Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
291 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 291 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσακια μου δε μου βρισκουν κατι μεσα απο τις αναλυσεις μου αλλα εγω πιστευω ειναι ο θυροειδης μου..οπως και ναχει σημερα νιωθω καλυτερα...

Ναι ειναι τελειο το καροτσακι και μενα μαρεσε Very Happy Very Happy και καλη τιμουλα.. 340 ευρω χωρις τα εξτρα.. εμεις πηραμε και καθισμα αυτοκινητου βεβαια

Αυτο με το κρεβατι με προβληματιζει.. Αννουλα μου εχεις δικαιο ισως καλυτερα να μετακινειται ..

Εσεις κοπελες μου ειστε καλα ετσι; νεακια συνταρακτικα εχουμε; Very Happy Very Happy Very Happy

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
A!! Xristina rwthsa gia yta pou legame gia gamo klp k to onoma tou paidiou sto maieythrio..to paidi loipon me to p gennhthei tha exei diko sou epwnymo kai kapou se kapoio xarti mou eipan tha anagrafete oti einai ektos gamou, meta afou ginei anagnwrish tha pate ta xartia sto lhksiarxeio kai tha exei to epwnymo tou patera..etsi mou eipan..emeis apofasisame na kanoume symfwnhtiko symviwshs apla gia na mhn trexoume meta k na mpei kateytheian to epwnymo tou mpamph k kata t alla opws ta exoume programatisei gamo to kalokairi.

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αρα δεν ειναι πολυπλοκη ιδιαιτερα διαδικασια.καλα εκανες και ρωτησες Πηνελοπη μου γιατι εμενα δε μου εμεινε μυαλο αυτες τις μερες!
Ναι ρε συ θα ηταν κριμα και αδικο να παντρευτουμε τωρα τρεχοντας χωρις να το χαρουμε μονο και μονο γιατι ''πρεπει''. να κανουμε λοιπον το γαμο που θελουμε οταν μπορουμε  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 16 654316 τι μηνα παντρευεστε; πριν η μετα τα βαφτισια του μωρου σας;

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nai krima den to syzhtaw k poly xarhka pou yparxei k ayto to symfwnhtiko symviwshs giati me to zori tha me trexane sta dhmarxeia..Mazi me thn vaftish tha to kanoume..skeftomai na me perimenei o mpamphs mazi me ton mikro sthn ekklhsia,oi antres mou :)leme gia ioulio,egw gyrnaw sthn douleia (6mhno oaed adeia loxeias kai kati ypoloipomena kanonikhs adeias) mesa aygoustou opote ioulio einai kala gia na prolavoume na fygoume k taksidaki.

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τελεια τα νεα τοτε! και καλη ιδεα να το κανετε μαζι, θα εχεις μαζι σου τους δυο αντρες της ζωης σου οντως!!!
6 μηνη αδεια λοχειας;; εισαι πολυ τυχερη. τωρα που καθοσουν πληρωνεσαι;

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
oxi kale loxeias..i loxeias einai ayth p isxyei gia oles 63 meres tha parw k to 6mhno pou dinei o oaed mou xrwstane kai 50 meres adeia peripou kai mou dinoun kai 5 epipleon gia ton gamo.
Twra pou kathomai na sou pw ..me plirwnei to ika kapou 740 eyrw ton mhna pernw apo thn arxh me anarwtikes,epitropes klp.

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πηνελόπη μου κι εγώ έκανα έναν τρίλεπτο πολιτικό γάμο πριν 3 βδομάδες και όχι απλά δεν το ευχαριστήθηκα όπως το φανταζόμουν που παντρεύτηκα τον αγαπημένο μου αλλά ξενέρωσα κιόλας γιατί ήταν πραγματικά βιομηχανία παραγωγής γάμων το όλο σκηνικό..ξαφνικά ένα πρωί ξυπνάς και χωρίς να κουνήσεις το μικρό σου δαχτυλάκι, το μεσημέρι είσαι παντρεμένος..όσο κουραστικό κι αν είναι το τρέξιμο πριν από το θρησκευτικό, εγώ δεν το αλλάζω, όπως και τις ετοιμασίες για την μπέμπα κι ας κουράζομαι με τη ζέστη στα ψώνια και στις δουλειές..τα καλά κόποις κτώνται..

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pepelitsa έγραψε:oxi kale loxeias..i loxeias einai ayth p isxyei gia oles 63 meres tha parw k to 6mhno pou dinei o oaed mou xrwstane kai 50 meres adeia peripou kai mou dinoun kai 5 epipleon gia ton gamo.
Twra pou kathomai na sou pw ..me plirwnei to ika kapou 740 eyrw ton mhna pernw apo thn arxh me anarwtikes,epitropes klp.

Απλά να ξέρεις κοριτσάκι μου ότι στο 6μηνο του ΟΑΕΔ το μηνιάτικο έχει πέσει αρκετά, συνάδελφός μου που θα το παίρνει μέχρι και τον άλλο μήνα που θα επιστρέψει στη δουλειά , μου είπε ότι είναι περίπου 500 ευρώ..πέρασαν οι καλές εποχές που ήταν γύρω στα 700 - 800.. εξαρτάται βέβαια σίγουρα από το μισθό σου αλλα είναι αισθητά χαμηλότερο..

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τινη,τι ωραια φωτο!!!!φτου φτου!!!!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nai xalia to thema me ton politiko,egw eixa poly grinia giati oloi theloun na to kanw ektos apo emena,sou lew swthika m ayto to symfwnhtiko. Oso gia ton Oaed den me peirazei as mou dinei k 200 eyrw den mporw na gyrisw sthn douleia mou amesws opote osh perisoterh adeia toso kalytera..den thelw n afisw to mwro,ta wraria mou einai perierga, sto 2 mhno oute h stolh mou den tha mou kanei..thelw na prosarmostoume prwta k meta na gyrisw.

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ontos wraia foto! twra thn eida!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τινη μου ΤΕΛΕΙΑ ΑΨΟΓΗ φωτο!
κοριτσακια μου παω να φαω και θα τα πουμε μετα. φιλαρες στις κοιλιτσες σας!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 16 215994  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 16 215994  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 16 215994

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τινη τελεια η φωτο σου!!!!!
γεια σου χριστινακι και πηνελοπη!οντως τους γαμους τους κανανε εμπορικους...αλλα ευτυχως παντρευτηκαμε πριν 10 μηνες και το καναμε οπως θελαμε εμεις και οχι οπως θα θελανε οι αλλοι!σε οποιον αρεσει!οποτε απο χαρτια και τετοια ειμαστε οκ! Wink

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Mia xara sofouli mou,ta eyxaristithikate ola! Na zhsete kai na sas zhsei k to bebe me to kalo!!!Ta sporakia mas emas htan viastika k apofasismena prin apo emas mallon Smile

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΝΑ ΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ
ΑΠΟ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΕΙΜΑΙΣΤΕΟΛΕΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΜΕ ΜΙΚΡΟΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ...
ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΛΗΤΩ... ΠΗΡΑΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΡΩΜΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΙΚΑ...ΠΛΕΩΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΜΒΑΝ.....
ΤΙΝΗ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ.....ΑΜΑ ΚΑΤΣΩ ΕΓΩ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΘΑ ΦΟΒΗΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ Cool Cool Cool ΕΣΕΝΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ ΠΟΙΟ ΜΙΚΡΗ

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nikoleta megeia !!! Ola ta dwmatiakia siga siga etoimazontai:)

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pepelitsa έγραψε:Mia xara sofouli mou,ta eyxaristithikate ola! Na zhsete kai na sas zhsei k to bebe me to kalo!!!Ta sporakia mas emas htan viastika k apofasismena prin apo emas mallon Smile

μετα απο 8χρονια αποφασισαμε να παντρευτουμε και να κανουμε μωρακι.ειχα αλλα προβληματακια ωστοσο και συνεχεια το αναβαλλαμε.και αφου εγινε ο γαμος,ευτυχως εμεινα κατευθειαν εγκυος... Very Happy

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
pepelitsa έγραψε:Nikoleta megeia !!! Ola ta dwmatiakia siga siga etoimazontai:)

ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΕΤΟΙΜΑ!!!!!!!!!!!!!!
https://www.facebook.com/nikoleta.psomiadou
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ FACEBOOK ΜΟΥ ΑΜΑ ΘΕΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΑΙΤΗΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μεγια τα πραγματακια νικολετα!εγω σημερα τελειωσα με τα ρουχα και τα πλυσιματα.
απο βδομαδα θα κανει η μητερα μου το δωματιο γιατι εχουμε στη μεση και μια μετακομιση.

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κ απο μενα!!!!!

καλα Τινη τι τελεια φωτο!!!! φτου σου... υπεροχη εισαι μπραβο!!!

κ εγω σημερα το απογευμα τριγυρναγα σε Λητω και prenatal... στα prenatal ενθουσιαστηκα!! ειχε τα ρουχαλακια με 60% εκπτωση... αλλα δεν ειχε μεγαλη ποικιλια, πηρα καποια, και πηρα δευτερο σετακι για την εξοδο μας απο το μαιευτηριο!!! οποτε αναλογα με το μεγεθος μας και τον καιρο, θα φορεσουμε τα αντιστοιχα!!!

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sofouli έγραψε:μεγια τα πραγματακια νικολετα!εγω σημερα τελειωσα με τα ρουχα και τα πλυσιματα.
απο βδομαδα θα κανει η μητερα μου το δωματιο γιατι εχουμε στη μεση και μια μετακομιση.

ΣΟΦΑΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΕΚΑΝΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΑΥΤΑ ΠΛΥΣΙΜΟ ΚΑΙ ΣΙΔΕΡΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΔΕΝ ΕΓΟΡΑΣΑ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ 3 ΣΥΝΟΛΑΚΙΑ (ΓΥΦΤΙΣΑ ΜΑΝΑ ΘΑ ΕΧΕΙ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΧΑΧΑΧΑ) ΤΑ ΕΙΧΑ ΟΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΥΝΗΦΑΔΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΤΗΝ ΒΓΑΛΑΜΕ ΤΖΑΜΠΑ ΤΩΡΑ ΜΕΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΕΡΘΟΥΝΕ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑ ΣΠΙΤΙ ΘΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ (ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΕΠΙΠΛΟΠΟΙΟΣ) ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΤΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕ...............

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νικολετα καλοριζικα τα πραγματα... ετοιμη ακουω ε? μια χαρα  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 16 654316

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
letitsa έγραψε:
sofouli έγραψε:μεγια τα πραγματακια νικολετα!εγω σημερα τελειωσα με τα ρουχα και τα πλυσιματα.
απο βδομαδα θα κανει η μητερα μου το δωματιο γιατι εχουμε στη μεση και μια μετακομιση.

ΣΟΦΑΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΕΚΑΝΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΑΥΤΑ ΠΛΥΣΙΜΟ ΚΑΙ ΣΙΔΕΡΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΔΕΝ ΕΓΟΡΑΣΑ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ 3 ΣΥΝΟΛΑΚΙΑ (ΓΥΦΤΙΣΑ ΜΑΝΑ ΘΑ ΕΧΕΙ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΧΑΧΑΧΑ) ΤΑ ΕΙΧΑ ΟΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΥΝΗΦΑΔΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΤΗΝ ΒΓΑΛΑΜΕ ΤΖΑΜΠΑ ΤΩΡΑ ΜΕΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΕΡΘΟΥΝΕ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑ ΣΠΙΤΙ ΘΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ (ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΕΠΙΠΛΟΠΟΙΟΣ) ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΤΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕ...............

ρουχακια πηρα λιγα.μου εφερε η πεθερα μου και η θεια μου ολα τα μωρουδιακα τους.γυφτισσα πεσμε αλλα γλυτωσα πολλα χρηματα και τωρα δε θα μπορουσα να παρω τοσα.το μικρο εχει πραγματακια μεχρι να χρονισει. Wink η κουνια ειναι συσκευασμενη σπιτι,η καλαθουνα ετοιμη και τωρα θα παρω το μπανακι.τα σιδερωματα εννοειται πως τα εκανε η μανουλιτσα.η καημενη εχει λιωσει. Rolling Eyes σαμπως τζαμπα νομιζεις θα τη βγαλουμε?τα μικρα θα χρειαζονται τοσα πραγματα καθε τρις και λιγο.οποιος μπορει να βοηθησει,βοηθαει!

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΓΙΑ ΗΛΙΚΙΑ ΜΕΧΡΙ 6 ΜΗΝΩΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΟ ΜΕΓΑΛΕΣ JUMBOΣΑΚΚΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΩΡΑΙΟ ΕΙΝΑΙΟΤΙ ΤΗΣ ΑΔΕΡΦΗΣ ΜΟΥ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΕΙΝΑΙ 3 ΚΑΙ 5 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΥΝΗΦΑΔΑΣ ΜΟΥ 1,5 ΑΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΜΙΑ ΔΟΣΗ ΑΠΟ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΚΑΘΩΣ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΜΕ ΘΑ ΤΑ ΠΕΡΝΟΥΜΕ......ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΟΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΓΟΡΑΣΑ ΜΟΝΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΚΑΙ ΚΟΥΝΙΑ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΟΤΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΗΣ ΑΔΕΡΦΗΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝΕ ΤΟΣΟ ΑΝΗΣΥΧΟΣ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΡΙΛΑΧ ΜΕ ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΥΝΑΕΙ ( ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΓΟΡΑΖΩ ΔΙΑΛΕΓΩ ΚΙΟΛΑΣ ΤΙ ΘΕΛΩ)

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω πηρα πριν 3 χρονια που γεννηθηκε ο ανηψιος μου ρηλαξ με δονηση και τωρα το ζητησα για τη μπεμπα.ε γι'αυτο ειναι τα αδελφια.η θεια μου εχει 4 κοριτσια σε διαφορες ηλικιες.οποτε μπορεις να φανταστεις τι μου φερανε.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις