Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
13 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 13 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 41]

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:τεσπα.ας το ληξουμε γιατι δε βγαζει πουθενα!δε μπορω πρωι πρωι διαμαχες!οκ?καθενας το γιατρο του και τις αποψεις του!

Το ότι θα πει κάποιος τη γνώμη του δε νομίζω ότι είναι διαμάχη! Smile Είπαμε ο γραπτός λόγος είναι αυστηρός δε ξέρεις κ τον άλλον κ το παίρνουμε σαν διαμάχη! Απλά όταν λες τη γνώμη σου κ στη συγκέκριμένη περίπτωση ένα μεγάλο ποσοστό είναι κατά του γρήγορου φαγητού στις εγκύους! Δηλαδή τι να λέμε εδώ μέσα ακόμα δεν έχω καταλάβει σήμερα έχω καθυστέρηση έκανα τεστ δεν έκανα τεστ έκανα σεξ δεν έκανα σεξ να μιλάμε για τα παιδιά μας απαγορεύεται γιατί νιώθουν άσχημα οι κοπέλες που δεν έχουν να πούμε τη γνώμη μας κάπου νομίζουν ότι τσακώνεσαι! Τελοσπάντων σορρυ που τα γράφω στην απαντησή σου αυτά δε το λέω για εσένα απλά δόθηκε η αφορμή!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:εσυ τρως υγιεινα γιατι τα εχεις.εμεις δε τα εχουμε!ολες οι κοπελες στην ομαδα μου και τζελ κανουνε και τρωνε τα παντα!
ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΟΥΤΕ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΤΑ ΜΙΚΡΑ...Κ ΔΕΝ ΜΑΡΕΣΕ Ι ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ ΤΟΣΟ ΣΤΡΑΒΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΠΑΜΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΑΣ..ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΩΜΑ Κ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΕΣ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΟΚ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ..ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΕΙΠΑ ΤΙ ΛΕΝΕ ΣΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ...Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ....ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΕΦΤΕΙ ΛΟΓΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ...

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΟΝΙΑ ΜΟΛΙΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ.ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΕΣΕ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΩΡΑ?ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙ Ν ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΓΝΩΜΗ.

CELEBRITY  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #55 - Σελίδα 31 328109

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:
sofouli έγραψε:τεσπα.ας το ληξουμε γιατι δε βγαζει πουθενα!δε μπορω πρωι πρωι διαμαχες!οκ?καθενας το γιατρο του και τις αποψεις του!

Το ότι θα πει κάποιος τη γνώμη του δε νομίζω ότι είναι διαμάχη! Smile Είπαμε ο γραπτός λόγος είναι αυστηρός δε ξέρεις κ τον άλλον κ το παίρνουμε σαν διαμάχη! Απλά όταν λες τη γνώμη σου κ στη συγκέκριμένη περίπτωση ένα μεγάλο ποσοστό είναι κατά του γρήγορου φαγητού στις εγκύους! Δηλαδή τι να λέμε εδώ μέσα ακόμα δεν έχω καταλάβει σήμερα έχω καθυστέρηση έκανα τεστ δεν έκανα τεστ έκανα σεξ δεν έκανα σεξ να μιλάμε για τα παιδιά μας απαγορεύεται γιατί νιώθουν άσχημα οι κοπέλες που δεν έχουν να πούμε τη γνώμη μας κάπου νομίζουν ότι τσακώνεσαι! Τελοσπάντων σορρυ που τα γράφω στην απαντησή σου αυτά δε το λέω για εσένα απλά δόθηκε η αφορμή!


ΜΑΡΑΚΙ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ??ΟΤΑΝ ΛΕΜΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΑΣ ΔΕΝ ΑΡΕΣΕΙ ΣΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ...Η ΚΑΘΕΜΙΑ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ..ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΚΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ Κ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΜΑΧΗ ΣΟΦΙΑ!!!ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΙΕΣ ΑΥΤΟ ΕΚΤΟΣ Κ ΕΑΝ ΕΣΥ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΕΤΣΙ...

ΓΙΑΝΝΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΡΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΛΕΙΠΟΥΝ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ...Μ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΛΥ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΑΛΩ...

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΥΗ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?
ΑΣ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΣΥΝΤΑΓΕΣ!!!!!
ΕΧΩ ΚΟΛΟΚΥΘΑΚΙΑ ΚΑΜΙΑ ΕΥΚΟΛΗ ΚΑΙ ΔΟΚΙΜΑΣΜΕΝΗ ΣΥΝΤΑΓΗ ΓΙΑ ΚΟΛΟΚΥΘΟΚΕΦΤΕ ???

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΡΑΚΙ ΠΕΣ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ...ΓΙΑ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΕΝΝΟΩ...ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΜΩΡΕ ΤΑ ΙΔΙΑ Κ ΤΑ ΙΔΙΑ

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΩΣΕ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΤΕΧΝΟΤΡΟΠΙΑ...ΚΟΛΛΗΣΕ ΤΟΜΥΑΛΟ
Ο ΝΙΚΟΣ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΒΑΨΕΙ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ...ΧΜΜΜ ΛΕΜΕ ΠΡΑΣΙΝΟ ΑΝΟΙΧΤΟ ΜΕ ΚΤΡΙΝΟ ΑΠΑΛΟ Η ΠΟΡΤΟΚΑΛΟ ΑΠΑΛΟ

ωραίο το πράσινο κ το ανοιχτό κίτρινο(λεμονί)!! Λαχανί με ένα τόνο σκούρο έχω βάψει το 2ο δωμάτιο του σπιτιού!! χμ..ωραίο να κάνετε ένα μιξ από ή λαχανί με κίτρινο ή λαχανί με πορτοκαλί! π.χ να φτιάξεις ένα τοίχο πρασινάκι ανοιχτό κ να βάλεις στον ταβάνι το πιο ανοιχτό κίτρινο (και καλά λιακαδα) αλλά τα ταβάνια πρέπει να είναι ανοιχτά για να χαλαρώνει το μάτι σου ειδικά στον ύπνο! Και να φτιάξεις κ ρίγες στους τοίχους είναι ωραίο σε κάποιο τοίχο που νομίζεις ότι ταιριάζει! είπα τώρα εγώ μια γνώμη στα γρήγορα... Smile Smile

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:
sofouli έγραψε:τεσπα.ας το ληξουμε γιατι δε βγαζει πουθενα!δε μπορω πρωι πρωι διαμαχες!οκ?καθενας το γιατρο του και τις αποψεις του!

Το ότι θα πει κάποιος τη γνώμη του δε νομίζω ότι είναι διαμάχη! Smile Είπαμε ο γραπτός λόγος είναι αυστηρός δε ξέρεις κ τον άλλον κ το παίρνουμε σαν διαμάχη! Απλά όταν λες τη γνώμη σου κ στη συγκέκριμένη περίπτωση ένα μεγάλο ποσοστό είναι κατά του γρήγορου φαγητού στις εγκύους! Δηλαδή τι να λέμε εδώ μέσα ακόμα δεν έχω καταλάβει σήμερα έχω καθυστέρηση έκανα τεστ δεν έκανα τεστ έκανα σεξ δεν έκανα σεξ να μιλάμε για τα παιδιά μας απαγορεύεται γιατί νιώθουν άσχημα οι κοπέλες που δεν έχουν να πούμε τη γνώμη μας κάπου νομίζουν ότι τσακώνεσαι! Τελοσπάντων σορρυ που τα γράφω στην απαντησή σου αυτά δε το λέω για εσένα απλά δόθηκε η αφορμή!


ΜΑΡΑΚΙ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ??ΟΤΑΝ ΛΕΜΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΑΣ ΔΕΝ ΑΡΕΣΕΙ ΣΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ...Η ΚΑΘΕΜΙΑ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ..ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΚΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ Κ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΜΑΧΗ ΣΟΦΙΑ!!!ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΙΕΣ ΑΥΤΟ ΕΚΤΟΣ Κ ΕΑΝ ΕΣΥ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΕΤΣΙ...

ΓΙΑΝΝΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΡΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΛΕΙΠΟΥΝ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ...Μ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΛΥ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΑΛΩ...

ΤΟΤΕ ΒΑΨΤΕ ΤΟ ΣΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΑΘΕΙΣ ΤΟ ΦΥΛΟ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΕ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝΑΛΟΓΑ ΚΑΙ ΤΗ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ.ΕΙΝΑΙ ΤΡΙΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΑΥΤΟ?ΘΑ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΜΠΕΜΠΕΔΩΜΑΤΙΟ?

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΕΥΗ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΔΕΝ ΣΕ ΠΟΛΥ ΠΕΤΥΧΑΙΝΩ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ.ΜΗΠΩΣ ΠΑΤΕ ΟΛΟ ΘΑΛΑΣΣΑ?



όλα καλά!!αυτές τις μέρες με την αλέκα δεν πήγαμε αλλά την περασμένη βδομάδα πηγαίναμε σχεδόν κάθε μέρα! Very Happy

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΡΑΚΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΕΧΩ ΨΙΛΟΣΚΕΦΤΕΙ...

ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΟΧΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΔΩΜΑΤΙΟ..ΑΚΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ...ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΑ 2 ΑΓΟΡΑΚΙΑ...ΣΤΟ ΤΑΒΑΝΙ ΕΧΩ ΠΛΑΝΗΤΕΣ ΟΠΟΤΕ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟ ΒΑΨΟΥΜΕ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΕΥΗ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΔΕΝ ΣΕ ΠΟΛΥ ΠΕΤΥΧΑΙΝΩ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ.ΜΗΠΩΣ ΠΑΤΕ ΟΛΟ ΘΑΛΑΣΣΑ?



όλα καλά!!αυτές τις μέρες με την αλέκα δεν πήγαμε αλλά την περασμένη βδομάδα πηγαίναμε σχεδόν κάθε μέρα! Very Happy

ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΞΕΚΙΝΑΕΙ Η ΑΔΕΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.ΣΚΑΤΑ ΔΗΛΑΔΗ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΥΝΤΑΓΗ....

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:ΜΑΡΑΚΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΕΧΩ ΨΙΛΟΣΚΕΦΤΕΙ...

ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΟΧΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΔΩΜΑΤΙΟ..ΑΚΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ...ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΑ 2 ΑΓΟΡΑΚΙΑ...ΣΤΟ ΤΑΒΑΝΙ ΕΧΩ ΠΛΑΝΗΤΕΣ ΟΠΟΤΕ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟ ΒΑΨΟΥΜΕ

Ε το ταβάνι δε το πειράζεις λοιπόν! Δηλαδή κάνεις θέμα "Διάστημα" ή είσαι εκτός θέματος ? Rolling Eyes Rolling Eyes

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια καλημερα..........τελειωσα δουλιτσες εβαλα κια το φαι και ειπα να πμω να δω τι μου κανετε............εσεισ τι καλο μαγειτευετε σμρ?

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:ΜΑΡΑΚΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΕΧΩ ΨΙΛΟΣΚΕΦΤΕΙ...

ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΟΧΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΔΩΜΑΤΙΟ..ΑΚΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ...ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΑ 2 ΑΓΟΡΑΚΙΑ...ΣΤΟ ΤΑΒΑΝΙ ΕΧΩ ΠΛΑΝΗΤΕΣ ΟΠΟΤΕ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟ ΒΑΨΟΥΜΕ

ΣΟΡΡΥ ΓΡΑΨΕ ΛΑΘΟΣ!
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΒΓΑΛΕΤΕ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΛΑΝΗΤΕΣ?
ΡΩΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΠΑΤΕ ΜΑΖΙ ΝΑ ΨΩΝΙΣΕΤΕ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΑ ΚΑΙ ΚΟΛΛΗΣΤΕ ΤΑ.ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΒΕΒΑΙΑ.

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΜΑΡΑΚΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΕΧΩ ΨΙΛΟΣΚΕΦΤΕΙ...

ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΟΧΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΔΩΜΑΤΙΟ..ΑΚΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ...ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΑ 2 ΑΓΟΡΑΚΙΑ...ΣΤΟ ΤΑΒΑΝΙ ΕΧΩ ΠΛΑΝΗΤΕΣ ΟΠΟΤΕ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟ ΒΑΨΟΥΜΕ

Ε το ταβάνι δε το πειράζεις λοιπόν! Δηλαδή κάνεις θέμα "Διάστημα" ή είσαι εκτός θέματος ? Rolling Eyes Rolling Eyes
ΧΜΜΜ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΗΜΟ ΘΕΜΑ...Ο ΑΛΕΞ ΤΡΕΛΑΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΒΥΘΟ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ...

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΕΥΗ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?
ΑΣ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΣΥΝΤΑΓΕΣ!!!!!
ΕΧΩ ΚΟΛΟΚΥΘΑΚΙΑ ΚΑΜΙΑ ΕΥΚΟΛΗ ΚΑΙ ΔΟΚΙΜΑΣΜΕΝΗ ΣΥΝΤΑΓΗ ΓΙΑ ΚΟΛΟΚΥΘΟΚΕΦΤΕ ???


πλένεις καλά τα κολοκυθάκια...τα τρίβεις στον τρίφτη,βάζεις λίγο αλάτι κ τ'αφήνεις να στραγγίξουν....βάζεις κρεμμυδάκι,δυόσμο,αλάτι ,πιπέρι,τριμμένο τυρί αν θες,αυγό,κ ζυμώνεις....τα πλάθεις ,τα περνάς από αυγό κ μετά τριμμ.φρυγανια κ τηγανίζεις!!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΕΥΗ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?
ΑΣ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΣΥΝΤΑΓΕΣ!!!!!
ΕΧΩ ΚΟΛΟΚΥΘΑΚΙΑ ΚΑΜΙΑ ΕΥΚΟΛΗ ΚΑΙ ΔΟΚΙΜΑΣΜΕΝΗ ΣΥΝΤΑΓΗ ΓΙΑ ΚΟΛΟΚΥΘΟΚΕΦΤΕ ???


πλένεις καλά τα κολοκυθάκια...τα τρίβεις στον τρίφτη,βάζεις λίγο αλάτι κ τ'αφήνεις να στραγγίξουν....βάζεις κρεμμυδάκι,δυόσμο,αλάτι ,πιπέρι,τριμμένο τυρί αν θες,αυγό,κ ζυμώνεις....τα πλάθεις ,τα περνάς από αυγό κ μετά τριμμ.φρυγανια κ τηγανίζεις!!

ΑΛΕΥΡΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ?ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟ ΑΥΓΟ ΘΑ ΤΑ ΠΛΑΣΩ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #55 - Σελίδα 31 328109

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΜΑΡΑΚΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΕΧΩ ΨΙΛΟΣΚΕΦΤΕΙ...

ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΟΧΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΔΩΜΑΤΙΟ..ΑΚΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ...ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΑ 2 ΑΓΟΡΑΚΙΑ...ΣΤΟ ΤΑΒΑΝΙ ΕΧΩ ΠΛΑΝΗΤΕΣ ΟΠΟΤΕ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟ ΒΑΨΟΥΜΕ

Ε το ταβάνι δε το πειράζεις λοιπόν! Δηλαδή κάνεις θέμα "Διάστημα" ή είσαι εκτός θέματος ? Rolling Eyes Rolling Eyes
ΧΜΜΜ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΗΜΟ ΘΕΜΑ...Ο ΑΛΕΞ ΤΡΕΛΑΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΒΥΘΟ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ...

άκου τώρα τη μου ρθε..αφήνεις τους πλανήτες πάνω στο ταβάνι προσθέτεις κ λίγα φωσφοριζέ αστράκια για το βράδυ σαν ουρανός κ καλά κ από το πάτωμα μ'εχρι τη μέση του τοίχου βάζεις ένα ωραίο θαλασσί κ βάζεις διάφορα ή αυτοκόλλητα ή τα ζωγραφίζετε εσείς (κοχύλια, ψάρια μπουρμπουλήθρες τέτοια κάνα σεντούκι) Cool

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:κοριτσια καλημερα..........τελειωσα δουλιτσες εβαλα κια το φαι και ειπα να πμω να δω τι μου κανετε............εσεισ τι καλο μαγειτευετε σμρ?

Γειά σου Αρτ μακαρόνια με κιμά θα φτιάξω εγώ! Πώς είσαι?

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια!Επιτέλους δρόσισε λίγο και κοιμάμαι σαν άνθρωπος!Βέβαια με την κοιλούμπα δυσκολεύομαι λίγο η αλήθεια είναι αλλά μπροστά στη ζέστη αυτό παλεύεται!!!Σας ευχαριστώ όσες δείξατε ενδιαφέρον!Ναι,ήμουν στο νοσοκομείο γιατί είχα πόνους!Έκανα NST και συσπάσεις δεν είχα(κόντευε να με πάρει και ο ύπνος που άκουγα την καρδούλα της μικρής,ήταν τέλεια)και αφού έκανα ένα σωρό υπερήχους καταλήξαμε στο ότι έχω λεπτό τράχηλο...3,5 εκατοστά!Στα 3 εκατοστά κάνουν περίδεση!Τα χρειάστηκα εκείνη την στιγμή και φοβήθηκα ότι θα γεννήσω πολύ νωρίτερα!!Ο γιατρός μου είπε να την βγάλω ξάπλα από εδώ και πέρα και να μην κάνω τίποτα!!Βέβαια δεν μπορώ να είμαι συνέχεια ξάπλα οπότε σταμάτησα να κάνω δουλειές και σηκώνομαι που και που!!Σήμερα θα πάω να δω και την θεία μου και την ξαδέρφη μου που ήρθαν από Τσεχία!Με το αμάξι έξω από το σπίτι και με το αμάξι πάλι πίσω!!!Το βάρος της κοιλιάς δεν υποφέρεται!!!!!Πφφφ...
Όπως καταλάβατε θα φάμε φαγάκι από τα χεράκια της μανούλας μου!Κοτόπουλο στο φούρνο με πατάτες λεμονάτες!!!

Τι κάνετε εσείς;

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
evi27 έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΕΥΗ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?
ΑΣ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΣΥΝΤΑΓΕΣ!!!!!
ΕΧΩ ΚΟΛΟΚΥΘΑΚΙΑ ΚΑΜΙΑ ΕΥΚΟΛΗ ΚΑΙ ΔΟΚΙΜΑΣΜΕΝΗ ΣΥΝΤΑΓΗ ΓΙΑ ΚΟΛΟΚΥΘΟΚΕΦΤΕ ???


πλένεις καλά τα κολοκυθάκια...τα τρίβεις στον τρίφτη,βάζεις λίγο αλάτι κ τ'αφήνεις να στραγγίξουν....βάζεις κρεμμυδάκι,δυόσμο,αλάτι ,πιπέρι,τριμμένο τυρί αν θες,αυγό,κ ζυμώνεις....τα πλάθεις ,τα περνάς από αυγό κ μετά τριμμ.φρυγανια κ τηγανίζεις!!

ΑΛΕΥΡΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ?ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟ ΑΥΓΟ ΘΑ ΤΑ ΠΛΑΣΩ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #55 - Σελίδα 31 328109


θα βάλεις 1 αυγό μες στη ζύμη..αν την δεις κ δυσκολευεσαι στο πλάσιμο βάλε λίγο αλευράκι...το άλλο το αυγό το χτυπάς κ τα περνάς από 'κει για να κολλήσει η φρυγανιά..όπως τα σνίτσελ..

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Deb έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!Επιτέλους δρόσισε λίγο και κοιμάμαι σαν άνθρωπος!Βέβαια με την κοιλούμπα δυσκολεύομαι λίγο η αλήθεια είναι αλλά μπροστά στη ζέστη αυτό παλεύεται!!!Σας ευχαριστώ όσες δείξατε ενδιαφέρον!Ναι,ήμουν στο νοσοκομείο γιατί είχα πόνους!Έκανα NST και συσπάσεις δεν είχα(κόντευε να με πάρει και ο ύπνος που άκουγα την καρδούλα της μικρής,ήταν τέλεια)και αφού έκανα ένα σωρό υπερήχους καταλήξαμε στο ότι έχω λεπτό τράχηλο...3,5 εκατοστά!Στα 3 εκατοστά κάνουν περίδεση!Τα χρειάστηκα εκείνη την στιγμή και φοβήθηκα ότι θα γεννήσω πολύ νωρίτερα!!Ο γιατρός μου είπε να την βγάλω ξάπλα από εδώ και πέρα και να μην κάνω τίποτα!!Βέβαια δεν μπορώ να είμαι συνέχεια ξάπλα οπότε σταμάτησα να κάνω δουλειές και σηκώνομαι που και που!!Σήμερα θα πάω να δω και την θεία μου και την ξαδέρφη μου που ήρθαν από Τσεχία!Με το αμάξι έξω από το σπίτι και με το αμάξι πάλι πίσω!!!Το βάρος της κοιλιάς δεν υποφέρεται!!!!!Πφφφ...
Όπως καταλάβατε θα φάμε φαγάκι από τα χεράκια της μανούλας μου!Κοτόπουλο στο φούρνο με πατάτες λεμονάτες!!!

Τι κάνετε εσείς;

Γεια σου Ντεπ! Καλή λευτεριά!!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Deb έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!Επιτέλους δρόσισε λίγο και κοιμάμαι σαν άνθρωπος!Βέβαια με την κοιλούμπα δυσκολεύομαι λίγο η αλήθεια είναι αλλά μπροστά στη ζέστη αυτό παλεύεται!!!Σας ευχαριστώ όσες δείξατε ενδιαφέρον!Ναι,ήμουν στο νοσοκομείο γιατί είχα πόνους!Έκανα NST και συσπάσεις δεν είχα(κόντευε να με πάρει και ο ύπνος που άκουγα την καρδούλα της μικρής,ήταν τέλεια)και αφού έκανα ένα σωρό υπερήχους καταλήξαμε στο ότι έχω λεπτό τράχηλο...3,5 εκατοστά!Στα 3 εκατοστά κάνουν περίδεση!Τα χρειάστηκα εκείνη την στιγμή και φοβήθηκα ότι θα γεννήσω πολύ νωρίτερα!!Ο γιατρός μου είπε να την βγάλω ξάπλα από εδώ και πέρα και να μην κάνω τίποτα!!Βέβαια δεν μπορώ να είμαι συνέχεια ξάπλα οπότε σταμάτησα να κάνω δουλειές και σηκώνομαι που και που!!Σήμερα θα πάω να δω και την θεία μου και την ξαδέρφη μου που ήρθαν από Τσεχία!Με το αμάξι έξω από το σπίτι και με το αμάξι πάλι πίσω!!!Το βάρος της κοιλιάς δεν υποφέρεται!!!!!Πφφφ...
Όπως καταλάβατε θα φάμε φαγάκι από τα χεράκια της μανούλας μου!Κοτόπουλο στο φούρνο με πατάτες λεμονάτες!!!

Τι κάνετε εσείς;

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ.ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΤΟΤΕ ΕΣΥ ΧΑΛΑΡΑ ΑΠ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ Κ ΑΠ ΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ.ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ.Ο ΚΑΙΡΟΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ.ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΕΤΟΙΜΑ?

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πάω να φτιάξω το φαγητάκι οπότε θα χαθώ λίγο! Είμαι κ στις γόνιμες σήμερα μην αφήσω τα ωάρια και τα σπερματοζωάρια να πάνε περίπατο να τα εκμεταλλευτώ λιγάκι!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #55 - Σελίδα 31 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #55 - Σελίδα 31 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #55 - Σελίδα 31 215994 Σεληνιάστηκα χθες κ είπα να το ρίξω λίγο έξω  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #55 - Σελίδα 31 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #55 - Σελίδα 31 215994 οπότε τα λέμε αργότερα θα πετάγομαι που κ που!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:
art86 έγραψε:κοριτσια καλημερα..........τελειωσα δουλιτσες εβαλα κια το φαι και ειπα να πμω να δω τι μου κανετε............εσεισ τι καλο μαγειτευετε σμρ?

Γειά σου Αρτ μακαρόνια με κιμά θα φτιάξω εγώ! Πώς είσαι?
καλα ειμαι μαρακι μου εσυ πωσ εισαι........και εγω για μακαρονια με κιμα το πηγαινα αλλα τλκ κατεληξα σε φασολακια με κρεασ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις