Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
381 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 381 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 40]

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!!
βικακο ηξερες και δεν ηθελες γκαζον!καλα ρε πως ανοιξε η τρυπα?κανονισε να περπατας και να σε ψαχνουμε!να προσεχετε!
στην ορεστιαδα περπατουσα καθε μερα.εδω δεν εχω καθολου ορεξη.δε θελω να πηγαινω πουθενα.η μαμα μου,συνεχεια μου λεει να βγω αλλα εγω τπτ...... Crying or Very sad

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αννα καλο ταξιδι να εχετε!!!!!!!!να περασετε πολυ πολυ καλα!!!!!!!!!!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 18 215994  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 18 215994  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 18 215994  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 18 215994

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφάκο καλημέρα ....οι φανταστικοί γείτονες όταν χτίσανε μας ρίξανε.... τη μάντρα για να κάνουνε υπόγειο γκαράζ.........σκάψανε οι κύριοι βάλανε τα καλουπώματα για το γκαράζ αλλά σκάβωντας υποχώρησε το χώμα σε μας...και προφανώς αυτοί δεν είπανε τίποτα και το κλείσανε έτσι και τώρα με το πότισμα....τσούπ άνοιξε η τρύπα του χάους!!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Aννουλα καλο ταξιδι να εχετε ... και ελπιζω οτι θα τα πουμε και απο κοντα!!!

θα εχεις ιντερνετ στις Μοιρες?

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σας αφήνω να πάω να ψωνίσω νυκτικά.....και τέτοια!!!Τη καλημέρα μου!!!!Αννούλα καλό ταξίδι να έχετε!!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα ειπα???Δεν ειπα!!!
Καλημερα λοιπον!!!Δεν μπορω να πω οτι ειχα ονειρεμενη νυχτα!!!Κοιμηθηκα 01,00 και ηρθα για δουλεια στις 06,30.Σε αυτο το διαστημα σηκωθηκα 6 φορες για πιπι και δεν καλοκοιμομουν μετα γιατι μουδιαζε και το χερακι!!!Στην δουλεια που ημουν με πιεζε ο μικρος κατω χαμηλα και ποναγα.Σαν να προσπαθουσε να παρει θεση και μια αναγουλα αλλο πραγμα!!!!!τωρα ειμαστε λιγο καλυτερα.Απο ψυχολογια δεν ειμαστε και τοσο καλα και αυτο με εκνευριζει.Υποτιθεται οτι περναμε την πιο ευτυχισμενη περιοδο της ζωης μας και εγω δεν μπορω να το ευχαριστηθω!!!

Αντε Αννουλα ηρθε και η περιβοητη μερα.Καλο ταξιδι να εχεις και να περασετε φοβερα!

Βικακυ καλα ξεμπερδεματα με τον κηπο.Και οταν τελειωσεις το δωματιο θελουμε φωτο.Τελικα τα αυτοκολλητα του jumbo ειναι καλα γιατι και εμεις ζουγκλα θελουμε να το κανουμε το δωματιο αλλα δεν εχουμε δει ακομα τα αυτοκολλητα.ή ζουγκλα ή βυθο!!!!

Τινη φοβερη η φωτο κοριτσακι μου!!!

Φιλια στα υπολοιπα κοριτσια!!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βικακι μου καλα ψωνια ...αντε να τελειωνουν και να μπαινουν ολα σε μια σειρα

Νικη αντε να σταματησεις την δουλεια λεω εγω να ξεκουραστεις λιγο ...

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα ινα και νικη!
νικη αντε να σταματησεις να χαλαρωσεις λιγουλακι!απο δω και περα που μεγαλωνουνε τα μωρακια τετοια θα εχουμε αρκετα!ε δε μας εμεινε και πολυ!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σας ευχαριστωωωωωω!!!!!!
ινακο,θα παρω λαπτοπ,δεν ξερω αν θα χει κανενας ξαδερφος,αλλα εχω κ στο κινητο,αρα αν εχει 3g θα μπαινω.εχω κ το κιν της τινη κ θα κανονισουμε σιγουρα!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και εγω λεω να σταματησω αλλα φοβαμαι μην με πιασει καμια καταθλιψη που θα μεινω σπιτι και φοβαμαι μην αρχισουν και οι αυπνιες.Δικοπο μαχαρι το βλεπω.Και μου φαινεται γολγοθας.Ουφ παναγια μου παλι επεσα ψυχολογικα!!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κ απο μενα!!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 18 215994

τι κανετε?? εγω πολυ μετριο υπνο χτες, δεν εβαλα κλιματιστικο γιατι ελεγα εβαλε λιγο δροσουλα... αλλα ημουν μες τον ιδρωτα!!

επισης απο χτες με επιασαν και 2 αγχη: 1ο: σχετικα με την επισκληριδιο, διαβασα οτι αν εχεις προβλημα στην μεση (κοιλες και τετοια) δεν κανει νατην κανεις... εγω παντα ειχα ευαισθητη μεση, αλλα δεν το ειχα ψαξει το θεμα παραπανω...!!! θα ρωτησω την δευτερα τον γιατρο....
2ο χτες το βραδυ που τρωγαμε, ειχε κοψει σαλατουλα ο αντρας μου, και σε μια μπουκια πετυχαινω λιγο χωμα!!!!! παντα ειναι επιμελης στο πλυσιμο και την αφηνει και ωρα στο ξυδι... πως ξεφυγε αυτο?? αρχισα να εχω εφιαλτες για τοξοπλασμα, εχινοκοκκο... ελπιζω να μην εχει γινει κατι

κατα τ αλλα καλημερα ξανα... ευχομαι ενα ομορφο σκ...

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Panik11 έγραψε:Και εγω λεω να σταματησω αλλα φοβαμαι μην με πιασει καμια καταθλιψη που θα μεινω σπιτι και φοβαμαι μην αρχισουν και οι αυπνιες.Δικοπο μαχαρι το βλεπω.Και μου φαινεται γολγοθας.Ουφ παναγια μου παλι επεσα ψυχολογικα!!!
αχ βρε νικη μου κ εγω τα ιδια...δεν θελω να καθομαι σπιτι,ερχομαι στο μαγαζι κ ας μην κανω τιποτα..

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
emilou έγραψε:καλημερα κ απο μενα!!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 18 215994

τι κανετε?? εγω πολυ μετριο υπνο χτες, δεν εβαλα κλιματιστικο γιατι ελεγα εβαλε λιγο δροσουλα... αλλα ημουν μες τον ιδρωτα!!

επισης απο χτες με επιασαν και 2 αγχη: 1ο: σχετικα με την επισκληριδιο, διαβασα οτι αν εχεις προβλημα στην μεση (κοιλες και τετοια) δεν κανει νατην κανεις... εγω παντα ειχα ευαισθητη μεση, αλλα δεν το ειχα ψαξει το θεμα παραπανω...!!! θα ρωτησω την δευτερα τον γιατρο....
2ο χτες το βραδυ που τρωγαμε, ειχε κοψει σαλατουλα ο αντρας μου, και σε μια μπουκια πετυχαινω λιγο χωμα!!!!! παντα ειναι επιμελης στο πλυσιμο και την αφηνει και ωρα στο ξυδι... πως ξεφυγε αυτο?? αρχισα να εχω εφιαλτες για τοξοπλασμα, εχινοκοκκο... ελπιζω να μην εχει γινει κατι

κατα τ αλλα καλημερα ξανα... ευχομαι ενα ομορφο σκ...

εμη μου,καλημερα!μην αγχωνεσαι,τ περισσοτερα λαχανικα ειναι απο θερμοκηπιο,αρα λιγο δυσκολα να κολλησεις κατι..μην το σκεφτεσαι..
οσο για την μεση,εχω κ εγω ενα θεματακι με την μεση μου,κ ειχα κανει επισκληριδιο,ρωτα βεβαια τον γιατρο σου,αλλα δεν νομιζω να μην γινεται..

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ANNAST έγραψε:
emilou έγραψε:καλημερα κ απο μενα!!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 18 215994

τι κανετε?? εγω πολυ μετριο υπνο χτες, δεν εβαλα κλιματιστικο γιατι ελεγα εβαλε λιγο δροσουλα... αλλα ημουν μες τον ιδρωτα!!

επισης απο χτες με επιασαν και 2 αγχη: 1ο: σχετικα με την επισκληριδιο, διαβασα οτι αν εχεις προβλημα στην μεση (κοιλες και τετοια) δεν κανει νατην κανεις... εγω παντα ειχα ευαισθητη μεση, αλλα δεν το ειχα ψαξει το θεμα παραπανω...!!! θα ρωτησω την δευτερα τον γιατρο....
2ο χτες το βραδυ που τρωγαμε, ειχε κοψει σαλατουλα ο αντρας μου, και σε μια μπουκια πετυχαινω λιγο χωμα!!!!! παντα ειναι επιμελης στο πλυσιμο και την αφηνει και ωρα στο ξυδι... πως ξεφυγε αυτο?? αρχισα να εχω εφιαλτες για τοξοπλασμα, εχινοκοκκο... ελπιζω να μην εχει γινει κατι

κατα τ αλλα καλημερα ξανα... ευχομαι ενα ομορφο σκ...

εμη μου,καλημερα!μην αγχωνεσαι,τ περισσοτερα λαχανικα ειναι απο θερμοκηπιο,αρα λιγο δυσκολα να κολλησεις κατι..μην το σκεφτεσαι..
οσο για την μεση,εχω κ εγω ενα θεματακι με την μεση μου,κ ειχα κανει επισκληριδιο,ρωτα βεβαια τον γιατρο σου,αλλα δεν νομιζω να μην γινεται..

καλημερα Αννα...
ε αυτο σκεφτομαι κ εγω με τα λαχανικα... ελπιζω μην μαε βρει κατι τωρα στο τελος!!

μετα την επισκληριδιο ειχες τιποτα πονους στην μεση? διαβαζα χτες οτι κοπελες πονουσαν ακομα και ενα χρονο μετα!!! και σκεφτομουν τοσες κοπελες θα γεννησουν χωρις... εγω τι την θελω? (λεω γω τωρα, γιατι δεν ειμαι κ ιδιαιτερα ανθεκτικη στον πονο!!)

Αχ βρε Αννα κατεβαινοντας για Πειραια δεν ερχεσαι να παρεις κ μενα μαζι??

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω απο μανουλες που εχουν κανει επισκληριδιο το μονο που εχω ακουσει ΠΕΡΑ ΟΤΙ ΓΕΝΝΑΣ ΣΑΝ ΚΥΡΙΑ Very Happy (ΜΕΓΑΛΗ ΥΠΟΘΕΣΗ) εχουν πονο στο σημειο της ενεσης με την αλλαγη του καιρου οπως οταν εχουμε ενα παλιο χτυπημα σε κοκαλο και μας ποναει με την αλλαγη του καιρου ... αλλα και αυτο που σοου λεω ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΟΛΕΣ - ΑΠΛΑ ΚΑΠΟΙΕΣ !!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΞΑΝΑ ΣΟΦΑΚΙ !  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 18 417472

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμυ μου μιλα με τον γιατρο!!Γιατι πολλα ακουμε πολλα διαβαζουμε και τελικα νομιζω οτι πιο κακο μας κανουν παρα καλο.Αννα αν παραλαμβανεις επελπισμενες γκαστρουλες περνα και απο Ραφηνα μερια!!!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΚΑΤΕΒΩ ΚΕΝΤΡΟ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΕ ΠΙΟ ΜΕΤΑ

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
emilou έγραψε:
ANNAST έγραψε:
emilou έγραψε:καλημερα κ απο μενα!!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 18 215994

τι κανετε?? εγω πολυ μετριο υπνο χτες, δεν εβαλα κλιματιστικο γιατι ελεγα εβαλε λιγο δροσουλα... αλλα ημουν μες τον ιδρωτα!!

επισης απο χτες με επιασαν και 2 αγχη: 1ο: σχετικα με την επισκληριδιο, διαβασα οτι αν εχεις προβλημα στην μεση (κοιλες και τετοια) δεν κανει νατην κανεις... εγω παντα ειχα ευαισθητη μεση, αλλα δεν το ειχα ψαξει το θεμα παραπανω...!!! θα ρωτησω την δευτερα τον γιατρο....
2ο χτες το βραδυ που τρωγαμε, ειχε κοψει σαλατουλα ο αντρας μου, και σε μια μπουκια πετυχαινω λιγο χωμα!!!!! παντα ειναι επιμελης στο πλυσιμο και την αφηνει και ωρα στο ξυδι... πως ξεφυγε αυτο?? αρχισα να εχω εφιαλτες για τοξοπλασμα, εχινοκοκκο... ελπιζω να μην εχει γινει κατι

κατα τ αλλα καλημερα ξανα... ευχομαι ενα ομορφο σκ...

εμη μου,καλημερα!μην αγχωνεσαι,τ περισσοτερα λαχανικα ειναι απο θερμοκηπιο,αρα λιγο δυσκολα να κολλησεις κατι..μην το σκεφτεσαι..
οσο για την μεση,εχω κ εγω ενα θεματακι με την μεση μου,κ ειχα κανει επισκληριδιο,ρωτα βεβαια τον γιατρο σου,αλλα δεν νομιζω να μην γινεται..

καλημερα Αννα...
ε αυτο σκεφτομαι κ εγω με τα λαχανικα... ελπιζω μην μαε βρει κατι τωρα στο τελος!!

μετα την επισκληριδιο ειχες τιποτα πονους στην μεση? διαβαζα χτες οτι κοπελες πονουσαν ακομα και ενα χρονο μετα!!! και σκεφτομουν τοσες κοπελες θα γεννησουν χωρις... εγω τι την θελω? (λεω γω τωρα, γιατι δεν ειμαι κ ιδιαιτερα ανθεκτικη στον πονο!!)

Αχ βρε Αννα κατεβαινοντας για Πειραια δεν ερχεσαι να παρεις κ μενα μαζι??

ερχομαι!! Razz Razz
εμη μου κ εγω τα ειχα ακουσει ολα αυτα που λες,αλλα δεν πονουσα καθολου..οτι πονεσε ηταν την στιγμη της ενεσης που ειναι λιγο χοντρη η βελονα,μετα τιποτα..ασε που πιο πολυ πονουσες αλλου κ οχι στην πλατη,ισως για αυτο δεν εδωσα κ σημασια.. Very Happy ειχα μια μελανιτσα για λιγο καιρο,αλλα δεν μπορω να πω οτι πονουσα..

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπορει να εξαρταται κ απο τον αναισθησιολογο,κατα ποσο εμπειρος ειναι..ξερω κ εγω..παντως σιγουρα δεν μετανιωσα που εκανα,γιατι με 4 κιλα μωρο,μαλλον στον τοπο θα εμενα απο τον πονο..

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα Ινα....

μεγαλη υποθεση οντως να γεννας, φανταζομαι, και να μην πονας τοσο... αλλα την φοβαμαι αρκετα την επισκληριδιο... θα ρωτησω την δευτερα τον γιατρο να μου πει κ αυτος την γνωμη του!!


Αννα βγαζω απο βαλιτσα νυχτικιες και πυζαμες, τη γεμιζω με μαγιο και σε περιμενω!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 18 654316

Τελικα διαπιστωνω οτι απο εκει που δεν φοβομουν καθολου τον τοκετο, τωρα που πλησιαζει ολο και κατι μου κολλαει στο μυαλο!!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ANNAST έγραψε:μπορει να εξαρταται κ απο τον αναισθησιολογο,κατα ποσο εμπειρος ειναι..ξερω κ εγω..παντως σιγουρα δεν μετανιωσα που εκανα,γιατι με 4 κιλα μωρο,μαλλον στον τοπο θα εμενα απο τον πονο..

Σιγουρα θα εχει να κανει κ ο γιτρος φανταζομαι... ελπιζω να πετυχω σε καλο...
4 κιλα η μικρη ε? μπραβο το παιδακι!!!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
emilou έγραψε:Καλημερα Ινα....

μεγαλη υποθεση οντως να γεννας, φανταζομαι, και να μην πονας τοσο... αλλα την φοβαμαι αρκετα την επισκληριδιο... θα ρωτησω την δευτερα τον γιατρο να μου πει κ αυτος την γνωμη του!!


Αννα βγαζω απο βαλιτσα νυχτικιες και πυζαμες, τη γεμιζω με μαγιο και σε περιμενω!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 18 654316

Τελικα διαπιστωνω οτι απο εκει που δεν φοβομουν καθολου τον τοκετο, τωρα που πλησιαζει ολο και κατι μου κολλαει στο μυαλο!!!
εμενα μου λες?εγω τι να πω η γαιδουρα που θα γεννησω το δευτερο κ παλι φοβαμαι..μπρρρρρρ...αλλα αν προλαβω να κανω επισκληριδιο,σιγουρα θα ξανακανω..χαλαλι βεβαια κοριτσια,αυτα που θα ζησουμε,αξιζει χιλιες φορες,αλλα δεν παυει να ειναι λιγο τρομακτικο..

καλα τις νυχτικες μην τις βγαλεις..χαχαχα!χθες σκεφτομουν κατι κ γελουσα..αν γεννησω κρητη,θα ερθουν να με δουν κ η τινη,στελλα κ η ινα.. Very Happy Very Happy
κοριτσια να μου φερετε τις δικες σας νυχτικες!!χαχαχα!γιατι εγω δεν τις παιρνω μαζι μου!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
emilou έγραψε:
ANNAST έγραψε:μπορει να εξαρταται κ απο τον αναισθησιολογο,κατα ποσο εμπειρος ειναι..ξερω κ εγω..παντως σιγουρα δεν μετανιωσα που εκανα,γιατι με 4 κιλα μωρο,μαλλον στον τοπο θα εμενα απο τον πονο..

Σιγουρα θα εχει να κανει κ ο γιτρος φανταζομαι... ελπιζω να πετυχω σε καλο...
4 κιλα η μικρη ε? μπραβο το παιδακι!!!!

αχ τρεμω μην βγαλω κ τον μικρο τοσο μεγαλο...γιατι δεν θα το αντεξω.. Shocked

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ANNAST έγραψε:
emilou έγραψε:
ANNAST έγραψε:μπορει να εξαρταται κ απο τον αναισθησιολογο,κατα ποσο εμπειρος ειναι..ξερω κ εγω..παντως σιγουρα δεν μετανιωσα που εκανα,γιατι με 4 κιλα μωρο,μαλλον στον τοπο θα εμενα απο τον πονο..

Σιγουρα θα εχει να κανει κ ο γιτρος φανταζομαι... ελπιζω να πετυχω σε καλο...
4 κιλα η μικρη ε? μπραβο το παιδακι!!!!

αχ τρεμω μην βγαλω κ τον μικρο τοσο μεγαλο...γιατι δεν θα το αντεξω.. Shocked

αν δειτε και μεγαλωνει τοσο, δεν μπορει να σε βαλει ο γιατρος να γεννησεις νωριτερα??

καλα αν γεννησεις κρητη (χτυπα ξυλο) θα σε οργανωσουν τα κοριτσια στα παντα!!! και θα εχει κ ο γιος σου κρητικο αερα!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και που βγηκε απο κατω 4 κιλα μωρακι?????εγω παλι λεω μετα θα ειμαι σα μαυρη τρυπα απο κατω....που να κλεισει εκεινο το πραγμα?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις