Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
469 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 469 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 37 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 41]

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tini13 έγραψε:
ANNAST έγραψε:καλημερα κοριτσια!!!!!!!!χαρα,σοφακι,καλο ταξιδι να εχετε!βικακο,κουκλα εισαι μην αγχωνεσαι!!!!!!δεν σου φαινονται ΚΑΘΟΛΟΥ!
ινακο,τινη,δεν περιμενατε 2 εβδομαδες ακομα,να ερχομουν κ εγω????? Very Happy

Εμείς εδώ θα είμαστε! έλα εσύ με το καλό να γίνουμε 4!!! Έλα να κάνουμε παρέα στο air condition μας Άννα!! Όντως πολύ ζέστη κι εδώ..πότε κατεβαίνεις;;;
11/8-22/8,λιγο αλλα απο το τιποτα καλα ειναι..ωραια κοιλιτσα τινη μου!!!αν βολεψει.σιγουρα θα βρεθουμε..δεν ξερω βεβαια ποια καφετερια θα μας χωρεσει 4 κοιλουμπες.΄...χαχαχαχα!!!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Despoina83 έγραψε:Τίνι απίστευτη φωτό...κι έχεις και πραγματάκια για το μωρό!!!

Δεσποινάκι μου, όλες οι φώτο μου ήταν βγαλμένες από τον άντρα μου ξεβράκωτη όπως τριγυρνώ μέσα στο σπίτι! χαχαχα Είπα σήμερα να ντυθώ λίγο να βγω μια - δυο της προκοπής Smile

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[/quote]
11/8-22/8,λιγο αλλα απο το τιποτα καλα ειναι..ωραια κοιλιτσα τινη μου!!!αν βολεψει.σιγουρα θα βρεθουμε..δεν ξερω βεβαια ποια καφετερια θα μας χωρεσει 4 κοιλουμπες.΄...χαχαχαχα!!!![/quote]

χμ..ακόμη θέλει δηλαδή 2 εβδομάδες..ως τότε μας βλέπω να τη βγάζουμε στην παραλία με μπίρες, εκεί θα είμαστε άνετα!!!! αυτοσαρκαζόμαστε βέβαια αλλά όπως και να το κάνουμε αλλάζει σε τόσο μικρό διάστημα το σώμα μας που δεν μπορείς να το χωνέψεις εύκολα..εγώ μέχρι τον 6ο ήμουν σαν παραφουσκωμένη από το φαγητό..και τώρα αγχωνόμαστε πόσα κιλά θα φτάσουμε ως το τέλος..άστα Άννα, να δω πως θα μας βρουν οι γιορτές..θα έχουμε σουλουπωθεί ως τότε σε 2 -3 μήνες;

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τινη φοβερη φωτο... δεν δειχνεις παντως να εχεις παρει καθολου κιλα!!! κ η κοιλια πολυ συμμαζεμενη φτου φτου... κουκλα εισαι

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tini13 έγραψε:
11/8-22/8,λιγο αλλα απο το τιποτα καλα ειναι..ωραια κοιλιτσα τινη μου!!!αν βολεψει.σιγουρα θα βρεθουμε..δεν ξερω βεβαια ποια καφετερια θα μας χωρεσει 4 κοιλουμπες.΄...χαχαχαχα!!!![/quote]

χμ..ακόμη θέλει δηλαδή 2 εβδομάδες..ως τότε μας βλέπω να τη βγάζουμε στην παραλία με μπίρες, εκεί θα είμαστε άνετα!!!! αυτοσαρκαζόμαστε βέβαια αλλά όπως και να το κάνουμε αλλάζει σε τόσο μικρό διάστημα το σώμα μας που δεν μπορείς να το χωνέψεις εύκολα..εγώ μέχρι τον 6ο ήμουν σαν παραφουσκωμένη από το φαγητό..και τώρα αγχωνόμαστε πόσα κιλά θα φτάσουμε ως το τέλος..άστα Άννα, να δω πως θα μας βρουν οι γιορτές..θα έχουμε σουλουπωθεί ως τότε σε 2 -3 μήνες;[/quote]
εγω ειμαι σε χειροτερη φαση,παντρευεται η αδερφη μου 2 δεκεμβριου,να δεις τρεξιμο που εχω να φαω,η μαλλον να μην φαω,για να χασω τα κιλα..ουφ,μονο που σκεφτομαι με επιασε ενα αγχος..χαλαλι βεβαια για τα μωρακια μας,αλλα κ εμεις θα φαμε το παλουκι μετα..

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αληθεια ποσα πηρες μεχρι τωρα?

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ξεκίνησα 53 κιλά, σήμερα είμαι 62 (+9). Είχα φτάσει και τα +11 την περασμένη εβδομάδα και είχα φρικάρει γιατί δεν έτρωγα με τις ζέστες αλλά ήταν κατακράτηση υγρών φαίνεται γιατί ψιλομαζεύτηκα. τα παντοφλάκια μου και οι σαγιονάρες με κόβουν να φανταστείς, τον άλλο μήνα ξυπόλητη με κόβω να γυρνάω! εσύ πόσα πήρες Άννα μου; κάπου πήρε το μάτι μου σήμερα ένα τόπικ εδώ στο φόρουμ σχετικά με τα κιλα που πήρε η καθεμιά μας στην εγκυμοσύνη, πάω να ρίξω μια στατιστική ματιά και επανέρχομαι (http://forum.eimaimama.gr/t11609p100-topic#469454) αυτό είναι το θέμα..
αα! και μην σκας, να δείς ως το γάμο θα είσαι έτοιμη! βάλτο πείσμα!

Έμυ μου το κακό είναι ότι σε μένα τουλάχιστον όλα αυτά τα κιλά έκατσαν στη μέση μου, πονάω αφόρητα ειδικά όταν προσπαθώ να σηκωθώ από το κρεβάτι..

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
letitsa έγραψε:aaaaaaaaaaaa και αυτο που ξεχασα να πω στης τυχερες κοριτσομανες ειναι οτι στον ζαρα εχει ρουχαλακια με 2 ευρο και παπουτσακια αγκαλιας με 7 ευρο.... για τις αγορομανες οχι και πολλα αλλα και τα παιδικα τα h& m ειχε ωραιοτατες ζακετουλες με παντελονι 13 ευρο εγω πηρα παντελονακια και μπλουζακια η ζακετουλες γιατι φορμακια εχω απο την αδερφη μου Very Happy Very Happy Very Happy
Νικολέτα μου καλά να περάσετε... Καλά μπανάκια και να προσέχεις....
Είσαι ακόμη εδώ????
Να σε ρωτήσω σε ποιο h&m πήγες σε αυτό που είναι μέσα στη Λάρισα ή στο εμπορικό??? Να ξέρω να στείλω την αδερφή να μου ψωνίσει...

Τελεια φώτο τινάκο τέλεια!!!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 33 875502
Καλέ πραγματικά δε σου φαίνονται καθόλου!!!!

Κι εμεις αυριο θα πάμε τζάμπο να πάρουμε κάτι ψιλοπραγματάκια ακόμη, περισσότερο είδη μπάνιου και κανένα μικροπαιχνιδάκι/κουδουνίστρα, και καμία πανούλα.
Πριν είχαμε πάει σούπερ μάρκετ, αφήστε μου ψωφισε το θυλικό παπαγαλάκι και στεναχωρέθηκα μωρε.. τώρα πάλι μόνος ο μάγκας... Crying or Very sad

Όσο για τα φορμάκια που έχουν έξω τα πατουσάκια δε πειράζει βολεύουν αργότερα τα βάζεις με καλτσάκια Wink
Εγώ πήρα κανα δυο κοντομάνικα φορμάκια και 3-4 μακρυμάνικα λεπτούλικα τώρα θα δούμε και τότε και πέρνουμε κι άλλα. Ζιπουνάκια τα πήρα όλα κοντομάνικα

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΑΑΑ!!! να ενημερώσω... πήραμε και απορρυπαντικό μωρουδιακών το baby planet το έχει προσφορά ο Α.Β. και συμφέρει 7€ από 12€ και είναι για 40 πλύσεις (εμείς πήραμε το υγρό) έχει και τη σκόνη επίσης προσφορά για όποια ενδιαφέρετε...

Οπότε, όταν γυρίσουμε από Άρτα θα τα πλύνω  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 33 93981 θα τα σιδερώσω  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 33 517142 και θα τα βάλω σε θηκούλες να είναι έτοιμα... Very Happy

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τινη μου,μεχρι τον προηγουμενο μηνα ειχα παρει 8,ε τωρα 10 δεν θα ειναι στην ξεφτιλα δηλαδη???????
αυριο κ εγω εχω στο προγραμμα ψωνια,να δω ποσο θα αντεξει ο δικος μου..

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα κοριτσακια μου.Εμεις ζυγιστηκαμε εχθες και συνολο ειμαστε +6 αλλα απο βδομαδα διατροφη γιατι δεν μας περνει για παραπανω.Δεν εχουμε ψωνησει τιποτα.Καθομαι και διαβαζω κοντομανικα μακρυμανικα και λεω α ρε δολια μανα ουτε αυτα δεν εχεις σκεφτει...Μου φαινεται θα γενναω και θα στελνω τοτε τους αλλους να ψωνιζουν για το μωρο.

Τινη τελεια η κοιλια!!!!

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
giotaki2 έγραψε:
letitsa έγραψε:aaaaaaaaaaaa και αυτο που ξεχασα να πω στης τυχερες κοριτσομανες ειναι οτι στον ζαρα εχει ρουχαλακια με 2 ευρο και παπουτσακια αγκαλιας με 7 ευρο.... για τις αγορομανες οχι και πολλα αλλα και τα παιδικα τα h& m ειχε ωραιοτατες ζακετουλες με παντελονι 13 ευρο εγω πηρα παντελονακια και μπλουζακια η ζακετουλες γιατι φορμακια εχω απο την αδερφη μου Very Happy Very Happy Very Happy
Νικολέτα μου καλά να περάσετε... Καλά μπανάκια και να προσέχεις....
Είσαι ακόμη εδώ????
Να σε ρωτήσω σε ποιο h&m πήγες σε αυτό που είναι μέσα στη Λάρισα ή στο εμπορικό??? Να ξέρω να στείλω την αδερφή να μου ψωνίσει...

Τελεια φώτο τινάκο τέλεια!!!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 33 875502
Καλέ πραγματικά δε σου φαίνονται καθόλου!!!!

Κι εμεις αυριο θα πάμε τζάμπο να πάρουμε κάτι ψιλοπραγματάκια ακόμη, περισσότερο είδη μπάνιου και κανένα μικροπαιχνιδάκι/κουδουνίστρα, και καμία πανούλα.
Πριν είχαμε πάει σούπερ μάρκετ, αφήστε μου ψωφισε το θυλικό παπαγαλάκι και στεναχωρέθηκα μωρε.. τώρα πάλι μόνος ο μάγκας... Crying or Very sad

Όσο για τα φορμάκια που έχουν έξω τα πατουσάκια δε πειράζει βολεύουν αργότερα τα βάζεις με καλτσάκια Wink
Εγώ πήρα κανα δυο κοντομάνικα φορμάκια και 3-4 μακρυμάνικα λεπτούλικα τώρα θα δούμε και τότε και πέρνουμε κι άλλα. Ζιπουνάκια τα πήρα όλα κοντομάνικα

γιοτακι εγω πηγα και στα συο αλλα εγκυμοσυνης εχει μονο στο pantheon ειχε ασπρα παντελονια καπρι με 10 και σορτσακια με 7 αλλα και πολυ ωραια παιδικα  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 33 215994  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 33 215994  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 33 215994

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τινι μου τελεια η κοιλιτσα σκορδο......
κοριτσια καλα ψωνισαμε για τα παιδακια μας αλλα να σας πv ΒΑΛΙΤΣΑ ΕΤΟΙΜΑΣΕ ΚΑΜΙΑ Η ΜΠΑ????????????????? Εγω απο εβδομαδα αρχιζω να το κανω και αυτο για να τελειωνω Laughing Laughing Laughing Laughing

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κωκωνες μου Very Happy Very Happy Very Happy

ωραιες κουβεντουλες πιασατε - ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΚΙΛΩΝ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΕΡΝΩ (εγω ειμαι παρεα με την Βικυ και την Κριστίν-εσας δεν σας παιζω)

απο ρουχαλακια προτεινω :
1.φορμακια μακρυμανικα για Σεπτ-Οκτ ειτε με εξω ποδια ειτε οχι ... αν ειναι εξω βαζουμε και καλτσακια

2.για εσωρουχα κοριτσια μονο κοντομανικα ... οχι μακρυ μανικι ...

3.παρτε οπωςδηποτε γαντακια - δεν θα πιστευετε στα ματια σας με τι νυχι γεννιουντε τα νεογεννητα και κανουν το προσωπακι τους χαλια

4.απο σερβιετες με οσες εχω μιλησει και απο δικου μου δεν θα παρω λοχειας αλλα της night για super ροη ... ειναι σαν να εχετε περιοδο αλλα με λιγο περισσοτερο αιμα ... μην φανταστειτε οτι θα εχετε καμια τρελη ασταματητη αιμοραγια

5.και απο εσωρουχα καινουργια μεγαλυτερα και οχι μιας χρησης που ειναι στυλ νοσοκομειου χαρτινα !!!!

Τινιώ μου τελεια η φωτο ....

σχολιο του αντρα μου για αυριο : δεν εχω ξαναδει εξω 3 εγκυες μαζι ΜΟΝΟ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΙΣ ΒΛΕΠΩΩ ΜΙΛΙΟΥΝΙΑ ... ΠΛΑΚΑ ΘΑ ΕΧΕΤΕ

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ίνα κι ο δικός μου το ίδιο είπε χαχα

Τίνη είσαι μια σταλιά ρε εγώ είμαι σαν μπόγος.. Sad
Παρόλαυτα πίτσα ψήνω Embarassed

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
letitsa έγραψε:τινι μου τελεια η κοιλιτσα σκορδο......
κοριτσια καλα ψωνισαμε για τα παιδακια μας αλλα να σας πv ΒΑΛΙΤΣΑ ΕΤΟΙΜΑΣΕ ΚΑΜΙΑ Η ΜΠΑ????????????????? Εγω απο εβδομαδα αρχιζω να το κανω και αυτο για να τελειωνω Laughing Laughing Laughing Laughing
Εγώ δεν έχω πάρει ακόμη βαλίτσα... χαχαχα θέλω όμως για να μην είμαι με το σακ βουαγιαζ... σαν τουρίστας!
Από Δευτέρα θα πάω να δω.
Είναι λιγουλάκι νωρίς ακόμη νομίζω σε καμια/δυο βδομαδούλες θα έλεγα..

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Aurora έγραψε:Ίνα κι ο δικός μου το ίδιο είπε χαχα

Τίνη είσαι μια σταλιά ρε εγώ είμαι σαν μπόγος.. Sad
Παρόλαυτα πίτσα ψήνω Embarassed
χα! κι εμείς πίτσα θα ψήσουμε απόψε...
Έτσι για να περάσει η καούρα που έχω από το πρωι.. χαχαχα καλά από αύριο θα μαζευτώ πάλι υπόσχομαι Razz

Ωραία θα είσαστε αφήστε τους να λένε..

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Aurora έγραψε:Ίνα κι ο δικός μου το ίδιο είπε χαχα

Τίνη είσαι μια σταλιά ρε εγώ είμαι σαν μπόγος.. Sad
Παρόλαυτα πίτσα ψήνω Embarassed

Ωραια θα ειμασε 2 μπογοι ...μια μινιατουρα με κοιλια και ενας μινιον ταρζαν ... μια χαρα

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
inakriti έγραψε:
Aurora έγραψε:Ίνα κι ο δικός μου το ίδιο είπε χαχα

Τίνη είσαι μια σταλιά ρε εγώ είμαι σαν μπόγος.. Sad
Παρόλαυτα πίτσα ψήνω Embarassed

Ωραια θα ειμασε 2 μπογοι ...μια μινιατουρα με κοιλια και ενας μινιον ταρζαν ... μια χαρα

κουκλες θα εισαστε!!!!!!

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Laughing Laughing έφαγα μόνο 2 κομμάτια καλά δεν είμαι?

__
Βαλίτσα ούτε εγώ εννοείται, ούτε και το δωμάτιο των παιδιών έχω ξεκινήσει ΑΛΛΑ αγόρασα τα ρουχαλάκια που θα φοράει όταν βγούμε απο το μαιευτήριο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Nikol10

Nikol10
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κοριτσάκια μου καλησπέρα!! Τι ωραίες αλλαγές είναι αυτές! Βικάκι, Τίνη και Γιωτάκι είστε κούκλες!! Χαρά μου, Σοφάκι και Νικολέτα να περάσετε τέλεια σας εύχομαι, με πολλά μπάνια!
Εμείς πήγαμε εχθές στον γιατρό μας, η μπεμπούλα μας είναι μια χαρά όλα καλά, είναι 974 γρ. Very Happy το μόνο αρνητικό είναι ότι πήρα σε έναν μήνα 5 κιλά, + 15 δηλαδή μέχρι στιγμής  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 33 606100 και ο γιατρούλης έγινε έξαλλος!! όπως καταλαβαίνετε γύρισα με μία ζυγαριά, διατροφή και εντολή να μην πάρω γραμμάριο παραπάνω!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 33 4872  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 33 4872 η αλήθεια είναι ότι το ξεφτίλισα το θέμα.. όσο έφαγα, έφαγα!!
Πήγα και στο mcarthur glen αλλά μπήκα μόνο στα H&M και πήρα μερικά ρουχαλάκια όμορφα και οικονομικά! Θα ήθελα να μπώ και σε άλλα μαγαζιά.. αλλά ψώνια μαζί με τον Κωστάκη μου (τον άντρα μου) δεν παίζουν, μου σπάει τα νεύρα!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νικολ μπραβο ολα καλα δηλαδη με το νινι ...ωραια οσο για τα κιλα αν μπορεις να προσεξεις καλο θα ειναι για σενα αν οχι ΟΠΩΣ ΤΟΥ ΛΕΩ να με αντιμετωπισουν στην γεννα με τα κιλα μου ε μα πια !!!

Στελλιτσα τι πηρες ? και απο που ?

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ να βάλω φωτό???
Μισό!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Aurora έγραψε:Αχ να βάλω φωτό???
Μισό!

ναιιιιιιιιιιιιι

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Eίναι απο την Αγγλία carter's λέγεται η μάρκα
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Και με αυτο το καπελάκι:

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Που θα γράφει Βαγγέλης

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 37 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις