Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
317 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 317 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 40]

676 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 28 Empty 28/10/2012 Δευ Αυγ 13, 2012 4:14 am

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα μανούλες!!!!Επιτέλους κατάφερα
Να γίνω κι εγώ μέλος!!!!Γεννάω κι εγώ 28/10/2012,και θέλω παρείτσα και κουβεντούλα!!!!!Μπουμπουκίτσα περιμένω!!!!Εσείς;;;;;  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 28 654316  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 28 654316

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Koutsounaki2810 έγραψε:Καλησπέρα μανούλες!!!!Επιτέλους κατάφερα
Να γίνω κι εγώ μέλος!!!!Γεννάω κι εγώ 28/10/2012,και θέλω παρείτσα και κουβεντούλα!!!!!Μπουμπουκίτσα περιμένω!!!!Εσείς;;;;;  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 28 654316  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 28 654316

koutsounaki2810 καλως ορισες με το καλο να ερθει η κορουλα σου ...

ειμαι η Ινα απο Ηρακλειο Κρητης και περιμενω τον δευτερο μου γιο με ΠΗΤ 01/10

εσυ ? το πρωτο σου ? το ονομα σου ? απο που εισαι ...για παρουσιασου πιο επισημα  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 28 875502

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Geia sou koutsounaki k me to kalo na erthei to koritsaki sou,eimai i pinelopi kai perimenw me agwnia agoraki stis 17/10

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Koutsoynaki καλωσηρθες! Ειμαι η ελενα με ΠΗΤ 6/10 κ περιμενω κοριτσακι....
Χθες βραδυ βγηκαμε με ενα φιλο του αντρα μου κ τη καινουρια του κοπελα που ειναι μαια.. Οπως τα λεγαμε λοιπον μου ειπε οτι 8 στις 10 κοπελες την ωρα του τοκετου απο το πολυ σφιξιμο κανουν κ λιγα......καταλαβατε! Εγω απορησα αφου ξερω οτι σου κανουν κλισμα πριν αλλα μου πε οτι και παλι θα σου φυγουν κ οτι καθε φορα που βρισκεται σε γεννα στο χειρουργειο καθαριζει το "χαμο" που γινεται!! Εχει συμβει σε καμια;; Κ καλα το υπολοιπο προσωπικο, το γιατρο μου πως θα τον ξανααντικρυσω μετα το ρεζιλικι αυτο;;;;

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Geia sou elena:P egw ksereis den exw ksanagennhsei ara den mou exei symvei alla sto vivlio pou exw leei pws tis perisoteres fores i mhtera kan den to katalavenei k den ths to lene kiolas. Padws oi giatroi den nomizw na enoxlounte apo ayto,einai i kathimerinothta tous..vevaia einai reziliki megalo gia emas k egw etsi niotho alla den nomizw na mas apasxolisei ekeinh thn wra.

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
cheers Γειά σου Iokasti27,καλώς σας βρήκα!!!Το έχω ακούσει κι εγώ αυτό,αλλά δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει,κι αν συμβαίνει σε όλες τις περιπτώσεις!!!!Πάντως εγώ γεννάω με καισαρική και έτσι δεν νομίζω να μου συμβεί!Τώρα για να το είπε η κοπέλα κάτι θα ξέρει αφού είναι μαία!!!Πόσο εβδομάδων είσαι;

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πηνελοπη ουτε να το σκεφτομαι!! Θα φοβαμαι να σφιχτω μετα απο αυτο!!
Koutsounaki eimai stin 32.... Ευελπιστω να μη παρω και τις 40 και να γεννησω γυρω στην 38 εβδομαδα! Μακαρι..

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας και απο μενα!!!Να καλοσωρισω και εγω τα καινουργια μελη!!!Ειμαι η Νικη και περιμενω το πρωτο μου παιδακι 4/10 αγορακι!Μεγαλωνει πολυ η παρεα μας!!!Σημερα ειναι η τελευταια μου μερα στην δουλεια.Και δεν ξερω εαν πρεπει να χαρω ή να τρελαθω.Εχθες το βραδυ ας πουμε κοιμηθηκα 4 ωρες σερυ και μετα γυρναγα σαν την σβουρα!!!Και λεω αμα δεν δουλευω τι θα κανω????Θα πρεπει να βρω ασχολιες για να περναει το βραδυ!!!!και απο πριξημο αλλο τιποτα.Χερια ποδια εχουνε γινει σαν μπουκαλες οξυγονου!!!!

Για τα κοριτσακια που εχουν ραντεβου με τα παιδακια τους σημερα να εχουν καλα αποτελεσματα και να τα ευχαριστηθουν.Εγω ακομα αργω.Εχω ραντεβου 3/9!!

Τινη αυτο που σου κανανε στο ικα ειναι απεριγραπτο.Εγω πηγα την παρασκευη που μας περασε,μεσα σε 10 λεπτα ειχα τελειωσει.Αυτο που σου εκανε αυτη ειναι για πολλες κλωτσιες!!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσακια μου μπηκα να σας χαιρετησω. μου λειψατε πολυ αλλα δυστυχως αυτες τις μερες δεν εχω ιντερνετ οποταν μπηκα τωρα λιγο απο το μαγαζι του Γιαννη. δε προλαβα να σας διαβασω αναλυτικα αλλα ενα περιπου ειδα οτι ειστε ολες καλα και χαρηκα...

Λοιπον εμεις τραβηξαμε μια απιστευτη τρομαρα χθες στο χωριο. Ενας ανευθυνος εμπηρηστης αναψε φωτια στο διπλανο χωριο , με αποτελεσμα να επεκταθει ραγδαια και κοντα σε μας... Εγινε εκκενωση των διπλανων χωριων γιατι η φωτια αλλαζε κατευθυνση και ηταν τεραστια και δε μπορουσαν να τη σβησουν ουτε τα τοσα αεροπλανα που επιστρατευτηκαν...Κινδυνεψαμε και μεις εδω/... εκτες εκλαια συνεχεια απο το φοβο μου... προσ το παρον ειμαστε εκτος κινδυνου αλλα αναζωπυρωθηκε παλι.. και τωρα δινουν μαχη με τις φλογες παλι η πυροσβεστικη υπηρεσια.. ας ελπισουμε ολα να πανε καλα...

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σου και σένα Νίκη μου,αχ τί τυχερή που είσαι που σταματάς σήμερα,εγώ έχω άλλες δύο εβδομάδες μπροστά μου!Τουλάχιστον αν δεν κοιμάσαι τα βράδια το πρωί δεν θα κουτουλάς απο την νύχτα όπως εγώ σήμερα!!!!!Γιατί κι εγώ δεν κοιμάμαι τα βράδια!!!Μία το στομάχι μου,μία η ζέστη,μία το ροχαλητό του άντρα μου!!!Λοιπόν είσαι τυχερηηηηή!!!!
 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 28 654316

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Koutsoynaki καλώς βρεθήκαμε! Είμαι η Τίνη με ΠΗΤ 6/10 κ περιμένω κοριτσακι...Πές μας αν θέλεις το μικρό σου όνομα και από πού είσαι!

Νικάκι μου, ακριβώς έτσι ένιωθα κι εγώ η εργασιομανής, τί θα κάνω όλη μέρα σπίτι έχοντας συνηθίσει αλλιώς..λοιπόν σου λέω ότι 3 μέρες κράτησε η τρέλα μου να μην με χωράει ο τόπος..από 'κει και πέρα απολαμβάνω υπνάκους ό,τι άσχετες ώρες θέλεις κατά τη διάρκεια της μέρας (αφού ξυπνάω από το χάραμα - αυτή η συνήθεια από τη δουλειά ακόμη δεν έφυγε), πήρα τηλ ένα σωρό φίλες και συγγενείς που είχα παραμελήσει πραγματικά 4 χρόνια στο νησί μόνο να δουλεύω, συμμάζεψα την ντυολάπα μου και την έκανα κούκλα..τί να σου πώ..πίστεψέ με θα το ευχαριστηθείς τόσο που όταν θα έρθει η μέρα να γυρίσεις στη δουλεια, πάλι έτσι θα σκέφτεσαι..η δύναμη της συνήθειας..

Χριστινάκι μου, είναι πολύ άσχημο να ταραζόμαστε στη διάρκεια της εγκυμοσύνης μας με τον έναν ή τον άλλο τρόπο..ηρέμησε γλυκιά μου, η μπέμπα θέλει μια μανούλα χαλαρή, πάει πέρασε το χθεσινό και τώρα είστε ασφαλείς..ναι;

Πηνελόπη και Έλενα καλησπέρα! κι εμένα με ανησυχεί το θέμα με το κλύσμα, και αν πονάει, και αυτό που θίξατε ότι πάντα κάνει μένει, και να μην είναι σε αυτά ο Μάνος μου μπροστά (τον άφησε τελικά ο γιατρός να μπει στον τοκετό εφόσον είναι φυσιολογικός στο νοσοκομείο), γενικώς είμαι πολύ αγχωμένη ΚΑΙ για αυτό..Καλύτερα ό,τι και να γίνει να μην το καταλάβω ή να μην το μάθω και ντραπώ!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
το κλυσμα δεν ποναει καθολου ... !!!

την πατανε συνηθως οι κοπελες που γεννανε πολυ γρηγορα και δεν εχει προλαβει να ενεργησει το κλυσμα το οποιο θελει μια ωρα και βαλε ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΦΑΕΙ ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΤΙ ... ανα 10 λεπτα νοιωθεις οτι θες να πας τουαλετα ... γι αυτο αν το μωρακι ερθει γρηγορα πιθανον να συμβει αυτο που φοβαστε !!!

υπαρχουν κοπελες που απο το σπιτι οταν ξεκινησουν οι πονοι ή σπασουν τα νερα ...βαζουν ενα υποθετο νομιζω 'γλυκερινης" λεγεται και κανει δουλεια απο νωρις και ετσι αδειαζει κυριολεκτικα οτι υπαρχει ....στο νοσοκομειο απο την αλλη στο κανουν οταν μπαινεις στην τελικη ευθεια για να γεννησεις γι αυτο και την πατανε πολλες και τα κανουν με το συμπαθειο!!!

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τίνη μου καλώς σας βρήκα,με λένε Ελευθερία με Πητ 28/10,μένω Κερατσίνι και περιμένω την κουτσούνα μου πως και πως!!Εσύ απο πού είσαι;;;;Γεννάω στο Ιασώ!!!!

Anna_gt

Anna_gt
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλησπερα!!! Διαβασα αρκετες σελιδιτσες! Χαιρομαι που ειστε καλα ολες!!
Αυτο με το κλισμα που λετε το σκεφτομαι κ εγω.. Δε ποναει καθολου, εχω κανει 2-3 φορες γιατι εχω σοβαρο προβλημα δυσκοιλιοτητας! Αφηστε! Ειδικα τωρα! Απλα ατυχηματα συμβαινουν και πραγματικα θα καταντραπω αν γινει κ σε μενα!!

Δε μου λετε : ξερει καμια αν τα επιδοματα του ικα τα δινουν σε απολυμενες των οποιων η συμβαση ειναι ορισμενου χρονου;; Συγκεκριμενα 2 /6 εληξε η δικια μου και Εχω πανω απο 200 ενσημα Στο ικα παιρνω τηλ αλλα τπτ!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Anna_gt έγραψε:Καλησπερα!!! Διαβασα αρκετες σελιδιτσες! Χαιρομαι που ειστε καλα ολες!!
Αυτο με το κλισμα που λετε το σκεφτομαι κ εγω.. Δε ποναει καθολου, εχω κανει 2-3 φορες γιατι εχω σοβαρο προβλημα δυσκοιλιοτητας! Αφηστε! Ειδικα τωρα! Απλα ατυχηματα συμβαινουν και πραγματικα θα καταντραπω αν γινει κ σε μενα!!

Δε μου λετε : ξερει καμια αν τα επιδοματα του ικα τα δινουν σε απολυμενες των οποιων η συμβαση ειναι ορισμενου χρονου;; Συγκεκριμενα 2 /6 εληξε η δικια μου και Εχω πανω απο 200 ενσημα Στο ικα παιρνω τηλ αλλα τπτ!!

ο μονος ορος ειναι να εχεις 200 ενσημα τα 2 τελευταια χρονια ειτε εισαι σε ενεργη εργασιακη σχεση-ειτε ανεργη-ειτε απολυμενη ειτε εχεις παραιτηθει! το δικαιουσε!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τινη μου ευελπιστω να βρω τροπους ωστε να περναει ο καιρος γιατι νομιζω οτι θα λαλησω!!!Ωραιες ιδεες εδωσες παντως!!!Μανι μανι αυριο ειπα αμα σηκωθω νωρις θα φτιαξω το γλυκακι με ζελε κρεμα και μπισκοτο γιατι ειναι και η γιορτη του αντρουλη μου Την τεταρτη και εχουμε τραπεζι αυριο!!!Οποτε κατι θα γινει!!!!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κριστινακι μου μην ταραζεσαι σε παρακαλω πολυ...Ασχημο αυτο που εγινε αλλα ευτυχως ειστε μια χαρα!!!!

Ελευθερια με το καλο το κοριτσακι σου!!!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κριστιν τωρα διαβασα τι παθατε ... αγαπη μου μην κλαις ολα θα τελειωσουν τα χειροτερα περασαν

Anna_gt

Anna_gt
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Αχ σε ευχαριστω ινα! Το σκεφτομουν βασικα κ θα ηταν κριμα να τα χανα..

Βλεπω μαζευτηκαμε πολλές! Η λιστα μας εχει μεγαλωσει πολυ!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τινη μου , Ινακι και Νικη μου ευχαριστω για τα καλα σας λογια κουκλαρες μου... ναι ειμαστε ασφαλεις τωρα ευτυχως...

Το κλισμα και γω ακουσα δε ποναει καθολου. Αυτο που λεει η Ινα ομως ειναι πολυ καλη ιδεα, να βαλεις απο σπιτι. α΄λλα αμα σπασουν τα νερα μας θα εχουμε ορεξη να βαλουμε κλισμα; Very Happy Very Happy Very Happy

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κοριτσακια!!!

μολις γυρισαμε κ εμεις απο τον γιατρο!!! ολα καλα, φτασαμε 2215g! τραχηλος καλος... λογικα θα φτασω μου ειπε μεχρι ΠΗΤ, το μονο κακο ειναι οτι ο γιατρος θα λειπει 10-13/9 Shocked , αλλα αν γινει κατι τοτε θα με αναλαβει μου ειπε η γυναικα του που ειναι κ αυτη γυναικολογος! επισης δεν εχει παρει καλη θεση ακομα το μωρο για να γεννηθει με φτ, γιατι ειναι μεν με το κεφαλι προς τα κατω αλλα με αυχενα οχι κορυφη κεφαλιου!!! και για μια ακομα φορα ο μικρος δεν μας εκανε την χαρη να μπορεσουμε να τον δουμε φατσα!! αυτα....

Ελευθερια καλωσορισες στην παρεα μας, ειμαι η Εμη, περιμενω αγορακι 26/9 και γενναω στο Ρεα...

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βρε Χριστινακι τι λαχταρα ηταν αυτη που παθατε? ασχημα πραγματα αυτα, απο την μια στιγμη στην αλλη να κινδυνευει το σπιτι σου... τελος καλο ολα καλα ομως ε?

Α οσον αφορα γι αυτο που λεγατε που μπορει να μας συμβει κατα την διαρκεια του τοκετο... το διαβασα κ εγω προσφατα σε ενα βιβλιο, δεν θελω ουτε να το σκεφτομαι!!! και αν γινει ελπιζω να μην το μαθω ποτε!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Koutsoynaki,καλως ηρθες!!!!!!!ειμαι η σοφια και περιμενω κοριτσακι με ΠΗΤ 21/09.
τοσες φοβιες εχουμε στο κλισμα θα κολλησουμε?παντως δε ποναει καθολου και αυτο που λεει η ινα ισχυει!υποθετακι γλυκερινης και ολα καθαριζουνε!!!!!!! Wink

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελενα ,οχι οτι δεν ισχυει αυτο που λες.το εχω ακουσει και εγω.ειναι καπως...αλλα και τι να κανουμε μωρε....?

Gaga-vouza


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Το κλύσμα γκαραντύ δεν πονάει..μάλιστα αν πέσετε σε δεξιοτέχνη, θα σας το έχει εφαρμόσει πριν το καταλάβετε καν!

Μου συνέβη να αποβληθούν υγρά από το έντερο κατά τη διάρκεια της αναμονής για διαστολή, ανάμεσα σε κύματα πόνων. Ζήτησα αλλαγή υποστρώματος και με καθαρίσανε με το χαμόγελο στα χείλη. Η ντροπή που ένιωσα κράτησε ελάχιστα, πιο πολύ έκπληξη ήταν θαρρώ.
Ο δε γιατρός έτσι κι αλλιώς έρχεται αντιμέτωπος με ότι αποβάλουμε εκείνη την ώρα...κάποια στιγμή σήκωσα το κεφάλι μου και είδα τα γυαλιά του καταπιτσιλισμένα με αίματα..τι να λέμε τώρα..
Όσο για την παρουσία του άντρα στην πλήρη εξέλιξη του τοκετού, διαφωνώ κάθετα. Την κουμπότρυπα πρέπει να τη βλέπει κουμπότρυπα που θέλει να ανοίξει, όχι πηγάδι απύθμενο που θα τον καταπιεί..με εννοείτε έτσι;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις