Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
553 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 553 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 35 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 41]

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Iokasti27 έγραψε:Ινα ναι! Καλυτερα να διαθεσουμε στο θηλαστρο!!!Παρα στα ακριβα μπιμπερο... Λοιπον κοριτσια ζυγιστηκα κ ειμαι + 9.5...ξεκινησα 57 κ τωρα ειμαι 66,5... Μεχρι 70 εχω βαλει στοχο αντε 72.. Ποσα εχετε παρει εσεις;;

Πονεμένη ιστορία!!!Δεν τολμάω να ανέβω στην ζυγαριά!Τελευταία φορα που ζυγίστηκα,τον προηγούμενο μήνα,ήμουν +8,5!!!Την Δευτέρα έχω γιατρό και θα ξαναζυγιστω!!

Γιώτα τέλειο το σπετζοφάι!Δεν είναι απαραίτητα βαρύ,ανάλογα πως θα το μαγειρέψεις!!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι τζοανα ετσι να κάνεις! Αντε κι εσύ 8ο!!!
Ελενα εγώ πήρα 12 μέχρι στιγμής... Crying or Very sad
Ναι μωρε Δεσποινα κι εμενα μάρέσει πολύ αλλά από τη στιγμή που είναι όλα τηγανητα και φρέσκα να που είναι τι το θες... ισα λίγο όμως θα φαω δεν είναι ότι δε θα δοκιμάσω.

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γιώτα γίνεται και στον φούρνο αλλά και στην κατσαρόλα χωρίς να τα τηγανίσεις αλλά να τα βράσεις!!Δοκίμασέ το!
Λοιπόν σας αφήνω γιατί ήρθε η μαμά μου,να την δω και λιγάκι γιατί όλα τα Σ/Κ πάνε στο εξοχικό και την βλέπω ελάχιστα!!!ίσως τα πούμε αργότερα!!!
Φιλιά!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σπετζοφάιιιιι τρελανέ μας Γιωτάκο!!!
Εγώ με τα κιλά είμαστε φίλοι κάνουμε πολύ παρέα.....+17 άνετα μπορεί και παραπάνω............!!!!!!Αλλά δεν μου είπε κάτι για τα κιλά βέβαια με κράζει για τοτ σιγάρο...οπόταν σου λέει άστο φαγητό ας απολαμβάνει και κάτι χωρις τύψεις!!!!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Βικυ παντως απο τη φωτο δε φαινεσαι για + 17... Φαινεσαι για λιγοτερο.. Αχ πως θα τα χασουμε;;;
Εγω σολωμο στο γκριλ θα φαω για μεσημερι...
Τελειο το σπετσοφαι.. Χρονια εχω να φαω..

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
επανηλθα κ εγω...

κοιμηθηκα τωρα για λιγο... γιατι εσκυψα καπως ατσαλα κ μου τραβηχτηκαν καποια νευρα.. μετα πονουσα μεχρι χαμηλα στον κολπο, αλλα μετα απο λιγη ξαπλα κ υπνο νομιζω ειμαι καλα...

Γιωτακι το swing θα μου το δωσει κ εμενα μια φιλη μου και εχει τυχει να το δω επι τω εργω!!! δεν το λες και αθορυβο!!!! βεβαια αυτο ειναι σχετικα παλιο γιατι κ αυτης καποια φιλη της, της το εδωσε... μπορει αν ειναι καινουργιο να μην κανει φασαρια...

οσο για τα βλαστοκυτταρα νομιζω η δημοσια τραπεζα σου παρεχει δωρεαν το κιτ για την συλλογη, εσυ αγοραζεις ενα ψυγειακι απο αυτα που ειναι απο φελιζολ και αν εισαι επαρχια τα στελνεις με κουριερ με τυα εξοδα δικα σου... αν εισαι αθηνα τα παει καποιος δικος σου (ειναι καπου πισω απο το Σωτηρια), αυτοι καθε τεταρτη πρωι αν δεν κανω λαθος κανουν καποια ενημερωτικα σεμιναρια... εμεις μολις μπορεσουμε θα παμε να τα παρακολουθησουμε..

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κι από μένα!!!!
Από κιλά +13,5 και ακούω πολύ κράξιμο...αλλά τι να κάνω...πεινάω Sad Sad
Για θήλαστρο εμένα όλοι μου προτείνουν τα medela αλλά είναι πανάκριβα οπότε θα το ψάξω από τον άλλο μήνα!
Έκανα κάποια κορίτσια add στο fb θα βρω και τις υπόλοιπες από τη Σοφία και τη χαρά αν είναι!!

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝΕ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΘΑ ΤΗΝ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ.....ΧΤΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΟΥΝΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΥΓΡΗ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΜΕΣΩΣ.....ΒΓΑΙΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΚΑΙ ΛΕΩ ΣΤΟΝ ΚΑΗΜΕΝΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΗΚΩ ΣΠΑΣΑΝΕ ΤΑ ΝΕΡΑ ...( ΤΟ ΠΑΣΤΙΤΣΙΟ ΤΟΥ ΒΓΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΥΤΗ)ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΚΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΗΤΑΝΕ ΤΟΣΟ ΑΝΥΣΥΧΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝΕ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΗΜΑ.....ΜΟΥ ΒΑΛΑΝΕ ΕΝΑ ΚΟΛΟΟΡΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΦΕΡΑ ΤΑΧΥΠΑΛΜΙΑ YUTOPAR ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΕΝ ΕΚΛΕΙΣΑ ΜΑΤΙ....ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΡΟΧΑΛΙΖΕ.....ΤΕΛΩΣ ΠΑΝΤΩΝ ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΥΠΕΡΚΙΝΗΤΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΙΝΩ ΧΑΜΟΜΙΛΙΑ ΚΡΥΟ ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΕΙ ΚΑΙ ΑΜΑ ΔΕΝ ΗΡΕΜΕΙ ΝΑ Π[ΑΡΩ ΚΑΝΕΝΑ ΗΡΕΜΗΣΤΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΡΑ.............ΑΥΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΗΤΑΝΕ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ....ΕΣΕΙΣ ΠΩΣ ΞΗΜΕΡΩΣΑΤΕ??????????? Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 29 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 29 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 29 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 29 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 29 215994

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ κ εγω +8ειμαι..να δω αυτον τον μηνα τι εγινε..εχω ντοπλερ 8/8 κ κατευθειαν τον γιατρο..

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω ευτυχως απο κιλα ειμαι στα +8... τρωω βεβαια τα παντα, παγωτα, γλυκα, βλακειες... αλλα ειμαι τυχερη που δεν τα παιρνω ευκολα...
και τωρα ενα μηνα που ημουν στο κρεβατι κ ο γιατρος φοβοταν ποσα θα παρω... πηρα 1,9 απο τα οποια τα 700g ηταν του μπεμπη...

παλι καλα...

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
letitsa έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝΕ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΘΑ ΤΗΝ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ.....ΧΤΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΟΥΝΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΥΓΡΗ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΜΕΣΩΣ.....ΒΓΑΙΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΚΑΙ ΛΕΩ ΣΤΟΝ ΚΑΗΜΕΝΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΗΚΩ ΣΠΑΣΑΝΕ ΤΑ ΝΕΡΑ ...( ΤΟ ΠΑΣΤΙΤΣΙΟ ΤΟΥ ΒΓΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΥΤΗ)ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΚΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΗΤΑΝΕ ΤΟΣΟ ΑΝΥΣΥΧΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝΕ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΗΜΑ.....ΜΟΥ ΒΑΛΑΝΕ ΕΝΑ ΚΟΛΟΟΡΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΦΕΡΑ ΤΑΧΥΠΑΛΜΙΑ YUTOPAR ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΕΝ ΕΚΛΕΙΣΑ ΜΑΤΙ....ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΡΟΧΑΛΙΖΕ.....ΤΕΛΩΣ ΠΑΝΤΩΝ ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΥΠΕΡΚΙΝΗΤΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΙΝΩ ΧΑΜΟΜΙΛΙΑ ΚΡΥΟ ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΕΙ ΚΑΙ ΑΜΑ ΔΕΝ ΗΡΕΜΕΙ ΝΑ Π[ΑΡΩ ΚΑΝΕΝΑ ΗΡΕΜΗΣΤΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΡΑ.............ΑΥΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΗΤΑΝΕ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ....ΕΣΕΙΣ ΠΩΣ ΞΗΜΕΡΩΣΑΤΕ??????????? Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 29 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 29 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 29 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 29 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 29 215994
ω ρε συ,τι ηταν αυτο παλι?σου ειπαν να προσεχεις κατι?

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ANNAST έγραψε:
letitsa έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝΕ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΘΑ ΤΗΝ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ.....ΧΤΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΟΥΝΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΥΓΡΗ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΜΕΣΩΣ.....ΒΓΑΙΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΚΑΙ ΛΕΩ ΣΤΟΝ ΚΑΗΜΕΝΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΗΚΩ ΣΠΑΣΑΝΕ ΤΑ ΝΕΡΑ ...( ΤΟ ΠΑΣΤΙΤΣΙΟ ΤΟΥ ΒΓΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΥΤΗ)ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΚΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΗΤΑΝΕ ΤΟΣΟ ΑΝΥΣΥΧΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝΕ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΗΜΑ.....ΜΟΥ ΒΑΛΑΝΕ ΕΝΑ ΚΟΛΟΟΡΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΦΕΡΑ ΤΑΧΥΠΑΛΜΙΑ YUTOPAR ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΕΝ ΕΚΛΕΙΣΑ ΜΑΤΙ....ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΡΟΧΑΛΙΖΕ.....ΤΕΛΩΣ ΠΑΝΤΩΝ ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΥΠΕΡΚΙΝΗΤΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΙΝΩ ΧΑΜΟΜΙΛΙΑ ΚΡΥΟ ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΕΙ ΚΑΙ ΑΜΑ ΔΕΝ ΗΡΕΜΕΙ ΝΑ Π[ΑΡΩ ΚΑΝΕΝΑ ΗΡΕΜΗΣΤΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΡΑ.............ΑΥΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΗΤΑΝΕ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ....ΕΣΕΙΣ ΠΩΣ ΞΗΜΕΡΩΣΑΤΕ??????????? Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 29 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 29 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 29 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 29 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 29 215994
ω ρε συ,τι ηταν αυτο παλι?σου ειπαν να προσεχεις κατι?
ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΠΙΝΩ ΧΑΜΟΜΙΛΙΑ ΚΑΙ ΑΜΑ ΔΕΝ ΗΡΕΜΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΝΕΝΑ ΥΠΟΓΛΟΣΙΟ....ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ?????ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΤΑΚΤΟΣ Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 29 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 29 215994

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Iokasti27 έγραψε:Βικυ παντως απο τη φωτο δε φαινεσαι για + 17... Φαινεσαι για λιγοτερο.. Αχ πως θα τα χασουμε;;;
Εγω σολωμο στο γκριλ θα φαω για μεσημερι...
Τελειο το σπετσοφαι.. Χρονια εχω να φαω..

Κοίτα πριν μείνω έγκυος είμουνα και ψιλοκόκαλο η αλήθεια είναι....54 κιλά και 1.72 ύψος...αλλά αμα με δείς σε καμιά ολόσωμη έχω κάνει κώλο μπούτια και μπράτσα δεν μπορώ να πώ!
Θα φύγουνε μωρέ κιλά είναι δεν ανησυχώ...και με αυτό!!!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
letitsa έγραψε:
ANNAST έγραψε:
letitsa έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝΕ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΘΑ ΤΗΝ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ.....ΧΤΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΟΥΝΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΥΓΡΗ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΜΕΣΩΣ.....ΒΓΑΙΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΚΑΙ ΛΕΩ ΣΤΟΝ ΚΑΗΜΕΝΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΗΚΩ ΣΠΑΣΑΝΕ ΤΑ ΝΕΡΑ ...( ΤΟ ΠΑΣΤΙΤΣΙΟ ΤΟΥ ΒΓΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΥΤΗ)ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΚΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΗΤΑΝΕ ΤΟΣΟ ΑΝΥΣΥΧΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝΕ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΗΜΑ.....ΜΟΥ ΒΑΛΑΝΕ ΕΝΑ ΚΟΛΟΟΡΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΦΕΡΑ ΤΑΧΥΠΑΛΜΙΑ YUTOPAR ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΕΝ ΕΚΛΕΙΣΑ ΜΑΤΙ....ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΡΟΧΑΛΙΖΕ.....ΤΕΛΩΣ ΠΑΝΤΩΝ ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΥΠΕΡΚΙΝΗΤΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΙΝΩ ΧΑΜΟΜΙΛΙΑ ΚΡΥΟ ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΕΙ ΚΑΙ ΑΜΑ ΔΕΝ ΗΡΕΜΕΙ ΝΑ Π[ΑΡΩ ΚΑΝΕΝΑ ΗΡΕΜΗΣΤΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΡΑ.............ΑΥΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΗΤΑΝΕ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ....ΕΣΕΙΣ ΠΩΣ ΞΗΜΕΡΩΣΑΤΕ??????????? Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 29 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 29 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 29 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 29 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 29 215994
ω ρε συ,τι ηταν αυτο παλι?σου ειπαν να προσεχεις κατι?
ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΠΙΝΩ ΧΑΜΟΜΙΛΙΑ ΚΑΙ ΑΜΑ ΔΕΝ ΗΡΕΜΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΝΕΝΑ ΥΠΟΓΛΟΣΙΟ....ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ?????ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΤΑΚΤΟΣ Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 29 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 29 215994



τα υγρα τι ηταν? δεν αμνιακα ε? λογω υπερκινητικοτητας τα ειχες?

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
emilou έγραψε:
letitsa έγραψε:
ANNAST έγραψε:
letitsa έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝΕ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΘΑ ΤΗΝ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ.....ΧΤΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΟΥΝΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΥΓΡΗ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΜΕΣΩΣ.....ΒΓΑΙΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΚΑΙ ΛΕΩ ΣΤΟΝ ΚΑΗΜΕΝΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΗΚΩ ΣΠΑΣΑΝΕ ΤΑ ΝΕΡΑ ...( ΤΟ ΠΑΣΤΙΤΣΙΟ ΤΟΥ ΒΓΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΥΤΗ)ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΚΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΗΤΑΝΕ ΤΟΣΟ ΑΝΥΣΥΧΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝΕ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΗΜΑ.....ΜΟΥ ΒΑΛΑΝΕ ΕΝΑ ΚΟΛΟΟΡΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΦΕΡΑ ΤΑΧΥΠΑΛΜΙΑ YUTOPAR ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΕΝ ΕΚΛΕΙΣΑ ΜΑΤΙ....ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΡΟΧΑΛΙΖΕ.....ΤΕΛΩΣ ΠΑΝΤΩΝ ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΥΠΕΡΚΙΝΗΤΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΙΝΩ ΧΑΜΟΜΙΛΙΑ ΚΡΥΟ ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΕΙ ΚΑΙ ΑΜΑ ΔΕΝ ΗΡΕΜΕΙ ΝΑ Π[ΑΡΩ ΚΑΝΕΝΑ ΗΡΕΜΗΣΤΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΡΑ.............ΑΥΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΗΤΑΝΕ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ....ΕΣΕΙΣ ΠΩΣ ΞΗΜΕΡΩΣΑΤΕ??????????? Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 29 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 29 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 29 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 29 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 29 215994
ω ρε συ,τι ηταν αυτο παλι?σου ειπαν να προσεχεις κατι?
ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΠΙΝΩ ΧΑΜΟΜΙΛΙΑ ΚΑΙ ΑΜΑ ΔΕΝ ΗΡΕΜΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΝΕΝΑ ΥΠΟΓΛΟΣΙΟ....ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ?????ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΤΑΚΤΟΣ Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 29 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 29 215994



τα υγρα τι ηταν? δεν αμνιακα ε? λογω υπερκινητικοτητας τα ειχες?
τελικα ητανε κατι σαν κολπιτιδα και εφευγαν υγρα απο κατω σαν νερο...αρα τιποτα τραγικο

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αντε... ολα καλα....

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κοριτσακια μου γυρισα κ εγω απο τη λαικη!!εσκασα παλι φυσικα!!

αχ βρε Νικολετα μου τι επαθες βρε κοριτσακι μου κ εσυ??αμα ειναι ετσι ο μπεμπης απο την κοιλια φαντασου να βγει τι εχεις να τραβηξεις!! Shocked Shocked Shocked

ειπατε παλι για τα κιλα εε??σημερα το πρωι ζυγιστηκα κ εγω κ επαθα οπως παντα σοκ affraid affraid +11 ρε γμτ κ με το νερο θα παχαινω?τι αλλο να κοψω πια?? confused confused κ εγω ειμαι ακομα στην 26η +5

tweetypd


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Πωπωπω βρε κορίτσια τι πολλά που γράφετε... δεν σας προλαβαίνω! Δεν μπαίνω και τόσο συχνά όπως εσείς!

Γεια σας γεια σας γεια σας!

Λοιπόν από τις λίγες σελίδες που διάβασα έχω να πω:
1. Πάνες: εγώ δοκίμασα στο μικρό μου pampers, babylino και libero. Αυτές που μου φάνηκαν καλύτερες είναι οι babylino. Το υλικό τους δηλ μου φαίνεται πιο φιλικό για το δερματάκι του μωρού. Ευτυχώς δεν είχαμε θέμα με ερεθισμούς με καμιά μάρκα. Επίσης αν γραφτείτε στο site της babylino στέλνει εκπτωτικά κουπόνια πολύ συχνά.

2. Μπιμπερό: Αυτό που ξέρω είναι ότι πρέπει να καταλήξετε σε μια μάρκα μπιμπερό, ώστε το μωρό να μην πάθει σύγχυση με τις θηλές. Για την αρχή και αν σκοπεύετε να θηλάσετε καλύτερα είναι τα γυάλινα μπιμπερό για το μητρικό γάλα. Οι θηλές από καουτσούκ είναι για όταν θα βγάλουν τα μωρά δοντάκια.

Σας αφήνω για μαμ και θα επανέλθω... Smile

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
+12 εγώ κορίτσια ίσως και λίγο παραπάνω.
Δεν μπορώ να πω οτι τρώω και τόσο πολύ όμως ρε γμτ, στον Γιώργο μου ξεσκιζόμουν.. Rolling Eyes
Τέλοσπάντων σήμερα πήγα κομμωτήριο μετά απο αιώωωνες.
Εβαψα και εκοψα τα μαλλιά και νιώθω πιο καλά τώρα.
Αύριο θα πάμε για ποτό καλέεεεε Very Happy

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ Στελιτσα μου κ εχουμε ακομα 3 μηνες...ποσα θα βαλουμε ακομα??????
ωραια ανανεωθηκες κ θα βγεις κ βολτιτσα τι αλλο θες??

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ούτε που ξέρω πόσα..
Μερικές φορές με πιάνει άγχος και στενοχώρια. μετά λέω να γεννηθεί γερός και μετά θα το ράψω.
Μου λέει και ο άντρας μου συνέχεια οτι στον Γιώργο πήρα 30 και τα έχασα μέχρι να σαραντήσω και παίρνω θάρρος...
Τώρα πάω να τους ξυπνήσω.
Εχουμε σ/μ και μετά καφεδάκι.
Φιλάκια!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Aurora έγραψε:Ούτε που ξέρω πόσα..
Μερικές φορές με πιάνει άγχος και στενοχώρια. μετά λέω να γεννηθεί γερός και μετά θα το ράψω.
Μου λέει και ο άντρας μου συνέχεια οτι στον Γιώργο πήρα 30 και τα έχασα μέχρι να σαραντήσω και παίρνω θάρρος...
Τώρα πάω να τους ξυπνήσω.
Εχουμε σ/μ και μετά καφεδάκι.
Φιλάκια!

30 κ τα εχασες σε 40 μερες????????ααα μια χαρα σε βρησκω αρα θα τα χασεις κ αυτα ανετα!!
καλη βολτιτσα κ εγω θα παω σε λιγο καμια βολτα στα μαγαζια να χαζεψω,βαρεθηκα παλι μεσα!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 29 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 29 417472

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κ απο μενα..πω πω τωρα που ερχομουν στη δουλεια,αισθανομουν σαν πτωμα.σερνομαι κ δεν εχω δυναμη για τιποτα.. Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 29 850933 αισθανομαι κ τα ποδια μου τουμπανο,χωρις να ειναι..αχ κοριτσια,τι θα γινει μετΑ?

tweetypd


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Να' μαι πάλι...
Τι κάνετε? Που σας πετυχαίνω? Εμείς φάγαμε αλλά δεν προλάβαμε να κοιμηθούμε γιατί ξύπνησε ο μικρός και παίζαμε... Smile

Και συνεχίζω...
3. Το μητρικό γάλα αποθηκεύεται είτε στο ψυγείο (για λίγες μέρες) είτε στην κατάψυξη (για μήνες). Εγώ χρησιμοποιούσα το θήλαστρο της medela. Βγήκε πολύ καλό. H Medela έχει και σακουλάκια φύλαξης γάλακτος και μπουκαλάκια. Τα μπουκαλάκια δεν είναι πολύ εύχρηστα εκτός αν έχετε πολύ χώρο στο ψυγείο ή την κατάψυξη. Μόλις γεμίσετε ή το ένα ή το άλλο το κλείνετε, γράφετε από έξω ημερομηνία και ώρα και το αποθηκεύετε σε ένα τάπερ, στο ψυγείο ή στην κατάψυξη. Καλό είναι επίσης στο ράφι που έχετε το τάπερ με τα γάλατα να μην έχετε κάτι άλλο όπως κρέατα ή τυριά. Για να ξεπαγώσετε το γάλα το βγάζετε από την προηγούμενη μέρα στο ψυγείο.

Αυτά είχα να πω. Νομίζω ότι ήθελα να πω κι άλλα αλλά τώρα τα ξέχασα.
Ελπίζω να βοήθησα... Αν μπορώ να κάνω κάτι άλλο πείτε μου... Smile

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Της medela οντως διαβασα οτι ειναι καλα.. Αλλα επειδη ειναι ακριβα μαλλον θα παρω της nuk με 71 ευρω που βρηκα κ ενα θερμαντηρα με 30 ευρω.. Το ερωτημα μου ειναι το εξης.. Καθε ποτε μαζευουμε γάλα;; Εγω δηλαδη που θα θελω να αφηνω 3-4 μπουκαλακια στη μαμα μου απο τις 4-10 θα μπορω να αντλω αυτα που χρειαζομαι το πρωι και να ταιζω το μωρο;;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 35 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις