Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
467 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 467 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 40]

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
emilou έγραψε:κ εγω λεω να ξεκινησω σιγα σιγα τα πλυσιματα... δν νομιζω οτι πρωτη φορα τα ρουχαλακια να πρεπει να απολυμανθουν στους 60βαθμους ε? .. κ εγω στους 40 ελεγα να τα πλυνω!!

Πω πω βρε Ινα καλα που τα ειπες να χαρτια... γιατι σημερα θα παμε στα κεπ να μεταφερουμε εδω τις οικογενειακες μας μεριδες, και να ζητησω να μου βγαλον και τα υπολοιπα να τα εχουμε ετοιμα... αυτο με το επιθετο λες το βγαζουν στα κεπ? γιατι δεν θυμαμαι αν το εχω καπου!

Ιωαννα καλημερα!!!
χαιρομαι που σ ακουω καλυτερα σημερα.. το καλυτερο πραγμα που μπορουμε να δωσουμε στα παιδακια μας αυτο το διαστημα ειναι η θετικη σκεψη...

οσο για τις κινησεις κ εγω πλεον λιγες φορες την ημερα νιωθω κλωτσιες (ευτυχως γιατι αρχισαν να πονανε πολυ!!!), περισσοτερο κ εμενα ειναι μετακινησεις... εσυ σε ποια εβδομαδα εισαι?

Εμμη μου δεν θελω να σε αγχωσω αλλα μου εχει μεινει μια κουβεντα του τοτε παππα στον πρωτο μου γαμο οταν μου εδωσε το χαρτι ΜΗΝ ΤΟ ΧΑΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΑΝΑΒΓΑΙΝΕΙ ... (ελπιζω να το ειπε ετσι)

σου ειχαν δωσει ή 2 ή 3 αντιγραφα ψαξε ρε συ ...καπουυ τα εχεις μαζι και δεν τα εχεις βρει ... αποκλειεται να τα εχεις πεταξει !!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωραια ειμαι εγω.το ποσταρα κ 2 φορες,μηπως δεν το ειδατε..χαχαχα..
ασε τινη μου,απο την αρχη εγκυμοσυνης εχω την εντυπωση οτι θα γεννησω πιο νωρις,δεν ξερω γιατι,αλλα τωρα με τον τραχηλο,το σκεφτομαι ακομα πιο σοβαρα..κ τωρα που μου ειπε κ αυτος να προσεχω,ξερεις τι με περιμενει στο σπιτι,μην σκυβεις,μην κανεις,μην ρανεις,μην σηκωνεις την μικρη κτλ..χειροποδαρα δεμενη θα με εχουν,κ δεν μπορω να καθομαι η ατιμη.
κ ξερεις ποιος ειναι ο εφυαλτης μου?να εξυπηρετω στο μαγαζι κ να μου σπασουν τα νερα..μπρρρρρ...ανατριχιασα..

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!

ΚΑΛΕ ΑΥΤΟ ΘΕΛΕΙ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΚΟΥΡΕΜΑ afro

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
inakriti έγραψε:
emilou έγραψε:κ εγω λεω να ξεκινησω σιγα σιγα τα πλυσιματα... δν νομιζω οτι πρωτη φορα τα ρουχαλακια να πρεπει να απολυμανθουν στους 60βαθμους ε? .. κ εγω στους 40 ελεγα να τα πλυνω!!

Πω πω βρε Ινα καλα που τα ειπες να χαρτια... γιατι σημερα θα παμε στα κεπ να μεταφερουμε εδω τις οικογενειακες μας μεριδες, και να ζητησω να μου βγαλον και τα υπολοιπα να τα εχουμε ετοιμα... αυτο με το επιθετο λες το βγαζουν στα κεπ? γιατι δεν θυμαμαι αν το εχω καπου!

Ιωαννα καλημερα!!!
χαιρομαι που σ ακουω καλυτερα σημερα.. το καλυτερο πραγμα που μπορουμε να δωσουμε στα παιδακια μας αυτο το διαστημα ειναι η θετικη σκεψη...

οσο για τις κινησεις κ εγω πλεον λιγες φορες την ημερα νιωθω κλωτσιες (ευτυχως γιατι αρχισαν να πονανε πολυ!!!), περισσοτερο κ εμενα ειναι μετακινησεις... εσυ σε ποια εβδομαδα εισαι?

Εμμη μου δεν θελω να σε αγχωσω αλλα μου εχει μεινει μια κουβεντα του τοτε παππα στον πρωτο μου γαμο οταν μου εδωσε το χαρτι ΜΗΝ ΤΟ ΧΑΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΑΝΑΒΓΑΙΝΕΙ ... (ελπιζω να το ειπε ετσι)

σου ειχαν δωσει ή 2 ή 3 αντιγραφα ψαξε ρε συ ...καπουυ τα εχεις μαζι και δεν τα εχεις βρει ... αποκλειεται να τα εχεις πεταξει !!!

παντως αυτο το χαρτι κ εγω δεν ξερω αν το εχω..θα πρεπει να ψαξω,,ειναι δυνατον να μην στο ξαναβγαζουν?αν εχεις κανει 5 παιδια κ οχι 3 που ειναι τα αντιγραφα?

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
inakriti έγραψε:

ΚΑΛΕ ΑΥΤΟ ΘΕΛΕΙ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΚΟΥΡΕΜΑ afro
χαχαχα!!!!σωστη!!! Very Happy Very Happy

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αννα μου σου δινουν 2 νομιζω απο εκκλησια και 1 αν παντρευτεις με πολιτικο ... κρατας το πρωτοτυπο και καθε φορα δινεις φωτοτυπια

ΑΛΛΑ ΕΨΑΞΑ ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΟΤΑΝ ΕΚΑΝΑ ΤΟΝ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΜΟΥ ΓΑΜΟ ...ΤΟΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ 2011 ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΧΑΡΤΙ : ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΜΟΥ ΕΠΩΝΥΜΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΛΗΞΙΑΡΧΙΚΗ ΠΡΑΞΗ ΓΑΜΟΥ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΠΛΕΟΝ (ΓΙΑΤΙ ΠΡΙΝ ΔΕΝ ΓΡΑΦΟΤΑΝ ΠΑΝΩ)ΕΧΕΙ ΓΡΑΦΤΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΑΜΟ ΑΥΤΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΘΟΥΝ ΘΑ ΦΕΡΟΥΝ ΤΟ ΕΠΩΝΥΜΟ ΤΑΔΕ!!!

ΕΜΕΝΑ Ο ΓΑΜΟΣ ΕΓΙΝΕ ΠΡΙΝ 8 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟΤΥΠΟ ΧΑΡΤΙ ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΜΟΥ ΤΩΡΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΛΗΞΙΑΡΧΙΚΗ ΠΡΑΞΗ ΓΑΜΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ... ΔΕΝ ΞΕΡΩ

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ωχ Ινα χωρις επιθετο το βλεπω το παιδακι μου σαν την Μαντονα.... Razz Razz

θα ξαναψαξω μπας και το βρω... αλλα επειδη παντρευτηκαμε στα Γιαννενα και μετα φυγαμε κατευθειαν διακοπες μαζι με ΟΟΟλα τα δωρα!!!! παιζει και να εχει χαθει... δεν θυμαμαι να το εχω δει πουθενα!!!!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Άννα μου μην βάζεις κακές σκέψεις, κανείς δεν μπορεί να προβλέψει το τέλος μιας εγκυμοσύνης..εντάξει, κάποιες φορές υπάρχουν ορισμένες ενδείξεις, πχ πρωορότητας αλλά ακόμη και ο ίδιος ο γιατρός αν τον ρωτήσεις τώρα δεν μπορεί να σου απαντήσει αν θα γεννήσεις φυσιολογικά, με καισαρική, αν θα σπάσουν τα νερά, αν θα πας προγραμματισμένα και θα σου τα σπάσουν εκεί..οπότε μην είσαι προδιατεθιμένη για τίποτα.να σκέφτεσαι ΜΟΝΟ το καλύτερο δυνατό ενδεχόμενο..

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ εγω μολις παω σπιτι,θα ψαξω να το βρω,αν δεν βρω,να εχω χρονο να παρω εστω την πραξη γαμου απο τα κεπ

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ελα και να μην το βρεις θα υπαρχει λυση ...δεν μπορει !!! πριν πας ΚΕΠ ξαναριξε μια ματια

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tini13 έγραψε:Άννα μου μην βάζεις κακές σκέψεις, κανείς δεν μπορεί να προβλέψει το τέλος μιας εγκυμοσύνης..εντάξει, κάποιες φορές υπάρχουν ορισμένες ενδείξεις, πχ πρωορότητας αλλά ακόμη και ο ίδιος ο γιατρός αν τον ρωτήσεις τώρα δεν μπορεί να σου απαντήσει αν θα γεννήσεις φυσιολογικά, με καισαρική, αν θα σπάσουν τα νερά, αν θα πας προγραμματισμένα και θα σου τα σπάσουν εκεί..οπότε μην είσαι προδιατεθιμένη για τίποτα.να σκέφτεσαι ΜΟΝΟ το καλύτερο δυνατό ενδεχόμενο..
τινη μου,αυτο λεω να κανω κ εγω..εξαλλου εχουμε να βρεθουμε κιολας..κ να δω κ τα σλινγκ της στελλας..! Very Happy

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
βρηκα κ εγω μια ληξιαρχικη πραξη γαμου... και το γραφει το επιθετο επανω... τελικα δεν το γλυτωνει το παιδακι το επιθετο το μπαμπα!!!!

ελπιζω να τους αρκει αυτο... γιατι το αλλο χαρτι δεν παιζει να το εχω

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα !!!
εχθες επιασε μια καταιγιδα αλλο πραγμα.υπεθεσα πως σημερα θα εχει δροσια αλλα τπτ!
οσο για τις συσπασεις εμενα ξεκινησανε οι 'καλες' να το πω και δε βλεπω και κανεναν ν'ανησυχει.εγω παλι ολο νομιζω οτι γενναω!
εχω και το ποδι της μπεμπας στα πλευρα και δε λεει να το παρει! Shocked αλλα κοντευουμε μωρε.τα λεω για να παιρνω θαρρος γιατι οοοοολη τη μερα γκριναζω!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 14 534787

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[/quote]
τινη μου,αυτο λεω να κανω κ εγω..εξαλλου εχουμε να βρεθουμε κιολας..κ να δω κ τα σλινγκ της στελλας..! Very Happy [/quote]

πότε μας έρχεσαι με το καλό;;!!!!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
απο το ληξιαρχειο που εχει το Ρεα...

Απαραίτητα Δικαιολογητικά
1. Αστυνομικές ταυτότητες και των 2 γονέων (πρωτότυπες και 2 φωτοτυπίες κάθε ταυτότητας).

2. Πρόσφατη ληξιαρχική πράξη γάμου των γονέων, τελευταίου 6μηνου (πρωτότυπη και μία φωτοτυπημένη).

3. Πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης τελευταίου 6μηνου (πρωτότυπο και ένα φωτοτυπημένο).
- Στις περιπτώσεις που δεν υπάρχει κοινή οικογενειακή μερίδα είναι απαραίτητη η προσκόμιση πιστοποιητικού οικογενειακής κατάστασης από το Δήμο που έχει οικογενειακή μερίδα ο πατέρας του νεογνού.
- Στις περιπτώσεις που δεν υπάρχει γάμος, είναι απαραίτητη η προσκόμιση πιστοποιητικού οικογενειακής κατάστασης.

4. Πράξη προσδιορισμού επωνύμου τέκνου (μόνο όταν το επώνυμο του τέκνου δεν αναγράφεται πάνω στη ληξιαρχική πράξη γάμου).

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αρα ειμαστε οκ με τα δικαιολογητικα...μια χαρα

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα καλές μου...
Πως είσαστε σήμερα;
Εγώ πριν λίγο γύρισα είχα πάει να αλλάξω τη βαλιτσούλα που είχαμε ενα θεματάκι, ευτυχώς όλα καλά και ανχωνόμουν...
Σήμερα είμαι κάπως καλύτερα αν και το βράδυ πάλι ξύπνησα γιατί έβρεχε κ μετά με κράτησαν ξύπνια κάτι ξαφνικά πονάκια, βέβαια το μπέμπη το νιώθω μια χαρα να κουνιέται οπότε δεν ανησυχω... μάλλον από υποσυνήδητο άνχος δεν κοιμάμαι πλέον..

Για να δω τα νεάκια σας είσαστε όλες καλα..; Rolling Eyes

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tini13 έγραψε:
τινη μου,αυτο λεω να κανω κ εγω..εξαλλου εχουμε να βρεθουμε κιολας..κ να δω κ τα σλινγκ της στελλας..! Very Happy [/quote]

πότε μας έρχεσαι με το καλό;;!!!!![/quote]
αυριο το βραδυ με καραβι! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ANNAST έγραψε:
Tini13 έγραψε:
τινη μου,αυτο λεω να κανω κ εγω..εξαλλου εχουμε να βρεθουμε κιολας..κ να δω κ τα σλινγκ της στελλας..! Very Happy

πότε μας έρχεσαι με το καλό;;!!!!![/quote]
αυριο το βραδυ με καραβι! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy [/quote]

ααα!! τί ωραία! πόσες μέρες θα μείνετε; να κανονίσουμε συνάντηση στο Ηράκλειο γιατί απ'ότι θυμάμαι κάπου παραέξω θα μένετε;

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
giotaki2 έγραψε:Καλημέρα καλές μου...
Πως είσαστε σήμερα;
Εγώ πριν λίγο γύρισα είχα πάει να αλλάξω τη βαλιτσούλα που είχαμε ενα θεματάκι, ευτυχώς όλα καλά και ανχωνόμουν...
Σήμερα είμαι κάπως καλύτερα αν και το βράδυ πάλι ξύπνησα γιατί έβρεχε κ μετά με κράτησαν ξύπνια κάτι ξαφνικά πονάκια, βέβαια το μπέμπη το νιώθω μια χαρα να κουνιέται οπότε δεν ανησυχω... μάλλον από υποσυνήδητο άνχος δεν κοιμάμαι πλέον..

Για να δω τα νεάκια σας είσαστε όλες καλα..; Rolling Eyes

Καλημέρα Γιωτάκι μου! καλέ παντού δρόσισε έστω και λίγο εκτός από εδώ;εσύ που είσαι τώρα;

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tini13 έγραψε:
ANNAST έγραψε:
Tini13 έγραψε:
τινη μου,αυτο λεω να κανω κ εγω..εξαλλου εχουμε να βρεθουμε κιολας..κ να δω κ τα σλινγκ της στελλας..! Very Happy

πότε μας έρχεσαι με το καλό;;!!!!!
αυριο το βραδυ με καραβι! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy [/quote]

ααα!! τί ωραία! πόσες μέρες θα μείνετε; να κανονίσουμε συνάντηση στο Ηράκλειο γιατί απ'ότι θυμάμαι κάπου παραέξω θα μένετε;[/quote]
ναι τινη μου,στις μοιρες..θα κανονισουμε να ερθουμε ηρακλειο,αλλα σιγουρα θα ειναι κ ο αντρουλης μου μαζι,γιατι σιγα μην με αφησει μονη τωρα.. Twisted Evil ειδικα τωρα!!επειδη δεν ξερω αν θα μπορεσω να μπαινω στο φορουμ,θα σας στειλω μην στο fb.κ θα βρεθουμε!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
inakriti έγραψε:

ΚΑΛΕ ΑΥΤΟ ΘΕΛΕΙ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΚΟΥΡΕΜΑ afro
Μόνο αυτό θα μπορούσε να με κάνει να σταματήσω να τρώω... χαχαχαχα θα παν χαμένα όλα τα ρουχαλάκια του δε θα το χωράνε αν μου βγει κανένα σούμο σαν κι αυτό! Razz

Τίνη μου Λάρισα είμαι ακόμη το απόγευμα θα φύγω για Βόλο..
Α! και με γειά τα ψώνια!!! Με το καλό τώρα να τα χρησιμοποιήσετε...
Βλέπω στις λύσανε τις απορίες, όσο για την κρέμα εγώ τις πήρα και τις 2 και την penaten και την sudocream (η άπληστη!) είναι και οι δύο πολύ καλές..
Οι σερβιέτες λοχίας είναι κάτι τεράστιες καμία σχεση με τις maxi night εγώ τις πήρα από κατάστημα βρεφικών γιατί στο φαρμακείο που πήγα είχε μόνο αυτές τις ΤΕΝΑ για την ακράτεια.

Βγήκαν και τα αποτελέσματα, τα ούρα πεντακάθαρα αλλά στην καλλιέργεια κολπικών λέει βρέθηκαν 3 αποικίες Rolling Eyes ????? τι είναι τώρα αυτό? η μικροβιολόγος λέει δεν είναι και πολύ συμαντικό αλλά θα μας πει καλύτερα ο γιατρός Δευτέρα να πρέπει να πάρω θεραπεία ή απλά να επαναλλάβω την εξέταση..
Μα εκεί βρίκαν να αποικήσουν???  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 14 209536

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[/quote]
ναι τινη μου,στις μοιρες..θα κανονισουμε να ερθουμε ηρακλειο,αλλα σιγουρα θα ειναι κ ο αντρουλης μου μαζι,γιατι σιγα μην με αφησει μονη τωρα.. Twisted Evil ειδικα τωρα!!επειδη δεν ξερω αν θα μπορεσω να μπαινω στο φορουμ,θα σας στειλω μην στο fb.κ θα βρεθουμε!![/quote]

Άννα μου φέρνω κι εγώ τον δικό μου για παρέα αν θέλει, εννοείται να έρθετε μαζί! σου στέλνω σε πμ στο facebook το κινητό μου, στείλτο μου κι εσύ να μας πεις έστω την προηγούμενη ότι κατεβαίνεις Ηράκλειο να το κανονίσουμε! Μα λύσε μου μια απορία! Κρητικιά είσαι;

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
giotaki2 έγραψε:
inakriti έγραψε:

ΚΑΛΕ ΑΥΤΟ ΘΕΛΕΙ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΚΟΥΡΕΜΑ afro
Μόνο αυτό θα μπορούσε να με κάνει να σταματήσω να τρώω... χαχαχαχα θα παν χαμένα όλα τα ρουχαλάκια του δε θα το χωράνε αν μου βγει κανένα σούμο σαν κι αυτό! Razz

Τίνη μου Λάρισα είμαι ακόμη το απόγευμα θα φύγω για Βόλο..
Α! και με γειά τα ψώνια!!! Με το καλό τώρα να τα χρησιμοποιήσετε...
Βλέπω στις λύσανε τις απορίες, όσο για την κρέμα εγώ τις πήρα και τις 2 και την penaten και την sudocream (η άπληστη!) είναι και οι δύο πολύ καλές..
Οι σερβιέτες λοχίας είναι κάτι τεράστιες καμία σχεση με τις maxi night εγώ τις πήρα από κατάστημα βρεφικών γιατί στο φαρμακείο που πήγα είχε μόνο αυτές τις ΤΕΝΑ για την ακράτεια.

Βγήκαν και τα αποτελέσματα, τα ούρα πεντακάθαρα αλλά στην καλλιέργεια κολπικών λέει βρέθηκαν 3 αποικίες Rolling Eyes ????? τι είναι τώρα αυτό? η μικροβιολόγος λέει δεν είναι και πολύ συμαντικό αλλά θα μας πει καλύτερα ο γιατρός Δευτέρα να πρέπει να πάρω θεραπεία ή απλά να επαναλλάβω την εξέταση..
Μα εκεί βρίκαν να αποικήσουν???  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 14 209536

Να δεις δεν θα είναι τίποτα, έκανες απλή καλλιέργεια ή πλήρη και για mycolasma - ureoplasma - chlamydia; αυτά πρέπει να είναι αρνητικά απ'όσο ξέρω από τη δουλειά..

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να δεις δεν θα είναι τίποτα, έκανες απλή καλλιέργεια ή πλήρη και για mycolasma - ureoplasma - chlamydia; αυτά πρέπει να είναι αρνητικά απ'όσο ξέρω από τη δουλειά..[/quote] Τίνι μου γιατί πρέπει να είναι αρνητικά...εγώ έχω ουρεόπλασμα από την αρχή της εγκυμοσύνης και το καταπολέμησα με αντιβίωση και θα ξανακάνουμε τώρα γιατι δεν ειχε φυγει τελειως...η γιατρος όμως μου ειπε οτι δεν πειραζει αν κινειται σε χαμηλα επιπεδα...... λες να περιμενεις να βγει και αυτη η καλλιέργεια για να μου πει κάτι.....επηρεάζει τον φυσιολογικο τοκετό?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις