Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
423 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 423 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 41]

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας!!!

Είμαι κουρασμένη γιατί πηγα να μου πάρουν αίμα και ξυπνησα πρωι πρωι! Εκανα όμως και υπερηχο και είδα τον μπεμπη μας!!! Είναι πολύ καλός! όλα καλα ευτυχώς!! Τώρα έφτασε 1200 Very Happy

Τι ωραίες κοιλίτσες βλέπω?? φτου φτου!
αυριο που γίνομαι 29w θα βάλω καινούρια Very Happy

http://www.creativebeez.gr

Nikol10

Nikol10
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μπράβο Μαριάνθη!! Ωραία νέα! πολύ καλά τα κιλά ε! Το πρώτο σου παιδάκι πόσα κιλά το γέννησες? λογικά στα ίδια δεν θα είναι και το δεύτερο??.. λέω εγώ τώρα..

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μεγαλωνουνε τα παιδακια μας!!!!!!!!!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 16 215994

δε ξερω για εσας αλλα εγω ενα αγχος το εχω αν θα τα καταφερω..... Embarassed

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νικολ 3200 βγήκε ο πρωτος μια χαρα... μακαρι να είναι έτσι και το 2ο...

http://www.creativebeez.gr

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sofouli έγραψε:μεγαλωνουνε τα παιδακια μας!!!!!!!!!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 16 215994

δε ξερω για εσας αλλα εγω ενα αγχος το εχω αν θα τα καταφερω..... Embarassed

και εμενα με πιανει αυτο το ανχος ......τι κακο πραγμα.....δεν εισαι η μονη μην στεναχωριεσε  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 16 893968  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 16 893968

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μην αγχωνεστε κοριτσακια!! Θα τα καταφέρετε!!
Και εγω ασχετη ήμουν στο 1ο... εντελως! Το μητρικό ενστικτο είναι πολύ δυνατο!!! Όλα καλα θα πάνε!

http://www.creativebeez.gr

Nikol10

Nikol10
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
sofouli έγραψε:μεγαλωνουνε τα παιδακια μας!!!!!!!!!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 16 215994

δε ξερω για εσας αλλα εγω ενα αγχος το εχω αν θα τα καταφερω..... Embarassed

Τι εννοείς? Με την γέννα ή γενικά έχεις άγχος? και εγώ πάντως μες στο άγχος είμαι! Συνέχεια διαβάζω στο ίντερνετ διάφορα περιστατικά και αν τυχόν έχω κάποιο παρόμοιο σύμπτωμα μου κόβονται τα πόδια.. τελικά το καλύτερο είναι να μην ακούς τίποτα αλλά δεν είναι εύκολο!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
letitsa έγραψε:
sofouli έγραψε:μεγαλωνουνε τα παιδακια μας!!!!!!!!!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 16 215994

δε ξερω για εσας αλλα εγω ενα αγχος το εχω αν θα τα καταφερω..... Embarassed

και εμενα με πιανει αυτο το ανχος ......τι κακο πραγμα.....δεν εισαι η μονη μην στεναχωριεσε  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 16 893968  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 16 893968

και για τη γεννα αγχωνομαι...γενικως οσο κοντευει ο καιρος....

Nikol10

Nikol10
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
marianthi_m έγραψε:Νικολ 3200 βγήκε ο πρωτος μια χαρα... μακαρι να είναι έτσι και το 2ο...

ουου!! μια χαρά!! Η νύφη μου το πρώτο (αγοράκι) το έκανε 2900 και την δεύτερη (κοριτσάκι) 2500! και το συζητάγαμε τελευταία αυτό και ο γιατρός της, της είχε πεί ότι το πόσα κιλά θα γεννηθεί ένα μωρό είναι καθαρά θέμα της μήτρας, δηλαδή μέχρι πόσα κιλά μπορεί να αντέξει η μήτρα σου.. και η αλήθεια είναι ότι επειδή εάν γεννήσω φυσιολογικά μάλλον δεν θα κάνω επισκληρίδιο, έναν φόβο τον έχω για τα κιλά της..! Αλλά από την άλλη σκέφτομαι ότι το μόνο που έχει σημασία είναι να είναι καλά..

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νικολ μου ευχομαι να βγει με ενα πονο!!! Εγω έκανα καισαρική γιατί είχα θέμα με τον τραχηλο και υπηρχε κίνδυνος να περάσει το μωρό... θα ήθελα πολύ να ζήσω την εμπειρία ενος φυσιολογικού τοκετου... όπως και να εχει η γέννα είναι κατι ανεπανάληπτο... τη στιγμη εκεινη θα τη θυμάσαι για πάντα!!!

http://www.creativebeez.gr

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marianthi_m έγραψε:Γεια σας!!!

Είμαι κουρασμένη γιατί πηγα να μου πάρουν αίμα και ξυπνησα πρωι πρωι! Εκανα όμως και υπερηχο και είδα τον μπεμπη μας!!! Είναι πολύ καλός! όλα καλα ευτυχώς!! Τώρα έφτασε 1200 Very Happy

Τι ωραίες κοιλίτσες βλέπω?? φτου φτου!
αυριο που γίνομαι 29w θα βάλω καινούρια Very Happy


ααα Μαριανθη ολοκληρος αντρας εγινε...

Nikol10

Nikol10
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
marianthi_m έγραψε:Νικολ μου ευχομαι να βγει με ενα πονο!!! Εγω έκανα καισαρική γιατί είχα θέμα με τον τραχηλο και υπηρχε κίνδυνος να περάσει το μωρό... θα ήθελα πολύ να ζήσω την εμπειρία ενος φυσιολογικού τοκετου... όπως και να εχει η γέννα είναι κατι ανεπανάληπτο... τη στιγμη εκεινη θα τη θυμάσαι για πάντα!!!

Το ότι θα το θυμάσαι για πάντα είναι σίγουρο!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 16 328109 χαχαχαχα!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσακια μου ... βλεπω ολες καλα

Μαριαννθη μου συγχαρητηρια για τα καλα νεα με το νινι σου μπραβο Very Happy

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ευχαριστω κορίτσια!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 16 215994

http://www.creativebeez.gr

Nikol10

Nikol10
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα Ίνα μου! Σε ευχαριστώ για την ενημέρωση εχθές και να ξέρεις πως με βοήθησες πολύ να το δω αλλιώς το θέμα!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 16 417472
Θέλω να βγω να ψωνίσω και δεν βρίσκω το κουράγιο να σηκωθώ!! Πρέπει όμως.. πάω και τα λέμε αργότερα!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω για ενα περιεργο λογο δεν την φοβαμαι την γεννα... την καισαρικη φοβαμαι!!! αφου λεω οτι αν ηταν να επιλεξω μεταξυ φτ χωριε επισκληριδιο και καισαρικης θα επελεγα φτ κ ας ποναγα... και εγω πιστευω οτι ειναι μοναδικη εμπειρια

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nikol10 έγραψε:Καλημέρα Ίνα μου! Σε ευχαριστώ για την ενημέρωση εχθές και να ξέρεις πως με βοήθησες πολύ να το δω αλλιώς το θέμα!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 16 417472
Θέλω να βγω να ψωνίσω και δεν βρίσκω το κουράγιο να σηκωθώ!! Πρέπει όμως.. πάω και τα λέμε αργότερα!

χαιρομε πολυ για αυτο μακαρι να μπορουσα να κανω και παραπανω  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 16 417472  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 16 417472  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 16 417472

καλη συνεχεια και καλα ψωνια

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
emilou έγραψε:εγω για ενα περιεργο λογο δεν την φοβαμαι την γεννα... την καισαρικη φοβαμαι!!! αφου λεω οτι αν ηταν να επιλεξω μεταξυ φτ χωριε επισκληριδιο και καισαρικης θα επελεγα φτ κ ας ποναγα... και εγω πιστευω οτι ειναι μοναδικη εμπειρια

συμφωνω απολυτα και ποιος ειπε οτι στην καισαρικη δεν πονας ... η διαφορα ειναι οτι στον φ.τ πονας το πολυ μιση ωρα στο ζορι της γεννας και μετα τελος ...ενω στην καισαρικη πονας ΠΟΛΥ μετα την γεννα ... δεν μπορεις να σηκωθεις καν απο το κρεβατι το πρωτο εικοσιτετραωτο με καθετηρα κτλ δεν μπορεις να σηκωθεις για το μωρακι σου ... και παιρνει μερουλες για να συνελθεις

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
inakriti έγραψε:
emilou έγραψε:εγω για ενα περιεργο λογο δεν την φοβαμαι την γεννα... την καισαρικη φοβαμαι!!! αφου λεω οτι αν ηταν να επιλεξω μεταξυ φτ χωριε επισκληριδιο και καισαρικης θα επελεγα φτ κ ας ποναγα... και εγω πιστευω οτι ειναι μοναδικη εμπειρια

συμφωνω απολυτα και ποιος ειπε οτι στην καισαρικη δεν πονας ... η διαφορα ειναι οτι στον φ.τ πονας το πολυ μιση ωρα στο ζορι της γεννας και μετα τελος ...ενω στην καισαρικη πονας ΠΟΛΥ μετα την γεννα ... δεν μπορεις να σηκωθεις καν απο το κρεβατι το πρωτο εικοσιτετραωτο με καθετηρα κτλ δεν μπορεις να σηκωθεις για το μωρακι σου ... και παιρνει μερουλες για να συνελθεις

αχ αυτα... ουτε να τα σκεφτομαι δεν θελω... αφου εχω μυωπια και φοβαμαι να κλεισω ακομα ραντεβου στον οφθαλμιατρο μηπως κ μου πει οτι δεν θα μπορεσω να γεννησω φυσιολογικα!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ερωτηση: εχω ενα πονο κατω απο το στηθος,το δεξι....τι ειναι εκει?στομαχι?τι μετατοπιση εχει γινει?

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να μαι παλι εγω..εφυγε η μικρη μου,κ μπορω να μπω παλι..για την γεννα νομιζω ολες εχουμε ενα αγχος,ειτε πρωτομανουλες,ειτε δευτερομανουλες.θα σας πω κατι που μου ειπε ενας νοσοκομος που με παρελαβε οταν μπ0ηκα να γεννησω,μου λεει εχεις αγχος?του λεω ναι,κ τι αγχωνεσαι?να το χωνεψεις δεν μπορεις,αρα θα το γεννησεις!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαχαχαχα Αννα πολυ καλος ο νοσοκόμος!

Σοφάκι μήπως είναι πλευρό?

http://www.creativebeez.gr

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
emilou έγραψε:

αχ αυτα... ουτε να τα σκεφτομαι δεν θελω... αφου εχω μυωπια και φοβαμαι να κλεισω ακομα ραντεβου στον οφθαλμιατρο μηπως κ μου πει οτι δεν θα μπορεσω να γεννησω φυσιολογικα!!![/quote]
εμη νομιζω μονο ε μεγαλο βαθμο μυοπιας δεν μπορεις να γεννησεις φυσιολογικα,5η 7 αν θυμαμαι καλα.κ εγω εχω 3,50 κ δεν μοπυ ειπαν τιποτα για μυοπια.

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ANNAST έγραψε:να μαι παλι εγω..εφυγε η μικρη μου,κ μπορω να μπω παλι..για την γεννα νομιζω ολες εχουμε ενα αγχος,ειτε πρωτομανουλες,ειτε δευτερομανουλες.θα σας πω κατι που μου ειπε ενας νοσοκομος που με παρελαβε οταν μπ0ηκα να γεννησω,μου λεει εχεις αγχος?του λεω ναι,κ τι αγχωνεσαι?να το χωνεψεις δεν μπορεις,αρα θα το γεννησεις!


αυτο ειναι βεβαιο... απο την στιγμη που μπηκε καπως πρεπει να βγει... μακαρι να ηταν τοσο ευχαριστο οσο οταν εμπαινε Wink ... αλλα καπως πρεπει να σε προετοιμασει οτι ΤΩΡΑ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ!!!!!! Smile

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειναι εκει που διπλωνει το στομαχι....που ξερω εγω τι ειναι εκει....ολα εχουνε φυγει απο τη θεση τους! Shocked

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις