Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
395 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 395 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμεις κ οι 2 φοβομαστε γι΄αυτο κ το κοψαμε το αθλημα!!χαχαχαχ

τις ειδα κ εγω αυτες τις φωτο χθες οντως ειναι τρατζικ,εγω πιο πολυ εμεινα σε μια που εχει κατι ραγαδες κατακκοκινες,πω πω σοκαριστικα!!μακρια απο μας!!η πρωτη η μαυρουλα εχει πλακα!!

Τινακι περιμενουμε νεοτερα!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαρα μου ναι, η μαυρη μανουλα ναι εχει πλακα!!αυτη με το αλογο ομως.. ολα τα λεφτα χαχαχα...

παω να ξαπλωσω.. δεν την παλευω αλλο με τις ζαλαδες.. χχχχχ

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχαχ ναι πολυ γελιο!!!
πανε κοριτσακι μου να ηρεμισεις!!φιλακια πολλα!!

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
xara64 έγραψε:
Kristinaki έγραψε:φανταστηκα εγω ειναι ουρολοιμωξη..
νιωθω καψιμο στην επαφη...
εχει καμια εγκυουλα εδω κατι παρομοιο;;


εγω δεν μπορω να σε βοηθησω,τελευταια φορα ηταν οταν εμεινα εγκυος!! Mad Mad Mad Mad Mad Mad

xaxaxaxa μια απο τα ιδια

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΑΡΧΗΣΑΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ Η ΜΟΝΟ ΕΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΠΑΝΙΚΟΣ???? ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΒΛΕΠΩ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΓΕΝΝΑΩ.....ΔΕΝ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΥΠΝΟΣ ΧΑΧΑΧΑ  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 3 536304  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 3 536304  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 3 536304  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 3 536304

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
letitsa έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΑΡΧΗΣΑΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ Η ΜΟΝΟ ΕΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΠΑΝΙΚΟΣ???? ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΒΛΕΠΩ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΓΕΝΝΑΩ.....ΔΕΝ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΥΠΝΟΣ ΧΑΧΑΧΑ  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 3 536304  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 3 536304  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 3 536304  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 3 536304


εγω παλι μονο μηπως δεν καταλαβω οτι γενναω αγχωνομαι!!δεν με σκεφτομαι τον πονο γιατι αμα δεν αντεξω υπαρχει κ η επισκληρειδιος!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
letitsa έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΑΡΧΗΣΑΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ Η ΜΟΝΟ ΕΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΠΑΝΙΚΟΣ???? ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΒΛΕΠΩ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΓΕΝΝΑΩ.....ΔΕΝ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΥΠΝΟΣ ΧΑΧΑΧΑ  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 3 536304  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 3 536304  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 3 536304  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 3 536304


Και εγω το σκεφτομαι αλλα δε φοβαμαι.. Ανυπομονω να ερθει η μερα βασικα.. Εγω σκεφτομαι τι να κανω με την επισκληρίδιο.. Αν την κανεις μειωνεται ο πονος 10-20%... Δεν ειναι κ πολυ μεγαλο το ποσοστο..

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="Iokasti27"]
letitsa έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΑΡΧΗΣΑΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ Η ΜΟΝΟ ΕΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΠΑΝΙΚΟΣ???? ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΒΛΕΠΩ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΓΕΝΝΑΩ.....ΔΕΝ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΥΠΝΟΣ ΧΑΧΑΧΑ  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 3 536304  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 3 536304  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 3 536304  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 3 536304


Και εγω το σκεφτομαι αλλα δε φοβαμαι.. Ανυπομονω να ερθει η μερα βασικα.. Εγω σκεφτομαι τι να κανω με την επισκληρίδιο.. Αν την κανεις μειωνεται ο πονος 10-20%... Δεν ειναι κ πολυ μεγαλο το ποσοστο..[/quot
νομιζω οτι μειωνετε ο πονος ποιο πολυ κατα πολυ δηλαδη οχι μονο 20 % αλλα δεν το συζητισα και με τον γιατρο μου

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
xara64 έγραψε:
letitsa έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΑΡΧΗΣΑΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ Η ΜΟΝΟ ΕΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΠΑΝΙΚΟΣ???? ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΒΛΕΠΩ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΓΕΝΝΑΩ.....ΔΕΝ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΥΠΝΟΣ ΧΑΧΑΧΑ  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 3 536304  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 3 536304  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 3 536304  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 3 536304


εγω παλι μονο μηπως δεν καταλαβω οτι γενναω αγχωνομαι!!δεν με σκεφτομαι τον πονο γιατι αμα δεν αντεξω υπαρχει κ η επισκληρειδιος!

Χαρα κ εγω λεω "πως θα καταλαβω οτι γενναω;" γιατι ψιλοπονακια κ συσπασουλες υπαρχουν απο τωρα..ουτε θελω να πηγαινω στο μαιευτηριο αδικα κ να φευγω..

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μου κ εγω πιο πολυ ανυπομονω να ερθει η ωρα της γεννας και για να δω την μπουμπου κ για να ξελαφρωσω!! Laughing Laughing

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Iokasti27 έγραψε:
xara64 έγραψε:
letitsa έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΑΡΧΗΣΑΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ Η ΜΟΝΟ ΕΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΠΑΝΙΚΟΣ???? ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΒΛΕΠΩ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΓΕΝΝΑΩ.....ΔΕΝ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΥΠΝΟΣ ΧΑΧΑΧΑ  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 3 536304  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 3 536304  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 3 536304  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 3 536304


εγω παλι μονο μηπως δεν καταλαβω οτι γενναω αγχωνομαι!!δεν με σκεφτομαι τον πονο γιατι αμα δεν αντεξω υπαρχει κ η επισκληρειδιος!

Χαρα κ εγω λεω "πως θα καταλαβω οτι γενναω;" γιατι ψιλοπονακια κ συσπασουλες υπαρχουν απο τωρα..ουτε θελω να πηγαινω στο μαιευτηριο αδικα κ να φευγω..

αυτο σκεφτομαι κ εγω!!με βλεπω μερα παρα μερα στο Ιασω να τους λεω οτι γενναω αχαχαχαχ Embarassed Embarassed

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω παντως εκανα μια δοκιμη ....χαχαχα
καλα ητανε ο αντρουλης μου χορτασε υπνο γιατι ημουνα σε δικλινο αλλα εγω δεν μπορεσα να κλεισω ματι γιατι μου ειχανε βαλει youtopar στον ορο και εγω ειχα ταχυπαλμιες και ο μπεμπης εκανε παρτυ.....

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
letitsa έγραψε:εγω παντως εκανα μια δοκιμη ....χαχαχα
καλα ητανε ο αντρουλης μου χορτασε υπνο γιατι ημουνα σε δικλινο αλλα εγω δεν μπορεσα να κλεισω ματι γιατι μου ειχανε βαλει youtopar στον ορο και εγω ειχα ταχυπαλμιες και ο μπεμπης εκανε παρτυ.....

ναι εσυ εκανες κ τη δοκιμη σου!!σε πια εβδομαδα εισαι??

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
xara64 έγραψε:
letitsa έγραψε:εγω παντως εκανα μια δοκιμη ....χαχαχα
καλα ητανε ο αντρουλης μου χορτασε υπνο γιατι ημουνα σε δικλινο αλλα εγω δεν μπορεσα να κλεισω ματι γιατι μου ειχανε βαλει youtopar στον ορο και εγω ειχα ταχυπαλμιες και ο μπεμπης εκανε παρτυ.....

ναι εσυ εκανες κ τη δοκιμη σου!!σε πια εβδομαδα εισαι??
ΕΙΜΑΙ 30 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ 4 ΗΜΕΡΩΝ ΕΣΥ?
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΤΕ ΤΕΤΟΙΑ ΔΟΚΙΜΗ ΤΑ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΑ ΤΟΤΕ ΤΑ ΕΙΔΑ ΟΛΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΓΙΑΤΙ ΚΑΛΑ ΛΕΜΕ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΣΕ ΛΟΥΖΕΙ ΚΡΥΟΣ ΥΔΡΟΤΑΣ

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναι εχει δικιο... Μια αγωνια κ ενα φοβο ναι θα τον εχουμε αλλα λεω να δω τη μπεμπα , να ειναι καλα κ ας πονεσω.. Εκεινη τη στιγμη δε θα με νοιαζει.. Τα αντεχεις ολα! Δε μου λετε οι αντρες σας στον τοκετο θα ειναι μαζι;; Εγω προτιμαω μονη μου..

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Iokasti27 έγραψε:Ναι εχει δικιο... Μια αγωνια κ ενα φοβο ναι θα τον εχουμε αλλα λεω να δω τη μπεμπα , να ειναι καλα κ ας πονεσω.. Εκεινη τη στιγμη δε θα με νοιαζει.. Τα αντεχεις ολα! Δε μου λετε οι αντρες σας στον τοκετο θα ειναι μαζι;; Εγω προτιμαω μονη μου..

EMENA MOY EIPE OTI ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΤΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΤΟΝ ΚΑΗΜΕΝΟ????ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ???? ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΘΑ ΣΤΕΝΑ;ΧΩΡΙΕΜΕ ΚΑΙ ΝΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΚΛΑΙΕΙ....(ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΣΙΓΟΥΡΗ)....ΑΡΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΠΟΝΟΣ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΔΩ ΤΟΝ ¨ΜΟΝΑΚΡΙΒΟ¨ΜΟΥ ΧΑΧΑΧΑΧΑ; ΧΑΖΟΜΑΜΑ

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω Νικολετα μου ειμαι στην 27 ακομα!!
καλα εννοειται οτι οταν ερθει η ωρα θα πανικοβληθω αλλα δεν το σκεφτομαι τωρα τοσο οσο θελω να δω την μικρουλα!!

Ελενα μου εμενα αν μπει μεσα νομιζω οτι θα πεσει κατω οποτε μαλλον μονη εγω θα ηθελα να ειναι μεσα αλλα να μην βλεπει κ πολλα μονο να καταλαβει ποσο θα ποναω για να ξερει!! Mad Mad Mad Mad

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναι.. Καλυτερα μονη συμφωνω.. Εμενα επισης μου αρεσει η διαδικασία που θα περιμενει μες στην αγωνια μαζι με τους αλλους συγγενεις κ θα τα χει παίξει.. Εχω ήδη πει στην αδερφη μου οταν τους φωναξουν στην αιθουσα αναγγελιών για να δουν το μωρο να παρει με βιντεο τη φατσα του αντρα μου.. Ε ρε τι θα χασωωωω!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και εγω ανυπομωνω να ΞΕΛΑΦΡΩΣΩ.Θελω να ερθει η πολυποθυτη μερα.Δεν αντεχω αλλο αυτες τις ορμονες.Το οτι δεν ειμαι καλα στα καλα καθουμενα....Λετιτσα τι δοκιμη εκανες???Μαλλον ειναι απο αυτα που δεν εχω καταφερει να διαβασω!!!!

Βικακυ που εισαι?????

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Iokasti27 έγραψε:Ναι.. Καλυτερα μονη συμφωνω.. Εμενα επισης μου αρεσει η διαδικασία που θα περιμενει μες στην αγωνια μαζι με τους αλλους συγγενεις κ θα τα χει παίξει.. Εχω ήδη πει στην αδερφη μου οταν τους φωναξουν στην αιθουσα αναγγελιών για να δουν το μωρο να παρει με βιντεο τη φατσα του αντρα μου.. Ε ρε τι θα χασωωωω!


καλα αυτο πιστευω οτι ολες θα θελαμε να το δουμε....εμεις απο την αλλη μερια λεμε να παμε μονοι μας χωρις κανεναν (αδερφια...μαμαδες κ.τ.λ) να δουμε ετσι λεμε τωρα οταν ερθει εκεινη η ωρα μπορει να αλλαξει γνωμη και να θελει παρεα  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 3 215994

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Iokasti27 έγραψε:Ναι.. Καλυτερα μονη συμφωνω.. Εμενα επισης μου αρεσει η διαδικασία που θα περιμενει μες στην αγωνια μαζι με τους αλλους συγγενεις κ θα τα χει παίξει.. Εχω ήδη πει στην αδερφη μου οταν τους φωναξουν στην αιθουσα αναγγελιών για να δουν το μωρο να παρει με βιντεο τη φατσα του αντρα μου.. Ε ρε τι θα χασωωωω!

αχ τι ειπες τωρα εγω ημουν κ στις 2 γεννες της αδερφης μου ομως σε μενα δεν νομιζω να μπορει να ειναι γιατι θα εχουν ξεκινησει κ τα σχολεια οποτε θα ειναι πολυ δυσκολα!!με στεναχωρει πολυ που δεν θα ειναι ολοι αυτοι που θα ηθελα εκεινη την ωρα!! Sad Sad

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Panik11 έγραψε:Και εγω ανυπομωνω να ΞΕΛΑΦΡΩΣΩ.Θελω να ερθει η πολυποθυτη μερα.Δεν αντεχω αλλο αυτες τις ορμονες.Το οτι δεν ειμαι καλα στα καλα καθουμενα....Λετιτσα τι δοκιμη εκανες???Μαλλον ειναι απο αυτα που δεν εχω καταφερει να διαβασω!!!!

Βικακυ που εισαι?????

νομιζα οτι σπασανε τα νερα........σε κουφανα ε?????? το παντελονακι που φορουσα ητανε μουσκεμα μεσα σε ενα λεπτο αλλα τελικα ητανε μια ωραιοτατη κολπιτιδα απο την θαλασσα που αμα δεν με κοιτουσε ο γιατροις απο κατω θα επερνα αντιβιωση γιατι νομιζαμε οτι καπου ειχε ανοιξει ο σακος απο καποιο χτυπημα του μπεμπη...βλεπεισ ειναι πολυ υπερκινιτικο....

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αντε ρε συ!!!!κοιτα να δεις τι μπορει να παθεις στα καλα καθουμενα!!!!Πωπω σοκ pale
Και εγω ελεγα να μην μπει.Ηθελα την μανα μου.Αλλα ειναι καθετος θελει να ειναι μεσα!!!!Αν και στα δημοσια νοσοκομεια δεν επιτρεπεται νομιζω!!!!

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Panik11 έγραψε:Αντε ρε συ!!!!κοιτα να δεις τι μπορει να παθεις στα καλα καθουμενα!!!!Πωπω σοκ pale
Και εγω ελεγα να μην μπει.Ηθελα την μανα μου.Αλλα ειναι καθετος θελει να ειναι μεσα!!!!Αν και στα δημοσια νοσοκομεια δεν επιτρεπεται νομιζω!!!!
σοκ δεν λες τιποτα ειχαμε χλομιασει......γιαννη σπασανε τα νερα....λεω και μεχρι να το καταλαβω ειχαμε φτασει στην κλινικη...για γελια και για κλαματα....το δευτερο παιδακι σου ειναι?

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Xara μου κ η αδερφη μου ειναι καθηγητρια αλλα μου ειπε οτι θα την κανει απο το σχολειο εκεινη τη μετα.. Εξαλλου μπορει να πεσει κ σαββ/κο!!
Λετιτσα πιστεψε με θα χρειαστειτε κ τους δικους σας. Εμενα στην αναμονη θα περιμενουν καμια 10-13 ατομα.. Κ λιγα λεω γονεις κ αδερφια μονο ειναι συνολικα 8!
Νικη μπορει να μπει στο Ελενας αν παρει βεβαιωση οτι παρακολουθησε μαθηματα ανωδυνου τοκετου .. Μονο ετσι.. Στα ιδιωτικα ειναι πιο δυσκολο παντως αλλα γενικα γινεται κ εκει..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις