Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
577 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 577 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 41]

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Βικυ καταπληκτικη φωτο.....

Εμεις διακοπες με τιποτα φετος..Μεχρι και 30 αυγουστου θα δουλευω και μετα μπαινουμε στον μηνα μας!!!!

Πωπω ειπαμε να αδειασουμε επιτελους το παιδικο δωματιο.Εχουμε τοσα πραγματα τελικα δεν το περιμενα.Και εχουμε λιωσει απο την ζεστη!!!!Δεν ξερω και ποτε θα τελειωσουμε...πφφφφ

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Βίκυ χακερ θα βγούνε τα μικρά!!!!
Νϊκυ γιατί κοπέλα μου θα δουλέψεις μέχρι τέλη ΑΥγούστου...δεν γίνεται να φύγεις πιο νωρίς?

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου ρε Νικάκι μου.....σε ευχαριστώ για τη φώτο.........................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Για μπάνιο Λούτσα που πάς στη καντίνα???

Τι καλά ξεκινήσατε με το δωαματιάκι και εμείς σε αυτό το στάδιο είμαστε...το αδειάσαμε και τώωρα κανα 2 εβδομάδες το χαζέουμε!!!Οτι να ναι!!

Θα έχουμε και σένα παρεούλα λοιπόν...................έλα να μαζευόμαστε οι α-διακοπες!!!! Very Happy

Δέσποινα χάκερ δεν λές τίποτα.....!Εντωμεταξί πεινάω σαν π.............της τρώω οτι τρώγεται τώρα έχω πλακώσει τα φρούτα!!!!

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ ευτυχώς λόγω ζέστης δεν έχω και πολύ όρεξη για να γουρουνιάσω....τα φρουτάκια κάνουν καλό όμως οπότε φάε......
να ρωτήσω...εσεις ρουχαλάκια πήρατε 0 ή 1-3 γιατί παγιδεύομαι και δεν ξέρω τι να πάρω.....

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χαρά τέλεια τα νέα μεγαλώνει η ζουζούνα χαίρομαι που μπορεσες και την είδες!!! καλέ τι προσέχεις κι εσύ τη μύτη.. κάτσε να βγει να τη δεις πρώτα, κι εμένα λένε ότι έχει τη δική μου και καταστράφηκε.. με πειράζουν, να χαίρεσε που είναι γερή κι όλα πάνε καλά κι εμένα κάπου τόσο ήταν εκείνη την εβδομάδα σε κιλά.
Καλά να περάσεις στις διακοπούλες, αν μπορείς να μπαίνεις...  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 28 417472
Κι εσύ Μαριανθάκο μου καλά να περάσεις και να προσέχεις, δε θυμάμαι αν διάβασα κάπου πότε θα ξαναγυρίσεις... θα περιμένουμε νέα σου...
Βικάκο τέλεια η φώτο μη σε ξανακούσω να λες χαζά μόνο η κοιλίτσα πετάγετε στρογγυλή στρογγυλή εσύ είσαι θεά γιατί αυτό το απελπισμένο ύφος θα ξαναχωρέσεις στα ρουχαλάκια σου καλή μου μη σκας θα δεις..
Θα ανοίξουμε θεματάκι μετα να λέμε για τις προσπάθειες απώλεια κιλών χαχαχα
Λετίτσα να ζήσετε κορίτσι μου ευτυχισμένοι και πάντα μαζί κι αγαπημένοι με το καλό το αγγελούδι σας...

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νίκη υπομονή το αποτέλεσμα θα σας ανταμείψει... μπράβο που αρχίσατε να το ετοιμάζετε σιγά σιγά..
Εμένα πιάσαν αφραγγίες και τον αδερφό μου και δε μου τα έχει φέρει ακόμη τα επιπλα..
Κατερινάκι διάβασα και τα δικά σου νεάκια χαίρομαι που όλα είναι σχετικά καλά, αφού είναι στα όρια το μικρό με τα κιλά μην ανησυχείς όλα καλά θα πάνε, στην τελική ζήτα να σου στείλουμε κανα γραμμάριο από το δικό μας το χοντρύλα... Ωραίο το χρωματάκι που διαλέξατε..
Δέσποινα εγώ για ευνόητους λόγους που ανέφερα πιο πάνω δε πήρα καθόλου για 0 μόνο για 3μ και μερικά που ήταν μικρά 3-6μ. Αναλόγως το μωράκι αν είναι μεγαλούτσικο δε θα του κάνουν τα μικρούλια, βέβαια θα τα δεις κι από κοντά έχουν διαφορά από μαγαζί σε μαγαζί. Ας πούμε εγώ όταν ψώνιζα μερικά γράφανε εκατοστα μωρού πάνω, ε αυτά που γράφανε ως 55 εκ. δε πήρα.

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
giotaki2 έγραψε:Νίκη υπομονή το αποτέλεσμα θα σας ανταμείψει... μπράβο που αρχίσατε να το ετοιμάζετε σιγά σιγά..
Εμένα πιάσαν αφραγγίες και τον αδερφό μου και δε μου τα έχει φέρει ακόμη τα επιπλα..
Κατερινάκι διάβασα και τα δικά σου νεάκια χαίρομαι που όλα είναι σχετικά καλά, αφού είναι στα όρια το μικρό με τα κιλά μην ανησυχείς όλα καλά θα πάνε, στην τελική ζήτα να σου στείλουμε κανα γραμμάριο από το δικό μας το χοντρύλα... Ωραίο το χρωματάκι που διαλέξατε..
Δέσποινα εγώ για ευνόητους λόγους που ανέφερα πιο πάνω δε πήρα καθόλου για 0 μόνο για 3μ και μερικά που ήταν μικρά 3-6μ. Αναλόγως το μωράκι αν είναι μεγαλούτσικο δε θα του κάνουν τα μικρούλια, βέβαια θα τα δεις κι από κοντά έχουν διαφορά από μαγαζί σε μαγαζί. Ας πούμε εγώ όταν ψώνιζα μερικά γράφανε εκατοστα μωρού πάνω, ε αυτά που γράφανε ως 55 εκ. δε πήρα.
Εμένα την προηγούμενη φορά η μπέμπα ήταν στα ανώτερα φυσιολογικά, αυτή τη φορά ήταν στη μέση, πήγα και πήρα ένα 0 από τα πρεναταλ και μου φάνηκε πολύ μικρό..μαλλον θα παρω κανα δυο και απο τα δυο νούμερα και με το που έρθει το μωρο θα στειλω τη μαμα μου να πάρει....εσεις αν είστε και οι δύο ψηλοί μην το σκέφτεσαι καν το μηδέν....και να του κάνουν θα του κάνουν μόνο την πρώτη μέρα....χαχαχα

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι έχεις δίκιο Δέσποινα έτσι είναι, και ειδικά του πρενατάλ τα είδα είναι πολύ μικρούλικα ακόμη και η πωλήτρια μου είπε ότι τα δίνουν σε πρόωρα μωράκια και σε διδυμάκια που συνήθως είναι πιο μικρούλικα.. εκεί πάντως βοηθάει γιατί γράφουν περίπου τα εκατοστά του μωρού και μπορείς να διαλέξεις..
Κι εμένα δε μ'αρέσει να κολυμπανε τα καημένα τα μωράκια μέσα στα ρουχαλάκια τους το έχω δει σε φωτος και είναι άσχημο αλλά δεν έχω και βλέψεις να χωρέσει στο 0 ο μπέμπης.. Razz
Ετσι κι αλλιώς για αρχή λίγα θα πάρουμε και μετά που θα γεννηθει θα ξέρουμε.. Wink

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βικακο τι τελεια φωτο κ κοιλιτσα ειναι αυτη καλη μου??μια χαρα εισαι δεν εχεις κιλα αλλου εκτος απο την κοιλιτσα!!

εμεις τελικα θα φυγουμε αυριο κατα τις 10 με 11 το πρωι!!

για να δουμε ποσα κ αν θα κανω μπανακια γιατι αν εχει πολυ ζεστη κ υγρασια με βλεπω να τη βγαζω κ εκει στο σπιτι με το αρκουδισιον κ το χειροτερο ειναι οτι δεν εχει ιντερνετ!! Mad Mad Mad

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βικάκι και Γιωτάκι είστε θεές!! φτου φτου! με κάνατε να ζηλέψω! θα βάλω το αγόρι μου αύριο να με φωτογραφήσει να αλλάξω κι εγώ φώτο Smile Χαρά μου, καλό δρόμο, Δεσποινάκι την καλησπέρα μου!

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
΄Αντε να γεννηθούνε Γιωτάκι να τα δούμε επιτέλους!!!
Χαρά δίπλα στη θάλασσα θα είσαι, θα πηγαίνεις απογευματάκι και θα είναι τέλεια!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι Δεσποινακι μου δικιο εχεις πρεπει να αλλαξω ολο το προγραμμα που καναμε παλια με την παρεα πηγαιναμε για μπανιο κατα τις 12 κ φευγαμε αργα το απογευμα!!τωρα θα πηγαινω μονο το απογευμα μαλλον αχαχαχαχ

Τινακι μου ευχαριστω!!

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Tini13 έγραψε:Βικάκι και Γιωτάκι είστε θεές!! φτου φτου! με κάνατε να ζηλέψω! θα βάλω το αγόρι μου αύριο να με φωτογραφήσει να αλλάξω κι εγώ φώτο Smile Χαρά μου, καλό δρόμο, Δεσποινάκι την καλησπέρα μου!
Γεια σου Τίνι! Δεν είδα πριν το μην.!

giorgiap

giorgiap
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα σε όλες!Καλώς σας βρήκα.
Είμαι καινούρια στο φόρουμ.Με λένε Γιωργία και έχω ΠΗΤ 5 Οκτώβρη.Αν και η ζουζούνα μάλλον βιάζεται.
Με το καλό να υποδεχτούμε τα μωράκια μας!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
giorgiap έγραψε:Καλησπέρα σε όλες!Καλώς σας βρήκα.
Είμαι καινούρια στο φόρουμ.Με λένε Γιωργία και έχω ΠΗΤ 5 Οκτώβρη.Αν και η ζουζούνα μάλλον βιάζεται.
Με το καλό να υποδεχτούμε τα μωράκια μας!

γεια σου Γεωργια καλως ηρθες στην ομαδουλα μας κ με το καλο η μπεμπα σου!!γιατι βιαζεται καλε??

giorgiap

giorgiap
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κόντυνε πολύ ο τράχηλος τον τελευταίο μήνα και είχα πολλές συσπασεις.

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
giorgiap έγραψε:Κόντυνε πολύ ο τράχηλος τον τελευταίο μήνα και είχα πολλές συσπασεις.

καταλαβα κ εισαι ξαπλα??σε πια εβδομαδα εισαι??

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σου Γεωργία καλώς ήρθες στην παρέα μας!!!

giorgiap

giorgiap
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλώς σας βρήκα Smile
Μπαίνω στην 30η σήμερα.
Για την ώρα μου πε ο γιατρος πρέπει να είμαι ξάπλα.Ξεκούραση κι όσο γίνεται ακινησία.
Βέβαια η μικρή μου κάνει χαρούλες και δείχνει μες την ενέργεια.  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 28 875502

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
giorgiap έγραψε:Καλώς σας βρήκα Smile
Μπαίνω στην 30η σήμερα.
Για την ώρα μου πε ο γιατρος πρέπει να είμαι ξάπλα.Ξεκούραση κι όσο γίνεται ακινησία.
Βέβαια η μικρή μου κάνει χαρούλες και δείχνει μες την ενέργεια.  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 28 875502

υπομονη κοριτσακι μου κ εδω αρκετες κοπελες ειναι ξαπλα κ το παλευουν οσο μπορουν!!απο που εισαι??

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα απο την ορεστιαδα για τελευταια φορα! sunny το απογευμα θα ειμαι θεσσαλονικη!!!!!σημερα δε θα πολυ-μπαινω γιατι πρεπει να τακτοποιησω τα τελευταια πραγματακια!
εχθες αποχαιρετησα τη κουμπαρα και μια κοπελιτσα ακομα και τωρα βουρ για τη κατηφορα!η ψυχολογια ειναι καλυτερη μπορω να πω.... cheers
βικακο,τελεια η φωτο σου!!!!!
παρεμπιπτόντως εχθες οσοι με βλεπανε με ρωτουσανε ενα πραγμα....'κοντευεις ε?' και ναι...κοντευω!!!!!! cheers  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 28 875502

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημερα σε ολες  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 28 215994  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 28 215994  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 28 215994

Γεωργια καλως ορισες με το καλο να ερθει η μπεμπουλα σου και ευχομαι να πανε ολα κατ ευχην !!!

Χαρα μου και Σοφακι καλο δρομο να εχετε ... περιμενουμε νεα σας οταν τακτοποιηθητε !!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα ινα!!!να'σαι καλα!!!αν περιμενεις να σου πω νεα μεχρι να τακτοποιηθουμε....θα εχουμε γεννησει!!!!!!!!!!!!!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 28 215994  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 28 215994  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 28 215994

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαχαχααχχχαχχαχα σωστηηη ... μπες νωριτερα ...τι θα κανεις με το ιντερνετ ... Θερμη που ελεγες ειναι εκει που θα μενεις και δεν εχει ???

η κουμπαρα σου κουνησε το μαντηλι ?? Very Happy

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κανανε κατι με το δικτυο και δεν ειχαμε!τωρα ολα οκ!!!!!!η κουμπαρα κουνησε το μαντηλι και εδωσε και παραγγελια απο το τζαμπο να της στειλω με το γιωργο κατι πραγματα!μη χασουμε!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις