Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
557 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 557 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 41]

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Aurora έγραψε:
ANNAST έγραψε:καλημερα κοριτσια!!!!!!!!χαρα,σοφακι,καλο ταξιδι να εχετε!βικακο,κουκλα εισαι μην αγχωνεσαι!!!!!!δεν σου φαινονται ΚΑΘΟΛΟΥ!
ινακο,τινη,δεν περιμενατε 2 εβδομαδες ακομα,να ερχομουν κ εγω????? Very Happy

Ελα εσύ και οργανώνουμε κι άλλη βρε, εκεί θα κολλήσουμε?
Να γνωριστούν και τα παιδάκια μας που είναι τόσο κοντά ηλικιακά!
ναι!!!! Very Happy Very Happy Very Happy ενταξει τοτε!!!!
χθες καθομουν κ σκεφτομουν κατι,να μην βαλω μαζι τα μικρα,γιατι τι φταιει η κορη μου να ξυπναει κ εκεινη καθε 3 ωρο?μαλλον θα βαλω τον μικρο σε αλλο δωματιο,ο θεος να το κανει παιδικο,το εχουμε κανει γυμναστηριο κ δεν εχουμε που να το βαλουμε το διαδρομο,αφηστε που μολις γεννησω,θα το χρειαστω..θα βαλω εκει την κουνια,κ μολις αρχιζει κ κοιμαται ολη την νυχτα,θα τα βαλω μαζι...τι λετε?

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Panik11 έγραψε:Καλημερα κοριτσαρες...Καλον δρομο για τις κοπελες που ξεκινανε οι διακοπες και καλη υπομονη οσες μενουνε πισω!!!Ειμαστε στα κεφια μας και σημερα αφου ειχαμε ενα ακομα ονειρεμενο βραδυ με απιστευτο υπνο!!!Ο 7ος μας παει καλα!!!

Δεσποινακι ημουν ανεργη απο τον Σεπτεμβρη και το Ιουνιο με προσλαβανε ξανα για 3 μηνες..Οποτε πρεπει μεχρι τελος αυγουστου να δουλεψω για να μπορεσω να παρω και το εξαμηνο του οαεδ.

Βικακυ δεν τελειωσαμε ακομα το αδειασμα.Αλλα αφου ανοιξε ο χωρος καθομαι και εγω και κοιταω σαν χαζη το δωματιο...Για μπανιο παμε στην 2η καντινα.Ελπιζω να σε δω συντομα!!!Αποφασισαμε και εμεις το δωματιο να το κανουμε στυλ ζουγκλας!!!Λεμε τον ενα τοιχο να τον βαψουμε κατω πρασινο και πανω πορτοκαλι με διαφορα αυτοκολητα απο το τζαμπο αλλα μεχρι στιγμης δεν ειδα κανενα αυτοκολλητο να μου αρεσει.Ηταν βεβαια γρηγορη η ματια!!!Αν βρεις κατι καλο ενημερωσε με!!!
νικη,για δες εδω..
http://showroom.girgiris.gr/main.php?g2_itemId=1686

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άννα και Νικάκι καλημερούδιαααααααααααα!!!!
Νικάκι βρήκα κάτι αυτοκόλητα....στο τζάμπο με λιοντάρια και καμηλοπάρδαλες αλλά έιναι πανέ τύπου ξέρεις όχι αυτο/το αυτ/το είναι πάνινο ...ψιλομ@λ@κι@....κοινώς!!!!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω εχω βαλει αυτο στο παιδικο
http://showroom.girgiris.gr/main.php?g2_itemId=15061

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Βικυ δεν βρηκες ουτε και εσυ εεε???Ωραιο το σαιτ αννα.Ειναι ταπετσαρια αυτοκολλητο???

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Panik11 έγραψε:Βικυ δεν βρηκες ουτε και εσυ εεε???Ωραιο το σαιτ αννα.Ειναι ταπετσαρια αυτοκολλητο???
αυτο που πηρα εγω ειναι ταπετσαρια.ηρθε σε 3 κομματια κ την κολλησαμε μονοι μας.αλλα εχει κ αυτοκολλητα..

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ANNAST έγραψε:
Aurora έγραψε:
ANNAST έγραψε:καλημερα κοριτσια!!!!!!!!χαρα,σοφακι,καλο ταξιδι να εχετε!βικακο,κουκλα εισαι μην αγχωνεσαι!!!!!!δεν σου φαινονται ΚΑΘΟΛΟΥ!
ινακο,τινη,δεν περιμενατε 2 εβδομαδες ακομα,να ερχομουν κ εγω????? Very Happy

Ελα εσύ και οργανώνουμε κι άλλη βρε, εκεί θα κολλήσουμε?
Να γνωριστούν και τα παιδάκια μας που είναι τόσο κοντά ηλικιακά!
ναι!!!! Very Happy Very Happy Very Happy ενταξει τοτε!!!!
χθες καθομουν κ σκεφτομουν κατι,να μην βαλω μαζι τα μικρα,γιατι τι φταιει η κορη μου να ξυπναει κ εκεινη καθε 3 ωρο?μαλλον θα βαλω τον μικρο σε αλλο δωματιο,ο θεος να το κανει παιδικο,το εχουμε κανει γυμναστηριο κ δεν εχουμε που να το βαλουμε το διαδρομο,αφηστε που μολις γεννησω,θα το χρειαστω..θα βαλω εκει την κουνια,κ μολις αρχιζει κ κοιμαται ολη την νυχτα,θα τα βαλω μαζι...τι λετε?

Eγώ Άννα μου θα κρατήσω τον μικρό σε λίκνο στο δωμάτιο μου γιατί είναι τεράστια διαδικασία να ξηλώσουμε το γραφείο του άντρα μου να το κανουμε παιδικό.
Θα τον κρατήσουμε μέχρι 5-6 μηνών λοιπόν και μετά θα πάει στο δωμάτιο τους.
Αν ακολουθήσει τα βήματα του μεγάλου στο 4μηνο θα κοιμάται σερί, αν όχι θα τον κρατήσουμε λίγο παραπάνω στο δωμάτιό μας

lista

lista
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΙΜΕΡΑ ΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ τα κοπιτσακια δεν προλαβ να σασ διαβαζο, αλα οποτε βλεπο οτι ισσαστε καλα,κε εγο τορα ιρθα πιγα εξετασι εματοσ κε υρον θα παρο αποτελεζματα τριτι

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πάντως αυτα τα πάνινα αυτοκόλλητα είναι βαριά και ξεκολλάνε συνεχεια.. Μακριά!

Αννα είναι τέλεια η δική σας!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ακομα εδω ειμαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μεσημερακι θα φυγουμε που θα σχολασει ο Γιωργος!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 30 328109
οι παραγγελιες ισχυουν ε? tongue

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ANNAST έγραψε:
Panik11 έγραψε:Βικυ δεν βρηκες ουτε και εσυ εεε???Ωραιο το σαιτ αννα.Ειναι ταπετσαρια αυτοκολλητο???
αυτο που πηρα εγω ειναι ταπετσαρια.ηρθε σε 3 κομματια κ την κολλησαμε μονοι μας.αλλα εχει κ αυτοκολλητα..


Πηρατε δηλαδη ειδικη κολλα για ταπετσαρια και το κολησατε μονοι σας???Εχει πολυ ωραια πραγματα.Μπορεις να ζητησεις μια ταπετσαρια στα δικα σου μετρα ομως???Γιατι οι διαστασεις σε αυτα που μου αρεσαν ειναι πολυ μεγαλες!!!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρεεεες!!!!Μετά από μια βδομάδα αυπνίας,ξεράθηκαι κι εγώ στον ύπνο χτες,και τώρα νοιώθω άλλος άνθρωπος!! Κάτσε να σας περιλάβω μία μία..!

Σοφάκι,καλή αρχή!!Εύχομαι να χαλαρώσεις,να ηρεμήσεις, να γίνεις άλλος άνθρωπος τώρα που θα είσαι επιτέλους εκεί που θες και νοιώθεις καλά!Ξέρω ότι για αρχή θα δυσκολευτείς να χωνέψεις την απουσία των κουμπάρων, τις καθημερινές οχλήσεις για καφέ και τα χαριτωμένα και καλοπροαίρετα σχόλια για την κοιλιά σου, αλλά πίστεψέ με,θα περάσει!!!

Χαρά καλές διακοπές, καλή ξεκούραση και σε περιμένουμε αναζωογονημένη για να μπούμε όλες παρέα στην τελική ευθεία!

Καλωσορίζω και τη Γεωργία,με την οποία έχουμε και την ίδια πητ από οτι είδα,5/10. Μην ανησυχείς για τον τράχηλοι και τις συσπάσεις,είμαστε 3-4 μαζεμένες εδώ στην ίδια κατάσταση.Ξαπλοθεραπεία,φάρμακα και όλα θα πάνε καλά!!

Βικ παιδί μου, το ύφος σου στη φωτό είναι όλα τα λεφτά!Μια συγκατάβαση,μια θλίψη,ένα κάτι,πολύ γέλασα!!!Κατά τα άλλα είσαι φοβερή!Όσο για τις ραγάδες,το τοπικο πάχος και τα διάφορα,τι ασχολείσαι παιδάκι μου!Στο χέρι τους είναι να μας κατσικωθούν? Εγώ που δεν έχω βάλει πολλά κιλά,έχω κάνει κάτω από τον κώλο και πλάγια κυτταρίτιδα.Μου έκανε φοβερη εντύπωση,γιατί δε θα έλεγα οτι τρώω και σαβούρες..Ίσως φταίει και το καθισιό βέβαια.Τεσπά!!Ας είναι καλά το ελλειπτικό -το οποίο είναι και θα μείνει στο παιδικό δωμάτιο,έστω πίσω από την πόρτα- γιατί αν το αλλάξω όροφο (το γραφείο το μετακομίσαμε πάνω) δεν υπάρχει καμμία περίπτωση να το χρησιμοποιώ,μόνο κ μόνο επειδή δε θα το βλέπω.Και δε θέλω και να επιβεβαιώσω τον καλό μου που μου λέει οτι αγόρασα την πιο ακριβή κρεμάστρα του κόσμου!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφάκι,καλή αρχή!!Εύχομαι να χαλαρώσεις,να ηρεμήσεις, να γίνεις άλλος άνθρωπος τώρα που θα είσαι επιτέλους εκεί που θες και νοιώθεις καλά!Ξέρω ότι για αρχή θα δυσκολευτείς να χωνέψεις την απουσία των κουμπάρων, τις καθημερινές οχλήσεις για καφέ και τα χαριτωμένα και καλοπροαίρετα σχόλια για την κοιλιά σου, αλλά πίστεψέ με,θα περάσει!!!

κατερινακι σ'ευχαριστω παρα πολυ!πραγματικα ηδη νιωθω καπως αλλα δε μπορω να κανω αλλιως.... Razz σκεφτηκα να γεννησω εδω για να τους βλεπω καθε μερα αλλα και παλι δε γινεται...αχ!με χτυπησες εκει που ποναω! Wink

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Aurora έγραψε:
Eγώ Άννα μου θα κρατήσω τον μικρό σε λίκνο στο δωμάτιο μου γιατί είναι τεράστια διαδικασία να ξηλώσουμε το γραφείο του άντρα μου να το κανουμε παιδικό.
Θα τον κρατήσουμε μέχρι 5-6 μηνών λοιπόν και μετά θα πάει στο δωμάτιο τους.
Αν ακολουθήσει τα βήματα του μεγάλου στο 4μηνο θα κοιμάται σερί, αν όχι θα τον κρατήσουμε λίγο παραπάνω στο δωμάτιό μας
εγω σκεφτομαι μηπως θα ζηλεψει η μικρη κ θα θελει να κοιμαται κ αυτη μαζι μας..ξερω κ εγω..αφου λεμε να το κοιμιζουμε στο πορτ μπεμπε στο σαλονι κ μετα να το μεταφερνουμε στη κρεβατοκαμαρα να μην βλεπει η μικρη..

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι ,τα πανινα τα ειχαμε παρει κ εμεις κ ηταν χαλια,ξεκολλαγαν συνεχεια..
νικη μου,μετρησα τον τοιχο,κ τους πηρα τηλ,τους εδωσα τα μετρα κ μου βγαλαν κοστολογιο,εχουν κ καποιον εδω που συνεργαζονται σε τοποθετηση,αλλα ηθελε ο κυριος 70ευρω,ετσι πηγαμε εμεις κ πηραμε κολλα για ταπετσαρια,ειναι μια διαφανη,κ συγχωρει τα λαθη Very Happy κ το κολλησαμε μονοι μας.ερχονται σε 3 κομματια,κομμενα ετοιμα.εσυ θα κοιτας τα σχεδια που γραφει επιθυμητες διαστασεις,οχι ετοιμες διαστασεις.ηταν λιγο τσιμπημενη η τιμη,αλλα το αποτελεσμα αξιζε..ηταν τελειο,κ το χαρτι ειναι γκοφρε κ κλη ποιοτητα.

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Κατερινάκι μου....ναι είναι πετυχημένη η φώτο.....είμαι η προσωποποιήση της χαράς της εγκυμοσύνης!!!!Του στύλ πόοοοοοοοοοοοτε θα γενήσω...............η έγκυα.........??????????χαχαχχαχαχαχαχαχχαχαχ!!!
Α έχω και εγώ μια ακριβή κρεμάστρα....(διάδρομο)έχω φάει κράξιο από το Μάκη άλλο πράγμα..........!!!!!
Σοφάκο σαφώς και ισχύουν οι παραγγελίες αν και σαν ελέφαντας που έχω γίνει καλό θα ήταν .....να αποφύγω...τα γλυκά ..αλλά δεν το συζητώ το όνειρο μου θα γίνει πραγματικότητα....οπότε αναμένουμε!!!!
Στέλλα καλά που μου το είπες....για τα πάνινα ....Άννα έχω ένα φίλο που κάνει αυτο/τα και ενώ δεν είναι αυτή η δουλειά του θα μας κάνει τη χάρη να μας φτιάξει μια τοιχογραφία μάλλον με ζούγκλα αλλιώς θα παραγγείλω μια από το σαιτ να τελιώνουμε!!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βικακο τι θα τα κανεις τα γατακια οταν γεννησεις?

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εφυγα κοριτσαρες μου,μεσα στη ζεστη αλλα τι να κανουμε θα φτασουμε με το καλο το απογευματακι κ μπορει να κανω κ καμια βουτια!!!

Σοφακι μου καλο ταξιδι να εχεις κ εσυ κ ελπιζω να βρεθουμε!!!οπως κ με τις υπολοιπες Σαλονικιες!!!

Ναταλακι καλα αποτελεσματα!!

πολλα φιλια σε ολεςςςς!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 30 215994  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 30 215994

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θα τα κρατήσω εννοείτε απλά θα τα περιορίσω στο υπόγειο......για 40 μέρες και θα τις επισκεπτόμαστε και εμείς εκεί....συχνά πυκνά.....η άλλη λύση είναι να μην κατεβάσουμε το παιδί καθόλου στο σαλόνι να το έχω μόνο στο πάνω όροφο...και στη σκάλα να βάλω ένα πορτάκι και να περιφέρονται μόνο εκεί τα γατσούνια μου ...αλλά δεν μου είπε κάτι η γιατρός ...βασικά....η αληθεια είναι....ούτε ο κτηνιάτρος που τον ρώτησα.....δεν υπάρψει κίνδυνος τα οφέλη είναι πιο πολλά ....από βάση αντισωμάτων .....!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλο δομο,χαρα!!!!!!ραντεβου επανω!!!!!!!!!!!!!!!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 30 215994  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 30 215994

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δε το λεω απο θεμα κινδυνου....απλα μη τα δεις να κοιμουνται αγκαλιτσα με το μωρο!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 30 606100

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλο ταξιδι κ να προσεχετε!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 30 875502

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ANNAST έγραψε:καλο ταξιδι κ να προσεχετε!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 30 875502

να σαι καλα,αννα!!!!!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 30 654316  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 30 654316

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ μας μας εμειναν 14 κ σημερα...ουφφφφφφφφ

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ANNAST έγραψε:κ μας μας εμειναν 14 κ σημερα...ουφφφφφφφφ

διακοπουλες?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις