Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
545 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 545 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 40]

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Απλή καλλιέργεια έκανα, αυτά τα είχαμε κάνει στην αρχή και ήταν αρνητικά δε μου τα ξαναζήτησε..

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αποικιες γιωτακι???μμμμ!!!!!λες και δεν υπηρχε αλλο μερος να πανε!ε ολα απο τη συχνοουρια ειναι και απο τη ζεστη.εγω δε ξερω αν τη καταπολεμησα αλλα θα φανει.πονακια εχουμε απ'οτι βλεπω...εδω θα γενναμε και ακομα θα ρωταμε η μια την αλλη!

τινη,ηθελα να σε ρωτησω πως ειναι το ονομα σου?

και επισης τα κοριτσια που εχουνε μικρα παιδακια και ειναι ετοιμογεννες...ειναι ευκολο?μπορεις να τα παιρνεις αγκαλιτσα?

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια, τη σοβαρότητα ενός κολπικού μικροβίου μόνο ο γιατρός μπορεί να την κρίνει, αν και στις περισσότερες περιπτώσεις με την κατάλληλη αγωγή μετά από μια εβδομάδα συνήθως υποχωρεί..μην σας τρομάζω, υπάρχουν πολύ σοβαρότερες περιπτώσεις που για να διασφαλιστεί η υγεία του μωρού προτιμάται η καισαρική αντί του φ.τ., αλλά αφορά περιπτώσεις πιο ιδιαίτερες (π.χ. ένας έρπης γενητικών οργάνων, μια ιδίατερα εμμένουσα κολπίτιδα, θετικό ουρεόπλασμα..)..Να ηρεμήσετε, οι ζέστες φταίνε για όλα!!!!!!!!!!!!!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sofouli έγραψε:
τινη,ηθελα να σε ρωτησω πως ειναι το ονομα σου?

Σοφάκι καλησπέρα κοριτσάκι μου..Τίνη με λένε, Φωτεινή με βάφτισαν αλλά από τα βαφτίσια έχουν να με φωνάξουν Φωτεινή!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Tini13 στις Παρ Αυγ 10, 2012 3:06 am, 1 φορά

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου Σοφούλι μου, ναι γαμώτο και να πεις 10 μπάνια τη μέρα και κάθε τρεις και λίγο αλλαγή εσώρουχου... τεσπά μπορεί και να μη κάνει καλό ο συχνός καθαριμός εκει κ το 'χα παρακάνει, θα δουμε θα ρωτήσω το γιατρό.. αν κ μου είπαν από το μικρ/κο ότι δεν είναι τίποτα..

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το ειχα απορια για τ'ονομα!!!χιχι!!!οσο για τα μπανια 4 φορες τη μερα κανω γιατι ειπε ο ντοκ να ριχνω τη θερμοκρασια του σωματος και να ειμαι παντα καθαρη.σερβιετακι μου ειπε επιβαλλεται να φοραω για να βλεπω τα υγρα,ε και επειδη μαλλον ολα τα εσωρουχα ειναι μαυρα.
η μπεμπα σημερα δεν εχει τρελα κεφια...βαριεται...!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sofouli έγραψε:το ειχα απορια για τ'ονομα!!!χιχι!!!οσο για τα μπανια 4 φορες τη μερα κανω γιατι ειπε ο ντοκ να ριχνω τη θερμοκρασια του σωματος και να ειμαι παντα καθαρη.σερβιετακι μου ειπε επιβαλλεται να φοραω για να βλεπω τα υγρα,ε και επειδη μαλλον ολα τα εσωρουχα ειναι μαυρα.
η μπεμπα σημερα δεν εχει τρελα κεφια...βαριεται...!

Η κολπική κρεμούλα τελικά έκανε δουλειά Σοφάκι;;;

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Tini13 έγραψε:Κορίτσια, τη σοβαρότητα ενός κολπικού μικροβίου μόνο ο γιατρός μπορεί να την κρίνει, αν και στις περισσότερες περιπτώσεις με την κατάλληλη αγωγή μετά από μια εβδομάδα συνήθως υποχωρεί..μην σας τρομάζω, υπάρχουν πολύ σοβαρότερες περιπτώσεις που για να διασφαλιστεί η υγεία του μωρού προτιμάται η καισαρική αντί του φ.τ., αλλά αφορά περιπτώσεις πιο ιδιαίτερες (π.χ. ένας έρπης γενητικών οργάνων, μια ιδίατερα εμμένουσα κολπίτιδα, θετικό ουρεόπλασμα..)..Να ηρεμήσετε, οι ζέστες φταίνε για όλα!!!!!!!!!!!!!!
Sad Sad Sad
και γω νόμιζα ότι το ουρεόπλασμα το φοβούνται για πρόωρο τοκετο και είχα καθυσηχαστεί που κινούνταν σε χαμηλά επίπεδα και δεν ειχα τετοιο φοβο...δεν ηξερα οτι επηρεαζει και τον φυσιολογικο τοκετο.....

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αν σου πω οτι δε ξερω...δεν εχω τοσα υγρα οσα ειχα.αλλα τωρα απο λευκα που ητανε,γινανε κιτρινωπα.ειπε να πινω πολλα νερα και πως ο κολπος εχει ακομα κρεμα μεσα.το εχω ενα αγχος αλλα τη τριτη θα με δει και θα μου πει.παντα παθαινα κολπιτιδες...αλλα επρεπε και τωρα που κοντευω?εχω ενα φοβο μηπως με ξαναβαλει για θεραπεια.  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 15 534787

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τελικά είναι 3 μικρές αποικιες λέει streptococcus agalactiae! Cool
Κι από όσο διάβασα δε πρέπει να το έχεις για να γεννήσεις φυσιολογικά, τώρα το πόσο σημαντικό είναι και τι πρέπει να πάρω για να φύγει θα μας τα πει ο μεγάλος... εγώ ως άσχετη (δεν ξαναείχα ποτέ κάποιο μικρόβιο εκει) το μόνο που θα κάνω είναι να κόψω το σεχ κ το μπανιο στη θάλασσα από το φόβο μου.. θέλω πολύ να γεννήσω φυσιολογικα... Crying or Very sad
Εγώ ρε σεις δεν έχω αυξημένα υγρά κανονικά όπως και πριν, απλά προσπαθώ να μη βάζω σερβιετάκι αλλά άσπρα εσώρουχα και να τα αλλάζω συχνά γιατί φοβάμαι λίγο τώρα με τη ζέστη και τον ιδρώτα

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
giotaki2 έγραψε:Τελικά είναι 3 μικρές αποικιες λέει streptococcus agalactiae! Cool
Κι από όσο διάβασα δε πρέπει να το έχεις για να γεννήσεις φυσιολογικά, τώρα το πόσο σημαντικό είναι και τι πρέπει να πάρω για να φύγει θα μας τα πει ο μεγάλος... εγώ ως άσχετη (δεν ξαναείχα ποτέ κάποιο μικρόβιο εκει) το μόνο που θα κάνω είναι να κόψω το σεχ κ το μπανιο στη θάλασσα από το φόβο μου.. θέλω πολύ να γεννήσω φυσιολογικα... Crying or Very sad
Εγώ ρε σεις δεν έχω αυξημένα υγρά κανονικά όπως και πριν, απλά προσπαθώ να μη βάζω σερβιετάκι αλλά άσπρα εσώρουχα και να τα αλλάζω συχνά γιατί φοβάμαι λίγο τώρα με τη ζέστη και τον ιδρώτα

εγω ουτε σεξ ,ουτε θαλασσα και εχω αποικιες...πολεις!!!!
τα σερβιετακια τ'αλλαζω καθε τρις και λιγο.ε δε μπορω ασπρα εσωρουχα...ενω τωρα ειναι μια πινελια ασπρου σε μαυρο εσωρουχο!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τωρα διαβαζα τις 'εγκυουλες ιανουαριου-φεβρουαριου'.πωπω....εχουνε το αγχος που ειχαμε και εμεις για την αυχενικη...περασανε οι μηνες και ειμαστε η ομαδα που κοντευει να γεννησει....  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 15 215994

giorgiap

giorgiap
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
inakriti έγραψε:

ΚΑΛΕ ΑΥΤΟ ΘΕΛΕΙ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΚΟΥΡΕΜΑ afro


affraid
Καλε αυτο λιγο ακομα και θα πηγαινε μονο του κομμωτηριο περπατωντας κιολα τοσο που βγηκε!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
O άντρας μου γεννήθηκε 5 κιλά και 55 πόντους αλλά κανένα guiness δεν τον έγραψε! Η πεθερά μου έκανε μια μέρα να τον βγάλει και τσίμπησε από τότε και ένα ωραίο υπεξάρθρημα ισχίου..Τελικά αυτό το μωρό κατέληξε σήμερα να είναι 2,05μ και 110 κιλά..φανταστείτε τί γονίδια έχει πάρει η μπέμπα από τον πατέρα της!!!!!!!!!! εγώ τρομάζω στην ιδέα του ύψους της..

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tini13 έγραψε:O άντρας μου γεννήθηκε 5 κιλά και 55 πόντους αλλά κανένα guiness δεν τον έγραψε! Η πεθερά μου έκανε μια μέρα να τον βγάλει και τσίμπησε από τότε και ένα ωραίο υπεξάρθρημα ισχίου..Τελικά αυτό το μωρό κατέληξε σήμερα να είναι 2,05μ και 110 κιλά..φανταστείτε τί γονίδια έχει πάρει η μπέμπα από τον πατέρα της!!!!!!!!!! εγώ τρομάζω στην ιδέα του ύψους της..
τινη μου,θα σε παρω τηλ,κ θα κανονισουμε ολες οι γκαστρουλες να βρεθουμε μαζι!
κρητικια δεν ειμαι,αλλα λατρευω κρητη!εκει παντρευτηκαμε,εκει βαπτισαμε την μικρη,εκει θα βαπτιζαμε κ τον μικρο,αλλα τον εχουμε ταξει στην παναγια τηνου.. Very Happy

γιωτακι,εγω που ρωτησα τον δικο μου μηπως εχω μυκητες να με δει,μου ειπε κανενας μυκητας δεν βλαπτει το παιδι,μονο η γυναικα ταλαιπωρειτε με φαγουρες..εγω φαγουρες δεν εχω,αρα το αφησαμε ετσι.να γεννησω με το καλο κ μετα βλεπουμε!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αννα κανενας μηκυτας οντως δε βλαπτει το μικρο αλλα αυτα που λενε οτι τρυπανε το σακο κτλ ισχυουν?σου ειπε τπτ?εγω αυτο φοβαμαι μωρε...

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:αννα κανενας μηκυτας οντως δε βλαπτει το μικρο αλλα αυτα που λενε οτι τρυπανε το σακο κτλ ισχυουν?σου ειπε τπτ?εγω αυτο φοβαμαι μωρε...
τι να σου πω σοφακι,εμενα μου ειπε,ουτε ουρολοιμωξη ουτε κανενας μυκητας δεν βλαπτει το παιδι.να μην αγχωνομαι.κ την αντιβιωση μου την εδωσε για 4 μερες για ουρολοιμωξη,κ αν ηθελα μπορουσα να το αφησω κ για μετα την θεραπεια,γιατι ηταν σε ηπια μορφη.

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωχ,καπως ετσι αισθανομαι κ εγω τωρα..
http://www.tsekouratoi.gr/2012/08/blog-post_6105.html?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ANNAST έγραψε:ωχ,καπως ετσι αισθανομαι κ εγω τωρα..
http://www.tsekouratoi.gr/2012/08/blog-post_6105.html?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook


ε ρε αννα...ειπαμε αλλα οχι και ετσι!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:
ANNAST έγραψε:ωχ,καπως ετσι αισθανομαι κ εγω τωρα..
http://www.tsekouratoi.gr/2012/08/blog-post_6105.html?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook


ε ρε αννα...ειπαμε αλλα οχι και ετσι!
εφαγα κ ενα παγωτο,κ ακριβως ετσι αισθανομαι...ωχ...

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας αγαπες μου...
Ψιλοχαθηκα τελευταια αλλα σας διαβαζα συνεχεια. Ημουνα ομως πολυ αδυναμη να γραψω. τελευταια ταλαιπωρουμουν απο εντονες ζαλαδες σχεδον λιποθυμιες και κοπωση που με καθηλωνε στο κρεβατι..

Αποτι διαβασα τα νεακια σας ειστε ολες καλα περα απο τα μικροπροβληματα εγκυμοσυνης..

ΑΑΑ πηγαμε και πηραμε καροτσακι σημερα..σε φουξια χρωματακι Very Happy

http://www.bebeconfort.org.uk/bebe-comfort.php

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ηθελα να σας ρωτησω κατι.. Στο κρεβατακι του μωρου, ειναι καλα το στρωματακι να μετακινειται πανω κατω;; βρηκα ενα πολυ ομορφο κρεβατακι αλλα δε μετακινειται το στρωμα και σκεφτομαι αν αυτο βολευει για ενα μικρο μωρο η για μενα..
τι νομιζετε;

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kristinaki έγραψε:Ηθελα να σας ρωτησω κατι.. Στο κρεβατακι του μωρου, ειναι καλα το στρωματακι να μετακινειται πανω κατω;; βρηκα ενα πολυ ομορφο κρεβατακι αλλα δε μετακινειται το στρωμα και σκεφτομαι αν αυτο βολευει για ενα μικρο μωρο η για μενα..
τι νομιζετε;
γεια σου χριστινακι!με γεια το καροτσακι!ειναι πολυ ομορφο!
γιατι εχεις ζαλαδες?μιλησες με τον γιατρο?
οσο για κρεβατακι,εγω εχω αυτο που μετακινειται σε 3 επιπεδα,κ νομιζω θα σε βολεψει πιο πολυ,ειδικα λεχωνα,για να μην σκυβεις κατω κατω.

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sofouli έγραψε:
giotaki2 έγραψε:Τελικά είναι 3 μικρές αποικιες λέει streptococcus agalactiae! Cool
Κι από όσο διάβασα δε πρέπει να το έχεις για να γεννήσεις φυσιολογικά, τώρα το πόσο σημαντικό είναι και τι πρέπει να πάρω για να φύγει θα μας τα πει ο μεγάλος... εγώ ως άσχετη (δεν ξαναείχα ποτέ κάποιο μικρόβιο εκει) το μόνο που θα κάνω είναι να κόψω το σεχ κ το μπανιο στη θάλασσα από το φόβο μου.. θέλω πολύ να γεννήσω φυσιολογικα... Crying or Very sad
Εγώ ρε σεις δεν έχω αυξημένα υγρά κανονικά όπως και πριν, απλά προσπαθώ να μη βάζω σερβιετάκι αλλά άσπρα εσώρουχα και να τα αλλάζω συχνά γιατί φοβάμαι λίγο τώρα με τη ζέστη και τον ιδρώτα

εγω ουτε σεξ ,ουτε θαλασσα και εχω αποικιες...πολεις!!!!
τα σερβιετακια τ'αλλαζω καθε τρις και λιγο.ε δε μπορω ασπρα εσωρουχα...ενω τωρα ειναι μια πινελια ασπρου σε μαυρο εσωρουχο!


και γω εχω υγρα δεν θα ειναι τιποτα μην ανησυχείς ειναι απο την εγκυμοσύνη. εγω και μπανια καθε μερα κανω στην θαλασσα και σεχ συχνα Embarassed , ειχα υγρα εκανα καλλιεργια δεν ειχα τιποτα.

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ma ti wraio karokatsaki !!! k ekei p lew egw thelw mono agoria na kanw..vlepw ayta ta rozakia k thelw epeigontos koritsaki ! xexex Toso entones zalades xristinaki ti s eipe o giatros???

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις