Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
63 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 63 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα σας βαλω και φωτο να τη δειτε.βασικα τη τραβηξα απο τη τηλεοραση γιατι ειναι σε dvd ο υπερηχος και εννοειται οτι παιζει συνεχεια!!!!!!!!!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα στελλιτσα!!!!σε ευχαριστω και απο΄δω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

να΄στε καλα κοριτσια για τις ευχες σας!!!!!!ειναι απο τις λιγες φορες που παιρνω τοσεεεεες ευχες!!!!!!!!!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 3 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 3 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 3 215994

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α μωρε δε βγαινει καλα!και χαμογελαει κιολας!!!!!!!ειναι τοοοοοσο μαγουληθρααααααα!!!!ε εχει να παρει το παιδι!!!!!!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 3 215994

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλε που πηγατε ολες????????????τωρα που ειναι ευκαιρος ο υπολογιστης φυγατε????????????????? scratch

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ εδώ είμαι Σοφάκι μου.......!!!Απλά ανεβοκατεβαίνω πάνω κάτω....διότι εδώ καίει ο τόπος στο γραφείο.....χωρίς ανεμηστήρα.........!!!
Έχει πολύ δουλειά εντωμεταξί....και έχουνε γίνει κανά 2-3 μ@λ@κιες λόγω ανηψιάς και προσπαθώ να ξεμπλέξω τις καταστάσεις και να τις σώσω βασικά να γίνει η δουλειά και μετά αν γίνεται να την καλύψω και αυτή μη τη κράξουνε!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
η ανηψια δε βλεπω να τα παιρνει γενικως....χαμος!!!!η ζεστη δε παλευεται!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mad Mad

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άστα να πάνε Σοφάκι ...μου....φεύγω την κάνω για σπίτι με αρκουδίσιον δεν γίνεται.............!Σε φιλω λοιπόν!!!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κ απο μενα!!σοφακι χρονια σου ποολλαααααααα!!!με το καλο η μπεμπουλα σου!!!!!!!!κμ για μυκιτες μην ανησυχεις,θα περασουν!!!! Very Happy
τα υπολοιπα κοριτσια τι κανετε?
εγω πηγα χθες κ ψωνισα τα τελευταια του μπεμπη!σαλιαρες,καλτσακια,σελτεδακια κτλ..αρα ειμαι ετοιμη!!!!!!μονο ρουχαλακια μειναν,αλλα περιμενω να βγουν τα καινουργια σχεδια!
βρε κοριτσια κ εγω αγχωνομαι μηπως γεννησω πιο νωρις,την κορη μου την γεννησα την τελευταια ημερα του πητ,αλλα τωρα δεν το προβλεπω..κ με εχει πιασει ενα αγχος,μην με πιασουν οι πονοι στο μαγαζι κ τρεχουμε.. Shocked

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια!!!πως ειστε???Βλεπω καποιες λιωσανε στον υπνο και καποιες αλλες οχι!!!Εγω ειμαι στην πρωτη κατηγορια.Μετα απο 2 μερες αυπνιας κοιμηθηκα εχθες αλλα επανηλθαν τα μουδιασματα στα χερια και η ψυχολογια στα ταρταρα παλι σημερα!!!!

Σοφακι χρονια πολλα.Παντα ευτυχισμενη και με το καλο η μπεμπουλα σου.να σε χαιροντε αντρας και οικογενεια!!!!

Βικακυ ελπιζω ο πονος να ειναι επειδη το πλακωσε το χερακι στον υπνο σου!!!

Στελιτσα ευχομαι να βγουν τα αποτελεσματα που θες!!!

Γιωτακι φορτωμενο προγραμμα για σ/κ

Ινα μου δεν κκοιμηθηκες εεε???Αχ παναγια μου και εχουμε ακομα μελλον!!!Με ριχνει πολυ ψυχολογικα αυτο.Εσυ βλεπω το εχεις παρει πιο ψυχραιμα το θεμα!!

Εμεις εχουμε ραντεβου με τον γιατρο σημερα να δει τις εξετασεις μας.Και μηπως παμε να ψωνισουμε κανενα φορμακι για το νοσοκομειο του μπεμπη!!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Panik11 έγραψε:καλημερα κοριτσια!!!πως ειστε???Βλεπω καποιες λιωσανε στον υπνο και καποιες αλλες οχι!!!Εγω ειμαι στην πρωτη κατηγορια.Μετα απο 2 μερες αυπνιας κοιμηθηκα εχθες αλλα επανηλθαν τα μουδιασματα στα χερια και η ψυχολογια στα ταρταρα παλι σημερα!!!!

Σοφακι χρονια πολλα.Παντα ευτυχισμενη και με το καλο η μπεμπουλα σου.να σε χαιροντε αντρας και οικογενεια!!!!

Βικακυ ελπιζω ο πονος να ειναι επειδη το πλακωσε το χερακι στον υπνο σου!!!

Στελιτσα ευχομαι να βγουν τα αποτελεσματα που θες!!!

Γιωτακι φορτωμενο προγραμμα για σ/κ

Ινα μου δεν κκοιμηθηκες εεε???Αχ παναγια μου και εχουμε ακομα μελλον!!!Με ριχνει πολυ ψυχολογικα αυτο.Εσυ βλεπω το εχεις παρει πιο ψυχραιμα το θεμα!!

Εμεις εχουμε ραντεβου με τον γιατρο σημερα να δει τις εξετασεις μας.Και μηπως παμε να ψωνισουμε κανενα φορμακι για το νοσοκομειο του μπεμπη!!!

καλημερα νικη..κοιμηθηκες ε?κ εγω θελωωωωωωω...αλλα πριν τις 2 δεν κοιμαμαι,πως θα συμπληρωθουν αυτες οι ωρες?

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα εγκυουλες μου.. ναμαι και γω...

Πρωτα να ευχηθω και απο εδω στη Σοφια μας να ζησει και να τα εκατοστησει! Σοφακι μου αυτο που σου ευχομαι ολοψυχα ειναι να ειναι γεματη η ζωη σου αγαπη και ομορφες στιγμες με αυτους που αγαπας και νιαζεσαι...

Βικακι καλημερα. ελπιζω να λυσατε τα θεματα στη δουλεια και να μπορεσες να ξεκουραστεις σπιτακι..
οσο αφορα τους μηκυτες και μενα μου βρηκε! ενδοκολπικη κρεμουλα για μια βδομαδα. νομιζω ειναι συχνο φαινομενο στις εγκυες..

Γιωτακι, Αννα, Ινα, Νικη μου τα Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 3 417472 μου και σε σας..

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ναι αννουλα μου κοιμηθηκα 6 ωριτσες μετα απο 2 μερες αυπνιας ομως και ολη μερα στο ποδι για να κουραστω και να πεσω ξερη!!!

κριστινακι μου Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 3 417472

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σας ειχα πει οτι θα πηγαινα λιγες μερες στο εξοχικο στη θαλασσα..

λοιπον ηταν μια παταγωδης αποτυχια και γυρισα πολυ στεναχωρημενη...Την Κυριακη αντι βολτα με τους φιλους μας που ειχαμε προγραμματισει τη βγαλαμε νοσοκομειο γιατι με επιασαν πονοι απεριγραπτοι που δε σταματουσαν.. ανησυχησαμε και πηγαμε αμεσως νοσοκομειο, οπου βεβαια στις δυο ωρες μου δωσαν σημασια. Οταν αποφασισαν να με παρουν στο γυναικολογικο , με εξετασαν κατι μαιες. Ο γιατρος ουτε καν πατησε (ο γιατρος που ηταν υπηρεσια εκεινο το βραδι στο νοσοκομειο). Τελοσπαντων με στειλαν σπιτι στην πολλη ωρα. Οι πονοι δε σταματησαν και εξακολουθω να πονω στο πανω μερος της κοιλιας και ειδικα αμα σκυψω.. τωρα δε ξερω τι μπορει να ειναι αλλα ελπιζω να περασει..
εκτες ευτυχως ο καλος μου με πηρε εκδρομη με το αυτοκινητο στα βουνα και τουλαχιστον ειχαμε μια καλη μερα...
αντι για τεταρτη επιστρεψαμε εκτες . τουλαχιστο εχω το παρεουλι εδω τωρα!!!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα σε όλες!!!!
Σοφάκι χρόνια σου πολλά!!!Μπαίνουμε στα πρώτα -άντα??Σούπερ!Η καλύτερη περίοδος!!

Χτες πήγα κι εγώ στη γιατρό,γιατί θα κλεισει για Αυγουστο.Πρώτη φορά τα νέα ήταν καλά.Ο τράχηλος αντιστοιχεί πια στη βδομάδα που είμαι,οπότε πήρα και ένα χλιαρό οκ για ψιλομετακινήσεις,για έναν καφέ ή μια βόλτα μια στο τόσο.Κάτι είναι κ αυτό!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kristinaki έγραψε:Καλημερα εγκυουλες μου.. ναμαι και γω...

Πρωτα να ευχηθω και απο εδω στη Σοφια μας να ζησει και να τα εκατοστησει! Σοφακι μου αυτο που σου ευχομαι ολοψυχα ειναι να ειναι γεματη η ζωη σου αγαπη και ομορφες στιγμες με αυτους που αγαπας και νιαζεσαι...

Βικακι καλημερα. ελπιζω να λυσατε τα θεματα στη δουλεια και να μπορεσες να ξεκουραστεις σπιτακι..
οσο αφορα τους μηκυτες και μενα μου βρηκε! ενδοκολπικη κρεμουλα για μια βδομαδα. νομιζω ειναι συχνο φαινομενο στις εγκυες..

Γιωτακι, Αννα, Ινα, Νικη μου τα Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 3 417472 μου και σε σας..

Xριστινάκι περαστικά σου..Δεν μπόρεσες να μιλήσεις με τον γιατρό σου για τους πόνους?
Δε χρειάζεται να ανησυχείς,απλά να μην ταλαιπωρείσαι από τον πόνο..

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kat3r1na έγραψε:Καλημέρα σε όλες!!!!
Σοφάκι χρόνια σου πολλά!!!Μπαίνουμε στα πρώτα -άντα??Σούπερ!Η καλύτερη περίοδος!!

Χτες πήγα κι εγώ στη γιατρό,γιατί θα κλεισει για Αυγουστο.Πρώτη φορά τα νέα ήταν καλά.Ο τράχηλος αντιστοιχεί πια στη βδομάδα που είμαι,οπότε πήρα και ένα χλιαρό οκ για ψιλομετακινήσεις,για έναν καφέ ή μια βόλτα μια στο τόσο.Κάτι είναι κ αυτό!

πολυ ευχαριστο αυτο! γεια σου Κατερινακι

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kristinaki έγραψε:Σας ειχα πει οτι θα πηγαινα λιγες μερες στο εξοχικο στη θαλασσα..

λοιπον ηταν μια παταγωδης αποτυχια και γυρισα πολυ στεναχωρημενη...Την Κυριακη αντι βολτα με τους φιλους μας που ειχαμε προγραμματισει τη βγαλαμε νοσοκομειο γιατι με επιασαν πονοι απεριγραπτοι που δε σταματουσαν.. ανησυχησαμε και πηγαμε αμεσως νοσοκομειο, οπου βεβαια στις δυο ωρες μου δωσαν σημασια. Οταν αποφασισαν να με παρουν στο γυναικολογικο , με εξετασαν κατι μαιες. Ο γιατρος ουτε καν πατησε (ο γιατρος που ηταν υπηρεσια εκεινο το βραδι στο νοσοκομειο). Τελοσπαντων με στειλαν σπιτι στην πολλη ωρα. Οι πονοι δε σταματησαν και εξακολουθω να πονω στο πανω μερος της κοιλιας και ειδικα αμα σκυψω.. τωρα δε ξερω τι μπορει να ειναι αλλα ελπιζω να περασει..
εκτες ευτυχως ο καλος μου με πηρε εκδρομη με το αυτοκινητο στα βουνα και τουλαχιστον ειχαμε μια καλη μερα...
αντι για τεταρτη επιστρεψαμε εκτες . τουλαχιστο εχω το παρεουλι εδω τωρα!!!
μηπως κουραστηκες?σηκωσες βαρη?γιατι αυτος ο πονος?με τον δικο σου γιατρο μιλησες?
κατερινακι,ευχαριστα τα νεα σου!μπραβο!!!!εφω εχω την αλλη τεταρτη ραντεβου με τον γιατρο,εχω κ doppler,αρα θα εχουμε νεα!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Aννουλα μου γεια! πως εισαι;
δε ξερω καλη μ τι επαθα,, ενταξει ειχα κανει πολλες δουλειες το σαββατο και γενικως η ψυχολογια μου με καποια οικογενειακα θεματα που με στεναχωρησαν παρα πολυ ηταν στα πατωματα.. ισως για αυτο δε ξερω..
σου ετυχε να πονας ψηλα στην κοιλια εκει που ειναι ο αφαλος; οχι χαμηλα.. και μετα περνα ο πονος και επανερχεται μετα..

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χριστινάκι μου,και πάλι χωρίς να θέλω να σε ανησυχήσω,θα σου πρότεινα να κάνεις ένα τηλ στον γιατρό σου.Μπορεί να είναι απλά κράμπα,αλλά δε χάνεις κάτι να ρωτήσεις...

Το άλλο δε σας το είπα,μεσα σε 25 μέρες πήρα 6 πόντους στην κοιλιά.Από 83 έφτασα τους 89,5.Το βλέπω ότι δεν πήρα οκτώ μηνες από κιλά,να το πάρω τώρα!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κατερινακι μου μεγαλωνει και το μπειπι σου εκει μεσα μην το ξεχνας!!! μια χαρουλα εισαι, εσυ θα γεννησεις και θα εισαι και πιο λεπτη απο πριν!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kristinaki έγραψε:Aννουλα μου γεια! πως εισαι;
δε ξερω καλη μ τι επαθα,, ενταξει ειχα κανει πολλες δουλειες το σαββατο και γενικως η ψυχολογια μου με καποια οικογενειακα θεματα που με στεναχωρησαν παρα πολυ ηταν στα πατωματα.. ισως για αυτο δε ξερω..
σου ετυχε να πονας ψηλα στην κοιλια εκει που ειναι ο αφαλος; οχι χαμηλα.. και μετα περνα ο πονος και επανερχεται μετα..
εγω πονουσα εκει που λες 2-3εβδ πριν,πηρα κ εγω τηλ τον γιατρο κ μου ειπε οτι δεν ειναι τιποτα..δεξια απο τον αφαλο..

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γιατι δεν παιρνεις τον γιατρο σου να ρωτησεις?

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
annoula m ton pira kai mou eipe oti isos den eine tipota. isos kourastika aftes tis meres. alla tha paw outws i allws na me dei tin paraskevi!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ekana to test twn sispasewn sto nosokomeio kai to mwraki itane kala opotan den anisixo pia toso eftixos..

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kristinaki έγραψε:ekana to test twn sispasewn sto nosokomeio kai to mwraki itane kala opotan den anisixo pia toso eftixos..
κ εγω πιστευω οτι δεν θα ειναι τιποτα,μαλλον απο κουραση..να ξεκουραστεις κ θα περασει..βεβαια θα δεις κ το μωρακι την παρασκευη,αρα οκ..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις