Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
566 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 566 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 40]

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σεπτέμβριος 2012

flowerElpida Aksiwth 07/09/2012 Αγοράκι

flowerathinabehappy 08/09/2012 Αγοράκι
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Annia 10/9/2012 Κοριτσάκι desT 12/9/2012 Κοριτσάκι
flower Ελπιδα 14/09/2012 Αγοράκι
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] sofouli 21/09/2012 Κοριτσάκι
flower giotaki2 21/9/2012 Αγοράκι
flowervgog 23/9/2012 Αγοράκι
@XRUSA 23/9/2012 (φύλο άγνωστο)
flower emilou 26/9/2012 Αγοράκι
flower joanna100883 27/9/2012 Αγοράκι
flower letitsa 27/9/2012 Αγοράκι
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Κωνσταντίνα 28/9/2012 Κοριτσάκι Despoina83 29/9/2012 Κοριτσάκι
flowerLizaG 30/9/2012 Αγορακι
flower Lia1987 27/09/2012

Οκτώβριος 2012

flowerInakriti 01/10/2012 Αγοράκι
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Deb 03/10/2012 Κοριτσάκι
flower Panik11 4/10/12 Αγοράκι
flower Κat3rina 5/10/12 Αγοράκι
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] georgiap 05/10/2012 Κοριτσάκι Iokasti 6/10/12 Κοριτσάκι Tini13 6/10/12 Κοριτσάκι
flowervasoula27 07/10/12 Aγοράκι
flower Annast 10/10/12 Αγοράκι
flowerMarianthi_m 11/10/12 Aγοράκι
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Anna_gt 12/10/12 Κοριτσάκι Kristinaki 13/10/12 Κοριτσάκι
flowerKiriakits 15/10/12 Αγορακι
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Gaga-vouza 15/10/12 Κοριτσάκι Rita_ki 17/10/12 Κοριτσάκι
flowerPepelitsa 17/10/2012 Αγορακι
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] maroulo 21/10/12 Κοριτσάκι KLELIANNA 21/10/12 Κοριτσάκι
flowerΑurora 23/10/12 Αγοράκι
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] xara64 24/10/12 Κοριτσάκι
flower lista 28/10/12 Αγοράκι
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]Koutsounaki2810 28/10/2012 Κοριτσάκι
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]alexia-marinos 31/10/2012 Κοριτσάκι

Αγοράκια - Κοριτσάκια
20 - 18


Γεια σας κοπελιές!
Μετα κόπων και βασάνων ενημέρωσα τη λίστα μας. Το δίκτυο μου σέρνεται. Καλώς μας όρισαν τα νέα μέλη. Μάλλον θα μπω κάποια άλλη στιγμή που θα έχω καλύτερο δίκτυο.
Μουτς!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ο δε γιατρός έτσι κι αλλιώς έρχεται αντιμέτωπος με ότι αποβάλουμε εκείνη την ώρα...κάποια στιγμή σήκωσα το κεφάλι μου και είδα τα γυαλιά του καταπιτσιλισμένα με αίματα..τι να λέμε τώρα..
Όσο για την παρουσία του άντρα στην πλήρη εξέλιξη του τοκετού, διαφωνώ κάθετα. Την κουμπότρυπα πρέπει να τη βλέπει κουμπότρυπα που θέλει να ανοίξει, όχι πηγάδι απύθμενο που θα τον καταπιεί..με εννοείτε έτσι;


σοκ!!!!ευτυχως ο δικος μου δε φοραει γυαλια!!!!!!!εγω θα τον ηθελα τον αντρα μου μεσα αλλα αυτο σκεφτομαι...αν τα δει ολα αυτα....μετα πως θα εχει ορεξη για τοοοοοσα πραγματα????????ειναι και ενα 8μηνο χωρις.....!!!!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω παντως τον αντρα μου τον θελω μεσα... οχι γαι μενα για υποστηριξη, αλλα θελω την πρωτη εικονα του παιδιου μας να την μοιραστουμε!!!

ο γιατρος μας παντως μας διαβεβαιωσε οτι δεν προκειται να δει κατι που δεν πρεπει!!

οσο για τα υπολοιπα... οταν ερθει ξανα η ωρα Wink Wink δεν νομιζω οτι μπορει να μας εμποδισει κατι!!!!

οσοι φιλοι μας το εχουν ζησει, μας εχου πει οτι δεν θα το αλλαζαν με τιποτα...

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Xristinaki!!k shmera rwtousa gia sena,anhsyxhsa epeidh eixes pei exeis kati zalades klp. asxhmo pragma h fwtia k megalo sok alla hremise k oso mporeis na mhn anapneeis staxtes klp. To klisma vlepw oles to skeftomaste,ara einai k ayto apo ta fysiologikes anhsyxies.
Padws k egw den thelw kanenan mesa ekeinh tn wra,etsi eimai egw omws t antimetopizw kalytera monh mou ola,ponous ntropes ola.Padws o mpampis eixe rwthsei ton giatro thn gnwmh tou na mpei mesa i oxi k ekeinos tou eipe oxi,vevaia ayto mporei na ton voleyei kiolas Smile

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κ εγω Πηνελοπη τα αντιμετωπιζω αυτα καλυτερα μονη μου, το ξερω οτι ο αντρας μου μεσα περισσοτερο βαρος θα μου ειναι παρα βοηθεια...
αλλα ειναι κατι το οποιο το ζουμε μαζι και θα το ζουμε και για την υπολοιπη μας την ζωη, γιατι να του στερησω τα πρωτα λεπτα της γεννησης του παιδιου του...

βεβαια αυτη ειναι η αποψη μου... μπορει για αλλους να μην εχουν τοσο σημασια αυτα τα πρωτα λεπτα... για μενα εχουν κ θα ηθελα να ειμαι με τον αντρα μου!!

τουλαχιστον στο πρωτο μας παιδι... μπορει μετα να το βλεπουμε πιο χαλαρα, δεν ξερω

και ο γιατρος μας σημερα του ελεγε κιολας... εννοειται οτι θα εισαι μεσα, που αλλου θες να εισαι?

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Emh pragmatika pisteyw to kalytero einai opws aisthanetai o kathenas gia ola oxi mono gi ayto kai fysika an to thelete kai oi dyo na mhn tou to sterhseis kai na mhn to sterhtheis k esy. Egw se mia syzhthsh pou eixame stis arxes ts egkymosynhs tou eipa pws den thelw alla na kanei oti pisteyei k ekeinos rwthse ton giatro opws eipa,gia kalh mou tyxh tou eipe kalytera oxi k apo keinh thn mera den to exoume ksanasyzhthsei. Tha sou pw omws kati, to 2004 espase h skoulikoeid. mou hmoun foithtria agglia,epigontos xeirourgio..den pira thlefono oute thn mana mou alhtheia sou lew..hrthe h gynaika 2 meres meta klegontas k legontas mou tha se skotwsw..pragmatika san xarakthras den mporw thelw monh mou na ponaw Smile mazoxa.

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
O δικός μου είναι κάθετος ότι θα είναι μέσα, εγώ δεν έχω πρόβλημα από τη στιγμή που απλά θα στέκεται δίπλα μου, και όχι φυσικά εκεί που θα είναι ο γιατρός για να δει την έξοδο του μωρού..οπότε καλό θα μου κάνει η παρουσία του, είπαμε κάποιον πρέπει να μπινελικώσω εκείνη την ώρα για τους πόνους μου! και ο ηθικός αυτουργός είναι ο πατέρας!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα ακομα δε κατεβηκε θεσσαλονικη και εχω δηλωσει πως δε γενναω αν δεν ερθει.μπορει να σκεφτομαι το τι θα δει αλλα τον θελω μεσα.ειμαστε 8 χρονια μαζι εχουμε περασει αρκετα ασχημα πραγματα και καιρος να βιωσουμε και το ωραιοτερο!!!!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 29 215994  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 29 215994  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 29 215994

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες για τα καλωσορίσματα!!!!Εύχομαι με το καλό τα μωράκια σας!!!!


Εγώ αγχώνομαι πολύ με την ανάνηψη,δεν θα αντέξω τόση ώρα εκεί,θα θέλω να πάω στο δωμάτιο με τους δικούς μου!!!!Και με την επισκληρίδιο αγχώνομαι!!!!
 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 29 328109

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ε ολες τις ιδιες ανησυχιες εχουμε!!!! Shocked

η ναταλια τι κανει?εχει καμια το τηλ της?μιλησε καμια?

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pepelitsa έγραψε:Emh pragmatika pisteyw to kalytero einai opws aisthanetai o kathenas gia ola oxi mono gi ayto kai fysika an to thelete kai oi dyo na mhn tou to sterhseis kai na mhn to sterhtheis k esy. Egw se mia syzhthsh pou eixame stis arxes ts egkymosynhs tou eipa pws den thelw alla na kanei oti pisteyei k ekeinos rwthse ton giatro opws eipa,gia kalh mou tyxh tou eipe kalytera oxi k apo keinh thn mera den to exoume ksanasyzhthsei. Tha sou pw omws kati, to 2004 espase h skoulikoeid. mou hmoun foithtria agglia,epigontos xeirourgio..den pira thlefono oute thn mana mou alhtheia sou lew..hrthe h gynaika 2 meres meta klegontas k legontas mou tha se skotwsw..pragmatika san xarakthras den mporw thelw monh mou na ponaw Smile mazoxa.

καλα Πηνελοπη... εννοειται, οπως το νιωθει ο καθενας, ειδικα σε μια τοσο ιδιαιτερη στιγμη αν ο αλλος κανει κατι υπο πιεση μπορει τα αποτελεσματα να ειναι τελειως αντιθετα με αυτα οπου περιμενεις... και σιγουρα ειναι επιλογη του πατερα, καλο ειναι εμεις να μην πιεζουμε καταστασεις...

σε καταλαβαινω απολυτα παντως σχετικα με αυτο που περιγραφεις και εγω της ιδιας νοοτροπιας ειμαι πανω κατω...

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμη μεγαλωσε το μωρακι!!!!ε να μη παιρνει μια ωραια ποζα!α κατσε να σας βαλω και τη φωτο!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
re sofouli ti gelasto pou einai to koritsaki sou!! ftou ftou,koukli!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pepelitsa έγραψε:re sofouli ti gelasto pou einai to koritsaki sou!! ftou ftou,koukli!

κριμα μωρε να γελαει μοναχουλα!!!!!!αυριο θα εχω καινουριο υλικο!!!!! Wink

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πω πω Σοφακι. κουκλιτσα ειναι!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 29 654316

και τελεια ποζα!! και γελαστη και σε σωστη γωνια... ετσι πρεπει!!!

το δικος μας πεισματαρης... τι σκουντηματα του εριξε ο γιατρος... δεν ξεκολλαγε απο τον πλακουντα με τιποτα!!! και οχι μονο αυτο μετα εβαλε κ το χερακι του μπροστα στο προσωπο!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την emilou στις Δευ Αυγ 13, 2012 9:38 am, 1 φορά

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θελαμε μια ωραια ποζα για το μπαμπα μας που ειναι μακρυα!να τη κοιταει τωρα που ειναι μοναχουλης..... Rolling Eyes

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ετσι ειναι τα κοριτσια με τους μπαμπαδες τους... να τους κανουν τα χατηρια!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καληνυχτα κοριτσακια...


παμε βολτουλα για καμια μπυρα...


 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 29 417472  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 29 417472  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 29 417472  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 29 417472

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sofouli έγραψε:
pepelitsa έγραψε:re sofouli ti gelasto pou einai to koritsaki sou!! ftou ftou,koukli!

κριμα μωρε να γελαει μοναχουλα!!!!!!αυριο θα εχω καινουριο υλικο!!!!! Wink

Kαλέ κι εγώ θέλω να το δω! πού το ανέβασες;

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κορίτσια!
Απο σήμερα είπα να ξεκινήσω περπάτημα.
Πήρα τον γιό μου, πήρα τη κοιλούμπα μου και έκανα 7 ωραιότατα χλμ
Μετά βέβαια τουμπάνιασαν τα πόδια μου και δεν έβγαιναν τα παπούτσια Laughing
αλλά αυτο είναι άλλο θέμα.


Θέλω κι εγώ να δω φωτό την μικρής πλήηηηηηζζ

giorgiap

giorgiap
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα εγκυούλες.
Πωπω! Γραψατε αρκετά , έχω υλικό να ενημερωθώ.
Σήμερα είχαμε τον έλεγχο για τη μικρή.Με ξεκίνησαν με ΚΤΓ( κορδέλα ) όλα καλα.Η ζουζούνα μες την κίνηση.
Μετά υπερηχος ντοπλερ .Εκεί φανηκε πως αρχίζει να υπαρχει προβλημα με τα ομφαλικά αγγεία.H μικρή μεγαλωσε πολυ λίγο σε σχέση με την προηγουμενη βδομαδα κι ετσι η γιατρός με κρατησε μέσα.Κάναμε την πρώτη ένεση για τους πνεύμονές της , τη δευτερη αύριο.Με ψιλοτρομαξε λεγοντας μου πως οπως και να χει πρεπει οι ελεγχοι να γινονται πανω απο μια φορα τη μερα γι αυτο και με κραταει εδω.Το σοου ηταν που δεν ειχα ετοιμο τπτ,γιατι ερχομουν για ελεγχο ρουτινας, και μου ρθε ο Χρηστος χαλαρος φερνοντας μου μια νυχτικια που χωραγα μονο προ εγκυμοσυνης  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 29 966307 κι ενα ζευγαρι σαγιοναρες(ουτε ενα βρακι ο αθεοφοβος)..Παλι καλα προσφερθηκε να ξαναπαει αμεσως και μου φερε βαλιτσα, που την τοιμασε παρακαλω με τα χερακια του με οτι μπορουσα να φανταστω πως θα χρειαστω..Συν λαστιχακια για τα μαλλια ..απο μονος του!!Ειλικρινα δε τον αναγνωριζω.!!
Στο μεταξυ έχει μια ζέστη..κι ειμαι αγχωμενη δε με παιρνει υπνος με τπτ αποψε

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Mpika tyxaia epeidh exw tis synhtismenes aypnies k diavasa to post sou. Diladi twra eisai mesa? kai ti sou eipe ti ginete,poso tha meineis? Eides omws pou se prosexei,ama theloun t agoria mas ola ta mporoun! eyxomai fysika k esy k to nini sou na eiste kala k ayrio na vgeite.

giorgiap

giorgiap
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!

Σ ευχαριστω πολυ Πηνελοπη μου για τις ευχες!Μακαρι να ξεμπερδεψουμε γρηγορα απο δω και γερες!
Ναι,απο το δωματιο του νοσοκομειου γραφω-ευτυχως εχει δωρεαν wireless δικτυο.Ολα κι ολα...Μπορει να σκαμε στη ζεστη αλλα εχουμε ιντερνετ.
Ναι μωρε ο γλυκουλης μου- μου βαλε και το λαπτοπ για να χω παρεουλα κ να τσαταρουμε χωρις να ενοχλω τη διπλανη μου.Και μου φερε κι ενα τρουφάκι ετσι να γλυκαθω πριν φυγει  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 29 417472 ..λιωμα μ εκανε,χαλαλι του η πλακιτσα κι ας τη βρηκα κρυα.
Η γυναικολογος από την αλλη, με προετοιμασε λεγοντας πως πιθανοτατα να μεινω μεχρι τον τοκετο affraid ,που μαλλον θα γινει νωριτερα και πως ισως να μην πιασω τις 34 εβδομαδες,αναλογα με το ποσο αντεχουν τα αγγεια του ομφαλιου λωρου ..κι οτι ακομα και να βγω θα πρεπει να δινω απο τωρα καθημερινο παρον για ντοπλερ,γιατι θα μπορουσε να αντεξει ακομα κι ετσι ή που λεει ο λογος θα μπορουσε να κλαταρει ακομα και αυριο..κοινως.. θα δειξει(στο μεταξυ ,μου καναν 3 φορες nst οσο με εχουν στο δωματιο, μου πηραν και 2 φορες αιμα και μου καναν κ καρδιογραφημα.Ισως η γιατρος μου ναναι απλα ψείρας, θελω να ελπιζω.Παντως τα χαπια κατα των συσπασεων μου τα συνεχιζουν-παραλειψαμε 1 μονο και μου κοψανε το σιδηρο).Επισης το οτι θελει να μου κανει στα καπακια τη 2η ενεση για τα πνευμονια της μικρης αυριο, με ανησυχει παραπανω.. Μα ετσι μπαμ μπαμ στα καπακια την κανουν την αγωγη,2 μερες συνεχομενες?

Επειδη ξεχασα να συστηθω στα καινουρια μελη , ειμαι η Γιωργια, με Πητ 5/10 ,περιμενω κοριτσακι
Ευχομαι σε ολες με το καλο να υποδεχτειτε τα μωρακια σας!!
Καλες διακοπες σε οσες πηγατε ταξιδακι και καλη δυναμη σε οσες δε πηγατε ..Κουραγιο κ του χρονου τετοιο καιρο θα μαστε ολες κορμαρες με τα μωρουδακια μας στην παραλια!!

giorgiap

giorgiap
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
με διορθωνω η ίδια..Απ οσο ειδα η πρωταρα σε ιντερνετοσαιτ είναι πιθανό να κανεις τις ενεσεις κορτιζόνης νωρις στην εγκυμοσυνη και να φτασεις και μετα τις 38 εβδομαδες πχ.
Γινεται για προληψη κ μπορει να κανεις 2 ενεσεις σε ενα 24 ωρο αν εισαι πριν τη 34 εβδομαδα κι ο γιατρος σου θελει να προετοιμασει τα πνευμονια του μωρου σου σε περιπτωση που γεννηθει προωρα.
Ουφ αντε να δουμε τι θα μου πουν αυριο το πρωι στην επισκεψη.Μπορει κ να ειναι απλα υπερβολικη η γιατρος ή να θελει να βγει σε αδεια και να μην με εχει αγχος..Λεω τωρα..
Φιλακια πολλα σε όλες τις εγκυουλες.

 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 29 850933

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα σε ολες ... !!!

GIORGIAP ευχομαι ρε αγαπη μου να μην ειναι τπτ και να σε αφησει να βγεις σημερα και να φτασεις μεχρι τελους ...απο την αλλη νομιζω οτι εκει θα εισαι πιο ησυχη οτι ολα πανε καλα ...μετα απ αυτο αν σε αφηνε να φυγεις σπιτι συνεχεια θα ανησυχουσες μηπως και κατι δεν παει καλα ...αρα υπομονη μεχρι νεοτερας!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις