Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
412 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 412 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 40]

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Koutsounaki2810 έγραψε:Αχ Τνακι μου πως σε καταλαβαίνω με αυτό το παλιοτσίγαρο,κι εγώ συνεχώς λέω ότι θα το κόψω αλλά τπτ.Ο άντρας μου δεν καπνίζει και με βρίζει απο το πρωί ως το βράδυ,ο γιατρός μου μου είπε μέχρι πέντε,εγώ του βγάζω τα μάτια,δέκα τα κάνω σίγουρα και νιώθω και. Τύψεις για την μπουμπού μου!!!!!Κι εμένα αυτό είναι το άγχος μου!!!!!Όταν βγαίνουμε έξω δεν καπνίζω γιατί νομίζω ότι όλοι με κοιτάνε και με βρίζουν και έτσι δεν το ευχαριστιέμαι το έξω!!!!!!Πόσο εβδομάδων είσαι εσύ τώρα;


Ελευθερία
Έγραψα απο κάτω το όνομα μου,έτσι δεν πρέπει να κάνουμε;;;;Είμαι λίγο ακόμα στο ψάξιμο!

Ο γιατρός σου το ξέρει για το τσιγάρο; κι εγώ το ίδιο θέμα έχω με το Μάνο μου, το πρεζάκι και στα κρυφά καπνίζω όταν είναι σε άλλο δωμάτιο, λες και θέλει το κακό μου..να ανάψουμε μια λαμπάδα να ναι οι κοπελίτσες μας καλά..

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευχαριστω πολυ κοριτσια.Και εκεινος μου ειπε οτι το καλυτερο δωρο του το κανω φετος!!!Οσο για το τσιγαρο αφηστε τα.Εκει που για 2 μερες εκανα μονο 4 τωρα το εχω παραχεσει και ξεπερναω τα 15.Αλλα ειπα θα κλειστω στο σπιτι τωρα που δεν δουλευω και θα το παλεψω με νυχια και με δοντια!!!Καθε μερα το ιδιο αγχος.Τελικα πιο πολυ με αγχωνει το ρημαδι παρα με ξεαγχωνει.Οποτε????Διαβασα και καπου οτι η νικοτινη βοηθαει και στις αυπνιες!!!Αστα κομματια.

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια μια λαμπαδα κια για τον γιο μου!!!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τινη κ εγω σε καταλαβαινω απολυτα...

απο την αρχη της εγκυμοσυνης μου ελεγα μακαρι να καταφερω να φτασω μεχρι την ΠΗΤ μου... τωρα οσο περναει ο καιρος και ειδικα τις τελευταιες μερες σκεφτομαι ακομα κ μια εβδομαδα να παρει απο τον 9ο καλα ειναι (για να μην πω μερικες μερουλες)... και εγω δεν αντεχω αλλο την εγκυμοσυνη, αυτο που θελω ειναι να ξανανιωσω δυνατη...

να φανταστεις οτι ηδη εχω κοψει και τα χαπια για τις συσπασεις που επαιρνα... μου την ειπε λιγο χτες ο γιατρος... αλλα με επιβαρυναν κ αυτα αρκετα...

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ναι το ξέρει και φωνάζει και εκείνος,όποτε πάμε του τα λέει όλα ο ρουφιάνος ο άντρας μου!Με αφήνει μέχρι πέντε γιατί ξέρει ότι δεν αντέχουν τα νεύρα μου!Ο δικός σου γιατρός το ξέρει;Τα μπουμπούκια μας να είναι καλά και τπτ άλλο!Η μαμά έγγυος σε μένα κάπνιζε κανονικά και δεν είχα κανένα πρόβλημα,στον αδερφό μου δεν κάπνιζε καθόλου και έκανε διατροφή κι ο αδερφός μου βγήκε με άσθμα!Άρα όλα είναι τυχερά, αρκεί και εμείς να μην κυνηγάμε την τύχη μας!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νικη τελειωσες με την δουλεια ε?  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 32 328109

καλη ξεκουραση τωρα... κοιτα να ευχαριστηθεις αυτες τις μερες που απεμειναν...

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και εγω ελπιζω να τις ευχαριστηθω εμυ μου και να μην φρικαρω!!!Ειναι και το οικονομικο που με σκεφτομαι!!!!Αλλα ειπαμε καμια αρνητικη σκεψη και ολα θα πανε καλα.Θα ξεκινησουμε και τις ετοιμασιες για βαλιτσες και το δωματιο του παιδιου που δεν εχουμε κανει τιποτααααααα ακομα!!!Οποτε νομιζω οτι θα περασει ο καιρος χωρις να το καταλαβω!!!!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
θα περασει πολυ γρηγορα... ειναι ωραιες ασχολιες αυτες!!! και θα δεις οτι θα τις ευχαριστηθεις...

το οικονομικο δεν πρεπει να το αφηνουμε να μας χαλαει... οσο και να στεναχωριομαστε λεφτα δεν θα ερθουν.. οποτε αστο!!!

Gaga-vouza


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Τα γλυκά για τις καούρες και δη η σοκολάτα, αποδείχθηκαν θάνατος για μένα. Πονάω και το σάλιο μου να καταπιώ. Έτσι τρώω κανα γλυκό του κουταλιού με τον απογευματινό ελληνικό που πίνω.
Εκείνο που με βοηθάει είναι ένα ποτήρι νερό με διαλυμένο γιαούρτι (ματάνι λέγεται), ή το να μασήσω ένα χάπι ασβεστίου. Maalox ταμπλέτα που και που, αλλά είναι αποτελεσματικό.
Το κωλοτσίγαρο το καπνίζω με τύψεις, κυρίως επειδή στα μπαράκια, στις επισκέψεις και στις βόλτες αντέχω χωρίς αυτό, ενώ στο σπίτι είναι κομμάτι της διαδικασίας του καφέ, δηλαδή της απόλαυσης. Πάντως το να δοκιμάσω ελαφρές μάρκες που δε μου αρέσουν, αποδείχθηκε ανοησία ..ξαναγύρισα με λαχτάρα στα δικά μου. Αυτοεπιβολή μηδέν..

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλα σιγουρα δεν θα φτιαξει το οικονομικο!!!!Απλα δεν μπορεις και να μην το σκεφτεις μια στο τοσο!!!Θα τα καταφερουμε ομως!!!Παω λιγο να ξαπλωσω γιατι ειμαι πτωμα και το βραδυ εχουμε γλεντακι!!!Αμα μπορεσω θα μπω αργοτερα!!!Πολλα φιλακια κοκονες μου  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 32 417472  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 32 417472

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλη ξεκουραση Νικη...

καλα να περασετε το βραδυ!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κοιλουμπόνιαααααααααααα...!!!Γιωτάκο μια χαρά ο μπεμπίτος....τι καλά....!!!

ΚΑούρες(δεν έχω πολύ συχνές αλλά δεν με ενοχλούν και τόσο όταν έχω)-γραμμές(την έχω βγάλει και είναι εντονότατη εμένα παρακαλώ....) και τριχοφοιϊα φλέβες(είμαι σαν αρκούδα στη κοιλιά και ξεχωρίζεις όλες τις φλέβες)και σαφώς τσιγάρο....(καπνίζω 15 και δεν μπορώ να τα ελάτώσω με τίποτα)τι ωραία θέματα....!!!!

Εμείς σήμερα κάναμε το γύρο του τρελού...βγήκαμε βάλαμε βενζίνη στο αμάξι το πλύναμε....πήγαμε να πάρουμε τροφές για τα ζώα....σαγιονάρες αντιολισθητικές για μένα για τη βαλίτσα....σούπερ μάρκετ...σε χρυσοχοείο(που μου πιάσανε το κώλο αλλά ήταν ο μόνος εβραίος ανοιχτός)να πάρω μια ασημένια παραμάνα με ενα σταυρουδάκι και ένα αγοράκι με φίλντισι για να το κάνω δώρο στην πολυαγαπημένη φίλη μου που γέννησε χθές αγοράκι και θα πάμε να την επισκεφτούμε στο Ιασώ σήμερα...και σαφώς πήγαμε και από τη μάνα μου που είχε πάει λαική και μου είχε ψωνίσει........μετά γυρίσαμε σπίτι....μαγείρεψα..γαριδομακαρονάδα να φάμε και σαπίσαμε για ύπνο(ο Μάκης εγώ κάνω το κούκο)αυτά τα νέα μου!!!!Ο μπέμπης εντωμεταξί με έχει ταράξει στη μετακόμιση....μάλλον θα χαλάρωσα και εγώ...μετά το συμβάν και...τον αισθάνομαι πιο ενεργητικό!!!

Κάποια κοπέλα είναι νοσοκομείο....της εύχομαι να της πάνε όλα καλά....και σαφώς καλύτερα στο νοσοκομείο από ότι στο σπίτι....!!!

Σοφάκο έχεις γιατρό???περιμένουμε νέα!!!!

Νικάκι να χαίρεσαι τον άντρα σου.........και πολλά φιλούνια!!

Έμμυ είχες πάει και εσύ γιατρό η έχω μπερδέψει τα τεράστια μπούτια μου???

Στις υπόλοιπές πολλά φιλούνια!!!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ελα ρε Βικη και ελεγα που εισαι...

χαμος σημερα ε?

και εμεις τον ειδαμε χτες τον μπεμπη μας... ο οποιος επιμενει πεισματαρικα να μην μας δειχνει την φατσα του!!! οχι μονο ειναι κρυμμενος στον πλακουντα, αλλα ειχε και χερι μπροστα!!! τι να πεις!! αλλα ομως τα ποδια ορθανοιχτα... οτι εχει να μας το επιδεικνυει!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μια χαρά Εμάκο μου μπράβο...όλα κομπλέ δεν σας είπε τίποτις ο γιατρός???πλακούντες κιλά...τα γνωστά???

Άσε με με το άμαξι πέρα δώθε ανέβα κατέβα.... σα τη τρελή!!!

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γειά σας κοριτσάρες μου!
Σούπερ τα νέα απο τα μωράκια σας, εγώ θα ππαω την άλλη εβδομάδα.
Εμείς σήμερα τελειώσαμε τον σχεδιασμό της ταπετσαρίες για το δωμάτιο των αγοριών μου και είμαι πολύ χαρούμενη Very Happy

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας και πάλι από μένα...
Με εχει πιάσει μια τρελή υπνηλία σήμερα δε ξέρω τι έχω πάθει, την έπεσα πόσες φορές μέχρι τώρα.. είμαι και μόνη και βαριέμαι, τώρα έκανα ένα καφε να στανιάρω μπας και συνέλθω και ξεκινήσω να κάνω καμια δουλειά.

Βικάκο τι καλά κάνατε τόσες δουλίτσε σήμερα φουλ η μέρα! Καλά μην είσαι χαζή ξαπλωσε κι εσυ να ξεκουραστείς λίγο τουλάχιστον να ξεκουραστει ο μπέμπης. Να της ζήσει το αγοράκι της φίλης σου τι καλά, αντε να μας πεις τίποτα νέα μάθε ότι μπορείς, κοινώς τάραξέ τη στις ερωτήσεις... Razz
Αυτή την παραμανούλα ήθελα να την πάρω κι εγώ για το παιδάκι μου το καλό αλλά σκέφτομαι κιόλας μη μου φέρει κάποιος οπότε μπορέι να το αφήσω για πιο μετα.
Και να σαι καλά για τις σαγιονάρες που το θύμισες γιατί το χα ξεχάσει...

Τι κάνετε οι υπόλοιπες με τι ασχολείστε? Μην ανχώνεστε τόσο με το τσγάρο τόσα κορίτσια γέννησαν υγειέστατα παιδάκια ενω κάπνιζαν μη καταδικάζετε τον εαυτό σας.

Εμη στο κρατάει για έκπληξη ρε το προσωπάκι να το δεις οταν γεννηθει και να τρελαθείς... κουκλάκι θα είναι θα δεις.
Κι εμένα είχε το χέρι μπροστά, ο γιατρός και ο Αποστόλης το είδανε λίγο εγώ στην κοσμαρα μου δεν μπορεσα να διακρίνω κάτι φαντάσου!!! Αλλά από τη χαρά μου που είναι καλά δε με πολυένοιαξε..

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχχαχαχα!Γιωτάκο καλησπέρααααααααααα!!!

ΡΕ συ και εγώ όταν μου δέιχνει η γιατρός κοιτάω σαν χάνος και μου λέει το βλέπεις και πολλές φορές δεν παίρνω χάμπάρι τίποτις.....και απλακουνάω κεφάλι οτι το κατάλαβα για να μην γίνω ρεζίλι....και μετά ρωτάω το Μάκη και μου λέει καλά αφού μας τα εξηγούσε...δεν τα είδες???Μπααααααααααα εγώ πέρα απο κεφάλι και ραχοκοκαλιά τα άλλα τα μαντεύω..μας κάνει και απλό υπέρηχο εμάς οπόταν....κλάφταααααααααααααα!!!!

Ηρθε χθές η φίλη μου που είχε γενήσει στο Μητέρα.....με το 2,5 μηνών μπέμπη(που της λέγανε 9 μήνες κορίτσι και βγήκε αγόρι)για όσες θέλετε να θηλάσετε και καπνίζετε αυτή το ΄κάνει(κάνει 7 τσιγάρα)και ο μπέμπης είναι θρεφτάρι και μια χαρά.....μου είπε τη διαδικασία τοκετού πήγε χωρίς επισκληρίδιο....αλλάτελικά τον έβγαλε με καισαρική και ολική νάρκωση διότι ξεκίνησε να πονάει και υπέφερε και ζήτησε την επισκληρίδιο αλλά λόγω του οτι έπαιρνε ασπιρίνη(από 6 μηνων είχε γήρανση πλακούντα grade 3 και της λέγανε οτι θα γενήσει πρόωρα..αλλά αντι αυτού γέννησε 39 εβδομάδων και 4 μέρες 2750 ο μπεμπης)δεν της την κάνανε και πήγανε με ολική νάρκωση και καισαρική!!!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι το θυμάμαι.. πωπω πέρασαν 2,5 μήνες??? Τρελάθηκα τώρα σαν χτες μου φαίνεται! Μια χαρά οπότε και θηλάζει δες!
Πιστεύω πια να το ξεπέρασε το σοκ και να συνήθησε με το αγόρι.. Ωραια καλό είναι να ακούμε τις ιστορίες τους να προετοιμαζόμαστε, κάθε περίπτωση είναι διαφορετική!
Κι εμας ο υπέρηχος απλός ασπρόμαυρος είναι και δε πολυβγάζεις άκρη πέρα από τα βασικά, τώρα έλεγε αυτός πάνω χείλος κάτω χείλος, ρουθουνάκι... εγώ δε μιλούσα σαν χάνος ο αποστόλης να λέει ναι ναι νάτο!(εκει που μέχρι χτες δε ξεχώριζε το κεφάλι από το στομάχι) και του λέω μετα μας δούλευες ή τα εβλεπες όντως και λέει τα έβλεπα, βγάλε άκρη... θα μας τρελάνουν αυτοί!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οτί να ναι παιδί μου άσε με μοασ γίνανε και ειδικοί τώρα....!!!Γιωτάκο σε αφήνω ξύπνσε ο Μάκης και πάμε για καφεδάκι τα φιλιά μου και τα λέμε αργότερα!!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vgog65 έγραψε:Οτί να ναι παιδί μου άσε με μοασ γίνανε και ειδικοί τώρα....!!!Γιωτάκο σε αφήνω ξύπνσε ο Μάκης και πάμε για καφεδάκι τα φιλιά μου και τα λέμε αργότερα!!!
 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 32 417472  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 32 417472  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 32 417472
καλά να περάσετε...

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
http://www.baby2see.com/pregnancy_weight_calculator.html

Βρήκα αυτό που δείχνει περίπου το μέσο όρο αύξησης του βάρους μας ανά εβδομάδα ως το μέγιστο επιτρεπόμενο στο τέλος της κύησης..για όποια ενδιαφέρεται!

Βικάκο μου και Γιωτάκι την καλησπέρα μου!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου Τινάκο...
μελετούσα το διάγραμμά μου χαχαχα ε βγαίνω λίγο από τα όρια αλλά "λίγο" χαχαχα δε πειράζει.

Υπαρχει κανένα να λέει πως τα χάνεις μετά Razz αστειεύομαι!

Με έχουνε φάει οι σκέψεις τι να κάνουμε αυριο που είναι η γιορτή μου και είμαστε οι 3μας (εγώ ο καλός μου και ο μπεμπης..) δεν περιμένουμε κανένα δηλαδή και από χρήματα δεν παίζουν και πολλά...
Δε θέλω κάτι ιδιαίτερο απλά να περάσουμε καλά και να ναι κατι διαφορετικό από μια Κυριακή για μπανιο ας πουμε, να έχω να το θυμάμαι...

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα εγκυούλες!Τί κάνετε;

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
giotaki2 έγραψε:
Με έχουνε φάει οι σκέψεις τι να κάνουμε αυριο που είναι η γιορτή μου και είμαστε οι 3μας (εγώ ο καλός μου και ο μπεμπης..) δεν περιμένουμε κανένα δηλαδή και από χρήματα δεν παίζουν και πολλά...
Δε θέλω κάτι ιδιαίτερο απλά να περάσουμε καλά και να ναι κατι διαφορετικό από μια Κυριακή για μπανιο ας πουμε, να έχω να το θυμάμαι...
Εγώ πάλι που το για το μεσημέρι δεν ήθελα γιορτές και πανηγύρια και η μάνα μου ετοιμάζει τραπέζι με τον αδερφό μου και τα πεθερικά μου.... πως την γλιτώνω;
Θα προτιμούσα να περάσω τη γιορτή μου με μια βόλτα στη θάλασσα με τον άντρα μου και τα παιδιά μου, έλα όμως που δεν μπορώ να αρνηθώ γμτ.

Καλησπέρα είπα... δεν είπα...
Καλησπέρα λοιπόν!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 32 209536 Μα που πήγατε όλες σήμερα????

θα βγω κι εγώ οπότε, θα πάω να χαζέψω λίγο tv και να την πέσω γιατί έχω και να ξυπνησω στις 2 για την αντιβίωση..

 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 32 502437 σας καληνυχτώ και μένω εδώ μοναχούλα μου.... Razz

Θα τα πούμε το πρωί να έχετε όλες ένα όμορφο βράδυ!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 32 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις