Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
377 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 377 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 41]

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ τυχερουλα εγω φοβαμαι να ανεβω στη  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 20 13953

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ άκουσα πολύ κραξιμο για αυτό περιόρισα λίγο τις βλακείες...εσε΄να φωνάζει ο γιατρός?

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω κ να ακουσω κραξημο δεν εχω πολλα να κοψω!!
πρωινο τρωω ενα ποτηρι γαλα με μια χουφτα fitness ,μεσσημερι οτι φαγητο εχω πιο μικρη μεριδα απ΄οτι ετρωγα πριν κ το βραδυ ενα τοστ!!τι να κοψω απο αυτα?? confused confused

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εεε αρα κατακρατηση έχεις...τι κιλα να βάλεις με αυτά που λες.... και γω περασα ενα σταδιο που νερο επινα κιλο εβαζα αλλα σε γενικες γραμμες απο τις βλακειες τα πηρα....και η αλήθεια είναι δεν με νοιάζει για το πως θα τα χάσω μετα πλα να είναι καλα το μπεμπακι!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κι ομως ρε συ εχω βαλει 11 μ΄αυτη τη διατροφη ενταξει που κ που μπορει να φαω κ κανενα παγωτακι σπιτικο κιολας!!φυσικα να ειναι πρωτα καλα το μωρο αλλα δεν τα θελω καθολου τα κιλα δεν αισθανομαι καθολου καλα δεν μπορω να χαρω την εγκυμοσυνη μου γιατι αισθανομαι pig κ εχω σπασμενα αγγεια απο το βαρος!! Twisted Evil Twisted Evil

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κουκλες. αργησα πολυ να μπω αλλα ειχα τρεχαματα σημερα...

Κωνσταντινα μου περαστικουλια σου ...

Δεσποινα μου και γω συμφωνω οτι το γ τριμηνο ειναι ολο αγχος...

Χαρα μου και γω πιστευω κατακρατηση εχεις.. ειναι ξεκαθαρο

Χαιρετιζω και ολα τα αλλα κοριτσια.  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 20 379767  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 20 379767  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 20 379767

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αυτό με τη δυσφορία που λες το καταλαβαίνω....εγώ το στάδιο της φρίκης με τις αλλαγές στο σώμα μου το έπαθα στην αρχή της εγκυμοσύνης που πήρα και τα πολλά κιλά μετά συμβιβάστηκα ...τώρα δεν κοιτάω ούτε ραγάδες, ούτε τίποτα.... ούτως ή άλλως στο ΄γ τρίμηνο αισθάνεσαι βαριά ακόμα και κιλά να μην έχεις πάρει Smile Smile Smile Αυτό με τα αγγεία δεν το ξέρω!
Καλως το ΧΡιστινάκι!!! Ευχάριστα τρεχάματα να υποθέσω!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελα βρε Χριστινακι μου ολα καλα??βγηκαν οι εξετασεις σου??

κοριτσια δηλαδη με την κατακρατηση ειναι καλο ή κακο??θα ειναι πιο δυσκολο να τα χασω??

Δεσποινακι ευρυαγγειες εννοω σπασμενες κοκκινες φλεβιτσες που ειναι πολυ αντιαισθητικες κ διορθωνοντε με λειζερ αν δεν κανω λαθος αλλα που λεφτα για τετοια!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαρα μου οχι δε βγηκαν γιατι δε μπορεσε ακομα ο καλος μου να με παρει λευκωσια να τις κανω .. εχει παραλαβες τωρα...
η κατακρατηση ειναι καθαρα βαρος απο υγρα. πραγμα το οποιο σημαινει θα το χασεις αυτοματα στη γεννα...

Γεια σου Δεσποινακι.. εεε βοηθουσα τον καλο μου στη δουλεια τιμολογια και τετοια..

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εσεις πως ειστε εγκυουλες μου;
 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 20 215994  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 20 215994

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και οι ευρυαγγειες φευγουν μετα την εγκυμοσυνη χαρα μ καλη.. να μην ανησυχεις.. ειναι οι κιρσοι που δε φευγουν που εχω εγω αλλα πραγματικα δε με ενοχλουν που εβγαλα, αν ειναι καλα το μωρακι μου, ενω παλια θα παθαινα σιοκ μεγαλο

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ Χριστινακι μου μου εφτιαξες τη διαθεση τωρα μακαρι να ειναι ετσι κ να χαθουν γρηγορα!!
αντε να τις κανεις κ εσυ τις εξετασουλες να ηρεμισεις κιολας??
εχεις ακομα τασεις λιποθυμειας?

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
¨οτι και να ναι κορίτσια με το που δούμε τα μωράκια δεν θα δίνουμε καμία σημασία....άλλωστε θα έχουμε και έναν ολόκληρο χρόνο μέχρι το επόμενο καλοκαίρι να γίνουμε όπως ήμαστε!!!
Χριστινάκι αν και με δουλίτσα μια ολόκληρη μέρα με τον καλό σου, οπότε μια χαρά!!!!
Τι εξετάσεις όμως περιμένεις....δεν θυμάμαι να διάβασα κάτι????

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μου ειστε πολυ γλυκα που ρωτατε Very Happy Very Happy

Χαρα μου ναι εχω ακομα τασεις λιποθυμιας αλλα ειχα παει εκτες στην ενδοκρινολογο μου και μου ειπε ειναι ισως ο θυροειδης που εχει χειροτερεψει και περιμενω ως τη Τριτη να κανω τις αναλυσεις.. αλλα δεν αγχωνομαι καθολου. νιωθω την μπεμπα και γελω! την νιωθω πιο εντονα τελευταια κανει κατι πολυ περιεργααα κουνηματα δε μπορω να τα εξηγησω. ειναι σα να και καποιεσ στιγμες με τραβα απο το εσωτερικο της κοιλιας. δε ξερω αν καταλαβατε; το κανουν και σας τα μικρα σας;;

Δεσποινακι μου μακαρι να ηταν μια μερα με τον καλο μου.. συνηθως ειμαι σε αλλο δωματιο και δεν τον βλεπω και πολυ.. και δουλευει και σαββατοκυριακα που σημαινει τον βλεπω λιγο αργα το βραδυ.. αλλα ετσι εχει η ζωη..

kiriakits


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα κορίτσια, τι κάνετε? Χαίρομαι που βλέπω ότι είσαστε όλες καλά!! Smile Έχω πολύ καιρό να μπω αλλά σας παρακολουθώ αρκετά συχνά. Είμαι η Κυριακή έχω ΠΙΤ 15/10 και περιμένω αγοράκι. Αύριο είναι να κάνω καμπύλη ζαχάρου ….ως τώρα δεν είχα πρόβλημα αλλά σήμερα που το σκέφτηκα αγχώθηκα…! Shocked εσείς έχετε κάνε?

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Despoina83 έγραψε:¨οτι και να ναι κορίτσια με το που δούμε τα μωράκια δεν θα δίνουμε καμία σημασία....άλλωστε θα έχουμε και έναν ολόκληρο χρόνο μέχρι το επόμενο καλοκαίρι να γίνουμε όπως ήμαστε!!!
Χριστινάκι αν και με δουλίτσα μια ολόκληρη μέρα με τον καλό σου, οπότε μια χαρά!!!!
Τι εξετάσεις όμως περιμένεις....δεν θυμάμαι να διάβασα κάτι????

Δεσποινακι μου συμφωνω.. εγω ειναι ισως η μονη φορα στη ζωη μου που δε σκεφτομαι εγωκεντρικα, και με αυτο εννοω θα θυσιαζα τα παντα πανω μου για το μωρο μου.. και ας μετατραπω σε ουφο alien

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kiriakits έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια, τι κάνετε? Χαίρομαι που βλέπω ότι είσαστε όλες καλά!! Smile Έχω πολύ καιρό να μπω αλλά σας παρακολουθώ αρκετά συχνά. Είμαι η Κυριακή έχω ΠΙΤ 15/10 και περιμένω αγοράκι. Αύριο είναι να κάνω καμπύλη ζαχάρου ….ως τώρα δεν είχα πρόβλημα αλλά σήμερα που το σκέφτηκα αγχώθηκα…! Shocked εσείς έχετε κάνε?

Γεια σου Κυριακη, καλησπερα! εμενα ο γιατρος μου διαφωνει με την καμπυλη ζαχαρου και το θεωρει μεγαλη ταλαιπωρια για μια εγκυο απο τη στιγμη που οι αναλυσεις της ειναι καλες. και ετσι δεν εκανα ουτε θα κανω

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου Κυριακη μου εγω ειμαι στην 27 κ δεν την εχω κανει ακομα κ δεν ξερω αν θα την κανω θαμαθω αυριο που θα παω στον ντοκτορ!!

κοριτσακια μου μηπως δεν θα ειμαι καλη μαμα???γιατι εμενα φυσικα κ με νοιαζει να ειναι καλα το νινι αλλα δεν μπορω να φανταστω τον εαυτο μου με παραπανω κιλα μετα τη γεννα!! Embarassed Embarassed

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χριστινάκι πάντα με θετική σκέψη και αισιοδοξία...έτσι πρέπει να σκεφτόμαστε όλες....όσο για το μπεμπάκι εγω αυτό που λες το νιώθω στον αφαλό και έχει πολύ πλάκα...σήμερα δε που πήγα στη γιατρό συνειδητοποίησα ότι αυτό που νόμιζα για κεφαλάκι τελικά ήταν το πωπουδάκι της!!!!χαχαχαχα
Κυριακη καλως ήρθες ξανά στην παρέα μας..εγω είμαι η Δέσποινα και έχω ΠΗΤ 29/09.....την καμπύλη την έκανα και τελικά δεν είναι τίποτα αν και ήμουν και γω αγχωμένη την προηγούμενη....η γλυκόζη είναι λίγο μπλιαχ αλλα παλεύεται...κατα τα άλλα πάρε περιοδικό μαζί σου και καλά αποτελέσματα!!!!
Χαρά μου μη σκέφτεσαι έτσι φυσικά και είσαι καλή μαμά....κι εγώ σου λέω την πέρασα αυτή τη φάση ειδικά με τις ραγάδες στην αρχή..μέχρι που έλεγα στον άντρα μου εσύ φταις για αυτό....τα κιλα στο χέρι σου είναι να τα χάσεις και εφόσον θες θα τα χάσεις!!!! (μετά την εγκυμοσύνη βέβαια)

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φυσικα εισαι καλη μαμα αγαπουλα μου! μην παρεις αρνητικα αυτο που ειπα ετσι;;
ειναι πολυ φυσιολογικο και αυτο που νιωθεις διοτι το σωμα μας μεταβαλλεται εξαιρετικα και καμια φορα ειναι σιοκ να αποδεκτουμε ολες αυτες τις αλλαγες... οσα και να μας πουνε. αλλα ενα πραγμα θα σου πω χαρα μου καλη. δε θα ειμαστε φυσικα ετσι οταν γεννησουμε! και γω μερικες φορες νιωθω οτι θα ειμαι ετσι μια ζωη και οτι τωρα χοντρυνα και προς στιγμης ξεχνω το νινακι, αλλα μετα δινω μια χαστουκια στον εαυτο μου και συνερχομαι!
Χαρα μου καλη εχω παρει 17 κιλα και δε με πειραξε! εγω που θα πεθαινα πριν αν γινοταν κατι τετοιο Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
μου εκανα εντυπωση χεχε

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεσποινακι μου μου θυμησες τωρα μια ιστορια! μια ιστορια μιας γνωστης μου που στο μαιευτηριο στολισε με ολα τα επιθετα του κοσμου τον αντρα της την ωρα που γεννουσε και κατηγορουσε το... τετοιο του για την καταντια της χαχαχαχα!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 20 837218  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 20 837218 και μετα βεβαιως γεννησε και του ειπε ειναι ερωτευμενη οσο ποτε  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 20 228222  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 20 228222  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 20 228222  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 20 228222

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kristinaki έγραψε:Δεσποινακι μου μου θυμησες τωρα μια ιστορια! μια ιστορια μιας γνωστης μου που στο μαιευτηριο στολισε με ολα τα επιθετα του κοσμου τον αντρα της την ωρα που γεννουσε και κατηγορουσε το... τετοιο του για την καταντια της χαχαχαχα!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 20 837218  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 20 837218 και μετα βεβαιως γεννησε και του ειπε ειναι ερωτευμενη οσο ποτε  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 20 228222  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 20 228222  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 20 228222  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 20 228222
 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 20 40746  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 20 40746  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 20 40746  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 20 40746
λες να πάθω κανα τέτοιο.....θα τον προετοιμάσω καλού κακού!!!

kiriakits


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Χριστινάκι μακάρι να ήταν έτσι και ο δικός μου. Μέχρι τώρα είχα ζάχαρο μέχρι 72 το πρωί αλλά αφού το λέει ο γιατρός δεν θα κάνω αλλιώς…θα το υποστώ. Sad
Χαρά μου και εγώ νοιάζομαι για τα κιλά μου μετά τη γέννα αλλά αφού οι πιο έμπυρες λένε ότι χάνονται εύκολα είμαι αισιόδοξη!!! Ως τώρα είμαι +8 το τελευταίο διάστημα έχω κάτι καούρες….άστα.. ότι και να φάω με πειραζει αλλά έχω σωθεί με το κρύο γάλα, τα βράδια μόνο αυτό πίνω για να μπορώ να κοιμηθώ.

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχα ναι και γω τον εχω προετοιμασει και επισης για το οτι ισως δινω γροθιες την ωρα που γεννω! Laughing

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kiriakits έγραψε:Χριστινάκι μακάρι να ήταν έτσι και ο δικός μου. Μέχρι τώρα είχα ζάχαρο μέχρι 72 το πρωί αλλά αφού το λέει ο γιατρός δεν θα κάνω αλλιώς…θα το υποστώ. Sad
Χαρά μου και εγώ νοιάζομαι για τα κιλά μου μετά τη γέννα αλλά αφού οι πιο έμπυρες λένε ότι χάνονται εύκολα είμαι αισιόδοξη!!! Ως τώρα είμαι +8 το τελευταίο διάστημα έχω κάτι καούρες….άστα.. ότι και να φάω με πειραζει αλλά έχω σωθεί με το κρύο γάλα, τα βράδια μόνο αυτό πίνω για να μπορώ να κοιμηθώ.

ειναι και αυτο συμπωμα της εγκυμοσυνης στο γ τριμηνο.. οι καουρες.. καλα κανεις και πινεις γαλατακι ειναι οτι καλυτερο..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις