Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
512 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 512 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 35 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 41]

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Beboulino
Καλημέρα από βροχερή Θεσσαλονίκη με ανέμους!! Καλημέρα!!!

copy paste apo fb


ΣΟΒΑΡΑ ΒΡΕΧΕΙ ???????????

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!

Ina καλημερααα!!!
Σοφια καλή αρχη στο νεο σας σπιτι κ με το νέο μελος που θα ερθει σε πολυυυ λιγο!!
Βικυ πολυ ωραια η κοιλιτσα σου.. Στο υπολοιπο σωμα πραγματικα φαινεται σαν να μην εχεις παρει κιλο.. Κ εγω βασικα στην κοιλια εχω παρει μονο.. Θα τα χασεις στο πι κ φι τα κιλακια!
Γεωργια καλωσορισες! Και υπομονη λιγο!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
inakriti έγραψε:Beboulino
Καλημέρα από βροχερή Θεσσαλονίκη με ανέμους!! Καλημέρα!!!

copy paste apo fb


ΣΟΒΑΡΑ ΒΡΕΧΕΙ ???????????

Καλημέρα και από μένα!

Ίνα μου, ο καιρός επάνω είναι ό,τι να'ναι! εμείς πέρσι τον Αύγουστο που ήμασταν Θεσσαλονίκη, κάθε απόγευμα επί μία εβδομάδα, με το που γυρνούσαμε από τη θάλασσα έριχνε κάτι μπόρες!!! και φυσικά είχε πολύ ζέστη και αμέσως μετά έβραζε πάλι ο τόπος.. Razz

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
giorgiap έγραψε:Καλησπέρα σε όλες!Καλώς σας βρήκα.
Είμαι καινούρια στο φόρουμ.Με λένε Γιωργία και έχω ΠΗΤ 5 Οκτώβρη.Αν και η ζουζούνα μάλλον βιάζεται.
Με το καλό να υποδεχτούμε τα μωράκια μας!

Καλώς ήρθες Γεωργία! εμείς πάμε μαζί! εγώ έχω ΠΗΤ 06/10 σε κοριτσάκι και μπαίνω αύριο στην 30η εβδομάδα!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγω τωρα θα το πω ΤΥΧΗ αυτο ...μακαρι να εριχνε και εδω καμια βροχουλα Very Happy

Καλημερα Τινη και Ελενα Very Happy

Τινη αυριο να κρατας μια εφημεριδα και ενα τριανταφυλλο κοκκινο για να σε γνωρισω Very Happy αν και φοβαμαι οτι δεν θα περασουμε απαρατηρητες ... και οι τρεις ... θα λενε απο που τις αμολυσανε αυτες ολες μαζι

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
inakriti έγραψε:Εγω τωρα θα το πω ΤΥΧΗ αυτο ...μακαρι να εριχνε και εδω καμια βροχουλα Very Happy

Καλημερα Τινη και Ελενα Very Happy

Τινη αυριο να κρατας μια εφημεριδα και ενα τριανταφυλλο κοκκινο για να σε γνωρισω Very Happy αν και φοβαμαι οτι δεν θα περασουμε απαρατηρητες ... και οι τρεις ... θα λενε απο που τις αμολυσανε αυτες ολες μαζι

Ινάκι μου είμαι ακριβώς η ίδια με τη φώτο εδώ (με την κοιλούμπα φυσικά!)απλά ίσως να έχω την αφέλεια στο πλάι..θα φοράω λαμέ χρυσό φόρεμα με φουξ γόβα οκ? χαχαχαχα


ααα!! παρεπιπτόντως, το μαλλακι σου νομίζω είναι σήμα κατατεθέν (και τέλειο)! δεν θα έχουμε πρόβλημα!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ααα εσυ εχεις χασει επεισοδια ... εχεις χασει τα σχολια ...πριν ενα διμηνο αρχες καλοκαιριου εκανα το φυσικο μου για να αποφυγω με τον ηλιο τις πορτοκαλι αποχρωσεις ... Very Happy

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
inakriti έγραψε:ααα εσυ εχεις χασει επεισοδια ... εχεις χασει τα σχολια ...πριν ενα διμηνο αρχες καλοκαιριου εκανα το φυσικο μου για να αποφυγω με τον ηλιο τις πορτοκαλι αποχρωσεις ... Very Happy

Θα γνωριστούμε απο τις κοιλουμπάρες ρε Laughing

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι καλε αυτο λεω ... σημαδουρα ολοκληρη ... σας αφηνω ... γιατι δεν εχω τελειωσει ακομα τις δουλιτσες και το φαγητο ... αργησα σημερα και θα με πιασει η ζεστη !!!!

Καλημερα Στελλιω ... ελπιζω ο μικρος να μην ποναει σημερα

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα εγκυούλες μου...
Ευχομαι να είσαστε όοοοοολες καλα!!!!

Καλώς μας ήρθες Γεωργία με το καλό η μπεμπούλα σου και υγειής!!!!

Τι καλά που θα έχετε συναντησούλα οι κρητικοπούλες... καλά να περάσετε, σας ζηλεύω (με την καλή έννοια) για την παρεούλα..

Σοφάκο και Χαρά καλό ταξίδι και να προσέχετε στο δρόμο..

Εγώ σήμερα θα πάω για κούρεμα μετά από πόοοοσο καιρό που το σκέφτομαι.. αν και βαριέμαι τη διαδικασία του κομμωτηριού τεσπα.. προχτές έβαψα και μαλλί οπότε φέρνω λίγο προς άνθρωπο χαχχαχα έτσι για το παιδάκι μου μη με δει έτσι αφτιαχτη και τρομάξει..

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Γιωτάκο,Ίνα,Έλενα,Τίνη και Στελλάκο και σαφώς στα υπόλοιπα κοιλουμπόνια.....!!!!
Σοφάκο έφτασες????ΆΝτε με το καλό....Θα ταξιδευεί και το Χαρούλι σε λίγο............θέλω και εγώ διακοπέεεεεεεεεεεες!!!!!
Να καλοσωρίσω και τη Γεωργία με τη σειρά μου υπομονή κοπέλα μου και όλα καλά θα πάνε!!!!
Επίσης σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια....αλλά ζυγίστηκα και αισίως είμαι +19 κιλά affraid affraid affraid
Πρέπει να μείνω σταθερή σε αυτά όπως και να έχει.....!!!!

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλά δεν σου φαίνονται καθόλου τα κιλά Βίκυ..

Καλώς μας ήρθες Γεωργία Very Happy

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Γιωτάκι!

ξέρεις πόσο πεθύμησα κι εγώ ένα κομμωτήριο!! θα σου φτιάξει τη διάθεση σίγουρα!

Οι "κρητικοπούλες" που θα συναντηθούμε αύριο είμαι εγώ, η Ίνα και η Στελλίτσα..εκ των οποίων εγώ είμαι από Θεσσαλονίκη, η Ίνα μισή από Θεσσαλονίκη, μισή από Κρήτη και η Στέλλα από Κρήτη! ποικιλία να έχουμε!!
Και ανυπομονώ να έρθει το αύριο!!

Βικάκι μου καλημέρα!! άντε λίγη προσπάθεια να πάρεις το πολύ 1-2 κιλάκια ακόμη ως το τέλος, να μην ταλαιπωρηθεί η μεσούλα και τα γονατάκια σου από τα επιπλέον κιλάκια και να φύγουν γρήγορα μετά..μην σκας όμως, είσαι μια σταλιά μανούλα με μια κοιλίτσα μόνο!


vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σας ευχαριστώ κοριτσάκια μου αλλά αναπνέω πια και μπαίνουνε...........εντάξει τρώω κιόλας σαν μοσχάρι...τεσπα θα συμαζευτώ λίγο και ο θεός βοηθός......!!!!

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι εγώ ανυπομονώ!
Ο Γιώργος είναι καλύτερα ψιλοέφαγε πρωινό σήμερα, βέβαια στην όψη τα χειλάκια του είναι χάλια, θα τα δείτε αύριο.
Πάω κι εγώ νακάνω καμιά δουλειά πριν πιάσει πολύ ζέστη.
ΦΙΛΟΥΡΕΣ!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τελευταια καλημερα κ απο μενα οπως λεει κ το Σοφακι απο Αθηνα!!περιμενω να ερθει ο Γιαννης απο μια δουλεια κ να φυγουμε σιγα-σιγα!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 29 536304  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 29 536304  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 29 536304  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 29 536304

Σοφακι μου μαλλον μαζι θα ταξιδευουμε κ εγω ετσι απογευματακι υπολογιζω οτι θα ειμαστε επανω με τις στασεις pale pale

Στελλιτσα,Ινα και Τινη μου κ εγω σας ζηλευω που θα βρεθητε ολες μαζι,μακαρι καποια στιγμη(μαλλον σαν μανουλες πια)να βρεθουμε ολες ολες μαζι!!καλα να περασετε κοριτσακια μου!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 29 328109  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 29 328109

Βικακι δεν σε πιστευω +19 ειλικρινα δεν φαινοντε καθολου!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαρούλι μου καλά να περάσεις..............να κάνεις και κανένα μπανάκι για εμάς...και απολαυσέτοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!
Δεν φαίνονται αλλά εγώ τα βλέπω...τα ρημάδιαααα σας ξεγελάει η παντελόνα από τον κινέζο......είναι αέρινη.....η αλήθεια είναι οτι έχω κάνει κώλο π ου εμένα το κωλάράκι μου χόραγε στη παλάμη μου Crying or Very sad και μπούτια πάνω από το γόνατο κοινώς τοπικό πάχος.......κρίιιιιιμα επίσης έχω κάνει κάτι ξεγυρισμένες ραγάδες στο κώλο όλες δικές μου!!!!!!!!!! Δεν σκάω....το σχολιάζω απλά....εντάξει ίσως λίγο να σκάω....αλλά δεν μπορώ να κάνω τίποτις οπόταν αυτοσαρκάζομαι...όοοοοσο μπορώ!!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευχαριστω Βικακο μου!!

μια απο τα ιδια κ εγω τοπικο παχος απο τα γονατα κ πανω affraid affraid affraid affraid affraid ευτυχως δεν εχω δει ακομα ραγαδες!! cheers cheers cheers

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κ εγώ δεν τις είχα δεί τις ραγάδες αδερφή μου μου τις έδειξε!!!!Δεν έφτανε ο καθρέπτης για να τις δώ!!!! Shocked

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωωχχχ!!!!τωρα που θα δω την αδερφη μου θα την βαλω να με ψαξει!!!αχαχχαχαχα Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχχαχα!Όχι ρε δεν νομίζω....απλά εγώ δεν κοιτιομουνα είχα μια άρνηση πάχους και ραγάδων....!!!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια!!!!!!!!χαρα,σοφακι,καλο ταξιδι να εχετε!βικακο,κουκλα εισαι μην αγχωνεσαι!!!!!!δεν σου φαινονται ΚΑΘΟΛΟΥ!
ινακο,τινη,δεν περιμενατε 2 εβδομαδες ακομα,να ερχομουν κ εγω????? Very Happy

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα Αννουλα μου,ευχαριστω πολυ!!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ANNAST έγραψε:καλημερα κοριτσια!!!!!!!!χαρα,σοφακι,καλο ταξιδι να εχετε!βικακο,κουκλα εισαι μην αγχωνεσαι!!!!!!δεν σου φαινονται ΚΑΘΟΛΟΥ!
ινακο,τινη,δεν περιμενατε 2 εβδομαδες ακομα,να ερχομουν κ εγω????? Very Happy

Ελα εσύ και οργανώνουμε κι άλλη βρε, εκεί θα κολλήσουμε?
Να γνωριστούν και τα παιδάκια μας που είναι τόσο κοντά ηλικιακά!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσαρες...Καλον δρομο για τις κοπελες που ξεκινανε οι διακοπες και καλη υπομονη οσες μενουνε πισω!!!Ειμαστε στα κεφια μας και σημερα αφου ειχαμε ενα ακομα ονειρεμενο βραδυ με απιστευτο υπνο!!!Ο 7ος μας παει καλα!!!

Δεσποινακι ημουν ανεργη απο τον Σεπτεμβρη και το Ιουνιο με προσλαβανε ξανα για 3 μηνες..Οποτε πρεπει μεχρι τελος αυγουστου να δουλεψω για να μπορεσω να παρω και το εξαμηνο του οαεδ.

Βικακυ δεν τελειωσαμε ακομα το αδειασμα.Αλλα αφου ανοιξε ο χωρος καθομαι και εγω και κοιταω σαν χαζη το δωματιο...Για μπανιο παμε στην 2η καντινα.Ελπιζω να σε δω συντομα!!!Αποφασισαμε και εμεις το δωματιο να το κανουμε στυλ ζουγκλας!!!Λεμε τον ενα τοιχο να τον βαψουμε κατω πρασινο και πανω πορτοκαλι με διαφορα αυτοκολητα απο το τζαμπο αλλα μεχρι στιγμης δεν ειδα κανενα αυτοκολλητο να μου αρεσει.Ηταν βεβαια γρηγορη η ματια!!!Αν βρεις κατι καλο ενημερωσε με!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 35 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις