Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
558 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 558 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 40]

giorgiap

giorgiap
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Α νταξει εγω ενδοεπικοινωνία νομίζω δε θα χρειαστώ στο σούπερ διαράκι μας αλλά με ιντριγκάρει το ότι το συγκεκριμένο ανιχνεύει την άπνοια .Μακριά από μας -είναι η μεγαλύτερη φοβία μου

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελενα,δινουν σιγουρα τα κεπ,γιατι ειχα παρει κ εγω.
εγω εχω ενδοεπικοινωνια,αλλα θα παρω κ αυτην γιατι την αλλη την χρησιμοποιουμε ακομα με την μικρη.

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τελικα κατι δεν εκανα καλα με το αμαζον και δεν εχει καταχωρηθει η παραγγελια μου!!!!! Twisted Evil

σημερα παρελαβα και καποια πραγματακια που ειχα παραγγειλει online απο τα λητω... και μου εφεραν λαθος σχεδιο στην αλλαξιερα Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

δεν με πανε σημερα οι αγορες μεσω ιντερνετ!!!!


α Αννα με τα δωρεαν μταφορικα κανει 3-15 εργασιμες...

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
emilou έγραψε:τελικα κατι δεν εκανα καλα με το αμαζον και δεν εχει καταχωρηθει η παραγγελια μου!!!!! Twisted Evil

σημερα παρελαβα και καποια πραγματακια που ειχα παραγγειλει online απο τα λητω... και μου εφεραν λαθος σχεδιο στην αλλαξιερα Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

δεν με πανε σημερα οι αγορες μεσω ιντερνετ!!!!


α Αννα με τα δωρεαν μταφορικα κανει 3-15 εργασιμες...
τοτε θα το παραγγειλω μολις γυρισω!thanks!οσο για λητω,δεν μπορεις να το αλλαξεις?

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ουφ μετα απο πολυ προσπαθεια... τα καταφερα... 20-22 αυγουστου γραφουν οτι θα μου το στειλουν  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 9 328109

ναι στα Λητω μπορω να το αλλαξω, να μου δωσουν και τα λεφτα πισω... αλλα δεν εχουν το σχεδιο που ηθελα και πρεπει να το ψαξω αλλου... μανουρα... κ εγω ελαγα ξεμπερδεψα!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
desT έγραψε:
Τίνι, μόλις σου έστειλα αίτημα φιλίας.
Μην ξαφνιαστεις.

Δεσποινάκι δεν ξαφνιάστηκα, αμέσως σε κατάλαβα! Γίναμε και επισήμως φιλενάδες! Smile

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεσποινα ωραιο το καροτσακι σου!!
Στα λητω παντως εχει καλες τιμουλες γενικα. Θυμαμαι παλια ηταν πιο ακριβα. Εχει κ καλες τιμες στα σεντονια! Γιατι του jumbo δεν ειναι καλης ποιοτητας..

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κουκλες!! Τινη και Γιωτακι τελειες οι φωτο σας!!!
εγω σημερα ξυπνησα αναποδα μου φαινεται. ααα και κοριτσια εχει κατι μερουλες με ποναει ο καρπος πολυ! νομιζω γιναμε τρεις στην παρεα σε αυτο το θεμα. ευχομαι να ειστε ολες τελεια!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 9 654316  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 9 654316  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 9 654316

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια μου μόλις γύρισα από το κέντρο που πήγα να πληρώσω λογαριασμούς και έχω φρίξει! καλύτερα ήταν τελικά 3 μέρες εσώκλειστη, δεν το συζητώ! ξανά δεν παραπονιέμαι.. δεν είμαι για πουθενά τελικά..

Κοιλουμπίτσες εγώ σας βλέπω όλες κούκλες, και αγορομάνες και κοριτσομάνες, νομίζω στα καλιστεία του eimai mama βγαίνουμε πρώτες με διαφορα! Smile

Εντωμεταξύ, όσο ήμουν κάτω, με πήρε η γεν. ταχυδρομική για τα πάμπερς της chicco που παρήγγειλα και γύρισα άρον άρον γιατί θα τα φέρει το παιδί στις 13:30..καλά η άσχετη μέχρι δοκιμής στην πράξη δεν μπορώ να κρίνω αν είναι καλά ή όχι..ίδωμεν..

Το απόγευμα με τη δροσιά θα πάμε επιτέλους jumbo για τη βαλιτσούλα και αν δεν έχει κλείσει η αγορά θα δούμε και για κρεβατάκι..


Χριστινάκι μου, εύχομαι να μην τριτώσει το σύνδρομο του καρπιαίου..κουράζεις τα χεράκια σου γλυκιά μου;

Δεσποινάκι, δεν ξέρω τί θέλω κανονικά! όλη μέρα γκρινιάζω που δεν μπορώ να βγω, βγαίνω γκρινιάζω πάλι..ούτε εγώ δεν με αντέχω..για την μπέμπα όμως, όντως, χαλάλι η ζέστη και το περπάτημα που θα φάει η μαμά! Smile

Καλό μεσημέρι προς το παρόν σε όλες! και καλή όρεξη κοιλίτσες μου!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Tini13 στις Πεμ Αυγ 09, 2012 1:49 am, 2 φορές συνολικά

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Παλιά Ελενα τα Λητώ ήταν απλησίαστα και γω τώρα που πήγα είχε και πιο οικονομικά πράγματα ...τα ρουχαλάκια όμως μου φάνηκε ότι τα έχουν ακόμα στα ύψη!!!
Τίνη μου βγήκες για λογαριασμούς...το απόγευμα που θα ψωνίσεις για το μπεμπέ θα πετάς!!! Καλές αγορές!!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τινη και εγω μολις τις παρελαβα τις πανες!!!

Χριστινακι καλημερα... 4 ειμαστε στην παρεα.... εμενα και οι δυο καρποι μου + οι αρθρωσεις στα δαχτυλα!!!!!

Απο τα Λητω πηρα κατι μικρα σεντονακια για πορτ μπεμπε ελεγε... σαν πανουλες ειναι 2,5€!! καλα μου φαινονται, ειναι ελληνικα και ειναι 100% βαμβακι!! και πηρα και ενα μεγαλο για την κουνια 8,5€ ιδιας ποιοτητας...

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τελικά απ'ότι διαβάζω τα Λητώ τα προτιμάτε αρκετές..εμείς εδώ στο Ηράκλειο δεν έχουμε, καλά θα ήταν αν υπήρχε..Επίσης εδώ λόγω θαλάσσιων μεταφορικών υπάρχει ένα τέλειο άλλοθι για ακριβότερες τιμές, μικρότερη ποικιλία και φυσικά είναι λιγότερες οι επιλογές σε καταστήματα..

Επίσης σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια για τη φωτογραφία..κορίτσια εγώ επιμένω να με θυμάμαι όπως ήμουν πριν γιατί το τώρα δυστυχώς δεν μπορώ να το αντέξω στον καθρέφτη! εντάξει έγκυος είμαι αλλά φούσκωσα τόσο απότομα που δεν συνηθίζεται!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tini13 έγραψε:τελικά απ'ότι διαβάζω τα Λητώ τα προτιμάτε αρκετές..εμείς εδώ στο Ηράκλειο δεν έχουμε, καλά θα ήταν αν υπήρχε..Επίσης εδώ λόγω θαλάσσιων μεταφορικών υπάρχει ένα τέλειο άλλοθι για ακριβότερες τιμές, μικρότερη ποικιλία και φυσικά είναι λιγότερες οι επιλογές σε καταστήματα..

Επίσης σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια για τη φωτογραφία..κορίτσια εγώ επιμένω να με θυμάμαι όπως ήμουν πριν γιατί το τώρα δυστυχώς δεν μπορώ να το αντέξω στον καθρέφτη! εντάξει έγκυος είμαι αλλά φούσκωσα τόσο απότομα που δεν συνηθίζεται!

Τινη μπορεις να παραγγειλεις και απο το ιντερνετ στα Λητω... και για αγορες ανω των 50€ ειναι δωρεαν τα μεταφορικα σε ολη την Ελλαδα... και απ οτι καταλαβα οι τιμες ειναι ιδιες με τα καταστηματα!!

Κ η φωτο σου ειναι οντως φοβερη (δεν θυμαμαι αν το ειχα ξανασχολιασει!!!!)

giorgiap

giorgiap
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Δέσποινα πολύ όμορφο είναι το καροτσάκι σας!
http://www.bebemaison.gr/product_detail.jsp?prdId=02-01-0028&extLang=

Εμείς σκεφτόμασταν και αυτό εδώ της chicco, το βρήκα στα 310 ευρώ σε ένα μαγαζί εδώ κοντά που είμαι.Αλλά έχει μόνο μαλακά χερούλια η καλαθούνα και το καρότσι 'βλέπει' μόνο μπροστά κι ο σκελετός του μου φαίνεται ευαισθητούλης.Βάση μας είπαν για το καθισματάκι αυτοκινήτου δε χρειάζεται, μονο το κιτ με τις ζώνες.
Κι εγω θα κατέβω κέντρο το απόγευμα -αν δροσίσει λιγο-να μας παρω κανα ρουχαλάκι , να πάρω και κάτι τις για το Χρηστακη ,2 μήνες παντρεμένοι κλείνουμε σήμερα!

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
giorgiap έγραψε:Δέσποινα πολύ όμορφο είναι το καροτσάκι σας!
http://www.bebemaison.gr/product_detail.jsp?prdId=02-01-0028&extLang=

Εμείς σκεφτόμασταν και αυτό εδώ της chicco, το βρήκα στα 310 ευρώ σε ένα μαγαζί εδώ κοντά που είμαι.Αλλά έχει μόνο μαλακά χερούλια η καλαθούνα και το καρότσι 'βλέπει' μόνο μπροστά κι ο σκελετός του μου φαίνεται ευαισθητούλης.Βάση μας είπαν για το καθισματάκι αυτοκινήτου δε χρειάζεται, μονο το κιτ με τις ζώνες.
Κι εγω θα κατέβω κέντρο το απόγευμα -αν δροσίσει λιγο-να μας παρω κανα ρουχαλάκι , να πάρω και κάτι τις για το Χρηστακη ,2 μήνες παντρεμένοι κλείνουμε σήμερα!
Γεωργία μου σου εύχομαι και αδαμάντινη επέτειος (νομίζω αυτή είναι η μεγαλύτερη!!!)!!
Ωραίο και αυτό το καροτσάκι, αυτό το ότι βλέπει μόνο μπροστά όμως δεν ξέρω κατα πόσο είναι βολικό για όταν είναι πολύ μωρό..και μένα ο σκελετός έτσι μου φάνηκε αλλα μου είπαν για να είναι ελαφρύς, ας τους πιστέψουμε λοιπόν....

giorgiap

giorgiap
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
pff eleos mou spase ena donti ekei pou etrwga garidakia ..pos de to katapia to kommati tou.Ti kanw twra , kai leipei k o odontiatros mou diakopes gmt!

giorgiap

giorgiap
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
s euxaristw gia tis euxes koritsaki mou , gia thn wra tha ton agkarepsw na me paei mexri to nosokomeio an einai kai mporesoun na mou valoun kamia proswrinh thikoula mpas k glitwsoume to donti.

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ βρε Γεωργία πως το έπαθες αυτό!! Περαστικά εύχομαι|!!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
giorgiap έγραψε:pff eleos mou spase ena donti ekei pou etrwga garidakia ..pos de to katapia to kommati tou.Ti kanw twra , kai leipei k o odontiatros mou diakopes gmt!

Giorgia κι εγώ είχα θέμα με ένα δόντι μου που έσπασε, και μάλιστα τραπεζίτη, αλλά αφού δεν έκανε απόστημα το άφησα προς στιγμήν για να αποφύγω την ένεση ξυλοκαϊνης, που δεν επιτρέπεται στην εγκυμοσύνη (για το μούδιασμα μόνο η αδρεναλίνη ενδείκνυται) καθώς και την αντιβίωση μετά..πήγαινε και πάρε μια γνώμη βέβαια αλλά προσοχή με το τί θα σου χορηγήσουν! περαστικά πολλά..

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Despoina83 έγραψε:
giorgiap έγραψε:Καλημέρα εγκυούλες!
Χτες πήρα τον καλό μου μετα τη δουλειά και περάσαμε απο το prenatal να δούμε για τριπλά σετ καροτσιού.
Είχε και κάποια τελευταία σετ σε οικονομική τιμή ,αλλά τους πετύχαμε με κόσμο κοντά στο κλείσιμο και θα πάμε να τα ξεψαχνίσουμε το Σάββατο στο ρεπό του.
Γιωτάκι τέλεια η κοιλίτσα σου!Που τα δες τα πάχια παιδί μου???
Καλημέρα Γεωργία και ΈΛενα!!
Και γω το οικονομικό της πρεναταλ έλεγα να πάρω μας το έδειξε και η πωλήτρια και μου φάνηκε πολύ ωραίο γύω στα 420 μου είχαν πει τελικά πήρα όμως αυτό που μου φάνηκε το ίδιο με άλλη τιμή!
http://www.bebemaison.gr/product_detail.jsp?prdId=02-01-0014&extLang=


ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΠΗΡΑ Very Happy ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΠΟΡΤ ΜΠΕΜΠΕ ΠΟΥ ΘΕΩΡΩ ΠΕΡΙΤΤΟ !!!

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ωραίες οι αγορές σας κοριτσάκια μου!
Αντε να δω εγώ πότε θα πάω για τα ψιλοπραγματάκια που θέλω..

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
inakriti έγραψε:
ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΠΗΡΑ Very Happy ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΠΟΡΤ ΜΠΕΜΠΕ ΠΟΥ ΘΕΩΡΩ ΠΕΡΙΤΤΟ !!!

Είμαι κι εγώ απ' αυτές που θεωρούν το πορτ μπεμπέ περιττό. Πάντα το θεωρούσα περιττό και πολύ ζεστό. Ειδικά για καλοκαίρι. Επίσης είναι το πολύ για 3 μήνες. Αξίζει τόσα λεφτά;
Βέβαια δεν είμαι ο κανόνας μιας και θεωρώ πλέον πολλά πράγματα περιττά. Μετά από δύο παιδιά ο ενθουσιασμός για τα καινούργια έχει καταλαγιάσει.

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
desT έγραψε:
inakriti έγραψε:
ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΠΗΡΑ Very Happy ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΠΟΡΤ ΜΠΕΜΠΕ ΠΟΥ ΘΕΩΡΩ ΠΕΡΙΤΤΟ !!!

Είμαι κι εγώ απ' αυτές που θεωρούν το πορτ μπεμπέ περιττό. Πάντα το θεωρούσα περιττό και πολύ ζεστό. Ειδικά για καλοκαίρι. Επίσης είναι το πολύ για 3 μήνες. Αξίζει τόσα λεφτά;
Βέβαια δεν είμαι ο κανόνας μιας και θεωρώ πλέον πολλά πράγματα περιττά. Μετά από δύο παιδιά ο ενθουσιασμός για τα καινούργια έχει καταλαγιάσει.

Περα του ενθουσιασμου το θεωρω πραγματικα περιττο !!!! και ειδικα αυτα που ειναι σετ απο καροτσια που ειναι πολυ βαρια ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟ ΜΕΤΑΦΕΡΕΙΣ ΜΕ ΑΥΤΟ ... τωρα καποιες βεβαια το πρωτο τριμηνο το κοιμιζουν εκει και γι αυτες χρειαζεται ...αλλα αν ειναι σε 3 μηνες να το βαλεις στο δωμματιο του γιατι δεν το βαζεις και εξαρχης ?!!!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα κοκονες μου!!!Ειστε καλα και πολυ χαιρομαι!!!Εγω ειμαι στην δουλεια και περιμενω πως και πως να παει 18,30 να παω για μπανιο γιατι νιωθω οτι λιωνω σε αργους ρυθμους.Και φυσικα να ερθει η 14 του μηνος να σταματησω επιτελους την δουλεια να ασχοληθω και εγω με ολα αυτα τα πραγματα που ασχολειστε ολες οι γκαστρουλες!!!Δεν εχω κανει τιποτις!!!Η μυτιληνη εγινε ονειρο θερινης νυκτος Sad !!Η μανα μου ειναι αρνητικη να παω γιατι φοβαται τωρα στον 8ο μην γινει τιποτα Sad !!!Και ηθελα πολυ να παω!!!

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν πειράζει Νίκη, του χρόνου με το μπεμπάκι μαζί. Very Happy
Λογικό είναι που ανησυχεί η μαμά σου.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις