Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
491 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 491 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 40]

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Η ΠΛΑΚΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ? ΟΤΑΝ ΑΝΟΙΞΑΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΤΑ ΜΕ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΩΡΑ ΤΑ ΔΙΑΛΕΞΑ ΚΙΟΛΑΣ ΔΕΝ ΤΑ ΠΗΡΑ ΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΤΗ ΟΛΑ ΝΑ ΤΑ ΕΠΕΡΝΑ ???????????ΝΤΡΟΠΗ...ΧΑΧΑΧΑΑ  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 17 215994  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 17 215994  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 17 215994  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 17 215994
ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΣ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙΑ

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γειά σας αγάπες!
Μόλις γυρίσαμε κι εμείς απο τα ψώνια μας!

Πήραμε τα πάντα (καλά δνε ήταν και πολλά αυτά που θέλαμε αφου λίγο πολύ τα είχαμε όλα) μέχρι και το βιβλίο - άλμπουμ για τον πρώτο χρόνο του μωρού
και μας μένει τώρα μόνο να κάνω παραγγελία τις υφασμάτινες πάνες.
Πάει κι αυτό Very Happy

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
megeia sas Stelitsa !! Na sou pwww.. ti yfasmatines panes? aytes pou pleneis ennoeis??? Gia enhmerwse me an mporeis vevaia.

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
δεν τησ ξερω αυτες της πανες που πλενεις θα ειναι βολικο να πλενεις και πανες

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
oute k egw tis kserw..ena vivlio egkymosynhs p exw omws tis anaferei..k leei an xrisimopoihseis aytes tha xreiasteis 25,gi ayto rwthsa thn stella na me katatopisei.

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ουτε συ κοιμασαι Πηνελοπη μου;

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Oxi edw xazeypoume sta laptop..koimomaste pada arga gia na einai sigouros o ypnos ! Twra se ligo logika. Esy pws eisai simera,pas kalytera?

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και γω μια απο τα ιδια. αν δε γινει 2-3 δε με παιρνει ο υπνος...
ναι ειμαι καλυτερα ευχαριστω που ρωτας καλη μου.. πηγα ειδα καποιους φιλους κιολας και ενιωσα καλυτερα αλλα αμα επεστρεψα σπιτι με επιασε ενα φοβερο ψιχοπλακωμα δε ξερω γιατι...

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
einai p twra ligo-poly exoume kathilothei sta spitia mas k ligo i anamonh ligo i agwnia..ligo i varemara ..einai k kalokairi k dyskoleyei i katastash, k egw otan gyrname spiti lew paw sto klouvaki mou Smile

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι και λεμε καλυτερα εδω παρα αλλου!!! σπιτακι και τιποτε αλλο!
σπιτι βαριομαστε και θελουμε να βγουμε και αμα βγουμε δε μας χωραει ο τοπος και θελουμε να επιστρεψουμε σπιτι Very Happy Very Happy

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nai!ma ti pragma k ayto! Egw to lew tou xronou to kalokairi tha lysaksw olo eksw apo to prwi mexri to vrady..k o mikros allo p den tha thelei! paw na kanw ena tsigaraki me ton mpamph sto mpalkoni k erxomai ektos an apofasisoume ypno, smouats gia thn wra :*

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μακαρι να μας αφηνουν τα μικρα και εννοειται θα γυριζουμε ολη μερα Very Happy Very Happy
με τα μωρακια μας εννοειται!!
οκ καλη μου, φιλακια πολλα και καλο σας βραδυ  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 17 379767  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 17 379767  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 17 379767

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσάρες μου! εμένα με πήρε ο ύπνος στην τιβι από τις 12 και ξύπνησα από τις 05:30 αλλά να σας πω την αλήθεια απολαμβάνω την πρωινή δροσιά όσο τίποτα! πριν κοιμηθώ έφαγα η αθεόφοβη 2 πίτες γύρο και μισό πακέτο μπισκότα digestive (για τη χώνεψη!) αλλά παρόλα αυτά κοιμήθηκα μια χαρά, ούτε καούρες, ούτε τίποτα (φτου - φτου!)..

Ευχαριστώ για τα σχόλιά σας για τη φώτο, όλοι με ρωτάνε βέβαια αν έχω αγόρι γιατί είναι μυτερή! έχει γούστο να συμβαίνουν τέτοια λάθη στον 8ο που είμαι και τα έχω πάρει όλα ροζ!! χαχαχαχα

Διάβασα για το "σοπινγκ" που κάνατε από γνωστούς και συγγενείς, καλέ τί γυφτιές και χαζά, αν εσείς πήρατε μόνο ρούχα εγώ πρέπει να είμαι η αρχιγύφτισσα εδώ που μόνο κρεβατάκι και καροτσάκι θα πάρουμε, εντάξει και τη βαλιτσούλα με τα πρώτα πραγματάκια..δεν έχει ντροπές σε αυτά, κι εγώ τα δικά μου θα τα δώσω αργότερα από το να μου πιάνουν χώρο γιατί (μεγάλη κουβέντα να μην πω) δεν με βλέπω εύκολα να ξανααποφασίζω να μείνω έγκυος..άλλωστε μοναχοπαίδι είμαι κι εγώ, άσχημα πέρασα; αντιθέτως!

Σοφάκι μου να σε ρωτήσω..τα ρουχαλάκια τα πλύνατε στο χέρι ή στο πλυντήριο; εγώ δυστυχώς μόνο πεθερούλα έχω εδώ και θα τα αναλάβει, η μανούλα και ο μπαμπούλης θα έρθουν με το που θα μπω στο μήνα μου να κάτσουν περισσότερο μετά..και απ'ότι μου είπε η Ίνα μαλακτικό δεν βάζουμε παρά μόνο το προδέρμ το απορρυπαντικό..αυτά που θέλω να πλύνω εγώ άλλα είναι ροζουλί και άλλα άσπρα, μήπως ξεβάφουν μεταξύ τους, να τα πλέναμε στο χέρι; γιατί είναι και τα κουβερτάκια, μια φλις και μια βαμβακερή κουβερούλα που μάλλον πλυντήριο δεν μπαίνουν..καμιά ιδέα ρε κορίτσια;

Πηνελόπη μου, μιας και το ανέφερες, εσύ πόσο καπνίζεις τώρα στην εγκυμοσύνη; εγώ κορίτσια πάλι αφέθηκα, δεν ελαττώνεται με τίποτα..όλη μέρα προσεύχομαι να είναι καλά η μπουμπού αλλιώς θα κι εγώ δεν ξέρω τί θα κάνω..

Με έπιασε πολυλογία πρωί πρωί, θα τα πούμε όταν ξυπνήσετε κορίτσια καλύτερα!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημέρα σε όλες τις εγκυούλες.. άντε να έχουμε ένα όμορφο Σαβ/κο...

Τινάκο δε σε κολάει ο ύπνος ε?
Τα digestive τα έφαγες από πάνω για να δώσεις μία νότα διαίτης στο γεύμα φαντάζομαι... Razz
Εγώ ξύπνησα και επειδή έλειπα δεν υπάρχει τπτ φαγώσιμο, παρα μόνο ένα κουτάκι digestive οπότε θα το ρίξω κι εγώ σ΄αυτά μέχρι να γυρίσει ο καλός μου από υπηρεσία να φέρει κάτι να φάμε...

Εγώ να σου πω απόψε κοιμήθηκα σχετικά καλά, αν και μόνη μου, μόνο για τουαλέτα ξυπνούσα και ξανακοιμόμουν..

Τα ρουχαλάκια ρε συ χωρισέ τα σε λευκα και χρωματιστα και βαλτα χωριστα αν μπορείς. Ας είναι και μισό το πλυντήριο.
Οι κουβερτούλες μπαίνουν κανονικά μωρέ σιγά τι θα πάθουν, εγώ πάντως θα τις βάλω.
Και μαλακτικό θα βάλω μόνο στην προίκα και τα σχετικα, στα ρουχαλάκια και τα σεντονάκια όχι.
Μετά εννοείται όλα σιδέρωμα έτσι.  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 17 517142
Κι εγώ από σήμερα αρχίζω πλύσημο..  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 17 93981

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
giotaki2 έγραψε:Kαλημέρα σε όλες τις εγκυούλες.. άντε να έχουμε ένα όμορφο Σαβ/κο...

Τινάκο δε σε κολάει ο ύπνος ε?
Τα digestive τα έφαγες από πάνω για να δώσεις μία νότα διαίτης στο γεύμα φαντάζομαι... Razz
Εγώ ξύπνησα και επειδή έλειπα δεν υπάρχει τπτ φαγώσιμο, παρα μόνο ένα κουτάκι digestive οπότε θα το ρίξω κι εγώ σ΄αυτά μέχρι να γυρίσει ο καλός μου από υπηρεσία να φέρει κάτι να φάμε...

Εγώ να σου πω απόψε κοιμήθηκα σχετικά καλά, αν και μόνη μου, μόνο για τουαλέτα ξυπνούσα και ξανακοιμόμουν..

Τα ρουχαλάκια ρε συ χωρισέ τα σε λευκα και χρωματιστα και βαλτα χωριστα αν μπορείς. Ας είναι και μισό το πλυντήριο.
Οι κουβερτούλες μπαίνουν κανονικά μωρέ σιγά τι θα πάθουν, εγώ πάντως θα τις βάλω.
Και μαλακτικό θα βάλω μόνο στην προίκα και τα σχετικα, στα ρουχαλάκια και τα σεντονάκια όχι.
Μετά εννοείται όλα σιδέρωμα έτσι.  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 17 517142
Κι εγώ από σήμερα αρχίζω πλύσημο..  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 17 93981

Kαλημέρα Γιωτάκι μου! θα ακολουθήσω τη συμβουλή σου για το πλύσιμο, σκέφτομαι για σιγουριά να πάρω και καμιά χρωποπαγίδα να ρίξω μέσα στο πλυντήριο..
Άσε από όρεξη άλλο τίποτα τις τελευταίες μέρες, ούτε η ζέστη με σταματάει, 2 κιλά σε μια βδομάδα πήρα! έφτασα αισίως τα +12 η γουρούνα..
Καλή ευκολία με τις δουλειές κοριτσάκι μου, ευχάριστα μωρέ είναι αυτά! τις ετοιμασίες της μπέμπας τις κάνω με άλλη διάθεση!

Καλό σ/κ!

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τίνη μου ΟΥΑΟΥΑ ρεεεεεεεεεε!!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι ρε, μόνο ευχάριστα; μια σταλίτσα ρουχαλάκια... χαίρεσε αν τα φτιάχνεις..
Και που είσαι μη τα βάλεις και στους 60 βαθμούς θα ξεβάψουν σίγουρα...

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα αγάπες!
Λοιπόν για τις πάνες..
Εγώ θα πάρω 15.
Μέσα παίρνουν κάτι υφασμάτινα πανάκια (που απορροφούν τα τσισακια) αυτά είναι που πλένουμε.
Απο πάνω απο αυτα τα πανάκια μπαίνουν κάτι ειδικά χαρτάκια που κρατούν τα κακάκια.
Αυτά τα χαρτάκια τα πετάμε (δεν πλένουμε κακά δηλ)
Απο ελληνικό σάιτ είδα τις 15 σε πλήρες σετ 300 ευρώ!!!
Απο ΕΒΑΥ βρήακ το σετ 70!!
Εχουν σούστες και μας εξυπνηρετούν απο όταν το παιδί είναι νεογέννητο μέχρι 3ων ετών (που κόβουν τις πάνες)

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα και απο μενα κοριτσια !!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα και απο μενα!!!
τινη εγω τα επλυνα ολα στο πλυντηριο,περασανε απο στεγνωτηριο και μετα σιδερωμα!και μαλακτικο για μπεμπε εβαλα αλλα με τοση αποστειρωση δεν εμεινε μυρωδια.η φαση ειναι με τα καλτσακια.στην αρχη τα εβαζα χυμα και τα εψαχνα στο 8κιλο πλυντηριο.τωρα πητα διχτακι.χιχι!
σημερα εχουμε απιστευη δροσουλα.κοιμηθηκαμε καλα αλλα μας επιασε παλι το αιωνιο προβλημα της τουαλετας!ε μα ελεος πια! Mad

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα!!!!!!!!!! σημερα φευγω απο λευκαδα 24 μερες εκατσα, παμε στο μερος του αντρα μου στα γιαννιτσα. εχω μια στεναχωρια που θα κανω να δω τους γονεις μου ποσο καιρο παλι. με τσιμπισε χτεσ και μια σφήγκα ειχε μπει στο παπουτσι μου και την πάτησα, ολα μαζι. απο την μια χαιρομαι να γυρισω να ετοιμασω τα πραγματα του μωρου και απο την αλλη με πιανει μια θλίψη δεν ξερω ώμος το γιατι.

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maroulo έγραψε:καλημερα!!!!!!!!!! σημερα φευγω απο λευκαδα 24 μερες εκατσα, παμε στο μερος του αντρα μου στα γιαννιτσα. εχω μια στεναχωρια που θα κανω να δω τους γονεις μου ποσο καιρο παλι. με τσιμπισε χτεσ και μια σφήγκα ειχε μπει στο παπουτσι μου και την πάτησα, ολα μαζι. απο την μια χαιρομαι να γυρισω να ετοιμασω τα πραγματα του μωρου και απο την αλλη με πιανει μια θλίψη δεν ξερω ώμος το γιατι.

καλημερα!!!απο γιαννιτσα ε?εκει κοντα ειναι το χωριο μου και σιγουρα θα το ξερει ο αντρας σου!!!!
καλα η λευκαδα δε συγκρινεται με τα γιαννιτσα αλλα μη στεναχωριεσαι.θα κανεις το μωρακι και θα ξαναπας!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kristinaki έγραψε:και γω μια απο τα ιδια. αν δε γινει 2-3 δε με παιρνει ο υπνος...
ναι ειμαι καλυτερα ευχαριστω που ρωτας καλη μου.. πηγα ειδα καποιους φιλους κιολας και ενιωσα καλυτερα αλλα αμα επεστρεψα σπιτι με επιασε ενα φοβερο ψιχοπλακωμα δε ξερω γιατι...


Ρε Χριστινακι τα ιδια και εγω!!!Αμα γυρισω σπιτι ενα πλακωμα αλλο πραγμα!!!Τι ειναι αυτο???Που εγω ημουν σπιτογατα???

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερουδιαααα!!!!!!!!!!!ειμαι πολυ χαρουμενη σημερα γιατι φευγωωωωωω!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 17 328109  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 17 328109  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 17 328109
τι ωραια που αισθανομαι..στα κοριτσια που πηρανε πραγματακια με γεια!!! Razz
εμεις ειχαμε αστεια νυχτα,στις 6 το πρωι μπηκε η μικρη στο δωματιο,αναβοντας ολα τα φωτα κ λεει παμε μεσα στο σαλονι.την πηγα στο κρεβατι της κ κοιμηθηκε σαν πουλακι,κ ξαφνηκα ακουω ενα μπαμ κ ενα αουτς!!κ λεω,παει ο δικος μου επεσε απο το κρεβατι,μπαινω κ τον βλεπω κατω,του λεω τι επαθες?μου λεει κραμπα..μαζι θα γεννησουμε αυτο το μωρο.. τι γελιο ριξαμε δεν λεγεται..κ μετα μου λεει εσυ ποσες φορες πηγες τουαλετα?λεω 2..κ εγω 2 λεει..κοριτσια κοντευα να γεννησω απο τα γελια..

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα στα πιο όμορφα κοιλουμπόνιααααααααααα!!!!

Εγώ κοιμάμαι ευτυχώς εδώ και 2 βράδια σα ζώον(μάλλον ψυχολογικό μετα το συμβάν που με μπούκωσε με ο μαγνήσιο και ίσιωσα)δροσιά κάνει μόνο το πρωί εδώ ...το βράδυ αγκαλιά με το πολυτίμο αρκουδίσιον....!Με τα πράγματα εμείς είμαστε στη διαδικασία που βάζουμε τα αυτοκόλητα.....έχουμε στήσει κρεβατάκι και αλαξιέρα μπανάκι και έχω τακτοποιήσει ρούχα....και μένουν αυτοκόλητα κουρτίνα και φωτιστικό....λέω σήμερα μήπως με πάει ο Μάκης να πάρω της βαλίτσας τα πράγματα....και πάρω και κανένα ρουχαλάκι...για την έξοδο από το μαιευτήριο...η "Ζωζώ" διότι στους κινέζους...βαριούντε να με πάνε........και λέω έτσι είστε θα τα πλησώσουμε τριπλά λοιπόν .......κρίμα....!!!Ο Μάκης είναι σε άδεια...επιτέλους...αλλά μας προκύψανε καινούργια θέματα με το γκαζόν....στο πίσω μέρος βούλιαξε.........τρύπα....νααααααααα παραχώνεις άνθρωπο.....και τέτοια ....και πρέπει να ξαναρίξουμε χώμα και να ξαναστρώσουμε το τάπητα....!!!Θεεεεεεε μου!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις