Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
595 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 595 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 37 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 41]

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ... ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟΦΟΡΕΤΑ

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Eυχαριστώ Ινάκι μου!
Λοιπόν πάω να ξεραθώ τα λέμε αύριο ε?
Ανυπομονώ!
ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑ

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια γεια σας κ απο μενα.. Πριν λιγο γυρισα απο το γιατρο. το μωρακι ειναι 40 εκ κ 1460 γραμ.... Με ανησυχησε λιγο που ο doc με το που μου εβαλε τον υπερηχο κ αρχισε τις μετρησεις μου ειπε οτι παρατηρει στο εμβρυο μικρη κοιλια που αντιστοιχει σε 28w κ 5 d... Μετα που ειδε κ τα υπολοιπα μου ειπε οτι ολα ειναι καλα , εχει ψηλα ποδαρακια κ θα γινει ψιλολιγνη... Γιατι ομως μου ανεφερε αυτο;; Αγχωθηκα λιγο; Εχει τυχει σε καμια σας; Εν τω μεταξυ μου ειπε οτι θα με δει 1/9 παλι... Πολυ μακρια μου φανηκε..

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Iokasti27 έγραψε:Κοριτσια γεια σας κ απο μενα.. Πριν λιγο γυρισα απο το γιατρο. το μωρακι ειναι 40 εκ κ 1460 γραμ.... Με ανησυχησε λιγο που ο doc με το που μου εβαλε τον υπερηχο κ αρχισε τις μετρησεις μου ειπε οτι παρατηρει στο εμβρυο μικρη κοιλια που αντιστοιχει σε 28w κ 5 d... Μετα που ειδε κ τα υπολοιπα μου ειπε οτι ολα ειναι καλα , εχει ψηλα ποδαρακια κ θα γινει ψιλολιγνη... Γιατι ομως μου ανεφερε αυτο;; Αγχωθηκα λιγο; Εχει τυχει σε καμια σας; Εν τω μεταξυ μου ειπε οτι θα με δει 1/9 παλι... Πολυ μακρια μου φανηκε..
Σε πρόλαβα πρίν φύγω.
Δεν μου έχει τυχει αλλά γενικά τους γιατρούς που πετάνε τέτοιες κουβέντες και μετά σου λένε ένα όλα καλά κι εντάξει,,
Σκάμε κύριος....
Μην αγχώνεσαι κοριτσάρα μου απλά δεν έχεις παχύνει για αυτο είναι μικρή η κοιλιά σου!

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ του εμβρύου τη κοιλιά εννοουσες..
Δηλαδή είναι πιο λεπτή κατα μια εβδομάδα?
Και τι έγινε καλέ?
Σιγά..

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φανταζομαι οτι εννοουσε του μωρου την κοιλια Στελλιτσα ... Ελενα μου μετα μετρησε το υψος και απλα ειναι ψηλη για τα κιλα της ...ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΔΙΑΝΥΕΙΣ ...οταν ειδε πρωτα την κοιλια σου λεει οπα ...μετα ομως εξισορροπησε ... μην αγχωνεσαι μια χαρα ειναι

Στελλιτσα καλη ξεκουραση εγω παω για νυχτερινο μπανιο ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ... και ναι δεν παω μερα θα παω νυχτα ...

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Aurora έγραψε:Αχ του εμβρύου τη κοιλιά εννοουσες..
Δηλαδή είναι πιο λεπτή κατα μια εβδομάδα?
Και τι έγινε καλέ?
Σιγά..

Ναι ναι του μωρου! Δε ξερω καλυτερα μαλλον να μη μου ελεγε τπτ.. Να μεναμε στο "ολα μια χαρα".. Ειμαι κ εγω τυπος που αγχωνεται με το παραμικρο.. Ετυχε να παω κ μονη μου σημερα στο γιατρο....ελπιζω να ειναι ολα καλα..

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
inakriti έγραψε:Φανταζομαι οτι εννοουσε του μωρου την κοιλια Στελλιτσα ... Ελενα μου μετα μετρησε το υψος και απλα ειναι ψηλη για τα κιλα της ...ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΔΙΑΝΥΕΙΣ ...οταν ειδε πρωτα την κοιλια σου λεει οπα ...μετα ομως εξισορροπησε ... μην αγχωνεσαι μια χαρα ειναι

Στελλιτσα καλη ξεκουραση εγω παω για νυχτερινο μπανιο ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ... και ναι δεν παω μερα θα παω νυχτα ...

Μακαρι.. Αν ηταν θα μου λεγε φανταζομαι να παω νωριτερα στο ιατρειο!! Κ εγω θα παω για μπανακι.. Το ζεστη ειναι αυτη!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κουκλες: Στελλιτσα, Ελενα, Ινακι μου!!

Ινακι καλα μπανια! δεν εχουν λαθος τα βραδινα μπανακιαααα!!! αχ να με περνες μαζι σου!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 34 415870  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 34 415870

Ελενα μου συγχαρητηρια!!! μεγαλο το νινακι σου!! μια χαρουλα!!
να μην αγχωνεσαι με το παραμικρο ομως καλη μου

Στελλιτσα ωραια τα ρουχαλακια που πηρες! μπορει να μην εχει τοσα πολλα αγοριστικα στα μαγαζια, τα δικα σου ομως ειναι σιγουρα γουστοζικα!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Στελλίτσα και Ινάκι μου αύριο 9:30 με 10 παρά εγώ θα κάτσω στο flocafe και θα σας περιμένω, θα σηκωθώ από νωρίς πριν με πιάσει η ζέστη να πάω για δουλειές στο κέντρο..

Στα υπόλοιπα κοριτσάκι καλό σ/κ με τα μωρά και τις οικογένειές σας, πάλι καμίνι θα είναι αλλά συνηθίσαμε νομίζω..

φιλιά!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τινη μου σαν πολυυ νωρις δεν θα πας???

Γυρισα και ηταν τελειααααααααααααα!!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα όμορφες!!! Καλό Σαβ/κο να έχουμε και όσο γίνετε δροσερό...

Ξύπνησα ως συνήθως από τη ζέστη κι έκανα ένα ντουζάκι, πήρα το πρωινό μου και είπα να σας καλημερίσω..
Ο καλός μου κοιμάται ευκαιρία μιας και δε δουλευει, αλλά εγώ ανυπομονώ να ξυπνήσει να πάει να κάνει κάτι δουλειες για το αυτ/το και να γυρίσει να πάμε τζάμπο  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 34 215994

Νικόλ και Έλενα συγχαρητήρια για τα μωράκια σας μια χαρά φαίνονται όλα, Έλενα μην ανχώνεσαι αφού σου είπε ότι είναι ψηλή, δε παίζει να είναι μικρότερη και μια χαρά είναι από κιλά, είμαστε φέτες κυριέ μου έχεις πρόβλημα με την κοιλιά μας???? ωωωωω....

Σημερα είναι και η μέρα σας για τη συνάντηση.. Τίνη βλέπω δε κρατιέσε.....
Να περάσετε όμορφα σας εύχομαι...
Στελλάκο τέλεια τα ρουχαλάκια, κι εγώ ήθελα να πάρω παντελονάκι μπλουζάκι αλλά δεν ήξερα αν βολεύει, θα το βάλω στο πρόγραμμα ζήλεψα Razz

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευχαριστω κορίτσια!
Τι ωραια που θα συναντηθειτε σημερα !!!
Καλα να περασετεεε!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κοιλουμπόνια.....!!!ΚΑλημέρα Γιωτάκο και Έλενα!!!

¨Ελενα μια χαρά η μπέμπα....!!!Όσο για τη κοιλίτσα του αφού σου είπε όλα καλά..και σου κλείσε και ραντεβού 1/09 μην αγχώνεσαι κάθόλου αν ήταν θα σ επλάκωνε στα ραντεβού για μετρήσεις!!!!

Στη Κρήτη έχετε συνάντηση τα κοιλουμόνια τι καλάααααααααααααα!!!!!Πιέιτε και για εμάς ένα φρεντοτσίνο ένα κατιτίς τεσπα!!!!

Με τα κιλά θα σχολιάσω για τελυεταία φορά....είμαι στα +19 φαίνονται δεν φαίνονται τόσα είμαι ο τόφαλος!!!!Άρχισα να συμαζεύομαι και έκοψα και το αλάτι γιατί την άλλη Δευτέρα ξεκινάω και τις ενέσεις...κορτιζόνης και προβλέπεται πρήξιμο φαντάζομαι!!!!

Τίνη είσαι μια κούκλα.....στη φώτο.............κούκλα!!!

Στέλλα τέλεια τα ρουχαλάκια.......εμένα ο μπαμπάς μασ άρρωστος με τα μηχανάκια πήγε και μας πήρε φορμάκι μπλέ Yamaha και θέλει να γ΄ραψει απάνω "Σίφναιος junior racing" οτι να ναις!!!!

Επίσης κλασικά έχω μαστόρους.....για το μπέρμπεκιου πίσω και κηπουρούς για το κήπο...και περιμένω τη μάνα μου για γενική!!!Πολύ ωραία!!!!

Γιωτάκο Δευτέρα θα σε πάρω τηλ θα τα στείλω έχοντας καλά όλων των πραγμάτων.....!!!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Βικάκο!!!!!
Ωχ ρε συ πως θα την παλέψεις πάλι σπίτι με τα μαστόρια....; δε παίζει να βγεις καμιά βόλτα με την αδερφή?
Σωστή κίνηση με το αλάτι αλλά κόψτο σταδιακα μη σου κακοφανει δε θα μπορεις να φας τιποτα μετά όμως συνηθίζεις...
Κι εμεις εδώ σήμερα, μόνο τζάμπο θα πάμε, αύριο μάλλον μπανάκι.
Ρε σεις κάποια στιγμή είχε πεχτει ένα λινκ στο φορουμ με ροκ φορμάκια παίζει να το έχει κρατήσει καμία????
Είχε πολύ ωραία από όσο θυμάμαι αλλά δε μπορώ να το βρω..

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα γιωτακι κ βικυ!! Κ εγω σημερα σπιτι.. Βραδακι μια επισκεψη θα παμε σε ενα φιλικο ζευγαρι αυτα. Δε περναει η μερα στο σπιτι παντως.... Κ εγω το θυμαμαι αυτο το site! Δε ξερω ποια το χε κανει post ομως...

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
giotaki2 έγραψε:Καλημέρα Βικάκο!!!!!
Ωχ ρε συ πως θα την παλέψεις πάλι σπίτι με τα μαστόρια....; δε παίζει να βγεις καμιά βόλτα με την αδερφή?
Σωστή κίνηση με το αλάτι αλλά κόψτο σταδιακα μη σου κακοφανει δε θα μπορεις να φας τιποτα μετά όμως συνηθίζεις...
Κι εμεις εδώ σήμερα, μόνο τζάμπο θα πάμε, αύριο μάλλον μπανάκι.
Ρε σεις κάποια στιγμή είχε πεχτει ένα λινκ στο φορουμ με ροκ φορμάκια παίζει να το έχει κρατήσει καμία????
Είχε πολύ ωραία από όσο θυμάμαι αλλά δε μπορώ να το βρω..

η Μαριάνθη το είχε βάλει!!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια κ καλο σκ να εχουμε!!!νικολ,ελενα,μια χαρα τα μπεμπακια σας..ελενα,αν ειχε δει κατι,σιγουρα θα σου ελεγε να σε ξαναδει πιο συντομα απο σεπτ.ολα καλα.μην ανησυχεις!!
στελλα,τελεια τα ρουχαλακια!κ εγω επιτελους θα παω σημερα να κλεισω κουνια,προικα κ θα ριξω μια ματια κ σε ρουχαλακια!!!ανηπομονω να σχολασω κ να παμε!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 34 328109  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 34 328109
τα υπολοιπα κοριτσακια τι κανετε?

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ωραία είμαστε...
Ναι Έλενα τώρα που το σκέφτομαι πολύ μακρυά δε σου έβαλε επόμενο ραντεβού ρε συ? Τώρα θα έπρεπε να είναι λίγο πιο συντομα, μη τυχον πάει τίποτα διακοπές?
Πάντως αφού όλα είναι καλά μην ανησυχεις.
Ναι κι εγώ από όσο θυμάμαι η Μαριανθη πρέπει να το είχε στείλει...
Οπότε θα περιμένουμε κι όταν επιστρέψει τη ρωτάμε...

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
giotaki2 έγραψε:Ωραία είμαστε...
Ναι Έλενα τώρα που το σκέφτομαι πολύ μακρυά δε σου έβαλε επόμενο ραντεβού ρε συ? Τώρα θα έπρεπε να είναι λίγο πιο συντομα, μη τυχον πάει τίποτα διακοπές?
Πάντως αφού όλα είναι καλά μην ανησυχεις.
Ναι κι εγώ από όσο θυμάμαι η Μαριανθη πρέπει να το είχε στείλει...
Οπότε θα περιμένουμε κι όταν επιστρέψει τη ρωτάμε...
γεια σου γιωτακι!! Very Happy

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ANNAST έγραψε:
γεια σου γιωτακι!! Very Happy
 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 34 417472  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 34 893968  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 34 417472

lista

lista
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Iokasti27 έγραψε:
inakriti έγραψε:Φανταζομαι οτι εννοουσε του μωρου την κοιλια Στελλιτσα ... Ελενα μου μετα μετρησε το υψος και απλα ειναι ψηλη για τα κιλα της ...ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΔΙΑΝΥΕΙΣ ...οταν ειδε πρωτα την κοιλια σου λεει οπα ...μετα ομως εξισορροπησε ... μην αγχωνεσαι μια χαρα ειναι

Στελλιτσα καλη ξεκουραση εγω παω για νυχτερινο μπανιο ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ... και ναι δεν παω μερα θα παω νυχτα ...

Μακαρι.. Αν ηταν θα μου λεγε φανταζομαι να παω νωριτερα στο ιατρειο!! Κ εγω θα παω για μπανακι.. Το ζεστη ειναι αυτη!!
καλιμερα κοριτσαρεσ ολα καλα Ελενιθα μι8ν ανχονεσε δεν ινε τιποτα τα κιλα ινε ενδαξι τισ μπεμπασ ,θα ινε ολα καλα ιμενα ο μπεμπισ μια εβδομαδα παραπανο διχνι ετρεχα σαν τρελι στο ενδοκρινολογο λογο τυ ζα;κχαρυ μεγαλοσε κε το μορο ,τορα κανο ινσυλινι,τιν τριτι ξαναπαο ενδοκρινο λογο τι θα μου πι ,ναδιε μετρισισ εματοσ κε μετα παο γινεκολογο για ναδυμε ανχοτικα πολι

lista

lista
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλιμερα σε ολα τα κοριτσακια ισαστε τελιε με τα κενυρια φοτο συπερ συπερ  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 34 215994

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχει σκεφτει η εχει παρει καμια μανουλα ring sling?

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Το βρήκα, είχα πόση ώρα έψαχνα αλλά θα έσκαγα.. http://www.lollipopmoon.com/baby-onesies.html

Ναταλάκο καλημερα!!!!!

Αννα εγω προς το παρόν δεν το σκέφτομαι είναι και τα οικονομικά μας είναι και που δε θα το χρησιμοποιήσω και πολύ.. πάντως αν το σκέφτεσε φτιάχνει πολύ ωραία και η Στελλιτσα μας, μπορείς να δεις δουλειές της στο fb και είναι οικονομικα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 37 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις