Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
327 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 327 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 41]

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέραααααααα κοιλουμπόνιαααααααααα μου!!!!
Καλά έχω πάθει πλάκα με τα μπουκαλάκια που μου ποστάρετε...είναι τέλεια......!!!!
Εγώ αύριο παραλμβάνω κρεβατάκι και αλαξιέρα μπανιέρα... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]και σαφώς θα πάω να πάρω και οτι άλλο δεν έχω πάρει.....!!!!!

Έλα ρε Ινάκο περαστικά...αυτο με τα πόδια το έχει η μάνα μου με τισ κάλτσες αλλά η μάνα μου είναι και 60 και όχι παιδούδι σαν και σένα!!!!Οσο για το πλακούντα......τι να πώ ..θα σε καθοοδηγήσει ο γιατρός!!!!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ινα σε μερες καυσωνα θα μπορεις να τις βγαζεις φανταζομαι....
Ο πλακουντας γερναει νομιζω την 34-35;; Με τις οδηγιες του γιατρου σου ολα μια χαρα θα πανε!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αυτο που εγραψε η Ελενα ειναι ο βασικοτερος λογος ... και εγω θα τα δωρησω!!!

τα βλαστοκυτταρα εχουν το dna του παιδιου οταν αυτο νοσησει σε σοβαρη ασθενεια -θανατηφορα-ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΒΛΑΣΤΟΚΥΤΤΑΡΑ... θα χρησιμοποιηθουν μονο για αλλες ασθενειες ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΑΠΛΕΣ ΚΑΙ ΜΗ ΘΑΝΑΤΗΦΟΡΕΣ ... που πλεον γιατρευονται χωρις βλαστοκυτταρα!!!

ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ...

Γιωτα μου dont worry και εγω γελαω ... με ολα

τον πηρα τηλεφωνο και του ειπα για τα ποδια ...γιατι ηταν πρησμενα στο φυσιολογικο και μου ειχε πει αν παραγινουν να τον παρω ... λογω και του διαβητη...της πιεσης ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ... και ετσι εκατσε και με τον πλακουντα το μαντάτο - που το θεωρω πιο σοβαρο-(και γι αυτο θελει να με παρακολουθει)

μου ειπε να κλεισω ραντεβου (γιατι ειναι σε νοσοκομειο και παω απογευματινα εξωτερικα)αρχες Αυγουστου!!!

ΤΟ ΩΡΑΙΟΤΕΡΟ ??!!! ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΙΣ ΦΟΡΑΩ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΚΙΝΗΣΙΑ..ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΛΥΚΙΝΗΣΙΑ (ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΝΕΑ ΛΕΞΗ)οταν ειμαι ξαπλωμενη ωρες δηλαδη ειτε καναπε ειτε κρεβατι και οταν βγω για περπατημα!!! τον ρωτησα να τα φοραω και στην θαλασσα με τα βατραχοπεδιλα ? ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΟΛΩΝΕΙΣ !!! ελεος !!! rabbit

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Από τη μάνα μου που ξέρω πάντως δεν είναι τίποτα...και δεν σε ζέσταινουν οι κάλτσες ίσα ίσα σε ανακουφίζουν......θα δείς θα σε βοηθήσουν πολύ.....και να ξέρεις γράφονται στο Ικα αυτές Ινάκο!!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vgog65 έγραψε:Από τη μάνα μου που ξέρω πάντως δεν είναι τίποτα...και δεν σε ζέσταινουν οι κάλτσες ίσα ίσα σε ανακουφίζουν......θα δείς θα σε βοηθήσουν πολύ.....και να ξέρεις γράφονται στο Ικα αυτές Ινάκο!!!

μου τις εγραψε ο αγγειοχειρουργος ..αλλα απο το μαγαζι μου ειπε οτι δεν τα εγραψε οπως τα θελει το ικα και θα μου δημιουργησει προβλημα στην πληρωμη

ξεκινανε λεει απο 75 ευρω και μπορει να φτασουν και τα 160-170 αναλογα ... πρεπει να παω να μου παρει και τα μετρα λεει γιατι τις παραγγελνει

αλλα πρεπει να παω ξανα να μου τις γραψουν σωστα


για να το λες Βικυ μου ετσι θα ειναι - μακαρι να μην σκασω

ΚΑΙ ΑΜΑ ΤΟ ΚΑΛΟΣΚΕΦΤΩ (ΓΙΩΤΑ ΜΗΝ ΓΕΛΑΣΕΙΣ) ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΟΡΣΕ ΤΙΣ ΚΑΛΤΣΕΣ ΤΙΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΒΟΥΡ ΓΙΑ ΑΔΥΝΑΤΙΣΜΑ Very Happy

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaxaxaxaxxaxa!Ρε Ινάκο μου............!!!!Ναι είναι λίγο μπελαλίδικος ο τρόπος παραγγελία από οτι θυμάμαι και ο τρόπος πληρωμής και γραψίματος....!!!!Αλλά αυτό είναι το λιγότερο με το πλακούντα είναι το θέμα ...επειδή και εμενα μου τον είχε δείξει....η δικιά μου στονέδειξε???στον υπέρηχο έχει κάνει μεγάλα ασβεστώματα???η τελίτσες ???

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ηλεκτρικο η χειροκινητο θηλαστρο θα παρετε;; Βρηκα ενα της nuk με 72 ευρω.... Ηλεκτρικο

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερουδια κοριτσαρες μου!!!

βρε Ινακι τι επαθες κ εσυ βρε κοπελα μου??κ η αδερφη μου που ειχε θεμα με φλεβιτη τις φορουσε κ στην γεννα,το πιο συμαντικο που θελει παρακολουθηση σιγουρα ειναι ο πλακουντας!υπομονη κουκλα μου!!

για τα βλαστοκυταρα κ ο δικος μου ο γιατρος μου ειπε να μην τα κανω κ θα ψαξω κ εγω για δωρεα!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vgog65 έγραψε:xaxaxaxaxxaxa!Ρε Ινάκο μου............!!!!Ναι είναι λίγο μπελαλίδικος ο τρόπος παραγγελία από οτι θυμάμαι και ο τρόπος πληρωμής και γραψίματος....!!!!Αλλά αυτό είναι το λιγότερο με το πλακούντα είναι το θέμα ...επειδή και εμενα μου τον είχε δείξει....η δικιά μου στονέδειξε???στον υπέρηχο έχει κάνει μεγάλα ασβεστώματα???η τελίτσες ???

Και στην β επιπεδου ειχαμε δει τα ασβεστωματα τελιτσες αλλα ηταν σε καλη κατασταση και φυσιολογικη τοτε ο πλακουντας... εγω να σου πω χθες δεν τα ειδα ..αλλα μου το πε οταν τελειωσε τον υπερηχο και πηγαμε στο γραφειο του ...μου ειπε ακριβως οτι ο πλακουντας ειναι λιγο γερασμενος συμφωνα με την βδομαδα που ειμαι ... τωρα που το ψαχνω στο ιντερνετ εχει και σταδια λεει grade 1-2-3 και δεν ξερω που ειμαι εγω ... μωρε αυτος δεν μου λεει πολλα για να μην με αγχωνει μετα τα ψαχνω εγω και τον ρωταω και μου τα λεει ιατρικα πως εχουν! προς το παρον ειμαστε καλα γιατι στις 27 εβδομαδες που με ειχε δει ηταν 1098gr και χθες 29 εβδ και 3 μερες 1300gr ...

και ολα αυτα εχουν να κανουν παρα πολυ αλλα οχι απολυτα με το καπνισμα δυστυχως (αν και το εχω κοψει στην εγκυμοσυνη)

ο φοβος ειναι οτι οταν αρχισει να γερναει συνεχιζει μεχρι να τα κακαρώσει ο πλακουντας και να μην τρεφει το μωρο τοτε στο παιρνουν ...αυτο θα κοιταμε εμεις

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Iokasti27 έγραψε:Ηλεκτρικο η χειροκινητο θηλαστρο θα παρετε;; Βρηκα ενα της nuk με 72 ευρω.... Ηλεκτρικο

παρε ηλεκτρικο γιατι αν παρεις χειροκινητο θα λες : ΔΕΝ ΑΚΟΥΓΑ ΤΗΝ ΙΝΑ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΓΕ ...

και το ηλεκτρικο εσυ που θα βγαζεις συχνα θα σε σωσει και ειναι και καλυτερο για το λογο οτι φτιαχνονται ετσι και η κινηση που κανουν ειναι πιο κοντα -μιμειται- το ρουφηγμα του μωρου και το βγαζεις πιο ευκολα και σαφως πιο γρηγορα ...

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχα!!!Διότι και εγώ στις 29 εβδομάδες που πήγα είδε τελίτσες αλλά μου είπε είμαστε σε καλή φάση ακόμη.....είναι πολυ καλός.!!!!Τεσπα στενή παρακολούθηση...στο πα ο γιατρός σου οτι είναι γαμάτος έτσι οπως τον περιγράφεις τουλάχιστον.....!!!!!!!!!!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
giotaki2 έγραψε:χαχαχα Ίνα κι εγώ αυτό παρατήρησα!!!

Ναι για ένα είναι καλά όποια βολεύεται ας πάρει, δεν έχει νόημα να πάρεις παραπάνω..

Εγώ θα έχω αυτοθερμενόμενο .. Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 28 401147 δεν παίρνω Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 28 8172

Α! Αν τύχει κάποια και δει προσφορά το MEDELA SWING το θήλαστρο ας ενημερώσει... Smile


Η καλυτερη τιμη που βρηκα για το συγκεκριμενο είναι 150 ευρω αλλα θα το χω υποψη μου..

Ινα εχεις δικιο!! Ηλεκτρικο ! Τωρα στις εκπτωσεις ελπιζω να βρουμε καμια προσφορα!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Iokasti27 έγραψε:
giotaki2 έγραψε:χαχαχα Ίνα κι εγώ αυτό παρατήρησα!!!

Ναι για ένα είναι καλά όποια βολεύεται ας πάρει, δεν έχει νόημα να πάρεις παραπάνω..

Εγώ θα έχω αυτοθερμενόμενο .. Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 28 401147 δεν παίρνω Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 28 8172

Α! Αν τύχει κάποια και δει προσφορά το MEDELA SWING το θήλαστρο ας ενημερώσει... Smile


Η καλυτερη τιμη που βρηκα για το συγκεκριμενο είναι 150 ευρω αλλα θα το χω υποψη μου..

Ινα εχεις δικιο!! Ηλεκτρικο ! Τωρα στις εκπτωσεις ελπιζω να βρουμε καμια προσφορα!!

Ελενα δες και το mini electric αυτο θα επαιρνα αν δεν εβρισκα αυτο που βρηκα σε προσφορα ... απο 90 εως 100 ευρω το εβρισκα ... αφου ειχα δει πολυ καλες κριτικες απο αλλες μαμαδες σε διαφορα site ...

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσακια!βρε ινακο,περαστικα σου καλη μου,γελασα πολυ ομως οταν σε φανταστηκα με μαγιο,με καλτσες κ βατραχοπεδυλα.. Very Happy Very Happy
οσο για πλακουντα,αν σε παρακολουθει συχνα,δεν θα εχεις προβλημα..
για βλαστοκυτταρα,ειχα ρωτησει κ εγω παλια πολλους,συμφωνω με τα κοριτσια,εμενα ενας γιατρος μου ειπε,να τα δωρισω σε δημοσια τραπεζα,κ παιρνεις κατι σαν χαρτι,που σε περιπτωση αναγκης,εχεις καποιο ειδος προτεριοτητας,σιγουρα ξερω οτι χρειαζεται να αγορασετε ΕΣΕΙΣ το ψυγειακι για μεταφορα,γιατι τοτε τουλαχιστον το νοσοκομειο δεν παρειχε.δεν ξερω αν εχουν αλλαξει τα πραγματα τωρα..το καλυτερο που εχετε να κανετε ειναι να παρετε τηλ κ να ρωτησετε.

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Βίκυ και ANNAST!!!

Με κατατοπίσατε κορίτσια!!Χίλια ευχαριστώ!Και εγώ αυτής της άποψης είμαι,να τα δωρήσω!Που θα πρέπει να απευθυνθώ όμως και να φανταστώ δεν πληρώνω κάτι σωστά;

Ίνα ζόρικα πράματα!!Υπομονή ρε γαμώτο...!Είναι και η ζέστη το καλοκαίρι....ανυπόφορη!!!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Είναι απαραίτητο το θήλαστρο ρε κορίτσια;Για ρίξτε τα φφώτα σας γιατί είμαι νέα στο άθλημα!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Iokasti27 έγραψε:
Η καλυτερη τιμη που βρηκα για το συγκεκριμενο είναι 150 ευρω αλλα θα το χω υποψη μου..

Ινα εχεις δικιο!! Ηλεκτρικο ! Τωρα στις εκπτωσεις ελπιζω να βρουμε καμια προσφορα!!
Ναι έλενα ηλεκτρικό, γιατί θα σε πονάει το άλλο και θα σταματας δε θα συνεχιζεις συν του ότι έχω διαβάσει ότι σπανε εύκολα οι λαβές στο χειροκίνητο.
Πάρε ένα καλό μιας κι εσυ θα το χρειάζεσαι για συχνή χρήση.
Καλό είναι και το mini electric που είναι και πιο φτηνό αλλά μια γνωστή μου μου είπε που το έχει ότι κανει απίστευτο θόρυβο, ενώ το swing το τονίζει ότι είναι αθόρυβο. Επίσης το swing κάνει για μόνιμη χρήση από ότι είδα ενώ το πρώτο για πιο περιστασιακή. Κι εγώ κάπου στο 150€ το βρίκα μαλλον για αυτό λέω αλλά κοιτάω να μαζέψω τα λεφτά πρώτα.

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν περνάει η βδομάδα με τίποτααααααααααααα όμως!!!¨Εχουμε και τα 40 την Κυριακή της πεθεράς μου...και τραπέζι μετά...ευτυχώς σε ταβέρνα.....!!!Το λέω διότι εγώ ξαναέχω ραντεβού 33η εβδομάδα....στο νοσοκομείο για ντόπλερ και μου φαίνεται αιώναςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!!Αργές και βασανιστίκες οι μέρες αυτές ρε παιδί μου μέχρι να ξαναδώ τον μπέμπη μου!!!!Κλασική γουρούνα περιμένω να πάει 12 να παραγγείλω Γούδις διότι τότε ξεκινάνε οι παραγγελίες και πεινάω σαν ...........λύκοςςςςςςςςςςςςς!!!!


Καλησπέρα Γιωτάκο Δεσποινάκο Έλενα Αναστασία !!!!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Deb έγραψε:Καλημέρα Βίκυ και ANNAST!!!

Με κατατοπίσατε κορίτσια!!Χίλια ευχαριστώ!Και εγώ αυτής της άποψης είμαι,να τα δωρήσω!Που θα πρέπει να απευθυνθώ όμως και να φανταστώ δεν πληρώνω κάτι σωστά;

Ίνα ζόρικα πράματα!!Υπομονή ρε γαμώτο...!Είναι και η ζέστη το καλοκαίρι....ανυπόφορη!!!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Είναι απαραίτητο το θήλαστρο ρε κορίτσια;Για ρίξτε τα φφώτα σας γιατί είμαι νέα στο άθλημα!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
εγω να πω την αληθεια δεν θα επαιρνα καν,αλλαμ η κορη μου θυλασε μονο 2 μηνες,μετα σταματησε απο μονη της,δεν ηθελε,κ επρεπε να παρω,να βγαλω το γαλα κ παρω χαπι διακοπης γαλακτος.αν δεν βγαλεις μπορει να πετρωσει.αλλα πηρα χειροκινητο,γιατι σου λεω δεν το χρησιμοποιησα σχεδον καθολου,προσπαθησα να βγαζω κ να της το δινω κ παλι δεν το επινε..οταν πηγαιναμε εξω βολτα,επειρνα σκονη κ θερμο κ το εφτιαχνα το γαλα.

joanna100883

joanna100883
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ?????ΕΜΕΝΑ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΠΙΑΣΕΙ ΚΑΤΙ ΨΙΛΟΠΟΝΑΚΙΑ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ(ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΤΗΣ ΜΗΤΡΑΣ ΠΕΡΙΠΟΥ)ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΚΑΤΙ ΤΡΑΒΗΓΜΑΤΑΚΙΑ ΟΤΑΝ ΠΕΡΠΑΤΑΩ...ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΜΕ ΕΝΟΧΛΟΥΣΕ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ..ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΠΑΘΕΙ ΕΣΕΙΣ ΑΥΤΟ Η' ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ???

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Τζοανουα....επειδή είναι ευαίσθητο το θέμα των πόνων και των τραβηγμάτων ...αναφερέ το στο γιατρό.....αλλά συνήθως κάτι μικροπονάκια και τραβήγματα χαμηλά εγώ τα έχω όταν αλλάζω μήνα .....!!!!ΜΕγαλώνει η μήτρα λένε ...αντε να δούμε που θα πάει και αυτή!!!!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ωραια κοριτσια ηλεκτρικο δλδ.. Λετε να το παρω κ να μην εχω γαλα; Δε παιζει ε;; Θα το παραγγειλω αν ειναι γιατι ολα μαζεμενα θα πεσουν,.

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελενα να σου πω την δικη μου τακτικη !!!!

το παραγγειλα ηδη γιατι ειμαι αποφασισμενη να θηλασω

1.ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΑΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΑΛΑ -ΕΙΝΑΙ ΜΥΘΟΣ-ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ- ΟΣΟ ΘΗΛΑΖΕΙΣ ΟΜΩΣ ΑΥΞΑΝΕΤΑΙ

2.ΑΝ ΕΓΩ ΘΕΕ ΜΟΥ ΦΥΛΑΓΕ ΛΟΓΩ ΠΛΑΚΟΥΝΤΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΠΙΟ ΠΡΟΩΡΑ ... ΠΙΟ ΜΙΚΡΟ ΜΩΡΟ - ΘΕΡΜΟΚΟΙΤΙΔΕΣ ΚΤΛ (ΔΕΝ ΣΟΥ ΛΕΩ ΛΕΠΤΟΜΕΡ) ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΑΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΙΛΑ ΤΑΙΖΕΤΑΙ ΜΕ ΟΡΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΗΛΑΖΕΙΣ - ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΖΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΘΗΚΕΥΕΙΣ ... Ή ΧΑΠΑΚΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΚΟΠΕΙ

3.ΑΝ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΩ - ΟΠΩΣ ΕΙΧΑ ΣΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΑ ΕΝΔΟΦΛΕΒΙΑ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙΣ ... ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΟΜΩΣ ΤΟ ΒΓΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΤΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΟΥ ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΓΑΛΑ ... ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΕΝΑ ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΩΡΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙΣ


ΚΑΙ ΝΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΩΡΟ ΠΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΞΕΝΟ ΓΑΛΑ ΘΗΛΑΖΕΙ

4.ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ - ΠΡΕΠΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΑΠΟΓΑΛΑΚΤΙΣΜΟΥ ΤΑ ΣΤΗΘΗ ΣΟΥ !


ΟΛΑ ΕΞΑΡΤΩΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΥΠΟΜΕΙΝΕΙ Η ΜΑΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙ ... ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΓΩ ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΥΥΤΟ ΑΝΤΙ Π.Χ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΑΚΡΙΒΑ ΜΠΟΥΚΑΛΑΚΙΑ ΓΑΛΑΚΤΟΣ... ΓΙΑ ΠΑΝ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΕΤΑΜΕΝΑ ΛΕΦΤΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ - που πιστεψε με δεν θα ειναι !!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι εγώ είχα πονάκια χτες αλλά μάλλον είναι που σήμερα μπαίνω 8ο, είχα και τραβήγματα και πονούσα όταν γελούσα, αλλα σήμερα μια χαρά.
Βέβαια το βράδυ είχα και κάτι πόνους πολύ ψηλά σα χτυπήματα στους πνευμονες, σαν να μετακινούνταν κάτι εσωτερικά, να φτανει ως εκεί ο μπέμπης ή είναι κουλό? Πάντως κοιμήθηκα και πέρασε.(η αναίσθητη!)

Βγήκαμε και για περπάτημα και μόλις κάναμε μισό τετράγωνο ήθελα πάλι τουαλέτα κι ας πήγα πριν βγούμε, και γυρίσαμε στο 10λεπτο, πολύ περπάτησα πάλι, κι αυτό με το ζόρι γιατί πονούσα... (λόγο τουαλέτας)

Σήμερα κορίτσια θα επιχειρήσω να κάνω σπετσοφάι για να δούμε τι θα καταφέρουμε!!! Θα το κάνω για τον καλό μου που του αρέσει εγώ λέω να φάω γεμιστα που έχουν μείνει, γιατί το άλλο είναι βόμβα!!!!

Βικάκο πολύ θα ήθελα κι εγώ ένα club που το χω πεθυμήσει...
Εγώ όλη μέρα προσέχω και το βράδυ γουρουνιάζω pig χτες έφαγα γύρο και προχτές 2 μπωλ πατατάκια + των άλλων που δε θυμάμαι....

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ινα ναι! Καλυτερα να διαθεσουμε στο θηλαστρο!!!Παρα στα ακριβα μπιμπερο... Λοιπον κοριτσια ζυγιστηκα κ ειμαι + 9.5...ξεκινησα 57 κ τωρα ειμαι 66,5... Μεχρι 70 εχω βαλει στοχο αντε 72.. Ποσα εχετε παρει εσεις;;

joanna100883

joanna100883
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΑΑΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΤΕ...ΓΙΑΤΙ ΚΙ ΕΓΩ ΧΤΕΣ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟΝ 8.ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΝΙΩΘΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΤΡΑΒΗΓΜΑΤΑ..ΘΑ ΔΩ ΠΩΣ ΠΑΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΝ ΔΕΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΘΑ ΤΟ ΠΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις