Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
13 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 13 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 41]

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[/quote]

Καλά είμαι κοριτσάκι μου!!!εσύ όλα καλά?Η μικρή?Όλο βολτες με πάει ο αντρούλης μου να μην στεναχωριέμαι μέχρι να έρθει και να στεργιώσει το επόμενο μωράκι μας!!![/quote]


ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ.ΣΚΕΨΟΥ ΤΙ ΤΥΧΕΡΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΙΣΑΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΑΝΤΡΑ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΝΑ ΣΕ ΣΤΗΡΙΖΕΙ.
ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΡΘΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΑΣ!
ΤΕΛΙΚΑ ΕΚΛΕΙΣΕΣ?ΜΗΛΟ ΘΑ ΠΑΤΕ?ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ?[/quote]


Είμαι πολύ τυχερή το ξέρω!!!Για Μήλο φεύγουμε στις 12/08 το μεσημέρι!!!Ανυπομονώ!!Άυριο θα πάμε τριήμερη κατασκήνωση στα Μάταλα.

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι τέλεια περιγραφή!Με ταξίδεψες!Αλλά δεν θα πάω τελικά, γιατί -επειδή είμαι κι εγώ πολύ όμορφη!- εκεί θα κινδυνεύω καλέ! Laughing Laughing Laughing Μπράβο κοπελίτσα μου!Να είστε καλά και να πηγαίνετε τέτοια όμορφα ταξίδια!
Γιάννα μου τι έλλειψη επαγγελματισμού!Μη στεναχωριέσαι όσο γίνεται!Ξέρω ότι είναι τρελό σπάσιμο, αλλά θα κάνετε μόνοι σας τη δουλειά του μοντάζ και είμαι σίγουρη ότι θα βγει τέλειο!Ρωτήστε και σε κανέναν άλλο φωτογράφο που ξέρετε ότι κάνει καλή δουλειά πόσο θα σας πάρει...

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΦΟΥΝΤΩΣΑ ΤΩΡΑ....ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΣΙΓΑΡΟ ΚΑΙ ΕΠΑΝΕΡΧΟΜΑΙ.ΜΗ ΦΥΓΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΡΝΩ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #55 - Σελίδα 22 M088 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #55 - Σελίδα 22 M088

Μαλιστα κυρία μου....Στις διαταγές σας Very Happy

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευούλι έγραψε:Τι τέλεια περιγραφή!Με ταξίδεψες!Αλλά δεν θα πάω τελικά, γιατί -επειδή είμαι κι εγώ πολύ όμορφη!- εκεί θα κινδυνεύω καλέ! Laughing Laughing Laughing Μπράβο κοπελίτσα μου!Να είστε καλά και να πηγαίνετε τέτοια όμορφα ταξίδια!
Γιάννα μου τι έλλειψη επαγγελματισμού!Μη στεναχωριέσαι όσο γίνεται!Ξέρω ότι είναι τρελό σπάσιμο, αλλά θα κάνετε μόνοι σας τη δουλειά του μοντάζ και είμαι σίγουρη ότι θα βγει τέλειο!Ρωτήστε και σε κανέναν άλλο φωτογράφο που ξέρετε ότι κάνει καλή δουλειά πόσο θα σας πάρει...
Καλε, να πας...Μόνο φούστα μη φορέσεις Laughing Laughing

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maraki_iraklio έγραψε:

Είμαι πολύ τυχερή το ξέρω!!!Για Μήλο φεύγουμε στις 12/08 το μεσημέρι!!!Ανυπομονώ!!Άυριο θα πάμε τριήμερη κατασκήνωση στα Μάταλα.[/quote]


Τέλεια!Καλά κάνετε και ξεφεύγετε!Κι εμείς αυτό προσπαθούμε αλλά μας περιορίζουν λίγο τα οικονομικά...Πάντως άλλο ένα τριημεράκι πριν το χωριό το 15αύγουστο το έχουμε κι εμείς στα πλάνα! Smile

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εύα με γραφείο είχατε κλείσει;Γιατί διάβασα για εξορμήσεις σε χωριά, στους παγετώνες, σε καϊκια...

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maraki_iraklio έγραψε:

Καλά είμαι κοριτσάκι μου!!!εσύ όλα καλά?Η μικρή?Όλο βολτες με πάει ο αντρούλης μου να μην στεναχωριέμαι μέχρι να έρθει και να στεργιώσει το επόμενο μωράκι μας!!![/quote]


ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ.ΣΚΕΨΟΥ ΤΙ ΤΥΧΕΡΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΙΣΑΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΑΝΤΡΑ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΝΑ ΣΕ ΣΤΗΡΙΖΕΙ.
ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΡΘΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΑΣ!
ΤΕΛΙΚΑ ΕΚΛΕΙΣΕΣ?ΜΗΛΟ ΘΑ ΠΑΤΕ?ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ?[/quote]


Είμαι πολύ τυχερή το ξέρω!!!Για Μήλο φεύγουμε στις 12/08 το μεσημέρι!!!Ανυπομονώ!!Άυριο θα πάμε τριήμερη κατασκήνωση στα Μάταλα.[/quote]


ΚΑΜΠΙΝΓΚ?ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΠΗΓΑΙΝΑ ΜΙΚΡΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΡΕΛΕΝΜΟΥΝ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ.ΧΩΡΙΣ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ?ΧΩΡΙΣ ΑΝΕΣΕΙΣ???ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ Κ ΝΑ ΛΙΩΣΩ.

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευούλι έγραψε:
maraki_iraklio έγραψε:

Είμαι πολύ τυχερή το ξέρω!!!Για Μήλο φεύγουμε στις 12/08 το μεσημέρι!!!Ανυπομονώ!!Άυριο θα πάμε τριήμερη κατασκήνωση στα Μάταλα.


Τέλεια!Καλά κάνετε και ξεφεύγετε!Κι εμείς αυτό προσπαθούμε αλλά μας περιορίζουν λίγο τα οικονομικά...Πάντως άλλο ένα τριημεράκι πριν το χωριό το 15αύγουστο το έχουμε κι εμείς στα πλάνα! Smile [/quote]

Έτσι πρέπει όποτε μπορούμε να ξεφεύγουμε!!!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευούλι έγραψε:Τι τέλεια περιγραφή!Με ταξίδεψες!Αλλά δεν θα πάω τελικά, γιατί -επειδή είμαι κι εγώ πολύ όμορφη!- εκεί θα κινδυνεύω καλέ! Laughing Laughing Laughing Μπράβο κοπελίτσα μου!Να είστε καλά και να πηγαίνετε τέτοια όμορφα ταξίδια!
Γιάννα μου τι έλλειψη επαγγελματισμού!Μη στεναχωριέσαι όσο γίνεται!Ξέρω ότι είναι τρελό σπάσιμο, αλλά θα κάνετε μόνοι σας τη δουλειά του μοντάζ και είμαι σίγουρη ότι θα βγει τέλειο!Ρωτήστε και σε κανέναν άλλο φωτογράφο που ξέρετε ότι κάνει καλή δουλειά πόσο θα σας πάρει...


ΟΥΦ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ...ΘΑ ΔΟΥΜΕ!!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΦΟΥΝΤΩΣΑ ΤΩΡΑ....ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΣΙΓΑΡΟ ΚΑΙ ΕΠΑΝΕΡΧΟΜΑΙ.ΜΗ ΦΥΓΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΡΝΩ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #55 - Σελίδα 22 M088 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #55 - Σελίδα 22 M088

Γιάννα κόψτοοοοοοοο!!!! Μαχαίρι! Και να φροντίζεις η μικρή να μην το μυρίζει καθόλου γιατί συνηθίζει και συνδέει τη μυρωδιά μαζί σου! Smile
Βρε λες να ναι κόρη; Δεν ξέρω αλλά εγώ πάντω "αγοράκι μου" του λέω.. και σκέφτομαι ότι πρέπει να το σταματήσω με΄χρι να μάθω γιατί μπορεί να είναι κορίτσι! Smile
Εύα πάω τώρα να διαβάσω τα νέα!! Smile

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσια μουυυυ τι κάνετε??εγω ειμαι λιγο ανησυχη σήμερα,οι αναγούλες έχουν κοπεί εδω και λιγες μέρες,το μονο που έχω ειναι συχνοοουρια και το ΤΡΕΛΟ ΦΟΥΣΚΟΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ...αυριο ειναι το ραντεβου με τον γιατρο..

ζωακι μου εσυ εχεις ακομα αναγουλες???

φοβαμαι λιγο κορίτσια

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευούλι έγραψε:Εύα με γραφείο είχατε κλείσει;Γιατί διάβασα για εξορμήσεις σε χωριά, στους παγετώνες, σε καϊκια...
Ουί μαντάμ. Έχω ένα φίλο στο PALMOS travel και το κάναμε λίιιιιιγο πιο πριβέ.Ήταν και μερικοί άγνωτοι βέβαια αλλά κατά τη διάρκεια γνωριστήκαμε και περάσαμε super

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζωάκι έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΦΟΥΝΤΩΣΑ ΤΩΡΑ....ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΣΙΓΑΡΟ ΚΑΙ ΕΠΑΝΕΡΧΟΜΑΙ.ΜΗ ΦΥΓΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΡΝΩ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #55 - Σελίδα 22 M088 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #55 - Σελίδα 22 M088

Γιάννα κόψτοοοοοοοο!!!! Μαχαίρι! Και να φροντίζεις η μικρή να μην το μυρίζει καθόλου γιατί συνηθίζει και συνδέει τη μυρωδιά μαζί σου! Smile
Βρε λες να ναι κόρη; Δεν ξέρω αλλά εγώ πάντω "αγοράκι μου" του λέω.. και σκέφτομαι ότι πρέπει να το σταματήσω με΄χρι να μάθω γιατί μπορεί να είναι κορίτσι! Smile
Εύα πάω τώρα να διαβάσω τα νέα!! Smile

ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΑΡΓΑ.ΔΕ ΜΕ ΣΩΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΑΦΟΥ ΤΟ ΚΟΨΑ ΜΑΧΑΙΡΙ Σ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Κ ΜΕΤΑ ΤΟ ΞΑΝΑΡΧΙΣΑ!ΓΕΡΟ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ!

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ζωάκι έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΦΟΥΝΤΩΣΑ ΤΩΡΑ....ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΣΙΓΑΡΟ ΚΑΙ ΕΠΑΝΕΡΧΟΜΑΙ.ΜΗ ΦΥΓΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΡΝΩ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #55 - Σελίδα 22 M088 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #55 - Σελίδα 22 M088

Γιάννα κόψτοοοοοοοο!!!! Μαχαίρι! Και να φροντίζεις η μικρή να μην το μυρίζει καθόλου γιατί συνηθίζει και συνδέει τη μυρωδιά μαζί σου! Smile
Βρε λες να ναι κόρη; Δεν ξέρω αλλά εγώ πάντω "αγοράκι μου" του λέω.. και σκέφτομαι ότι πρέπει να το σταματήσω με΄χρι να μάθω γιατί μπορεί να είναι κορίτσι! Smile
Εύα πάω τώρα να διαβάσω τα νέα!! Smile

Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect ΌΣον αφορά το τσιγάρο..
¨οσο για το άλλο σε λίγο θα ξέρεις. Γερό να είναι και ότι να'ναι  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #55 - Σελίδα 22 417472

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
goldangel1990 έγραψε:Κοριτσια μουυυυ τι κάνετε??εγω ειμαι λιγο ανησυχη σήμερα,οι αναγούλες έχουν κοπεί εδω και λιγες μέρες,το μονο που έχω ειναι συχνοοουρια και το ΤΡΕΛΟ ΦΟΥΣΚΟΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ...αυριο ειναι το ραντεβου με τον γιατρο..

ζωακι μου εσυ εχεις ακομα αναγουλες???

φοβαμαι λιγο κορίτσια

Γεια σου Εβελινάκι!!
Δεν είχα καθόλου αναγούλες αναγούλες.. δηλαδή να πηγαινω για εμετό.. μόνο το στομάχι μου γινόταν χάλια κυρίως προς το βράδυ...
Αχ να μη φοβάσαι όμως! Ξέρω ότι είναι μία κουβέντα μόνο να το λεω, αλλά καταλαβαίνω τι εννοείς.. το έπαθα κι εγώ 2 φορές αυτό.. να ξυπνήσω και να νιώθω μια χαρά.. ούτε το στήθος ένιωθα, ούτε το στομάχι μου.. το σώμα μας παίζει τρελά παιχνίδια σε συνεργασία με το μυαλό!! Αύριο που θα πας και θ'ακούσεις το ντουπ ντουπ ντουπ ντουπ θα φύγει ένα σακί από πάνω σου!Smile
Πόσων είσαι τώρα;

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
goldangel1990 έγραψε:Κοριτσια μουυυυ τι κάνετε??εγω ειμαι λιγο ανησυχη σήμερα,οι αναγούλες έχουν κοπεί εδω και λιγες μέρες,το μονο που έχω ειναι συχνοοουρια και το ΤΡΕΛΟ ΦΟΥΣΚΟΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ...αυριο ειναι το ραντεβου με τον γιατρο..

ζωακι μου εσυ εχεις ακομα αναγουλες???

φοβαμαι λιγο κορίτσια

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΒΕΛΙΝ.ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΠΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ ΟΙ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ?
ΒΡΕ! ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ.ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ.ΑΥΡΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΣΤΟ ΜΟΝΙΤΟΡ ΝΑ ΣΑΙ ΧΑΙΡΕΤΑΕΙ ΘΑ ΠΕΤΑΣ ΣΤΑ ΟΥΡΑΝΙΑ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #55 - Σελίδα 22 M015 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #55 - Σελίδα 22 M015 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #55 - Σελίδα 22 M015

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
goldangel1990 έγραψε:Κοριτσια μουυυυ τι κάνετε??εγω ειμαι λιγο ανησυχη σήμερα,οι αναγούλες έχουν κοπεί εδω και λιγες μέρες,το μονο που έχω ειναι συχνοοουρια και το ΤΡΕΛΟ ΦΟΥΣΚΟΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ...αυριο ειναι το ραντεβου με τον γιατρο..

ζωακι μου εσυ εχεις ακομα αναγουλες???

φοβαμαι λιγο κορίτσια


Εβελινάκι μου είναι λογικό κοριτσάκι μου να είσαι ανήσυχη, αλλά προσπάθησε να μη σκέφτεσαι αρνητικά!Δεν σημαίνει κάτι κακό ότι κόπηκαν οι αναγούλες!Και η Μαρία queen έλεγε ότι της κόπηκαν απότομα.Προφανώς είναι μέσα στα φυσιολογικά πλαίσια!Κάνε λίγο υπομονή μέχρι αύριο, κάνε την προσευχουλα σου και να δεις που όλα θα πάνε τέλεια!

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
goldangel1990 έγραψε:Κοριτσια μουυυυ τι κάνετε??εγω ειμαι λιγο ανησυχη σήμερα,οι αναγούλες έχουν κοπεί εδω και λιγες μέρες,το μονο που έχω ειναι συχνοοουρια και το ΤΡΕΛΟ ΦΟΥΣΚΟΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ...αυριο ειναι το ραντεβου με τον γιατρο..

ζωακι μου εσυ εχεις ακομα αναγουλες???

φοβαμαι λιγο κορίτσια
Να μη φοβάσαι καθόλου. Δεν υπάρχει λόγος. Όπως λένε και πολλά κορίτσια εδώ ΄μέσα, τα συμπώματα δε χρειάζεται να είναι πάντα ίδια σε όλες τις φάσεις της εγκυμοσύνης(και σε όλες τις εβδομάδες).
Καλύτερα το κατούρημα από την αναγούλα. Δες το θετικά Εβελινάκι  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #55 - Σελίδα 22 35468

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
goldangel1990 έγραψε:Κοριτσια μουυυυ τι κάνετε??εγω ειμαι λιγο ανησυχη σήμερα,οι αναγούλες έχουν κοπεί εδω και λιγες μέρες,το μονο που έχω ειναι συχνοοουρια και το ΤΡΕΛΟ ΦΟΥΣΚΟΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ...αυριο ειναι το ραντεβου με τον γιατρο..

ζωακι μου εσυ εχεις ακομα αναγουλες???

φοβαμαι λιγο κορίτσια

Καλέ μην ανησυχείς και μην αγχώνεσαι!!!Δεν θα εχεις αναγούλες κάθε μέρα..και όσο μεγαλώνει το μωράκι θα περάσουν!!!Όλα καλά θα ειναι και αύριο θα το ξαναδεις και θα σου περάσουν όλα!!!!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eva34 έγραψε:
ζωάκι έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΦΟΥΝΤΩΣΑ ΤΩΡΑ....ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΣΙΓΑΡΟ ΚΑΙ ΕΠΑΝΕΡΧΟΜΑΙ.ΜΗ ΦΥΓΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΡΝΩ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #55 - Σελίδα 22 M088 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #55 - Σελίδα 22 M088

Γιάννα κόψτοοοοοοοο!!!! Μαχαίρι! Και να φροντίζεις η μικρή να μην το μυρίζει καθόλου γιατί συνηθίζει και συνδέει τη μυρωδιά μαζί σου! Smile
Βρε λες να ναι κόρη; Δεν ξέρω αλλά εγώ πάντω "αγοράκι μου" του λέω.. και σκέφτομαι ότι πρέπει να το σταματήσω με΄χρι να μάθω γιατί μπορεί να είναι κορίτσι! Smile
Εύα πάω τώρα να διαβάσω τα νέα!! Smile

Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect ΌΣον αφορά το τσιγάρο..
¨οσο για το άλλο σε λίγο θα ξέρεις. Γερό να είναι και ότι να'ναι  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #55 - Σελίδα 22 417472

Μπράβο σου που το κοψες στην εγκυμοσύνη! Σου εύχομαι να ξυπνήσεις ένα πρωί και να μη θέλεις να το δεις μπροστά σου! Smile
Όντως γερό να ναι!!!
Εύα μαγεία το ταξίδι σας!!! Δεν έχω λόγια να σχολιάσω!!!Παγετώνες, φάλαινες, Βίκινγκς!
Και είδες πώς ξέρουν να προωθούν την ιστορία και τον πολιτισμό τους αυτοί οι βόρειοι λαοί; Φαντάσου να πήγαινες στους Δελφούς πχ και να είχε κάτι ανάλογο, ή στην Ολυμπία ή οπουδήποτε αλλού..
Όταν έτυχε να πάω κι εγώ Λιθουανία, επισκεφτήκαμε ένα κάστρο και ήταν όλα σε άλλον αιώνα μέσα!

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και τώρα μία ερώτηση. Στη μέση του κύκλου, ειδικά την 13η μέρα σε κύκλο 27 ημερών, είναι σημάδι ωορρηξίας μία σταγόνα καφέ στο εσώρουχο αλλά και στο κρεβάτι μετά το  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #55 - Σελίδα 22 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #55 - Σελίδα 22 215994(παρεπιτώντως τρελλή όρεξη χτες για  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #55 - Σελίδα 22 215994 ) Γιατί το μόνο που ένιωσα αυτή τη φορά ήταν ένας πολύ πολύ πολύ ελαφρύς πόνος το απόγευμα κάτω αριστερά, που δεν το αξιολόγησα κιόλαςγιατί ήταν πολύ γλυκός πόνος και τον αισθάνθηκα για λίγο.

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εύα δεν το ξέρω το palmos travel, αλλά απ'ό,τι φαίνεται μείνατε απόλυτα ευχαριστημένοι!Πόσο μάλλον που είχατε και γνωστό!Εμείς μόνο στη Σκωτία είχαμε πάει με ταξιδιωτικό, το Cosmorama, και ήταν σούπερ!Α, και στις εκδρομές εξωτερικού που διοργανώνει το σχολείο που διδάσκω, αλλά εκεί είναι άλλη φάση...

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευούλι έγραψε:Εύα δεν το ξέρω το palmos travel, αλλά απ'ό,τι φαίνεται μείνατε απόλυτα ευχαριστημένοι!Πόσο μάλλον που είχατε και γνωστό!Εμείς μόνο στη Σκωτία είχαμε πάει με ταξιδιωτικό, το Cosmorama, και ήταν σούπερ!Α, και στις εκδρομές εξωτερικού που διοργανώνει το σχολείο που διδάσκω, αλλά εκεί είναι άλλη φάση...
Εγώ πέταξα μια ιδέα να κανονίσουμε(αν ολα είναι καλά του χρόνου), να πάμε ένα ταξιδάκι όσες μπορούμε(αν όχι όλες) από εδώ μέσα. Να γνωριστούμε κιόλας.
Δε θα είναι καταπληκτικό;;;

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eva34 έγραψε:Και τώρα μία ερώτηση. Στη μέση του κύκλου, ειδικά την 13η μέρα σε κύκλο 27 ημερών, είναι σημάδι ωορρηξίας μία σταγόνα καφέ στο εσώρουχο αλλά και στο κρεβάτι μετά το  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #55 - Σελίδα 22 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #55 - Σελίδα 22 215994(παρεπιτώντως τρελλή όρεξη χτες για  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #55 - Σελίδα 22 215994 ) Γιατί το μόνο που ένιωσα αυτή τη φορά ήταν ένας πολύ πολύ πολύ ελαφρύς πόνος το απόγευμα κάτω αριστερά, που δεν το αξιολόγησα κιόλαςγιατί ήταν πολύ γλυκός πόνος και τον αισθάνθηκα για λίγο.


Το καφέ ή ακόμα και το αιματάκι μπορεί άνετα να είναι σημάδι ωορρηξίας!Το πάθαινα παλιά κάθε μηνα και μου το είχε πει ο γυναικολόγος!Αλλά εγώ δεν είχα μόνο μία σταγονίτσα...Λίγο περισσότερο...Δεν πήρες τεστάκια ωορρηξίας αυτό το μήνα;Πάντως το εκμεταλλεύθηκες!Συνέχισε δυναμικά!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #55 - Σελίδα 22 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #55 - Σελίδα 22 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #55 - Σελίδα 22 215994

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="eva34"]
Ευούλι έγραψε:Εύα δεν το ξέρω το palmos travel, αλλά απ'ό,τι φαίνεται μείνατε απόλυτα ευχαριστημένοι!Πόσο μάλλον που είχατε και γνωστό!Εμείς μόνο στη Σκωτία είχαμε πάει με ταξιδιωτικό, το Cosmorama, και ήταν σούπερ!Α, και στις εκδρομές εξωτερικού που διοργανώνει το σχολείο που διδάσκω, αλλά εκεί είναι άλλη φάση...
Εγώ πέταξα μια ιδέα να κανονίσουμε(αν ολα είναι καλά του χρόνου), να πάμε ένα ταξιδάκι όσες μπορούμε(αν όχι όλες) από εδώ μέσα. Να γνωριστούμε κιόλας.
Δε θα είναι καταπληκτικό;;;[/quote


Καλά, φοβερό θα ήταν!Αλλά καλό θα ήταν να έχουμε γνωριστεί πιο νωρίς, εμείς τουλάχιστον που μένουμε σχετικά κοντά!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις