε... και να σου πω μπορει να παρω και κανα τηλ την επιθεωρηση εργασιας να μου πουν τι παιζει με αυτα...

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σας αφησα γιατι μαγειρευα κ φαγαμε κιολας κολοκυθακια,μελιτζανες,πιπεριες, πατατουλες και χωριατικη σαλατουλα,ευτυχως που εχω τη φριτεζα με τη μια κουταλια λαδι κ μπορουμε κ τα τρωμε ολα αυτα διαφορετικα δεν υπηρχε περιπτωση να βαλω τηγανι!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 16 564595

Αννα μου επειδη κ εμενα με εχει ο αντρας μου στο ΤΕΒΕ οταν ειχε ρωτησει του ειχαν πει μονο για τι επιδομα τοκετου!!αν μαθει τπτ ο πεθερος σου πες μου κ εμενα γιατι ειμαι το ιδιο ασχετη με αυτα τα θεματα!! Embarassed Embarassed

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αυτοι παιδι μου το κανουν γιατι τους συμφερει οσο πιο πολλα εξοδα εχεις τοσο λιγοτερα πληρωνουν στην εφορια .... και αν δεν σε πληρωσουν μειονται τα εξοδα της εταιριας και αντε γυρευε ... ετσι νομιζω κιολας !!!

προσπαθησε εσυ να γινουν οπως πρεπει να γινουν ...απο την δουλεια οτι και αν κανουν σιγουρα δεν ειναι γιατι σου εχουν αδυναμια και θελουν να σε βοηθησουν με χρηματα που θα σου παρουν πισω μετα ....αλλα γιατι καπου τους συμφερει

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ασε που για να μου δωσει τα επιδοματα το ικα πρεπει να μου δωσει ο εργοδοτης βεβαιωση οτι δεν εργαζομαι αυτους τους μηνες!!!

αν μου κολλησουν ενσημα πως θα το κανουν αυτο???

πρπεπει οπωσδηποτε να μιλησω ξανα μαζι τους...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις