Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
396 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 396 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 29 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 41]

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:ερωτηση: εχω ενα πονο κατω απο το στηθος,το δεξι....τι ειναι εκει?στομαχι?τι μετατοπιση εχει γινει?
κ εγω πιστευω ειναι πλευρα,τωρα ανοιγουν σιγα σιγα..δεν θα ειμναι τιποτα,κ εγω απο προχθες υποφερω με την ουρα μου,με εχει πεθανει,ουτε να κατσω,ουτε να σκυψω,ουτε ορθια..τιποτα..

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
η μητερα μου και τωρα να τη ρωτησει καποιος αλλα 10 παιδια θα εκανε λεει....σπασανε τα νερα της,εκανε μπανιο,ξυριστηκε,συμμαζεψε και πηγε να γεννησει.σε 10 λεπτα λεει ειχε ξεμπερδεψει διδυμα!μακαρι να γεννησω τοοοοοοοοοοσο ευκολα,γρηγορα και ψυχραιμα!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ANNAST έγραψε:
emilou έγραψε:

αχ αυτα... ουτε να τα σκεφτομαι δεν θελω... αφου εχω μυωπια και φοβαμαι να κλεισω ακομα ραντεβου στον οφθαλμιατρο μηπως κ μου πει οτι δεν θα μπορεσω να γεννησω φυσιολογικα!!!
εμη νομιζω μονο ε μεγαλο βαθμο μυοπιας δεν μπορεις να γεννησεις φυσιολογικα,5η 7 αν θυμαμαι καλα.κ εγω εχω 3,50 κ δεν μοπυ ειπαν τιποτα για μυοπια.[/quote]

εγω εχω 5... αλλα πλεον εξαρταται απο το ματι πρεπει να πας σε οφθαλμιατρο να το ελεγξει κατα την 30-31 εβδομαδα... μια φιλη μου γεννησε 3 παιδακια με φτ με μυωπια 7!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την emilou στις Τετ Ιουλ 25, 2012 2:21 am, 1 φορά

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ANNAST έγραψε:
sofouli έγραψε:ερωτηση: εχω ενα πονο κατω απο το στηθος,το δεξι....τι ειναι εκει?στομαχι?τι μετατοπιση εχει γινει?
κ εγω πιστευω ειναι πλευρα,τωρα ανοιγουν σιγα σιγα..δεν θα ειμναι τιποτα,κ εγω απο προχθες υποφερω με την ουρα μου,με εχει πεθανει,ουτε να κατσω,ουτε να σκυψω,ουτε ορθια..τιποτα..

ολες βλεπω καλα παμε!!!!ανοιξε που ανοιξε η λεκανη...ας ανοιξω και πανω και θα ειμαι μοντελακι κλεψυδρα!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα κοριτσάκια!!Έχω καιρό να γράψω αλλά σας διαβάζω ανελλιπώς και χαίρομαι που όλα πάνε καλά στο τίμ!!

Οι περισσότερες ετοιμάζεστε και για διακοπούλες,οπότε όλα καλά!Θα ανεβείτε και ψυχολογικά!!

Εγώ μία από τα ίδια ακόμα.Χτες καναμε επανάληψη της Β επιπέδου,ο μπέμπης μας είναι μια χαρά,εξακολουθεί να είναι μικρούλης αλλά σε φυσιολογικά πλαίσια.Είμαστε 1.293gr.Κατά τα άλλα,καμμία διαφορά.Ο τράχηλος δεν έχει μικρύνει άλλο ευτυχώς,αλλά αυτή τη φορά βρήκαν λίγο γερασμένο τον πλακούντα.Από ότι μου είπαν οι γιατροί λογικά δε θα έχουμε πρόβλημα με αυτό το θέμα.Άντε να δούμε!!Συνεχίζουμε λοιπόν την ξάπλα,και τώρα αρχίζουμε να τρώμε και φουλκ φρούτα για τον πλακούντα (το ζάχαρο έπεσε ευτυχως!!)

Χεχε γελάω πολύ με τις ιστορίες αποτρίχωσης που γράψατε!!!Εγώ ακόμα βλέπω κανονικά,χτες έκανα και κερί -οχι όλο,δεν έχω τόσο θάρρος!!Αλλά κάτι άλλο ρε κορίτσια,μου έχει ανοίξει η όρεξη πάρα πολύ!Μιλάμε πεινάω σα λύκος!Το είπα χτες στη γιατρό και μου απάντησε οτι δε τη νοιάζει!!Ναι αλλά εγώ πεινάω!!Έφτασα τα +5,αλλά επειδή το ζάχαρο έπεσε,την χαλάρωσα τη δίαιτα και κάνω και κάτι γουρουνιάσματα ορισμένες φορές που με σιχαίνεται το μάτι μου!ΑΝ συνεχίσω έτσι θα τα διπλασιάσω τα κιλά το τελευταίο δίμηνο!!

lista

lista
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΙΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ,ολι καλα,λιγακι που διαβζα λετε για γενα ,ι αλιθια ινε οτι το προτο πεδι γενισα φισιολογικα χορισ επισκλιριδιο, μου σπασανε νερα στισ 1 νιχτα κε γενισα το προι 6.30 πονοσ αβαστακτοσ ταλεποριτικα παρα πολι,το μορο ιτανε 3,800 , με ραψ ανε ολοκλιρι,αβτι τι φορα χορισ ενεσι με τιποτα Embarassed βεβεα το πεδι μου ιν ε τορα μεγαλο ,αλα αθτι τι φορα κε φοβαμε

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου κατερινακι!!!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 17 328109
ευχαριστα τα νεα σου!!!!!!!!και ο μπεμπουλης μια χαρα ειναι!!!!!!!!!!εγω το βαρος το βλεπω απο δω....

http://www.doctorvasiliadis.gr/menusidefetusweight.html

οσο για τη πεινα...φαεεεεεεεεεεεε!!!!!σε παιρνει!!!!!!!!!!!!!!!!αφου ακομα βλεπεις και απο κατω...σε παρα παιρνει!!!!!!!!!!!!!!!!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sofouli έγραψε:γεια σου κατερινακι!!!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 17 328109
ευχαριστα τα νεα σου!!!!!!!!και ο μπεμπουλης μια χαρα ειναι!!!!!!!!!!εγω το βαρος το βλεπω απο δω....

http://www.doctorvasiliadis.gr/menusidefetusweight.html

οσο για τη πεινα...φαεεεεεεεεεεεε!!!!!σε παιρνει!!!!!!!!!!!!!!!!αφου ακομα βλεπεις και απο κατω...σε παρα παιρνει!!!!!!!!!!!!!!!!

Σοφάκι μου με παίρνει δε με παίρνει,έχω τον Κέρβερο τη γιατρό που μου αλλάζει τα φώτα!Οκ κι εγώ δε θέλω η αλήθεια είναι,αλλά τι να γίνει!Προσπαθώ τωρα με τα φρούτα και τα διάφορα να ξεγελιέμαι,αλλά δύσκολο!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kat3r1na έγραψε:καλημέρα κοριτσάκια!!Έχω καιρό να γράψω αλλά σας διαβάζω ανελλιπώς και χαίρομαι που όλα πάνε καλά στο τίμ!!

Οι περισσότερες ετοιμάζεστε και για διακοπούλες,οπότε όλα καλά!Θα ανεβείτε και ψυχολογικά!!

Εγώ μία από τα ίδια ακόμα.Χτες καναμε επανάληψη της Β επιπέδου,ο μπέμπης μας είναι μια χαρά,εξακολουθεί να είναι μικρούλης αλλά σε φυσιολογικά πλαίσια.Είμαστε 1.293gr.Κατά τα άλλα,καμμία διαφορά.Ο τράχηλος δεν έχει μικρύνει άλλο ευτυχώς,αλλά αυτή τη φορά βρήκαν λίγο γερασμένο τον πλακούντα.Από ότι μου είπαν οι γιατροί λογικά δε θα έχουμε πρόβλημα με αυτό το θέμα.Άντε να δούμε!!Συνεχίζουμε λοιπόν την ξάπλα,και τώρα αρχίζουμε να τρώμε και φουλκ φρούτα για τον πλακούντα (το ζάχαρο έπεσε ευτυχως!!)

Χεχε γελάω πολύ με τις ιστορίες αποτρίχωσης που γράψατε!!!Εγώ ακόμα βλέπω κανονικά,χτες έκανα και κερί -οχι όλο,δεν έχω τόσο θάρρος!!Αλλά κάτι άλλο ρε κορίτσια,μου έχει ανοίξει η όρεξη πάρα πολύ!Μιλάμε πεινάω σα λύκος!Το είπα χτες στη γιατρό και μου απάντησε οτι δε τη νοιάζει!!Ναι αλλά εγώ πεινάω!!Έφτασα τα +5,αλλά επειδή το ζάχαρο έπεσε,την χαλάρωσα τη δίαιτα και κάνω και κάτι γουρουνιάσματα ορισμένες φορές που με σιχαίνεται το μάτι μου!ΑΝ συνεχίσω έτσι θα τα διπλασιάσω τα κιλά το τελευταίο δίμηνο!!



Γεια σου κ απο μενα Κατερινακι... ολα καλα σε γενικες γραμμες, μια χαρα!! πολυ ευχαριστα τα νεα για τον τραχηλο και το ζαχαρο... και το παιδακι μια χαρα κ απο βαρος, δεν πειραζει που ειναι λιγο μικροτερος αφου ειναι καλα αυτο εχει σημασια, δεν θα σε ταλαιπωρησει και στην γεννα... την προσεχει την μαμα του!!
τα φρουτα κανουν καλο στον πλακουντα?

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ποσα φρουτα να φας και να ξεγελαστεις....υπομονη....ευτυχως εμενα ο γιατρος δεν λεει τπτ.μαλλον χαλασε η ζυγαρια του....ειναι σα να καταπια 9κιλα καρπουζι αλλα η ζυγαρια ειναι σταθερη....μαλλον ειναι κολπακι για να μη με παρει απο κατω....χιχι!!!!!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
emilou έγραψε:



Γεια σου κ απο μενα Κατερινακι... ολα καλα σε γενικες γραμμες, μια χαρα!! πολυ ευχαριστα τα νεα για τον τραχηλο και το ζαχαρο... και το παιδακι μια χαρα κ απο βαρος, δεν πειραζει που ειναι λιγο μικροτερος αφου ειναι καλα αυτο εχει σημασια, δεν θα σε ταλαιπωρησει και στην γεννα... την προσεχει την μαμα του!!
τα φρουτα κανουν καλο στον πλακουντα?

Τί να σου πω Έμη..Μου είπαν ότι ο πλακούντας είναι γερασμένος και με ρώτησε απευθείας η γιατρός μου αν παίρνω κανονικά της βιταμίνες μου,Αφού τη διαβεβαίωσα μου είπε να τρώω πολλά φρούτα και λαχανικά.Οπότε υποθέτω πως κάποιο ρόλο θα παιζουν..

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κατερινιωωωω μπραβο που πανε όλα καλα!

http://www.creativebeez.gr

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sofouli έγραψε:ποσα φρουτα να φας και να ξεγελαστεις....υπομονη....ευτυχως εμενα ο γιατρος δεν λεει τπτ.μαλλον χαλασε η ζυγαρια του....ειναι σα να καταπια 9κιλα καρπουζι αλλα η ζυγαρια ειναι σταθερη....μαλλον ειναι κολπακι για να μη με παρει απο κατω....χιχι!!!!!
Σοφάκι προφανώς δεν παίρνεις κιλά.Μια χαρά είσαι,αν τα βάζεις όλα στην κοιλίτσα.Αυτή θα φύγει απευθείας μετά τον τοκετό.Αααα ξέχασα να σου δώσω και συγχαρητήρια για τη μετάθεση!!Επιτέλους θα βρεθείς εκεί που θες και που αισθάνεσαι όμορφα!Όλα θα γίνουν αυτομάτως καλύτερα!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 17 328109

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marianthi_m έγραψε:Κατερινιωωωω μπραβο που πανε όλα καλα!

Γεια σου Μαριανθάκο!!!!Πώς τα πέρασες στις διακοπές?Πού βρίσκεσαι τώρα παρεμπιπτόντως?(έχω χάσει επεισόδια από ότι καταλαβαίνεις!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kat3r1na έγραψε:
sofouli έγραψε:ποσα φρουτα να φας και να ξεγελαστεις....υπομονη....ευτυχως εμενα ο γιατρος δεν λεει τπτ.μαλλον χαλασε η ζυγαρια του....ειναι σα να καταπια 9κιλα καρπουζι αλλα η ζυγαρια ειναι σταθερη....μαλλον ειναι κολπακι για να μη με παρει απο κατω....χιχι!!!!!
Σοφάκι προφανώς δεν παίρνεις κιλά.Μια χαρά είσαι,αν τα βάζεις όλα στην κοιλίτσα.Αυτή θα φύγει απευθείας μετά τον τοκετό.Αααα ξέχασα να σου δώσω και συγχαρητήρια για τη μετάθεση!!Επιτέλους θα βρεθείς εκεί που θες και που αισθάνεσαι όμορφα!Όλα θα γίνουν αυτομάτως καλύτερα!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 17 328109

μαλλον αλλαξε ο μεταβολισμος γιατι πριν το γαμο εκανα διατροφη για διαβητικους...αυτη βρηκα απο τη μαμα αυτη εκανα και εχασα 13 κιλα περιπου....λεω μηπως απ'αυτο...ευχαριστω και για τα συγχαρητηρια!!!!ευχομαι να ειναι οοοοοολα καλυτερα κατω.....και προπαντων θα ειμαι σε δικο μου γηπεδο! Twisted Evil

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kat3r1na έγραψε:

Γεια σου Μαριανθάκο!!!!Πώς τα πέρασες στις διακοπές?Πού βρίσκεσαι τώρα παρεμπιπτόντως?(έχω χάσει επεισόδια από ότι καταλαβαίνεις!!

Καλα πέρασα! Ηρθα να κανω εξετάσεις αυτη τη βδομάδα και ξαναφεύγω τη Παρασκευη! Εχω αφήσει τωρα τον μικρό κατω με τη μαμα μου και μου λειπει αφάνταστα! δεν έχω τι να κάνω χωρίς το παιδί... θα ξαναρθω τέλος Αυγούστου πάλι αν είναι φυσικά όλα καλα...

http://www.creativebeez.gr

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι ωραια που ολες ειδατε τα μωρακια σας..μονο εγω εμεινα μου φαινεται..2 εβδομαδες εχω ακομα..
ωραια τα νεα κατερινα για το μικρο σου!!μπραβο.]εμενα κοριτσια απο χθες δεν με αφηνει στην ησυχια μου.συνεχεια κλωτσαει,με εχει σαπισει στο ξυλο.τι θα γινει?δεν κοιμαται καθολου αυτο το παιδι?

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια καλο μεσημερι... οα τα ξαναπουμε μετα

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αννα και εγω το ιδιο αναρωτιεμαι!λεπτο δε κοιμαται???????

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:αννα και εγω το ιδιο αναρωτιεμαι!λεπτο δε κοιμαται???????
μαλλον οχι Very Happy Very Happy

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ANNAST έγραψε:
sofouli έγραψε:αννα και εγω το ιδιο αναρωτιεμαι!λεπτο δε κοιμαται???????
μαλλον οχι Very Happy Very Happy
ας κοιμουνται οταν βγουνε!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sofouli έγραψε:
ANNAST έγραψε:
sofouli έγραψε:αννα και εγω το ιδιο αναρωτιεμαι!λεπτο δε κοιμαται???????
μαλλον οχι Very Happy Very Happy
ας κοιμουνται οταν βγουνε!
,

Αυτή την απορία είχα κι εγώ.Είχα την εντύπωση ότι όσο περνάει ο καιρός θα ηταν πιο ήρεμα,αλλά προφανώς αυτό ισχύει για πιο μετά.Έχουν ακόμα χώρο να αλωνίζουν φαίνεται!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:
ANNAST έγραψε:
sofouli έγραψε:αννα και εγω το ιδιο αναρωτιεμαι!λεπτο δε κοιμαται???????
μαλλον οχι Very Happy Very Happy
ας κοιμουνται οταν βγουνε!
αυτο ευχομαι κ εγω σοφακι..μακαρι να μοιασει στην κορη μου,απο 3 μηνων κοιμηθηκε ολη την νυχτα..

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσια!! Smile ποια ρωτησε για τη μυωπια; Η εμη νομιζω..ειχα ρωτησει το γιατρο μου πριν κανα μηνα..μεχρι 6 βαθμους ειναι το οριο ασφαλείας για Φ.Τ... Σε πολλες γυναικες ανεβαινει προς το τελος της εγκυμοσύνης 2-3 βαθμους αλλα μετα τη γεννα πεφτει.. Αυτο δεν ειναι στανταρ κ θα το καταλαβεις κ εσυ αν δε βλεπεις τοσο καλα. Εγω εχω 3,5 κ 4 δε μου εχει ανεβει καθολου κ επισης την ωρα του τοκετου θα φοραω κ φακους για να βλεπω τι γίνεται!!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Iokasti27 έγραψε:Γεια σας κοριτσια!! Smile ποια ρωτησε για τη μυωπια; Η εμη νομιζω..ειχα ρωτησει το γιατρο μου πριν κανα μηνα..μεχρι 6 βαθμους ειναι το οριο ασφαλείας για Φ.Τ... Σε πολλες γυναικες ανεβαινει προς το τελος της εγκυμοσύνης 2-3 βαθμους αλλα μετα τη γεννα πεφτει.. Αυτο δεν ειναι στανταρ κ θα το καταλαβεις κ εσυ αν δε βλεπεις τοσο καλα. Εγω εχω 3,5 κ 4 δε μου εχει ανεβει καθολου κ επισης την ωρα του τοκετου θα φοραω κ φακους για να βλεπω τι γίνεται!!!
κ εγω φορουσα φακους..κ τωρα θα παρω αυτους που κοιμασαι μάυτα,γιατι οταν κοιμηθηκα κ ξυπνησα,ηταν καπως..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 29 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις