Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
389 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 389 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Tini καλα αποελεσματα... Κ εγω περιμενω την καμπυλη απογευμα.. Μολις γυρισα απο ικα .. Πηρα βεβαιωση απο το γιατρο κ γυρισα.. Χαρα σημερα εχεις αν θυμαμαι ραντεβου με γιατρο;; Εγω παρασκευη..
Χριστινακι ισως σε πειραξε η ζεστη.. Μην ανυσυχεις παντως..

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Iokasti27 έγραψε:Tini καλα αποελεσματα... Κ εγω περιμενω την καμπυλη απογευμα.. Μολις γυρισα απο ικα .. Πηρα βεβαιωση απο το γιατρο κ γυρισα.. Χαρα σημερα εχεις αν θυμαμαι ραντεβου με γιατρο;; Εγω παρασκευη..
Χριστινακι ισως σε πειραξε η ζεστη.. Μην ανυσυχεις παντως..


ειχα κοριτσακι μου Mad Mad Mad και μου το αλλαξανε για Πεμπτη!!
καλα αποτελεσματα να εχεις κ εσυ!!

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κορίτσια!!Μόλις γύρισα από τον γιατρό!όλα μια χαρά!Δεν κάναμε υπέρηχο αλλά ακούσαμε την καρδούλα και αμέσως χτυπούσε σαν τρελή!!Το μόνο άσχημο είναι ότι είχα ανεβασμένα πυοσφαίρια στα ούρα και μου έδωσαν αντιβίωση...και ότι είμαι +14 κιλά!!Φρίκαρα όταν ανέβηκα στην ζυγαριά!Πήρα τις εξετασούλες για τον άλλο μήνα και έφυγα!! Very Happy Very Happy Very Happy

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μου ισως ειναι απο τη ζεστη ναι.. δε ξερω.. Χαρα μου δεν τον ειχα παρει τηλ το γιατρο, λεω να τον απασχολω με καθε φυσιολογικο συμπτωμα αλλα σημερα τον πηρα δεν αντεξα.. και περιμενω να με ξαναπαρει..

Δεσποινακι ομορφα τα νεακια σου και ολα καλα με το μωρακι!!
κιλα μην το σκεφτεσαι. εδω εγω πηρα 17 - τελευταια φορα τωρα δε ξερω ποσα ακομα- και συνεχιζω ακαθεκτη. πρωτη φορα στη ζωη μ εντωμεταξυ δε με απασχολουν τα κιλα!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 2 215994  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 2 215994 με απασχολει η μπεμπουλα μ μονο

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τινη μου ο γιατρος απο την αρχη της εγκυμοσυνης μου εδωσε ενα χαρτι με ολες τις απαραιτητες εξετασεις για την εβδομαδα που πρεπει.Μου ειχε ντοπλερ την 25η εβδομαδα και ξανα 30η με 32η.Δεν ξερω αν ειναι για το τσιγαρο και μονο.Εχω καταλαβει οτι θελει να ξεψαχνιζει αυτος(και να πληρωνουμε εμεις Razz )
Οσο για την διαθεση μεχρι τωρα ηταν στα ταρταρα.Παλι κλαματα χωρις λογο.Περιμενα να ερθει ο αντρουλης μου πως και πως μπας και με ανεβασει.Και οντως μου ανεβασε την διαθεση γιατι μου εφερε μια τσαντα με πραγματα του μωρου.Μια συναδελφος του μας εδωσε αρκετα φορμακια μπουφανακι,παπουτσακια και 2 μπιμπερο.Τρελαθηκα απο την χαρα μου γιατι δεν εχουμε παρει τιποτα ακομα!!!Ειναι τοσοδουλικα και ομορφουλικα  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 2 215994  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 2 215994

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χαρα δεν νομιζω οτι υπαρχει μεγαλη αλλαγη στον εβδομο.Εκτος του οτι αισθανασαι συνεχεια το αγγελιδου σου.Και οτι μαλλον οι ορμονες σε τρελαινουν πιο πολυ....Οσο για κιλα.Ακομα δεν εχω ζυγιστει να δω τι γινεται.Ααααα και πριξιμο.πολυ πριξιμο.Τα ποδια μου εχουν γινει σαν φιαλες οξυγονου!!!!!

Τινη οσο για την βαφτιση ολα ηταν υπεροχα.Βαφτισαμε ενα αγγελουδι που ουτε αχνα δεν εβγαλε.Και οι γονεις τα κανανε ολα υπεροχα.

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nικακι μα τι ομορφος τροπος να αλλαξει η διαθεση σου!! και τι γλυκο εκ μερους τους! πηρες τα πρωτα σου δωρακια!!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χριστινακι μου κ εγω ετσι ειμαι δεν θελω καθε τρεις κ λιγο να ενοχλω τον γιατρο αλλα πιστευω οτι αυτο ειναι κατι που πρεπει να ρωτησεις μπορει να χρειαζετε να παρεις παραπανω σιδηρο!!

Δεσποινακι μια χαρα το νινακι σου ωραια...ενταξει με τα κιλα ολες το ιδιο σοκ νομιζω παθαινουμε Shocked Shocked Shocked

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναι Χριστινακι μου.Ο ποιο ομορφος τροπος!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 2 215994 Αφου του ειπα ας μην τα εφερνες ολα μαζι.Ας κραταγες κατι και οποτε με εβλεπες χαλια να μου εμφανιζες και απο ενα!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Panik11 έγραψε:Ναι Χριστινακι μου.Ο ποιο ομορφος τροπος!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 2 215994 Αφου του ειπα ας μην τα εφερνες ολα μαζι.Ας κραταγες κατι και οποτε με εβλεπες χαλια να μου εμφανιζες και απο ενα!!!

χεχεχε και αυτο καλη ιδεαα θα ητανε!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαρα μου , συμφωνω δεν νιωθω ανετα καθε τρεις και λιγο να τον παιρνω αλλα τι να κανω.. μου ειπε να κανω εξετασεις αιματος και αναλυσεις ουρων γιατι μπορει να εχω ουρολοιμωξη.. ουφ...

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χριστινακι ωραια κοιλιτσα!!!!!
εγω γυρισα,ανανεωμενη...πηρα παπα στην κορουλα μου κ γυαλια ηλιου για μενα,αφου δεν μπορω να παρω ρουχα.. Twisted Evil Twisted Evil ατιμη κοιλια.. Very Happy

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kristinaki έγραψε:χαρα μου , συμφωνω δεν νιωθω ανετα καθε τρεις και λιγο να τον παιρνω αλλα τι να κανω.. μου ειπε να κανω εξετασεις αιματος και αναλυσεις ουρων γιατι μπορει να εχω ουρολοιμωξη.. ουφ...

ελα ρε δηλαδη η ουρολοιμωξη εχει συμπτωμα τη ζαλαδα??πρωτη φορα το ακουω!!ποτε θα τις κανεις??

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Aννουλα μου τελεια καλοφορετα αυτα που πηρες!! Ανεβηκες ειμαι σιγουρη!!

Χαρα μου δε ξερω αν εννοουσε σχετιζονται. εννοουσε να κανω αιματολογικες για τις ζαλαδες και λιποθυμιες και αναλυσεις ουρων γιατι του ειπα εχω καψιμο αραια και που απο κατω.. αν και σπανια εντουτοις για ναμαστε σιγουροι... λες να σχετιζονται κιολας;; να το ψαξω!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kristinaki έγραψε:Aννουλα μου τελεια καλοφορετα αυτα που πηρες!! Ανεβηκες ειμαι σιγουρη!!

Χαρα μου δε ξερω αν εννοουσε σχετιζονται. εννοουσε να κανω αιματολογικες για τις ζαλαδες και λιποθυμιες και αναλυσεις ουρων γιατι του ειπα εχω καψιμο αραια και που απο κατω.. αν και σπανια εντουτοις για ναμαστε σιγουροι... λες να σχετιζονται κιολας;; να το ψαξω!

αα σορρυ εγω μπερδευτικα δεν καταλαβα οτι σου ειπε αναλυσεις αιματος κ αναλυσεις ουρων,εε δεν νομιζω να εχει καμια σχεση το ενα με το αλλο!!ας ελπισουμε φυσικα οτι δεν εχεις τπτ και ειναι μονο απο τη ζεστη!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευχαριστω πολυυυυυ!!! Very Happy Very Happy ανεβηκα λιγο,γιατι πηγα κ το σαββατο,να δοκιμασω κανα μακρυ φορεματακι,κ φαινομουν ετοιμογεννη..αρα τα επομενα ψωνια το χειμωνα.. Mad
εγω δεν νομιζω να σχετιζονται οι ζαλαδες με ουρολοιμωξη(αν υπαρχει)..μπορει να επεσε ο αιματοκριτης σου.αν κανεις αιματολογικες,θα ξερεις σιγουρα..
αντε,εγω σχολαω σε λιγο..σκεφτομαστε μηπως παμε κ σημερα για μπανακι.. Rolling Eyes

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φανταστηκα εγω ειναι ουρολοιμωξη..
νιωθω καψιμο στην επαφη...
εχει καμια εγκυουλα εδω κατι παρομοιο;;

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αννουλα μου με γεια τα πραγματακια!!αντε κανε κ καμια βουτια για μας που ειμαστε κλεισμενες μεσα!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kristinaki έγραψε:φανταστηκα εγω ειναι ουρολοιμωξη..
νιωθω καψιμο στην επαφη...
εχει καμια εγκυουλα εδω κατι παρομοιο;;


εγω δεν μπορω να σε βοηθησω,τελευταια φορα ηταν οταν εμεινα εγκυος!! Mad Mad Mad Mad Mad Mad

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xara64 έγραψε:Αννουλα μου με γεια τα πραγματακια!!αντε κανε κ καμια βουτια για μας που ειμαστε κλεισμενες μεσα!!
θα κανω χαρα μου!αν εχω κουραγιο να παω..πιο πολυ για την μικρη παω..αν με ρωταγες εμενα,δεν θα κουναγα τον κ#λ$ μου απο το σπιτι..τοσο πολυ βαριεμαι...

χριστινιω,κ εγω τα ιδια εχω,οταν,λεμε ΟΤΑΝ εχω επαφη,γιατι δεν την πολυπαλευω..

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λοιπόν, με φυσιολογικό όριο κάτω του 6, η crp μου βγήκε οριακά αυξημένη στο 7,2 (πάλι καλά δεδομένου ότι όταν μια φλεγμονή είναι στα φόρτε της έχω δει τιμές της σε ασθενείς μας πάνω από 150-200)..παρόλα αυτά είναι κάπως ανησυχητική η τιμή των λευκών..ίδωμεν τί θα πει και ο ντόκτορ..αχ ευτυχώς που είστε κι εσείς με την καλή σας την κουβέντα!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Tini13 στις Δευ Ιουλ 23, 2012 3:53 am, 1 φορά

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xara64 έγραψε:
Kristinaki έγραψε:φανταστηκα εγω ειναι ουρολοιμωξη..
νιωθω καψιμο στην επαφη...
εχει καμια εγκυουλα εδω κατι παρομοιο;;


εγω δεν μπορω να σε βοηθησω,τελευταια φορα ηταν οταν εμεινα εγκυος!! Mad Mad Mad Mad Mad Mad

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
καπου εκει ειχα κ εγω...να ναι καλα ο αντρουλης μου κ με καταλαβαινει,αλλα οταν γεννησω με το καλο,θα την πληρωσω ασχημα αυτην την αναμονη...μα τι να κανω?δεν αντεχω καθολου..

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χεχε ειναι το θεμα που μας καιει, εκτος τα κιλακια, αυτο. καποια στιγμη εδω στο φορουμ νομιζω πριν να ερθετε εσεις τα καινουρια κοριτσακια, ειχαμε ανοιξει θεμα για το σεξ. και ειχαμε πει να μετονομασουμε το γκρουπακι μας σε Αμαμητες 2012 αχαχαχα..
καλα μη φανταστειτε και μεις δεν συχνα αλλα καποτε.. παντως η ευχαριστηση για μενα δεν ειναι καθολου η ιδια καθως φοβαμαι για το νινακι!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Kristinaki στις Δευ Ιουλ 23, 2012 4:02 am, 1 φορά

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tini13 έγραψε:Λοιπόν, με φυσιολογικό όριο κάτω του 6, η crp μου βγήκε οριακά αυξημένη στο 7,2 (πάλι καλά δεδομένου ότι όταν μια φλεγμονή είναι στα φόρτε της έχω δει τιμές της σε ασθενείς μας πάνω από 150-200)..παρόλα αυτά είναι κάπως ανησυχητική η τιμή των λευκών..ίδωμεν τί θα πει και ο ντόκτορ..αχ ευτυχώς που είστε κι εσείς με την καλή σας την κουβέντα!


τινη μου ποτε θα ξερεις αν προκειται για φλεγμονη; πως το καταλαβες και εκανες αναλυση λευκων;;

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σας στελλω και κατι τρατζικ να δειτε. εγω δεν ηξερα αν πρεπει να γελασω η να κλαιω αλλα καποιες φωτο ειναι εντελως τρατζικ!!!

http://www.aniwthoi.net/2012/07/blog-post_5620.html

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις