Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
318 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 318 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 41]

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα και καλή άρχη στα παιδάκια μας.
Πήγατε στον αγιασμό;
Εμείς όχι, γιατι ο άντρας μου δουλεύει και έγω δυστυχώς δεν ξέρω να οδηγώ,το σχολείο μας είναι μακριά γι' αυτό υπάρχει θέμα.....

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Παλι καλα που βγαζει η κορομηλα τον "Νεφης ο Συννεφης "και σωθηκαμε Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy .

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:Παλι καλα που βγαζει η κορομηλα τον "Νεφης ο Συννεφης "και σωθηκαμε Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy .

χαχαχαχαχαχα τι ειναι ο νεφης ο συννεφης;

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
grammatiki έγραψε:
mamavivo έγραψε:Παλι καλα που βγαζει η κορομηλα τον "Νεφης ο Συννεφης "και σωθηκαμε Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy .

χαχαχαχαχαχα τι ειναι ο νεφης ο συννεφης;

Αν δεν κάνω λάθος παιδικο βιβλίο, θα μας πει όμως σίγουρα η Βιβή.

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:
mamavivo έγραψε:Παλι καλα που βγαζει η κορομηλα τον "Νεφης ο Συννεφης "και σωθηκαμε Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy .

χαχαχαχαχαχα τι ειναι ο νεφης ο συννεφης;

ΠΑΙΔΙΚΟ βιβλιο και οχι τιποτα αλλο εχει και συνεχεια. Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Ελπιζω να μην ειναι σαν τον μαικ τον Φασολακι.ΤΣΑμπα τα λεφτα μας Very Happy Very Happy Very Happy

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
grammatiki έγραψε:
mamavivo έγραψε:Παλι καλα που βγαζει η κορομηλα τον "Νεφης ο Συννεφης "και σωθηκαμε Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy .

χαχαχαχαχαχα τι ειναι ο νεφης ο συννεφης;

ΠΑΙΔΙΚΟ βιβλιο και οχι τιποτα αλλο εχει και συνεχεια. Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Ελπιζω να μην ειναι σαν τον μαικ τον Φασολακι.ΤΣΑμπα τα λεφτα μας Very Happy Very Happy Very Happy

ειχες παρει τον μαικ τον φασολακη;ε καπως ετσι τον κοβω και τον νεφη.ο φασολακηςπου εγινε και θεατρικο τι σου λεει;

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:
mamavivo έγραψε:
grammatiki έγραψε:
mamavivo έγραψε:Παλι καλα που βγαζει η κορομηλα τον "Νεφης ο Συννεφης "και σωθηκαμε Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy .

χαχαχαχαχαχα τι ειναι ο νεφης ο συννεφης;

ΠΑΙΔΙΚΟ βιβλιο και οχι τιποτα αλλο εχει και συνεχεια. Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Ελπιζω να μην ειναι σαν τον μαικ τον Φασολακι.ΤΣΑμπα τα λεφτα μας Very Happy Very Happy Very Happy

ειχες παρει τον μαικ τον φασολακη;ε καπως ετσι τον κοβω και τον νεφη.ο φασολακηςπου εγινε και θεατρικο τι σου λεει;

φαντασου αρνηθηκα να συγκρατησω αυτην την πληροφορια(θεατρικο??) Shocked Shocked Shocked Shocked Παντως δεν μας αρεσε καθολου ουτε σε μενα ουτε στον Διονυση βεβαιως.Αν και προσπαθησα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
grammatiki έγραψε:
mamavivo έγραψε:
grammatiki έγραψε:
mamavivo έγραψε:Παλι καλα που βγαζει η κορομηλα τον "Νεφης ο Συννεφης "και σωθηκαμε Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy .

χαχαχαχαχαχα τι ειναι ο νεφης ο συννεφης;

ΠΑΙΔΙΚΟ βιβλιο και οχι τιποτα αλλο εχει και συνεχεια. Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Ελπιζω να μην ειναι σαν τον μαικ τον Φασολακι.ΤΣΑμπα τα λεφτα μας Very Happy Very Happy Very Happy

ειχες παρει τον μαικ τον φασολακη;ε καπως ετσι τον κοβω και τον νεφη.ο φασολακηςπου εγινε και θεατρικο τι σου λεει;

φαντασου αρνηθηκα να συγκρατησω αυτην την πληροφορια(θεατρικο??) Shocked Shocked Shocked Shocked Παντως δεν μας αρεσε καθολου ουτε σε μενα ουτε στον Διονυση βεβαιως.Αν και προσπαθησα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

καπου στην τηλεοραση νομιζω οτι το ειδα να το διαφημιζουν ο μαικ και στο θεατρο τωρα κατι τετοιο

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:
mamavivo έγραψε:
grammatiki έγραψε:
mamavivo έγραψε:
grammatiki έγραψε:
mamavivo έγραψε:Παλι καλα που βγαζει η κορομηλα τον "Νεφης ο Συννεφης "και σωθηκαμε Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy .

χαχαχαχαχαχα τι ειναι ο νεφης ο συννεφης;

ΠΑΙΔΙΚΟ βιβλιο και οχι τιποτα αλλο εχει και συνεχεια. Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Ελπιζω να μην ειναι σαν τον μαικ τον Φασολακι.ΤΣΑμπα τα λεφτα μας Very Happy Very Happy Very Happy

ειχες παρει τον μαικ τον φασολακη;ε καπως ετσι τον κοβω και τον νεφη.ο φασολακηςπου εγινε και θεατρικο τι σου λεει;

φαντασου αρνηθηκα να συγκρατησω αυτην την πληροφορια(θεατρικο??) Shocked Shocked Shocked Shocked Παντως δεν μας αρεσε καθολου ουτε σε μενα ουτε στον Διονυση βεβαιως.Αν και προσπαθησα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

καπου στην τηλεοραση νομιζω οτι το ειδα να το διαφημιζουν ο μαικ και στο θεατρο τωρα κατι τετοιο

μην μου το λες ετσι αποτομα Shocked Shocked Shocked Shocked και θα φαω τα θεατρα για να τον βρω Shocked Shocked Shocked και να κατασκηνωσω απεξωωωω Shocked Shocked Shocked Shocked ααχχαχαχχαχχαχαχχαχαχχαχχαχχαχχαχαχχαχαχχαχχαχχαχαχ

πνευματικη μαμα


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΕΙΜΑΙ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΚΑΙ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΠΑΙΔΙΚΑ PARTIES ΜΕ 30 ΕΥΡΩ!!ΝΤΥΝΟΜΑΙ ΝΕΡΑΙΔΟΥΛΑ Η ΞΩΤΙΚΟ!!
ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΝΩ ΦΥΛΑΞΗ ΠΑΙΔΙΩΝ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ..
ΕΧΩ ΣΥΣΤΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ!
ΟΠΟΙΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΑΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΣΤΟ ΜΑΙL:gabritsa@yahoo.gr
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ! τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 26 215994

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πνευματικη μαμα έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΕΙΜΑΙ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΚΑΙ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΠΑΙΔΙΚΑ PARTIES ΜΕ 30 ΕΥΡΩ!!ΝΤΥΝΟΜΑΙ ΝΕΡΑΙΔΟΥΛΑ Η ΞΩΤΙΚΟ!!
ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΝΩ ΦΥΛΑΞΗ ΠΑΙΔΙΩΝ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ..
ΕΧΩ ΣΥΣΤΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ!
ΟΠΟΙΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΑΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΣΤΟ ΜΑΙL:gabritsa@yahoo.gr
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ! τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 26 215994

παρακαλουμε Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

ας χαλαρωσουμε τωραααααααααααα

http://www.wider-yachts.com/en/wider-150

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Για να χαλαρώσουμε ή για να ζηλέψουμε απίστευτά το έβαλες αυτό ΒΙΒΗ;;;;;;;

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nikoletta10 έγραψε:Για να χαλαρώσουμε ή για να ζηλέψουμε απίστευτά το έβαλες αυτό ΒΙΒΗ;;;;;;;

Για να χαλαρωσουμε πουλακι μου Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Κοιτα την θαλασσιτσα Very Happy Very Happy Very Happy ακουω τους γλαρους Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy τον παφλασμο των κυματων Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy χρχρχρχχρχχχχρ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

ΚΑΛΕ τι να ζηλεψουμε??? Shocked Shocked Shocked Shocked Ξερεις ποσο φορο εχει αυτο??? Shocked Shocked Shocked Shocked μακριαααααα Shocked Shocked Shocked

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΛΕΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΝΕΑ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ !!! Very Happy Very Happy Very Happy

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ποιημαααααααα!!!!! τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 26 215994 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 26 215994 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 26 215994

καθομουν στο καταστρωμα Very Happy Very Happy Very Happyκαι ατενιζα τους γλαρους ,εσκυψα για να τους δω καλα ..τους ειδα πιο μεγαλους!!... Shocked Shocked ετρομαξα και γλυστρισα,επεσα μες στο κυμα... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy και απο τον πανικο που επαθα ,καταπια μια αθερινα... Very Happy Very Happy Very Happy αχαχχαχαχαχχαχαχχαχαχαχχαχαχχαχαχαχαχ


απο την ποιητικη συλλογη "ΘΑΛΑΣΣΑ ΠΛΑΤΙΑΑΑ""ΑΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mamavivo έγραψε:Ποιημαααααααα!!!!! τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 26 215994 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 26 215994 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 26 215994

καθομουν στο καταστρωμα Very Happy Very Happy Very Happyκαι ατενιζα τους γλαρους ,εσκυψα για να τους δω καλα ..τους ειδα πιο μεγαλους!!... Shocked Shocked ετρομαξα και γλυστρισα,επεσα μες στο κυμα... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy και απο τον πανικο που επαθα ,καταπια μια αθερινα... Very Happy Very Happy Very Happy αχαχχαχαχαχχαχαχχαχαχαχχαχαχχαχαχαχαχ


απο την ποιητικη συλλογη "ΘΑΛΑΣΣΑ ΠΛΑΤΙΑΑΑ""ΑΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy



XAXAXAXA!!!!!Nα 'σαι καλα βλέπω έχεις μεγάλα κέφια σήμερα!!!!Μωρέ ας είχα αυτό το γιότ και θα φοροδιάφευγα όπως κάνουν τόσοι και τόσοι,μεγαλογιατροί ,τραγουδιστες,μεγαλοεπηχειρηματίες κ.τ.λ θα δήλωνα είσόδημα 8.000ευρώ και όλα καλά γιατί αυτοί και όχι κι εμείς;;;;
Να ζει κανείς ή να μη ζεί;;;;;ΑΣΧΕΤΟ ΧΑΧΑΧΑ!!!

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
florentiab έγραψε:γεια σας όμορφες!

σας έχασα. περιμένω να μάθω νέα σας
τα δικά μου σε λίγες γραμμές
πήγα σχεδόν 2 εβδομάδες διακοπές στη Σέριφο με τη μικρή μου και περάσαμε πάρα πολύ ωραία. μείναμε στο κάμπιγκ και η μικρή πραγματικά απόλαυσε την αλητεία
μετά πήγαμε για 10 μέρες στον Πόρο οικογενειακώς για να διακοπάρει και ο πατέρας μας. περάσαμε ακόμα πιο ωραία. είχα να περάσω τόσο ωραίες διακοπες χρόνια
απολύθηκα από τη δουλειά μου. δουλειά...... λέμε τώρα. πιο πολύ χόμπι ήταν. δεν με πλήρωναν, δεν πολυδούλευα. δεν απογοητεύομαι όμως. τουλάχιστον όχι ακόμα
μου λείψατε κορίτσια και ιδιαιτέρως η τρελοκαμπέρω φίλη μου Βιβή
άντε να μαζευόμαστε σιγά σιγά!

καλή σχολική χρονιά σε όσα παιδάκια έχουν ξεκινήσει ήδη και σε όσα ξεκινάνε αύριο

ΦΛΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy πες μου τι εκανες να σε απολυσει σε παρακαλω να το κανω και εγω Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Βαρεθηκα πια αυτον τον εθελοντισμο, Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked οΙ διακοπες πολυ σουπερ μου ακουστηκαν ...μπραβο και του χρονου Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Τωρα αραλικια????? Very Happy Very Happy Very Happy ζουλευωωωωωωωωωωωωωω Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Κατερινακι μου welcome back Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy μας ελειψες πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Βιβή δυστυχώς δεν υπάρχει μυστικό επιτυχίας. δεν έκανα τίποτα Smile
φυσικά ακόμα μου χρωστάει. έτσι για να μη χάνω τη φόρμα μου Razz


athina24 έγραψε:καλημέρα!!τι κάνετε????καλή σχολική χρονιά στα παιδάκια!!!!


καλημέρα γειτόνισσα!

mamamatina έγραψε:Καλημέρααααααααααααααααααααα
σε όλη την παλιοπαρέα!!!! Μαζευόμαστε ή μου φαίνεται? Καλή αρχή σε όλα τα παιδάκια μας!
Σας διαβάζω τρελές φιλενάδες μου και όποτε μπορώ απαντάω. Φιλάκια!!!!!

Καλημέρα Ματινάκι. τι κάνει το μπεμπέ;
ο υπόλοιπος πληθυσμές του σπιτιού σας;



Χαιρετώ σας όλες!

Κοτόπουλο, Βίβιαν, Κατερίνα σας έχασα

Τουρτίδιο που κρύβεσαι; ακόμα μετακομίζεις;

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας κορίτσια, όλα καλά;

Φλω σε απέλυσαν; Κρίμα ρε γαμώτο. Αμάν πια με αυτή την παλιοκατάσταση.

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Γεια σας κορίτσια, όλα καλά;

Φλω σε απέλυσαν; Κρίμα ρε γαμώτο. Αμάν πια με αυτή την παλιοκατάσταση.


βρε καλώς το Ελενάκι!
που είσαι βρε ψυχή;
θα έρθετε καθόλου προς τα μέρη μας;

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εδώ τριγυρνάω.. χαχαχα!

Δεν ξέρω κορίτσι. Κάποια στιγμή έχουμε σκοπό να κατέβουμε αλλά πότε ακριβώς δεν ξέρουμε. Τον άλλο μήνα που τελειώνει η σύμβαση του Τάσου και θα είμαστε δυστυχώς ελεύθερα πουλιά ξανά ίσως κάνουμε ένα πέρασμα.

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
καλημέρα γειτόνισσα!

τι κάνεις γειτόνισσα????είσαι πλέον μια χαρωπή νοικοκυρά????τη μικρή την στέλνεις παιδικό?

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Εδώ τριγυρνάω.. χαχαχα!

Δεν ξέρω κορίτσι. Κάποια στιγμή έχουμε σκοπό να κατέβουμε αλλά πότε ακριβώς δεν ξέρουμε. Τον άλλο μήνα που τελειώνει η σύμβαση του Τάσου και θα είμαστε δυστυχώς ελεύθερα πουλιά ξανά ίσως κάνουμε ένα πέρασμα.


αν τα καταφέρετε και κατεβείτε μην με ξεχάσεις Smile

athina24 έγραψε:
florentiab έγραψε:
καλημέρα γειτόνισσα!

τι κάνεις γειτόνισσα????είσαι πλέον μια χαρωπή νοικοκυρά????τη μικρή την στέλνεις παιδικό?


χαρωπή νοικοκυρά, δούλα και κυρά!
άσχετο αλλα μία εβδομάδα άνεργη ακόμα δεν έχω βρει "χρόνο" να μαγειρέψω Laughing Laughing Laughing

ναι συνεχίζει κανονικά παιδικό σταθμό. ευτυχώς την αφήσαμε στον παιδικό της εκκλησίας γιατί στους δημοτικούς γίνεται της........ τρελλής τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 26 215994

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κορίτσια πριν απο 1 ώρα σηκώθηκα απο την μεσημεριανή μου σιέστα,τι σιεστα δηλαδή κανονικό 2ωρο χαράκωμα..και απο τότε ταλανίζει το μυαλό μου η σκέψη ενός τεράστιου γεμάτου κουβά με frozen yogourt και τόνους απο γλυκό βύσσινο λέτε να έχω κάτι σοβαρό;;;;;;;;;;;;;;; Wink Wink Wink Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nikoletta10 γιαουρτι??με βυσσινο?? pale pale κατι εχεις,δεν μπορει να σου αρεσει αυτο? Razz
Σορρυ, γιατι με βγαζει 35 χρονων? 36 ειμαι (πια). Αν ειναι να γινονται τετοια λαθη (που ειναι η διαχειριστρια,ακομα διακοπαρει?αισχος!) ας με βγαζει 25!

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nikoletta10 έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια πριν απο 1 ώρα σηκώθηκα απο την μεσημεριανή μου σιέστα,τι σιεστα δηλαδή κανονικό 2ωρο χαράκωμα..και απο τότε ταλανίζει το μυαλό μου η σκέψη ενός τεράστιου γεμάτου κουβά με frozen yogourt και τόνους απο γλυκό βύσσινο λέτε να έχω κάτι σοβαρό;;;;;;;;;;;;;;; Wink Wink Wink Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

τεεεεεεεεεεεεεελειος-συνδοιασμος!!!!το-εχω-φαει-και-εγω-και-ειναι-φανταστικη-γευση!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις