Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
456 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 456 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 40]

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
α οσο για την ενεργετηκοτητα του μωρου... απο χτες το απογευμα ειχε παλαβωσει... νομιζα οτι θα μου πεταχτουν χερια ποδια απο παντου... με εβαλε ο γιατρος να πινω χαμομηλια!!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ρε κοριτσακια μηπως εχετε αρχισει να αγχωνεστε για το τοκετο και τα παθαινετε αυτα; Επειδη πλησιαζει η ωρα; Ειναι και θεμα ψυχολογικο νομιζω...

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δε ξερω ρε Ελενα... ποτε στην ζωη μου δεν ειχα τετοια θεματα... αλλα μου περασε κ εμενα απο το μυαλο!! αν κ χτες ηταν μια απο τις πιο ηρεμες μερες... τι να πω... ευχομαι να μην μου ξανασυμβει γιατι ηταν απο τα πιο τρομακτικα πραγματα που μου εχουν συμβει ποτε!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ολες βλεπω μια χαρα ειμαστε!φανταζεστε να ειμασταν ολες κοντα,να γεννουσαμε στο ιδιο μαιευτηριο?αν πηγαιναμε και λεγαμε ολα οσα εχουμε δε θα μας αναλαμβανανε ουτε κατα διανοια! Embarassed

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν ειναι τιποτα! Γενικα αγχωνομαστε γιατι κοντευουμε να γεννησουμε κ ειναι φυσιολογικο..κ εγω μια απο τα ιδια.. Με φανταζομαι στο μαιευτηριο τι αγχος θα χω..

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ισως να ειναι και αυτο που λετε...επειδη κοντευουμε δε θελουμε να παει τπτ στραβα!ταχυπαλμιες εχω και εγω και δυσπνοιες εχω και οτι θελετε....

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα Σοφουλι...

σουπερ η φωτο σου!!

καλα ταχυπαλμιες και δυσπνοιες γενικα εχω κ εγω σχεδον απο την αρχη.... αλλα το χτεσινο ηταν αλλο πραγμα!! τελοσπαντων ελπιζω απλα να ηταν περαστικο...

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δε μπορω να πω οτι ειμαι απο τους ανθρωπους που τρελλαινονται να τους βγαζουν φωτο.δε βγαινω και πολυ ωραια αλλα μια χαζη φωτογραφιουλα θα τη βγαλω!
ολα θα περασουνε και θα τα συζηταμε και θα μας φαινονται τοσο μακρυνα...στο δευτερο θα ειμαστε καλυτερα!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kalimera koritsia..diavasa pws htan epeisodeiakh nyxta ,Viky to glykaki tou na tou dineis,eides fenonte apo thn koilia oi protimiseis!! Emh ti pragma k ayto vradiatika..k ti m..s o farmakopeios!!! Despoina mia xara h mpyritsa!! Sofouli dikio exeis plisiazei o kairos k trwgomaste me ta rouxa mas! Paw gia mpanaki Kineta sto eksoxiko,tha sas diavasw pali meta,filakiaa

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλη βολτιτσα Πηνελοπη !!!

Τινη μου αλλο θεο εχετε εσεις ? Εναν ηλιο να καιει εχουμε εμεις εδω και σκαμε !! εχω ξεχασει πως ειναι η δροσια !!!!
Να την αλλαξεις την κουνια να παρεις αυτην με το συρταρακι τωρα αν δεν την εχει αλλο θεμα

joanna100883

joanna100883
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?????ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΟΤΑΝ ΠΕΡΠΑΤΑΩ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΣΑΝ ΕΝΑ ΒΑΡΟΣ ΝΙΩΘΩ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΚΑΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ....ΤΟ ΠΡΗΞΙΜΟ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ ΑΚΑΘΕΚΤΟ....ΑΝΤΕ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΩ!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ΖΥΓΙΣΤΗΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ 11 ΚΙΛΑ...ΤΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΑ 3 ΤΑ ΠΗΡΑ ΜΕΣΑ ΣΕ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ...ΕΣΕΙΣ ΠΟΣΑ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ??(ΤΩΡΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΗΝ 34 ΕΒΒΔΟΜΑΔΑ)

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας και απο μενα!!!!!!!
εγω παλι σημερα εχω πονακια απο κατω.ο ντοκ τις προαλλες ειπε πως την 34η εβδομαδα η μητρα αρχιζει κατηφοριζει,μεγαλωνει η μητρα...γενικως μεγαλωνουνε ολα γιατι και τα νινακια μεγαλωνουνε!οσο για τα κιλα θα σας πω τη τριτη που εχω γιατρο!τετοια πονακια οταν σηκωνομαι εχω και εγω.βασικα οσο περναει ο καιρος απ'ολα εχω!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μου φαίνεται κολλήσαμε η μία την άλλη από χθες τους φόβους και το άγχος μας! Σήμερα το μεσημέρι η σειρά μου..εκεί που μαγείρευα ωραία και καλά μου 'ρχεται μια σκοτοδίνη, ένας κρύος ιδρώτας, ένας ξαφνικός και έντονος πονοκέφαλος, λέω αυτό ήταν χάνομαι..μετράω πίεση 9 με 14 η υποτασική εγώ!!! σφύξεις 140! αμάν λέω προεκλαμψία! που με τόσο χαμηλή πίεση που έχω γενικώς (5 - 6 μικρή και άντε 10 η μεγάλη) ποτέ δεν φοβήθηκα για κάτι τέτοιο..νεύρα φουλ, ό,τι μου έλεγε ο Μάνος εγώ ούρλιαζα από τον πανικό μου και λέω να ηρεμήσω λίγο αλλιώς θα πάω στο νοσοκομείο..σε ένα μισάωρο επανήλθα στα δικά μου φυσιολογικά, ηρέμησα και από την ταχυκαρδία και δεν πήγα πουθενά..τώρα με βάρεσε η ζέστη πάνω από την κουζίνα; κουράστηκα το πρωί που έβαλα ηλεκτρική; τί να πω..πάντως τα χρειάστηκα κανονικά..από χθες με έχει πιάσει και ένας πόνος στο γόνατό μου, δεν μπορώ να το λυγίσω..ωραιότατα είμαι!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
απο τις πολλες συζητησεις μας πιασανε ολα?????
ολες κατι παθαμε?
μεχρι να γεννησουμε εχουμε να λεμε....προφανως να ειναι απο τη ζεστη...μηπως στεναχωρεθηκες για κατι?

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tini13 έγραψε:Μου φαίνεται κολλήσαμε η μία την άλλη από χθες τους φόβους και το άγχος μας! Σήμερα το μεσημέρι η σειρά μου..εκεί που μαγείρευα ωραία και καλά μου 'ρχεται μια σκοτοδίνη, ένας κρύος ιδρώτας, ένας ξαφνικός και έντονος πονοκέφαλος, λέω αυτό ήταν χάνομαι..μετράω πίεση 9 με 14 η υποτασική εγώ!!! σφύξεις 140! αμάν λέω προεκλαμψία! που με τόσο χαμηλή πίεση που έχω γενικώς (5 - 6 μικρή και άντε 10 η μεγάλη) ποτέ δεν φοβήθηκα για κάτι τέτοιο..νεύρα φουλ, ό,τι μου έλεγε ο Μάνος εγώ ούρλιαζα από τον πανικό μου και λέω να ηρεμήσω λίγο αλλιώς θα πάω στο νοσοκομείο..σε ένα μισάωρο επανήλθα στα δικά μου φυσιολογικά, ηρέμησα και από την ταχυκαρδία και δεν πήγα πουθενά..τώρα με βάρεσε η ζέστη πάνω από την κουζίνα; κουράστηκα το πρωί που έβαλα ηλεκτρική; τί να πω..πάντως τα χρειάστηκα κανονικά..από χθες με έχει πιάσει και ένας πόνος στο γόνατό μου, δεν μπορώ να το λυγίσω..ωραιότατα είμαι!

α τελεια κ εσυ!!! καλα τι μας επιασε? με τον γιατρο σου μιλησες? εμενα μου ειπε χαμομηλια και οτι ειναι φυσιολογικο!! παντως εγω που το επαθα χτες ουτε ζεστη ειχε, ουτε ειχα κουραστει!!!

τα ποδια σου ειναι πρησμενα? ξαναμετρηθηκες?

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μας ματιαξανε μωρε....μας φαγανε!!!!!!!!!!!!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μάτιιιιι!! καλά λές Σοφάκι μου..μετά από όλο αυτό κοιμήθηκα, έκανα ένα παγωμένο ντουζάκι και επανήλθα..κούραση και ζέστη φαντάζομαι τα προκάλεσαν..αλλά μέχρι κι εγώ το τέρας αναισθησίας φοβήθηκα σήμερα..

Gaga-vouza


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια σας κορίτσια, είμαι νέο μέλος και τον Οκτώβρη περιμένω το τρίτο μου παιδί.
Συνιστώ σε σας τις πρωτάρες να χαλαρώσετε..στα επόμενα παιδάκια σας θα είστε πολύ πιο ήρεμες στις αντιδράσεις και θα ελέγχετε τους φόβους σας.
Ακούστε λοιπόν και μια παλιά..

- Τα μωράκια στο τελευταίο τρίμηνο κοιμούνται περισσότερο, οπότε είναι φυσικό να μην τα αντιλαμβανόμαστε ακόμη και για ώρες.
- Δεν έχει καμιά σχέση με τη μέλλουσα ιδιοσυγκρασία του παιδιού η κινητικότητα ή η νωχελικότητά του ως έμβρυο.
- Ο καρδιοτοκογράφος θέλει υπομονή,καθώς ενδέχεται το μωρό να μη συνεργάζεται..να κάνει σιέστα εκείνη την ώρα.
- Μην τρώτε φαγητά τα βράδυα..ένα φρούτο ή ένα γαλατάκι είναι αρκετά.
- Κάθε μέρα μπορεί να έχουμε διαφορετική διάθεση..τη μια νιώθουμε την ενέργεια να ξεχειλίζει και την άλλη όλα μας πονούν.
- Κάντε περιπάτους τις δροσερές ώρες με ρυθμό στο ρελαντί.
- Σφιχτά εσώρουχα και σουτιέν ενδέχεται να μας προκαλούν αναπνευστική συσφορία.
- Μην καλείτε το γιατρό σας για ψύλλου πήδημα. Εγκυμονούσες είμαστε, όχι ασθενείς, έτσι; Wink

Αυτά προς ώρας, εύχομαι να έχουμε αίσια πορεία όλες μας ως τον τοκετό, φιλιά..θα τα λέμε!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tinh k esy ?mallon to anxos gia ola osa erxontai kai to swma mas pou exei pia kourastei,exw k egw kamia fora taxypalmies alla 140 kai 160 pou eixate eseis pote! Gaga-vouza kalwshrthes k eyxaristoume gia thn katatopish,den mas emeine poly akoma,na sou pane k esena ola kala,pote exeis pit esy?

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημερα αναστατωμενες μου κοπελιές  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 24 215994  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 24 215994  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 24 215994

Τινη μου και εσυ ?!!Αχ βρε αγαπη μου ευτυχως που περασε γρηγορα !!!

gaga-vouza καλως ορισες και με το καλο να ερθει το νεο μελος της οικογενειας με μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Ινάκο..σταθερή αξία στο ξύπνημα ρολόι είσαι!!!!ΚΑλημέρα και στα υπόλοιπα κοιλουμπόνια!!!!Gaga vouza καλωσήρθες εύχομαι τα καλύτερα θα τα λέμε από εδώ να μας ηρεμείς με τις συμβουλές σου κιόλας!!!

Εμένα πήγαν για μπανάκι Μάκης -μπαμπάς ανηψιά και αδερφή μου με το βαρκάκι μας....στην Εύβοια ....στους Πεταλιούς ένα εξωτικό μέρος και σηκώθηκα να τους ξεπροβοδίσω...προφανώς εγώ εδώ(η γυναικολόγος δενμε αφήνει εμένα)με τη μάνα μου για γενική και τον γαμπρό μου....(αυτος φοβάται χωρίς εμένα δεν πάει πουθένα λόγω τουοτι είμαι πρώην κολυμβήτρια και ναυαγωσώστρια και φοβάται πολύ το νερό είναι βουνίσιος...Ναουσαίος πάνω Έδεσσα)κατα τα άλλα όλα μια χαρά κοιμήθηκα μια χαρά....βλέπω οι περιπέτειες και τα άγχη συνεχίζονται...ας το πάρουμε απόφαση ένα χέσιμο θα το νιώθουμε....τι να κάνουμε πλησιάζουμε είμαστε πρωτότοκες και η φρίκη βαράει κόκκινα....!!!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βικακι μου και νομιζω οτι σαν πρωτοτοκες ειναι μεσα στο προγραμμα και αυτο ... να το περασετε και εσεις ... αυτα κανουν την εμπειρια για τα επομενα !!! Very Happy

Θυμαστε προ καιρο (μηνες)που σας ρωτουσα για τα κερασματα γεννας (μικρα αναμνηστικα εκτος των γλυκων) που κανουμε εδω στην Κρητη ? !! Χθες πηγα σε ενα μαγαζι που φτιαχνει μπομπονιερες και τις παρηγγειλα !!! Διαλεξα εικονα που θα την κρατησουν ολοι 50 τμχ χ 1.5ευρω = 75 ευρω φτιαγμενες σε κουτακι στολισμενες

την βρηκα και εδω στο ιντερνετ την ιδια δειτε να μου πειτε την γνωμη σας

http://www.mpomponieracenter.gr/%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%8A%CF%8C%CE%BD%CF%84%CE%B1/%CE%9C%CF%80%CE%BF%CE%BC%CF%80%CE%BF%CE%BD%CE%B9%CE%AD%CF%81%CE%B5%CF%82%CE%93%CE%AC%CE%BC%CE%BF%CF%85&%CE%92%CE%AC%CF%80%CF%84%CE%B9%CF%83%CE%B7%CF%82/%CE%98%CF%81%CE%B7%CF%83%CE%BA%CE%B5%CF%85%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AD%CF%82%CE%B5%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CE%BD%CE%B5%CF%82/%CE%9C%CF%80%CE%BF%CE%BC%CF%80%CE%BF%CE%BD%CE%B9%CE%AD%CF%81%CE%B1%CE%B3%CE%AC%CE%BC%CE%BF%CF%85%CE%AE%CE%B2%CE%AC%CF%80%CF%84%CE%B9%CF%83%CE%B7%CF%82%CE%B5%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CE%BD%CE%B150630.html

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα και απο μενα!
Gaga vouza με το καλο το μωρακι σου?φαινομαστε οτι ειμαστε πολυ αγχωμενες ε? Wink
χμχμ....το σημερινο μου....εχω την αισθηση οτι μικραινε η κοιλια μου...αχα!καλο ε?αλλα αυριο εχω γιατρο...κατσε να του τα πω να φρικαρει μια και καλη.μωρε απο τοτε που μου ειπανε οτι οι μύκητες μπορει να τρυπησουνε το σακο εχω φαει τρελο κολλημα...εννοειται πως θεωρω οτι το εχω παθει..... Crying or Very sad

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
inakriti έγραψε:Βικακι μου και νομιζω οτι σαν πρωτοτοκες ειναι μεσα στο προγραμμα και αυτο ... να το περασετε και εσεις ... αυτα κανουν την εμπειρια για τα επομενα !!! Very Happy

Θυμαστε προ καιρο (μηνες)που σας ρωτουσα για τα κερασματα γεννας (μικρα αναμνηστικα εκτος των γλυκων) που κανουμε εδω στην Κρητη ? !! Χθες πηγα σε ενα μαγαζι που φτιαχνει μπομπονιερες και τις παρηγγειλα !!! Διαλεξα εικονα που θα την κρατησουν ολοι 50 τμχ χ 1.5ευρω = 75 ευρω φτιαγμενες σε κουτακι στολισμενες

την βρηκα και εδω στο ιντερνετ την ιδια δειτε να μου πειτε την γνωμη σας

http://www.mpomponieracenter.gr/%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%8A%CF%8C%CE%BD%CF%84%CE%B1/%CE%9C%CF%80%CE%BF%CE%BC%CF%80%CE%BF%CE%BD%CE%B9%CE%AD%CF%81%CE%B5%CF%82%CE%93%CE%AC%CE%BC%CE%BF%CF%85&%CE%92%CE%AC%CF%80%CF%84%CE%B9%CF%83%CE%B7%CF%82/%CE%98%CF%81%CE%B7%CF%83%CE%BA%CE%B5%CF%85%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AD%CF%82%CE%B5%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CE%BD%CE%B5%CF%82/%CE%9C%CF%80%CE%BF%CE%BC%CF%80%CE%BF%CE%BD%CE%B9%CE%AD%CF%81%CE%B1%CE%B3%CE%AC%CE%BC%CE%BF%CF%85%CE%AE%CE%B2%CE%AC%CF%80%CF%84%CE%B9%CF%83%CE%B7%CF%82%CE%B5%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CE%BD%CE%B150630.html


καλημερα ινα!!!!τελειες οι εικονιτσες!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 24 215994  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 24 215994 και απο τιμη μια χαρα και καλα το σκεφτηκες!ολοι θα τις κρατησουνε! Wink

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα!!! Ινα πολυ πολυ πρωτοτυπες κ ωραιες οι εικονιτσες!! Εγω δε ξερω για κερασματα γεννας.. Μμμμ μαλλον για κανενα κουτι γλυκα με κοβω να παιρνω....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις